Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 12:23   #901
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

jeju ciekawe czy i kiedy to bedzie u mnie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:35   #902
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, poprzednia seria limitowana to Vampire's Love (VL). Może do Twojej natury jeszcze C nie dotarła, a na standzie mieli resztki poprzedniej, stąd nie widziałaś rozświetlacza tylko pyłki do rzęs, które akurat pojawiły się właśnie w VL. Poczekaj cierpliwie, kontroluj sytuację na bieżąco a na pewno się opłaci i dorwiesz w końcu swój rozświetlacz





Alu, wczoraj w Rz chyba nic nie było. Mówię chyba, bo mojemu młodemu wierzę tak pół na pół. Prosiłam, żeby obczaił sytuację, wytłumaczyłam o co biega, ba! nawet pokazałam łopatologicznie na zdjęciach jak ma to wszystko wyglądać. Jednak jak stwierdził, cytuję: "tam jest tylko pusta dziura i chyba jakieś piśmidła leżały". No więc wnioskuję, że ta dziura to stand i że był pusty
Jak dziś, niestety nie wiem Ja dopiero będę miała możliwość być osobiście w Rz gdzieś w połowie stycznia, tak że jeśli mój młody nie ukorzy się i nie wstąpi ponownie do tego niemęskiego miejsca i nie zanabędzie dla mnie rozświetlacza to i mogę się smakiem obejść Co w sumie nie błoby złe biorąc pod uwagę mój stan posiadania, jeśli chodzi o rozświetlacze (jednak serducho mi i tak kwili).
to wychodziłoby na to, że limitka do nas nie dotarła jeszcze, ja jak dojdę do siebie to będę tam jechała też w innym celu - muszę kupić to co mi z c. wycofują, to zobaczymy. Ale dziwne, bo we wszystkich miastach już są, może to już takie przebrane było?
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:36   #903
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam. : hahaha:
Fajny chłopak.

Taaa... niekosmetyczne to to w takim stopniu, że jego baba będzie z nim mieć 7 światów Chodzi oczywiście o kosmetyki kobiece, bo jeśli chodzi o niego samego to lubi naciągnąć mnie na taką albo inną wodę toaletową czy inne gadżety- dla niego of kors
Co innego mój chłopina- on przynajmniej dużo produktów rozróżnia (no ale lata praktyki robią swoje).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:38   #904
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
a to akurat proste mi sie wydaje - i tak to robia! zapowiedzi i analiza tresci blogow kosmetycznych. owszem, pracochlonne, ale i tak od tego ludzi maja. och, em jak ja umieram z zazdrosci z okazji twojego stanu posiadania

lalka, wsiadasz w tramwaj pedzacy jak strzala linii 10 na rondzie i wysiadasz pod sama magnolia och, tak strasznie lubilam magnolie, ale od kiedy moj ex stal sie exem pracujacym naprzeciwko magnolii jakos stracila swoj urok...
fraszkaaaaa, a jak dopadniesz rozswietlacza to kup mi kup mi kup mi!!! w nagrode wezme cie na spacer po wro i pokaze ci super miejsca i legendy poopowiadam - np. gdzie znalezc lyse aniolki, gdzie mozna pocalowac kazdego bez konsekwencji albo gdzie mieszkal mock (albo gdzie mi sie wydaje, ze mieszkal)
Ooooo..... To ciekawe Poopowiadasz coś? Na dobranoc? Może być?

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Róż woła do mnie "mamuniuuu!" i wyciąga łapki
Mało Ci jeszcze dzieci? Planowałaś już otworzenie przedszkola?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:39   #905
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
to wychodziłoby na to, że limitka do nas nie dotarła jeszcze, ja jak dojdę do siebie to będę tam jechała też w innym celu - muszę kupić to co mi z c. wycofują, to zobaczymy. Ale dziwne, bo we wszystkich miastach już są, może to już takie przebrane było?

No z tego co mówił to wywnioskowałam, że nic tam nie stało- pewnie po prostu posprzątali po VL (bo jak swego czasu byłam to została tylko jedna samotna paletka- i nie wiem czy to nie był tester). Ale w sumie nie byłabym zdziwiona bo u nas to zawsze wszystko dociera na końcu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:41   #906
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
U mnie limitki jak nie ma tak nie ma a sprawdzalam dzis dwa razy Baaardzo mnie kusi ta limitka rozswietlacz Jutro tez pobiegne obczaic z jezykiem na brodzie ale jak nie bedzie to na pocieszenie mam promocje - przecenione kosmetyki na 0,50 i 1 euro z tego co zdazylam juz wydedukowac po poprzednich przecenach to wiekszosc z nich powinna byc jakimis niedobitkami z limitek essence, zawsze jest najwiecej cieni w kremie wiec moze cos wybiore bo za taka cene to szkoda nie brac W ten sposob zaopatrzylam sie w cienie i roz z balleriny, pare rzeczy z natventuristy i znienawidzona przeze mnie limitke holographics (wg mnie buble totalne, eyeliner chyba wyrzuce)

hej, są u was jeszcze jakieś smętne resztki Natventuristy albo Urban messages? Strasznie chciałam obkupić się w tych limitkach, to oczywiście panie,"spece" od marketingu uznały, że te limitki nie są ciekawe....a ja chętnie bym coś przygarnęła
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:08   #907
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Mało Ci jeszcze dzieci? Planowałaś już otworzenie przedszkola?
Mi zawsze jest MAŁO Chociaż dzisiaj powstrzymałam się przed zakupem różu i jestem z siebie dumna
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 13:14   #908
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mi zawsze jest MAŁO Chociaż dzisiaj powstrzymałam się przed zakupem różu i jestem z siebie dumna
Gratuluję silnej słabej woli
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:19   #909
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Witam

W prawdzie od niedawna używam kosmetyków firmy essens, ale jak tylko mam możliwość być w Naturze pędzę do szafy jak zahipnotyzowana
Póki co używam i jestem strasznie zadowolona z: tuszu czarno-różowego, paletki do brwi, korektora 3w1 i pudru w musie ale nie tego kryjącego bo niestety nie było mjego odcienia (04) tylko babka poleciła mi siostrzaną firmę catrice, ładnie wtapia się w skórę, tylko, że moja skóra jest raczej sucha a to jest puder matujący wiec czoło zaczyna mi się jeżyć mój błąd, przegapiłam

Póki co będę was podczytywać, może wypróbuję coś jeszcze
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:24   #910
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
oj tak, mam wszystkie trzy limitowane rozświetlacze - z VL, CC i ten w płynie z C i muszę przyznać, że tamte mogą się schować jest ideałem, jak dobrze że wzięłam na zapas!
Przestan mnie dolowac, kobieto! Siedze i slinie sie tylko do monitora myslac o tym rozswietlaczu, bo wszystkie tak pieja na jego temat , nawet do drogerii nie mam jak podejsc bo jest taka wichura ze chyba by mi leb urwalo jakbym wyszla z domu
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:26   #911
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ej, macie jakiś patent na te cienie w kremie z crystalliced?
Jak dla mnie to to jest za rzadkie, a jak rozetrę, to prawie kompletnie znika...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 13:30   #912
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Warszawianki jakby, któraś szukała jeszcze czegoś z CC to pełna limitka jest w Hebe. Do tego w promocji są cienie pojedyncze (5 coś) , czwórki (9 coś) i stay all day (9 albo 10 coś)

Chyba im się coś pokićkało w tych cenach, bo za cień pojedyńczy + stay all day + lakier colour to go zapłaciłam 5,69. Oczywiście miałam jeszcze bon na 10 zł, ale to i tak coś mało za te 3 rzeczy niecałe 16 zł (wcale nie narzekam, żeby nie było )
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:35   #913
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

WROCŁAWIANKI! ROZDZIEWICZYŁAM KRYSTALICZNIE PIĘKNĄ LIMITKĘ W FERIO!!!


Myślałam, że pół standu wyniosę, ale miałam tylko klika złotych w portfelu, więc zadziałałam strategicznie i chwyciłam rozświetlacz. Nigdy nie miałam rozświetlacza . A wszystko przez Em- napisałaś, że to twój hit, a w sprawie Essence jesteś dla mnie guru
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:37   #914
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
WROCŁAWIANKI! ROZDZIEWICZYŁAM KRYSTALICZNIE PIĘKNĄ LIMITKĘ W FERIO!!!


Myślałam, że pół standu wyniosę, ale miałam tylko klika złotych w portfelu, więc zadziałałam strategicznie i chwyciłam rozświetlacz. Nigdy nie miałam rozświetlacza . A wszystko przez Em- napisałaś, że to twój hit, a w sprawie Essence jesteś dla mnie guru

i jak pierwsze wrazenia? ja sie nim dzis pomalowalam do pracy
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:37   #915
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Taaa... niekosmetyczne to to w takim stopniu, że jego baba będzie z nim mieć 7 światów Chodzi oczywiście o kosmetyki kobiece, bo jeśli chodzi o niego samego to lubi naciągnąć mnie na taką albo inną wodę toaletową czy inne gadżety- dla niego of kors
Co innego mój chłopina- on przynajmniej dużo produktów rozróżnia (no ale lata praktyki robią swoje).
Jakaś młoda wizażanka weźmie go w obroty, to się od razu zacznie rozeznawać.

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Warszawianki jakby, któraś szukała jeszcze czegoś z CC to pełna limitka jest w Hebe. Do tego w promocji są cienie pojedyncze (5 coś) , czwórki (9 coś) i stay all day (9 albo 10 coś)

Chyba im się coś pokićkało w tych cenach, bo za cień pojedyńczy + stay all day + lakier colour to go zapłaciłam 5,69. Oczywiście miałam jeszcze bon na 10 zł, ale to i tak coś mało za te 3 rzeczy niecałe 16 zł (wcale nie narzekam, żeby nie było )
Ten bon to miałaś z fejsa?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:38   #916
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

jeju musze tu pogrzebac, a co jest jeszcze fajnego oprocz tego rozswietlacza? musze go miec tez gdzie sie go uzywa? :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:39   #917
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość

i jak pierwsze wrazenia? ja sie nim dzis pomalowalam do pracy
Na razie się do niego modlę. Boję się, co sobie nim na twarzy zrobię. Z moimi zdolnościami...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:41   #918
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

oj juz widze !

ten rozswietlacz <3 lakiery jaie ladne i blyszczyki ! jeju jeju mam nadzieje, ze ja tez dostane to co chce
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:48   #919
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jakaś młoda wizażanka weźmie go w obroty, to się od razu zacznie rozeznawać.


Ten bon to miałaś z fejsa?
. Za każde wydane 40 zł dostaje się bon o wartości 10 zł.

Ten rozświetlacz jest boski i trudno nim sobie krzywdę zrobić, trzeba by go naprawdę dużo nałożyć, żeby wyglądał źle. No i łatwo go nałożyć- paluszkiem parę razy przejechać i jest cacy
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 13:50   #920
wiorkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Za każdym razem gdy wchodzę i czytam że kolejna essensomaniaczka dorwała rozświetlacz z Crystalliced to mam ochotę wybiec z domu na polowanie Niestety w Poznaniu rozświetlacza można szukać i szukać. W Pestce miała być niby dostawa wczoraj ale te panie "ekspedientki" nieogarnięte i zamiast podać konkretną informację to kręcą, że nic nie wiedzą dokładnie i że "ja to nawet nie wiem jak ten rozświetlacz wygląda bla bla bla"Nie ma to jak dobra ściema na zbycie klientki która dałaby sobie rękę uciąć żeby dostać to czego tak szuka
Normalnie w depresję wpadnę jak nie będę mieć tego rozświetlacza zobaczcie co Essence z nami zrobiło
wiorkens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:54   #921
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez wiorkens Pokaż wiadomość
Za każdym razem gdy wchodzę i czytam że kolejna essensomaniaczka dorwała rozświetlacz z Crystalliced to mam ochotę wybiec z domu na polowanie Niestety w Poznaniu rozświetlacza można szukać i szukać. W Pestce miała być niby dostawa wczoraj ale te panie "ekspedientki" nieogarnięte i zamiast podać konkretną informację to kręcą, że nic nie wiedzą dokładnie i że "ja to nawet nie wiem jak ten rozświetlacz wygląda bla bla bla"Nie ma to jak dobra ściema na zbycie klientki która dałaby sobie rękę uciąć żeby dostać to czego tak szuka
Normalnie w depresję wpadnę jak nie będę mieć tego rozświetlacza zobaczcie co Essence z nami zrobiło
Mi dzisiaj Pani w Pestce powiedziała, że miały wczoraj dostawę i że się rozeszła w mgnieniu oka. I że można dzwonić do nich się pytać czy już jest, bo dostawa będzie prawdopodobnie w piątek
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:55   #922
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez wiorkens Pokaż wiadomość
Za każdym razem gdy wchodzę i czytam że kolejna essensomaniaczka dorwała rozświetlacz z Crystalliced to mam ochotę wybiec z domu na polowanie Niestety w Poznaniu rozświetlacza można szukać i szukać. W Pestce miała być niby dostawa wczoraj ale te panie "ekspedientki" nieogarnięte i zamiast podać konkretną informację to kręcą, że nic nie wiedzą dokładnie i że "ja to nawet nie wiem jak ten rozświetlacz wygląda bla bla bla"Nie ma to jak dobra ściema na zbycie klientki która dałaby sobie rękę uciąć żeby dostać to czego tak szuka
Normalnie w depresję wpadnę jak nie będę mieć tego rozświetlacza zobaczcie co Essence z nami zrobiło
Dlatego się pocieszyłam iglotowym.....

Wiesz to jest właśnie "bonus" mieszkania w dużym mieście. W poblizu to ja mam tylko najcześciej oblegane natury- te z Metro Centrum
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 13:56   #923
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Miałam w planie ten Ferio Gaj dzisiaj i mam nadzieję, że uda mi się dokupić rozświetlacz
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:00   #924
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
pewnie tak było. kosztował 8,69, lakiery też były tańsze
oczywiście mój rozświetlacz był przez kogoś macany i wypróbowany

na plantowej jeszcze chyba nie dostali tej limitki, więc w razie dużego parcia można się tam kierować.

w ogóle do czego mnie ten wątek doprowadził. jeszcze miesiąc temu nie wiedziałam, gdzie są pozostałe natury w łodzi, teraz byłabym w stanie pojechać na drugi koniec miasta, żeby kupić jakiś 'hit' wątkowy
Dzięki Ciekawe kiedy ceny będą 'normalne', bo jak na razie wszyscy łapią się po tych niższych
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No, mam rozświetlacz. A już myślałam, że pierwszy raz coś mi umknie z limitki.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Udało mi się dostać drugi rozświetlacz.
Więc też zrobię konkurs, u mnie szanse każdy ma takie same, niezależnie od posiadania bloga.
I humorek od razu lepszy, bo bez rozświetlacza to nie podchodź

Cytat:
Napisane przez choco loco Pokaż wiadomość
Może na Plantowej. Nigdy tam nie byłam, ale możesz zadzwonić. Jeśli będzie to na pewno nie będzie tak oblegana jak w GŁ. Ewentualnie rynek bałucki, ale wątpię. Chociaż VL było...
Normalnie szok Ostatnia limitka jaka tam była to Eclipse w wakacje 2010 roku
Przestałam zaglądać na Bałucki odkąd panie ściemniały przy każdym moim pytaniu o nową edycję limitowaną, że może za tydzień/dwa coś będzie a nigdy nie było
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:06   #925
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Achtung! Achtung! Własnie rozmawiałam z przemiłą Panią z włocławskiej natury. Jutro od rana crystaliced będzie na polkach. Pani powiedziała, że może nawet odłożyć mi kosmetyk. Tylko jak nigdy nie wiem kiedy tam będę. Jestem na L4 i mam zakaz wychodzenia z domu ( a do tej natury 35 km). Jeśli któraś z Was jest z Włocławka to niech jutro pędzi.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:10   #926
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Żywiec - Natura w Liderze - ok 13 była jeszcze pełna limitowanka
nabyłam oczywiście rozświetlacz i zgarnęłam z koszyczka wyprzedażowego wampirzy róż ale teraz zaczynam żałować, że go kupiłam bo to nie do końca mój kolor, a i jego forma też mi chyba nie podpasuje
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:12   #927
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Na razie się do niego modlę. Boję się, co sobie nim na twarzy zrobię. Z moimi zdolnościami...

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
. Za każde wydane 40 zł dostaje się bon o wartości 10 zł.

Ten rozświetlacz jest boski i trudno nim sobie krzywdę zrobić, trzeba by go naprawdę dużo nałożyć, żeby wyglądał źle. No i łatwo go nałożyć- paluszkiem parę razy przejechać i jest cacy
Aaa, też jest taka promocja, fakt.
Można za dużo nałożyć, jak jedna dziewczyna na blogu nałożyła na rękę. Wyglądało to jak nie powiem co.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:50   #928
wiorkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Śniegowa, też mam inglotowy Odcień różowy 63. Miałam wziąć biały ale różowy jest delikatniejszy a równie piękny. Sorki za offtop, ale jakby któraś chciała zobaczyć jak on wygląda to zdjęcia w załącznikach, choć nie oddają całego piękna Tafla idealna. Tylko cena już niekoniecznie.
Essencowy rozświetlacz muszę mieć, a i inglotowy biały też pewnie dopadnę O matko, to jest jak choroba ... yyy, to jest choroba Jeszcze żeby tylko kasa z nieba spadała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080717.jpg (49,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080718.jpg (29,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080719.jpg (40,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080723.jpg (43,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080726.jpg (41,5 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez wiorkens
Czas edycji: 2012-01-03 o 15:00
wiorkens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:51   #929
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

a ile kosztuje ten z Inglota
i jeszcze takie moze glupie pytanie.. gdzie naklada sie taki rozswietlacz?

w ktorych miejscach, na cala twarz czy jak? ja zawsze uzywam tylko rozu co najwyzej i to jesczze 'byle jak"
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 14:57   #930
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a ile kosztuje ten z Inglota
i jeszcze takie moze glupie pytanie.. gdzie naklada sie taki rozswietlacz?

w ktorych miejscach, na cala twarz czy jak? ja zawsze uzywam tylko rozu co najwyzej i to jesczze 'byle jak"
http://www.snobka.pl/artykul/katosu-...turowanie-6485
Tu masz fajnie opisane.
Oprócz tego co pokazuje Katosu można jeszcze np na to serduszko nad ustami nakładać, na obojczyki czasami nakładam...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.