Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-08-21, 10:33   #2671
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Palette Color Shampoo czy kto¶ u¿ywa³ mo¿e?

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny mam pytanie czy mo¿e która¶ u¿ywa³a Palette Color Shampoo kolor czarny no nawet inny? czyta³am opinie na temat tej "farby" i by³y bardzo ró¿ne, ¿e na serio waham siê nad u¿yciem a ju¿ mam zakupiony i niestety brak funduszy na zakup innej ;/ ... mo¿e kto¶ podzieli siê ze mn± jakimi¶ spostrze¿eniami czy uwagami?
Poczytaj sobie moj± wypowied¼ wy¿ej
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-22, 07:50   #2672
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

W³asnie wpad³am na pewien pomys³...Szamponetki niszcz± w³osy, wiêc zastanawiam siê czy dobrym pomys³em by³oby na³o¿enie jej wraz z jak±¶ od¿ywk±, a potem zmycie wszystkiego?
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-22, 13:34   #2673
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomo¶ci: 4 320
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mi szamponetka w ogóle w³osów nie zniszczy³a
cichazabka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-23, 12:21   #2674
mousme
Raczkowanie
 
Avatar mousme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

mam do was takie pytanko
w pi±tek by³am u fryzjera bo od zawsze marzy³ mi siê piêkny jasny blond. nigdy wcze¶niej nie farbowa³am w³osów a naturalne mam ciemny blond-jasny br±z. my¶lê, ¿e wiecie o co chodzi no i pofarbowa³am siê na najja¶niejsze blondy jakie tylko fryzjer mia³, by³ to straszny szok, powiedzia³ ,¿e mam poczekaæ kilka dni i na pewno siê przyzwyczajê. ale nie mogê na siebie patrzeæ, naprawdê i chcia³abym to zafarbowaæ i tu moje pytanie czy mogê do tego u¿yæ szamponu czy farby? konkretnie to chcia³abym ciemn± czekoladê z welli. by³am u znajomej fryzjerki - w³a¶cicielki zak³adu gdzie farbowa³am w³osy i powiedzia³a, ¿e spokojnie mogê to zafarbowaæ nawet tego samego dnia i nei wyjdzie ¿aden dziwny kolor, ale zapomnia³am jej zapytaæ czy mogê u¿yæ szamponu..
i jeszcze jedno pytanie, bo mam porobionych du¿o ja¶niejszych i ciemniejszych pasemek, czy je¿eli u¿yjê szamponu to pasemka bêdzie widaæ czy w³osy bêd± wtedy mia³y jednolity kolor? bo wola³abym ¿eby jednak pasemka zosta³y
mousme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-23, 12:54   #2675
kotburyy
Raczkowanie
 
Avatar kotburyy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mousme Poka¿ wiadomo¶æ
mam do was takie pytanko
w pi±tek by³am u fryzjera bo od zawsze marzy³ mi siê piêkny jasny blond. nigdy wcze¶niej nie farbowa³am w³osów a naturalne mam ciemny blond-jasny br±z. my¶lê, ¿e wiecie o co chodzi no i pofarbowa³am siê na najja¶niejsze blondy jakie tylko fryzjer mia³, by³ to straszny szok, powiedzia³ ,¿e mam poczekaæ kilka dni i na pewno siê przyzwyczajê. ale nie mogê na siebie patrzeæ, naprawdê i chcia³abym to zafarbowaæ i tu moje pytanie czy mogê do tego u¿yæ szamponu czy farby? konkretnie to chcia³abym ciemn± czekoladê z welli. by³am u znajomej fryzjerki - w³a¶cicielki zak³adu gdzie farbowa³am w³osy i powiedzia³a, ¿e spokojnie mogê to zafarbowaæ nawet tego samego dnia i nei wyjdzie ¿aden dziwny kolor, ale zapomnia³am jej zapytaæ czy mogê u¿yæ szamponu..
i jeszcze jedno pytanie, bo mam porobionych du¿o ja¶niejszych i ciemniejszych pasemek, czy je¿eli u¿yjê szamponu to pasemka bêdzie widaæ czy w³osy bêd± wtedy mia³y jednolity kolor? bo wola³abym ¿eby jednak pasemka zosta³y
Je¶li ¼le czujesz siê w obecnym kolorze w³osów to nie ma co siê mêczyæ. Mo¿e nie bierz od razu jakiego¶ bardzo ciemnego koloru, bo z³apie ci mocno na jasnych w³osach. Chocia¿ i tak po pewnym czasie siê trochê wyp³ucze i nie bêdzie ju¿ tak intensywny. W³osy nie bêd± ca³kowicie jednolite, ale te¿ tych pasemek nie bêdzie za bardzo widaæ. Ale nie wiem jak tam to wyjdzie na Twoich w³oskach

A ja mam z kolei inne pytanie. Jestem po dekoloryzacji. Mia³am po³o¿on± ciemn± br±zow± farbê, ale teraz siê wyp³uka³a i mam lekko rudawe w³osy. Odrosty jakie¶ 2 cm. Nie rzucaj± siê mocno w oczy, ale ten rudy kolor mi przeszkadza. Chcia³abym doj¶æ do naturalnych w³osów, dlatego ¿al farbowaæ mi tych odrostów Co mam zrobiæ? Jakie¶ p³ukanki przyciemniaj±ce? Czy szampon koloryzujacy na kilka myæ? Nie chcia³abym mieæ potem 3 kolorów na g³owie, gdy znowu zaczn± odrastaæ w³osy. Porad¼cie, proszê bardzo, bo nie wiem co robiæ Gdybym mog³a cofn±æ czas, w ogóle nigdy bym nie farbowa³a. Nie ma to jak naturalne.
kotburyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-23, 13:00   #2676
Alan101
Przyczajenie
 
Avatar Alan101
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5
Smile Szampon koloryzuj±cy / szamponetka / farba zmywalna itd.

Cze¶æ

Mam pytanie do Was kobiety bo jestem facetem i nie znam siê na temacie.
Potrzebujê wiedzieæ czym siê ró¿ni± od siebie
- farba zmywalna
- szampon koloryzuj±cy
- szamponetka
- normalna farba
- ewentualnie co¶ jeszcze je¶li jest xD

A potrzebujê czego¶ co przefarbuje ciemny blond na jasny/bardzo jasny i siê zmyje ca³kowicie po np 1-2 tygodniach.

Proszê o pomoc i pozdrawiam
Alan101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-25, 18:32   #2677
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomo¶ci: 4 320
Dot.: Szampon koloryzuj±cy / szamponetka / farba zmywalna itd.

Cytat:
Napisane przez Alan101 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

Mam pytanie do Was kobiety bo jestem facetem i nie znam siê na temacie.
Potrzebujê wiedzieæ czym siê ró¿ni± od siebie
- farba zmywalna
- szampon koloryzuj±cy
- szamponetka
- normalna farba
- ewentualnie co¶ jeszcze je¶li jest xD

A potrzebujê czego¶ co przefarbuje ciemny blond na jasny/bardzo jasny i siê zmyje ca³kowicie po np 1-2 tygodniach.

Proszê o pomoc i pozdrawiam
szamponetka schodzi po ok. 6-8 myciach, szampon koloryzuj±cy ¶rednio 14-18, farba jest na sta³e.
Obawiam siê, ¿e z ciemnego blondu na jasny nie przejdziesz bez rozja¶niania,
cichazabka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 09:35   #2678
trampek89
Rozeznanie
 
Avatar trampek89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 938
GG do trampek89
Dot.: Szampon koloryzuj±cy / szamponetka / farba zmywalna itd.

Dziewczyny,wczoraj na moje w³osy w kolorze ciemny blond/jasny br±z u¿y³am szamponetki Palette w kolorze 'Karmelowe ol¶nienie' i niestety wyszed³ mi bardzo ciemny br±z....Mo¿ecie poradziæ co zrobiæ ¿eby ten kolor jak najszybciej zszed³? Jestem z niego bardzo niezadowolona i chcia³abym wróciæ do mojego naturalnego koloru :/
__________________

trampek89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 18:43   #2679
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomo¶ci: 774
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Pomalowa³am w³osy tym czarnym Palettem, trzyma³am na w³osach po³owê czasu wskazanego na opakowaniu i tak wysz³y mega czarne, po dwóch umyciach jednak ju¿ nie mam a¿ takiej smo³y jak po farbowaniu, ale w³osy maj± po niej brzydki zapach, ostatnio nie u¿ywa³am od¿ywek bêdê musia³a wróciæ do tego ¿eby nie przesuszyæ w³osów... ale ju¿ drugi raz raczej nie u¿yjê czarnej farby, pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez trampek89 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,wczoraj na moje w³osy w kolorze ciemny blond/jasny br±z u¿y³am szamponetki Palette w kolorze 'Karmelowe ol¶nienie' i niestety wyszed³ mi bardzo ciemny br±z....Mo¿ecie poradziæ co zrobiæ ¿eby ten kolor jak najszybciej zszed³? Jestem z niego bardzo niezadowolona i chcia³abym wróciæ do mojego naturalnego koloru :/
wiesz co, niby szampony przeciw³upie¿owe wyp³ukuj± farby, mo¿e trochê jest w tym prawdy... no ewentualnie do fryzjera ale to pewnie zabulisz sporo... innych sposobów nie znam
__________________
Mikadoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-27, 10:02   #2680
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Poka¿ wiadomo¶æ

wiesz co, niby szampony przeciw³upie¿owe wyp³ukuj± farby, mo¿e trochê jest w tym prawdy... no ewentualnie do fryzjera ale to pewnie zabulisz sporo... innych sposobów nie znam
Ja akurat sprawdzi³am na sobie sposób z szamponem przeciw³upie¿owym i naprawdê dzia³a tylko trzeba do¶æ d³ugo czekaæ, ale efekty s± ¶wietne jakby nie ta metoda do dzi¶ mia³abym chyba czarne koñcówki. Bo ten szampon bardzo ciê¿ko schodzi z w³osów (palete czerñ)[COLOR="Silver"]

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2010-08-27 o 10:03
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-28, 16:25   #2681
snka17
Przyczajenie
 
Avatar snka17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lca
Wiadomo¶ci: 16
GG do snka17
Question szamponetka

moje wlosy maja odcien czerni/bardzo ciemnego brazu (zalezy od pory roku) ostatnio zafarbowalam je szamponetka o kolorze aksamitny braz firmy marion. teraz znalazla sie w moim domu
szamponekta o kolorze ciemnego blondu tej samej firmy. co z tego wyjdzie jak nia potraktuje wlosy?
__________________
http://lala-roz.blogspot.com/
snka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 16:41   #2682
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: szamponetka

my¶lê ¿e wielkiej ró¿nicy nie bêdzie
szamponetka mo¿e rozja¶niæ o 1/2 tony
ale z ciemnego br±zu blondu Ci nie zrobi
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-28, 16:42   #2683
snka17
Przyczajenie
 
Avatar snka17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lca
Wiadomo¶ci: 16
GG do snka17
Dot.: szamponetka

nie oczekuje ze bede blondynka tylko chcialam wiedziec co by wyszlo
__________________
http://lala-roz.blogspot.com/
snka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-28, 18:03   #2684
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: szamponetka

ja obstawiam ze nic nie chwyci (chyba ze na odrostach) bo szamponetka moze troszecke rozjasnic wlosy ale jedynie calkowicie naturalne
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-29, 10:02   #2685
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: szamponetka

Ciemnego br±zu/ czerni blond szamponetka napewno nie rozja¶ni .
pati0111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-29, 10:17   #2686
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez snka17 Poka¿ wiadomo¶æ
nie oczekuje ze bede blondynka tylko chcialam wiedziec co by wyszlo
Wydaje mi sie ¿e zupe³nie nic nie wyjdzie. Mo¿e na dwa mycia w³osy bêd± bardziej b³yszcz±ce i tyle.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 18:32   #2687
kamka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a co myslicie o firmie joanna? MULTI SOFT COLOR? bo cena jest chyba najatrakcyjniejsza ;0 szczególnie ze mam d³ugie gêste w³osy i potrzebuje 2 opakowañ ;/

potrzebuje rady... mianowicie jestem naturalna blondynka, taka ¶redni±, od ponad roku bawie siê w rozja¶nianie Garnierem i mój kolor jest zblizony do tego na zdjêciu

http://1.bp.blogspot.com/__rztMJjnNl...+Hairstyle.jpg

chcia³am cos zmieniæ ale troszke boje sie ze mi sie jednak szybko odwidzi dlatego postanowi³am spróbowaæ szamponu.
jestem prawie na 100% zdecydowana na joanne multi soft kolor, ale chcia³bympoznaæ wasze opinie.
mysla³am o odcieniu brazu, tylko nie moge sie zdecydowaæ, mam ochote na ten korzenny
mam do¶æ ciemna karnacje, szczególnie po wakacjach i te rozjasniane w³osy raczej mi nie pasuj± ;/

myslicie ¿e kolor wyjdzie taki jak na opakowaniu badz zblizony?
i czy jest jaka¶ szansa ¿e pokryje rózno prawie 3cm ciemnych odrostów?
no i jeszcze czy siê sp³ucze do zera a nie do odcieni rudo¶æ?

Edytowane przez kamka1991
Czas edycji: 2010-08-30 o 19:40
kamka1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-30, 20:06   #2688
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

z tym sp³ukaniem to nigdy pewno¶ci nie ma
bo raz wyp³ukuj± siê do zera raz do po³owy a raz wcale!

osobi¶cie nie stosowa³am takiej szamponetki
ale firma joanna raczej do dobrych nie nale¿y
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-31, 08:54   #2689
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ja 2 razy u¿ywa³am Joanny Multi Soft Color i wed³ug mnie to bardzo dobre szampony. Nie niszcz± w³osów, kolory wychodz± takie jak na opakowaniu (
czekoladowy br±z, który dodatkowo mia³ pob³ysk bordo i aksamitna czerñ która równomiernie , powoli schodzi)
Ze swojej strony polecam ! Jescze za tak± cenê
pati0111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 16:13   #2690
Smile7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 12
GG do Smile7
Dwie szamponetki?

Jaki¶ czas temu (ok 1,5 tyg) koloryzowa³am sobie w³osy szamponetk± na ciemn± czekoladê, by³a to szamponetka na 24 mycia. Niestety, kolor nie wyszed³ i strasznie siê z tym mêczê. Kupi³am teraz kolejn± szamponetkê- Miodowy karmel. Czy mog³abym na³o¿yæ na niezmyty jeszcze poprzedni kolor nastêpn± farbê? Wyjdzie? Dorad¼cie dziewczyny! ;*
Smile7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-02, 16:35   #2691
rene_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Dwie szamponetki?

Cytat:
Napisane przez Smile7 Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki¶ czas temu (ok 1,5 tyg) koloryzowa³am sobie w³osy szamponetk± na ciemn± czekoladê, by³a to szamponetka na 24 mycia. Niestety, kolor nie wyszed³ i strasznie siê z tym mêczê. Kupi³am teraz kolejn± szamponetkê- Miodowy karmel. Czy mog³abym na³o¿yæ na niezmyty jeszcze poprzedni kolor nastêpn± farbê? Wyjdzie? Dorad¼cie dziewczyny! ;*
Smile je¿eli wyszed³ ci bardzo ciemny kolor to ten ci nie chwyci bo to ja¶niejszy odcieñ a szamponetki nie rozja¶niaj± w³osów
rene_77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-02, 16:52   #2692
Smile7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 12
GG do Smile7
Dot.: Dwie szamponetki?

Nie wyszed³ ciemny- ciemniejszy od naturalnego, ale problem tkwi w tym, ¿e szamponetki by³o za ma³o i nie pokry³o mi ca³ych w³osów. St±d te¿ moje pytanie, czy miodowy karmel wyjdzie mi tak jak powinien i czy moje w³osy nie zrobi± siê kompletnie przesuszone?
Smile7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-02, 17:18   #2693
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

je¿eli nie wyszed³ ci na ca³ej g³owie to radzê zrobiæ ten sam kolorek jeszcze raz ale ¿eby tym razem wyszed³ na ca³o¶ci
bo je¶li dasz ja¶niejszy kolor to nie chwyci tych zafarbowanych w³osów tylko te naturalne
w efekcie bêdziesz mia³a na g³owie ciemny kolor i te co teraz siê nie zafarbowa³y jasny
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-02, 21:56   #2694
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dziewczyny jak Wy to robicie, ¿e ta czekolada z Joanny Soft wychodzi wam taka ciemna z poblaskiem czerwieni? Mi ci±gle wychodzi jak... zwyk³a czekolada, tak na opakowaniu a potem spiera siê do br±zu z rudym poblaskiem. Nie ciekawie to wygl±da np w s³oñcu. Nie ³adnie mi w rudym. Chcia³abym w³a¶nie taki ciemny bardzo z t± lekk± czerwieni± czy nawet fioletem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-04, 12:02   #2695
yudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kilka razy zafarbowa³am w³osy szamponem Garnier Color and Shine Naturalny br±z - w³osy w naturalnym ¶wietle wygl±daj± na czarne
Niestety, mimo tego, co jest napisane na opakowaniu, kolor wyp³ukuje siê tylko minimalnie i po miesi±cu mam odrosty. Chcia³abym zej¶æ do ¶redniego br±zu (mam naturalnie ciemny blond), dlatego odrosty zafarbowa³am szamponem z Garniera w kolorze Jasny br±z, który te¿ jest bardzo ciemny

Proszê, dajcie mi jak±¶ radê - nie chcê obcinaæ w³osów, bo s± d³ugie i niezniszczone, mimo farbowania Nie chcê te¿ chodziæ z widocznymi odrostami - jak przej¶æ "bezbole¶nie" z tego koloru do ¶redniego br±zu?
yudi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-07, 16:28   #2696
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Yudi i Lilia23, mo¿e nie wiele pomogê ale je¶li nie chcecie fryzjera i dekoloryzacji to polecam farbkê (tak, tak farbê) i to na dodatek Palette nie ciesz±c± siê dobr± opini± na wiza¿u. Chodzi mi seriê Intensive Color Radiance specjalnie do ciemnych w³osów. Moja mamu¶ka mia³a bardzo ciemne w³osy, praktycznie czarne od br±zów którymi farbowa³a. Postanowili¶my zrobiæ eksperyment i zobaczyæ jak w ja¶niejszym br±zie by jej by³o (od zawsze mia³a bardzo ciemne w³osy). U¿y³a w³a¶nie tej farbki i o dziwo farba rozja¶ni³a stare farby do koloru z opakowania! Jedynym minusem farby to brak od¿ywki przez co w³oski szorstkie i suche ale jak siê ma jak±¶ dobr± to da radê. Mo¿na kupiæ tak¿e tak± od¿ywkê pantene co do³±czana jest do farb Welli. Na stronie Palette nie widze tej farbki bo byæ mo¿e to by³a tylko jaka¶ seria ale jak traficie j± to u nas przynajmniej rozja¶ni³a mamie bardzo ciemne farbowane w³osy.
Tu macie o tym serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...sive-Serum.htm a zdjêcie przedstawia farbkê co moja mama u¿y³a nr GK5. Mo¿e jeszcze gdzie¶ da siê kupiæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-07, 22:34   #2697
yudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kachula82 - trochê boje siê farbowania trwa³ym kolorem, ale je¿eli teraz "wyjd±" mi odrosty, to poszukam tej farby. Dziêkujê za radê
yudi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-08, 09:05   #2698
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

No to jeszcze dodam ¿e nie zawsze naturalne takie piêkne. Jak z blondu farbnê³am siê na ciemny blond (mój naturalny) to wygl±da³am jak id¼ st±d i nie wracaj. Jednak nie zawsze natura dobrze dobiera do nas odcienie Poza tym po farbowaniach naturalny zwykle robi siê o jaki¶ ton inny ciemniejszy (jak dla mnie). Wolê siebie w czekoladzie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-08, 10:28   #2699
rene_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Wiza¿anki mam takie pytanie czy mogê zmieszaæ szamponetki: kolor miedziany z blondem oby dwie Marion?
rene_77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-08, 12:42   #2700
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rene_77 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiza¿anki mam takie pytanie czy mogê zmieszaæ szamponetki: kolor miedziany z blondem oby dwie Marion?
A jaki kolorek chcesz uzyskaæ? Jak dla mnie to tzw truskawkowy blond czy co¶ by wyszed³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.