Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 08:29   #2581
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Spróbuj może LRP toleriane

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------


Testuję teraz rimmel wake me up,daje właśnie takie miękkie,satynowe wykończenie
kurcze,jakkos nie mam przekonania do tej firmy ... mialam kilka kosmetykow i ani jeden mi nie podszedł
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:46   #2582
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Roksi, ja mam 25 i kryje rewelacyjnie. Chwalę sobie głównie to, że w dziennym świetle wygląda bardzo naturalnie. W sumie żaden inny podkład nie wygląda aż tak naturalnie. Co do świecenia to trzeba użyc pudru, ale ja jestem w stanie to przeżyc. Mi się bardziej podoba niż DW, ale w sumie kolor jest dla mnie za ciemny. Jeżeli 15 okaże się różowy będę musiała znalezc inny.
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:23   #2583
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość

Oooo opowiesz coś więcej o tym podkładzie? Jak krycie? Ile się trzyma? To prawda, że podkreśla skórki? Drobinki są widoczne? Ciemnieje?
Aaa zasypałam Cię gradem pytań
Krycie określiłabym jako średnie.
Jeśli chodzi o podkreślanie suchych skórek to niczego takiego nie zauważyłam,jego konsystencja jest taka bardziej lejąco się-kremowa i "miękka" przy rozprowadzaniu,przez co daje satynowy efekt.
(W sam raz dla lubiących azjatyckie bb-creamy kobiet,które od czasu do czasu użyją podkładu )
Drobinki po nałożeniu na twarz nie są widocznie,natomiast pod światło już tak,ale w żadnym wypadku nie jest to tandetny brokat.
Hmm..czy ciemnieje to kwestia indywidualna,bo na mojej mieszanej cerze,każdy podkład odrobinę oksyduje.

Na zdjęciu moja zmrożona dłoń i odcień 103 true ivory
Kropla przed roztarciem i obok już po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG193.jpg (40,9 KB, 18 załadowań)
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2012-02-01 o 15:05
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:38   #2584
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kurcze wiesz co, na osobach ktore maja tlusta cere DW wyglada super i ma b.dobre krycie.. ja mam cere raczej sucha i u mnie sie nie sprawdza jaka masz cere?

a moze korektor? Ja lubie clinique on kosztuje ok 70 zl ale jest dosc wydajny i dobrze kryje
Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Spróbuj może LRP toleriane
Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Matu on na pewno nie da,ale latarni również nie pozostawi.
Dawniej mieszałam kropelkę tego podkładu z bourjois healthy mix i krył naprawdę dobrze,więc "sam" tym bardziej powinien maskować.
Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Jeśli rozważasz Dermablenda, to polecałabym Ci najpierw zaopatrzyć się w próbki albo jakiś tester z Allegro, bo powiem Ci jak było u mnie z tym podkładem:
Miałam próbkę odcienia 45, która kilka miesięcy leżała w szufladzie, bo podkład był za ciemny. Tuż po wakacjach, jak byłam b. opalona zaczęłam używać tego podkładu na wypryski, większe przebarwienia itp. i krył NIESAMOWICIE! Naprawde ociupinka wystarczała, żeby pokryć niemałą część twarzy. Po ponad tygodniu używania (bo na tyle starczyła próbka!), byłam tak zachwycona, że od razu chciałam kupować pełnowymiarowe opakowanie. Problemem był tylko kolor, bo chciałam wybrać jaśniejszy, ze względu na schodzącą powoli opaleniznę, więc wzięłam z apteki próbki kolorków 25 oraz 35. W domu od razu zabrałam się za testy i jakież było moje zdziwienie, gdy podkład z tych próbek wcale nie krył tak rewelacyjnie, jak ten poprzedni! Nie wiem, czy to kwestia odcienia, czy daty produkcji (może coś się zmieniło), ale dla mnie był on naprawdę słabo kryjący . Mam jeszcze skitranych kilka próbek tego Dermablendu i dziś wygrzebałam jedną, żeby zakamuflować mega pryszcza, który mi się zrobił i znów lipa - kiepskie krycie
Dlatego najpierw lepiej go potestuj, żebyś nie wyrzuciła pieniążków w błoto
A no i rzeczywiście Dermablend słabo trzyma się skóry Trza go koniecznie zafixować.
Dziękuję dziewczyny Jesteście nieocenione
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:03   #2585
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Czy któraś z Was ma/ miała i może mi doradzić który podkład się bardziej nadaje do cery MIESZANEJ...

Max Factor Lasting Performance CZY Revlon Colorstay ??



obecnie mam photoready revlon'a alle mało kryjący jest, raczej lekki podkładzik ot na lato
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:06   #2586
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma/ miała i może mi doradzić który podkład się bardziej nadaje do cery MIESZANEJ...

Max Factor Lasting Performance CZY Revlon Colorstay ??



obecnie mam photoready revlon'a alle mało kryjący jest, raczej lekki podkładzik ot na lato
Moim zdaniem zdecydowanie Revlon. MF jak dla mnie kryje przeciętnie. I ma dziwne kolory.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:25   #2587
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zdecydowanie Revlon. MF jak dla mnie kryje przeciętnie. I ma dziwne kolory.
uzywałam kiedys colorstaya ale do cery suchej do mieszanej jest podobno bardiej kryjacy..?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 16:26   #2588
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
uzywałam kiedys colorstaya ale do cery suchej do mieszanej jest podobno bardiej kryjacy..?
Podobno tak. Ten do suchej testowałam tylko na dłoni, więc może moja opinia nie jest zbyt wiarygodna, ale odniosłam wrażenie, że rzeczywiście słabiej kryje.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:30   #2589
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Podobno tak. Ten do suchej testowałam tylko na dłoni, więc może moja opinia nie jest zbyt wiarygodna, ale odniosłam wrażenie, że rzeczywiście słabiej kryje.
yhym musze poprosic o odlewke na próbę
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:03   #2590
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma/ miała i może mi doradzić który podkład się bardziej nadaje do cery MIESZANEJ...

Max Factor Lasting Performance CZY Revlon Colorstay?
Mam oba, wczesniej uzywalam MF, a obecnie Revlon do cery tlustej i mieszanej, zdecydowanie o wiele lepiej kryje Revlon, caly dzien trzyma sie na mojej buzi a mam cere tłusta, nie sciera sie, w ciagu dnia wystarczy tyko jedna poprawka pudrem sypkim
MF wyglada dobrze, ale tylko do 3 godzin, potem zaczynal mi splywac i strasznie ciemnieje. Zdecydowanie Revlon
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:09   #2591
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Mam oba, wczesniej uzywalam MF, a obecnie Revlon do cery tlustej i mieszanej, zdecydowanie o wiele lepiej kryje Revlon, caly dzien trzyma sie na mojej buzi a mam cere tłusta, nie sciera sie, w ciagu dnia wystarczy tyko jedna poprawka pudrem sypkim
MF wyglada dobrze, ale tylko do 3 godzin, potem zaczynal mi splywac i strasznie ciemnieje. Zdecydowanie Revlon
ok to już wiem jaki kupię jak "wykończę" photoready

a jaki sypki używasz? ja mam mieszaną cerę ale nie świecę się nawet
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 18:23   #2592
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Chyba jestem jedyną taką osobą, ale ja przy stosowaniu colorstay miałam wrażenie, że maluję się farbą emaliową... :P I to ze względu na wykończenie a nie krycie. LP wydaje się troche bardziej wodnisty, może rzeczywiście słabiej kryje ale dla mojej skóry z drobnymi bliznami po trądziku był ok.
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:14   #2593
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
a jaki sypki używasz? ja mam mieszaną cerę ale nie świecę się nawet
mi niestety przetluszcza sie buzia najbardziej na policzkach, koszmar :|
Do wykończenia makijazu uzywam Loreal Mattifying Minerals mineralny transparentny.
Wyglada tak : http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...sparentny.html
A w torebce nosze po prostu Synergen z Rossmanna w kompakcie
Revlon bez problemu zakrywa moje blizny potrądzikowe wiec jestem w 100% zadowolona

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Chyba jestem jedyną taką osobą, ale ja przy stosowaniu colorstay miałam wrażenie, że maluję się farbą emaliową... :P I to ze względu na wykończenie a nie krycie. LP wydaje się troche bardziej wodnisty, może rzeczywiście słabiej kryje ale dla mojej skóry z drobnymi bliznami po trądziku był ok.
Faktycznie LP jest bardziej wodnisty a Colorstay taki hmm.. silikonowy ale metoda prob i blędow w końcu nauczylam sie go nakladac i na dzien dzisiejszy jestem z niego bardzo zadowolona
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:14   #2594
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Chyba jestem jedyną taką osobą, ale ja przy stosowaniu colorstay miałam wrażenie, że maluję się farbą emaliową... :P I to ze względu na wykończenie a nie krycie. LP wydaje się troche bardziej wodnisty, może rzeczywiście słabiej kryje ale dla mojej skóry z drobnymi bliznami po trądziku był ok.
hehe
Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
mi niestety przetluszcza sie buzia najbardziej na policzkach, koszmar :|
Do wykończenia makijazu uzywam Loreal Mattifying Minerals mineralny transparentny.
Wyglada tak : http://www.ekobieca.pl/product-pol-6...sparentny.html
A w torebce nosze po prostu Synergen z Rossmanna w kompakcie
Revlon bez problemu zakrywa moje blizny potrądzikowe wiec jestem w 100% zadowolona
ja miałam puder w kompakcie z maybelline dośc fajny ale synek mi rozsypał tak że nie było wiele co zbierać
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:31   #2595
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cztery opakowania colorstay zużyłam i nakładałam wszystkim :P Nie mówię, że to jest zły podkład bo można go dobrze nałożyc (świetnie wygląda nałożony gąbeczką), po prostu u mnie naturalniej wyglądają te o innej konsystencji :P
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:36   #2596
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Cztery opakowania colorstay zużyłam i nakładałam wszystkim :P Nie mówię, że to jest zły podkład bo można go dobrze nałożyc (świetnie wygląda nałożony gąbeczką), po prostu u mnie naturalniej wyglądają te o innej konsystencji :P
a używałaś do mieszanej czy suchej?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:44   #2597
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Do mieszanej
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:53   #2598
piratepalmer
Przyczajenie
 
Avatar piratepalmer
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Wcześniej używałam taniego podkładu od AA, a ostatnio w Rossmannie była promocja na Loreal True Match. Różnicę widzę przede wszystkim w kolorze. AA mają chyba 2-3 odcienie, natomiast w Loreal jest serio szeroki wybór. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Cerę mam naprawdę paskudną, głównie przez wypryski, a on w miarę ładnie kryje i twarz wydaję się świeża, nie ma szarego odcienia. Plusem dla mnie jest taka wodnista konsystencja, łatwo się rozprowadza (chociaż pewnie szybciej go ubędzie ). Po zetknięciu ze skórą staje się pudrowy, nie świeci się. Wart zapłacenia 40 zł, w Rossmannie często są na niego promocje, a więc polecam.

Jak dla mnie na wysokim poziomie jest również Maybelline Satin Liquid, bardzo długo używałam i odcień Sand do średnio bladej skóry jest super
Co do tego podkładu AA, to tez w miarę się sprawdza, jednak najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny (ciemnieje po nałożeniu na twarz), więc tylko raz zakupiłam, aczkolwiek, jeżeli kolor komuś odpowiada, to podkład przyzwoity.
piratepalmer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:03   #2599
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Do mieszanej
Yhym
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 08:30   #2600
patkagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Post Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny. Mam problem, szukam jakiegoś podkładu bardzo dobrze kryjącego, matującego który długo będzie się trzymał, moim głównym problemem jest to że mam trądzik a z tego co wiem podkład z Dermacolu zapycha pory co dla mnie może mieć nieprzyjemne skutki, zastanawiałam się nad podkładem z bourjois, ale nie jestem pewna, na chwilę obecną używam vichy dermablend i jestem na prawdę zawiedziona, zapłaciłam za niego 85 zł i żałuję każdej złotówki, głównym minusem jest to że strasznie brudzi ubranie, nie matowi skóry i uwydatnia suche skórki których niestety trochę mam, czytałam że bardzo dobry jest podkład estee lauder ale niestety jego cena (ok. 140 zł) to dla mnie osoby niezarabiającej zdecydowanie za dużo, możecie mi coś doradzić? Aha oprócz podkładu chciałam też kupić puder i róż bądź kuleczki.
patkagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:36   #2601
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

a ja chcialabym podklad ktory jest kryjacy ale.. nawilzajacy ! zeby nie sciagal mi skory tylko robil ja taka swieza i rozswietlona, czy ktos sie orientuje czy takie w ogole sa? siedze na tym kwc ale tam tez idzie oszalec
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:36   #2602
patkagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę. Potrzebuję podkładu naprawdę mocno kryjącego, mam cerę mieszaną, ciemne przebarwienia potrądzikowe i wypryski. Revlon nie daje sobie już z nimi rady, kiedyś się nim zachwycałam, dziś niestety kryje średnio. Zastanawiam się nad Vichy Dermablend, ale zniechęca mnie konieczność używania sypkiego pudru, ponieważ podkład podobno mocno się świeci. Doradźcie coś, proszę
Zdecydowanie nie polecam Vichy dermablend, jest beznadziejny. On dobrze wygląda tylko przez krótką chwilę po nałożeniu, potem eksponuje suche skórki, strasznie brudzi ubranie, skóra szybko zaczyna się świecić, zdecydowanie trzeba uzywać pudru i to dość często, nie pomaga jeżeli komuś bardzo szybko wytwarza się sebum na twarzy. I ta cena... ja za swój zapłaciłam 85 zł i żałuję każdego grosza, za taką cenę można kupić coś zdecydowanie lepszego! Więc ja Ci odradzam!
patkagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:38   #2603
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patkagg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam problem, szukam jakiegoś podkładu bardzo dobrze kryjącego, matującego który długo będzie się trzymał, moim głównym problemem jest to że mam trądzik a z tego co wiem podkład z Dermacolu zapycha pory co dla mnie może mieć nieprzyjemne skutki, zastanawiałam się nad podkładem z bourjois, ale nie jestem pewna, na chwilę obecną używam vichy dermablend i jestem na prawdę zawiedziona, zapłaciłam za niego 85 zł i żałuję każdej złotówki, głównym minusem jest to że strasznie brudzi ubranie, nie matowi skóry i uwydatnia suche skórki których niestety trochę mam, czytałam że bardzo dobry jest podkład estee lauder ale niestety jego cena (ok. 140 zł) to dla mnie osoby niezarabiającej zdecydowanie za dużo, możecie mi coś doradzić? Aha oprócz podkładu chciałam też kupić puder i róż bądź kuleczki.
Ja wlasnie polecam double wear... fakt jest drogi ale czasami sa promocje np - 20 % w sephorze z sms lub cos i wtedy nie wychodzi az tak drogo chociaz nadal niestety trzeba za niego powyzej 100 zl zaplacic, tylko ten podklad jest wydajny wiec to sie oplaca. A naprawde jesli masz tlusta cere to on wyglada bosko
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:44   #2604
patkagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja wlasnie polecam double wear... fakt jest drogi ale czasami sa promocje np - 20 % w sephorze z sms lub cos i wtedy nie wychodzi az tak drogo chociaz nadal niestety trzeba za niego powyzej 100 zl zaplacic, tylko ten podklad jest wydajny wiec to sie oplaca. A naprawde jesli masz tlusta cere to on wyglada bosko
a na ile on tak mniej więcej wystarcza?
patkagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:47   #2605
patkagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patkagg Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie polecam Vichy dermablend, jest beznadziejny. On dobrze wygląda tylko przez krótką chwilę po nałożeniu, potem eksponuje suche skórki, strasznie brudzi ubranie, skóra szybko zaczyna się świecić, zdecydowanie trzeba uzywać pudru i to dość często, nie pomaga jeżeli komuś bardzo szybko wytwarza się sebum na twarzy. I ta cena... ja za swój zapłaciłam 85 zł i żałuję każdego grosza, za taką cenę można kupić coś zdecydowanie lepszego! Więc ja Ci odradzam!
Zapomniałam dodać że bardzo polecany jest Estee Lauder double wear, jest podobno genia;ny, niestety też drogi (ok. 140 zł), sama poszukuję jakiegoś tańszego odpowiednika
patkagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:48   #2606
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez piratepalmer Pokaż wiadomość
Wcześniej używałam taniego podkładu od AA, a ostatnio w Rossmannie była promocja na Loreal True Match. Różnicę widzę przede wszystkim w kolorze. AA mają chyba 2-3 odcienie, natomiast w Loreal jest serio szeroki wybór. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Cerę mam naprawdę paskudną, głównie przez wypryski, a on w miarę ładnie kryje i twarz wydaję się świeża, nie ma szarego odcienia. Plusem dla mnie jest taka wodnista konsystencja, łatwo się rozprowadza (chociaż pewnie szybciej go ubędzie ). Po zetknięciu ze skórą staje się pudrowy, nie świeci się. Wart zapłacenia 40 zł, w Rossmannie często są na niego promocje, a więc polecam.

Jak dla mnie na wysokim poziomie jest również Maybelline Satin Liquid, bardzo długo używałam i odcień Sand do średnio bladej skóry jest super
Co do tego podkładu AA, to tez w miarę się sprawdza, jednak najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny (ciemnieje po nałożeniu na twarz), więc tylko raz zakupiłam, aczkolwiek, jeżeli kolor komuś odpowiada, to podkład przyzwoity.
drean satin liquid tez kocham ale trzyma sie naprawde króciotko a satynowe wykonczenie moze max godzinke
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:00   #2607
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patkagg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam problem, szukam jakiegoś podkładu bardzo dobrze kryjącego, matującego który długo będzie się trzymał, moim głównym problemem jest to że mam trądzik a z tego co wiem podkład z Dermacolu zapycha pory co dla mnie może mieć nieprzyjemne skutki, zastanawiałam się nad podkładem z bourjois, ale nie jestem pewna, na chwilę obecną używam vichy dermablend i jestem na prawdę zawiedziona, zapłaciłam za niego 85 zł i żałuję każdej złotówki, głównym minusem jest to że strasznie brudzi ubranie, nie matowi skóry i uwydatnia suche skórki których niestety trochę mam, czytałam że bardzo dobry jest podkład estee lauder ale niestety jego cena (ok. 140 zł) to dla mnie osoby niezarabiającej zdecydowanie za dużo, możecie mi coś doradzić? Aha oprócz podkładu chciałam też kupić puder i róż bądź kuleczki.
O którym podkładzie z Bourjois mówisz?
Jeśli chodzi o Double Wear EL, to dużo dziewczyn mówi, że jego tańszym odpowiednikiem jest Colorstay Revlona. On nie jest drogi, bo na Allegro kupisz go za ok 35zł (w sklepie 2x drożej) i u wielu dziewczyn się sprawdza. Ja go używam od czasu do czasu i przy mojej skórze jest lepszy od DW, bo nie robi takiej maski i nie podkreśla tak bardzo skórek.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a ja chcialabym podklad ktory jest kryjacy ale.. nawilzajacy ! zeby nie sciagal mi skory tylko robil ja taka swieza i rozswietlona, czy ktos sie orientuje czy takie w ogole sa? siedze na tym kwc ale tam tez idzie oszalec
Może wypróbuj ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1
Jest jednocześnie mocno kryjący i nawilżający. A cena jest na tyle niska, że jak Ci nie przypasuje, to wiele nie stracisz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Krycie określiłabym jako średnie.
Jeśli chodzi o podkreślanie suchych skórek to niczego takiego nie zauważyłam,jego konsystencja jest taka bardziej lejąco się-kremowa i "miękka" przy rozprowadzaniu,przez co daje satynowy efekt.
(W sam raz dla lubiących azjatyckie bb-creamy kobiet,które od czasu do czasu użyją podkładu )
Drobinki po nałożeniu na twarz nie są widocznie,natomiast pod światło już tak,ale w żadnym wypadku nie jest to tandetny brokat.
Hmm..czy ciemnieje to kwestia indywidualna,bo na mojej mieszanej cerze,każdy podkład odrobinę oksyduje.

Na zdjęciu moja zmrożona dłoń i odcień 103 true ivory
Kropla przed roztarciem i obok już po.
Dziękuję Szkoda, że nie można dostać nigdzie próbek
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:45   #2608
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patkagg Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie polecam Vichy dermablend, jest beznadziejny. On dobrze wygląda tylko przez krótką chwilę po nałożeniu, potem eksponuje suche skórki, strasznie brudzi ubranie, skóra szybko zaczyna się świecić, zdecydowanie trzeba uzywać pudru i to dość często, nie pomaga jeżeli komuś bardzo szybko wytwarza się sebum na twarzy. I ta cena... ja za swój zapłaciłam 85 zł i żałuję każdego grosza, za taką cenę można kupić coś zdecydowanie lepszego! Więc ja Ci odradzam!
Dziękuję W takim razie z niego rezygnuje. Słyszałam również opinie, że wcale tak świetnie nie kryje
Widzę, że mamy podobny problem. Też szukasz czegoś kryjąco - matującego
U mnie póki co najlepiej sprawdza się Revlon Colorstay. Niedawno wróciłam do niego po dośc długiej przerwie, ale mam wrażenie, że kiedyś lepiej krył Muszę wspomagać się korektorem a efekt i tak nie jest idealny. Jednak do tej pory nie znalazłam lepszego rozwiązania. Nie wiem tylko jak sprawdziłby się u Ciebie, ponieważ nawilżający to on nie jest. Sporo osób narzeka, że wysusza skórę, ja mam mieszaną i niczego takiego nie zauważyłam.
Jeśli chodzi o róż to polecam Wibo, tani ale naprawdę świetny. Jeśli wolisz kuleczki wypróbuj te z Avonu. Nie są najtańsze ale można kupić w promocji, a poza tym są strasznie wydajne.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2012-02-02 o 11:50
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:30   #2609
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patkagg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam problem, szukam jakiegoś podkładu bardzo dobrze kryjącego, matującego który długo będzie się trzymał, moim głównym problemem jest to że mam trądzik a z tego co wiem podkład z Dermacolu zapycha pory co dla mnie może mieć nieprzyjemne skutki, zastanawiałam się nad podkładem z bourjois, ale nie jestem pewna, na chwilę obecną używam vichy dermablend i jestem na prawdę zawiedziona, zapłaciłam za niego 85 zł i żałuję każdej złotówki, głównym minusem jest to że strasznie brudzi ubranie, nie matowi skóry i uwydatnia suche skórki których niestety trochę mam, czytałam że bardzo dobry jest podkład estee lauder ale niestety jego cena (ok. 140 zł) to dla mnie osoby niezarabiającej zdecydowanie za dużo, możecie mi coś doradzić? Aha oprócz podkładu chciałam też kupić puder i róż bądź kuleczki.
O jakim podkładzie z bourjois myślałaś? Jeśli chodzi o healthy mix i Twoje wymagania (matowienie i utrzymywanie się) to stanowczo nie polecam. Po krótkim czasie będziesz świecić się jak latarnia,wiem to po swojej mieszanej cerze.
Estee lauder DW jest bardzo ciężki,raczej nie na codzienne wyjścia,choć i są osoby które go w ten sposób traktują.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a ja chcialabym podklad ktory jest kryjacy ale.. nawilzajacy ! zeby nie sciagal mi skory tylko robil ja taka swieza i rozswietlona, czy ktos sie orientuje czy takie w ogole sa? siedze na tym kwc ale tam tez idzie oszalec
Dr.jart BB cream
Ja używam silver- do mieszanej (ale o dziwo też fajnie nawilża,czuć to po zmyciu makijażu)
ale jest też wersja 'black' do suchej
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2012-02-02 o 13:31
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:17   #2610
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziękuję W takim razie z niego rezygnuje. Słyszałam również opinie, że wcale tak świetnie nie kryje
Widzę, że mamy podobny problem. Też szukasz czegoś kryjąco - matującego
U mnie póki co najlepiej sprawdza się Revlon Colorstay. Niedawno wróciłam do niego po dośc długiej przerwie, ale mam wrażenie, że kiedyś lepiej krył Muszę wspomagać się korektorem a efekt i tak nie jest idealny. Jednak do tej pory nie znalazłam lepszego rozwiązania. Nie wiem tylko jak sprawdziłby się u Ciebie, ponieważ nawilżający to on nie jest. Sporo osób narzeka, że wysusza skórę, ja mam mieszaną i niczego takiego nie zauważyłam.
Jeśli chodzi o róż to polecam Wibo, tani ale naprawdę świetny. Jeśli wolisz kuleczki wypróbuj te z Avonu. Nie są najtańsze ale można kupić w promocji, a poza tym są strasznie wydajne.
Dermablend kryje świetnie, ja nie używam korektora :P Ale ze świeceniem to prawda. Ale w wielu aptekach mają próbki, więc warto się wybrac bo opinie są różne.
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.