Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 17:37   #2551
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Kilka stron temu pisałam o tym, że jedynki są bardzo jasne - wkleiłam też linki prowadzące do zdjęć jedynek, dwójek itd.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:18   #2552
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
zeby uzyskac radę zaprzeglam do roboty moj aparat zeby nei bylo przeklaman koloru,uzylam bialej kartki pod spodem.To jest anabelle light beige,ktory mi idealnie (prawie)pasuje.Ktory odcień z FF Meow będzie najbardziej podobny?Bardziej wiarygodny jest roztarty na białej kartce.W sztycznym swietle ma mniej rozowych tonow niz tu (w dziennym)
U mnie na monitorze ten kolor wygląda dość pomarańczowo Takie tony ma np. Chartreux, ale nie wiem, na ile zdjęcie oddaje rzeczywisty odcień.
Z kolei z różem jest Sphynx, o ile dobrze pamiętam.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:37   #2553
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć dziewczyny Przyszłam po poradę, ponieważ chcę zakupić (na razie próbki) podkładów Meow, ale kompletnie nie wiem, w jakie odcienie mam celować. Moje kolory w podkładach płynnych to: Bourjois Healthy Mix 51, Catrice Photo Finish 010, Lily Lolo China Doll (troszkę za jasny). Podoba mi się podkład Lily Lolo, ale ma jedną wadę - słabo kryje Nie oczekuje dużego krycia, ponieważ nie mam wyprysków, blizn, przebarwień, ale moją odwieczną zmorą są rozszerzone pory i LL nie kryje ich w stopniu wystarczającym. Mam nadzieję, że któraś z Was pomoże mi w wyborze odcieni
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 22:27   #2554
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Trulina ja też tu nie widzę różowych tonów i też podchodzi mi to pod chartreux 2 lub 3. Dla pewności oczywiście wzięłabym jeszcze parę odcieni, np. sphynx, mau, siamese, persian.
Na poziomie 2 dużo odcieni podobnie wtapia się w skórę. Ja po pierwszym testowaniu wybrałam occicat 2, potem usłyszałam od koleżanki, że świetnie wygląda na mnie manx 2. Zamówiłam oba i od grudnia czekam na przesyłkę. W międzyczasie zamówilam sobie następne próbki i stwierdziłam, że najbardziej pasuje mi chartreux 3 , więc kupiłam już w zbiorowym zamówieniu (i ten podkład już mam). Jak przyjdzie moje zamówienie będę sobie mieszać, bo chartreux ładnie wtapia mi się w twarz, ale chyba za bardzo odcina od żółtej szyi.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 08:33   #2555
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

czesc dziewczyny Piszę do Was,ponieważ jestem w kropce mam zamiar kupić podkład meow o 3 stopniu krycia,ale niestety kompletnie nie wiem na jaki odcień mam się zdecydować. Na początku chciałabym kupić próbki na allegro. Jestem typową brunetką o ciemnej karnacji(mam karnacje jak irakijczycy chociaż nie mam takich korzeni:p). Nie mam więc żadnych odciani różu ani 'peach' na skórze. Wchodzilam już na stronę meow,ale tam mimo dużej gamy kolorystycznej wszędzie jest domieszka 'pink' albo 'peach'. Może któraś z Was ma ten sam problem albo orientuje się w tym temacie? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:55   #2556
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

czesc dziewczyny Piszę do Was,ponieważ jestem w kropce mam zamiar kupić podkład meow o 3 stopniu krycia,ale niestety kompletnie nie wiem na jaki odcień mam się zdecydować. Na początku chciałabym kupić próbki na allegro. Jestem typową brunetką o ciemnej karnacji(mam karnacje jak irakijczycy chociaż nie mam takich korzeni:p). Nie mam więc żadnych odciani różu ani 'peach' na skórze. Wchodzilam już na stronę meow,ale tam mimo dużej gamy kolorystycznej wszędzie jest domieszka 'pink' albo 'peach'. Może któraś z Was ma ten sam problem albo orientuje się w tym temacie? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc[/QUOTE]

Edit: może nie jak irakijczycy:p przesadzilam. po prostu jestem ciemną brunetką. często mówią do mnie cyganka
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:45   #2557
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, szybkie pytanie przed najbliższym Meow do tych, które miały do czynienia z Manx w formule Pampred Puss - czy poziom 2 jest ciemniejszy niż w formule Flawless? I czy poziom 3 jest dużo ciemniejszy od 2 w Pampered?

Zamówiłam Manx 2 w Flawless, ale jest zdecydowanie za jasny i formuła mi nie pasuje, Korat 2 zaś w Pampered jest ok , mógłby być odrobinę ciemniejszy i bardziej żółty. Dlatego stawiam, że Manx będzie dobry tylko nie wiem czy 2 czy 3...
Help please
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 12:46   #2558
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Też chciałabym poradzic sie w sprawie odcienia- z tych co testowalam, moim zdaniem pasuje mi mniej wiecej manx1, manx 2 troszke za ciemny.Chartreux 1 wyglądał jak mąka,co jest dziwne, bo na stronce wygląda prawie jak manx1.
Jakie próbki sobie zamówić jeszcze?(flawless felline).
Nie pasują mi różowe tony, raczej brzoskwiniowe i żółtawe.
Myślałam nad koratem/siamese/oxicat/abysinian.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 12:59   #2559
jostra
Rozeznanie
 
Avatar jostra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja używam korata, dla mnie on jest beżowo-żółtawy.
jostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:07   #2560
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez jostra Pokaż wiadomość
Ja używam korata, dla mnie on jest beżowo-żółtawy.
ktory poziom?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:25   #2561
jostra
Rozeznanie
 
Avatar jostra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mam FF poziom 3, ale teraz jak mu się przyglądam, to bardziej beżowy niż żółty, taki neutralny raczej.
Z pewnością nie jest różowy, bo ja mam naczyńka, więc takich się wystrzegam.
jostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 13:28   #2562
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A masz bardzo jasną cerę czy umiarkowanie ? (tzn nie jestes biała jak mleko)
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:38   #2563
Marysiaa_85
Przyczajenie
 
Avatar Marysiaa_85
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, wiecie może czy Korat 2 w formule PP jest ciemniejszy niż w FF? Zastanawiam się nad zamówieniem obu formuł, co by je mieszać ze sobą trochę, żeby wypośrodkować krycie. A Korat 2 w FF jest dla mnie odrobinkę za jasny, więc byłoby mi to na rękę Zastanawiam się też, czy na lato zamówić jakiś bronzer(swoją drogą, które polecacie najbardziej -sunplashery, skinnydipersy, czy typowe bronzery?) i nakładać go na mojego bladego ,, 2 koratka", czy lepiej zamówić po prostu ciemniejszy odcień korata? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
ktory poziom?
Ja również używam Korata poziom 2 i również mam naczynkową cerę z beżowymi tonami. Jestem raczej średnioblada i ta 2 jest dla mnie odrobinkę za jasna, natomiast 3 jest już za ciemna niestety, bo spory przeskok w odcieniach jest między nimi.
Marysiaa_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:52   #2564
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Marysiaa_85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy Korat 2 w formule PP jest ciemniejszy niż w FF? Zastanawiam się nad zamówieniem obu formuł, co by je mieszać ze sobą trochę, żeby wypośrodkować krycie. A Korat 2 w FF jest dla mnie odrobinkę za jasny, więc byłoby mi to na rękę Zastanawiam się też, czy na lato zamówić jakiś bronzer(swoją drogą, które polecacie najbardziej -sunplashery, skinnydipersy, czy typowe bronzery?) i nakładać go na mojego bladego ,, 2 koratka", czy lepiej zamówić po prostu ciemniejszy odcień korata? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



Ja również używam Korata poziom 2 i również mam naczynkową cerę z beżowymi tonami. Jestem raczej średnioblada i ta 2 jest dla mnie odrobinkę za jasna, natomiast 3 jest już za ciemna niestety, bo spory przeskok w odcieniach jest między nimi.
Dzieki To na korata 2 napewno sie skusze
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:30   #2565
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Marysiaa_85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy Korat 2 w formule PP jest ciemniejszy niż w FF? .
Jest ciemniejszy na pewno. Nawet przy tym odrobinę bardziej żółty.

Podbijam pytanie o Manx w Pampered. Żadna z was nie miała go w 2 i 3 do porówniania...?
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:46   #2566
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

mam do oddania korektor 3-Naughty Siamese, 4g, nieotwierany, niestety pomyliłam się przy składaniu zamówienia Meow 1 i teraz leży, zainteresowane osoby zapraszam na PW.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:54   #2567
Marysiaa_85
Przyczajenie
 
Avatar Marysiaa_85
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[QUOTE=Jessie_;39860340]Jest ciemniejszy na pewno. Nawet przy tym odrobinę bardziej żółty.

Ooo, to świetnie Cieszy mnie i jedno i drugie Dziękuję za info
Marysiaa_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:01   #2568
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

już wybrałam odcienie. Moje próbki przyjdą w poniedziałek. Tylko tutaj pojawia się moje pytanie. Dziewczyny,jak nakładacie podklady meow i na co? Macie jakas baze czy zwykly krem nawilzajacy? Co moglybyscie mi polecic? Mam problem z suchymi skorkami i nie wiem czy ten podkład nie bedzie ich podkreślał
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 22:03   #2569
Marysiaa_85
Przyczajenie
 
Avatar Marysiaa_85
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez pusia1 Pokaż wiadomość
już wybrałam odcienie. Moje próbki przyjdą w poniedziałek. Tylko tutaj pojawia się moje pytanie. Dziewczyny,jak nakładacie podklady meow i na co? Macie jakas baze czy zwykly krem nawilzajacy? Co moglybyscie mi polecic? Mam problem z suchymi skorkami i nie wiem czy ten podkład nie bedzie ich podkreślał
Najlepiej dobrym pędzlem typu flap top albo kabuki. Ja używam Hakuro H50 i jestem zadowolona, ale kusi mnie bardzo pędzel nr 45 z Sephory do minerałów (ma bardzo dobre opinie na Wizażu). Co do bazy osobiście używam kilku kropli oleju arganowego zmieszanego z żelem hialuronowym i uważam, że taka baza jest świetna (swoją drogą odkąd odkryłam to połączenie przestałam używać kremów i poprawiła mi się cera). Olej ten nie zostawia bardzo tłustego filmu na twarzy i ładnie stapia się z podkładem Meow. Generalnie ważne jest, żeby dobrze oczyścić i nawilżyć twarz przed nałożeniem Meow, bo wtedy podkład się lepiej stapia ze skórą.

Edytowane przez Marysiaa_85
Czas edycji: 2013-03-22 o 22:06
Marysiaa_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 17:35   #2570
pusia1
Raczkowanie
 
Avatar pusia1
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ale jestem mega szczęśliwa przyszły do mnie dzisiaj próbki. Kupiłam ich 5 z czego 3 z odcieniem różu i bezu. Oczywiście okazało się,że różowy odcien w ogóle nie pasuje do mojej skóry. Zrezygnowana nalozylam ostatnia probke na twarz i ... eureka! Mój odcień to abyssinian 3- jest idealny. Do tej pory jestem zdziwiona ze az tak idealnie stapia się z cera. W ogole nie widac go na twarzy. To mój pierwszy podkład i chyba będzie moim ostatnim. Tylko ta dostępność((

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Marysiaa_85 Pokaż wiadomość
Najlepiej dobrym pędzlem typu flap top albo kabuki. Ja używam Hakuro H50 i jestem zadowolona, ale kusi mnie bardzo pędzel nr 45 z Sephory do minerałów (ma bardzo dobre opinie na Wizażu). Co do bazy osobiście używam kilku kropli oleju arganowego zmieszanego z żelem hialuronowym i uważam, że taka baza jest świetna (swoją drogą odkąd odkryłam to połączenie przestałam używać kremów i poprawiła mi się cera). Olej ten nie zostawia bardzo tłustego filmu na twarzy i ładnie stapia się z podkładem Meow. Generalnie ważne jest, żeby dobrze oczyścić i nawilżyć twarz przed nałożeniem Meow, bo wtedy podkład się lepiej stapia ze skórą.

Dziękuję za pomoc. Pędzel mam-właśnie flat top everyday minerals. A olejek i żel na pewno wyprobuje,bo też co nieco slyszalam o ich skuteczności.
pusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:02   #2571
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny czy ktoś dysponuje numerem telefonu do Meow, bo na stronie nie widzę ? Nawet nie pytajcie czemu pytam.....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:50   #2572
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mariolu a nie moglas puscic na inny adres? skoro notorycznie ginie ci przesylka?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:58   #2573
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

hej, znalazłam cos takiego:
Owner: Tammy LangMember Since August 2008Address: 308 Western Way, Lower Burrell, PA 15068Phone: 724-427-4147
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:09   #2574
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mariolu a nie moglas puscic na inny adres? skoro notorycznie ginie ci przesylka?
Reniu, tylko ten raz mi zaginęła. Byłam pewna, że to normalni ludzie i skoro umówiliśmy się, że ja zapłacę powtórnie za przesyłkę 49 usd, a oni raz jeszcze tym razem kurierem ją wyślą, to tak będzie. Tymczasem zapłaciłam 14-go przez tydzień ciągnęli pytania na temat poprawności adresu. W końcu już chyba nie mieli o co [pytać i jest cisza. Nie odpisują, przesyłki kurierskiej też nie ma. Grzecznie zapytałam rano na fb czy wysłali, to usunęli wiadomość i chyba zablokowali mi możliwość pisania. Nie wiem co mam robić.

Sprawę, gdy jeszcze nie zgadzali się na powtórną wysyłkę zgłosiłam do banku, bo w paypalu już było za późno - minęło 60 dni, ale w banku reklamację przyjęli. Mało tego bank wczoraj mi odpisał, że uznał reklamację i zwrócił całą kasę, ale w każdej chwili może ją zabrać z powrotem Muszę przesłać im korespondencję i oni to prześlą do akceptanta karty (cokolwiek to znaczy) i dopiero wtedy będzie ostateczne uznanie bądź nie reklamacji. Nie wiem po kiego diabła teraz w takim razie mi zwrócili pieniądze skoro i tak w każdej chwili bez względu na stan mojego konta mogą go z powrotem obciążyć tą kwotą Normalnie szok.

Miałam nadzieję, że jak wyślą towar i do mnie dotrze, to reklamację z banku po protu wycofam. Złapałam się jednak tego banku jak ostatniej deski ratunku, bo czas leci i nie chciałam, żeby i tutaj sprawa się przedawniła.


Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
hej, znalazłam cos takiego:
Owner: Tammy LangMember Since August 2008Address: 308 Western Way, Lower Burrell, PA 15068Phone: 724-427-4147
Super, dziękuję Ci bardzo. Zaraz będę męczyć męża żeby zadzwonił, chociaż z angielskim nie bardzo, ale trudno, będziemy próbować. Ta Tammy też w tej sprawie siedzi

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
hej, znalazłam cos takiego:
Owner: Tammy LangMember Since August 2008Address: 308 Western Way, Lower Burrell, PA 15068Phone: 724-427-4147
Nie wiesz może co kręcić przed tym numerem ????

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Dziewczyny pomóżcie. Popiszcie coś, proszę
Zalogował się mój mąż do FB i napisał do nich, bo dodzwonić się nie idzie

http://www.facebook.com/MeowCosmetics
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2013-03-26 o 19:38
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:30   #2575
evev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

o kurcze, mi też zginęły dwie przesyłki od Meow, pierwsza doszła elegancko, ale druga i trzecia (która miała zawierać ponownie towar który nie doszedł i nowe zamówienie) zaginęły, wysłane przesyłką nierejestrowaną więc szukaj wiatru w polu, utopiłam w ten sposób ok 300 zł ;/ i zrezygnowałam z dalszego zamawiania, byłam pewna że to wina poczty, ale skoro "giną" też kurierskie...
evev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:53   #2576
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Zaczęli wcześniej

Znizki Meow Wielkanocne polowanie :

Enjoy 20% off your order over $50.00
Coupon Code: EGGstatic
Requirements: Orders must be over $50.00 to qualify for this discount

Enjoy 10% off your order
Coupon Code: EGGY
No minimum order requirement
(shopping cart does require a $10 order to checkout)

Enjoy 10% off your order
Coupon Code: hoppity
No minimum order requirement
(shopping cart does require a $10 order to checkout)

Enjoy FREE WORLDWIDE SHIPPING - $25 order
Coupon Code: globeHOPPER

Enjoy $12.00 off your order over $75.00
Coupon Code: dirtydozen
$75.00 minimum order (before shipping) required

Enjoy 20% off your order
Coupon Code: egghead
$35.00 minimum order (before shipping) required

Happy Easter from Meow Cosmetics!
15% off any order over $10
Coupon Code: EGGtastic

i 2 się powtarzały plus Tammy's Funky Egg (30% off ) które się rusza co 24h i można go uzyć raz


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość



Nie wiesz może co kręcić przed tym numerem ????

00 i kierunkowy do miejscowości w USA klik?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-03-26 o 21:14
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 13:17   #2577
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Zaczęli wcześniej

Znizki Meow Wielkanocne polowanie :

Enjoy 20% off your order over $50.00
Coupon Code: EGGstatic
Requirements: Orders must be over $50.00 to qualify for this discount

Enjoy 10% off your order
Coupon Code: EGGY
No minimum order requirement
(shopping cart does require a $10 order to checkout)

Enjoy 10% off your order
Coupon Code: hoppity
No minimum order requirement
(shopping cart does require a $10 order to checkout)

Enjoy FREE WORLDWIDE SHIPPING - $25 order
Coupon Code: globeHOPPER

Enjoy $12.00 off your order over $75.00
Coupon Code: dirtydozen
$75.00 minimum order (before shipping) required

Enjoy 20% off your order
Coupon Code: egghead
$35.00 minimum order (before shipping) required

Happy Easter from Meow Cosmetics!
15% off any order over $10
Coupon Code: EGGtastic

i 2 się powtarzały plus Tammy's Funky Egg (30% off ) które się rusza co 24h i można go uzyć raz



00 i kierunkowy do miejscowości w USA klik?
Dziękuję Ci bardzo
Nie udało mi się dodzwonić, bo jakaś sekretarka się włączała, ale dzisiaj mi wreszcie odpisali, że niby wysłali. Podali numer Express Mail. Oby to był koniec tej feralnej przygody.

Co to znaczy ? Że mają 30% rabatu ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 16:59   #2578
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

http://www.meowcosmetics.com/12347864321fnke.htm 30% na dzis.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 17:45   #2579
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
J widzę tylko takie coś.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (44,2 KB, 19 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:15   #2580
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
J widzę tylko takie coś.
Bo adres się zmienia co 24h
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.