Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 22:33   #811
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Też chciałabym wrócić do naturalnych. Ostatni raz farbowałam w grudniu i mam około 3 cm odrosty. Problem w tym, że mam pofarbowane na jasny blond i odrosty nie wyglądają najlepiej. Moje naturalne to mysi blond.
Nie wiem czy nie zafarbować całość na ciemniejszy blond i już nie farbować. Ale jak farbuję na ciemniejszy kolor to po około miesiącu mam rude refleksy co mnie strasznie denerwuje
Ja bym nie ruszala . Szkoda zaczynac od początku, tu każdy centymetr jest na wage złota . 3 cm to juz swietny poczatek. Tez mialam podobne dylematy, czy nie dekoloryzowac i nie polozyc koloru zblizonego do natury. Ale zdecydowalam sie nie ruszac tego juz kilkucentymetrowego odrostu i jestem zadowolona . Obecnie naturalki maja 20 cm, a tak by było pare centymetrow mniej. U mnie kolor naturalny jest jasniejszy od farbowanego, a calosc wyglada dosc wporzadku, wbrew moim dawnym obawom. Ty jestes w lepszej sytuacji bo mozesz miec naturalne ombre hair z uwagu na ciemniejszy odrost .
Powodzenia

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2012-02-24 o 23:38
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 01:13   #812
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

zmierzylam swoje odrosty i maja ok. 6,5 cm

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
próbuje:

woda, wyciąg ze skrzypu, wyciąg z aloesu, wyciąg z korzenia imbiru, kompleks aminokwasów, tauryna, twin-80 (?), kollagen kosmetyczny, trilon b, olejek ylang ylang, olejek rozmarynowy, methylaparaben, propylparaben, diazolidinyl urea, propylenglikol.

ufff
sklad wyglada bardzo ladnie

ale coz, musze znalezc cos innego
seboradin mi sie juz niedlugo skonczy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 07:59   #813
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja Cie pamietam tez tak kiedys mialam nie bylam tu kilka tygodni wracam, a tu same nowe dziewczyny, co mnie nie znaja i jak nowa witaja
dokładnie
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ja też, w końcu (być może) udało mi się wpaść na dobry pomysł
Szkoda, że dopiero tak późno Chcę mieć włosy co najmniej za biust, a najlepiej prawie do pasa A jak jeszcze będą zdrowe i błyszczące to bajka. Bo zanim będą całe naturalne to trochę czasu minie. Ale najważniejsze, że nie będę już ich niszczyć, palić i kruszyć i w końcu urosną Póki co moją długość a raczej krótkość przedstawiam na zdjęciu z 11 lutego... Tak mi tęskno za długimi włosami
Chociaż ost. zauważyłam, że chyba w końcu rosną.
Należałoby iść spać, bo jutro mam trochę do zrobienia + włosy + impreza urodzinowa TŻ
Dobranoc już na 102 haha
długie masz już, sama bym chciała takie mieć moje ramion jeszcze nie sięgają nawet

ostatnio znowu mam problem z wypadaniem włosów. po umyciu tyle ich wyleci, że aż się boje, że niedługo mi nic na głowie nie zostanie.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 08:32   #814
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ja bym nie ruszala . Szkoda zaczynac od początku, tu każdy centymetr jest na wage złota . 3 cm to juz swietny poczatek. Tez mialam podobne dylematy, czy nie dekoloryzowac i nie polozyc koloru zblizonego do natury. Ale zdecydowalam sie nie ruszac tego juz kilkucentymetrowego odrostu i jestem zadowolona . Obecnie naturalki maja 20 cm, a tak by było pare centymetrow mniej. U mnie kolor naturalny jest jasniejszy od farbowanego, a calosc wyglada dosc wporzadku, wbrew moim dawnym obawom. Ty jestes w lepszej sytuacji bo mozesz miec naturalne ombre hair z uwagu na ciemniejszy odrost .
Powodzenia
No chyba jednak spróbuję wytrzymać z odrostem. Myślałam też o pigmentacji włosów, ale jeszcze muszę o tym poczytać
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:16   #815
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zmierzylam swoje odrosty i maja ok. 6,5 cm



sklad wyglada bardzo ladnie

ale coz, musze znalezc cos innego
seboradin mi sie juz niedlugo skonczy
no, całkiem niczego sobie

nigdy nie uwierzę,że rycyna może wysuszać, ja właśnie siedzę z olejkiem na głowie, żeby natłuszczyć skórę, pewnie będę musiała mocno szorować
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:46   #816
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bayka, piękne masz włosy i co najlepsze farbowane prawie się nie odznaczają. Wcale się nie dziwię, że nie chciałaś ich ścinać
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:50   #817
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
próbuje:

woda, wyciąg ze skrzypu, wyciąg z aloesu, wyciąg z korzenia imbiru, kompleks aminokwasów, tauryna, twin-80 (?), kollagen kosmetyczny, trilon b, olejek ylang ylang, olejek rozmarynowy, methylaparaben, propylparaben, diazolidinyl urea, propylenglikol.
Dzieki Ciekawi mnie ten korzen imbiru. Twin 80 to nic innego jak emulgator i to bardzo delikatny. I ta tauryna (normalnie wystepuje w red bullu ), pewnie i na cebulki dziala pobudzajaco.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zmierzylam swoje odrosty i maja ok. 6,5 cm
To duzo. I jak Ci sie zyje z odrostem? Bo pisalas, ze zle sie czulas z dwoma kolorami na glowie, ale chyba juz Ci to nie robi jakiejs wielkiej roznicy?

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nigdy nie uwierzę,że rycyna może wysuszać, ja właśnie siedzę z olejkiem na głowie, żeby natłuszczyć skórę, pewnie będę musiała mocno szorować
Oj moze. Oleje natluszczaja, ale nie nawilzaja. Ja odzulam to bolesnie na twarzy, kiedy stosowalam tylko olejki Hauschki. Skora byla sucha jak pergamin. Szczegolnie olejek rycynowy ma takowa wlasciwosc - stosuje olejowe oczyszczanie skory i zasada jest taka, ze im bardziej sucha skora tym mniej olejku rycynowego.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 10:06   #818
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć dziewczyny!
Ktoś tu coś mówił o hennie? Ja gdzieś to pudełko widziałam, ale gdzie nie mam pojęcia myślicie, że z moim kolorkiem też mogłabym spróbować?

Nałożyłam dziś sesę na kitek i zawinęłam w koka, olej w tym tygodniu zaliczony po raz drugi
Aha -nowa Alterra bardzo fajna nie przetłuściła mnie, a sam fakt, że bez odżywki już się włosy rozczesują tylko mnie bardziej pozytywnie utwierdza, że to dobry szampon
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:24   #819
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no, całkiem niczego sobie
rosna nam podobnie za miesiac u mnie pewnie tez bedzie prawie 8 cm

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To duzo. I jak Ci sie zyje z odrostem? Bo pisalas, ze zle sie czulas z dwoma kolorami na glowie, ale chyba juz Ci to nie robi jakiejs wielkiej roznicy?

staram sie zbytnio nad tym nie zastanawiac
na szczescie w lazience mam takie oswietlenie ze ta roznica wyglada lepiej niz w rzeczywistosci
poki co (odpukac ) farby mnie kompletnie nie kusza, nie moge sie doczekac swoich wloskow





__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:29   #820
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Nałożyłam dziś sesę na kitek i zawinęłam w koka, olej w tym tygodniu zaliczony po raz drugi
Aha -nowa Alterra bardzo fajna nie przetłuściła mnie, a sam fakt, że bez odżywki już się włosy rozczesują tylko mnie bardziej pozytywnie utwierdza, że to dobry szampon
To ta zielona?

Ja dalej chodze z olejem z wczoraj, nawet jakos przetrwalam noc w warkoczu Wieczorem dam znac jak wloski i postaram sie jutro wstawic w koncu zdjecie bo ciagle obiecuje i nic W ogole to wystraszylam sie tym rycynowym i postanowilam, ze zuzyje go na brwi i rzesy podobno jest dobrą odzywką dla nich. No ale z 2 str skoro wlosy wysusza to na rzesy bedzie dobry...?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:30   #821
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jestem po. z efektu jestem zadowolona, bo włosy wyglądają jak ombre co prawda 1-1,5 cm odrostu poszło, ale nie żałuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1159.jpg (57,1 KB, 74 załadowań)
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 10:39   #822
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jestem po. z efektu jestem zadowolona, bo włosy wyglądają jak ombre co prawda 1-1,5 cm odrostu poszło, ale nie żałuję
piknie
bardzo ... harmonijnie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dzieki Ciekawi mnie ten korzen imbiru. Twin 80 to nic innego jak emulgator i to bardzo delikatny. I ta tauryna (normalnie wystepuje w red bullu ), pewnie i na cebulki dziala pobudzajaco.
nooo, też myslę, co tu tauryna robi, pewnie pobudza cebulki i też zawsze mi sie z red bullem kojarzy a imbir ...może też pobudza? nie wiem tylko co, bo robie sobie herabtke z korzenia imbiru (nie mielonego) i chodze pobudzona


Cytat:
Oj moze. Oleje natluszczaja, ale nie nawilzaja. Ja odzulam to bolesnie na twarzy, kiedy stosowalam tylko olejki Hauschki. Skora byla sucha jak pergamin. Szczegolnie olejek rycynowy ma takowa wlasciwosc - stosuje olejowe oczyszczanie skory i zasada jest taka, ze im bardziej sucha skora tym mniej olejku rycynowego.
nie wiem, jak działa na włosy (właśnie zmyłam, dobrze szorowałam, ale i tak są tłuuuste a fe), ale na skore faktycznie , choc na olejku jest napisane,zeby nie stosowac do cery tlustej. nie probowalam na czolo, ale policzki przesusza, dlonie tez

nie moge juz wytrzymac, wstawie wam odroscik, za 3 dni mija 6 miesiecy, i tak te 3 dni juz nic nie zmienia kolor najbardziej zblizony do naturalnego, bez lampy, przy oknie
srednio ok 7 cm, miejscami 8
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg polroku.jpg (40,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg polroku2.jpg (36,0 KB, 37 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:50   #823
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jestem po. z efektu jestem zadowolona, bo włosy wyglądają jak ombre co prawda 1-1,5 cm odrostu poszło, ale nie żałuję
ladnie wyszlo

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie moge juz wytrzymac, wstawie wam odroscik, za 3 dni mija 6 miesiecy, i tak te 3 dni juz nic nie zmienia kolor najbardziej zblizony do naturalnego, bez lampy, przy oknie
srednio ok 7 cm, miejscami 8
podoba mi sie Twoj kolorek
czasami tez bym chciala miec ciemniejszy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:18   #824
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ja też, w końcu (być może) udało mi się wpaść na dobry pomysł
Szkoda, że dopiero tak późno Chcę mieć włosy co najmniej za biust, a najlepiej prawie do pasa A jak jeszcze będą zdrowe i błyszczące to bajka. Bo zanim będą całe naturalne to trochę czasu minie. Ale najważniejsze, że nie będę już ich niszczyć, palić i kruszyć i w końcu urosną Póki co moją długość a raczej krótkość przedstawiam na zdjęciu z 11 lutego... Tak mi tęskno za długimi włosami
Chociaż ost. zauważyłam, że chyba w końcu rosną.
Należałoby iść spać, bo jutro mam trochę do zrobienia + włosy + impreza urodzinowa TŻ
Dobranoc już na 102 haha
Mamy podobną długość włosów Tylko moje są falowane/kręcone. Ja też chcę już mieć długie włosy, błyszczące

edit. wstawiam zdjęcie mojej długości włosów.. Były już długie ale musiałam ściąć bo były zniszczone więc znowu są krótkie


Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zmierzylam swoje odrosty i maja ok. 6,5 cm
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja dalej chodze z olejem z wczoraj, nawet jakos przetrwalam noc w warkoczu Wieczorem dam znac jak wloski i postaram sie jutro wstawic w koncu zdjecie bo ciagle obiecuje i nic W ogole to wystraszylam sie tym rycynowym i postanowilam, ze zuzyje go na brwi i rzesy podobno jest dobrą odzywką dla nich. No ale z 2 str skoro wlosy wysusza to na rzesy bedzie dobry...?
Ja też daję na brwi i rzęsy.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie moge juz wytrzymac, wstawie wam odroscik, za 3 dni mija 6 miesiecy, i tak te 3 dni juz nic nie zmienia kolor najbardziej zblizony do naturalnego, bez lampy, przy oknie
srednio ok 7 cm, miejscami 8
Gratuluję rocznicy I dużo już masz naturalnych włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu99.jpg (10,9 KB, 59 załadowań)
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-02-25 o 14:22
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:24   #825
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ale wam szybko wloski rosną. Zazdroszcze, bo moje kiedyś pędzily a teraz... szkoda gadać.
Kaguya, z kazdym zdjęciem masz ciemniejsze naturalki im dłuzsze tym bardziej widac ich prawdziwy kolor. Śliczny blondo-brąz
Kto pytal o henne venity? 111 jest lepszy od 114, używałam obu i 114 daje nienaturalny fioletowy polysk, przynajmniej u mnie.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

aaaaa! zapomniałam, co do tej maski to w oryginalnym przepisie dodaje sie tylko żółtko, ale ja z lenistwa wrzucałam całe jajo. Nie zauwazylam, zeby mialo ono zły wpływ na wlosy ale przed chwilą wyczytałam, ze bialko może hamowac wchłanianie biotyny i wysuszać, więc może lepiej wyłączyć je z maseczki.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:01   #826
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hm no wiec 1 wrazenie po masce z siemienia nie jest za ciekawe...po pierwsze nie moglam w ogole tego odcedzic Wiec nalozylam razem z ziarenkami....a teraz po splukaniu mam jakies gluty we wlosach gdzieniegdzie Mam nadzieje, ze jak wyschna wlosy to jakos da sie to wyczesac

Poza tym to sliczne odrosty macie
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:03   #827
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Hm no wiec 1 wrazenie po masce z siemienia nie jest za ciekawe...po pierwsze nie moglam w ogole tego odcedzic Wiec nalozylam razem z ziarenkami....a teraz po splukaniu mam jakies gluty we wlosach gdzieniegdzie Mam nadzieje, ze jak wyschna wlosy to jakos da sie to wyczesac

Poza tym to sliczne odrosty macie
mnie bardzo zainteresowalo to siemie lniane
widzialam ze ma sporo zastosowan
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:32   #828
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja ziarenka wyjadam, a gluty daję na włosy
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:38   #829
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Bayka, piękne masz włosy i co najlepsze farbowane prawie się nie odznaczają. Wcale się nie dziwię, że nie chciałaś ich ścinać
dziekuje j nie chce miec krotkich wlosow dlatego tak sie zapieralam rekami i nogami przed scieciem teraz poszlo troszke wiecej pod noz, ale nie zaluje, mam juz tyle farbowancow z glowy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ktoś tu coś mówił o hennie? Ja gdzieś to pudełko widziałam, ale gdzie nie mam pojęcia myślicie, że z moim kolorkiem też mogłabym spróbować?
chcesz pohennowac wlosy?
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jestem po. z efektu jestem zadowolona, bo włosy wyglądają jak ombre co prawda 1-1,5 cm odrostu poszło, ale nie żałuję
bardzo ladnie wloski wygladaja

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
ale wam szybko wloski rosną. Zazdroszcze, bo moje kiedyś pędzily a teraz... szkoda gadać.
Kaguya, z kazdym zdjęciem masz ciemniejsze naturalki im dłuzsze tym bardziej widac ich prawdziwy kolor. Śliczny blondo-brąz
Kto pytal o henne venity? 111 jest lepszy od 114, używałam obu i 114 daje nienaturalny fioletowy polysk, przynajmniej u mnie.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

aaaaa! zapomniałam, co do tej maski to w oryginalnym przepisie dodaje sie tylko żółtko, ale ja z lenistwa wrzucałam całe jajo. Nie zauwazylam, zeby mialo ono zły wpływ na wlosy ale przed chwilą wyczytałam, ze bialko może hamowac wchłanianie biotyny i wysuszać, więc może lepiej wyłączyć je z maseczki.
ja wrzucalam cale jajo dzis uzywalam drugi raz, wlosy narazie schn wiec jeszcze nie wiem jak efekty


dziewczyny w ogole macie piekne te wloski i odrosciki
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 19:42   #830
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Kaguya, z kazdym zdjęciem masz ciemniejsze naturalki im dłuzsze tym bardziej widac ich prawdziwy kolor. Śliczny blondo-brąz
a to mnie zadziwiłaś teraz, bo myślałam,ze mam sredni blond na opakowaniach farb własnie task się oznacza,nawet "jasny" cos na poziomie 8
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:01   #831
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
bardzo ladnie wloski wygladaja
jeszcze się nie przyzwyczaiłam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:27   #832
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
To ta zielona?

Ja dalej chodze z olejem z wczoraj, nawet jakos przetrwalam noc w warkoczu Wieczorem dam znac jak wloski i postaram sie jutro wstawic w koncu zdjecie bo ciagle obiecuje i nic W ogole to wystraszylam sie tym rycynowym i postanowilam, ze zuzyje go na brwi i rzesy podobno jest dobrą odzywką dla nich. No ale z 2 str skoro wlosy wysusza to na rzesy bedzie dobry...?
nie, brązowa bardzo sympatyczna

jej, a gdzieś kiedyś czytałam, że nie powinno się trzymać oleju na włosach ponad 12 h, ale nie wiem czemu. Mam nadzieję, że to zabobon jakiś
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jestem po. z efektu jestem zadowolona, bo włosy wyglądają jak ombre co prawda 1-1,5 cm odrostu poszło, ale nie żałuję
bardzo fajny efekt
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
chcesz pohennowac wlosy?
nie całe, te końce, bo są coraz bardziej jasne. Ale na rozjaśniane włosy (a nie mam się co oszukiwać -mam rozjaśniane włosy, bo farba puściła) nie powinnam -i się zbyt boję, by ziolonki nie wyszły

Jutro jadę pochodzić po górach ciekawe co na to moje włosy -i mam dylemat -rozpuścić i przeprostować czy związać w kitkę/koka... Pierwsza opcja to trochę maltretowanie włosów i na pewno się od czapki i tak odkształcą, a z drugą mam taki problem, że się boję, że jakby gdzieś trzeba było kask założyć to mi kok będzie przeszkadzał i co ja mam zrobić?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:14   #833
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jeszcze się nie przyzwyczaiłam
to przyjdzie z czasem na poczatku to jest cos nowego, z czasem czujemy sie z tym czyms co jest nowe coraz lepiej
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie całe, te końce, bo są coraz bardziej jasne. Ale na rozjaśniane włosy (a nie mam się co oszukiwać -mam rozjaśniane włosy, bo farba puściła) nie powinnam -i się zbyt boję, by ziolonki nie wyszły

Jutro jadę pochodzić po górach ciekawe co na to moje włosy -i mam dylemat -rozpuścić i przeprostować czy związać w kitkę/koka... Pierwsza opcja to trochę maltretowanie włosów i na pewno się od czapki i tak odkształcą, a z drugą mam taki problem, że się boję, że jakby gdzieś trzeba było kask założyć to mi kok będzie przeszkadzał i co ja mam zrobić?
aha, no ja tez slyszalam, ze nie wolno hennowac wlosow po rozjasnianiu...

a co do fryzury to moze dwa male kitki? takie niskie, na karku? nie beda przeszkadzac w razie czego no i nie beda na zniszczenie narazone
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 09:07   #834
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to przyjdzie z czasem na poczatku to jest cos nowego, z czasem czujemy sie z tym czyms co jest nowe coraz lepiej
dokładnie
tym bardziej, że ostatnio nie było widać granicy odrost-farbowańce, a teraz widać mocno
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 09:27   #835
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a to mnie zadziwiłaś teraz, bo myślałam,ze mam sredni blond na opakowaniach farb własnie task się oznacza,nawet "jasny" cos na poziomie 8
na moim kompie masz bardzo ciemny blond mozna by się do brązu przychylać, dlatego nazwałam ich kolor blondo-brazem. Ja mam duuużo jaśniejsze włosy i moje są średnim blondem, niektórzy twierdza że ciemnym. A farby zawsze kłamią, bo według nich najbardziej zbliżony kolor do mojego to jasny popielaty blond.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 09:44   #836
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
na moim kompie masz bardzo ciemny blond mozna by się do brązu przychylać, dlatego nazwałam ich kolor blondo-brazem. Ja mam duuużo jaśniejsze włosy i moje są średnim blondem, niektórzy twierdza że ciemnym. A farby zawsze kłamią, bo według nich najbardziej zbliżony kolor do mojego to jasny popielaty blond.
to chyba zalezy od ustawień monitora. widziałam twój kolor i też uważam, że jest jaśniejszy od mojego, ale tylko trochę. wiesz, farbowane nigdy nie bedą miały takiego odcienia jak naturalne. poza tym, moje sa takie przezroczyste, mienia sie roznymi odcieniami. nie wiem, jak to okreslic, takie "czyste", a nie oblepione farbą.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:10   #837
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Hm no wiec 1 wrazenie po masce z siemienia nie jest za ciekawe...po pierwsze nie moglam w ogole tego odcedzic Wiec nalozylam razem z ziarenkami....a teraz po splukaniu mam jakies gluty we wlosach gdzieniegdzie Mam nadzieje, ze jak wyschna wlosy to jakos da sie to wyczesac
Za gestego tego gluta zrobilas Wez nastepnym razem mniej ziarenek lub wiecej wody i odcedz od razu po gotowaniu. Zel sprawdza sie lepiej, jak jest rzadszy. A ziarenka potem nie chca sie splukac z wlosow, nie radze ich nakladac.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:23   #838
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziekuje j nie chce miec krotkich wlosow dlatego tak sie zapieralam rekami i nogami przed scieciem teraz poszlo troszke wiecej pod noz, ale nie zaluje, mam juz tyle farbowancow z glowy
Rozumiem Cię jak najbardziej Łatwiej wrócić do naturalnych włosów poprzez radykalne ścięcia, ale sama myśl o krótkich włosach przeraża. Sama mam teraz dość długie włosy i nie zamierzam się ich pozbywać ;D
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:35   #839
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię jak najbardziej Łatwiej wrócić do naturalnych włosów poprzez radykalne ścięcia, ale sama myśl o krótkich włosach przeraża. Sama mam teraz dość długie włosy i nie zamierzam się ich pozbywać ;D
mnie też przerazała, ale cóz, musiałam poświęcic, bo miałam siano
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:04   #840
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mnie też przerazała, ale cóz, musiałam poświęcic, bo miałam siano
Wiem, że to żadne pocieszenie ale....odrosną: naturalne, ładne i zdrowe
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.