Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 12:43   #3571
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja dziewczyny farbowałam niedawno a już się zastanawiam jaką farbę położyć jak będę farbowała kolejny raz;p
zastanawiam się nad palette deluxe 100 lub garnier nutrisse 111. co myślicie kochane??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 15:08   #3572
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Erolek a jakie odrosty miałaś, tzn jakiego koloru?
P.S. Włoski ślicznie Ci wyszły!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 15:31   #3573
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
więc jak obiecywałam wklejam ale jeszcze jest trochę szronu. Dla mniej rozczytanych to C12 z palette.

mroźne jak diabli ale wiem, że się to zaraz zmyje....3 pierwsze w dziennym i 3 w łazience

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-03-06 o 15:53 Powód: post pod postem
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 17:30   #3574
ekstazija
Raczkowanie
 
Avatar ekstazija
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, czy macie moze pojęcie,bo obeznane jestescie, czy mozna zmieszac profesjonalna farbe goldwella z lorealem? Zakupilam goldwella 11b (bezowy) ale wyszedl zbyt ciepło. Chcialabym go wymieszac z lorealem 10.21 Pomozcie bo wlosy mam od goldwella zniszczone b.mocno(nie polecam) i nie moge experymentowac za duzo.
ekstazija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 17:39   #3575
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
więc jak obiecywałam wklejam ale jeszcze jest trochę szronu. Dla mniej rozczytanych to C12 z palette.

mroźne jak diabli ale wiem, że się to zaraz zmyje....3 pierwsze w dziennym i 3 w łazience
no super wyszło!!! a powiedz, czy one są takie popielate w realu jak na zdjęciach? czy bardziej biało-srebrne?
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 17:51   #3576
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Włoski na zdjątku są zrobione farbką Garnier Nutrisse nr 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający kładziony na średni blond /ciepły odcień/ i trzymany na włoskach 50 minut /fotkę robiłam w świetle dziennym, bez lampy - rudych refleksów nie mam, nie wiem, dlaczego tak wyszło/. Powiem wam, że kolorek niestety żółknie dość szybko /dlatego używałam szamponu z Joanny - ultra color system eliminujący żółty odcień włosów, no ale po nim /i po tej farbie/ mam włoski niesamowicie wysuszone, dlatego zamierzam przerzucić się na Loreal Excellence, bo tu na forum dziewczyny piszą, że kolorki dłuuuuugo się utrzymują i ponoć są bardzo naturalne /a chciałabym w końcu mieć odcień w miarę naturalny a nie jakieś tlenione włosy/. No, zobaczymy ;-)))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-03-06 o 18:04
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 18:04   #3577
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
no super wyszło!!! a powiedz, czy one są takie popielate w realu jak na zdjęciach? czy bardziej biało-srebrne?
w tej chwili srebno poielate ale wiem, że to się zmyje
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 18:13   #3578
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
w tej chwili srebno poielate ale wiem, że to się zmyje
a już myślałam, że znalazłam coś dla siebie i że taki kolor zostanie (bo ja akurat bym nie chciała żeby się zmyło i marzę o takim, jak masz właśnie teraz).

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Włoski na zdjątku są zrobione farbką Garnier Nutrisse nr 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający kładziony na średni blond /ciepły odcień/ i trzymany na włoskach 50 minut /fotkę robiłam w świetle dziennym, bez lampy - rudych refleksów nie mam, nie wiem, dlaczego tak wyszło/. Powiem wam, że kolorek niestety żółknie dość szybko /dlatego używałam szamponu z Joanny - ultra color system eliminujący żółty odcień włosów, no ale po nim /i po tej farbie/ mam włoski niesamowicie wysuszone, dlatego zamierzam przerzucić się na Loreal Excellence, bo tu na forum dziewczyny piszą, że kolorki dłuuuuugo się utrzymują i ponoć są bardzo naturalne /a chciałabym w końcu mieć odcień w miarę naturalny a nie jakieś tlenione włosy/. No, zobaczymy ;-)))
ten kolor mi się bardzo podoba, ciągle do takiego popielu dążę, ale wszystkie loreale po 2 tyg. mi się wymywają. Jednak nie niszczą i to jest plus.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

ja już nie rozumiem, czemu wszystkim po garnier 111 wychodzi ładny popiel, a mi srebrno białe i żółty odrost (zrobiłam małe pasemko kiedyś). Ja już straciłam nadzieję, że znajdę farbę, która zrobi mi fajny jasny popielaty blond i w miarę naturalny odrost
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 20:17   #3579
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ekstazija Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy macie moze pojęcie,bo obeznane jestescie, czy mozna zmieszac profesjonalna farbe goldwella z lorealem? Zakupilam goldwella 11b (bezowy) ale wyszedl zbyt ciepło. Chcialabym go wymieszac z lorealem 10.21 Pomozcie bo wlosy mam od goldwella zniszczone b.mocno(nie polecam) i nie moge experymentowac za duzo.
Z tego co sie orientuje to mieszanie farb różnych producentów raczej nie jest dobrym pomysłem bo nie wiadomo jak jedna na drugą wpłynie. To moje zdanie. Ja bym nie mieszała. Najwyżej tego Loreala połóż samego ale na krócej niż zalecane jeśli boisz się zbyt intensywnego odcienia.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Dziewczyny poczytałam sobie na KWC opinie o Palette Deluxe i ten 218 srebny blond wychodzi najwyraźniej super! Trafiły się tam opinie i bardzo dobre i nie (ale ja jestem na te dobre nastawiona) właśnie tego odcienia i chyba kupię sobie ta farbkę bo ponoć dobrze odrosty łapie. Najwyżej poleży sobie i zrobię za jakiś czas, może przed, a może po Świętach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-03-06 o 20:22
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 00:36   #3580
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny.
Mam taki problem.. zawsze malowałam włosy u fryzjera... ale coś mnie podkusiło i dzisiaj zrobiłam to w domu
Pomalowałam garnierem 111 jasny popielaty blond... wyszedł SIWY z FIOLETOWYMI pasmami.. niestey nie mam zdjęć, ale wygląda okropnie.
Jaką farbe polecicie by jakoś..ocieplić kolor?

W zalączniku zdjęcie przed zabiegiem.. taki mniej więcej chciałabym uzyskać.. znowu.
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:04   #3581
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny powiedzcie proszę czym się różnią te farby palette deluxe w różowych opakowaniach od tych w czerownych??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 08:24   #3582
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam taki problem.. zawsze malowałam włosy u fryzjera... ale coś mnie podkusiło i dzisiaj zrobiłam to w domu
Pomalowałam garnierem 111 jasny popielaty blond... wyszedł SIWY z FIOLETOWYMI pasmami.. niestey nie mam zdjęć, ale wygląda okropnie.
Jaką farbe polecicie by jakoś..ocieplić kolor?

W zalączniku zdjęcie przed zabiegiem.. taki mniej więcej chciałabym uzyskać.. znowu.
Nic się nie martw ten siwy z fioletem się szybciutko zmywają, narazie poszoruj włosy szamponem przeciwłupieżowym, nie ma sensu ich męczyć znów farbą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:50   #3583
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie proszę czym się różnią te farby palette deluxe w różowych opakowaniach od tych w czerownych??
Tym, że jedno opakowanie jest z farby wypuszczonej na rynek słowacki czy tam czeski, a drugie na angielski.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:54   #3584
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie proszę czym się różnią te farby palette deluxe w różowych opakowaniach od tych w czerownych??
ja myślę, że niczym, producent mógł po prostu zmienić opakowanie,ale dla pewności warto porównać skład. Loreal, którym farbowałam za granicą miał zupełnie inne opakowania, niż u nas, a działanie to samo. Teraz w rossmanie widziałam zmienione garniery, np. 111. Wydaje mi się, że obie palette na fotce to te same farby.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:16   #3585
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dzięki dziewczyny;*
jeszcze jedno pytanko...jak myślicie która farbka jest lepsza palette deluxe 100 czy palette deluxe 218??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:16   #3586
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Tym, że jedno opakowanie jest z farby wypuszczonej na rynek słowacki czy tam czeski, a drugie na angielski.
Kajtolinka a Ty już pofarbowałaś się tym beżem z garniera?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:30   #3587
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny;*
jeszcze jedno pytanko...jak myślicie która farbka jest lepsza palette deluxe 100 czy palette deluxe 218??
dla mnie 218 jest lepsza
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:34   #3588
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny;*
jeszcze jedno pytanko...jak myślicie która farbka jest lepsza palette deluxe 100 czy palette deluxe 218??
To zależy na jakim odcieniu Ci bardziej zależy, ciepłym naturalnym czy raczej chłodniejszym..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:58   #3589
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

femme13 A jak tam twoje podejście do walki z odrostem?Zrobiłaś już tym wellatonem?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 09:59   #3590
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Nic się nie martw ten siwy z fioletem się szybciutko zmywają, narazie poszoruj włosy szamponem przeciwłupieżowym, nie ma sensu ich męczyć znów farbą
Dziękuje snowhite za odpowiedz
ale niestety nie mogę czekać, bo nigdzie z takimi włosami nie wyjdę. Jestem zrozpaczona i załamana
pomóżcie i doradzcie jaka farna najlepiej to pokryje?
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus

Edytowane przez k4rotk4
Czas edycji: 2010-03-07 o 10:06
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:59   #3591
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jak dla mnie tez 218.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:08   #3592
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
Dziękuje snowhite za odpowiedz
ale niestety nie mogę czekać, bo nigdzie z takimi włosami nie wyjdę. Jestem zrozpaczona i załamana
pomóżcie i doradzcie jaka farna najlepiej to pokryje?
zrobiłam zdjęcie tego co jest teraz. Widać na nim co prawda więcej fioletu niż siwego...ale takie światło.. tak naprawde jestem teraz siwa jak moja babacia

potrzebuje jakiegoś ciepłego odcieniu blond..poradzcie
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:11   #3593
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam taki problem.. zawsze malowałam włosy u fryzjera... ale coś mnie podkusiło i dzisiaj zrobiłam to w domu
Pomalowałam garnierem 111 jasny popielaty blond... wyszedł SIWY z FIOLETOWYMI pasmami.. niestey nie mam zdjęć, ale wygląda okropnie.
Jaką farbe polecicie by jakoś..ocieplić kolor?

W zalączniku zdjęcie przed zabiegiem.. taki mniej więcej chciałabym uzyskać.. znowu.

Te blond włoski w załączniku ale na drugim zdjęciu (po prawej) są cudne
Ja też chcę ocieplić mój obecny kolor ale ja mam gorszy problem, tzn. odrosty mi wyszły słoneczno ciepłe a reszta - białawo - szara!! (moje fotki na str. 112) i nie wiem jak to rozwiązać, chcę jakiś fajny ciepły beżowy blond na całości....

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcie tego co jest teraz. Widać na nim co prawda więcej fioletu niż siwego...ale takie światło.. tak naprawde jestem teraz siwa jak moja babacia

potrzebuje jakiegoś ciepłego odcieniu blond..poradzcie

A może rzeczywiście spróbuj umyć parę razy szamponem przeciwłupieżowym?? on ściąga kolor...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:07   #3594
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
femme13 A jak tam twoje podejście do walki z odrostem?Zrobiłaś już tym wellatonem?
nie, jeszcze nie, bo dopiero jutro idę po vikinga. ja już sama nie wiem, co mam położyć na te włosy. Jak na razie siedzę z żółtkiem i olejkiem na głowie, żeby przed farbowaniem zregenerować na maksa. Nie wiem, czy mi się wydaje, ale ten loreal strasznie mi włosy wysuszył. Kiedyś takich nie miałam. Nie mam zniszczonych jakoś specjalnie, ale bardzo suche. Czy Ty też tak masz? czy raczej włosy w dobrej kondycji?
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:15   #3595
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
nie, jeszcze nie, bo dopiero jutro idę po vikinga. ja już sama nie wiem, co mam położyć na te włosy. Jak na razie siedzę z żółtkiem i olejkiem na głowie, żeby przed farbowaniem zregenerować na maksa. Nie wiem, czy mi się wydaje, ale ten loreal strasznie mi włosy wysuszył. Kiedyś takich nie miałam. Nie mam zniszczonych jakoś specjalnie, ale bardzo suche. Czy Ty też tak masz? czy raczej włosy w dobrej kondycji?
Ja mam ogólnie włosy zniszczone po tych rozjaśniaczach i prostownicy.Juz od ponad miesiaca nie prostuje i co dwa dni siedzę z maskami i śpię z olejami na włosach wiedz u mnie to trochę ciężko stwierdzić czy one są suche od farby loreal.Ale ogólnie po loreal jestem zadowolona, mogę powiedzieć ze po farbowaniu są ciut bardziej ujarzmione.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:56   #3596
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam taki problem.. zawsze malowałam włosy u fryzjera... ale coś mnie podkusiło i dzisiaj zrobiłam to w domu
Pomalowałam garnierem 111 jasny popielaty blond... wyszedł SIWY z FIOLETOWYMI pasmami.. niestey nie mam zdjęć, ale wygląda okropnie.
Jaką farbe polecicie by jakoś..ocieplić kolor?

W zalączniku zdjęcie przed zabiegiem.. taki mniej więcej chciałabym uzyskać.. znowu.

Mialas bardzo ladny kolorek mozesz powiedziec czym malowals sie u fryzjera?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Czy ktoras z was malowala moze Garnierem Nutrisse 9.1
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:02   #3597
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Mialas bardzo ladny kolorek mozesz powiedziec czym malowals sie u fryzjera?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Czy ktoras z was malowala moze Garnierem Nutrisse 9.1
Nie mam pojęcia czym to było.
Niedługo wybiorę się znowu do tej samej fryzjerki i podpatrze, co mi tam miesza Bo zawsze nakłada to samo, tylko jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby spojrzeć co to. No i mam za swoje! było patrzeć teraz zostałam pokarana fioletowymi włosami
Dzisiaj i tak je zamaluje..
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:31   #3598
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To zależy na jakim odcieniu Ci bardziej zależy, ciepłym naturalnym czy raczej chłodniejszym..
raczej chłodniejszym;*



dziewczyny dzięki bardzo, a po tym jak użyłyście ten 218 to miałyście bardzo zniszczone włosy?? i jak zachowuje się na odrostach i jaki miacie naturalny kolorek??
proszę o odpowiedź
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:46   #3599
ekstazija
Raczkowanie
 
Avatar ekstazija
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Thanks kachula za odpowiedz!

Mowisz,ze po zmieszaniu dwoch roznych firm moze byc balagan...a gdy kupie tej samej firmy farby ale z zupelnie innym odcieniem to czego sie moge spodziewac, np mieszajac zimne no 10.21 z tym bezem lub neutralnym naturalnym 0 ? Boje sie klasc samego 10.21 lub 10.01 bo niedobrze mi znowu w zbta biaøych siwych wlosach...:-(
ekstazija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:57   #3600
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam taki problem.. zawsze malowałam włosy u fryzjera... ale coś mnie podkusiło i dzisiaj zrobiłam to w domu
Pomalowałam garnierem 111 jasny popielaty blond... wyszedł SIWY z FIOLETOWYMI pasmami.. niestey nie mam zdjęć, ale wygląda okropnie.
Jaką farbe polecicie by jakoś..ocieplić kolor?

W zalączniku zdjęcie przed zabiegiem.. taki mniej więcej chciałabym uzyskać.. znowu.
teraz zostało czekanie i mycie przeciwłupieżowym popiel się zmyje i będzie ok

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie proszę czym się różnią te farby palette deluxe w różowych opakowaniach od tych w czerownych??
te różowe nowe ponoć bez amoniaku

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
Dziękuje snowhite za odpowiedz
ale niestety nie mogę czekać, bo nigdzie z takimi włosami nie wyjdę. Jestem zrozpaczona i załamana
pomóżcie i doradzcie jaka farna najlepiej to pokryje?
nic nie kładź bo zmaścisz coś co by to ociepliło?...nic teraz tego nie załatwi tylko sp....y zrobią się np. zielone. Dla pocieszenia powiem ci, że ja też się zmywam bo jestem siwą babcią ale już widzę małe efekty 4 myc i widzę właściwy kolor pomału i jest super ...cierpliwości kochana. Garnier się dobrze zmywa z fioletu ale tez szybko żółknie. myj je nawet dwa razy dziennie...z doświadczenia jak je przed myciem natłuścisz oliwką dla dzieci to zmyje się szybciej... zaufaj. Farbuje się sama na blondy od 1997 a garnierem robiłam to kilkadziesiąt razy

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-03-07 o 13:05
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.