Filtry UV a makijaż - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 09:39   #2521
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Contax napiszę tutaj, aby na zwątpieniu filtrowym nie zaśmiecać
Welurki są fantastyczne!!!!! Strasznie mi sie podoba jak traktuję nimi policzki, a resztę twarzy mythicami. Twarz wygląda wtedy tak blado z pięknymi rumieńcami! Muszę powiedzieć, że szukam czegoś co dawałoby jeszcze lepszy efekt jasnej, iskrzącej cery, niż meteorki 01. A welurki w pudełku są zachwycające! Te kolorki! Muszę powiedzieć, że chyba welury podobają mi sie bardzej niż 01 i 02.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:21   #2522
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że szukam czegoś co dawałoby jeszcze lepszy efekt jasnej, iskrzącej cery, niż meteorki 01.
No to już chyba tylko sypkie pryzmy 01 zostały do przetestowania

Ula, Erato - dostałyście swoje Lucidity z wisienki?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:36   #2523
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Contax napiszę tutaj, aby na zwątpieniu filtrowym nie zaśmiecać
Welurki są fantastyczne!!!!! Strasznie mi sie podoba jak traktuję nimi policzki, a resztę twarzy mythicami. Twarz wygląda wtedy tak blado z pięknymi rumieńcami! Muszę powiedzieć, że szukam czegoś co dawałoby jeszcze lepszy efekt jasnej, iskrzącej cery, niż meteorki 01. A welurki w pudełku są zachwycające! Te kolorki! Muszę powiedzieć, że chyba welury podobają mi sie bardzej niż 01 i 02.
Ulu no pewnie, że kulki są fantastyczne A próbowałaś najpierw upudrować buźkę Lucidity (doszedł w końcu? mam nadzieję, że tak), on też ujednolica koloryt i rosjaśnia skórę, na to mythic i na kolorki welurki. Efekt powinien być super
Bardziej iskrzące, mocniej rozświetlające i leciutko opalizujące, czyli prawdopodobnie takie jak chcesz są sypkie meteorytki. Niestety drogie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:46   #2524
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ulu no pewnie, że kulki są fantastyczne A próbowałaś najpierw upudrować buźkę Lucidity (doszedł w końcu? mam nadzieję, że tak), on też ujednolica koloryt i rosjaśnia skórę, na to mythic i na kolorki welurki. Efekt powinien być super
Bardziej iskrzące, mocniej rozświetlające i leciutko opalizujące, czyli prawdopodobnie takie jak chcesz są sypkie meteorytki. Niestety drogie.

Oj widzę Kasiu, że cenisz sobie rozświetlenie do potęgi .
Jeśli masz na myśli pearly touch, to dla mnie to najbardziej rozświetlający puder na rynku.
Podobałby mi się na idealnej cerze przygotowanej podkładem, nałożony wprawną ręką.

Ja chyba bym sobie nim zrobiła krzywdę - mega żarówę .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:47   #2525
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
mam zupełnie odmienne spostrzeżenia. u mnie ten puder nie matuje filtrów za dobrze, ba, jak dla mnie, to wcale się do nich nie nadaje. matuje na krótko i nie likwiduje lepkości filtrów - a to dla mnie ważne. tak więc nie tylko ze skrobią nie ma go co porównywać, ale i z pudrem jedwabnym Hauschki, który na filtrach spisuje się świetnie.
Znowu potwierdza się stara wizażowa prawda: co Wizażanka, to inne gusta .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:56   #2526
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Znowu potwierdza się stara wizażowa prawda: co Wizażanka, to inne gusta .
Święte słowa Suri ja własnie sobie kupiłam puder ryżowy, żeby sprawdzić jaki on jest w rzeczywistości.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 12:15   #2527
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Święte słowa Suri ja własnie sobie kupiłam puder ryżowy, żeby sprawdzić jaki on jest w rzeczywistości.
Czekamy na relacje .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 13:16   #2528
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
No to już chyba tylko sypkie pryzmy 01 zostały do przetestowania

Ula, Erato - dostałyście swoje Lucidity z wisienki?

Mam nadzieję, że w tym tygodniu dojdą wreszcie... Zresztą przesyłka z merlina, rzekomo wysłana do mnie 18 grudnia, też nie doszła Na szczęście tam były (są) tylko "dodatki" do prezentów głównych.
Dziś właśnie wymiotłam ostatnie resztki mojego Translucida, no a Lu nie ma. Muszę przejść na Avene Co akurat w tym tygodniu będzie możliwe, na szczęście, bo chwilowo zawiesiłam Zorac na kołku i się nie łuszczę Zestaw emulsja Avene, podkład Wonder Finish Maybelline i puder sypki Lumene z jedwabnym Hauschką wygląda wcale nieźle. Na emulsję muszę dać podkład, bo z samym pudrem wychodzi okropnie, straszne kluchy się robią. W ostateczności będę stosować Smoczą metodę, czyli filtr matowany skrobią/Hauschką, a na to dowolny puder. Trudno, muszę jakoś doczekać na to Lu.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:18   #2529
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Czekamy na relacje .
Pewnie, jak tylko go dostanę to odrazu wyrpóbuję i dam znać. Ale podejrzewam, że raczej będzie OK. Oczywiście w kategorii pudrów matujących. Spotkałam się z opinią, że jest podobny do "rozświetlajacego" Hauschki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:31   #2530
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że w tym tygodniu dojdą wreszcie... Zresztą przesyłka z merlina, rzekomo wysłana do mnie 18 grudnia, też nie doszła Na szczęście tam były (są) tylko "dodatki" do prezentów głównych.
Dziś właśnie wymiotłam ostatnie resztki mojego Translucida, no a Lu nie ma. Muszę przejść na Avene Co akurat w tym tygodniu będzie możliwe, na szczęście, bo chwilowo zawiesiłam Zorac na kołku i się nie łuszczę Zestaw emulsja Avene, podkład Wonder Finish Maybelline i puder sypki Lumene z jedwabnym Hauschką wygląda wcale nieźle. Na emulsję muszę dać podkład, bo z samym pudrem wychodzi okropnie, straszne kluchy się robią. W ostateczności będę stosować Smoczą metodę, czyli filtr matowany skrobią/Hauschką, a na to dowolny puder. Trudno, muszę jakoś doczekać na to Lu.
Mieszkać w tuż obok pudrowej krainy i tak się wykąpać .
Mam nadzieję, że szybko do ciebie dotrze.

Jeśli chodzi o Merlina - to wina poczty, zamawiam u nich od lat ani razu mnie nie zawiedli.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:38   #2531
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
No to już chyba tylko sypkie pryzmy 01 zostały do przetestowania

Ula, Erato - dostałyście swoje Lucidity z wisienki?
Tak, tak dzisiaj niedawno był listonosz i przyniósł puder
Bez dopłat się obyło! Muszę powiedzieć, że jestem zodowolona, bo mimo tego, że trochę trzeba było czekać to jednak taniej niż w GC, albo urodzie udało mi sie kupić
Kate pryzmy sypkie 01 też mnie kuszą , ale może kupie na truskawce jak już tam zawitają. Na truskawie EL kosztuje tylko 101 zł. Tylko ja nie mam karty do płacenia za granicą, ale może wpłynęłabym na kolegę

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ulu no pewnie, że kulki są fantastyczne A próbowałaś najpierw upudrować buźkę Lucidity (doszedł w końcu? mam nadzieję, że tak), on też ujednolica koloryt i rosjaśnia skórę, na to mythic i na kolorki welurki. Efekt powinien być super
Bardziej iskrzące, mocniej rozświetlające i leciutko opalizujące, czyli prawdopodobnie takie jak chcesz są sypkie meteorytki. Niestety drogie.
Dzięki za radę Kasiu Wypróbuję, ale dopiero jutro Dzisiaj mi sie juz niczym nie chce maziać, jakaś rozleniwiona jestem po Świętach
Z meteorkami na razie basta! Mam nadzieję, że starczą mi na długo
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 13:39   #2532
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Mieszkać w tuż obok pudrowej krainy i tak się wykąpać .
Mam nadzieję, że szybko do ciebie dotrze.

Jeśli chodzi o Merlina - to wina poczty, zamawiam u nich od lat ani razu mnie nie zawiedli.
"pudrowej krainy"? A to dobre Ja tam średnio lubię tę pudrową krainę, bo w niej jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze trafiam na jakąś trąbę powietrzną, co mi szaleje po portfelu Co do merlina, to też jestem ich stałą klientką od paru lat i nie miałam nigdy powodu do narzekań. Kolejna nauczka, że prezentów nie należy nigdy kupować ani zamawiać na ostatnią chwilę
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:41   #2533
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Tak, tak dzisiaj niedawno był listonosz i przyniósł puder
Bez dopłat się obyło! Muszę powiedzieć, że jestem zodowolona, bo mimo tego, że trochę trzeba było czekać to jednak taniej niż w GC, albo urodzie udało mi sie kupić
To i dla mnie nadzieja zaświtała Nie ma mnie w domu, ale może znajdę awizo po powrocie...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:44   #2534
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
To i dla mnie nadzieja zaświtała Nie ma mnie w domu, ale może znajdę awizo po powrocie...
Erato jestem pewna, że jak już nie doszedł to przyjdzie dosłownie na dniach.
Muszę powiedzieć, że oprócz tego oczekiwania to z wisienką jak najbardziej jest wszystko OK. Kontakt mailowy bardzo miły i szybki. Wysłałam do nich chyba ze 3 maile i na każdy odpowiedzieli
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 13:44   #2535
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Tak, tak dzisiaj niedawno był listonosz i przyniósł puder
Bez dopłat się obyło! Muszę powiedzieć, że jestem zodowolona, bo mimo tego, że trochę trzeba było czekać to jednak taniej niż w GC, albo urodzie udało mi sie kupić
Kate pryzmy sypkie 01 też mnie kuszą , ale może kupie na truskawce jak już tam zawitają. Na truskawie EL kosztuje tylko 101 zł. Tylko ja nie mam karty do płacenia za granicą, ale może wpłynęłabym na kolegę
No to cieszę się, że już go masz w łapkach
Na pryzmy trzeba się zasadzić na allegro - mam nadzieję, że coś wkrótce się w temacie ruszy .
Zresztą z perfumerii też je wymiotło.

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
"pudrowej krainy"? A to dobre Ja tam średnio lubię tę pudrową krainę, bo w niej jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze trafiam na jakąś trąbę powietrzną, co mi szaleje po portfelu Co do merlina, to też jestem ich stałą klientką od paru lat i nie miałam nigdy powodu do narzekań. Kolejna nauczka, że prezentów nie należy nigdy kupować ani zamawiać na ostatnią chwilę
Otóż to - moje gwiazdkowe pachnące prezenty też jeszcze w rękach pocztowców .

A ja ją kocham, pudrową krainę znaczy , choć oczywiście trąba mnie nie omija , a jakże, nie ma zlituj się dla portfela.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:01   #2536
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Tak, tak dzisiaj niedawno był listonosz i przyniósł puder
Bez dopłat się obyło! Muszę powiedzieć, że jestem zodowolona, bo mimo tego, że trochę trzeba było czekać to jednak taniej niż w GC, albo urodzie udało mi sie kupić
Kate pryzmy sypkie 01 też mnie kuszą , ale może kupie na truskawce jak już tam zawitają. Na truskawie EL kosztuje tylko 101 zł. Tylko ja nie mam karty do płacenia za granicą, ale może wpłynęłabym na kolegę

Dzięki za radę Kasiu Wypróbuję, ale dopiero jutro Dzisiaj mi sie juz niczym nie chce maziać, jakaś rozleniwiona jestem po Świętach
Z meteorkami na razie basta! Mam nadzieję, że starczą mi na długo
No super, że już go masz. Teraz i ja bez obaw odwiedzę wisienkę.
Pewnie dwa pudła meteorytów w zupełności wystarczą na lata, a coś mi się widzi, że w spadku zostawisz je Córeczce. Ja tam swoje zawsze równo odziełam pomiędzy psiapsiuły.

Na sypkie pryzmy tak ja pisze Kate30 trzeba zasadzić się na allegro. W cywilizowanym świecie podobno jest sześć odcieni, i jeden z bielą, podobno fajniejszy niż 01 – pastele.

A tak w ogóle to muszę się pochwalić, że dostałam sypkie pryzmy w pogwiazdkowym prezencie od przyjaciółki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:05   #2537
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to muszę się pochwalić, że dostałam sypkie pryzmy w pogwiazdkowym prezencie od przyjaciółki.

Kasiu
- a który odcień dostałaś?
Super przyjaciółka
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:05   #2538
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No super, że już go masz. Teraz i ja bez obaw odwiedzę wisienkę.
Pewnie dwa pudła meteorytów w zupełności wystarczą na lata, a coś mi się widzi, że w spadku zostawisz je Córeczce. Ja tam swoje zawsze równo odziełam pomiędzy psiapsiuły.

Na sypkie pryzmy tak ja pisze Kate30 trzeba zasadzić się na allegro. W cywilizowanym świecie podobno jest sześć odcieni, i jeden z bielą, podobno fajniejszy niż 01 – pastele.

A tak w ogóle to muszę się pochwalić, że dostałam sypkie pryzmy w pogwiazdkowym prezencie od przyjaciółki.
O kurcze Contax!!! Szkoda, że ja nie mam takiej przyjaciółki ! A jaki numer??

Nie wiem czy Tośka odziedziczy po mnie meteorki, bo już młodsza siostra je "obadała" i prosiła o "parę kulek" A wizaż czyta rzadko
Kurcze myślicie, ze na truskawie i wisience nie będą mieli sypkich pryzm?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:08   #2539
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
O kurcze Contax!!! Szkoda, że ja nie mam takiej przyjaciółki ! A jaki numer??

Nie wiem czy Tośka odziedziczy po mnie meteorki, bo już młodsza siostra je badała: i prosiła o "parę kulek" A wizaż czyta rzadko
Kurcze myślicie, ze na truskawie i wisience nie będą mieli sypkich pryzm?
Ula - pewno będą mieli.
Na A o tyle łatwiej, że nie trzeba mieć magicznej, wytłaczanej karty .

Obdaruj siostrę , marne szanse, że sama dasz radę 2 pudełkom meteorków.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 14:11   #2540
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
O kurcze Contax!!! Szkoda, że ja nie mam takiej przyjaciółki ! A jaki numer??

Nie wiem czy Tośka odziedziczy po mnie meteorki, bo już młodsza siostra je badała: i prosiła o "parę kulek" A wizaż czyta rzadko
Kurcze myślicie, ze na truskawie i wisience nie będą mieli sypkich pryzm?
Pastele wczoraj do mnie się przyturlała i je przyniosła Zostawiła jeszcze u mnie 02 do testów. Mam nadzieję, że nie będzie z nimi tak jak z prasowanymi - wielkie halo o nic

Tudno powiedzieć, na truskawie częściej jest niechodliwa kolorówka, ale kto wie. Trzeba być dobrej myśli. Bliżej jest allegro, tylko trzeba cierpliwie poczekać, aż sprzedawcy wrócą ze świeżym towarem.

Siostrze może delikatnie zasugeruj, że kuleczki APC są porównywalne.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:16   #2541
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Podziele sie z Wami moim niezadowoleniem Napisalam maile do sprawdzonych ludzi na A,w kwestii pryzm i zonk jak narazie zadna z tych osob nie spodziewa sie nowej dostawy czegokolwiek z Givenchy.

A moze macie jakies inne sprawdzone miejsca na zakupy z netu?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:16   #2542
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pastele wczoraj do mnie się przyturlała i je przyniosła Zostawiła jeszcze u mnie 02 do testów. Mam nadzieję, że nie będzie z nimi tak jak z prasowanymi - wielkie halo o nic

Tudno powiedzieć, na truskawie częściej jest niechodliwa kolorówka, ale kto wie. Trzeba być dobrej myśli. Bliżej jest allegro, tylko trzeba cierpliwie poczekać, aż sprzedawcy wrócą ze świeżym towarem.

Siostrze może delikatnie zasugeruj, że kuleczki APC są porównywalne.
Przyturlała

Super Kasiu - masz możliwość potestowania i porównania odcieni.
Ja swoje kupowłam w ciemno - ale był to strzał w 10.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:28   #2543
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podziele sie z Wami moim niezadowoleniem Napisalam maile do sprawdzonych ludzi na A,w kwestii pryzm i zonk jak narazie zadna z tych osob nie spodziewa sie nowej dostawy czegokolwiek z Givenchy.

A moze macie jakies inne sprawdzone miejsca na zakupy z netu?
Hexx no to mnie zmartwiłaś.
Trzeba będzie znowu zatrudnić znajomych jężdżących zagramanicę.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Przyturlała

Super Kasiu - masz możliwość potestowania i porównania odcieni.
Ja swoje kupowłam w ciemno - ale był to strzał w 10.
Też bym tak chciała. Zobaczymy jak przetestuję, jak będzie coś nie tak to puderek pójdzie w świat.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:36   #2544
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Trzeba będzie znowu zatrudnić znajomych jężdżących zagramanicę.
Otóż to.
Mam przyjaciela w Niemczech, kupuje dla mnie różne rzeczy, jest już wprowadzony w temat, świetnie zna się na pudrach .
Także jakby co to go zatrudnimy i już.

Będę z nim balowała w Sylwestra i zlecę mu poszukiwania w tamtejszych perfumeriach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:42   #2545
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Hexx no to mnie zmartwiłaś.
Trzeba będzie znowu zatrudnić znajomych jężdżących zagramanice
Niestety sama jestem bardzo niepocieszona;jeszcze nadzieja w Kosmie ze mozeu Niej....a jak nie to nie mam pomyslu,tymbardziej ze czekac na okazje wyjazdu kogos ze znajomych moge czekac spory czas,praktycznie wszyscy wrocili na Swieta i zostaja jakis czas.

Cytat:
Napisane przez Kate30
Otóż to.
Mam przyjaciela w Niemczech, kupuje dla mnie różne rzeczy, jest już wprowadzony w temat, świetnie zna się na pudrach .
Także jakby co to go zatrudnimy i już.
Daj znac Kasiu jak bedziesz wiedziala cos wiecej a ja postaram sie byc na biezaco
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:42   #2546
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Otóż to.
Mam przyjaciela w Niemczech, kupuje dla mnie różne rzeczy, jest już wprowadzony w temat, świetnie zna się na pudrach .
Także jakby co to go zatrudnimy i już.

Będę z nim balowała w Sylwestra i zlecę mu poszukiwania w tamtejszych perfumeriach.
No to jak będzie można to ja z wielką chęcią skorzystam z tego źródła za Twoim pośrednictwem
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:47   #2547
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie ma sprawy dziewczyny - Mirek wybada sprawę i jakby co to nas obkupi.
Znakomicie sobie radzi w perfumeriach, zapewniam was.

Zresztą i tak miałam go zatrudnić do poszukiwań pastelowych prissmissime, są takie cudne, na A jeszcze nie widziałam, a w PL nie ma i nie będzie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:55   #2548
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy dziewczyny - Mirek wybada sprawę i jakby co to nas obkupi.
Znakomicie sobie radzi w perfumeriach, zapewniam was.

Zresztą i tak miałam go zatrudnić do poszukiwań pastelowych prissmissime, są takie cudne, na A jeszcze nie widziałam, a w PL nie ma i nie będzie.
Wierzę Ci, że Mirek dobrze sobie radzi w świecie kosmetyków, to kwestia "otwartej głowy" i słuchania tego co się do niego mówi.

Coś mi się wydaje, że te cienie, ale w wrsji beże i brązy widziałam dzisiaj na allegro.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 15:05   #2549
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wierzę Ci, że Mirek dobrze sobie radzi w świecie kosmetyków, to kwestia "otwartej głowy" i słuchania tego co się do niego mówi.

Coś mi się wydaje, że te cienie, ale w wrsji beże i brązy widziałam dzisiaj na allegro.
Tak, te czekoladowe są nawet w mojej sephorze.
Ale mnie nie chodzi o cienie, tylko o to cudo.

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=28

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=27
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 16:14   #2550
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Justa, a zwykły makijaż?
rzadko mam na twarzy makijaż nie-na-filtrach, więc nie wiem jeśli kiedyś przetestuję, to dam znać.


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Skrobia ryzowa lepiej matuje niz jedwabny Hauschki i nadaje sie do mieszanek pudrowych lepiej niz dry flo.
a gdzie kupiłaś tę skrobię ryżową? i czy to jest czysta skrobia czy z jakimiś dodatkami?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.