Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 10:12   #2371
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Eweninka moim zdaniem przesadzasz. Zniszczysz włosy. Ten kolor sie zmyje w ciagu tygodnia, każdy popiel sie zmywa. po prostu myj włosy codziennie i już. Bo teraz muisałbyś nakładać inną farbę-beżową lub rudawą żeby zrównoważyć pigmenty ale mógłby wyjść np. kolor matowy lub własnie brudny-zielonkawo-bury.
Naprawdę nie warto aż tak kombinować.
Nie wiem czego oczekiwałaś bo po pudle było widac juz że joanna jest taka popielato-srebrzysta.
Zreszta kolor platyna to zimne złoto a wiec srebrzyste złoto inaczej
Myj włosy.

mysia masz racje, że natura sama pewnie zdecyduje. A jak nie to jej pomogę w odpowiednim momencie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:26   #2372
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Bunny! Znasz jakiś sposób, by zmyć srebro z włosów? pod spodem mam ładny kolor- taki jak powinien być. Spróbuję płukać włosy w wywarze z herbaty... już nie wiem co mam robić, bo pofarbować jeszcze raz inną farbą nie chcę, bo boję się, że wyjdą zielone ;/
pokazesz zdjecia? mieszalas dwa odcienie, platynowy i piaskowy blond?

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

i czy odrosty ladnie zlapala farba?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:26   #2373
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, mysle ze jak bedziesz w ciązy, to nie bedziesz patrzec na to, co TY, tylko co lepsze dla dziecka. narkoza nie jest zalecana, bo dziecko to źle bardzo znosi. Ale rozumiem, ze wpływ otoczenia an decyzję jest bardzo duży. Ja mówie tylko o sobie. W zyciu nie zdecydowałabym się na wąłsne zyczenie na cesarke. Od poczatku ciazy marzyłąm o prawdziwym porodzie w bólach
Niedługo oprócz cesarki na życzenie kobiety beda zamawiac kolor oczu dziecka, płec a dzieci dojrzewac beda w przezroczystych kulach, trzeba sie tylko bedzie po odbiór zgłosic
Ale oczywiscie ile kobiet, tyle opinii.
Mnie tam luz po porodzie by nie przeszkadzał. Chyba nie to jest najwazniejsze w zyciu, by miec ciasna cipkę mozna ćiwczyc kegla i sprawnosc tamtych okolic zwykle wraca.
Zółtaczkę ma wiekszosc dzieci po porodzie, bo to żołtaczka fizjologiczna, szpital nie ma z tym nic wspólnego. jedne dzieci przchodza ją szybko, inne musz adłuzej lezec i byc np naświetlane.
nacinanie krocza, to zwykle rutyna, bo lepiej naciąc, nizby samo pękło , chyba ż ejest dobrze przygotowane-elastyczne, to nie nacinają.
Mozna mnozyc powikłaania po kazdym z porodów, czy takim czy innym. Pewnie jest tak samo duzo za jak i przeciw. Moze nie bedziesz musiała wybierac, bo natura wybierze za Ciebie.

mi krocze peklo samo podczas porodu pozniej ladnie zszyli i jest ciasno jesli chodzi o sex to nie narzekamy naprawde cesarka dziewczyny to powinno byc ostatecznosc zaleznosc od okolicznosci co to za kobieta-matka ktora z wlasnej woli wybiera cesarke to i pewnie karmic piersia tez nie bedzie bo piersi sie niszcza to nie tak w zyciu ma byc....
ja cala swoja ciaze od 1 dnia czekalam malenstwa czytalam co dzieje sie w kazdym miesiacu jak wyglada przez cala ciaze polaczylo mnie z malym silne uczucie /wiez ktora trwa do dzis dla malego zrezygnowalam z pracy teraz czuje sie spelniona jako matka i kobieta sprzed ciazy bylam tylko kobieta czulam dziwna pustke mimo pracy kolezanek partnera zaczelam sprowadzac do domu zwierzeta...zajmowalam sie nimi jak swoimi dziecmi totalna paranoja az wkoncu zrozumialam ze poprostu dojrzalam do dziecka ja ta co dzieci nie lubila i nie miala o nich zielonego pojecia
dzis maly niedlugo bedzie mial 4 latka a ja nadal wszystko robie aby poswiecic mu kazda swoja chwile chce zeby mial wszystko a przedewszystkim rodzicow dziecinstwo a nie zamkniecie w zlobku czy przedszkolu na caly dzien...
teraz kazde swieta maja sens ...

ale sie rozpisalam wzielo mnie na zwierzeniaostatn io mam malo czasu na wizaz bo zalatwiam troche spraw zwiazanych z praca ale juz koncze i bede znow wolna
tez myslimy o sylwku i jest kilka propozycji i nie wiadomo co wybrac albo domowka albo wyjscie na impreze albo wyjazd do egiptu te ostatnie rozwarzamy ze wzgledu na malego bo taka zmiana temperatury bedzie dla niego szokiem i moze przechorowac to dlatego pewnie zrezygnujemy..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:36   #2374
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Mnie tam luz po porodzie by nie przeszkadzał. Chyba nie to jest najwazniejsze w zyciu, by miec ciasna cipkę
Wyrwane z kontekstu ale brzmi nieziemsko

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

mi krocze peklo samo podczas porodu
Juz nie straszcie Dziewczyn

Yatamanka zmalopowałam Twój podpis nie obrazaj się

Dziwczynki klikajcie w szerloka!!!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:39   #2375
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Eweninka moim zdaniem przesadzasz. Zniszczysz włosy. Ten kolor sie zmyje w ciagu tygodnia, każdy popiel sie zmywa. po prostu myj włosy codziennie i już. Bo teraz muisałbyś nakładać inną farbę-beżową lub rudawą żeby zrównoważyć pigmenty ale mógłby wyjść np. kolor matowy lub własnie brudny-zielonkawo-bury.
Naprawdę nie warto aż tak kombinować.
Nie wiem czego oczekiwałaś bo po pudle było widac juz że joanna jest taka popielato-srebrzysta.
Zreszta kolor platyna to zimne złoto a wiec srebrzyste złoto inaczej
Myj włosy.

mysia masz racje, że natura sama pewnie zdecyduje. A jak nie to jej pomogę w odpowiednim momencie.
Cieszę się, że piszesz, że przesadzam . Pociesza mnie to bardzo hihi

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pokazesz zdjecia? mieszalas dwa odcienie, platynowy i piaskowy blond?

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

i czy odrosty ladnie zlapala farba?

Platynowy blond i naturalny blond

Włosy już wyschły, więc wstawiam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01092.jpg (129,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01093.jpg (119,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01094.jpg (154,0 KB, 40 załadowań)
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]

Edytowane przez Eweninka
Czas edycji: 2010-12-03 o 10:45
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:40   #2376
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja planuje przed Świętami lub ewentualnie przed Sylwestrem zależy jak długo Casting się utrzyma i kiedy ciemniaki się pojawią
3mam kciuki za Twoją wizyte
Dziekuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:49   #2377
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Eweninka nie jest źle ale chyba odrost wyszedł nie za bardzo?
Przynajmniej tak na zdjeciach odbija. A ten srebrny sie zmyje, zobaczysz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 10:51   #2378
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Eweninka nie jest źle ale chyba odrost wyszedł nie za bardzo?
Przynajmniej tak na zdjeciach odbija. A ten srebrny sie zmyje, zobaczysz.
Ja uważam podobnie, ale czy koncowki nie są zielonawe?
Na moim moinitorze tak widać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:53   #2379
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wyrwane z kontekstu ale brzmi nieziemsko



Juz nie straszcie Dziewczyn

Yatamanka zmalopowałam Twój podpis nie obrazaj się

Dziwczynki klikajcie w szerloka!!!
haha
zmieniamy temat bo faktycznie robi sie niezdrowo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:53   #2380
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Cieszę się, że piszesz, że przesadzam . Pociesza mnie to bardzo hihi




Platynowy blond i naturalny blond

Włosy już wyschły, więc wstawiam zdjęcia.
chlodny odcien wyszedl ale to pewnie za sprawa tego koloru "naturalny blond". Jedynie na odroscie jest bardziej cieply, a jak oceniasz sama farbe?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:57   #2381
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dzięki Dziewczyny , Kotka no tak to czasem bywa z nudą :P ja pewnie też jeszcze przed świętami koło 20pofarbuję ;D w ogóle to chyba się uzależniłam od farbowania i co tydzień bym mogła włoski robić
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 11:00   #2382
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Eweninka nie jest źle ale chyba odrost wyszedł nie za bardzo?
Przynajmniej tak na zdjeciach odbija. A ten srebrny sie zmyje, zobaczysz.
Na zdjęciu odrost nie tak wyugląda- w rzeczywistości jest dużo lepiej . Dziękuję Ci

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja uważam podobnie, ale czy koncowki nie są zielonawe?
Na moim moinitorze tak widać

One są tak siwo- srebrne, że takie jest wrażenie ;].

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
chlodny odcien wyszedl ale to pewnie za sprawa tego koloru "naturalny blond". Jedynie na odroscie jest bardziej cieply, a jak oceniasz sama farbe?
Ogólnie farba sama w sobie nie jest zła. Jest bardzo gęsta i ma buteleczkę na styl Castinga, w której miesza się farbę. Śmierdzi jak każda amoniakowa. Nie zniszczyła bardzo włosów. Minusem jest paleta kolorów, w której nie znalazłam idealnego koloru . Bo albo za jasny, albo za bardzo platynowy- stąd mój pomysł na mieszankę :P.
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 11:05   #2383
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

tak jak powiedziala bunny fabra pewnie sie wyplucze i nie beda takie siwo-srebrne.
Podoba mi się kolor, ktory chcialabys otrzymac https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1291285864
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 11:07   #2384
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak jak powiedziala bunny fabra pewnie sie wyplucze i nie beda takie siwo-srebrne.
Podoba mi się kolor, ktory chcialabys otrzymac https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1291285864

No,niestety nie wiem jak otrzymać ten kolor. Tak, jak pisała Bunny- mogę dodać utleniacza 3%, ale nie wiem do jakiej farby, więc póki co, to nic nie będę robić z włosami, żeby mi nie wyleciały ;/
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 11:33   #2385
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

no i fotki w albumie trzeba samemu wstawic odnowa taki apel widzialam na innym watku tylko ze pierwszych juz nie mam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 11:48   #2386
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
cesarka to ostatecznosc. Ile ja bym dała, żeby rodzic naturalnie. Marzyłam o tym cała ciąże. Ja nie miałam narkozy, teraz wola bez narkozy, tylko znieczulaja od kręgosłupa, bo dziecko lepiej znosi, nie jest sine po porodzie. Wiesz jak to wyglada taka cesarka? Jest gorsza niz poród, gdzie kilka skurczów partcyh i koniec bólu.
1. znieczulenie do narkozy- wbijali mi sie w kregosłup 5 razy. Igła o długosci 15cm gruba jak słoma. Myslałam, że się uduszę, bo musiałam sie zginac do przodu, żeby dobrze weszli w kręgosłup, ale brzuch miałam duzy i nie mogłam się zgiac, to mnie 3 baby dociskały. Krew mi sie lała po plecach, od cipki żarł nieznośny ból od cewnika.W koncu sie udało, to szybko zadziała, ale miałam okropne dreszcze, było mi zimno, dwie połozne przypieły mnie pasami do stołu, bo tak mną rzucało.
2. a potem krojenie. wszystko słychac, wszytsko czuc, tylko bólu nie ma. Czujesz jak ci nacinaja skore, jak grzebią w środku. Jeszcze lekarz sobie zartowała- wyjmiemy jelita, wyjmiemy jajniki, położymy sobie tu z boczku.. Nacięła mi dziecko skalpelem, bo za bardzo sie chłpczyk ruszał. Nie mogła go wyjąc, musiałam odpowiednio oddycha ci rozluźniac się, bo żebra klinowały małego. .. Nadal uwazasz że cesarka ejst taka swietna?
A jak go wyjęły to wcale od rauz nie płakał, bo po cesarce dzieci dłuzej dochodza do siebie, choc dostał 10 punktów. Aczkolwiek był fioletowoniebieski, choc panie twierdziły, ze po narkozie to byłby zielononiebieski..
3. wyczerpana zostałam odstawiona na sale, małego dostałam po 2 godzinahc. Nie byłąm w stanie ruszac rekami. Byłąm bezwładna, nie mogłam przez 2 doby zajac sie dzieckiem, bo nie mogłam sie ruszac. Bol był tak potworny, ze nawet nie opisze. Czucie na brzuchu nie wróciło do konca do dzis. Choc blizna jest niewidoczn ai najnizej jak się tylko da.
Wszystkie rodzace naturalnie zajmowały sie swoimi dziecmi, ja nie mogłam, płakałam i płakałam, bo wszytsko strasnzie mnie bolało a ludek tylko wjeżdzał w szklanym wozku i wyjedzał jak jakis eksponat muzealny, a chciałam całowac, dotykac, tulic. Po tygodniu mnie wypuscili. ledwo chodizłam, powłoczyłam nogami. Chco wszytsko było włąsciwie ok, to jak powiedział lekarz- roznei to kobiety znoszą.

Nie chciałabym nigdy w zyciu drugiej cesarki, nigdy! Poród naturalny poboli, ale jest spokoj po wsyztskim a nie że przez kolejny miesiac dochodzisz do siebie. Niektorym sie rana paprze, mnei sie szybko zagoiła.
Matko normalnie jak horror :/

A przepraszam, że się głupio zapytam - po co nacinają krocze? Zdaje się Cascada pisała, że za granica tego nie robią - więc o co chodzi?

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jestem załamana . Mieszanka joanny wyszła mi koszmarnie . U nasady- chociaż nie wiem dlaczego- mam dość ładny kolor, ale za jasny, a na długości wręcz srebrne ;(. Nie wytrzymałam i umyłam dziś włosy szamponem przeciwłupieżowym i jeszcze oczyszczającym... niby troszkę zeszło, ale nie mogę na siebie patrzeć . Spać nawet nie mogłam. Co mam robić? ratunku!
Oczywiście przesadzasz Troche się wypłucze i od razu będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mysia widzisz co kobieta to opinia.
Moje trzy najbliższe koleżanki po naturalnym porodzie zdecydowały że więcej dzieci mieć nie będą. Jedna dostała zakażenia i leczenie trwało kilka miesięcy. Nie mogła karmić przez to. Małego połamali jej jak lekarz ciagną- złamali mu rączke i obojczyk
Druga źle zszyli po nacięciu i potem co jakiś czas miała zabiegi rozcinania i szycia bo nie mogła współżyć. Minęło kilka lat, kasy wybuliła w cholerę nawet prywatnie i radosci z sexu już do końca życia nie będzie miała
A trzecia lezała po porodzie na sali i nikt do niej nie zaglądał, nie interesował się... Pielegniarki na nią bluzgały a lekarz wyśmiał. jej kobiecy narząd nie wrócił do swoich rozmiarów- sama mówi że ma za luźno i nie chcę sie kochać. Dla mnie to tragedia. Ból można znieść, ale życie po porodzie powinno wrócić do normy.
Ponadto wszystkie ich dzieci dostały żółtaczki po porodzie.
A przy cesarce jest niewielkie ryzyko żółtaczki- ja i moja sis nie miałyśmy.
Także co kto woli.
Idąc prywatnie na cesarkę mam prawo zażądać narkozy- i muszą dać. Przecież płacę. i opieka jest lepsza, bo przecież to operacja.
Zresztą czym ja sie przejmuję, wszystkie kobiety od mojej prababki począwszy miały przedwczesne porody i cesarki- wiec mnie też to zapewne czeka i nie ma co teraz gdybać.
Też marzy mi się prywatna klinika ale ile to kosztuje
Niestety u mnie też tak jest, że każda z moich koleżanek które są mamami powiedziały nigdy więcej porodu - taka mają traumę :/

Także trochę to wszystko jest przerażające.
I jeszcze okres mi się spóźnia Ale to pewnie przez stres i pogodę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka zmalopowałam Twój podpis nie obrazaj się

Dziwczynki klikajcie w szerloka!!!
Nie mam zamiaru Bardzo dobrze - im więcej nas kliknie tym więcej psiaków będzie zadowolonych
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:08   #2387
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

yattamanka
mielismy juz nie gadac o tym ale temat widac ciekawy

za granica nie nacina sie krocza poniewaz lekarze uwazaja ze kobieta ma na tyle elastyczny "narzad" ze poradzi sobie sama ja urodzilam bez niczego zadnych lekow kroplowek poprostu polozylam sie na specjalnym lozku i pokazano mi jak mam przec oddychac i tyle urodzilam w 3h mialam pekniecie podczas porodu male wiec lekarza natychmiast po znieczuleniu miejscowym okolic "tych"(dostalam zastrzyk w udo )i zalozyl mi szew ktory nastepnie sie rozpuszcza w skorze nie ma potrzeby wyciagania go takze wiec jestem zadowmolona i moj tz tez jesli chodzi o sex

w PL tna dlatego ze tak jak juz wspomnialam szybciej im tak i wygodniej po co maja czekac az kobieta bedzie przec oddychac jak mozna raz i po nacieciu dziecko wyskoczy szybciej(szybciej go lapna ze tak powiem) mam pytanie tylko -< czy pozniej krocze jest zszyte czy zostaje ten cm ?,

nie mam zadnej traumy po porodzie jedynie pozostaje wspomnienie bolu podczas skurczow ale to da sie przezyc bardzo dobrze wspominam swoj porod pierwszy kontakt z dzieckiem i opieke nade mna pielegniarki przychodzily i sprawdzaly stan mojego zdrowia oraz dziecka mialam swoj pokoik lazienke oraz lazienke dla dziecka o kosmetyki i pieluszki nie musialam sie martwic kapalam i przewijalam malego razem z pielegniarka w swoim pokoju tz mogl nocowac bylo lozko rozkladane dodatkowe mogl siedziec caly dzien i noc z nami
bardzo milo to wspominam
aha dziecka po porodzie mi nie zabrano wszystko bylo robione na moich oczach mierzenie wazenie ..a malca dostalam juz czysciutkiego owinietego w przescieradelko
no i znow wyszedl referat
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-03 o 12:09
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:14   #2388
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
cesarka to ostatecznosc. Ile ja bym dała, żeby rodzic naturalnie. Marzyłam o tym cała ciąże. Ja nie miałam narkozy, teraz wola bez narkozy, tylko znieczulaja od kręgosłupa, bo dziecko lepiej znosi, nie jest sine po porodzie. Wiesz jak to wyglada taka cesarka? Jest gorsza niz poród, gdzie kilka skurczów partcyh i koniec bólu.
1. znieczulenie do narkozy- wbijali mi sie w kregosłup 5 razy. Igła o długosci 15cm gruba jak słoma. Myslałam, że się uduszę, bo musiałam sie zginac do przodu, żeby dobrze weszli w kręgosłup, ale brzuch miałam duzy i nie mogłam się zgiac, to mnie 3 baby dociskały. Krew mi sie lała po plecach, od cipki żarł nieznośny ból od cewnika.W koncu sie udało, to szybko zadziała, ale miałam okropne dreszcze, było mi zimno, dwie połozne przypieły mnie pasami do stołu, bo tak mną rzucało.
2. a potem krojenie. wszystko słychac, wszytsko czuc, tylko bólu nie ma. Czujesz jak ci nacinaja skore, jak grzebią w środku. Jeszcze lekarz sobie zartowała- wyjmiemy jelita, wyjmiemy jajniki, położymy sobie tu z boczku.. Nacięła mi dziecko skalpelem, bo za bardzo sie chłpczyk ruszał. Nie mogła go wyjąc, musiałam odpowiednio oddycha ci rozluźniac się, bo żebra klinowały małego. .. Nadal uwazasz że cesarka ejst taka swietna?
A jak go wyjęły to wcale od rauz nie płakał, bo po cesarce dzieci dłuzej dochodza do siebie, choc dostał 10 punktów. Aczkolwiek był fioletowoniebieski, choc panie twierdziły, ze po narkozie to byłby zielononiebieski..
3. wyczerpana zostałam odstawiona na sale, małego dostałam po 2 godzinahc. Nie byłąm w stanie ruszac rekami. Byłąm bezwładna, nie mogłam przez 2 doby zajac sie dzieckiem, bo nie mogłam sie ruszac. Bol był tak potworny, ze nawet nie opisze. Czucie na brzuchu nie wróciło do konca do dzis. Choc blizna jest niewidoczn ai najnizej jak się tylko da.
Wszystkie rodzace naturalnie zajmowały sie swoimi dziecmi, ja nie mogłam, płakałam i płakałam, bo wszytsko strasnzie mnie bolało a ludek tylko wjeżdzał w szklanym wozku i wyjedzał jak jakis eksponat muzealny, a chciałam całowac, dotykac, tulic. Po tygodniu mnie wypuscili. ledwo chodizłam, powłoczyłam nogami. Chco wszytsko było włąsciwie ok, to jak powiedział lekarz- roznei to kobiety znoszą.

Nie chciałabym nigdy w zyciu drugiej cesarki, nigdy! Poród naturalny poboli, ale jest spokoj po wsyztskim a nie że przez kolejny miesiac dochodzisz do siebie. Niektorym sie rana paprze, mnei sie szybko zagoiła.

I gdy słysze- 'chce cesarke, bo jest tak lekko i przyjemnie' to się wtedy nie zgadzam. Nie jest. Kobiety ktore sie budza z narkozy mają poza bolem rany czesto wymioty albo kaszla, to musi byc okropny bol, gdy sie przy tym wszytsko napina.

Po cesarce niezbedne sa leki przeciwbolowe, choc nawte na nich wymiekałam, ponadto byłąm otepiona i jakby naćpana.

Nastraszyłam, wiem, ale jestem przeciwna krojeniu siebie dla zasady, bo to operacja jak każda inna. Ktos gdzies napisał, ze jakby natura chciała, zebysmy tak rodziły, to by nam zamek błyskawiczny zamontowała na brzuchu

Aż włos się jeży po przeczytaniu tego.
Ja chyba też wolałabym naturalnie


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
już kliknięte! teraz pozostałe blondynki klikamy
Ja już w nocy nakarmiłam
Klikamy Dziewczynki, klikamy


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wyrwane z kontekstu ale brzmi nieziemsko
Hehe też padłam po tym tekście


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak jak powiedziala bunny fabra pewnie sie wyplucze i nie beda takie siwo-srebrne.
Podoba mi się kolor, ktory chcialabys otrzymac https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1291285864
Przepiękny ten kolor Też taki chce!


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też marzy mi się prywatna klinika ale ile to kosztuje
Niestety u mnie też tak jest, że każda z moich koleżanek które są mamami powiedziały nigdy więcej porodu - taka mają traumę :/

Także trochę to wszystko jest przerażające.
I jeszcze okres mi się spóźnia Ale to pewnie przez stres i pogodę
Stres, pogoda, bardzo możliwe, że z tego Ci się spóźnia. No chyba, że...? Nie bede krakała
Ja z @ mam cuda wianki. Ostatnio spóźnił się 2tygodnie. Ale odkąd odstawiłam tabletki, to tak się dzieje. Teraz nie wiadomo kiedy się zjawi. Już marze, aby mi się to unormowało..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:16   #2389
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dzień dobry blondaski podczytuje Was dzisiaj od rana i normalnie nie moge z tego co piszecie o tych porodach, aż sie dzieci odechciewa... tym bardziej, że u mnie w rodzinie tez nie za specjalnie te wydarzenie wspominają... jeszcze te Wasze opisy Mysia to już pobiła wszystkich i chyba wychodzi na to, że jestem troche taką egoistką, bo dziecko dzieckiem, wiadomo, że stało by sie najważniejsza osobą w życiu i chciałoby sie dla niego jak najlepiej, ale jeśli ja później mam nie czerpać z życia przyjemności i w ogóle to sama nie wiem... tym bardziej, że u mnie w rodzinie po karmieniu to z piersi już praktycznie nic nie zostaje i tak naprawdę nie czuła bym się już później atrakcyjna,a myślę, że to tez jest ważne żebym dobrze czuła się w swoim ciele...

Tak w ogóle to przypomniało mi sie dopiero, że miałam Wam wrzucić fotke moich włosków, więc zrobie to kochane jutro, bo akurat weekend mam wolny, to w dziennym świetle może ładnie będzie widać.

Eweninka Twoje włosy wyglądają całkiem w porządku
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 12:17   #2390
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka
mielismy juz nie gadac o tym ale temat widac ciekawy

za granica nie nacina sie krocza poniewaz lekarze uwazaja ze kobieta ma na tyle elastyczny "narzad" ze poradzi sobie sama ja urodzilam bez niczego zadnych lekow kroplowek poprostu polozylam sie na specjalnym lozku i pokazano mi jak mam przec oddychac i tyle urodzilam w 3h mialam pekniecie podczas porodu male wiec lekarza natychmiast po znieczuleniu miejscowym okolic "tych"(dostalam zastrzyk w udo )i zalozyl mi szew ktory nastepnie sie rozpuszcza w skorze nie ma potrzeby wyciagania go takze wiec jestem zadowmolona i moj tz tez jesli chodzi o sex

w PL tna dlatego ze tak jak juz wspomnialam szybciej im tak i wygodniej po co maja czekac az kobieta bedzie przec oddychac jak mozna raz i po nacieciu dziecko wyskoczy szybciej(szybciej go lapna ze tak powiem) mam pytanie tylko -< czy pozniej krocze jest zszyte czy zostaje ten cm ?,

nie mam zadnej traumy po porodzie jedynie pozostaje wspomnienie bolu podczas skurczow ale to da sie przezyc bardzo dobrze wspominam swoj porod pierwszy kontakt z dzieckiem i opieke nade mna pielegniarki przychodzily i sprawdzaly stan mojego zdrowia oraz dziecka mialam swoj pokoik lazienke oraz lazienke dla dziecka o kosmetyki i pieluszki nie musialam sie martwic kapalam i przewijalam malego razem z pielegniarka w swoim pokoju tz mogl nocowac bylo lozko rozkladane dodatkowe mogl siedziec caly dzien i noc z nami
bardzo milo to wspominam
aha dziecka po porodzie mi nie zabrano wszystko bylo robione na moich oczach mierzenie wazenie ..a malca dostalam juz czysciutkiego owinietego w przescieradelko
no i znow wyszedl referat
Nie szkodzi, że referat, bardzo dobrze, że tak się rozpisałaś, bo miło dla odmiany posłuchać, że jednak normalny poród jest możliwy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:18   #2391
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada u nas zszywają to nacięcie ale często zdarza sie że za bardzo zszyją właśnie moja kolezanka tak miała, ale myslała że tak ma być, a po jakimś czasie przy sexie okazało sie że nie mogą z tż wsadzić...
Sorry za obrazowy opis.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:22   #2392
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

acha dopatrzylam sie kolejnej nieprawdy jaka piszecie tu w wiekszosci porownujac swoj przyszly porod do swoich mam siostr ...
dziewczyny to nie tak dziala ze jak mama siostra urodzila przez cesarke to i ja urodze moja mama miala 3 cesary a ja nie wiec co ma piernik do wiatraka
zalezy to od waszego organizmu i przygotowania do porodu jesli spanikujecie nie bedziecie dobrze przec oddychac to was pokroja

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada u nas zszywają to nacięcie ale często zdarza sie że za bardzo zszyją właśnie moja kolezanka tak miała, ale myslała że tak ma być, a po jakimś czasie przy sexie okazało sie że nie mogą z tż wsadzić...
Sorry za obrazowy opis.
rozumiem ale noz k****a co to za lekarze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:28   #2393
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada u nas zszywają to nacięcie ale często zdarza sie że za bardzo zszyją właśnie moja kolezanka tak miała, ale myslała że tak ma być, a po jakimś czasie przy sexie okazało sie że nie mogą z tż wsadzić...
Sorry za obrazowy opis.
masakra jakaś... przez te wasze opisy jestem przerażona

mysia na wizażu reklamują jakieś nowe maski tutaj jest skła dobry???

Aqua, Citrus Medica Limonum ( Lemon) Peel Water, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Betaine, Glycerin, Eclipta Prostrata Extract, Saponaria Officinalis Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum Parkii ( Shea Butter), Hydrolyzed Wheat Protein, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Oil, Caprylyl Glycol, Phenethyl Alcohol, Parfum, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol (mixed), Beta-Sitosterol, Squalene, Pyridoxine HCI, Maltodextrin, Silica, Sodium Starch Octenylsuccinate, Sodium Phytate, Aspartic Acid, Citric Acid, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:30   #2394
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

caskada w większości problem jest taki że lekarze mają kolejne rodzące w d*!
Jedna z dziewczyn ode mnie z liceum tak parła- tak jej kazali- ze doszło do powikłań moczowo-płciowych i operacja cewki itd.
A lekarz wiedział że to jej pierwszy poród. Do tego młoda gówniara.
Poród trwał prawie 12 godzin... nic jej nie pomogli.
I jak tu się nie bać?
Żadna z moich koleżanek, znajomych, ciotek itp. nie chwaliła sobie porodu naturalnego. Przy każdej coś zawalili i były powikłania.
A przy cesarce wychodzę z założenia że jak lekarz spieprzy coś to będzie jego wina i sie nie wywinie od kary. A przy naturalnym zgoni na mnie że moja wina bo źle parła czy cos...
No ale koniec tematu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:32   #2395
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dzień dobry blondaski podczytuje Was dzisiaj od rana i normalnie nie moge z tego co piszecie o tych porodach, aż sie dzieci odechciewa... tym bardziej, że u mnie w rodzinie tez nie za specjalnie te wydarzenie wspominają... jeszcze te Wasze opisy Mysia to już pobiła wszystkich i chyba wychodzi na to, że jestem troche taką egoistką, bo dziecko dzieckiem, wiadomo, że stało by sie najważniejsza osobą w życiu i chciałoby sie dla niego jak najlepiej, ale jeśli ja później mam nie czerpać z życia przyjemności i w ogóle to sama nie wiem... tym bardziej, że u mnie w rodzinie po karmieniu to z piersi już praktycznie nic nie zostaje i tak naprawdę nie czuła bym się już później atrakcyjna,a myślę, że to tez jest ważne żebym dobrze czuła się w swoim ciele...

Tak w ogóle to przypomniało mi sie dopiero, że miałam Wam wrzucić fotke moich włosków, więc zrobie to kochane jutro, bo akurat weekend mam wolny, to w dziennym świetle może ładnie będzie widać.

Eweninka Twoje włosy wyglądają całkiem w porządku
jesli chodzi o biust to zalezy kto jaki posiada i ile czasu bedzie karmil piersia wiecie co to chyba by byla pornografia jakbym wstawila zdjecie swojego biustu na dowod ze nic mu nie jest a karmilam cale 10 ms biust w ciazy i podczas karmienia rosnie dlatego odp staniczek jest zalecany zeby nam te cycuszki sie nie zrobily do pasa pozniej trzeba wiedziec w jakim momencie przerwac karmienie zeby biust byl w formie
zawsze mialam spore piersi przy szczuplej figurze dlatego gdybym je stracila bardzo bym to przezyla na szczescie sa znow twarde i pelne i nawet troszke wieksze niz kiedys (niestety w tym przypadku pomaga mi odp dobrana antykoncepcja)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:32   #2396
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny, jestem przerazona
wlasnie zmylam olej z wlosow, po przeczesaniu wlosow wylecialo ich 80- policzylam je, bo juz 3 raz widze nadmierną ilośc wlosow. Na szczotce bardzo duzo sie ich zbiera no i w syfonie co ja mam zrobic? zawsze wypadaly mi wlosy w normie, ha-pantotenu nie bralam ostatnio bo bralam antybiotyk i inne leki, i nie mialam sily lykac kolejnych.
Boja sie ze bede musiala przefrabowac wlosy na ciemniejszy odcien i pozniej w ogole zaprzestac farbowania, nie wiem od czego to moze byc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:36   #2397
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

buahhot masz odpowiedź
brałaś antybiotyki i inne leki więc to się mogło przyczynić.
Jeśli dobrze sie odżywiasz, dbasz o włosy to nie ma się czego bać- przejdzie.
Gorzej jeśli przyczyna jest inna...
Wychodzisz z mokrymi/wilgotnymi na dwór?
jak długo obserwujesz nadmierne wypadanie?
Może zrezygnuj na razie z silikonow a postaw na naturalną pielęgnację?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:37   #2398
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem przerazona
wlasnie zmylam olej z wlosow, po przeczesaniu wlosow wylecialo ich 80- policzylam je, bo juz 3 raz widze nadmierną ilośc wlosow. Na szczotce bardzo duzo sie ich zbiera no i w syfonie co ja mam zrobic? zawsze wypadaly mi wlosy w normie, ha-pantotenu nie bralam ostatnio bo bralam antybiotyk i inne leki, i nie mialam sily lykac kolejnych.
Boja sie ze bede musiala przefrabowac wlosy na ciemniejszy odcien i pozniej w ogole zaprzestac farbowania, nie wiem od czego to moze byc
po chorobie, antybiotykach moga wlosy wypadac
poza tym 80 nie jest tak zle, miesci sie w dzienniej normie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:39   #2399
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem przerazona
wlasnie zmylam olej z wlosow, po przeczesaniu wlosow wylecialo ich 80- policzylam je, bo juz 3 raz widze nadmierną ilośc wlosow. Na szczotce bardzo duzo sie ich zbiera no i w syfonie co ja mam zrobic? zawsze wypadaly mi wlosy w normie, ha-pantotenu nie bralam ostatnio bo bralam antybiotyk i inne leki, i nie mialam sily lykac kolejnych.
Boja sie ze bede musiala przefrabowac wlosy na ciemniejszy odcien i pozniej w ogole zaprzestac farbowania, nie wiem od czego to moze byc
na innym watku tez widzialam ze kilka dziewczyn ma ten problem nawet badania sobie robily dostaly tylko sklady jakis witamin suplementow i juz niewiem skad sie bierze ten problem wypadania wlosow u innych moze zle hormony lub ich brak lub poprostu taka pora roku..mozliwe tez ze stare wlosy musza poprostu wypasc i to sie zdarza co kilka lat
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:41   #2400
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem przerazona
wlasnie zmylam olej z wlosow, po przeczesaniu wlosow wylecialo ich 80- policzylam je, bo juz 3 raz widze nadmierną ilośc wlosow. Na szczotce bardzo duzo sie ich zbiera no i w syfonie co ja mam zrobic? zawsze wypadaly mi wlosy w normie, ha-pantotenu nie bralam ostatnio bo bralam antybiotyk i inne leki, i nie mialam sily lykac kolejnych.
Boja sie ze bede musiala przefrabowac wlosy na ciemniejszy odcien i pozniej w ogole zaprzestac farbowania, nie wiem od czego to moze byc
to moze być przez antybiotyk! ja przy olejowaniu zauwarzylam również nadmierne wypadanie w tamtym tygodniu... czytam efekty uboczne moich leków na alergie a tam ŁYSIENIE!!! a biore to cholerstwo już 8 lat!!! odrazu rzucilam to w kąt i kupiłam inne ale już bez skutku uboczneego w postaci łysienia... i czekam na efekty!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.