Ciuchy z allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 12:32   #1
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Cool

Ciuchy z allegro


Witam dziewczyny, mam takie pytanie - otóż wpadło mi kilka par spodni w oko z allegro, ale zastanawiam się, czy warto kupowac stamtąd ciuchy. Boję sie, że z wymiarami będzie coś nie tak (zresztą z tym to jeszcze pół biedy, bo wymiaary zazwyczaj sa podane) lub, co gorsza, że materiał będzie jakiś dziwny (na zdjęciu może wyglądać ok, ale w dotyku może być nieciekawy). Podzielcie się, proszę, Waszymi doświadczeniami z allegro i poradźcie, co mam robic
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:45   #2
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Ciuchy z allegro

dziękujemy Ci za skorzystanie z wizażowej wyszukiwarki....
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:58   #3
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Ciuchy z allegro

Przepraszam, zazwyczaj z niej korzystam, ale tym razem jakoś się zagapiłam.
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:04   #4
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Ciuchy z allegro

minusem allegro jest napewno to,że nie mozna pomacac, przede wszytkim przymierzyc, dlatego ja nie jestem zwolenniczka takich zakupow, ale poszukaj w wyszukiwarce, jest wiele watkow o allegro, dziewczyny pokazuja fotki swoich allegrowych zakupow. Pamietaj jeszcze to, ze na zdjeciu (dobrze przygotowanym i obrobionym) prawie wszytko moze wygladac ladnie.
Pomijając te minusy, czasami można kupić naprawde super perełki i przy tym nie dac sie nabrac
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:05   #5
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Ciuchy z allegro

Zaczarovana, właśnie skorzystałam z wyszukiwarki i nie mogę tam znaleźć tego, czego szukam. Jedyny wątek na temat allegro to ten http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=allegro
ale ma on raczej niewiele wspólnego z tym, co napisałam. Czy byłabyś tak uprzejma podac mi link do wątku, który byłby spokrewniony z tematem mojego wątku?
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:34   #6
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Ciuchy z allegro

odradzam kupowanie spodni na allegro, ja osobiscie jestem uzalezniona od takiej formy zakupow, i skusilam sie pare razy na spodnie, nie chodzi wcale o materiał, bo o sklad mozna zapytac, gorzej z rozmiarowką, chociaz mialam podane dokladne wymiary jakos nigdy nie moglam sie w takie spodnie wbic, i lezą sobie teraz bezpanskie w szafie i czekają na targowisku kasa w błoto heh - odradzam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:38   #7
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Ciuchy z allegro

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
odradzam kupowanie spodni na allegro, ja osobiscie jestem uzalezniona od takiej formy zakupow, i skusilam sie pare razy na spodnie, nie chodzi wcale o materiał, bo o sklad mozna zapytac, gorzej z rozmiarowką, chociaz mialam podane dokladne wymiary jakos nigdy nie moglam sie w takie spodnie wbic, i lezą sobie teraz bezpanskie w szafie i czekają na targowisku kasa w błoto heh - odradzam
Właśnie tego się obawiam. Chyba rzeczywiście z tego zrezygnuję. Dzięki za odp.
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 13:47   #8
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Ciuchy z allegro

a ja kupiłam juz 4 pary spodni na allegro i wszystkie pięknie leżą. a w sklepie dużo ciężej mi dobrać spodnie :/
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:48   #9
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Ciuchy z allegro

fakt mozna sie niezle wladowac bo sprzedawczy tez podaja niedokladne wymiary ja kupuje duzo na allego ,zawsze rzeczy wieksze mam maszyne do szycia szyc tez umiem wiec zawsze sobie przerobie i dostosuje do siebie. Dla osob ktore nie potrafia szyc odradzam zakupy w internecie ze swojego doswiadczenia moze z 2-3 razy udalo mi sie trafic w rozmiarowke zeby nic nie przerabiac
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:34   #10
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Ciuchy z allegro

ze spodni kupilam na allegro jedne dlugie, jedne 3/4 i jedne krotkie - wszystkie leza idealnie.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:36   #11
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Ciuchy z allegro

Hmm, no to sama już nie wiem, co zrobięRaz chyba wypróbuję taką formę zakupów
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 16:01   #12
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Ciuchy z allegro

Nie dowiesz sie dopoki nie sprobujesz
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:35   #13
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Ciuchy z allegro

Ja też często kupuję na allegro, to już niestety nałóg... I chyba równie często jestem bardzo zadowolona jak wściekła.
Paradoksalnie, z moich doświadczeń wynika, że bezpieczniej kupować u "zwykłych" osób, które nie obrabiają mocno zdjęć w różnych Photoshopach - przynajmniej widać, co rzeczywiście kupujesz. Co prawda trudniej u nich znaleźć jakieś ciekawe ciuszki, ale wysiłek się chyba opłaca.
Kilka razy się już przejechałam na sprzedawcach, którzy sprzedają rzeczy masowo, zdjęcia mają śliczne, jak z katalogów - ale co z tego, jak potem okazuje się, że nieziemsko piękna bluzeczka czy spodnie okazują się bardzo przeciętnymi szmatkami...
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:40   #14
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Ciuchy z allegro

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Ja też często kupuję na allegro, to już niestety nałóg... I chyba równie często jestem bardzo zadowolona jak wściekła.
Paradoksalnie, z moich doświadczeń wynika, że bezpieczniej kupować u "zwykłych" osób, które nie obrabiają mocno zdjęć w różnych Photoshopach - przynajmniej widać, co rzeczywiście kupujesz. Co prawda trudniej u nich znaleźć jakieś ciekawe ciuszki, ale wysiłek się chyba opłaca.
Kilka razy się już przejechałam na sprzedawcach, którzy sprzedają rzeczy masowo, zdjęcia mają śliczne, jak z katalogów - ale co z tego, jak potem okazuje się, że nieziemsko piękna bluzeczka czy spodnie okazują się bardzo przeciętnymi szmatkami...
racja, ja sama nawet nie zaglądam na takie aukcje, ale z zupełnie innego powodu, po prostu wiem, że tłum będzie się tam bił o zwycięstwo w aukcji
a na allegro to szukam okazji w przystępnej cenie, a nie emocji przy licytacji.
poza tym te "małe" aukcje to często perełki niezauważane przez większość kupujacych
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.