Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 19:07   #151
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny, jeśli mnie pamięć nie myli, porównywałyście kremy pod oczy Ziaja z Flos Lekiem, ale nie bardzo radzę sobie z odszukaniem tego... Mogłybyście napisać, które lepsze?
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:37   #152
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jak dla mnie Ziaja
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 22:35   #153
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dzisiaj kupilam sobie żel i piling do ciała z serii Nuno. Co ciekawe byl to ofoliowany zestaw z napisem "kosmetyk gratis". Za całosc dalam 6zl. Oby wiecej takich promocji.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:09   #154
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli mnie pamięć nie myli, porównywałyście kremy pod oczy Ziaja z Flos Lekiem, ale nie bardzo radzę sobie z odszukaniem tego... Mogłybyście napisać, które lepsze?
No dla mnie lepsze zdecydowanie są z Flos Leku. Te Ziajowe nic nie działały niestety. Ale to zależy czego oczekujesz od kremu pod oczy, bo jesli nawilżenia/wygładzenia, to może i Ziajowe się sprawdzą. Jednakże jeśli chodzi Ci o rozjaśnienie cieni pod oczami to lepiej działają Flos Leki (w moim przypadku oczywiście).
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:18   #155
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Mnie się rozchodzi bardziej o rozjaśnienie i usunięcie cieni, chociaż zauważyłam już pewne zmarszczki pod oczami, ale może to moje urojenia (mam 25 lat, kilkanaście godzin spędzam przed komputerem, pasję mam też męczącą oczy; do tego noszę soczewki ).
A który Flos Lek lepiej Tobie rozjaśniał? Z arniką czy niebieski?

Jeśli chodzi o Ziaję to nie zauważyłam spektakularnych efektów ale najbardziej mnie do niej zraził fakt cholernego szczypania w razie dostania się do worka spojówkowego. Fakt, nie jestem szczególnie ostrożna ale to przecież krem do okolic oczu...

A micel jaśminowy sprawdza się świetnie. Zakończymy współpracę na jednej buteleczce, choć uważam, że jest dobry
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:05   #156
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
No dla mnie lepsze zdecydowanie są z Flos Leku. Te Ziajowe nic nie działały niestety. Ale to zależy czego oczekujesz od kremu pod oczy, bo jesli nawilżenia/wygładzenia, to może i Ziajowe się sprawdzą. Jednakże jeśli chodzi Ci o rozjaśnienie cieni pod oczami to lepiej działają Flos Leki (w moim przypadku oczywiście).
Popieram Kremy (a właściwie żele ) z Flos Leku są najlepsze. Używam ich od 7 lat. Miałam już wszystkie rodzaje, a za najlepszy uważam niebieski z chabrem. Ostatnio na promocji w superpharm wzięłam 5 opakowań Warto kupić, choćby na próbę. Ładnie nawilżają i napinają skórę wokół oczu, dają wrażenie ukojenia zmęczonych oczu, nie podrażniają gdy przypadkiem dostaną się do oka ( a mam wrażliwe oczy i noszę soczewki).
Krem z ziaji miałam daaawno temu, ale w ogóle go nie pamiętam Więc widocznie nie zrobił na mnie wrażenia.
Jeśli chodzi o pielęgnację oczu dla mnie KWC są produkty Flos Leku

Edytowane przez Makobratek
Czas edycji: 2010-04-21 o 10:11 Powód: literówka
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:28   #157
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Inkarnatko, dziękuję bardzo za odpowiedź właśnie o taki opis mi chodziło

Meell, również dziękuję

Cytat:
Napisane przez malwowa Pokaż wiadomość
powiedz proszę jaki to zapach? oliwka jak z tego normalnego małego kremu, czy odrobina cytryny w tym maśle jest?
zapach, jak powąchasz w pudełku jest zbliżony do żelu do mycia oliwkowego. na ciele wyraźnie czuć zmieszanie jakby czegoś lekko cytrusowego z delikatnym maślanym zapachem. ten zapach mi zupełnie nie przeszkadza, bez problemu używam dzień w dzień w przeciwieństwie do Inkarnatko, uważam, że skóra pachnie nim cały dzień, jest gładka i nawilżona.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
I co ważne pudełko nie jest wypełnione masłem do połowy (jak to jest w przypadku masła pomarańczowego i sopot ) a jest pełne.
to u mnie tak dobrze nie było. może nie do połowy, ale też i nie całe. pierwsze co powiedziałam, po otworzeniu to właśnie: ooo jak go "dużo" :/

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli mnie pamięć nie myli, porównywałyście kremy pod oczy Ziaja z Flos Lekiem, ale nie bardzo radzę sobie z odszukaniem tego... Mogłybyście napisać, które lepsze?
a ja bym tak flos-leku nie wychwalała, jak reszta. niestety wmoim przypadku rozjaśnił delikatnie, BARDZO delikatnie i to w pierwszych tygodniach używania. obecnie stwierdzam, że w ogóle nie działa. w sumie nawet nie wiem, po co go używam, chyba tylko ot tak żeby coś pod oczy nałożyć. cienie rano są dalej jakie były, czyli bardzo sino fioletowe
Ziaja również mizernie, praktycznie w cale, podobnie jak flos-lek. non stop zapominam o kupieniu płatków ogórkowych (gdzieś na wizażu o nich czytałam) pod oczy i toniku z ogórka z ziaji, bo ogórek rozjaśnia, więc może akurat to się spisze dużo lepiej niż specjalne do tego żele. aha używałam żelu z arniką, ma w opisie, że rozjaśnia cienie.

ok. już wszystko skomentowałam, teraz moje żale

dzięki olejkowi rycynowemu pozbyłam się wszelkich widocznych wyprysków, tzn. takich, które po nałożeniu podkładu "odstawały" od twarzy
od 2 dni, mam czerwone plamki (znowu) jakby drobne rumienie. pojęcia nie mam od czego i co to i jeszcze bardziej, nie mam pojęcia co z tym zrobić. cieszę się, że przyszła wiosna, ale na moją cerę wpłynęła tragicznie
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 12:25   #158
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupilam sobie żel i piling do ciała z serii Nuno. Co ciekawe byl to ofoliowany zestaw z napisem "kosmetyk gratis". Za całosc dalam 6zl. Oby wiecej takich promocji.
gdzie jest taka promocja?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:26   #159
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
Inkarnatko, dziękuję bardzo za odpowiedź właśnie o taki opis mi chodziło

Meell, również dziękuję



zapach, jak powąchasz w pudełku jest zbliżony do żelu do mycia oliwkowego. na ciele wyraźnie czuć zmieszanie jakby czegoś lekko cytrusowego z delikatnym maślanym zapachem. ten zapach mi zupełnie nie przeszkadza, bez problemu używam dzień w dzień w przeciwieństwie do Inkarnatko, uważam, że skóra pachnie nim cały dzień, jest gładka i nawilżona.



to u mnie tak dobrze nie było. może nie do połowy, ale też i nie całe. pierwsze co powiedziałam, po otworzeniu to właśnie: ooo jak go "dużo" :/



a ja bym tak flos-leku nie wychwalała, jak reszta. niestety wmoim przypadku rozjaśnił delikatnie, BARDZO delikatnie i to w pierwszych tygodniach używania. obecnie stwierdzam, że w ogóle nie działa. w sumie nawet nie wiem, po co go używam, chyba tylko ot tak żeby coś pod oczy nałożyć. cienie rano są dalej jakie były, czyli bardzo sino fioletowe
Ziaja również mizernie, praktycznie w cale, podobnie jak flos-lek. non stop zapominam o kupieniu płatków ogórkowych (gdzieś na wizażu o nich czytałam) pod oczy i toniku z ogórka z ziaji, bo ogórek rozjaśnia, więc może akurat to się spisze dużo lepiej niż specjalne do tego żele. aha używałam żelu z arniką, ma w opisie, że rozjaśnia cienie.

ok. już wszystko skomentowałam, teraz moje żale

dzięki olejkowi rycynowemu pozbyłam się wszelkich widocznych wyprysków, tzn. takich, które po nałożeniu podkładu "odstawały" od twarzy
od 2 dni, mam czerwone plamki (znowu) jakby drobne rumienie. pojęcia nie mam od czego i co to i jeszcze bardziej, nie mam pojęcia co z tym zrobić. cieszę się, że przyszła wiosna, ale na moją cerę wpłynęła tragicznie

chyba nie będziesz stosować toniku na oczy?
poza tym, nie wiem jak inne użytkowniczki toniku ogórkowego, ale ja nie zauważyłam rozjaśnienia

Co do kremów pod oczy z Ziaji mam dwa
Herbika Plant z szałwią, zmniejszający obrzęki - po dłuższym stosowaniu widzę rezultat
Jogurtowy - jest ok, dobrze nawilża i wygładza
Obydwa spełniają moje oczekiwania
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 16:12   #160
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dziewczyny, a jaśminowa pojawiła się już może we wrocławiu?

poluję na micel oczywiście i krem do rąk, reszta mnie chyba nie dotyczy w wieku 23lat chociaż nie wiem czy w tych kremach faktycznie jest coś takiego co mogłoby młodej skórze zaszkodzić na przyklad.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 16:40   #161
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja dzisiaj znalazłam u siebie drogerię świetnie zaopatrzoną w Ziaję Serię jaśminową też widziałam, jestem w szoku, że tak szybko dotarła do mojego miasta...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 16:51   #162
malwowa
Raczkowanie
 
Avatar malwowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka/Piekary Śląskie
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znalazłam u siebie drogerię świetnie zaopatrzoną w Ziaję Serię jaśminową też widziałam, jestem w szoku, że tak szybko dotarła do mojego miasta...

pozazdrościć takiej drogerii
malwowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:12   #163
malutka243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 181
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Uwielbiam ziajkę, testuję teraz kosmetyki do twarzy z serii Nuno: mam żel, tonik i krem antybakteryjny.

Wcześniej stosowałam jakieś alkoholowe garniery czy inne wyżeracze, które tylko wysuszały, teraz mam ziajkę od jakiegoś pól roku i stan mojej skóry jest o niebo lepszy
malutka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:16   #164
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

W ogóle w tej drogerii jest tyle polskich kosmetyków

Inkarnatko, a u mnie właśnie było masła pomarańczowego z górką w słoiczku
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:37   #165
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znalazłam u siebie drogerię świetnie zaopatrzoną w Ziaję Serię jaśminową też widziałam, jestem w szoku, że tak szybko dotarła do mojego miasta...

A można wiedzieć jakie miasto zamieszkujesz?
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:49   #166
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Inkarnatko, a u mnie właśnie było masła pomarańczowego z górką w słoiczku
W moim egzemplarzu było nieco ponad połowę (opisując dokładniej była połowa + na środku trztyknięty zawijas - wiecie, co mam na myśli, bo nie chce być dosłowna ). Poza tym pudełko jest na wpół przezroczyste i mniej więcej widać, gdzie sięga zawartość, w innych opakowaniach masła pomarańczowego i sopockiego (oglądanych przeze mnie) zawartość na pewno nie wypełniała całego pudełka tylko mniej więcej sięgała do połowy...

A tak w ogóle to ja się bardzo cieszę, że moje masło pomarańczowe nie było pełne, bo bym musiała się z nim męczyć do dzisiaj
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 21:17   #167
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
gdzie jest taka promocja?
A to w lokalnym sklepiku kupiłam. Ale czytalam na KWC ze dziewczyny tez na taką promocję trafiły.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 14:55   #168
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja obok swojej pracy też mam taki kosmetyczno - gospodarczy sklep gdzie jest ogromne stoisko Ziaji i widziałam tą serię jaśminową.
Dziewczyny ale podpisują się pod pytaniem: czy ta seria jaśminowa nadaje się do młodej cery? Czy można sobie zaszkodzić?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:31   #169
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja obok swojej pracy też mam taki kosmetyczno - gospodarczy sklep gdzie jest ogromne stoisko Ziaji i widziałam tą serię jaśminową.
Dziewczyny ale podpisują się pod pytaniem: czy ta seria jaśminowa nadaje się do młodej cery? Czy można sobie zaszkodzić?
Żeby zawyrokować potrzebny byłby skład.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 16:30   #170
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
A można wiedzieć jakie miasto zamieszkujesz?
Siedlce Ale wydaje mi się, że te drogerie są w całym województwie mazowieckim - Uroda się nazywają
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:35   #171
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Siedlce Ale wydaje mi się, że te drogerie są w całym województwie mazowieckim - Uroda się nazywają

Dziękuję za informacje, ale ja niestety z innego województwa..
I kurcze nie mogę znaleźć żadnej drogerii, która będzie PORZĄDNIE zaopatrzona w Ziaję
eh..
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:56   #172
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

widziałam wczoraj serię jaśminową.wąchałam micel ale nie czułam jakiejs mocnej woni kwiatków.własciwie to jakby był bardziej bezzapachowy.kosztował z 11zł.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 20:06   #173
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

On jest bezzapachowy. Ma to nawet w opisie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:30   #174
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale podpisują się pod pytaniem: czy ta seria jaśminowa nadaje się do młodej cery? Czy można sobie zaszkodzić?
Jest to seria dla kobiet 50+
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:35   #175
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jest to seria dla kobiet 50+
Hawa, na opakowaniu to można sobie nawet napisać 1000+ Wszystko zależy od składników czynnych w danym kosmetyku. Np. seria Sopot Spa ma oznaczenie 30+, ale po przeanalizowaniu składu nie widzę najmniejszych przeciwwskazań, żeby używała go 20-latka. Składów serii jaśminowej nie widziałam, więc nie oceniam, stwierdzam jedynie, że opis producenta to nie wyrocznia.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2010-04-22 o 21:36
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 08:49   #176
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
chyba nie będziesz stosować toniku na oczy?
poza tym, nie wiem jak inne użytkowniczki toniku ogórkowego, ale ja nie zauważyłam rozjaśnienia

Co do kremów pod oczy z Ziaji mam dwa
Herbika Plant z szałwią, zmniejszający obrzęki - po dłuższym stosowaniu widzę rezultat
Jogurtowy - jest ok, dobrze nawilża i wygładza
Obydwa spełniają moje oczekiwania
mam zamiar nasączyć nim wacik i przejechać nim całą twarz. dlaczego nie?
co do innych, to nie pamiętam czy w tym topicu czy w innym, ale pisały, że rozjaśnił im cerę. dlatego non stop szukam, tych płatków pod oczy, ale kurde nigdzie nie ma.
wygładza tzn. ?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:18   #177
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Wygładza to znaczy wygładza.

Pisałaś o ogórku i o skórze pod oczami, wyglądało to tak, jakbyś chciała ten tonik stosować na rozjaśnienie cieni pod oczami

A te płatki to Ziaji były?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:27   #178
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ale mam taki zamiar ;D przecierac skore pod oczami w nadziei,ze pomoze
nie te platki nie sa ziaji. pojecia nie mam jakiej firmy.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:28   #179
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
ale mam taki zamiar ;D przecierac skore pod oczami w nadziei,ze pomoze
nie te platki nie sa ziaji. pojecia nie mam jakiej firmy.
Cogatko, a nie lepiej sobie ukroić plasterki świeżego ogórka i położyć na oczka?
I naturalniej, i taniej i efekt lepszy (większe stężenie składników aktywnych w ogórku)...

Więcej ogórka w ogórku
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 15:16   #180
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

nad tym tez sie zastanawialam i chyba wlasnie tak tez zrobie na probe.
juz sie lapie czegokolwiek, ale chyba juz taka moja natura. z tym,ze mozliwe, ze sie za bardzo nakrecam, bo kolezanki twierdza,ze az tak ich nie widac i ze nie rzucaja sie w oczy.
ale kazda z nas wie, ze jak sie cos "widzi", to trzeba sie tego pozbyc dla wlasnego lepszego samopoczucia
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.