Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 19:05   #3601
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
prawdziwe wspolczucia ze nie udalo ci sie zerżnąc...
to co, poprawka?

ja nie oglagam takich osob na yt, bo mi ich tak zal ze mam ochote powiadomic jakas organizacje pomocy takim osobom ale ta panna tragedia i jeszcze kosciol... o matko

ale to nic, wczoraj ogladalam z tz program na tvnplayerze o prawiczkach, byl jeden typ 26 lat i bral udzial w kursie jak stracic prawictwo i sie osmielic do kobiet i tam stare babska po 50pare lat go osmielaly- macal je, calowal...blleee... a na koniec z jedna z nich stracil dziewictwo i wszystko udokumentowane na filmikach, nawet jak jedna zwalila mu konia pierwszy raz w jego zyciu niby tragedia mowie wam... nie wierze ze tacy niedorobieni faceci istnieja

jak cos to link:

http://tvnplayer.pl/programy-online/...E00,13159.html
widziałam tego gościa na tvn style ostatnio masakra
mi najbardziej żal tych co chodzą do rozmów w toku i robią z siebie kretynów
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny a mam jeszcze jedno durne pytanie odnosnie all..

a jak sie kupuje cos i nie chce placic przez to payu to jak to odznaczyc ze sie zrobi normalnie przelew?
jak wchodzisz w ten formularz dostawy to tam masz opcje zwykły przelew czy coś takiego, przelew bankowy jest chyba napisane

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam, wczoraj na fejsie to krążyło na początku myślałam, że jest niedorozwinięta, ale sama napisała, że nie jest, że jest zdrowa, więc nie miałam wyrzutów sumienia śmiejąc się z tego i przez nią się nie uczyłam! Bo zaczęłam oglądać całą resztę jej filmów
ja też zaczęłam oglądać ale chyba musi mieć coś z głową,żeby zamieszczać takie filmiki na youtube
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:34   #3602
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

wlasnie jak kupowalam to ten formularz wymuszal na mnie niejako zaplate przez payu- bo jak kliknelam przelew agricole to od razu mi otworzylo strone logowania... ale kliknelam anuluj i boje sie ze namieszalam sprzedawcy, bo do niego poszedl mail z allegro ze bede placic przez payu ;/
no nic czekam na maila od sprzedawcy i sie wyjasni...
ale troszke sie stresuje, bo boje sie ze zle zrobilam...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:36   #3603
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze bo nie wiem czy nie zamotalam sprzedawcy... niby kliknelam na to payu- ale potem anulowalam, bo nie wiedzialam ze jest cos takiego i wplate zrobilam sama przez przelew internetowy.
ale jak ten sprzedawca czeka na wplate przez payu to sie nie doczeka a nie napisal mi zadnego @, a na pewno wczoraj mial juz pieniadze na koncie...
nie wiem czy czekac do piatku na listonosza czy np zadzwonic do sprzedawcy i zapytac czy ma moja kase czy nie...
nie chce z siebie zrobic debila
Bunny zadzwoń, nie zrobisz z siebie debila w końcu tu chodzi o Twoje pieniądze zadzwoń i się nie martw
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka wyrazy współczucia!
Ale co to nic nie napisałaś?:d
nie no aż takim matołem nie jestem, napisałam po swojemu ale jak widziałam jak się niektórzy rozpisali to aż dostałam wytrzeszczu, normalnie opowiadania pisali, a ja w punktach
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też zaczęłam oglądać ale chyba musi mieć coś z głową,żeby zamieszczać takie filmiki na youtube
zostawmy to lepiej bez komentarza
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:42   #3604
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny zadzwoń, nie zrobisz z siebie debila w końcu tu chodzi o Twoje pieniądze zadzwoń i się nie martw

nie no aż takim matołem nie jestem, napisałam po swojemu ale jak widziałam jak się niektórzy rozpisali to aż dostałam wytrzeszczu, normalnie opowiadania pisali, a ja w punktach

zostawmy to lepiej bez komentarza
jak mi do jutra do poludnia nie odpisze maila to bede go katowac telefonami dzieki za podpowiedzi bo juz mnie niezle nerwy jedza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:49   #3605
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny spokojnie jak miałaś ten formularz dostawy to trzeba było zanaczyć,że robisz zwykły przelwe bankowy (bez wybierania banku) tak jak jest zaznaczone tutaj http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...w=1333&bih=646 ale nie martw się sprzedawca na pewno sprawdza swoje normalne konto niektórzy nie potwierdzają emailem wysyłki, chociaż ostatnio raczej to się już nie zdarza.. ale najlepiej jak mówi Kitka zadzwoń
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 19:56   #3606
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny spokojnie jak miałaś ten formularz dostawy to trzeba było zanaczyć,że robisz zwykły przelwe bankowy (bez wybierania banku) tak jak jest zaznaczone tutaj http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...w=1333&bih=646 ale nie martw się sprzedawca na pewno sprawdza swoje normalne konto niektórzy nie potwierdzają emailem wysyłki, chociaż ostatnio raczej to się już nie zdarza.. ale najlepiej jak mówi Kitka zadzwoń
ojej to ja tego nie zauwazylam i zle zaznaczylam ;/
juz teraz bede wiedziala.
jak pisalam- czekam na maila, a jak nie to jutro przedzwonie
dziekuje ze mnie oswiecilyscie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:06   #3607
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

bez wątpienia najgorsza koloryzacja ever kąpiel super nie czułam żebym cokolwiek miała na głowie ale z tą aflą to przeszłam przez istne piekło nigdy w życiu żadna koloryzacja nie wyżarła mi tak mózgu. Przy samej aplikacji już myślałam że się zesram z bólu a myśl że mam z tym siedzieć 45 minut przyprawiała mnie o mdłości. Bez jaj nie byłam w stanie usiedzieć na dupie tv oglądałam chodząc z jednego końca pokoju w drugi siedzę teraz z Glorią na głowie i czuję się fantastycznie - ULGA! Mam nadzieję że nie będę miała żadnych strupów na głowie bo czeka mnie przedłużanie. Zdjęcia mam tylko po kąpieli rozjaśniającej niestety po alfie już nie zrobię bo jest ciemno. Rano coś cyknę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 21:16   #3608
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
bez wątpienia najgorsza koloryzacja ever kąpiel super nie czułam żebym cokolwiek miała na głowie ale z tą aflą to przeszłam przez istne piekło nigdy w życiu żadna koloryzacja nie wyżarła mi tak mózgu. Przy samej aplikacji już myślałam że się zesram z bólu a myśl że mam z tym siedzieć 45 minut przyprawiała mnie o mdłości. Bez jaj nie byłam w stanie usiedzieć na dupie tv oglądałam chodząc z jednego końca pokoju w drugi siedzę teraz z Glorią na głowie i czuję się fantastycznie - ULGA! Mam nadzieję że nie będę miała żadnych strupów na głowie bo czeka mnie przedłużanie. Zdjęcia mam tylko po kąpieli rozjaśniającej niestety po alfie już nie zrobię bo jest ciemno. Rano coś cyknę
ojej ale przeciez ostatnio tez robilas cube'm i nie pieklo az tak?!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:25   #3609
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojej ale przeciez ostatnio tez robilas cube'm i nie pieklo az tak?!

no właśnie w szoku jestem z tym że ostatnio nie robiłam alfy bezpośrednio po myciu włosów tylko na drugi dzień po kąpieli to było bo pamiętam że kąpiel robiłam bardzo późnym wieczorem i resztę koloryzacji zostawiłam na następny dzień. No i wtedy w sumie 10 minut tylko jakoś malaksowałam całość więc przy masowaniu tak nie było czuć ale dziś to tragedia jakaś chyba nie powinnam jej robić zaraz po zmyciu tego rozjaśniacza
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:28   #3610
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
no właśnie w szoku jestem z tym że ostatnio nie robiłam alfy bezpośrednio po myciu włosów tylko na drugi dzień po kąpieli to było bo pamiętam że kąpiel robiłam bardzo późnym wieczorem i resztę koloryzacji zostawiłam na następny dzień. No i wtedy w sumie 10 minut tylko jakoś malaksowałam całość więc przy masowaniu tak nie było czuć ale dziś to tragedia jakaś chyba nie powinnam jej robić zaraz po zmyciu tego rozjaśniacza
no najlepiej byloby miec z dzien przerwy... zeby skora odpoczela...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:48   #3611
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no najlepiej byloby miec z dzien przerwy... zeby skora odpoczela...

następnym razem odczekam aż mi się trochę przetłuści głowa i dopiero będę paćkać alfę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 21:54   #3612
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
następnym razem odczekam aż mi się trochę przetłuści głowa i dopiero będę paćkać alfę
pomoc moze tez zastosowanie po rozjasniaczu i szamponie odzywki na skore glowy- stworzy mini warstewke ochronna na skorze mimo splukania- jak tak robie przed koloryzacja gdy umyje wlosy klade po myciu odzywke nie tylko na dlugosci ale i na skore... i po farbie myje wlosy odzywka joaski a nie szamponem.
jednak rozjasniacz trzeba domywac szamponem, bo sama odzywka go nie domyje.
sprobuj ns razem.
nawet jak wlosy klapna przy skorze to nic bo i tak ns dnia juz pofarbujesz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:07   #3613
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pomoc moze tez zastosowanie po rozjasniaczu i szamponie odzywki na skore glowy- stworzy mini warstewke ochronna na skorze mimo splukania- jak tak robie przed koloryzacja gdy umyje wlosy klade po myciu odzywke nie tylko na dlugosci ale i na skore... i po farbie myje wlosy odzywka joaski a nie szamponem.
jednak rozjasniacz trzeba domywac szamponem, bo sama odzywka go nie domyje.
sprobuj ns razem.
nawet jak wlosy klapna przy skorze to nic bo i tak ns dnia juz pofarbujesz

No właśnie się nad tym krokiem z nałożeniem odżywki zastanawiałam ale raczej bałam się o to że nie rozczeszę włosów mogłam nałożyć no ale człowiek uczy się na błędach będę pamiętać przy następnej koloryzacji
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:20   #3614
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie wiem asiu bo jak pisalam czeko- jak sie daje inaczej niz pol na pol to juz jest roznica polysku a nie koloru i stad moze rudziec.
jak czujesz taka potrzebe to probuj, choc ja mysle ze moze byc mniej chlodno...
o to nie będę już kombinować
zostaje przy mieszance pół na pół bo było najlepiej
a co do all to ja zawsze w wiadomości do sprzedającego piszę, że płacę zwykłym przelewem nie przez allegro i wszystko jasne
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
poprawka będzie nieunikniona

ok, pokażę fotki ale pewnie dopiero w piątek, bo pofarbuję jutro wieczorem, więc nie ma sensu wstawiać fotek w sztucznym świetle
ok to czekam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:23   #3615
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
No właśnie się nad tym krokiem z nałożeniem odżywki zastanawiałam ale raczej bałam się o to że nie rozczeszę włosów mogłam nałożyć no ale człowiek uczy się na błędach będę pamiętać przy następnej koloryzacji
a dlaczego mialabys na odzywke nie rozczesac wlosow?! nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o to nie będę już kombinować
zostaje przy mieszance pół na pół bo było najlepiej
a co do all to ja zawsze w wiadomości do sprzedającego piszę, że płacę zwykłym przelewem nie przez allegro i wszystko jasne

ok to czekam
kurcze to ja taka tępa pałka jestem namieszalam z tym all nie ma co...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:28   #3616
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a dlaczego mialabys na odzywke nie rozczesac wlosow?! nie rozumiem...
nie nie.. źle mnie zrozumiałaś miałam zamiar nałożyć odżywkę żeby się właśnie lepiej rozczesać ale jednak tego nie zrobiłam a mogłam bo przy okazji może i podrażnienie skóry głowy byłoby mniejsze jakbym i tam ją wmasowała. Mój błąd bo źle złożyłam zdanie już się poprawiam - chodziło mi o to że zastanawiałam się nad nałożeniem odżywki ale nie w obawie o skóre glowy a w obawie o złe rozczesywanie i niestety pominęłam jednak ten krok twierdząc że sobie z tym czesaniem jakoś poradzę. Gdybym wiedziała że to pomoże mojej biednej głowie to bym sie jednak zdecydowała o ! : D teraz to ma ręce i nogi
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-05-30 o 22:33
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:38   #3617
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
nie nie.. źle mnie zrozumiałaś miałam zamiar nałożyć odżywkę żeby się właśnie lepiej rozczesać ale jednak tego nie zrobiłam a mogłam bo przy okazji może i podrażnienie skóry głowy byłoby mniejsze jakbym i tam ją wmasowała. Mój błąd bo źle złożyłam zdanie już się poprawiam - chodziło mi o to że zastanawiałam się nad nałożeniem odżywki ale nie w obawie o skóre glowy a w obawie o złe rozczesywanie i niestety pominęłam jednak ten krok twierdząc że sobie z tym czesaniem jakoś poradzę. Gdybym wiedziała że to pomoże mojej biednej głowie to bym sie jednak zdecydowała o ! : D teraz to ma ręce i nogi
mialam przeczucie ze zle napisalas bo to bylo nielogiczne
pamietaj ns razem walic na glowe duzo odzywki przed, pomiedzy i po zabiegach zobaczysz ze jest spora roznica w odczuciach- ja np. jak wiem ze bede farbowac w ciagu kolejnych 2 dni to myje wlosy tylko odzywka, dowalam jeszcze jedna az przeciazam wlosy ale farbowania na 12% prawie nie czuje no i po farbie nie ma juz uczucia sciagniecia skory jak dasz odzywke na skore.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:43   #3618
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny a jakbys miała wybierac to lepsza farba Farouka czy Alfaparfu?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:46   #3619
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

mialam przeczucie ze zle napisalas bo to bylo nielogiczne
pamietaj ns razem walic na glowe duzo odzywki przed, pomiedzy i po zabiegach zobaczysz ze jest spora roznica w odczuciach- ja np. jak wiem ze bede farbowac w ciagu kolejnych 2 dni to myje wlosy tylko odzywka, dowalam jeszcze jedna az przeciazam wlosy ale farbowania na 12% prawie nie czuje no i po farbie nie ma juz uczucia sciagniecia skory jak dasz odzywke na skore.
koniecznie muszę się zaopatrzyć w tą odżywkę Joaśki! czuję że będzie zbawienna przy mojej przesuszonej skórze głowy a i przy tych farbowaniach się przyda
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 22:57   #3620
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny a jakbys miała wybierac to lepsza farba Farouka czy Alfaparfu?
rozdzierasz moje serce
farouk jest bardziej uwazana marka swiatowa, alfa jeszcze walczy o status..
powiem tak- jakosciowo farouk, ale znow alfa jesli chodzi o wiekszy wybor kolorow.
takze jak czujesz...mam poczucie ze z alfy mozna stworzyc wiecej mozliwosci kolorystycznych, dostosuje sie ja do wszystkich mozliwych wlosow- farouka nie bardzo...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
koniecznie muszę się zaopatrzyć w tą odżywkę Joaśki! czuję że będzie zbawienna przy mojej przesuszonej skórze głowy a i przy tych farbowaniach się przyda
ja stosuje tez do mycia isane babasu, joaski naturie i joaski babuni.
wszystkie lubie na rowni. i wszystkie mi sie sprawdzaja

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

dziewczynki dostalam @ od sprzedawcy na all!
moj staniczek juz do mnie jedzie, albo juz jest u mnie- jesli nie poinformowal mnie dziadek ze mam awizo w skrzynce w rodzinnym domku jutro sie dowiem. bo jutro juz musi przyjsc, jesli dzis go nie bylo...
tak sie ciesze, ze wszystko dobrze poszlo a na przyszlosc bede uwazniejsza i juz nigdy payu
bede spac spokojnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:57   #3621
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja stosuje tez do mycia isane babasu, joaski naturie i joaski babuni.
wszystkie lubie na rowni. i wszystkie mi sie sprawdzaja
z pewnością po jakąś sięgnę w najbliższym czasie czaję się jeszcze na ten Elseve różowy o których tu pisałyście ostatnio i chyba wezmę ten z silikonami on ma niebieski pasek prawda? Po tych kilku miesiącach mycia włosów Piniem i Timotei zrobiłam test i umyłam resztką Gliss Kura która mi jeszcze została i przyznam szczerze chyba moim włosom tego brakowało bardzo miłe były takie mięsiste i gładkie. Zacznę chyba myć na zmianę nim i Piniem a raz na jakiś czas tym Timotei żeby oczyścić włosy z silikonów
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 23:05   #3622
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
z pewnością po jakąś sięgnę w najbliższym czasie czaję się jeszcze na ten Elseve różowy o których tu pisałyście ostatnio i chyba wezmę ten z silikonami on ma niebieski pasek prawda? Po tych kilku miesiącach mycia włosów Piniem i Timotei zrobiłam test i umyłam resztką Gliss Kura która mi jeszcze została i przyznam szczerze chyba moim włosom tego brakowało bardzo miłe były takie mięsiste i gładkie. Zacznę chyba myć na zmianę nim i Piniem a raz na jakiś czas tym Timotei żeby oczyścić włosy z silikonów
sam pinio ci oczysci z silikonow.
ten elseve z silikonami ma rozowy pasek, niebieski jest bez silikonu i zielony tez bez silikonow ale do przetluszczajacych wlosow.
ja lubie w szamponach silikonowych ze prostuja i wygladzaja mi wlosy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 23:15   #3623
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sam pinio ci oczysci z silikonow.
ten elseve z silikonami ma rozowy pasek, niebieski jest bez silikonu i zielony tez bez silikonow ale do przetluszczajacych wlosow.
ja lubie w szamponach silikonowych ze prostuja i wygladzaja mi wlosy.
no to się widzę ładnie zamotałam któryś polecałaś chyba Kylie ale za cholerę już nie wiem który. Mam ochotę na jakąś zmianę w tej mojej pielęgnacji żeby już im tego detoksu tak nie przeciągać. Jeśli faktycznie pinio wystarczy do zmywania tych silikonów to nawet lepiej mniej produktów w łazience
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 23:36   #3624
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

kylie polecalam rozowy z rozowym paskiem,z silikonamí albo z niebieskim paskiem bez silikonow. A przestrzegalam ja przed rozowym z zielonym paskiem.

Oczywiscie ze tak po co miec milion produktow do wlosow w lazience,jak i tak sie tego nie uzywa i potem wyrzuca.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 23:48   #3625
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej
Chciałabym zapytać Was o radę.
Chcę dołączyć do grona blondynek. Obecnie moje włosy są rude (farbowane ok. miesiąc temu). Chcę uzyskać złocisty blond. Zdjęcia w załącznikach.
Czego powinnam użyć, aby uzyskać taki efekt?
Od wszystkich recenzji rozjaśniaczy i opisów płukanek do włosów rozbolała już mnie głowa. I praktycznie nic się z tego nie dowiedziałam, dlatego liczę na Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hfghfg.jpg (99,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36b162e9-3ecb-4dfd-9053-9513cd5480ff_20090813104316_Wlosy-blond-43.jpg (23,0 KB, 15 załadowań)
__________________
Blog
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:42   #3626
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc witam sie z kawka w ten upalny znowu poranek
czy bede miala dzis czas popisac to sie okaze ..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:07   #3627
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dżem dobry
chyba oblałam dzisiejszy egzamin no kurde nawet nie miałam od kogo ściągnąć, co za chamstwo bezczelne, nieokrzesane!
moze nie bedzie tak zle, ja tez wiele razy myslalam ze dupa obalałam a tu zaliczone, albo jeszcze wiekszy szok 3,5
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
bez wątpienia najgorsza koloryzacja ever kąpiel super nie czułam żebym cokolwiek miała na głowie ale z tą aflą to przeszłam przez istne piekło nigdy w życiu żadna koloryzacja nie wyżarła mi tak mózgu. Przy samej aplikacji już myślałam że się zesram z bólu a myśl że mam z tym siedzieć 45 minut przyprawiała mnie o mdłości. Bez jaj nie byłam w stanie usiedzieć na dupie tv oglądałam chodząc z jednego końca pokoju w drugi siedzę teraz z Glorią na głowie i czuję się fantastycznie - ULGA! Mam nadzieję że nie będę miała żadnych strupów na głowie bo czeka mnie przedłużanie. Zdjęcia mam tylko po kąpieli rozjaśniającej niestety po alfie już nie zrobię bo jest ciemno. Rano coś cyknę
o matko, jak ja Cie dobrze rozumiem.
nie wiem czy czytalas ale ja wkladalam glowe do lodowki
Bunny mi taki pomysl podsunela

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie polecalam rozowy z rozowym paskiem,z silikonamí albo z niebieskim paskiem bez silikonow. A przestrzegalam ja przed rozowym z zielonym paskiem.

Oczywiscie ze tak po co miec milion produktow do wlosow w lazience,jak i tak sie tego nie uzywa i potem wyrzuca.
tak
a Kylie i tak kupila inny...Fructis Color Resist
Bardzo fajny szamponik, slicznie pachnie i wloski sa po myciu takie ze sie pod palcami same rozczesuja.
Ja tam mam tego pelno przyznaje
ale to jest silniejsze ode mnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc witam sie z kawka w ten upalny znowu poranek
czy bede miala dzis czas popisac to sie okaze ..
Dzien dobry

Słuchajacie mam pytanie,moze glupie ale co tam...
wczoraj kupilam te dwie Londy 12/9 i 18.
chce zrobic mieszanke Asiowa
i teraz pytanie:
jak oddzielacie po pol tubki farby?
tam jest ta podzialka ja wiem ale wydaje mi sie, ze to nie jest po polowie
i jeszcze jedno jak dusice te pol farby to dusicie ja od tej podzialki (25ml) do konca tubki i na gorze tubki zostaje wam czesc na ns farbowanie, czy dusicie od gory i konczcie wyduszanie jak zjedziedzcie do podzialki (25ml)
wiem ze to moze naprawde tepe pytanie ale nigdy tego nie robilam i nie wiem jak to ugrysc, a chcialabym zeby na ns farbowanie mi zostalo jeszcze

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-05-31 o 09:09
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:47   #3628
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Kaaarmelka Pokaż wiadomość
Hej
Chciałabym zapytać Was o radę.
Chcę dołączyć do grona blondynek. Obecnie moje włosy są rude (farbowane ok. miesiąc temu). Chcę uzyskać złocisty blond. Zdjęcia w załącznikach.
Czego powinnam użyć, aby uzyskać taki efekt?
Od wszystkich recenzji rozjaśniaczy i opisów płukanek do włosów rozbolała już mnie głowa. I praktycznie nic się z tego nie dowiedziałam, dlatego liczę na Was
dekoloryzacja a potem farba 10.3 zloty blond.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
moze nie bedzie tak zle, ja tez wiele razy myslalam ze dupa obalałam a tu zaliczone, albo jeszcze wiekszy szok 3,5

o matko, jak ja Cie dobrze rozumiem.
nie wiem czy czytalas ale ja wkladalam glowe do lodowki
Bunny mi taki pomysl podsunela


tak
a Kylie i tak kupila inny...Fructis Color Resist
Bardzo fajny szamponik, slicznie pachnie i wloski sa po myciu takie ze sie pod palcami same rozczesuja.
Ja tam mam tego pelno przyznaje
ale to jest silniejsze ode mnie


Dzien dobry

Słuchajacie mam pytanie,moze glupie ale co tam...
wczoraj kupilam te dwie Londy 12/9 i 18.
chce zrobic mieszanke Asiowa
i teraz pytanie:
jak oddzielacie po pol tubki farby?
tam jest ta podzialka ja wiem ale wydaje mi sie, ze to nie jest po polowie
i jeszcze jedno jak dusice te pol farby to dusicie ja od tej podzialki (25ml) do konca tubki i na gorze tubki zostaje wam czesc na ns farbowanie, czy dusicie od gory i konczcie wyduszanie jak zjedziedzcie do podzialki (25ml)
wiem ze to moze naprawde tepe pytanie ale nigdy tego nie robilam i nie wiem jak to ugrysc, a chcialabym zeby na ns farbowanie mi zostalo jeszcze
musisz wyduszac farbe do miseczki od konca i wyciskasz tyle zeby mniej wiecej bylo do podzialki na tubce i zostaje ci wtedy pol tubki w dolnej czesci tej co ma otwor. zakrecasz szczelnie i gotowe. utleniacze mozesz dac z jednej lub drugiej bo i tak maja 9%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:02   #3629
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dekoloryzacja a potem farba 10.3 zloty blond.

musisz wyduszac farbe do miseczki od konca i wyciskasz tyle zeby mniej wiecej bylo do podzialki na tubce i zostaje ci wtedy pol tubki w dolnej czesci tej co ma otwor. zakrecasz szczelnie i gotowe. utleniacze mozesz dac z jednej lub drugiej bo i tak maja 9%.
czyli ten drugi sposob
spoko dziekuje za wyjasnienie i za nie wysmianie mnie
dzisiaj glowe jeszcze umyje, bo cwiczylam z Ewa i pot mi kalpal z glowy na mate to musze umyc, przeciez nie zostawie ich tak
a w sobote rano lub w poludnie zafarbuje odrosty, zeby chociaz ten jeden caly dzien nie byly myte
ciekawa jestem co to wyjdzie

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-05-31 o 11:04
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:04   #3630
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

cześć

gotuję sobie właśnie barszcz z uszkami na śniadanie i zaraz do szkoły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.