Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 13:01   #91
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
No to może inne podkłady widziałyśmy Kiedy ja próbowałam na ręce to została mi brązowa plama. Nawet zwątpiłam, że może oprócz 1 jest jeszcze 0 ale nie widziałam.



No to dobrze, że jakoś to wygląda

Dzisiaj kiedy zobaczyłam, jak mnie Revlon ładnie zaciemnia to zwątpiłam Ale na stosowane samego tylko pudru nie jestem psychicznie gotowa, jednak potrzebuję lepszego zakrycia różnych takich ozdóbek
moze masz jakis rozswietlacz w plynie albo co?? ja swojego revlona tak rozjasniam, mieszajac z emulsja rozswietlajaca i to ladnie go rozjasnia

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pewnie już niewiele z Was mnie pamięta, w każdym razie należę do Waszego grona i niegdyś bywałam tutaj codziennie. Aktualnie zaczęłam studia, mam problemy z kompem i brakiem czasu, więc niespecjalnie się udzielam, ale czytuję Was w miarę regularnie.
Muszę się pochwalić - ostatnimi czasy coraz więcej osób chwali i podziwia moją jasną skórę. Jasna, krytyka [szczególnie w rodzinie] też się pojawia, ale jest już coraz rzadsza, zresztą i tak się do niej przyzwyczaiłam. Natomiast znajomi na studiach często komentują mój wygląd "wyglądasz jak była żona Mansona. Niezła dupa z niej!" albo [ale to już dziewczyny] "masz taką ślicznie gładką, porcelanową skórę, jak Ty to robisz?". Mojego znajomego, z którym aktualnie dojeżdżam pociągiem przyciągnęła do mnie jasna skóra. Podszedł i powiedział "Hej, zauważyłem, że też dojeżdżasz do Katowic. Rzuciłaś mi się w oczy już 1 października, jesteś taka niesamowicie biała.. to jest piękne!". Trochę by się tego nazbierało Na moim kierunku studiów są może dwie dziewczyny korzystające z solarium, reszta wygląda hm... zwyczajnie Nie jakoś wybitnie biało, ale ładnie. I chwała Panu, bo nie wiem jakbym zniosła użeranie się przez 5 lat z osobami z pokroju mojego LO!
A, no i mam dla Was ważne pytanie. Bardzo, bardzo przeszkadzają mi moje sińce pod oczami. Takia moja uroda, że je posiadam, ale wstawanie o 4 nad ranem też nie służy mojej urodzie. Znacie jakiś kosmetyk, który naprawdę pomoże mi się pozbyć cieni i opuchnięć? Domyślam się, iż nie znikną całkowicie, bo taka moja uroda, ale może chociaż trochę... Proszę o odpowiedź.
Ps. Ślicznie wyglądacie!
Ps2. Aktualnie używam kremu z Ziaji pod oczy,
, 100% pielęgnacji, korygującego, ale naprawdę nie działa na mnie w żaden sposób.

Wybaczcie moje mało sensowne pisanie, ale chyba jestem jeszcze wczorajsza.
super niestety ja pewnie nigdy nie bede taka "biala" no ale jest tez dobrze tak jak jest pod oczy nie znam nic takiego co by pomoglo a moze na KWC cos bys znalazla?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:26   #92
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

absurdalna89-pod oczy to raczej nic już nie pomoże,zwłaszcza jeśli taka Twoja uroda. Ja mam sińce od urodzenia i już praktycznie wszystkiego próbowałam, nawet bardzo zachwalanego kremu cernor xo (czy jakoś tak ) i nie zadziałał. Po prostu trzeba mieć dobry korektor, bez niego sie nie obejdzie.
w wątku o cieniach pod oczami piszą o zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego na granicy oczodołu, który ponoć rozlewa sie pod skórą ukrywająć żyłki, ale kosztuje ok 1200 zł i pewnie nie jest zbyt długotrwały.....

Edytowane przez Kung Fu Candy
Czas edycji: 2009-01-02 o 13:27
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 17:37   #93
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie dziewczyny ja rzadko piszę, ale czesto czytuje Zawsze to milo miec swiadomosc że sama nie jestem U mnie na studiach kierunek (wydzial administracja i prawo) jest oblęzenie niewiast o przypalonym odcieniu skóry wpadającym w pomarancz a wśród nich moda na szpony, ktore porazaja iloscia brokatu Ale o dziwo moja cere negatywnie komentują czesciej faceci niz dziewczyny, dlatego absurdalna89 napewno milo miec takiego towarzysza podrozy który uwaza że blade jest piekne...
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:21   #94
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
A, no i mam dla Was ważne pytanie. Bardzo, bardzo przeszkadzają mi moje sińce pod oczami. Takia moja uroda, że je posiadam, ale wstawanie o 4 nad ranem też nie służy mojej urodzie. Znacie jakiś kosmetyk, który naprawdę pomoże mi się pozbyć cieni i opuchnięć? Domyślam się, iż nie znikną całkowicie, bo taka moja uroda, ale może chociaż trochę... Proszę o odpowiedź.
Ps. Ślicznie wyglądacie!
Ps2. Aktualnie używam kremu z Ziaji pod oczy,
, 100% pielęgnacji, korygującego, ale naprawdę nie działa na mnie w żaden sposób.

Wybaczcie moje mało sensowne pisanie, ale chyba jestem jeszcze wczorajsza.
Witamy, bladolica Całe szczęście, że ja nie mam problemu z cieniami pod oczami, ale od kilku moich koleżanek wiem, że jeśli ma się to od dawna, to może być jakby wrodzone i żadne kosmetyczne cuda nie zaradzą. Zaopatrz się w dobry, żółty korektor i jakoś dasz radę, skoro taka Twoja uroda.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moze masz jakis rozswietlacz w plynie albo co?? ja swojego revlona tak rozjasniam, mieszajac z emulsja rozswietlajaca i to ladnie go rozjasnia
Dzisiaj kupiłam sobie bazę białą Inglota i super rozjaśnia Revlona, w końcu mam taki kolor skóry jaki powinnam Ale bardzo mnie kusi fioletowa, więc jeśli zobaczę na allegro tak Kryolana to chyba dokupię.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny ja rzadko piszę, ale czesto czytuje Zawsze to milo miec swiadomosc że sama nie jestem U mnie na studiach kierunek (wydzial administracja i prawo) jest oblęzenie niewiast o przypalonym odcieniu skóry wpadającym w pomarancz a wśród nich moda na szpony, ktore porazaja iloscia brokatu Ale o dziwo moja cere negatywnie komentują czesciej faceci niz dziewczyny, dlatego absurdalna89 napewno milo miec takiego towarzysza podrozy który uwaza że blade jest piekne...
nawet mnie nie strasz, ja idę na administrację lub prawo i jeśli będę miała podobne towarzystwo to chyba skonam
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:26   #95
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość

Dzisiaj kupiłam sobie bazę białą Inglota i super rozjaśnia Revlona, w końcu mam taki kolor skóry jaki powinnam Ale bardzo mnie kusi fioletowa, więc jeśli zobaczę na allegro tak Kryolana to chyba dokupię.
warto testowac roznosci zeby znalezc swoje KWC jak sie nie spodoba to zawsze mozna sprzedac albo co
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:23   #96
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
warto testowac roznosci zeby znalezc swoje KWC jak sie nie spodoba to zawsze mozna sprzedac albo co
Oczywiście Ale mam nadzieję, że z wszystkiego będę zadowolona Jutro będzie wielkie testowanie miksu bazy i Revlona na studniówce
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:28   #97
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Oczywiście Ale mam nadzieję, że z wszystkiego będę zadowolona Jutro będzie wielkie testowanie miksu bazy i Revlona na studniówce
jutro?? oj no to mam nadzieje ze sie sprawdzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 03:23   #98
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

iustitia nie chce Cie straszyc poprostu to jest wydzial, gdzie ludzie z jakiegos powodu zaczynaja się juz czuc jakby siedzili za biurkiem i byli niewiadomo kim Nie powiem tez lubie sie raz na jakis czas ubrac elegancko i w ogole ale w bardzie "łagodny" sposób.. preferuje elegancje Dity z bardziej przygaszonymi kolorami i przewagą czerni hihi glowa do gory nikt na sile do solarium Cię nie zaciagnie :P
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 04:33   #99
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Mówimy o białym rozświetlaczu w kamieniu, są razem z pudrami kompaktowymi, łatwo go zauważyć
Ten z pompką z Inglota też jest zacny, chociaż strasznie szybko mi wychodzi.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:19   #100
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jutro?? oj no to mam nadzieje ze sie sprawdzi
Oby

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
iustitia nie chce Cie straszyc poprostu to jest wydzial, gdzie ludzie z jakiegos powodu zaczynaja się juz czuc jakby siedzili za biurkiem i byli niewiadomo kim Nie powiem tez lubie sie raz na jakis czas ubrac elegancko i w ogole ale w bardzie "łagodny" sposób.. preferuje elegancje Dity z bardziej przygaszonymi kolorami i przewagą czerni hihi glowa do gory nikt na sile do solarium Cię nie zaciagnie :P
Mnie to ludzie trochę wiszą, ja tam nie idę dla towarzystwa ale żeby się uczyć Ale to trochę dołujące, że młode pokolenie prawników stanowią takie genialne elementy.

Dzisiaj już mnie próbowali na solarium zaciągnąć, raczej genialna ciotka, ale o tym pisałam na wątku o jasnym podkładzie, nie będę znowu się nakręcać
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:48   #101
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzisiaj chciałam zmacać podkład Gosha, ale niestety nie było najjaśniejszego...
Za to zmacałam najjaśniejszy korektor w płynie i musze powiedzieć, że jest nawet jasny
Miała któraś z Was z nim do czynienia ?

Następnym razem musze porównać go z Inglotowym
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 16:12   #102
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Dzisiaj chciałam zmacać podkład Gosha, ale niestety nie było najjaśniejszego...
Za to zmacałam najjaśniejszy korektor w płynie i musze powiedzieć, że jest nawet jasny
Miała któraś z Was z nim do czynienia ?

Następnym razem musze porównać go z Inglotowym
Dzisiaj tylko widziałam podkłady Gosha z daleka, nie paciałam się nimi

Hihi a wczoraj w Inglocie pani bardzo szybko poddała się przy próbie dobrania mi podkładu
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:03   #103
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

sub
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:30   #104
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam Cepan 35 g dokładnie za 14.59
Poza tym : http://www.nokaut.pl/oferta/cepan-krem-35-g.html
a ja mam takowe pytanie: Czy Cepan pomaga rowniez na slady po pryszczach? (nie blizny) ale czy na przebarwienia,ktore pozostały?
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:39   #105
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
a ja mam takowe pytanie: Czy Cepan pomaga rowniez na slady po pryszczach? (nie blizny) ale czy na przebarwienia,ktore pozostały?
jak kupowałam tego śmierdziela to farmaceutka mi powiedziała, że na tego typu rzeczy też, ale nie sprawdzałam, bo ja kupowałam konkretnie na blizny
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 11:43   #106
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
jak kupowałam tego śmierdziela to farmaceutka mi powiedziała, że na tego typu rzeczy też, ale nie sprawdzałam, bo ja kupowałam konkretnie na blizny
a jaki to jest smrod? zebym wiedziala czy wytrzymam?
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 12:17   #107
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
a jaki to jest smrod? zebym wiedziala czy wytrzymam?
nie pamiętam już, ale ja nie wytrzymałam ostatecznie z bliznami pożegnałam się dzięki mikrodermabrazji
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 12:26   #108
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a jaki jest koszt takiego zabiegu? i czy mozna go wykonac w zakldzie kosmetycznym,bo slabo jestem w tym zorientowana?
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:27   #109
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
a ja mam takowe pytanie: Czy Cepan pomaga rowniez na slady po pryszczach? (nie blizny) ale czy na przebarwienia,ktore pozostały? a jaki to jest smrod? zebym wiedziala czy wytrzymam?
Nie pomaga. A cuchnie spaloną cebulką. Nigdy więcej
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 14:39   #110
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

na blizny po kolczykach pomaga
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:40   #111
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
a jaki jest koszt takiego zabiegu? i czy mozna go wykonac w zakldzie kosmetycznym,bo slabo jestem w tym zorientowana?
ja robiłam u kosmetyczki, wychodzi taniej niż u dermatologa, a do tego na ogół jeszcze jest peeling, maseczka i te sprawy ceny są bardzo różne, ja płaciłam od 90 do 150zł za 1 zabieg (ale ja robię zawsze twarz+szyja+dekolt), a żeby były efekty, potrzebne są min. 4. Aha, i teraz jest za zimno. Najlepiej robić wiosną kiedy już nie ma śniegu, a jeszcze nie grzeje za bardzo słońce albo wczesną jesienią
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:12   #112
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
a ja mam takowe pytanie: Czy Cepan pomaga rowniez na slady po pryszczach? (nie blizny) ale czy na przebarwienia,ktore pozostały?
Cepan pomaga pozbyć się blizn i przebarwień również. Zapach jest rzeczywiście nieprzyjemny - cebulowy (fuj ) Jednak Cepan polecam, bo działa przy regularnym stosowaniu.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:35   #113
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

mniej smierdzaca wersja cepanu i lepiej dzialajaca wg mnie jest contractubex jest drozszy ale wydajny ja mialam na blizny pozabiegowe juz ich nie widac a byly sporo wieksze niz po tradziku bo niestety chirurg zawalil sprawe wiec ja polecam wiem ze jest jeszcze no-scar ale on chyba jest jeszcze drozszy
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:10   #114
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Cepan pomaga pozbyć się blizn i przebarwień również. Zapach jest rzeczywiście nieprzyjemny - cebulowy (fuj ) Jednak Cepan polecam, bo działa przy regularnym stosowaniu.

Tak, zgadzam się. rzeczywiście pomaga, jeżeli stosujesz go zgodnie z ulotką. Mojej mamie pięknie pomógł rozjaśnić bliznę po radykalnym zabiegu chirurgicznym. A zapach? Da się wytrzymać, przecież istotnym składnikiem tej maści jest cebula - trudno, żeby pachniała jaśminem.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:38   #115
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Zapomniałam dodać, że kupiłam białą bazę Inglota
Tu opisałam i wkleiłam zdjęcia : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1651
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:50   #116
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że kupiłam białą bazę Inglota
Tu opisałam i wkleiłam zdjęcia : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1651

ile za nią dałas?
i jakie sa jszcze kolory do wyboru?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:51   #117
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
ile za nią dałas?
i jakie sa jszcze kolory do wyboru?
32 zł
Jest jeszcze baza : fioletowa, pomarańczowa, beżowa, zielona.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 00:09   #118
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hmmm. zielona mówisz ?
a ta Twoja biała to śliczna już na samym zdjęciu. ja też chcę,
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 09:31   #119
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
hmmm. zielona mówisz ?
a ta Twoja biała to śliczna już na samym zdjęciu. ja też chcę,
Zielona maskująca zaczerwienienia
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 12:17   #120
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że kupiłam białą bazę Inglota
Tu opisałam i wkleiłam zdjęcia : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1651
Super

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
32 zł
Jest jeszcze baza : fioletowa, pomarańczowa, beżowa, zielona.
Jeszcze niebieska
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.