Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 18:22   #3991
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Logicznie rzecz biorąc, to chyba nie ważne jaki laser, Czy się mylę?
Twój tok rozumowania jest poprawny.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 19:07   #3992
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Jowita73 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy któraś z Was słyszała o Lenis z Poznani? Chciałam sobie zrobić depilację bikini a na stronie widziałam że mają LightSheer; Zastanawiam się, czy się zdecydować bo wcześniej miałam wykonywane zabiegi IPL i jakoś szczególnie nie jestem zadowolona; Już sama nie wiem na jakie urządzenie się zdecydować
Po IPLu w ogole bedzie ciezko usunac owlosienie laserem, firma Coherent (dystrybutor laserow LS na Polske) wystosowala nawet oficjalne oswiadczenie w tym temacie. LS-polecam, gabinet-niestety nie moge skomentowac na forum bo moge zostac posadzona o nieobiektywizm.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 23:26   #3993
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez sitammelc Pokaż wiadomość
Dziś byłam na depilacji bikini (kupiłam ten grupon). Mają Lishtsheer SC.

Wrażenia: chyba nowa i nieobeznana recepcjonistka: 2 razy musiałam prosić o szlafrok, bo nie zrozumiała po co mi. A na zabieg rozbierałam się i czekałam z emlą (dod. 30 pln) w innym pomieszczeniu niż jest laser

po interwencji u lekarki dostałam ręcznik papierowy do owinięcia, bo szlafroków nie mają?!
kosmetyczka wykonująca zabieg b. miła, starała się tak schładzać, żeby nie bolało.

jedna wątpliwość: zalecają zabiegi co 4 tyg. Czytałam forum i widziałam, że dla LS Duet zalecane są przerwy 8-10 tyg dla bikini.

Stąd pytanie: Czy odstępy między Lightsheer SC są takie same jak przy Duecie, czy mniejsze?

Uprzejmie proszę o odpowiedź, bo nie wiem co myśleć
bikii to 10-12 tyg. przerwy między jednym zabiegiem a drugim - albo próbują cię oszukać albo nie znają się na robocie - na jedno wychodzi bo to ty stracisz pieniądze jeżeli zastosujesz się do ich "zaleceń"
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:48   #3994
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witajcie laserowicze rok temu robilam sobie depilacje laserowa nog, mialam 4zabiegi ale efekty marne, moze na lydkach z 30%wlosow mi w sumie ubylo... zabiegi robilam w odstepach 7-8tygodniowych, teraz was czytam i moze te odstepy tez sa temu winne ze efekty takie marne, ale poszlam do endokrynologa bo mnie to zaniepokoilo ze wyniki sa takie niezadowalajace. Jestem brunetka wiec z natury owlosienie mam ciemne, dosyc geste, ciemne geste brwi, rzesy wiec myslalam ze ciemne wlosy na nogach czy rekach to po prostu moja uroda, bo mama tez takie ma. Ale po badaniach hormonow okazalo sie ze mam za wysoki testosteron. No i to pewnie glowna przyczyna tego ze nie osiagnelam zadowalajacych efektow depilacji. Teraz lecze sie tabletkami antykoncepcyjnymi i spironolem ktory ma obnizac poziom testosteronu. W zwiazku z tym mam pytanie czy jest jakas dobra duszyczka ktora rowniez miala problemy z hormonami, leczyla sie, poszla na laser i jej to pomoglo? bo zdaje sobie sprawe z tego ze same leki nie wystarcza bo nie pozbede sie tych wlosow co juz sa...
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:55   #3995
a_moniqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
witajcie laserowicze rok temu robilam sobie depilacje laserowa nog, mialam 4zabiegi ale efekty marne, moze na lydkach z 30%wlosow mi w sumie ubylo... zabiegi robilam w odstepach 7-8tygodniowych, teraz was czytam i moze te odstepy tez sa temu winne ze efekty takie marne, ale poszlam do endokrynologa bo mnie to zaniepokoilo ze wyniki sa takie niezadowalajace. Jestem brunetka wiec z natury owlosienie mam ciemne, dosyc geste, ciemne geste brwi, rzesy wiec myslalam ze ciemne wlosy na nogach czy rekach to po prostu moja uroda, bo mama tez takie ma. Ale po badaniach hormonow okazalo sie ze mam za wysoki testosteron. No i to pewnie glowna przyczyna tego ze nie osiagnelam zadowalajacych efektow depilacji. Teraz lecze sie tabletkami antykoncepcyjnymi i spironolem ktory ma obnizac poziom testosteronu. W zwiazku z tym mam pytanie czy jest jakas dobra duszyczka ktora rowniez miala problemy z hormonami, leczyla sie, poszla na laser i jej to pomoglo? bo zdaje sobie sprawe z tego ze same leki nie wystarcza bo nie pozbede sie tych wlosow co juz sa...
Przerwy były ok bo prawidłowo powinno być między 6 a 10 tygodniem, po 12 tygodniach efektu nie będzie. Wszystko zależy od tego jak odrastają Ci włosy. Ale faktycznie jeśli masz problemy z hormonami to syzyfowa praca. Jeśli jednak ustabilizujesz właściwie hormony i przestaną one wpływać na wzrost Twoich włosków to później spokojnie możesz wrócić do depilacji laserowej (pamiętaj tylko, że IPL to nie laser wiec wybierz się na lightsheer)
a_moniqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:27   #3996
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

na taki laser wlasnie chodzilam, i mam zamiar wybrac sie na niego ponownie, nad ipl to sie nawet nie zastanawiam bo to nic nie warte
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:01   #3997
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
witajcie laserowicze rok temu robilam sobie depilacje laserowa nog, mialam 4zabiegi ale efekty marne, moze na lydkach z 30%wlosow mi w sumie ubylo... zabiegi robilam w odstepach 7-8tygodniowych, teraz was czytam i moze te odstepy tez sa temu winne ze efekty takie marne, ale poszlam do endokrynologa bo mnie to zaniepokoilo ze wyniki sa takie niezadowalajace. Jestem brunetka wiec z natury owlosienie mam ciemne, dosyc geste, ciemne geste brwi, rzesy wiec myslalam ze ciemne wlosy na nogach czy rekach to po prostu moja uroda, bo mama tez takie ma. Ale po badaniach hormonow okazalo sie ze mam za wysoki testosteron. No i to pewnie glowna przyczyna tego ze nie osiagnelam zadowalajacych efektow depilacji. Teraz lecze sie tabletkami antykoncepcyjnymi i spironolem ktory ma obnizac poziom testosteronu. W zwiazku z tym mam pytanie czy jest jakas dobra duszyczka ktora rowniez miala problemy z hormonami, leczyla sie, poszla na laser i jej to pomoglo? bo zdaje sobie sprawe z tego ze same leki nie wystarcza bo nie pozbede sie tych wlosow co juz sa...
dowiedz się od lekarza,czy wystarczy raz wziąć hormony,czy bedziesz musiała co jakiś czas regulować prace hormonów.wraz z wiekiem zmienia się gospodarka hormonalna na niekorzyść
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 16:50   #3998
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

niestety ale z duzym prawdopodobienstwem bede sie musiala meczyc z tym leczeniem do konca zycia z pewnymi przerwami, np przed zajsciem w ciaze czy w czasie ciazy.... ale chyba sie z tym juz jakos pogodzilam
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:54   #3999
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez a_moniqua Pokaż wiadomość
Przerwy były ok bo prawidłowo powinno być między 6 a 10 tygodniem, po 12 tygodniach efektu nie będzie. Wszystko zależy od tego jak odrastają Ci włosy. Ale faktycznie jeśli masz problemy z hormonami to syzyfowa praca. Jeśli jednak ustabilizujesz właściwie hormony i przestaną one wpływać na wzrost Twoich włosków to później spokojnie możesz wrócić do depilacji laserowej (pamiętaj tylko, że IPL to nie laser wiec wybierz się na lightsheer)
Prosze Cie, odstepy 6-8tyg to przerwy na okolice twarzy, 8-10 pachy, a lydki, bikini i uda 10-12tyg.to sa odstepy zalecane przez producenta LS.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:58   #4000
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
niestety ale z duzym prawdopodobienstwem bede sie musiala meczyc z tym leczeniem do konca zycia z pewnymi przerwami, np przed zajsciem w ciaze czy w czasie ciazy.... ale chyba sie z tym juz jakos pogodzilam
w takim razie te cebulki co usunuiesz pozostaną usniete,jednak włosy będa się pojawiac w innych miejscach np wąski,broda,czy uda
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:43   #4001
sitammelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
bikii to 10-12 tyg. przerwy między jednym zabiegiem a drugim - albo próbują cię oszukać albo nie znają się na robocie - na jedno wychodzi bo to ty stracisz pieniądze jeżeli zastosujesz się do ich "zaleceń"

Chyży- dzięki za odpowiedź
Zamierzam chodzić na zabiegi w takich właśnie odstępach, mimo że personel stanowczo obstaje przy 4 tyg przerwach. Myślę, że ma to wiele wspólnego z niezwykle okazyjną ceną grupona - liczą na więcej zabiegów płatnych. Ale może się mylę...
sitammelc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 22:55   #4002
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
witajcie laserowicze rok temu robilam sobie depilacje laserowa nog, mialam 4zabiegi ale efekty marne, moze na lydkach z 30%wlosow mi w sumie ubylo... zabiegi robilam w odstepach 7-8tygodniowych, teraz was czytam i moze te odstepy tez sa temu winne ze efekty takie marne, ale poszlam do endokrynologa bo mnie to zaniepokoilo ze wyniki sa takie niezadowalajace. Jestem brunetka wiec z natury owlosienie mam ciemne, dosyc geste, ciemne geste brwi, rzesy wiec myslalam ze ciemne wlosy na nogach czy rekach to po prostu moja uroda, bo mama tez takie ma. Ale po badaniach hormonow okazalo sie ze mam za wysoki testosteron. No i to pewnie glowna przyczyna tego ze nie osiagnelam zadowalajacych efektow depilacji. Teraz lecze sie tabletkami antykoncepcyjnymi i spironolem ktory ma obnizac poziom testosteronu. W zwiazku z tym mam pytanie czy jest jakas dobra duszyczka ktora rowniez miala problemy z hormonami, leczyla sie, poszla na laser i jej to pomoglo? bo zdaje sobie sprawe z tego ze same leki nie wystarcza bo nie pozbede sie tych wlosow co juz sa...
ewidentnie miałaś za krótkie odstępy między zabiegami - nogi robi się co 10-12 tygodni - to rekomendowane odstępy przez producenta LS'a - sporo salonów w Polsce zaniża przerwy - może specjalnie dla zysku albo i z niewiedzy - na jedno wychodzi
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:24   #4003
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ewidentnie miałaś za krótkie odstępy między zabiegami - nogi robi się co 10-12 tygodni - to rekomendowane odstępy przez producenta LS'a - sporo salonów w Polsce zaniża przerwy - może specjalnie dla zysku albo i z niewiedzy - na jedno wychodzi
dziekuje wam bardzo za odpowiedzi, tez mysle ze i przerwy byly za krotkie, teraz bede sie umawiac na kolejne zabiegi co dwa i pol miesiaca zeby minelo te 10 tygodni
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:31   #4004
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

po prostu zabiegi robi się wtedy gdy odrastające włosy są już czarne i mocne - wtedy są podatne na promieniowanie lasera - jak po 10 tyg. ciągle będziesz miała w miarę gładką skórę to warto poczekać jeszcze dwa tygodnie albo i więcej bo z każdym zabiegiem faza uśpienia włosa może się wydłużyć

mi np. jak robiłem nogi najwięcej włosków odrsoło między 9 a 11 tyg. - też wcześniej zrobiłem 3 zabiegi w 8 tyg. odstępach i efekty były mierne - zabieg czwarty po ponad 5 miesiącach przerwy usunął z 80% pozostałych mi włosów - teraz mam od 3 miesięcy jasny meszek i dosłownie kilka czarnych włosków tu i tam
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:50   #4005
a_moniqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Prosze Cie, odstepy 6-8tyg to przerwy na okolice twarzy, 8-10 pachy, a lydki, bikini i uda 10-12tyg.to sa odstepy zalecane przez producenta LS.
No ja z tego co wiem to 12 tydzień to jest max. Nie popełniłam chyba nigdzie błędu ale w sumie faktycznie mogłam napisać od 6 do 12 tygodnia ;] nie trzeba się od razu denerwować

Edytowane przez a_moniqua
Czas edycji: 2011-10-06 o 11:52
a_moniqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 17:16   #4006
myszka851210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam drogie forumowiczki
Lenis mogę polecić bez wahania; Jestem po trzech zabiegach na bikini; Jestem bardzo zadowolona z elektów; Zostało mi może z 40% włosków;
Gabinet poleciła mi koleżanka, a ja sama załapałam się na super pakiet; Liczę na to, że kolejne lato przywitam w wymarzonym bikini
Na razie czekam na kolejne zabiegi; Szkoda tylko, że odstępy między nimi są takie długie Ale cóż zrobić
myszka851210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:01   #4007
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez a_moniqua Pokaż wiadomość
No ja z tego co wiem to 12 tydzień to jest max. Nie popełniłam chyba nigdzie błędu ale w sumie faktycznie mogłam napisać od 6 do 12 tygodnia ;] nie trzeba się od razu denerwować
oj błąd był i to spory - nawet skrócenie odstępu o tydzień może uczynić zabieg kompletnie nieskutecznym - np. na zachodzie minimalnym odstępem na jakąkolwiek partię ciała jest 8 tyg. - tylko w Polsce kombinują jak by tu klienta wydoić z kasy by ten przychodził jak najszybciej gdy mu nawet włosy nie zdążyły odrosnąć

każda partia ciała ma inne fazy wzrostu włosa i zalecanie 6-10 tyg. przerwy to spory rozrzut

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka851210 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki
Lenis mogę polecić bez wahania; Jestem po trzech zabiegach na bikini; Jestem bardzo zadowolona z elektów; Zostało mi może z 40% włosków;
Gabinet poleciła mi koleżanka, a ja sama załapałam się na super pakiet; Liczę na to, że kolejne lato przywitam w wymarzonym bikini
Na razie czekam na kolejne zabiegi; Szkoda tylko, że odstępy między nimi są takie długie Ale cóż zrobić
a ile tygodni czekasz na następny zabieg ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 20:22   #4008
anulad1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczow
przeczytalam wiekszosc tego watku wiec jestem juz troche madrzejsza jestem zdecydowana na depilacje LightSheer Duet. Czytalam ze ktos wykonywal depilacje w gabinecie Casolla w Poznaniu. Mozecie podrzucic jakies opinie? Pracuja tam profesjonalistki? czy mozecie zaproponowac konkretna osobe? bede wdzieczna za odp
anulad1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:07   #4009
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja z własnego doświadczenia LS DUET bym polecał tylko na łydki i uda albo ostatecznie osobom które maja sporą masę ciała - na np. ramionach czy torsie lepiej stosować tylko małą głowicę która jest dokładniejsza - ta duża końcówka ma problemy z zasysanien skóry jeżeli ktoś jest szczupły, w ogóle nie wyłapuje włosów na łokciach, kolanach itp.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 21:51   #4010
bride7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

przekopując szafkę znalazłam capivit piękne włosy i nasunęło mi się pytanie - czy jeśli stosuję taką suplementację (wzmacniającą włosy) to laser będzie na mnie gorzej działał (tzn. włosy na ciele też będą rosły szybciej, więcej, gęściej?)... bo kurcze włosy na głowie mam dość liche a zapuszczam na ślub i chciałabym je wzmocnić (zwłaszcza zimą) oraz przyspieszyć ich wzrost (zapuszczam grzywkę)... z tym, że depiluję uda i bikinii (na obie części miałam już po 3 zabiegi) i włosów z tcyh właśnie miejsc akurat chciałabym się jak najszybciej pozbyć.
Macie jakieś doświadczenia albo wiedzę w tej kwestii? Pytałam oczywiście dziewczynę, która robi mi zabiegi ale nie wiedziała za bardzo co ma mi odpowiedzieć
bride7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:05   #4011
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie powinnaś brać capivitu, ponieważ zawiera wit. A. Nie powinno się jej przyjmować ok.2 tygodni przed pierwszym i w trakcie zabiegów
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 20:12   #4012
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Toście namieszały mi znów w głowie z tymi przerwami Wydawało mi się, że po pierwszym laserze bikini trzeba powtórkę już po 4-5 tyg. a dopiero potem wydłużamy przerwy?
Jeśli nie, to bardzo proszę o naprostowanie mnie.
23.09 miałam pierwsze LightSheer bikini. Na 29.10 jestem zapisana w innym salonie (łączę kupony) na Quantel. Przesunąć ten termin? Problem mam taki, że na Quantel mam 3 kupony, ważne do lutego, więc muszę się wyrobić.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 21:22   #4013
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Toście namieszały mi znów w głowie z tymi przerwami Wydawało mi się, że po pierwszym laserze bikini trzeba powtórkę już po 4-5 tyg. a dopiero potem wydłużamy przerwy?
Jeśli nie, to bardzo proszę o naprostowanie mnie.
23.09 miałam pierwsze LightSheer bikini. Na 29.10 jestem zapisana w innym salonie (łączę kupony) na Quantel. Przesunąć ten termin? Problem mam taki, że na Quantel mam 3 kupony, ważne do lutego, więc muszę się wyrobić.
jeżeli pierwszy zabieg był wykonany dokładnie to po 4-5 tyg. nic nie powinno ci jeszcze odrosnąć - tym samym laser "strzelał" by ci po gładkiej skórze i co najwyżej przedłużysz telogen tych włosków które dopiero się tworzą - bikini się robi co 10-12 tyg.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 23:33   #4014
veratka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No właśnie, jaka to różnica, czy pójdę na laser częściej co 4 tyg, czy co 8 tyg skoro i tak co drugi raz z tej częstszej serii wypada co 8. tydzień? czy chodzi o oszczędność? czy jakbym miała nieograniczoną ilość pieniędzy to nie lepiej chodzić częściej?
veratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 00:25   #4015
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anulad1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczow
przeczytalam wiekszosc tego watku wiec jestem juz troche madrzejsza jestem zdecydowana na depilacje LightSheer Duet. Czytalam ze ktos wykonywal depilacje w gabinecie Casolla w Poznaniu. Mozecie podrzucic jakies opinie? Pracuja tam profesjonalistki? czy mozecie zaproponowac konkretna osobe? bede wdzieczna za odp
warto korzystac z wyszukiwarki, ten salon sie przewinal juz w tym watku .
ja korzystalam z zabiegow laserowych w Casolli, nie mam zadnych zastrzezen, jak najbardziej mozna skorzystac z uslug w/w salonu.

ze swej strony polecam pania Ole, dzieki ktorej moj zeszlotygodniowy zabieg nie byl horrorem, jakiego sie spodziewalam .

Cytat:
Napisane przez veratka Pokaż wiadomość
No właśnie, jaka to różnica, czy pójdę na laser częściej co 4 tyg, czy co 8 tyg skoro i tak co drugi raz z tej częstszej serii wypada co 8. tydzień? czy chodzi o oszczędność? czy jakbym miała nieograniczoną ilość pieniędzy to nie lepiej chodzić częściej?
no, wiesz, nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie bulil podwojnie, skoro skutecznosc jakas szczegolnie wieksza nie bedzie^^. przy czym co 8 tygodni to nadal za malo, jesli chodzi o uda czy bikini.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:24   #4016
Aneess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich
Od ponad roku chodzę na depilacje laserem. Moja pierwsza była robiona LS i rezultat był świetny, jednak potem 0połasiłam się na IPL podkusiła mnie cena i teraz oczywiście bardzo tego żałuje bo wszystko odrosło. Wczoraj znowu zaczęłam zabiegi na LS. Miałam ustawioną moc 32 jl, powiedzcie mi jaką mocą mieliście robioną? Bo nie wiem czy nie była trochę za słaba... Co prawda zabieg zaczął się od mocy 27 jl ale za chwili kosmetyczka zwiekszyła do 32.
Aneess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:41   #4017
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aneess Pokaż wiadomość
witam wszystkich
od ponad roku chodzę na depilacje laserem. Moja pierwsza była robiona ls i rezultat był świetny, jednak potem 0połasiłam się na ipl Podkusiła mnie cena i teraz oczywiście bardzo tego żałuje bo wszystko odrosło. Wczoraj znowu zaczęłam zabiegi na ls. Miałam ustawioną moc 32 jl, powiedzcie mi jaką mocą mieliście robioną? Bo nie wiem czy nie była trochę za słaba... Co prawda zabieg zaczął się od mocy 27 jl ale za chwili kosmetyczka zwiekszyła do 32.
38 / 40 :d
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:15   #4018
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez veratka Pokaż wiadomość
No właśnie, jaka to różnica, czy pójdę na laser częściej co 4 tyg, czy co 8 tyg skoro i tak co drugi raz z tej częstszej serii wypada co 8. tydzień? czy chodzi o oszczędność? czy jakbym miała nieograniczoną ilość pieniędzy to nie lepiej chodzić częściej?
ilość zabiegów nie ma żadnego znaczenia - liczy się włos który będzie w fazie wzrostu - tylko w takiej formie przyjmie on na tyle dużą ilość promieniowania by definitywnie go zniszczyć - i właśnie dlatego musisz dać czas włosom by te urosły i mocno zakorzeniły się w skórze - to właśnie trwa te 8-12 tygodni zależnie od części ciała

zbyt częste zabiegi tylko opóźniają odrost włosów i wydłużają ich stan uśpienia - z własnego doświadczenia niestety to wiem bo swego czasu zrobiłem 12 zabiegów na ramiona w odstępach 6-7 tyg. - efekty były niemalże żadne
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 21:43   #4019
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ilość zabiegów nie ma żadnego znaczenia - liczy się włos który będzie w fazie wzrostu - tylko w takiej formie przyjmie on na tyle dużą ilość promieniowania by definitywnie go zniszczyć - i właśnie dlatego musisz dać czas włosom by te urosły i mocno zakorzeniły się w skórze - to właśnie trwa te 8-12 tygodni zależnie od części ciała

zbyt częste zabiegi tylko opóźniają odrost włosów i wydłużają ich stan uśpienia - z własnego doświadczenia niestety to wiem bo swego czasu zrobiłem 12 zabiegów na ramiona w odstępach 6-7 tyg. - efekty były niemalże żadne
a jak u ciebie po duecie i dużej końcówce?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:18   #4020
Aneess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

38,40? podziwiam
mam nadzieje, ze moje 32 nie pójdzie na marne
Aneess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.