Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 19:15   #4501
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez palema Pokaż wiadomość
ostatnio kupiłam hydrolat cytrynowy i... hm dziwny ma zapach, bo wyczuwam w nim zapach alkoholu mysłalam że mi się wydaje, ale już któryś dzień z kolei wącham i to samo - odrzuca mnie. poza tym skórę miałam po nim dziwnie podrażnioną, robiła się lekko czerwona i widać było naczynka (zazwyczaj tak nie mam).
czy coś może być nie tak?
też tak macie z tym cytrynowym hydro?
Jak brałam na przełomie grudnia/stycznia to nic takiego nie czułam, myślisz że mają walnietą partię? JA teraz i tak mam pół litra z mazideł, jakoś tak bardziej ekonomicznie...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:15   #4502
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiłam dziś kolejne zamówienie Wzięłam na spróbowanie olej z owoców rokitnika.
Poza tym wzięłam olej arganowy, hydrolat oczarowy i żel hialuronowy.


I muszę przyznać, że od dłuższego czasu nie użyawam już drogeryjnych kosmetyków i nie mam już brzydkich niespodzianek na twarzy
I nawet przyzwyczaiłam się już do zapachu kocanki
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:24   #4503
Luthien89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
mysle ze oczarowy to dobry pomysł,ale moze nieco ściągnąć sucha skore na policzkach.wydaje mi sie ze do oczarowego warto dobrac sobie tez jakis nawilzający.ja sama jestem z taka cera jak wy i jednego dnia robie sie oczarem,a kolejnego migdałowym hydrolatem.z migdałowego jestem bardzo zadowolona.nie smierdzi i nawilza.oczar tez w porzadku.do serum lemon mozna tez wziasc tonik 2% BHA.szybko likwiduje niemiłe niespodzianki.
To może się jednak zdecyduję na ten oczarowy A ten migdałowy Cię nie zapycha? Bo migdały kojarzą mi się jednak z czymś dość tłustym i się trochę tego obawiam
Luthien89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:30   #4504
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Luthien89 Pokaż wiadomość
To może się jednak zdecyduję na ten oczarowy A ten migdałowy Cię nie zapycha? Bo migdały kojarzą mi się jednak z czymś dość tłustym i się trochę tego obawiam
chyba hydrolaty nie maja nic takiego co moze zapychac.ja jestem skłonna do zapychania a ten migdałowy krzywdy mi nie zrobil.predzej olejki moga zapchac niz hydrolaty (przynajmniej tak mi sie wydaje).ja ze swojej strony polecam migdalowy,oczarowy,kocank e i róże damascena-tej ostatniej nie lubilam ze wzgledu na zapch,ale jest lepszy niz kocankowy.2 tyg mi zajelo dojscie do tego wniosku.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:39   #4505
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez palema Pokaż wiadomość
ostatnio kupiłam hydrolat cytrynowy i... hm dziwny ma zapach, bo wyczuwam w nim zapach alkoholu mysłalam że mi się wydaje, ale już któryś dzień z kolei wącham i to samo - odrzuca mnie. poza tym skórę miałam po nim dziwnie podrażnioną, robiła się lekko czerwona i widać było naczynka (zazwyczaj tak nie mam).
czy coś może być nie tak?
też tak macie z tym cytrynowym hydro?
Może był źle przechowywany albo za mało konserwantu i sfermentował.
Może daj jakiejś inne osobie do powąchania i jak też wyczuje alkohol to będziesz wiedzieć,że jest popsuty.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2009-06-12 o 19:40 Powód: błąd
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:43   #4506
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
chyba hydrolaty nie maja nic takiego co moze zapychac.ja jestem skłonna do zapychania a ten migdałowy krzywdy mi nie zrobil.predzej olejki moga zapchac niz hydrolaty (przynajmniej tak mi sie wydaje).ja ze swojej strony polecam migdalowy,oczarowy,kocank e i róże damascena-tej ostatniej nie lubilam ze wzgledu na zapch,ale jest lepszy niz kocankowy.2 tyg mi zajelo dojscie do tego wniosku.
......
hydrolaty absolutnie nie zapychają,bo niby czym a migdałowy cudownie nawilża.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:44   #4507
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jak brałam na przełomie grudnia/stycznia to nic takiego nie czułam, myślisz że mają walnietą partię? JA teraz i tak mam pół litra z mazideł, jakoś tak bardziej ekonomicznie...
tego nie wiem, dlatego się was pytam, bo może też macie takie odczucia. na razie go nie używam, ale może spróbuje jeszcze raz - tak dla pewności
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 19:58   #4508
Luthien89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
hydrolaty absolutnie nie zapychają,bo niby czym a migdałowy cudownie nawilża.
Czyli też biorę Nawilżanie jak najbardziej potrzebne
Luthien89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 20:09   #4509
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja tym razem nie o BU, ale chyba w tym wątku też mogę zapytać. Natknęłam się na stronie fitomed.pl na sproszkowany tlenek cynku (ten z maści cynkowych) i zastanawiam się czy można go np. rozpuścić w jakimś hydrolacie i HA i na twarz? Czasami wyskoczy mi "co nieco" na twarzy i zastanawiam się czy z tym tlenkiem cynku to dobry pomysł?

EDIT:
I jeszcze odkryłam u nich fajne sproszkowane zioła
http://www.fitomed.pl/cgibin/shop?sh...d&sid=3443c770

Edytowane przez Tweet
Czas edycji: 2009-06-12 o 20:12
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 21:09   #4510
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś kolejne zamówienie Wzięłam na spróbowanie olej z owoców rokitnika.
Poza tym wzięłam olej arganowy, hydrolat oczarowy i żel hialuronowy.


I muszę przyznać, że od dłuższego czasu nie użyawam już drogeryjnych kosmetyków i nie mam już brzydkich niespodzianek na twarzy
I nawet przyzwyczaiłam się już do zapachu kocanki
Daj proszę znać jak się sprawuje ten olej, bo bardzo mnie zaciekawił
Jakby ktoś też już miał za sobą doświadczenia z macratem z kocanki to będę wdzięczna za krótką relację
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:49   #4511
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

w końcu wypłata wpłynęła na konto i poszalałam akurat za 1,5 tygodnia kończy mi się termin serum amla i zostało z jakieś 50 ml kocanki więc mam nadzieję, że paczuszka dotrze w następnym tygodniu

Serum antyoksydacyjne Flavo-C15EF - 42 ml
Tonik z kwasem PHA 6% - 100 g (+ konserwant)
Maseczka truskawkowa - 50 ml
Maseczka czereśniowa - 50 ml
Olej tamanu EKOLOGICZNY - 15 ml
Olej z pestek malin - 15 ml
Olej z róży rdzawej EKOLOGICZNY - 15 ml
Maseczka wulkaniczna z ogórkiem - 50 ml
Słoik kosmetyczny mały 20 ml
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml
Serum-olejek regulujący LEMON + tamanu - 30 ml
Olej z owoców rokitnika - 15 ml
Hydrolat geraniowy - 130 ml
Gliceryna - 20 g
Olej z kocanki - 50 ml
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT ECO - 30 ml
Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY - 300 ml

znów cieszę się jak dziecko, że będę kręcić mam nadzieję, że moja mama przygarnie do lodówki kolejne me maleństwa
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 12:18   #4512
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Daj proszę znać jak się sprawuje ten olej, bo bardzo mnie zaciekawił
Dam znać
Sama jestem ciekawa jego działania
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:24   #4513
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
w końcu wypłata wpłynęła na konto i poszalałam
Można czasem poszaleć, bo już mało kupujemy przeciez w tradycyjnych drogeriach
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:11   #4514
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przyznaję się bez bicia, nie chroniłam się zbyt sumiennie przed słońcem i mam efekty w postaci przebarwień posłonecznych
Nie było to wprawdzie jakieś plażowanie, ale niestety wystarczyło
No i teraz pytanie, jak sądzicie czy tonik z kwasem pha 6% byłby w takim wypadku dobrym rozwiązaniem? chciałabym coś co mozna stosowac bezpiecznie latem...
czy któraś z Was stosowała i zauwazyła dobre efekty w tym kierunku? A może polecicie coś innego??
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 06:24   #4515
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia, nie chroniłam się zbyt sumiennie przed słońcem i mam efekty w postaci przebarwień posłonecznych
Nie było to wprawdzie jakieś plażowanie, ale niestety wystarczyło
No i teraz pytanie, jak sądzicie czy tonik z kwasem pha 6% byłby w takim wypadku dobrym rozwiązaniem? chciałabym coś co mozna stosowac bezpiecznie latem...
czy któraś z Was stosowała i zauwazyła dobre efekty w tym kierunku? A może polecicie coś innego??
sprawdź biochemiczne KWC
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 07:23   #4516
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej.właśnie przymierzam sie do 2 zamówienia z BU i chciałabym prosic o radę-które serum wybrać :
-flavo C
-amla cos tam
Zależy mi na wzmocnieniu naczynek
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 09:55   #4517
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Można czasem poszaleć, bo już mało kupujemy przeciez w tradycyjnych drogeriach
Dokładnie a zapasy na minimum 2 miesiące starczą
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Hej.właśnie przymierzam sie do 2 zamówienia z BU i chciałabym prosic o radę-które serum wybrać :
-flavo C
-amla cos tam
Zależy mi na wzmocnieniu naczynek
Polecam serum amla, ponieważ nie trzeba dodawać do niego alkoholu
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 13:09   #4518
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

za mną moje 1-e zamówienie i kręcenie. Mam puder bambusowy z jedwabiem, serum z amlą, hydrolat z kocanki i olej tamanu.
No i problem: czy któraś z Was dostała uczulenie na ten puder lub serum? Używałam już kilka dni i efekt - totalnie zapchane pory, jeszcze nigdy tak nie miałam, a któregoś dnia spuchła mi cała twarz - była jakby poparzona z wielkimi czerwonymi plamami. Używałam w kolejności:
- Bioderma Sebium H2O do mycia
- serum z amlą
- puder bambusowy z jedwabiem

Może też miałyście takie problemy (choć nikomu nie życzę - strasznie piekło )?
Na razie odstawiłam wszystko bo w sobotę idę na wesele i chcę ładnie wyglądać a nie jak potwór. Po kilku peelingach, tonikach nieźle oczyściłam buźkę ale na razie nie mogę sprawdzić które tak zadziałało. Co o tym myślicie?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 13:31   #4519
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
za mną moje 1-e zamówienie i kręcenie. Mam puder bambusowy z jedwabiem, serum z amlą, hydrolat z kocanki i olej tamanu.
No i problem: czy któraś z Was dostała uczulenie na ten puder lub serum? Używałam już kilka dni i efekt - totalnie zapchane pory, jeszcze nigdy tak nie miałam, a któregoś dnia spuchła mi cała twarz - była jakby poparzona z wielkimi czerwonymi plamami. Używałam w kolejności:
- Bioderma Sebium H2O do mycia
- serum z amlą
- puder bambusowy z jedwabiem

Może też miałyście takie problemy (choć nikomu nie życzę - strasznie piekło )?
Na razie odstawiłam wszystko bo w sobotę idę na wesele i chcę ładnie wyglądać a nie jak potwór. Po kilku peelingach, tonikach nieźle oczyściłam buźkę ale na razie nie mogę sprawdzić które tak zadziałało. Co o tym myślicie?
Po pierwsze nic z tego nie stosowałam,ale ja bym obstawiała serum amla.Po pierwsze niektórych podrażnia witamina C,a w dodatku zawiera alkohol i glikol propylenowy.Mnie podrażnia glikol propylenowy(w ogóle może szkodzić naczynkom).A z alkoholem też lepiej uważać,bo wielu naczynkowcom szkodzi.Ja unikam obu.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 14:35   #4520
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
sprawdź biochemiczne KWC
KWC to ja już sprawdzałam na początku ale nie zaspokoiło to mojej ciekawosci do końca (gdyż są tam tylko 3 wypowiedzi nie odnoszące się akurat do mojego problemu) a poniewaz tu mamy wątek o produktach z BU ponawiam zapytanie. Czy ktos zauważył pozytywne działanie toniku pha 6% na przebarwienia posłoneczne... A może coś innego z BU co mozna stosować w lecie, poważne kwasy w lecie raczej odpadają...bałabym się kolejnych uroczych plamek
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 14:48   #4521
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
KWC to ja już sprawdzałam na początku ale nie zaspokoiło to mojej ciekawosci do końca (gdyż są tam tylko 3 wypowiedzi nie odnoszące się akurat do mojego problemu) a poniewaz tu mamy wątek o produktach z BU ponawiam zapytanie. Czy ktos zauważył pozytywne działanie toniku pha 6% na przebarwienia posłoneczne... A może coś innego z BU co mozna stosować w lecie, poważne kwasy w lecie raczej odpadają...bałabym się kolejnych uroczych plamek
stosujesz wysoki filtr na lato? Jeśli tak, ja bym zaryzykowała z serum Lemon + kwasy PHA
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 17:50   #4522
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam pytanie.Na razie,aby wykończyć te kremy co mam dodaje przed nałożeniem parę kropli oleju i dopiero wtedy na twarz.Problem jest taki,że nawet po wchłonięciu pozostaje taka świecąca tłusta warstwa,która mnie coraz bardziej denerwuje.
I teraz moje pytanie,czy po wymieszaniu oleju z żelem hialuronowym(nie wiem czy dobrze napisałam) też pozostaje taka warstwa czy wchłania się wtedy bez problemu?
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 17:58   #4523
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Z żelem nie zostanie warstwa oleju ,ale za to możesz miec uczucie sciągnięcia bo warstewka Ha zostaje na twarzy
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:49   #4524
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
KWC to ja już sprawdzałam na początku ale nie zaspokoiło to mojej ciekawosci do końca (gdyż są tam tylko 3 wypowiedzi nie odnoszące się akurat do mojego problemu) a poniewaz tu mamy wątek o produktach z BU ponawiam zapytanie. Czy ktos zauważył pozytywne działanie toniku pha 6% na przebarwienia posłoneczne... A może coś innego z BU co mozna stosować w lecie, poważne kwasy w lecie raczej odpadają...bałabym się kolejnych uroczych plamek
No to ja Ci napisze że od tygodnia stosuję tonik AHA/BHA 10% i nie zauważyłam aby powstawaly nowe plamy. Używam go na przebarwienia po trądziku, smaruje twarz na noc, na to żel hialuronowy a rano filtr 30, znów zel i podklad mineralny.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 18:58   #4525
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No to ja Ci napisze że od tygodnia stosuję tonik AHA/BHA 10% i nie zauważyłam aby powstawaly nowe plamy. Używam go na przebarwienia po trądziku, smaruje twarz na noc, na to żel hialuronowy a rano filtr 30, znów zel i podklad mineralny.
Ja tez używam od tygodnia tego samego toniku, a rano SPF 30 i wszystko jest pięknie.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:07   #4526
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

katty86 - używam serum olejkowego z wit.C, na twarz nakładam 2 krople - taka ilość ma szanse się wchłonąć. Jak siedzę w domu, to szaleję i nakładam jeszcze trzecią
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:11   #4527
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: help - masło shea i warunki przechowywania

Moje kiedyś niechcący trafilo n kaloryfer więc pływłao
Ale schowałam do lodówki i było ok. Aktualnie trzymam w szafce w łazience i dalej się sprawuje dokonale Nie masz się co martwić.
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:24   #4528
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
stosujesz wysoki filtr na lato? Jeśli tak, ja bym zaryzykowała z serum Lemon + kwasy PHA
staram się, ale nie należe do osób specjalnie sumiennych w tej kwestii dlatego zastanawiam się nad kwasami pha, a nie nad bha i aha. Chyba spróbuje tego toniku . Lemon mi raczej nie słuzył...

Literka96 i Susanna ten aha/bha 10% to ja nawet mam... ale nawet w zimie bałabym się go użyć na twarz, a co dopiero w lecie, skoro i bez kwasu dostałam jakichś plam posłonecznych!!!
w kazdym razie dzięki za rady. Ja ten aha/bha 10% używałam na plecy na syfki. Tam się sprawdzał całkiem ok
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:43   #4529
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hura!! Hura!! Hura!! Przyszła moja pierwsza paczka z BU

Wczoraj wysłana, a dzisiaj juz jest! Super. Idę wszystko obejrzeć i obwąchać
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 14:44   #4530
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Marli - jeżeli nie stosujesz regularnie filtrów, ja bym nie liczyła na większe efekty w walce z przebarwieniami posłonecznymi
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2009-06-16 o 14:46
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.