Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 18:43   #4921
Hana899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam pytanie do posiadaczek pudru bambusowego. Czy którąś z was zapchał?I czy jest to możliwe, gdy ma tak ograniczony skład?
Hana899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:13   #4922
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hana899 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek pudru bambusowego. Czy którąś z was zapchał?I czy jest to możliwe, gdy ma tak ograniczony skład?
To niemożliwe , prędzej wysuszyłby , ja nadal jestem nim zachwycona
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:15   #4923
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
To niemożliwe , prędzej wysuszyłby , ja nadal jestem nim zachwycona
Też upatrywałabym przyczyn zapchania w innym kosmetyku
Hana899 czego jeszcze uzywasz do twarzy?
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:43   #4924
Hana899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

acne derm, miejscowo duac i filtr avene. Ostatnio zmieniłam wodę do przemywania twarzy z kranówki na przegotowaną. Coś z tych mogło mnie zapchać? Acne i avene stosuję już jakiś czas, a duac kilka dni.
Hana899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:50   #4925
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hana899 Pokaż wiadomość
acne derm, miejscowo duac i filtr avene. Ostatnio zmieniłam wodę do przemywania twarzy z kranówki na przegotowaną. Coś z tych mogło mnie zapchać? Acne i avene stosuję już jakiś czas, a duac kilka dni.
A z Biochemii nie uzywasz nic procz pudru? Napewno nie duac, bo to w koncu żel, acne derm też nie. Prawdopodobnie winowajca jest filtr (masz krem , emulsje , mleczko Avene? ), ale nie koniecznie. Reakcje skóry ciezko przewidziec, czasem nie odpowiada jej dana kombinacja kosmetykow, lub reaguje wysypem na czeste zmiany pielegnacji. Trudno jednoznacznie powiedziec
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:59   #4926
Hana899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki za odpowiedź
Ogólnie używam tylko pudru bambusowego, żadnej kolorówki. A avene to ten balsam na całe ciało, jakoś nigdy mi nie zaszkodził. Ale kończy mi się już, więc zmienię filtr i zobaczę. W każdym razie, to dobrze, że puder bambusowy nie zapycha, bo świetnie matuje i nie chciałabym z niego rezygnować.
Hana899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 20:09   #4927
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hana899 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Ogólnie używam tylko pudru bambusowego, żadnej kolorówki. A avene to ten balsam na całe ciało, jakoś nigdy mi nie zaszkodził. Ale kończy mi się już, więc zmienię filtr i zobaczę. W każdym razie, to dobrze, że puder bambusowy nie zapycha, bo świetnie matuje i nie chciałabym z niego rezygnować.
Nie ma sprawy . Puder z BU napewno jest najodpowiedniejszym substytutem kolorowki na lato i nie szkodzi .
Teraz jestem już niemal pewna, ze coś może byc na rzeczy z filtem. Ten do ciała pewnie ma treściwszą konsystencję . Nastepnym razem polecam np. emulsje to twarzy Avene, jest leciutka. Generalnie poszperaj na forum i kwc, np. watek
filtr do cery trądzikowej
cos napewno dla siebie znajdziesz
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 20:22   #4928
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

jak myślicie, peeling enzymatyczny i serum flavo-C to za dużo jak na jeden wieczór...?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 20:27   #4929
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
jak myślicie, peeling enzymatyczny i serum flavo-C to za dużo jak na jeden wieczór...?
moim zdaniem nie za dużo, peeling ładnie przygotuje skórę żeby później witamina c mogła sobie spokojnie wnikać i działać
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 20:35   #4930
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

to sobie też właśnie pomyślałam. ale potem znowu, że może skóra będzie zbyt wrażliwa po peelingu enzymatycznym.. zresztą zaraz idę do wanny, potem peeling to zobaczę jak na niego skóra reaguje. jak będzie podrażniona to już jej nie zaserwuję serum. jak będzie okej, to dowalę serum
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 20:40   #4931
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
to sobie też właśnie pomyślałam. ale potem znowu, że może skóra będzie zbyt wrażliwa po peelingu enzymatycznym.. zresztą zaraz idę do wanny, potem peeling to zobaczę jak na niego skóra reaguje. jak będzie podrażniona to już jej nie zaserwuję serum. jak będzie okej, to dowalę serum
no tak, jeżeli używasz peelingu pierwszy raz to musisz zobaczyć jak skóra będzie na niego reagowała. mnie na początku trochę szczypało jak rozrabiałam z samym hydrtolatem, ale teraz dodaje jeszcze HA i nic nie podrażnia, działa wtedy łagodniej
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 21:23   #4932
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hah, moja cera jest wytrzymała na wszystko peeling nic nie szczypał więc zaraz nałożę serum
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 21:37   #4933
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

jeszcze takie pytanka: czy żel hialuronowy nałożony solo na twarz moze wysuszać? bo mi właśnie chodzi, żeby nawilżał
i jeszcze czy ten hydrolat miętowy moze wysuszać?
i jeśli chodzi o te pudry:bambusowy i perłowy, który lepiej matuje? i czym różnią się w działaniu, bo tam na ich stronie praktycznie wszystko takie samo w obydwu
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:29   #4934
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
jeszcze takie pytanka: czy żel hialuronowy nałożony solo na twarz moze wysuszać? bo mi właśnie chodzi, żeby nawilżał
i jeszcze czy ten hydrolat miętowy moze wysuszać?
i jeśli chodzi o te pudry:bambusowy i perłowy, który lepiej matuje? i czym różnią się w działaniu, bo tam na ich stronie praktycznie wszystko takie samo w obydwu
żel hialuronowy solo nałożony na suchą skórę "wyciąga" z niej wodę i ją wysusza, trzeba nakładać go albo na zwilżoną twarz albo zmieszany z olejem czy kremem. ja mieszam go z olejem arganowym i lipobazą; co do h. mietowego - nie wiem, nie uzywałam go; puder bambusowy ma silne działanie matujące, bo zawiera krzemionkę, za to puder perłowy jest bardziej 'pielęgnujący' i wygładzający - idealny np jako baza do kosmetyków mineralnych.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:48   #4935
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, jak myślicie, ile czasu minie zanim moja buzia dojdzie do siebie jako tako?

Ostatnio zauważyłam, że wychodzą mi pojedyncze krostki ale staram się nie wyciskać tego. Podejrzewam, że to pewnie od olejku myjącego. W sumie troszkę przesuszyłam moją buźkę i zaniedbałam, więc się nie dziwię teraz. Pewnie tak z miesiąc będę miała?

Czy wystarczy mi taka pielęgnacja: mycie olejkiem myjącym, na to hydrolat różany lub z zielonej herbaty i jako nawilżanie żel hialuronowy+olej z pestek czereśni? Pod oczy masło shea albo sam olejek czereśniowy? No i raz-dwa razy w tygodniu maseczka truskawkowa lub z lawy wulkanicznej oczyszczająco? Czy mam coś dokupić?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!

Tak w ogóle to ta maseczka truskawkowa wcale nie pachnie truskawkami!
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:11   #4936
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
żel hialuronowy solo nałożony na suchą skórę "wyciąga" z niej wodę i ją wysusza, trzeba nakładać go albo na zwilżoną twarz albo zmieszany z olejem czy kremem. ja mieszam go z olejem arganowym i lipobazą; co do h. mietowego - nie wiem, nie uzywałam go; puder bambusowy ma silne działanie matujące, bo zawiera krzemionkę, za to puder perłowy jest bardziej 'pielęgnujący' i wygładzający - idealny np jako baza do kosmetyków mineralnych.
twarz powinna byc zwilżona hydrolatem czy moze byc wodą?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:12   #4937
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wydaje mi się że najlepszy byłby hydrolat dostosowany do rodzaju Twojej cery
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:18   #4938
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hana899 Pokaż wiadomość
acne derm, miejscowo duac i filtr avene. Ostatnio zmieniłam wodę do przemywania twarzy z kranówki na przegotowaną. Coś z tych mogło mnie zapchać? Acne i avene stosuję już jakiś czas, a duac kilka dni.
A w Biochemicznym KWC pisałaś, że nie stosujesz nic oprócz tego pudru
Poczytaj na KWC recenzje Avene i sprawdź, ile osób zapchał.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:18   #4939
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

bebunio myslę, że przydał by się jakiś preparat z witaminą C np. serum lemon, chyba najlepiej tolerowane przez osoby z cera skłonna do krostek sposrod innych serum na BU.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 09:42   #4940
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
bebunio myslę, że przydał by się jakiś preparat z witaminą C np. serum lemon, chyba najlepiej tolerowane przez osoby z cera skłonna do krostek sposrod innych serum na BU.

Dziękuję!

Przyznam, że myślałam o wit. C.

Chciałam zamówić na mazidłach m.in. wit. C samodzielnie i dołączyć do mojej mikstury żel hial. + olejek czereśniowy + wit. C. Dobre połączenie? Czy lepsze to serum jednak? Musiałabym wtedy jeszcze raz zrobić zakupy na BU a na razie póki co to prócz serum niczego bym nie kupiła.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:45   #4941
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
bebunio myslę, że przydał by się jakiś preparat z witaminą C np. serum lemon, chyba najlepiej tolerowane przez osoby z cera skłonna do krostek sposrod innych serum na BU.
Akurat w serum Lemon nie ma witaminy C, za to jest w serach Flavo i Amla
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:51   #4942
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kobietki,potrzebuję Waszej rady

Ostatnio prawie całkowicie przerzuciłam się na biochemiczną pielęgnację.
Stosuję olejek myjący pomarańczowy,tonik PHA,hydrolat geraniowy,serum LEMON i żel hialuronowy z pantenolem.Cera poprawiła mi się na maxa.Nie mam już trądziku,przebarwienia bledną,ale jest jedno ALE...
na skórze pojawiają mi się takie małe,białe pryszczki,które z łątwością można usunąć,a wypływa z nich tak jakby woda. Myśliscie,że coś mnie mogło zapchać?jeżeli tak, to na co stawiacie?miała,któraś z Was taką sytucję?wiele z Was pisało,ze to włąsnie żel z pantenolem je zapycha,a ja go dodaje do prawie wszystkiego...czy to jest efekt zapchania?alergii??zrobił am mały eksperyment i wczoraj wycisnęłam wszystkie te pryszczki,umyłam twarz olejkiem i nałożyłam na to serum lemon z żelem.cera nie była podrażniona,nawet pojaśniała,no ale pojawiło się kilka białych sztukdodam także,że się malujęi pod podkład dodaję krem AA therapy trądzik nawilżający na noc zmieszany z żelem.
myślę,że to mogłby być żel,ale on tak ładnie nawilżą i koi,można go dodać do wszystkiego
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:25   #4943
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
Kobietki,potrzebuję Waszej rady

Ostatnio prawie całkowicie przerzuciłam się na biochemiczną pielęgnację.
Stosuję olejek myjący pomarańczowy,tonik PHA,hydrolat geraniowy,serum LEMON i żel hialuronowy z pantenolem.Cera poprawiła mi się na maxa.Nie mam już trądziku,przebarwienia bledną,ale jest jedno ALE...
na skórze pojawiają mi się takie małe,białe pryszczki,które z łątwością można usunąć,a wypływa z nich tak jakby woda. Myśliscie,że coś mnie mogło zapchać?jeżeli tak, to na co stawiacie?miała,któraś z Was taką sytucję?wiele z Was pisało,ze to włąsnie żel z pantenolem je zapycha,a ja go dodaje do prawie wszystkiego...czy to jest efekt zapchania?alergii??zrobił am mały eksperyment i wczoraj wycisnęłam wszystkie te pryszczki,umyłam twarz olejkiem i nałożyłam na to serum lemon z żelem.cera nie była podrażniona,nawet pojaśniała,no ale pojawiło się kilka białych sztukdodam także,że się malujęi pod podkład dodaję krem AA therapy trądzik nawilżający na noc zmieszany z żelem.
myślę,że to mogłby być żel,ale on tak ładnie nawilżą i koi,można go dodać do wszystkiego
Stosuję prawie te same rzeczy z BU co Ty, tylko inny hydrolat Też po przejściu na naturalną pielęgnację pojawiły mi się właśnie takie małe białe krostki, głównie obok ust, takie widoczne właściwie tylko pod światło, ale wyczuwalne pod palcami. Okazało się że prawdopodobnie były winą serum Lemon, bo gdy je odstawiłam to szybko zniknęły... A szkoda, bo po tym serum zawsze rano miałam taką ładną promienną cerę...

Edytowane przez piratte
Czas edycji: 2009-07-06 o 12:26
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:26   #4944
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Akurat w serum Lemon nie ma witaminy C, za to jest w serach Flavo i Amla
Pomyliłam sie, dzieki za sprosotowanie . Wiedzialam, ze w Lemon jest tylko jedna witamina , ale nie jest to C, tylko E.

W takim razie polecam raczej flavo - bo to testowałam na sobie i ma fajny wpływ na cere. Mam wersje bez kompleksu silikonowego .

bebunio, mysle, ze do nastepnych zakupow na BU mozesz sie pokusic o własne serum np. na bazie kropelek juvit.
przepis - oczywiscie nie trzeba trzymac sie go bardzo scislo, nie musisz dodawać witaminy E, no i przydałoby sie tak jak tam piszą pare kropel alkoholu ( zwieksza penetracje witaminy w glab skóry i ma własciwosci konserwujace)

Wydaje mi sie, ze dodatrk olejku czeresniwego nie jest już potrzebny - serum mogloby byc za tluste
Moja znajoma o cerze tradzikowej poki co uzywa juvitu bez zadnych dodatkow i nie zrobil jej krzywdy. Możesz go przed kazdorazowa aplikacja pomieszac z odrobina żelu hialuronowego, a bedzie jeszcze lżejszy.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:57   #4945
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja też mam coś takiego bez względu na to jakich kosmetyków używam , wydaje mi się ,że to może byc na tle alergicznym ,wkurza mnie to jak nie wiem co ,ale nie mam pojęcia co to takiego...
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:02   #4946
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kasieńka_wieesz - jeśli jest ich mało, to pewnie coś Cię zapchało, a jeśli dużo malutkich krostek, to raczej jest to reakcja uczuleniowa.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:59   #4947
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

szkoda, ze w ofercie BU nie ma czegos brazujaco- nawilzajacego (do twarzy) na lato...ach, byloby ekstra!
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:18   #4948
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jako bronzer można stosować ecliptę.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:22   #4949
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Pomyliłam sie, dzieki za sprosotowanie . Wiedzialam, ze w Lemon jest tylko jedna witamina , ale nie jest to C, tylko E.

W takim razie polecam raczej flavo - bo to testowałam na sobie i ma fajny wpływ na cere. Mam wersje bez kompleksu silikonowego .

bebunio, mysle, ze do nastepnych zakupow na BU mozesz sie pokusic o własne serum np. na bazie kropelek juvit.
przepis - oczywiscie nie trzeba trzymac sie go bardzo scislo, nie musisz dodawać witaminy E, no i przydałoby sie tak jak tam piszą pare kropel alkoholu ( zwieksza penetracje witaminy w glab skóry i ma własciwosci konserwujace)

Wydaje mi sie, ze dodatrk olejku czeresniwego nie jest już potrzebny - serum mogloby byc za tluste
Moja znajoma o cerze tradzikowej poki co uzywa juvitu bez zadnych dodatkow i nie zrobil jej krzywdy. Możesz go przed kazdorazowa aplikacja pomieszac z odrobina żelu hialuronowego, a bedzie jeszcze lżejszy.
dziękuję pięknie wszystkim bez wyjątku

wydrukowałam sobie przepis, na pewno kupię ten juvit
z alkoholem może być ciężko ale może pozyczę od mamy jak ma coś tam w barku ja wódki nie pijam raczej

chyba, że to ma być spirytus?

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jako bronzer można stosować ecliptę.
szkoda, że też tego nie zamówiłam
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:30   #4950
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
chyba, że to ma być spirytus?
najlepiej spirytus rektyfikwoany . Można kupić 50 ml za ok 6 zł . Ja kupuje zazwyczaj setke to mam na dluzej do roznych kosmetykow z BU np. tonikow
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.