Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-30, 15:35   #1
kinga27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1

Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?


Poszukuje dobrego chirurga plastycznego z Trojmiasta.
kinga27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:25   #2
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witaj Kinga

...jestem z Gdyni, operację nosa mam już za sobą, ale nie robiłam jej u nas w Trójmieście tylko w Poznaniu u Pana Dr Skupina... i z mojego strasznego połamańca (nos powypadkowy) Pan Doktor wyrzeźbił mi śliczny nosek

...co do chirurgów z naszych stron to niestety nikogo nie mogę Ci polecić...

Pozdrawiam Cię serdecznie
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:07   #3
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Kinga

Bardzo dobrym fachowcem w korekcjach nosa jest dr.Janusz Zdzitowiecki z Gdanska. Ma swoja strone w internecie i znajdziesz wszystkie namiary.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:09   #4
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Jeszcze dodam,ze nie jest najtanszy ,ale za jakosc sie placi
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 05:14   #5
Rudi76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Marita!!!czym mozesz poprzec ocene tego dr?pytam bo rowniez szukam dobrego chirurga plastycznego wtrojmiescie....bylam na stronie,jesli chodzi o nos to jest tylko 1 zdjecie korekty....
Rudi76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:20   #6
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Exclamation pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

mam pytanie? czy jeżeli jestem w 11 miesiącu po całkowitej operacji plastycznej nosa i po lewej stronie nosa przy grzbiecie mam wypuklość( która sie troche zmienia ale do tej pory nie zniknęła całkowicie) czy ta wypukłośc może sie jeszcze wyrównać???jak naciągam skóre lekko po tej stronie nosa to mam tam spore nierówności i wyraźnie zaznaczona taką wypuklosć w porównaiu z prawa strona...ta wypuklość jest taka jakby biała pod skórą...lekarz kazał czekac do roku został jeszcze jeden miesiąc jaka jest szansa że nos sie jeszcze zmieni...w dotyku to cos jest twarde....dlaczego nie ma tego po stronie prawej....błagam niech mi ktos cos doradzi co ja mam robić nie daje mi to spokojuczy jest to okostna a jeżeli tak to jaka jest szansa że sie jeszcze wyrówna??????
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:28   #7
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

ja bym poszła z tym do lekarza, który operował. Ja po operacji nic takiego nie miałam, ale też nie miałam pełnej korekty nosa. Trzymam kciuki, zeby sie okazało, że to nic takiego Powodzenia
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 11:27   #8
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

To pewnie jest kostnina, każdy ją ma w miejscu łamania kości. U jednych jest widoczna a u innych nie. Ja jestem miesiąc po zabiegu i wszystkie nierówności jakie miałam to rozmasowałam. Kostnina w jakiś 90% się wchłania tylko potrzeba czasu. Spróbuj to masować i gładzić, to powinno przyspieszyć wchłanianie. Albo udaj się do dr-a, będziesz spokojniejsza
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:14   #9
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Dzięki za odpowiedz Doktor mi zawsze mówił zeby niczego nie masować....był od samego początku przeciwny temu...tutaj na forum wiele osób pisze że masarze pomagaja....ale tak obserwując mój nos to własnie jak go w ogóle nie dotykam to on sam się zmienia a jak dotykam to raczej bardziej jakby puchnie ale nie wiem nigdy go w sumie nie masowałam.......

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

a doktor kazał mi przyjść dopiero po roku...od samego początku po lewej stronie nosa miałam takie jakby nierównosci jak naciągłam skóre...i myśle że te nierówności jakoś zespalały się tworząc tą wypukłość....na samym początku po operacji ten mój nos był prościutki a dopiero po kilku miesiącach pojawila się taka wypukłość i byłam wtedy u doktora powiedzial że to proces gojenia u każdego jest inny że nos może sie nawet zmienić jeszcze na gorsze...no i kazał mi przyjsc po roku...powiedział też że w tym miejscu mogł powstać jakiś krwiak...
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:18   #10
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

W moim przypadku wypukłość, którą miałam z boku nosa a podejrzewałam, że to kostnina, byłam pewna, że to kostnina, to okazało się, że to wypchnięta kość przez obrzęk śluzówki. Jak gładziłam palcem to czułam zgrubienia a na wizycie kontrolnej miała zalecone masaże i uciskanie. Już prawie znikło, także gdybym tego nie wcisnęła to w ogóle samo by się nie wepchnęło na swoje miejsce. Także nie ze wszystkim czekanie pomaga
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:31   #11
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

to cenna uwaga dziękuje! u mnie to raczej na pewno nie kość określiłabym to jako twardą narośl....wiem że niektórzy mają tendencje do większego narastania kostniny...a może to jakaś chrząstka źle zroścnięta....wiem ze jak pójde teraz do lekarza to powie mi że mam jeszcze czekać.....dobrze go znam juz pod tym względem
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 15:40   #12
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Daj znać proszę jak już się dowiesz od dr-a co to było
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:32   #13
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

ok
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:48   #14
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

powoli schodze z rankingu nowych wątków czy nikt nie podzieli się ze mną jeszcze jakimś komentarzem odnośnie w.w problemu dot. nierówności, kostniny i procesu jej wchłaniania????
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:52   #15
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Oliwika, jest super forum Beauty W Polsce, na którym tematy kostniny i nierówności są szeroko omawiane. Proponuję się zalogować a warto bo dowiesz się znacznie więcej niż na wizażu
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:11   #16
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Dzięki rzeczywiście spróbuje!Pozdrawiam
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 17:12   #17
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Zalogowałam sie na tym beauty! jest tam sporo o kostninie tylko że zazwyczaj wypowiadaja się osoby po kilku miesiącach od zabiegu a ja jestem już prawie rok po...więc jeśli się nie wchłoneła to chyba już nie ma na to szans.....chyba nie będę juz dłużej czekać tylko zadzwonie w przyszłym tygodniu do doktora bo juz nie wytrzymam....tylko z góry wiem co powie żeby czekać pewnie....chyba boje sie też usłyszeć prawdy ze cos sie nie udało...ta wypukłość jest widoczna pod kontem ja ją widze i doprowadza mnie to do obłędu
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 00:31   #18
Evel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Korekta czubka jest wiadomo mniej inwazyjna, nos mam co prawda prosty, chce jedynie pozbyć się tego 'mięska' pod nim lekko go zadzierając bo teraz wygląda jak trójkat prostokątny Tylko u kogo? Nie rozpisujcie sie. Piszcie tylko: ''idz TU - bedzie SUPER''.

Pozdrawiam
Evel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 00:40   #19
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Cytat:
Napisane przez Evel88 Pokaż wiadomość
Korekta czubka jest wiadomo mniej inwazyjna, nos mam co prawda prosty, chce jedynie pozbyć się tego 'mięska' pod nim lekko go zadzierając bo teraz wygląda jak trójkat prostokątny Tylko u kogo? Nie rozpisujcie sie. Piszcie tylko: ''idz TU - bedzie SUPER''.

Pozdrawiam
Idź do dr Ireny Grobelny (Gdańsk) - będzie SUPER!
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 10:03   #20
ipsirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Proponuje dr Molską - przyjmuje w Centrum Malia na Zajączka (Żoliborz)!
ipsirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:01   #21
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Oliwika a w którym miejscu masz tą kostninę?
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:20   #22
indifferent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

idz do dr Małka (art-medicina Kraków) - będzie super:P
indifferent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:36   #23
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Idź do dr- Piotra Skupina z Poznania- będzie VERY SUPER!!!
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 12:55   #24
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Po lewej stronie grzbietu i zchodzi na bok tak jakbym miała bardziej nabrzmiała lewą częśc nosa od grzbietu na bok( ale to nie jest jakoś bardzo widoczne jednak zniekształaca mi profil pod kąte bo jak sie patrzy całkiem z boku to tego tak nie widać)...ale ostatnio zauważyłam że nos sie jeszcze troche zmienił...własnie ta kostnina troche tak jakby sie zmniejszała...więc może rzeczywiście w moim przypadku trzeba dłużej czekać miałam juz iśc do lekarza ale sie wstrzymałam...bo cos ruszyło od niedzieli...także mam nadzieje że ten nos jeszcze nie zakończył swój proces gojenia......wiesz ja to mam strasznie wyostrzony wzrok szczególnie na mój nos i nawet jak zmienia sie miliemtr to ja jestem w stanie to wychwycić..... A dlaczego pytasz w którym miejscu masz może jakąś teorie jeszcze na temat tej kostniny to prosze piszja sie przejmowałam dlatego że juz jest 11 miesiąc a zazwyczaj wszyscy pisza że po 6 miesiącach mają idealne nosy i to mnie przerażało.....podobno z nosem trzeba jednak długo czekać
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:22   #25
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Pytam, bo mam dokładnie to samo co Ty Oliwika ale po prawej stronie, takie rozlane od prawej brwi do grzbietu nosa przez co mój profil dziwnie wygląda. Ale ja jestem ponad miesiąc po zabiegu i mam jeszcze opuchliznę między brwiami. Jutro będę na wizycie kontrolnej to dowiem się czy to na pewno kostnina, bo ja próbuję to rozmasować i uciskam.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 17:51   #26
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Daj znać po konsultacji....ja miesiąc po miałam prościutki nos choć opuchnięty...dopiero w jakims 3 miesiącu zaczełam narastac ta kostnina i nos sie zmienił.....

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

A moze moglabyś zapytać swojego doktora w jakim okresie po operacji kostnina powinna sie juz wchłonąć....gdyby zdażyła się jakaś okazja żeby zapytaćbyłabym dozgonnie wdzięczna znając opinię innego lekarza....

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

jeszcze tak sobie myśle moim zdaniem jakiekolwiek uciskanie drażni okoliczne tkanki i tylko moze spowodować dodatkowe nawarstwianie się kostniny....mój lekarz w każdym razie był przeciwny uciskaniu i masowaniu.....znalazłam też takie opienie na innym portalu.....
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:01   #27
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Wróciłam z wizyty, nie mam żadnej kostniny, jest to obrzęk kostny. Nosek "zmacany" goi się prawidłowo. Widocznie za dużo się doszukuję. Zapytała bym o tą kostninę po jakim czasie się wchłania ale dopiero przeczytałam Twój post. A ta moja gulka to żadna przerośnięta chrząstka (chrząstki nie przerastają), fakt jest to chrząstka, którą wypchał obrzęk od środka nosa. Uspokoiłam się wreszcie. Ale wiem, że przede mną jeszcze długi czas gojenia, a z tym może być różnie.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:31   #28
nimqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

dziewczyny,
potrzebuję Waszej opinii. Jestem dokładnie 3 tyg. po zabiegu, dwa tygodnie nosiłam gips. Po zdjęciu, już drugiego dnia zauważyłam twarde zgrubienie na kości między oczami, bardziej z lewej strony - duże, widoczne przy przyjrzeniu się i wyczuwalne wyraźnie. Następnego dnia wzdłuż nosa po lewej stronie pojawiło się uwypuklenie, będące jakby przedłużeniem tego spomiędzy oczu. Jest to twarde, przy naciskaniu mocnym jakby "skrzypi" (wiem, że to przedziwne!), takie jest jakby ruchome na krawędziach..Dodam, że nie miałam robionej oseotomii, bo kość była zbyt twarda, i lekarz tylko ściął garbek i uzupełnił grzbiet nosa właśnie fragmentem tego wyciętego garbka, odpowiednio wyprofilowanego (nie wiem, czy jestem zrozumiała?) Czy moje zgrubienia to kostnina?(ścięcie grabka to jakby nie było cięcie kości!) Jeśli nie, to co to może być? Mój lekarz jest na urlopie - poza kontaktem, spróbowałam top skonsultować z innym, ale chyba źle trafiłam - powiedział, że to mogą być opiłki z kości!!!!!czy to możliwe, że oni te opiłki zostawiają w środku??i że może przyrosną! ja nie chcę, żeby przyrosło, tylko zniknęło!!!!!!!!!i wpakował mnie w opatrunek znowu (plastikowy na szczęście ). Mój lekarz zabronił nos masować, uciskać i tp.. Bardzo proszę, jeśli ktoś miał podobne problemy, albo nie miał, ale ma opinię na ten temat o pomoc! nie muszę chyba dodawać, że po prostu wariuję - niedługo przypłacę zabieg załamaniem nerwowym.
pozdrawiam
nimqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:32   #29
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

No tak Ty nie mogłaś mieć kostniny po miesiącu ona pojawia się później.A odnośnie tego obrzęku...jest to twarda wypukłośc jak to dokładnie wygląda...obrzęknięta kość? w okół kości tworzy się okostna potem kostnina kośc jest twarda chyba że powstał jakiś obrzęk w miejscu łamania to moge jeszcze zrozumieć....okostna może pęcznieć i kostnina kosc sama w sobie nie....czy to co masz jest twarde jak kość????

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nimqua Pokaż wiadomość
dziewczyny,
potrzebuję Waszej opinii. Jestem dokładnie 3 tyg. po zabiegu, dwa tygodnie nosiłam gips. Po zdjęciu, już drugiego dnia zauważyłam twarde zgrubienie na kości między oczami, bardziej z lewej strony - duże, widoczne przy przyjrzeniu się i wyczuwalne wyraźnie. Następnego dnia wzdłuż nosa po lewej stronie pojawiło się uwypuklenie, będące jakby przedłużeniem tego spomiędzy oczu. Jest to twarde, przy naciskaniu mocnym jakby "skrzypi" (wiem, że to przedziwne!), takie jest jakby ruchome na krawędziach..Dodam, że nie miałam robionej oseotomii, bo kość była zbyt twarda, i lekarz tylko ściął garbek i uzupełnił grzbiet nosa właśnie fragmentem tego wyciętego garbka, odpowiednio wyprofilowanego (nie wiem, czy jestem zrozumiała?) Czy moje zgrubienia to kostnina?(ścięcie grabka to jakby nie było cięcie kości!) Jeśli nie, to co to może być? Mój lekarz jest na urlopie - poza kontaktem, spróbowałam top skonsultować z innym, ale chyba źle trafiłam - powiedział, że to mogą być opiłki z kości!!!!!czy to możliwe, że oni te opiłki zostawiają w środku??i że może przyrosną! ja nie chcę, żeby przyrosło, tylko zniknęło!!!!!!!!!i wpakował mnie w opatrunek znowu (plastikowy na szczęście ). Mój lekarz zabronił nos masować, uciskać i tp.. Bardzo proszę, jeśli ktoś miał podobne problemy, albo nie miał, ale ma opinię na ten temat o pomoc! nie muszę chyba dodawać, że po prostu wariuję - niedługo przypłacę zabieg załamaniem nerwowym.
pozdrawiam
nimqua nie dotykaj absolutnie tego noosa i noś ten opatrunek tak jak zalecił ci ten drugi lekarz.....nos po zabiegu może wyglądac naprawde różnie 3 tygodnie po zabiegu nie ma mowy o żadnej kostninie...to może byc jakiś obrzęk i przybierać rózne kształty jak ten Twój lekarz wróci z urlopu to idz do niego i wtedy sie wszystkiego dowiesz a ten drugi lekarz nie powinien cie od razu tak straszyć nawet jeśli opiłki z piłowanej kości mogo dostać sie do tkanek miękkich to jest to za krótki czas żeby to wyrokować....przy twoim zabiegu napewno nie powinnaś masować ani dotykać nosa!!!!!....Głowa do góry!!u jakiego lekarza Ty robiłaś ten zabieg???
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:47   #30
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Mam też takie nierówności między brwiami ale to całkowicie normalne. Ten obrzęk kości objawia się twardą nierównością, podobnie do kostniny. Mówił, że m a zejść. A co do skrzypiących kości, to też coś tam słyszałam jakiś dziwny dźwięk jak uciskałam między brwiami. Wątpię żeby to były opiłki kości, owszem zdarzają się takie sytuacje ale to pewnie obrzęk powstały w miejscu gdzie kość była łamana.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.