Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 10:34   #1771
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ale ja się nie czepiam, tylko śmieję już mi zastrzegła, że coś dostanę jak tylko fiolki będę miała dziękuję
Ja wiem Po prostu mam od wczoraj shitowy dzień, a zapowiadało się tak miło. I jeszcze dziś rano, czwarty raz w ciągu doby wywaliło korki na piętrze i oczywiście tylko mnie przeszkadza brak prądu w XXI wieku. Nosz ****a
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:18   #1772
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

witam

dla wszystkich Katarzyn życzenia co prawda troszkę spóźnione wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze oraz spełnienia marzeń


i ciekawostka
Cytat:
KATARZYNA
Charakterystyka:

Mocno odczuwasz przeciwieństwa tkwiące w Twej duszy i charakterze. Potrafisz być dumna i wyniosła niczym królowa, przed którą drżą poddani a jednocześnie prostolinijna, tolerancyjna i szczera. Do bólu brzydzisz się kłamstwem, nie znosisz krętactwa i walczysz z nimi ze wszystkich sił. Potrafisz być typową egocentryczką, skupioną wyłącznie na sobie pragnącą, by świat kręcił się wokół Ciebie, ale masz także naturę prawą i szlachetną, cenisz wielkie ideały i chętnie pomagasz innym, jesteś lojalna wobec przyjaciół, oddana rodzinie, kochasz dzieci i masz po prostu dobre serce. Z jednej strony pragniesz być samodzielna i cenisz sobie wolność, z drugiej strony czujesz potrzebę oparcia się na kimś o silniejszej osobowości i odwołania się do jego autorytetu. Pociągają Cię nowości, nowoczesny styl życia, współczesna moda, ale jesteś przywiązana do wspomnień i pamiątek z przeszłości, cenisz tradycję. Sama przyznasz, że sprzeczności te trudne do pogodzenia, nic więc dziwnego, że jako nastolatka przeżywasz niespokojny i burzliwy okres, a później bywasz czasem kapryśna i nieobliczalna. Masz żywy i wnikliwy umysł, jesteś bardzo inteligentna, pracowita i skrupulatna, przejawiasz talenty artystyczne. Nauka przychodzi Ci z łatwością, a niektóre wiadomości same wręcz wchodzą do głowy (bardzo często jest to skutkiem Twojego umiłowania książek - pod tym względem możesz być wzorem dla rówieśników). Należysz do dziewcząt subtelnych i kulturalnych, ze skłonnościami do melancholii, co nie przeszkadza temu, że lubisz podkreślać swą niezależność i wolność poglądów. A chłopak, przy którym będziesz się dobrze czuć musi być silny i odpowiedzialny, by dać Ci poczucie bezpieczeństwa.
evelinek_r

załączam moją kolekcję co prawda zdjęcia robione trochę czasu temu bo kolekcja powiększyła się o kolejne próbki cieni, podkładów i róży no i oczywiście pędzle na zdjęciach nie są ujęte sample w woreczkach, których też mam troszkę
chciałabym jeszcze raz podziękować Wizażankom, które poświęciły swój cenny czas i zorganizowały wspólne zakupy WhiteInnocent, aPerfectDrug, mamaNiny, pastereczka, faa, foxxxy, WinlyEm, vril, cotka, alkaxy, IlonaP, 86Paula, cathy ogromne dzięki

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=7078
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"

Edytowane przez reniakicia
Czas edycji: 2009-11-26 o 12:25
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:09   #1773
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Sel

Violl świetny kuferek Jak chcesz jagody na slodko, to obczaj CK Truth- ja tam czuję gofra z bitą śmietaną i jagodami

I muszę pokusić...ekhem ekhem...Winly...choć pewnie nie nadrobi...to Was przy okazji Skusiłam się i nie żałuję Przedstawiam Państwu

MADMINERALS

w roli głównej

Mr Jarbuki

Bardzo fajna sprawa, solidnie zrobiony, nic się nie wysypuje, a lustereczko przydatne do poprawienia szminki, tylko siup i usteczka jak nowe

Edit: Atoju Dobrze Cię widzieć, wpadaj częściej, w miarę możliwości oczywiście

Ferg, daj Boziu, śpi. Bo jak nie
Moje MAD przyszło dziś
A już miałam im mejla z epitetami słać, bo 5 tygodni temu zamawaiałam
Kolory są cudowne

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
a sms na domowy na pewno doszedł, ja raz od mamy na stację dostałam - jakaś pani automatyczna mi przeczytała
Ja kiedyś dostałam smsa na stacjonarny w Uk z Polski. To jak automat czytał polskie wyrazy po angielsku jest po prostu nie do opisania

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
dzien doberek
peorth doszedl liscik, dziekuje kochana .... tylko wiesz co brak slow...jak go tylko zobaczylam to juz mialam zle przeczucia- koperta wymietolona, w miejscu sklejenia pozaginana i odstajaca. otwieram, czytam liscik... aha - brak kremu i dwoch probek. co za chamstwo ,pierwszy raz osobiscie dotknela mnie kradziez na poczcie i jest to po prostu przykre. no niech tej osobie wypali ta wredna morde.
trudno. W kazdym razie nastepnym razem wymieniamy sie na kawie i to jest moja niesmiala proba dostrzezenia pozytywu w tej sytuacji.
wszystkiego najlepszego Katarzynom
aaaaa uprzejmie prosze o komentowanie LureBeauty bo cisza na watku a tu promocja ciekawa juz sie skusilam, pewnie do konca dnia zloze zamowienie.

A niech tym kradziejom Soltan na twarzy jesień średniowiecza zrobi!!!!
Przykro mi że tak się stało A jakich próbek nie było?
Następnym razem kawka koniecznie!
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:34   #1774
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Yo dawg



piszę.....z domu.......... z laptopa (co zresztą jest zauważalne dzięki obecności pl znaków..) Jestem chora, wyspana i życie jest piękne po 10 godzinach snu. Nawet gorączka mi nie przeszkadza A najzabawniejsze jest to, że dziś poprostu zaspałam-co nie zdarzyło mi sie nigdy, wyłączyłam budzik o 6.20 i obudziłam się dokładnie godzinę poźniej...i jeszcze bezczelnie sie uśmiechnełam na widok 21minut po.. zanim zauważyłam że jest 21 po... siódmej!! Zadzwoniłam powiedzieć że się spóźnię, ale chyba brzmiałam jak Geniek z Heńkiem spod GS'u (czy młodsze pokolenia wiedzą co to GS-odezwała sie starsza) i zostałam zobowiązana do pozostania w ciepłym łóżku, w domu..

naturalnie CZUJĘ się winna, bo mamy dziś ograniczony skład, jeden w chlopaków jest na urlopie od dziś i miałam przejąć połowe jego obowiązków na te pare dni.. Noooo to.. chyba będą mieli dziś dużo pracy. Plus nie zostawiłam klucza
cała ta sytuacja wywołuje we mnie tylko...

Idę jutro, nie mogę ich tak zostawić


a teraz.............
Ładnie tak fergie obgadywać jak jej nie ma? hęę?

Selenko=jakbyśmy Ci zaczęły gotować i pieć z Vio.. uuuuuu... byś tylko jadła a potem zrzucała na siłowni itp. Musiałabyś zrezygnować z pracy by to pogodzić A w miedzyczasie jeszcze bym Cię malowała
Ptysi z tych proporcji wychodzi mi tyle co było na talerzu na zdjęciu w gotowalni plus 4. (czyli chyba z 10-11, akurat na jeden raz dla Tżta) Kremu za to zostaje, więc można go podać z dodatkami, owocami, albo orzechami i prażonym kokosem. Do gorzkawej kawy też jest fajny

Vio-fajna ta galeria.. pojechałabym sobie do Polski i pobuszowała.. Tu już mnie wszystko znudziło.. mogłybyśmy sie wybrać razem a potem uczcić zakupy u chińczyka


Ilonko, Evelinek taaaak.. byłam grzeczna i spałam

Angelku-dostałam awizo, będą trzymać przez 3 dni robocze(akurat 3 dni kiedy nie mogę iść do pracy na później)-mam nadzieję że odeślą, a ja Ci jeszcze wyślę jakąs paczuszkę za to wszystko Dostałaś tą moją z Blusche..?

Ilonka- pójdziesz do lekarza??? Kobieto!

Gadmarko wielki długi pocieszający Hug, którego mam nadzieje że zobaczysz i poczujesz Wszystko się ułoży.. tylko nasze życie jest ciągle na takie próby nastawione...

Winly i Evelinek-no dziękuję, namówiłyście mnie na MAD (długo nie trzeba było prosić ) Blusche są świetne, ale i tak spróbuje jeszcze czegoś Ide buszować

Peorth i Bea-ale Wam zazdroszczę tego spotkania Bedę niedlugo w Londynie, mam nadzieję że Was namówię na kawkę


Czwartek w domu... Szok!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:49   #1775
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Peorth i Bea-ale Wam zazdroszczę tego spotkania Bedę niedlugo w Londynie, mam nadzieję że Was namówię na kawkę

koniecznie fergus koniecznie
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:52   #1776
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Peorth i Bea-ale Wam zazdroszczę tego spotkania Bedę niedlugo w Londynie, mam nadzieję że Was namówię na kawkę
Ja już się czuję namówiona
A Ty się kochana tam kuruj, odpoczywaj i wogóle nie myśl o pracy dziś Poradzą sobie

Oblukałam właśnie stronę Bonarki i zadzwoniłam nawet do tżta żeby się podzielić wieściami o nowej galerii i obiecał że mnie tam zabierze Co prawda nie jestem wielką fanką takich nowoczesnych galerii wypchanych po brzegi ludźmi Ale Bonarka ma taki opis fajny że wydaje mi się że ma klimat Podobno pasuje klimatem do całej dzielnicy (którą uwielbiam) więc powinno być fajnie (bo Galerii Krakowskiej za bardzo nie lubię - i tak tam spędzam godziny jak jestem w Pl bo wszystko jest w jednym miejscu, ale szczególną sympatią tego miejsca nie darzę )
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:57   #1777
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
koniecznie fergus koniecznie



Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ja już się czuję namówiona
A Ty się kochana tam kuruj, odpoczywaj i wogóle nie myśl o pracy dziś Poradzą sobie

Oblukałam właśnie stronę Bonarki i zadzwoniłam nawet do tżta żeby się podzielić wieściami o nowej galerii i obiecał że mnie tam zabierze Co prawda nie jestem wielką fanką takich nowoczesnych galerii wypchanych po brzegi ludźmi Ale Bonarka ma taki opis fajny że wydaje mi się że ma klimat Podobno pasuje klimatem do całej dzielnicy (którą uwielbiam) więc powinno być fajnie (bo Galerii Krakowskiej za bardzo nie lubię - i tak tam spędzam godziny jak jestem w Pl bo wszystko jest w jednym miejscu, ale szczególną sympatią tego miejsca nie darzę )

właśnie.... nie poradzą sobie O 12 dostałam smsa czy zostawiłam może klucz do poczty... Seriously..? O 12tej..? To sie robi przed 10tą..

Też mnie zaintrygowała ta Bonarka.. Nie lubie CH, ale ta ma jakiś ciekawy klimat.
Jesteś z Krakowa peorth..? Rozmawialiśmy ostatnio z Tżtem gdzie chcielibyśmy zamieszkać po powrocie..oczywiście wszystko sie może jeszcze zmienić, dużo zależy od pracy itp.. Nawet mieszkanie(okazuje się że mieszkaniA-dwa) jakie mamy są w jego rodzinnym mieście, okolice Katowic.. Ale mimo wszystko chyba zdecydujemy sie na Kraków. A przynajmniej chcielibyśmy tam...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 13:03   #1778
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jesteś z Krakowa peorth..? Rozmawialiśmy ostatnio z Tżtem gdzie chcielibyśmy zamieszkać po powrocie..oczywiście wszystko sie może jeszcze zmienić, dużo zależy od pracy itp.. Nawet mieszkanie(okazuje się że mieszkaniA-dwa) jakie mamy są w jego rodzinnym mieście, okolice Katowic.. Ale mimo wszystko chyba zdecydujemy sie na Kraków. A przynajmniej chcielibyśmy tam...
Yhym
I absolutnie Kraków uwielbiam Raczej tam nie wrócę, bo plany mamy co do troszkę innych terenów, ale to moje najukochańsze miejsce Miałam to szczęście że mieszkałam w samym centrum, więc praktycznie wychowałam się na Rynku
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 13:16   #1779
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Krakow, ja sie wyprowadzilam ze Slaska do Kraka w wieku 19 lat, spedzilam tam szalone i niezapomniane 7 lat po czym wyjechalam. Ale dwa razy do roku min w Kraku sie melduje, i zawsze jest super. Moj TZ Anglik tez chce do Krakowa i do Krakowa tylko jezdzic. to wlasnie w Kraku kupilam mieszkanie bo z tym miejscem wiazalam moja przyszlosc....Ah na wspomnienia mnie bierze.....przy herbatce....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 13:25   #1780
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

zatem w 97439071 części wątku-minerałoholiczki, 20 lat później będziemy umawiać sie na zloty w Krakowie

a wczoraj mówie do tżta-No i wyszło szydło z worka.. mineralnego..strunowego..

A Sylwią uzgodniłyśmy że((chyba moge powiedzieć o tym publicznie)..że.. tak jak moja mama przeliczała wszystko na kg cielęciny-tak my będziemy przeliczać na worek minerałów

Apopo Krakowa-jaki jest nick wizazanki Małgorzaty F..(P..) jakby co to zwale niewiedzę na gorączkę..


i chce się pochwalic że namówiłam bardzo dobra i bardzo kochaną koleżankę na minerały(ta o której Ci opowiadałam Evelinko) może zagości też u nas na forum
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 13:34   #1781
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Tez kocham Krakow niestety ostatni raz bylam ponad 5 lat temu ale jakby co to ja na spotkanie w Krakowie bardzo bardzo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 15:00   #1782
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
jak go tylko zobaczylam to juz mialam zle przeczucia- koperta wymietolona, w miejscu sklejenia pozaginana i odstajaca. otwieram, czytam liscik... aha - brak kremu i dwoch probek. co za chamstwo ,pierwszy raz osobiscie dotknela mnie kradziez na poczcie i jest to po prostu przykre. no niech tej osobie wypali ta wredna morde.
trudno.
przesada...nawet na poczcie kradną...

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Selenko=jakbyśmy Ci zaczęły gotować i pieć z Vio.. uuuuuu... byś tylko jadła a potem zrzucała na siłowni itp. Musiałabyś zrezygnować z pracy by to pogodzić A w miedzyczasie jeszcze bym Cię malowała
Ptysi z tych proporcji wychodzi mi tyle co było na talerzu na zdjęciu w gotowalni plus 4. (czyli chyba z 10-11, akurat na jeden raz dla Tżta) Kremu za to zostaje, więc można go podać z dodatkami, owocami, albo orzechami i prażonym kokosem. Do gorzkawej kawy też jest fajny
Mam nadzieje że jutro bedziesz zdrowsza, chociaż według mnie powinnaś zostac do końca weekendu w domu. Każdy kto jest choć troszeczkę chory , musi się wyleczyc do końca. Twój organizm jest teraz jakby bezbronny i kolejne przeziębienie lub załapaniw wirusa może się naprawdę źle skończyc . Uważaj na siebie FERG
A jeżeli chodzi i nadwyzkę kremu...jak zrobię 2 porcje ciasta to starczy wtedy jedna porcja kremu ???

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Wstyd , ja nawet w Krakowie nie byłam ...w sumie to ja nigdzie w Polsce nie byłam... Tylko Zakopane , Krynica...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:56   #1783
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Fergie Selenka ma rację siedź w domu do końca weekendu. A jak tak strasznie się pracą przejmujesz, to zrób to dla swojego dobra - pójdziesz do pracy pozarażasz wszystkich, oni będą sobie w domkach siedzieć,a Ty będziesz zasuwać. Zostań w domu co mam jeszcze napisać żebyś została i wyzdrowiała ?

A co do listu to nawet się nie waż wysyłać jeszcze jednego (ubóstwiam tą emotkę )
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:14   #1784
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wrzucam i nawet specjalnie dla Ciebie go zmierzyłam. 23 x 17 cm, wysokość z klapą to 8 cm kupiony w Empiku za 24,90.
Świetny jest! A były inne wzory?

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
jaki link? chyba coś przeoczyłam, podasz jeszcze raz
Jak to jaki? Ten, o który prosiłaś. Wysłałam na prv, nie dostałaś?

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
jak najbardziej mogłybyśmy razem mieszkać. Mamy te same upodobania kulinarne, zamiłowanie do minerałów, podobne grzywki... Jak siostry! Jeszcze Fergusona możnaby do tego układu dokoptować bo spełnia kryteria
A ja to co? Nie pasuję? Dąsam się ... Przecież mam grzywkę ... I lubię czosnek, naprawdę ...

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Chce ktoś coś z niemaszkowych sklepów? Merz? Inne cosie? Śmigam na weekend, mogę przywieźć.
Ja poproszę o dużego Merza Naprawdę mogłabyś?

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
jak go tylko zobaczylam to juz mialam zle przeczucia- koperta wymietolona, w miejscu sklejenia pozaginana i odstajaca. otwieram, czytam liscik... aha - brak kremu i dwoch probek. co za chamstwo ,pierwszy raz osobiscie dotknela mnie kradziez na poczcie i jest to po prostu przykre. no niech tej osobie wypali ta wredna morde.
Ja ciągle czekam na forget it, myślisz, że już powinnam się martwić?

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-26 o 16:15
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:27   #1785
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cześć dziewczyny...
Czy mógłby mi ktos sprawdzić ile gram ma mały proszek do pieczenia ??? Mój ma ponad 100g a w przepisie jest podane że jedna mała torebka..
Kamilko...oczywiście że nalezysz do sióstr... Zupę dyniową zrobisz
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:30   #1786
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny...
Czy mógłby mi ktos sprawdzić ile gram ma mały proszek do pieczenia ??? Mój ma ponad 100g a w przepisie jest podane że jedna mała torebka..
Kamilko...oczywiście że nalezysz do sióstr... Zupę dyniową zrobisz
Zrobię
A co do proszku do pieczenia - chodzi ci o mój przepis na pleśniaka? Jeśli tak, to wystarczą dwie łyżeczki A najmniejsze opakowanie ma chyba 8 g, przeciętne 18 g, duże 36 g.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-26 o 16:31
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:37   #1787
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Kamila nie ogarnęłam tematu link dostałam, zarejestrowałam się, teraz czekam

zaglądnąć jutro do empiku za kuferkiem?

Nakładałaś już którąś maseczkę?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:39   #1788
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

No właśnie pisałam że pleśniaka nie mogę , bo sąsiadka chora lezy i nie chcę jej gitary z piekarnikiem zawracać , mój jest malutki piekarnik , więc robie karpatkowe ptysie FERG...pleśniak będzie przed moim wyjazdem na pożegnanie za 2 tygodnie . Chcą świąteczne ciasto to i wmówię że pleśniak to wigilijne...W tamtym roku jedli kokosanki...
No i mam jeszcze jedna prośbę ...jutro robimy lunch w pracy..no i dziewczyny kazały mi jutro robic sałate dla wszystkich . Polską sałatę ... Sałata z fetą i takie podstawowe sa co tydzień..a ja chciałabym zrobic taka żeby nie zapomnieli o niej do końca zycia . Cięzko jest zrobić coś wyjatkowego z zieloną sałatą czego oni na przykład nie mają...Może Wy macie jakieś sekretne przepisy na swoje hity sałatkowe...Oni czekają na coś nowego.. 60 osób czeka...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:51   #1789
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
zaglądnąć jutro do empiku za kuferkiem?

Nakładałaś już którąś maseczkę?
A wybierasz się w okolice?

Maseczki jeszcze nie nakładałam, ale zamierzam dziś wieczorem

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No i mam jeszcze jedna prośbę ...jutro robimy lunch w pracy..no i dziewczyny kazały mi jutro robic sałate dla wszystkich . Polską sałatę ... Sałata z fetą i takie podstawowe sa co tydzień..a ja chciałabym zrobic taka żeby nie zapomnieli o niej do końca zycia . Cięzko jest zrobić coś wyjatkowego z zieloną sałatą czego oni na przykład nie mają...Może Wy macie jakieś sekretne przepisy na swoje hity sałatkowe...Oni czekają na coś nowego.. 60 osób czeka...
Moja ulubiona kompozycja: sałata + świeże pomidory pokrojone w grube półplastry + podobnie pokrojone świeże ogórki + kukurydza konserwowa + plastry żółtego sera pokrojone w paski + plastry dobrej wędliny pokrojone w paski + sos z oliwy i ziół (ja używam gotowej mieszanki suszonych ziół, ale jej dominującym smakiem jest czosnek).

Ale typowo polska sałata to taka z jajkiem na twardo i śmietaną.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-26 o 16:52
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 16:51   #1790
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że jutro bedziesz zdrowsza, chociaż według mnie powinnaś zostac do końca weekendu w domu. Każdy kto jest choć troszeczkę chory , musi się wyleczyc do końca. Twój organizm jest teraz jakby bezbronny i kolejne przeziębienie lub załapaniw wirusa może się naprawdę źle skończyc . Uważaj na siebie FERG
A jeżeli chodzi i nadwyzkę kremu...jak zrobię 2 porcje ciasta to starczy wtedy jedna porcja kremu ??? ...
niee.. pójdę już jutro, za dużo zaległości będzie na poniedziałek.. już sie lepiej czuje... (aha..)
Starczy, ale będzie dość mało kremu.. Choć ja osobiscie nie lubie jak jest ptys wyładowany kremem, to jest baaardzo słodkie-a ciasto ma taki fajny, neutralno-słonawy smak, więc się równoważą..

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wstyd , ja nawet w Krakowie nie byłam ...w sumie to ja nigdzie w Polsce nie byłam... Tylko Zakopane , Krynica...
więc trzeba to zmienić

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Fergie Selenka ma rację siedź w domu do końca weekendu. A jak tak strasznie się pracą przejmujesz, to zrób to dla swojego dobra - pójdziesz do pracy pozarażasz wszystkich, oni będą sobie w domkach siedzieć,a Ty będziesz zasuwać. Zostań w domu co mam jeszcze napisać żebyś została i wyzdrowiała ?

A co do listu to nawet się nie waż wysyłać jeszcze jednego (ubóstwiam tą emotkę )
a dostałaś moją ? Jak kolorki..?
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A ja to co? Nie pasuję? Dąsam się ... Przecież mam grzywkę ... I lubię czosnek, naprawdę ...
jesteś rozkoszna Możemy założyć klub miłośniczek czosnku
w sumie ja nawet do żadnego klubu na wizażu nie należę musi być ten pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny...
Czy mógłby mi ktos sprawdzić ile gram ma mały proszek do pieczenia ??? Mój ma ponad 100g a w przepisie jest podane że jedna mała torebka..
Kamilko...oczywiście że nalezysz do sióstr... Zupę dyniową zrobisz
... z czosnkiem oczywiscie

Jeśli chodzi o proszek do pieczenia-to nie pytaj mnie bo ja robie wszystko na oko i zywioł, nawet nie odmierzam łyżeczkami..
Cud że wychodzi..
Na tą ilość jaką podałam na ptysie są chyba dwie łyzeczki..

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No właśnie pisałam że pleśniaka nie mogę , bo sąsiadka chora lezy i nie chcę jej gitary z piekarnikiem zawracać , mój jest malutki piekarnik , więc robie karpatkowe ptysie FERG...pleśniak będzie przed moim wyjazdem na pożegnanie za 2 tygodnie . Chcą świąteczne ciasto to i wmówię że pleśniak to wigilijne...W tamtym roku jedli kokosanki...
No i mam jeszcze jedna prośbę ...jutro robimy lunch w pracy..no i dziewczyny kazały mi jutro robic sałate dla wszystkich . Polską sałatę ... Sałata z fetą i takie podstawowe sa co tydzień..a ja chciałabym zrobic taka żeby nie zapomnieli o niej do końca zycia . Cięzko jest zrobić coś wyjatkowego z zieloną sałatą czego oni na przykład nie mają...Może Wy macie jakieś sekretne przepisy na swoje hity sałatkowe...Oni czekają na coś nowego.. 60 osób czeka...

a może klasyczną polską jarzynową..? Wprawdzie bez sałaty, ale jak dla mnie, ta prosta sałatka ma niezapomniany smak! Z majonezem kieleckim, pamietaj

A może gyros..? Sałatka.. Smaczna i służy za fajną przystawkę.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:12   #1791
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Wiesz Ferg ..jarzynowa odpada bo nie mam czasu gotować, no i dla 60 osób to bym musiała 0 4 rano zacząć...To jest na sniadanie , więc musi być lekkie bardzo i szybkie do zrobienia...A gyros to z czym..z wędzonym kurczakiem ???? bo takie coś moge kupić, nie trzeba smażyć, albo jakiś sos mało znany a pyszny
Napiekłam im pysznych ciast i tego samego po zwykłej sałacie oczekują....

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Ale gyros to warstwowa..a ja mam takie wielkie okrągłe michy na sałetę..
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:29   #1792
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

W końcu spokój na plotkowym - da się nadrobić

Sel - ja robię sałatkę z makaronu
Fergi - Ty sie kuruj, bo niedoleczona to tylko możesz zarażać

Evelinek gdzie Ty jesteś że Cię nie ma?

Winly - wysłałaś może paczuszkę do mnie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:52   #1793
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Fergienie wiem czy dostałam, nie ma mnie w domu. Jutro będę wiedzieć i Ci napiszę

Kamila mam 5 min. od uczelni do epmiku jak będę miała chwilkę to wdepnę. Jak znajdę do będę słać mms'y, szykuj się

Którą maseczkę robisz? Jeśli to żółtą to dodawaj powoli hydrolat/wodę i nakładaj szybko na twarz bo zastyga błyskawicznie.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:56   #1794
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Angelku-dostałam paczuszkę od Ciebie Tż właśnie przyniosł bo nie schodziłam na dół I zobacz-wysłane poleconym przyszło wczoraj, a zwykłym listem dziś.. (nie wiem w jakim odstępie czasu je nadałaś, ale to wielka ściema że niby dlugo/dłuzej idzie..)
Dziekuję Ci pięknie Dziękuję mojej pierwszej oficjalnej wymiance

A teraz.... let's the party started. Ten żel hialo..coś tam. Nalożyłam już na twarz, sam. Mogę tak? Fajnie ściągneło.. Tak masochistycznie Powinnam mieszać to z kremem albo olejkiem.. ale mogę tam sam nakladać..? Już mi sie to podoba


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wiesz Ferg ..jarzynowa odpada bo nie mam czasu gotować, no i dla 60 osób to bym musiała 0 4 rano zacząć...To jest na sniadanie , więc musi być lekkie bardzo i szybkie do zrobienia...A gyros to z czym..z wędzonym kurczakiem ???? bo takie coś moge kupić, nie trzeba smażyć, albo jakiś sos mało znany a pyszny
Napiekłam im pysznych ciast i tego samego po zwykłej sałacie oczekują....
Ale gyros to warstwowa..a ja mam takie wielkie okrągłe michy na sałetę..
Jarzynową możesz poprzedniego dnia-ale fakt,jest roboty, nawet nie z samym gotowaniem jak krojeniem. Do gyrosa możesz pierś z kurczaka usmazyć-zamarynuj wcześniej. Sos-my jedną warstwę przekładamy pikantnym ketchupem a drugą dipem majonezowo-czosnkowo-jogurtowym lub klasycznym tziaziki, z limonką, czoskiem, jogurtem, oliwą, pieprzem i solą. I dasz tam sałatę, ogórka, pomidora, oliwki, kurczaka, kukurydzę, można paprykę.
Albo zrób sałatkę z makaronu..jak żesz sie on kurde nazywa. Wygląda jak ryż, tylko większe ziarenka, i jest makaronem.. to też z kurczakiem, kukurydzą, papryką.. chyba piklami.. Musze mamy zapytać, bardziej sie koncentrowałam na spożywaniu

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
W końcu spokój na plotkowym - da się nadrobić

Sel - ja robię sałatkę z makaronu
Fergi - Ty sie kuruj, bo niedoleczona to tylko możesz zarażać

Evelinek gdzie Ty jesteś że Cię nie ma?

Winly - wysłałaś może paczuszkę do mnie?
ja coś wiem o eve.. Tylko nie wiem czy mogę powiedzieć...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 18:07   #1795
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Fergie w szoku jestem.. list nadałam we wtorek Poczta się popisała. Żelu hialuronowego się nie nakłada samego tutaj masz napisane jak dokładnie go stosować. A jak pozostałe rzeczy, dotrały ?

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:32
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 18:07   #1796
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Fanka fiorda na lodce mi zawsze jest chlodno, nawel latem wiec wez cos z dlugim rekawem. Zawsze jest chlodna bryza bo to ocean.....
Zamierzam wziąć polar i windstopper - pewnie będziemy stawać na kotwicy, a wtedy (niestety) wachty Mnie musi być ciepło, mam na tym punkcie fioła, ale chodziło o to, żeby w ciągu dnia śmigać z krótkim rękawem.
Trzymaj się tam!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
A Sylwią uzgodniłyśmy że((chyba moge powiedzieć o tym publicznie)..że.. tak jak moja mama przeliczała wszystko na kg cielęciny-tak my będziemy przeliczać na worek minerałów
Ja swego czasu przeliczałam na tabliczki czekolady albo pudełka alpejskiego mleczka

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja poproszę o dużego Merza Naprawdę mogłabyś?
Oczywiście A jeśli promocja się skończyła, to co? Napisz może PW z numerem kom., to się w razie czego będę odzywać

A kuferek też bardzo mi się podoba, będę musiała kicnąć do empiku I przy okazji po crocs'y, ale nadal nie wiem, jaki kolor wziąć (bo do tego, że kupię, już się przekonałam ).
I nie chce mi się iść dziś na basen... Muszę się spakować na jutro, gazetki zaległe poczytać...

Fergi, zdrówka. Siedź w domu, aż przestaniesz prątkować U mnie ludzie łażą i kaszlą, ostatnio przez chorą koleżankę byłam 4 dni na zwolnieniu

Sel, coś mnie tknęło i poszłam sprawdzić te zdjęcia - ich źródło (tak, jak przepisu) to gazeta.pl Nie jestem Iząą A chciałam Ci jeszcze powiedzieć, że codzienne, jadąc do i z pracy, mijam sklep o nazwie "Selene", zawsze wtedy sobie o Tobie myślę
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:34
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 18:33   #1797
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kamila mam 5 min. od uczelni do epmiku jak będę miała chwilkę to wdepnę. Jak znajdę do będę słać mms'y, szykuj się

Którą maseczkę robisz? Jeśli to żółtą to dodawaj powoli hydrolat/wodę i nakładaj szybko na twarz bo zastyga błyskawicznie.
Dobra, szykuję się
Maseczkę nawilżającą sobie zapodam

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
I zobacz-wysłane poleconym przyszło wczoraj, a zwykłym listem dziś.. (nie wiem w jakim odstępie czasu je nadałaś, ale to wielka ściema że niby dlugo/dłuzej idzie..)
Ferg, polecony nie idzie wcale szybciej, w tej usłudze chodzi o ochronę przesyłki, która jest rejestrowana, a nie o czas dostarczenia.

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Oczywiście A jeśli promocja się skończyła, to co? Napisz może PW z numerem kom., to się w razie czego będę odzywać
Już wysyłam

Aha, zainspirowana dywagacjami na temat sałatek, popełniłam właśnie ziemniaczaną litewską. Przepis i zdjęcia już na gotowalni
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 18:40   #1798
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ferg..druga patia się nawet nie podniosła Hihiih...
A z sałatka sie poddaje , przychodze do pracy , idzie sie do sklepu , zaczynamy robic jedzonko o 9.30 a na 11 ma byc gotowe ...
Nie wiem czy jest tu przyprawa gyros, wędliny dobrej nie ma-wszystko bez smaku, nawet nie wiem czy pekinka tutaj jest, wędzonego kurczaka też nie ma Chyba że zrobię taką zwykła z jakimś sosem czosnkowym lekkim...
Kamilo..a ta Twoja dziisajsza sałatka z gotowalni to musi byc pyszna ..uwielbiam pyry
Ferg ..sliczny avek ...śliczna jesteś, wiesz ???

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:41
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 18:46   #1799
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

fanko.. powinnam zostać wiem.. ale w poniedziałek się zamęczę.. pojdę jutro i ogarnę wszystko. Czy mi sie wydaje czy jeszcze nie widziałyśmy zdjęc z Twojej wyprawy...?

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ferg..druga patia się nawet nie podniosła Hihiih...
A z sałatka sie poddaje , przychodze do pracy , idzie sie do sklepu , zaczynamy robic jedzonko o 9.30 a na 11 ma byc gotowe ...
Nie wiem czy jest tu przyprawa gyros, wędliny dobrej nie ma-wszystko bez smaku, nawet nie wiem czy pekinka tutaj jest, wędzonego kurczaka też nie ma Chyba że zrobię taką zwykła z jakimś sosem czosnkowym lekkim...
Kamilo..a ta Twoja dziisajsza sałatka z gotowalni to musi byc pyszna ..uwielbiam pyry
Ferg ..sliczny avek ...śliczna jesteś, wiesz ???
Hmm.. nie podniosła się..? Hmmm... Nałożyłaś łyżką porcję ciasta, spłaszczyłaś lekko..?

Ide na gotowalnię, jak Kamila coś dodała to wiem że będzie

Ja dziś lazanki, nie ma nic lepszego niż łazanki...

Avek jest elementem poszukiwania avatarkowej świadomości i głebi.. zaraz go zmieniam bo wygląda bitchy

Dziękuję czerwienię się, kolor prawie jak na ustach na avatarku
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:49 Powód: :*
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 18:58   #1800
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

a czy ja się mogę pożalić? aż łzy mi z wściekłości płyną do ócz mych...
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.