TRIBIOTIC. czy pomoże na pryszcze i syfki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 17:14   #1
nataliaa16
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa16
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 239

TRIBIOTIC. czy pomoże na pryszcze i syfki ?


mam 15 lat zawsze miałam gładką cere , od czasu do czasu wyskakiwały na niej drobne chrostki. od jakiegoś pół roku zaczęłam miewac poważniejsze problemy z pryszczami .mianowicie cąłe czołe mam w podskórnych syfkach to nie są jakieś ropne pryszcze ale drobne chroski pod skórą , na policzkach miewam takie same podskórne drobne chrostki ,a ostatnio na mojej brodzie zaczęły wyskakiwać większe pryszcze ,z którymi mam raczej problem do wyciśnięcia. jak myślicie czy maść TRIBIOTIC pomoże mi się tego pozbyć pomimo ,że można stosować to tylko tydzień ze względu ,że jest to antybiotyk. nie wiem c0 robic żadne toniki czy nawet maśćie z apteki takie jak davercin czy benzacne nie pomagają , a gdy byłam u dermatologa powiedział ,żebym zaczęła używać benzacne ,no ale niestety po co używać po raz kolejny coś co nie pomaga..
__________________
nataliaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:28   #2
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: TRIBIOTIC. czy pomoże na pryszcze i syfki ?

Myślę że na te kaszaczki może Ci pomóc ale na te większe to już raczej nie.Może jedynie zmniejszyż stan zapalny jeśli takowy bedziesz miała.Kup sobie np.jakiś tonik z drzewa herbacianego.
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:36   #3
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: TRIBIOTIC. czy pomoże na pryszcze i syfki ?

Dokładnie tak jak napisała moja poprzedniczka-tribiotic łagodzi podrażnienie i mi osobiście po użyciu tej maści wypryski robią się mniej czerwone. Czasami bywało, że maść nawet pogarszała stan cery ale mam też swój sposób na noc, na te większe właśnie i tu benzacne się również przydaje-najpierw smaruje tribioticiem dany obiekt a potem benzacne i tak zabezpieczona idę spać Co do stanu skóry to jak najbardziej zaopatrz się w coś do tonizowania-ja obecnie używam hydrolatów z biochemii. No i używam maseczek z zielonej glinki. Tribiotic musisz sama wypróbować i to na różne typy niespodzianek ale jak najbardziej uważam, że jest to przydatna i owocna maść-szczególnie na opryszczkę!Pozdrawiam!
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:58   #4
nataliaa16
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa16
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 239
Dot.: TRIBIOTIC. czy pomoże na pryszcze i syfki ?

mam nadzieje bo jutro koleżanka ma mi ją dać ,bo mi dzisiaj kupiła i boje sie zeby sie czasem nie pogorszyło .. mam nadzieje ze chociaż te małe syfki pomoże..
__________________
nataliaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 07:35   #5
paulinka3713
Raczkowanie
 
Avatar paulinka3713
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: TRIBIOTIC. czy pomoże na pryszcze i syfki ?

Ja używałam tribiticu. Jednak na pryszcze na buzi mi nie wiele zdziałał. Polecam go jeśli czyjesz jakiegoś dużego syfa pod skórą. Mi takie syfy znikały po 1 zastosowaniu w dużym stopniu. Zawsze chętnie trzymam go przy sobie na wszelki wypadek

Edytowane przez paulinka3713
Czas edycji: 2011-11-30 o 08:10
paulinka3713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 14:45   #6
justyska_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: TRIBIOTIC. czy pomoże na pryszcze i syfki ?

Tribiotic i ja stosowała i rzeczywiście jest skuteczny, ale chyba musisz wybrać się do lepszego dermatologa i on poleci Ci jak radzić sobie z takimi zmianami trądzikowymi.
justyska_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.