Do solarystycznych bywalców ??? :o) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-26, 17:41   #1
ross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 92
GG do ross

Do solarystycznych bywalców ??? :o)


Mam pytanie do osób korzystajacych z solarium i znających sie na rzeczy ) Mainowicie chodzi o to ,ze mam jasna karnacje i blond włosy a chciałbym chwycic troche opalenizny czy w moim przypadku dobrze bedzie jesli na poczatku bede chodzil na 2 lub 3 min co dzien lub co dwa az sie troche opale a poyem np na 6-7 raz w tyg dla podtrzymania opalenizny? pod blokiem mam solarium turbo wiec tam najbardziej by mi pasowalo chodzic-wiadomo , wygodnie ) no i jakies kremy przyspieszajace opalanie , jakie sa najlepsze? Twarz mam natomiast zamiar zakrywac i oplaczem ja traktowac ( mialem kiedys klopoty z cera-wypryski i wiem ,ze po opalaniu to sie nawraca ...)
ross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 20:29   #2
anusiabielsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12
Odp: Do solarystycznych bywalców ??? :o)

Witam!
Ja mam również jasną karnację i średni bląd włoski, teraz zafarbowane na brąz.
Chodzę również na solarium ale robię przerwy 2-3 miesięczne. Np. teraz wykupiłam 2 karnety i zacznę chodzić, bo w styczniu studniówka!
Teraz jestem zupełnie blada jak ściana!
Zawsze zaczynałam tak:
* co drugi dzień do solarium;
* pierwszy dzień to 5 minut;
* kolejny znowu 5 min;
* następny 10 min (I tak z 5 razy co 3 dni!)
* później 15 min. ( chodziłam raz na tydzień dla utrzymania opalenizny)
No i tak mniej więcej to wyglądało!
Z doświadczenia wiem, że na początku trzeba częściej chodzić do solarium aby otrzymać ładną opaleniznę. Później można już tylko chodzić dla podtrzymania opalenizny!
Co do kremów to jest ich masa!
Kremy są różne! Przyśpieszacze do ciała, do twarzy, nawilżające itd.
Kremy dostosowuje się odpowiednio do karnacji i do stopnia opalenizny!
Ja raczej nie używałam żadnych przyśpieszaczy.
Przy takim opalaniu w solarium powinno się zrobić 2x roku przerwy jedno miesięczne, po to aby pigment mógł się zregenerować (coś w tym stylu) !
Pozdrawiam!
Powodzenia!
Ania
anusiabielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 21:14   #3
Katrinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10
Re: Odp: Do solarystycznych bywalców ??? :o)

ja proponuje abys poszła 1 raz na 5 minut ( turbo) potem zrobić 48 godzin przerwy i zwiększyć dawkę o 2 min. Co 2 dni możesz chodzić po 7 min, potem możesz pójść nawet na 9, 12 minut. Wiecej nie proponowałabym. używaj kosmetyków przeznaczonych tylko i wyłącznie do solarium a jakie są na rynku ... jest ich bardzo dużo. pewnie zaopatrzysz się w nie na miejscu w solarium. Mogłabym Ci wymienić kilka firm zacznę od najtańszych:
SOLEO
Onyx (tylko w saszetkach, jak na razie tylko chyba 1 kosmetyk jest w tubie)
4skin ( nie używałam)
Sea Bronze
Eksclusive Bronze
Emerald Bay
Australian Gold
California Tan
Jest naprawdę duży wybór ja polecam Emerald Bay, California Tan oraz Australian Gold wg. mnie są najlepsze.
Warto zaopatrzyć się równiez w balsam po opalaniu w solarium, bo nieukrywajmy ale solarium wysusza skórę a specjalistyczne balsamy sobie z tym poradzą i pozwolą dłużej cieszyć się piękną opalenizną.
Co do twarzy , nie chcesz nie opalaj ale zamiast samoopalacza radziłabym zaopatrzyć się w puder brązujący
Katrinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.