Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 16:37   #3451
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

w sprawie pieskow to powiem tyle , ze kundelki sa najsilniejsze genetycznie kiedys moze sprawie sobie i kundelka tutaj nie mialam wyboru bo kundelkow brak chociaz moj JRT to zaden tam champion i tak
Dlatego kotko jesli , kiedys jeszcze bedziesz chciala miec pieska to uratuj jakiegos ze schroniska , ktory niedawno trafilTo lepsze niz kupywanie pieskow , a okazuje sie ,ze kupujemy kota w worku Moj pies przyjechal do "sklepu" z Czech i tez tak naprawde guzik o nim wiem Dlatego go kupilam , wmawiajac sobie ,ze ratuje go
Ale wiecej nie kupie psa rasowego bez wiedzy o jego pochodzeniuponiewaz widze , jak bardzo rozni sie moj D od psow u mojego dziadka ...we wszystkim jest delikatniejszy ,a szczegolnie w jedzeniu.Mimo ,ze to rasa mocna , i tzw sportowa.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-12-05 o 16:41
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:01   #3452
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
WOOOW szaaaal cial

jest ok
oj tam!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mrau sexi
ja nie mowie ze wypadna, one sie powylamuja w koncu
ja mysle o tobie wylacznie... dobrze przeciez wiesz...
mnie sie podobasz w londzie albo c10 i juz


kolejna napalona a myslalam ze tylko ja ale spoko i tak nie mamy szans u fryza

to byly zarty jakby ktos nie zalapal, bo bog wie kto nas dzis czyta i gdzie te wiesci powiezie mam dobry humor jak cos
no łamaly sie ale podciałem 1-2cm końcowek i jest ok, są gładziutkie. ja chyba wybiorę londę, bo mi jakoś ładniej wyrównuje całość ale to kurde...xD...dobra w styczniu dopiero.

no widzisz wpadłem na wątek blondowlosych i już są napalone kto powiedział, ze nie masz?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie mamy szans , ani tyci tyci
spoko ja jestem w temacie i wsio wiem
wazne ,ze i tak sie kochamy
oczywiście, ze kochamy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale z Ciebie CIACHOR
oj tam miło mi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:25   #3453
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie mamy szans , ani tyci tyci
spoko ja jestem w temacie i wsio wiem
wazne ,ze i tak sie kochamy
no wlasnie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale z Ciebie CIACHOR
kolejna

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oj tam!



no łamaly sie ale podciałem 1-2cm końcowek i jest ok, są gładziutkie. ja chyba wybiorę londę, bo mi jakoś ładniej wyrównuje całość ale to kurde...xD...dobra w styczniu dopiero.

no widzisz wpadłem na wątek blondowlosych i już są napalone kto powiedział, ze nie masz?



oczywiście, ze kochamy



oj tam miło mi
no nie mam, gadalismy kiedys o tym nie pamietasz?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:26   #3454
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
koteczko nie mozesz tak myslec... ona byla po prostu slabsza genetycznie, wiesz takie rzeczy bardzo czesto zdarzaja sie przy malych pieskach jak chiua, yorki czy pekinczyki to nie twoja wina, ona od poczatku byla slabiutka i ciagle ci chorowala... ja zawsze mowie- co kundel wytrzyma to kundel a ona jak zdzblo na wietrze... a poprzedni piesek mial wypadek to tez nie byla wtedy twoja wina kochanie zbieraj sie w garsc, bo szkoda zebys jeszcze ty to odchorowala, widac tak byc musialo
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w sprawie pieskow to powiem tyle , ze kundelki sa najsilniejsze genetycznie kiedys moze sprawie sobie i kundelka tutaj nie mialam wyboru bo kundelkow brak chociaz moj JRT to zaden tam champion i tak
Dlatego kotko jesli , kiedys jeszcze bedziesz chciala miec pieska to uratuj jakiegos ze schroniska , ktory niedawno trafilTo lepsze niz kupywanie pieskow , a okazuje sie ,ze kupujemy kota w worku Moj pies przyjechal do "sklepu" z Czech i tez tak naprawde guzik o nim wiem Dlatego go kupilam , wmawiajac sobie ,ze ratuje go
Ale wiecej nie kupie psa rasowego bez wiedzy o jego pochodzeniuponiewaz widze , jak bardzo rozni sie moj D od psow u mojego dziadka ...we wszystkim jest delikatniejszy ,a szczegolnie w jedzeniu.Mimo ,ze to rasa mocna , i tzw sportowa.
wiem ze była delikatna, i starałam sie ciągle ale i tak wszystko sie spieprzyło
ja miałam zawsze kundle, jeszcze w łodzi też potrąciła nam samochód, potem znów tutaj... i już wiedziałam ze zadnego nie spuszcze ze smyczy... a tu inne świństwo nie mam siły, ja poprostu mam jakiego pecha, penie mój ☠☠☠any ojciec nas przeklął i dlatego tak sie dzieje
a moje kundle nie były trwałe miała dwa i co... potrąciło je auto.
A u roberta jest też kundel taki z 10 kg na podwórku i ojciec mojego TŻ-ta ostatnio po nim kołem od traktora przez przypadek przjechał i nic mu sie nie stało... widzicie ! jak sie ma pecha to nic nie pomoże ani chuchanie ani dmuchanie czy to kundel czy inny... widocznie nie zasłużyłam na miłość moich zwierzaków dlatego los mi je odbiera
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:29   #3455
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzięki ze ze mną jesteście

ja jakoś zyje, pierwsze 3 dni piłam ale musiałam przestać bo trzeba było sie jakoś ogarnąć... jest mi strasznie ciągle o wszystkim tym myśle, a wszystko już sie układało już było coraz lepiej w domu z moim TŻ-tem... ehh nie wiem co myśleć,ale jedno wiem napewno tak bardzo chciałabym mieć przyjaciela psa ale widocznie nie moge, teraz nie wiem czy dałabym rade jakbym wzieła szczeniaka, nie dość ze kazdego dnia bałabym sie ze go starce bo ☠☠☠☠a ktoś sie na mnie uwziął tam na górze czy co nie wiem , nie potrafie tego zrozumieć czemu tak sie dzieje, przeciez ja obdarzyłam ją najmocniejszym uczuciem jakim mogłabym obdarzyć psiaka... takie mam za☠☠☠iste szczescie ze jakbym miała schronisko i 50 psów to też by pewnie im sie coś stało... nie wazne co bym nie robiła psiak ginie tragnicznie
Współczuję Ja rok temu straciłam 12-letniego pieska, zachorował i trzeba było podjąć decyzję o uśpieniu, żeby się nie męczył, strasznie ciężko mi było, no bo jak zdecydować o uśpieniu członka rodziny z którym spędziło się tyle lat
Absolutnie nie myśl, że to jakieś fatum i że zawsze tak będzie, tak po prostu miało być i nie znaczy, że się to znowu powtórzy
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:32   #3456
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wiem ze była delikatna, i starałam sie ciągle ale i tak wszystko sie spieprzyło
ja miałam zawsze kundle, jeszcze w łodzi też potrąciła nam samochód, potem znów tutaj... i już wiedziałam ze zadnego nie spuszcze ze smyczy... a tu inne świństwo nie mam siły, ja poprostu mam jakiego pecha, penie mój ☠☠☠any ojciec nas przeklął i dlatego tak sie dzieje
a moje kundle nie były trwałe miała dwa i co... potrąciło je auto.
A u roberta jest też kundel taki z 10 kg na podwórku i ojciec mojego TŻ-ta ostatnio po nim kołem od traktora przez przypadek przjechał i nic mu sie nie stało... widzicie ! jak sie ma pecha to nic nie pomoże ani chuchanie ani dmuchanie czy to kundel czy inny... widocznie nie zasłużyłam na miłość moich zwierzaków dlatego los mi je odbiera
Jest mi bardzo przykro z tego powodu Ale nie możesz tak myśleć. Każdy dobry człowiek zasługuje na miłość zwierzaczka. Poprostu pech i przypadek. Ja też straciłam trzy pieski. Teraz mam kundelka, już 10 lat z nami jest. Mimo, że ma padaczkę, ale jakoś się nie poddaje, i jak na razie wygrywa z tą chorobą.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:35   #3457
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kylie gratulacje

Bunny ok chyba dzisiaj zrobię włoski ok, żyją i to całkiem nieźle
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 17:43   #3458
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wiem ze była delikatna, i starałam sie ciągle ale i tak wszystko sie spieprzyło
ja miałam zawsze kundle, jeszcze w łodzi też potrąciła nam samochód, potem znów tutaj... i już wiedziałam ze zadnego nie spuszcze ze smyczy... a tu inne świństwo nie mam siły, ja poprostu mam jakiego pecha, penie mój ☠☠☠any ojciec nas przeklął i dlatego tak sie dzieje
a moje kundle nie były trwałe miała dwa i co... potrąciło je auto.
A u roberta jest też kundel taki z 10 kg na podwórku i ojciec mojego TŻ-ta ostatnio po nim kołem od traktora przez przypadek przjechał i nic mu sie nie stało... widzicie ! jak sie ma pecha to nic nie pomoże ani chuchanie ani dmuchanie czy to kundel czy inny... widocznie nie zasłużyłam na miłość moich zwierzaków dlatego los mi je odbiera
koteczko to nie tak ;/ po prostu moze masz pecha, pod kola samochodu zwierzak zawsze moze wpasc- patrz koty u mojej mamy- 90% kotow nam zginelo podczas marcowania na ulicy i nic z tym nie zrobimy, bo co prawda do ulicy jest kilkaset metrow to jak marzec to kot szaleje a w domu nie da rady trzymac kilkunastu kotow mam jednego kota chyba juz z 8 letniego, jest madry i ma farta...
ale to ode mnie nie zalezy ile one pozyja umowmy sie.
uwiazac ich do plotu nie uwiaze...
i tak samo twoje pieski, nikt nie mogl wiedziec ze wpadna pod samochod.
a lejdi no byla slabiutka ale ja ci od poczatku dlatego takie pieski odradzalam...
kazdy dobry czlowiek zasluguje na milosc wokol siebie nie mow tak... bierz ze schroniska teraz, moze to bedzie ten juz na cale zycie dla ciebie

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Współczuję Ja rok temu straciłam 12-letniego pieska, zachorował i trzeba było podjąć decyzję o uśpieniu, żeby się nie męczył, strasznie ciężko mi było, no bo jak zdecydować o uśpieniu członka rodziny z którym spędziło się tyle lat
Absolutnie nie myśl, że to jakieś fatum i że zawsze tak będzie, tak po prostu miało być i nie znaczy, że się to znowu powtórzy
dokladnie; wspolczuje podjecia takiej decyzji no i gratuluje sily ja bym chyba nie umiala...
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Jest mi bardzo przykro z tego powodu Ale nie możesz tak myśleć. Każdy dobry człowiek zasługuje na miłość zwierzaczka. Poprostu pech i przypadek. Ja też straciłam trzy pieski. Teraz mam kundelka, już 10 lat z nami jest. Mimo, że ma padaczkę, ale jakoś się nie poddaje, i jak na razie wygrywa z tą chorobą.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kylie gratulacje

Bunny ok chyba dzisiaj zrobię włoski ok, żyją i to całkiem nieźle
farbuj i pokazuj i zmien w koncu podpis
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:45   #3459
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
farbuj i pokazuj i zmien w koncu podpis
czekaj czekaj zmienie jak będę blond
zaraz się za to wezmę, narazie umieram po 2 dniach w pracy,ale jest jeden tego plus ogarnelam swoje notatki,bo w domu nie chcialo mi się tego robić
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:46   #3460
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie ma twardy taki wlos ktory bardzo mocno wypada , sypie sie z niego jak z choinki caly rok i bardzo ciezko go usunac
niewiem , czekam na wyniki


koscielny drozszy niz cywilniak napewno.
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

jaki czad!!!! to szykujcie sie na ost 2 tyg sierpnia to wezmiemy w jednym terminie ale by super bylo! i my tez tylko cywil i obiadek plus wodka dla najblizszych
mam takie samo zdanie jak wy



tez nie mam bierzmowania
koscielny duzo drozej, jak liczylam z tz to zmiescimy sie w jakis 10 tys. a jakby byl koscielny i wesele to blisko 30 tys


wrocilam z miasta
latalam za prezentami, mam juz dla mojej e. tzn czekam na paczuszke bo zamowilam dla nas takie same srebrne bransoletki jak to psiapsiolki
mam tez dla rodzinki po choinke, jeszcze tylko kilka drobiazgow i czekam na swieta
my sierpien dlatego ze w czerwcu Tż ma sesje i dlatego, tak to bylby czerwiec
my to widze obie takie koscielne

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Ja to się nawet nie dziwię takim pytaniom, no bo jak się dziewczyny nasłuchają u fryzjerów, jaka Palette jest niszcząca to przekazują te informacje dalej i się roznosi. Ja sama bardzo często słyszałam w salonach fryzjerskich, że Palette i Wellaton to najgorsze farby drogeryjne na rynku. I co? Od wielu lat farbowałam wellatonem i miałam piękne, błyszczące włosy, tak samo jest z Palette, koleżanki farbują i sobie chwalą
Tak to już jest, że reklama i antyreklama działają na tych samych zasadach


Gratulacje Kylie!
Popieram skromną uroczystość, sama taką chciałabym ale nie wiem jak to będzie, bo rodzinka rozstrzelona po całej Polsce i my z tż też pochodzimy z różnych miast. Zresztą jak sobie pomyślę, ile tego przygotowywania do wesela jest, to mi się słabo robi Jeszcze data nie ustalona konkretnie ale myślę, że też w przyszłym roku i mimo wszystko będę walczyć o cywilny z małym przyjęciem


Cascada gratulacje z powodu mieszkanka! Nie ma to jak swoje własne
Dziekuje





Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kylie gratulacje

Bunny ok chyba dzisiaj zrobię włoski ok, żyją i to całkiem nieźle
Dziekuje


Ja klaki wlasnie umyłam maske na leb polozylam i zaraz jakiz film z Panem Mężem obejrze
Jutro i pojutrze ide na 10 h do pracy takze jak bede miala tylko wolna chwile to zajrze do Was, ale poki co chyba jeszcze chwile na wizazu posiedze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:56   #3461
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oj tam miło mi
jakie oj tam, jesteś nasz jeden rodzyn to musimy Cię porozpieszczać, żebyś nie uciekł

a ja muszę chyba zmienić odżywkę, bo coś moje włosy ostatnio nie reagują na Nivea
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 17:59   #3462
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

U mnie chyba już koniec pracy w tym roku no,ale mam nadzieję,że pójdę jeszcze chociaż na pare dni,żeby coś zarobić
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:02   #3463
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jakie oj tam, jesteś nasz jeden rodzyn to musimy Cię porozpieszczać, żebyś nie uciekł

a ja muszę chyba zmienić odżywkę, bo coś moje włosy ostatnio nie reagują na Nivea

ja mam Nivea long repair i ...lezy, bo nie moge jej uzywac
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
U mnie chyba już koniec pracy w tym roku no,ale mam nadzieję,że pójdę jeszcze chociaż na pare dni,żeby coś zarobić
kontrakty sie koncza jak to w NFZ
moj tez nie mogl pracy w jednostkach NFZ znalesc
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:16   #3464
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

ja mam Nivea long repair i ...lezy, bo nie moge jej uzywac
nową czy starą wersję?
Mnie nawet ta stara już nie kręci co by tutaj teraz kupić, oto jest pytanie.


Fryz wysłałam Ci zaproszenie na fb, a co

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Caskada a czy u Ciebie w Be, z racji tego, że kosmetyki La Roche-Posay są francuskie, czy są u Ciebie sporo tańsze? jakie są ceny?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:18   #3465
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nową czy starą wersję?
Mnie nawet ta stara już nie kręci co by tutaj teraz kupić, oto jest pytanie.


Fryz wysłałam Ci zaproszenie na fb, a co
Ja mam jeszcze ta stara wersje
ale i tak mi nie podchodzi.
Używam jej jak wiem,że bede miala caly czas wlosy zwiazane zeby jakos zuzyc
Teraz mam jeszcze Fructisa Lśniące i Gładkie-polecam, i Dove z olejkami, też polecam(dzieki Bunny )
A na dodatek maske z NaturVital z aloesem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:21   #3466
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze ta stara wersje
ale i tak mi nie podchodzi.
Używam jej jak wiem,że bede miala caly czas wlosy zwiazane zeby jakos zuzyc
Teraz mam jeszcze Fructisa Lśniące i Gładkie-polecam, i Dove z olejkami, też polecam(dzieki Bunny )
A na dodatek maske z NaturVital z aloesem
kurczę, Wy macie trochę inne włosy ode mnie i zwykle to, co pasuje Bunny i Caskadzie, mnie nie podchodzi w ogóle jakieś lekkie odżywki lubię
czy te L'Oreala różowe bez silikonów co mają ten brokat, są dobre? Chciałam kiedyś wypróbować, ale jakoś się za to nie zabrałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:24   #3467
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę, Wy macie trochę inne włosy ode mnie i zwykle to, co pasuje Bunny i Caskadzie, mnie nie podchodzi w ogóle jakieś lekkie odżywki lubię
czy te L'Oreala różowe bez silikonów co mają ten brokat, są dobre? Chciałam kiedyś wypróbować, ale jakoś się za to nie zabrałam
na pewno sa lekkie ale czy ci podejda? na mnie za slabe ;/
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:27   #3468
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Przyznam sie Wam bez bicia, że znowu zaczełam włosy prostować
Tzn poki co dwa razy prostowalam ale czuje ,że zaczne czesciej.
Uwielbiam proste włosy i nic na to nie poradze
Prostuje je po myciu, jak wyschna i do ns mycia juz ich nie ruszam, tzn nie prostuje.
Bunny, Caskada prostuje wloski na to, tzn tym zabezpieczam włosy:
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=14713

Może byc?
No i klaki Schauma myje wiec mysle ze te sylikony sa na biezaco usuwane i nie odkladaja sie tym bardziej ze to lotny sylikon

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na pewno sa lekkie ale czy ci podejda? na mnie za slabe ;/
dla mnie tez
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:29   #3469
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na pewno sa lekkie ale czy ci podejda? na mnie za slabe ;/
to dla mnie mogą być dobre lubię naprawdę lekkie dla mnie maska Alterry jest idealna, więc odżywki też lubię lekkie, raz na jakiś czas mogę coś ciężkiego zafundować kłakom

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Przyznam sie Wam bez bicia, że znowu zaczełam włosy prostować
Tzn poki co dwa razy prostowalam ale czuje ,że zaczne czesciej.
Uwielbiam proste włosy i nic na to nie poradze
Prostuje je po myciu, jak wyschna i do ns mycia juz ich nie ruszam, tzn nie prostuje.
Bunny, Caskada prostuje wloski na to, tzn tym zabezpieczam włosy:
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=14713
a próbowałaś suszyć na szczotę?

ja nie umiem, ale będę musiała się nauczyć jak włosy sobie wycieniuję, żeby się ładnie układały no cóż, kiedyś trzeba
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 18:30   #3470
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

ja mam Nivea long repair i ...lezy, bo nie moge jej uzywac

kontrakty sie koncza jak to w NFZ
moj tez nie mogl pracy w jednostkach NFZ znalesc
tzn u mnie w tym roku wyjątkowo punkty są,ale mamy jedną asystentkę, która ma umowę na stałe,a jej lekarz wziął miesiąc wolnego więc musi pracować z innymi,żeby wyrobić etat druga ma swoich lekarzy, z którymi nikt nie chce pracować, no i zostaje ja i taka jedna dziewczyna i prawdopodobnie nie będziemy pracować już do końca grudnia no,ale może chociaż na kilka dni to zawsze kaska wpadnie na sylwestra


Farba na głowie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:30   #3471
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wlasnie


kolejna


no nie mam, gadalismy kiedys o tym nie pamietasz?
no wiem żartuję sobie , przecież masz dobry humor

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wiem ze była delikatna, i starałam sie ciągle ale i tak wszystko sie spieprzyło
ja miałam zawsze kundle, jeszcze w łodzi też potrąciła nam samochód, potem znów tutaj... i już wiedziałam ze zadnego nie spuszcze ze smyczy... a tu inne świństwo nie mam siły, ja poprostu mam jakiego pecha, penie mój ☠☠☠any ojciec nas przeklął i dlatego tak sie dzieje
a moje kundle nie były trwałe miała dwa i co... potrąciło je auto.
A u roberta jest też kundel taki z 10 kg na podwórku i ojciec mojego TŻ-ta ostatnio po nim kołem od traktora przez przypadek przjechał i nic mu sie nie stało... widzicie ! jak sie ma pecha to nic nie pomoże ani chuchanie ani dmuchanie czy to kundel czy inny... widocznie nie zasłużyłam na miłość moich zwierzaków dlatego los mi je odbiera
strasznie mi przykro...ja to straciłem tylko w swoim życiu ze zwierząt bliższych takich to tylko 2 króliki....fakt faktem nigdy nie miałem ani kota, ani psa zeby się mocniej zżyć. ale moim zdaniem to po prostu zbieg okoliczności.... trudno nie mozna sie zadręczać przeszłością jaka by nie była musimy iść do przodu silniejsi. bo trudne sytuacje nas mają podbudować i moze nauczyć czegoś na przyszlość a nie załamywać. co nas nie zabije to wzmocni nie?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jakie oj tam, jesteś nasz jeden rodzyn to musimy Cię porozpieszczać, żebyś nie uciekł

a ja muszę chyba zmienić odżywkę, bo coś moje włosy ostatnio nie reagują na Nivea
nigdzie nie uciekam na pewno nie z wizazu jedyne co to to ze na wasz wątek wpadam rzadko bo po prostu nie nadążam za wami

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nową czy starą wersję?
Mnie nawet ta stara już nie kręci co by tutaj teraz kupić, oto jest pytanie.


Fryz wysłałam Ci zaproszenie na fb, a co

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Caskada a czy u Ciebie w Be, z racji tego, że kosmetyki La Roche-Posay są francuskie, czy są u Ciebie sporo tańsze? jakie są ceny?
o już widzę, zaakceptowałem zaproszenie dzieki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:33   #3472
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to dla mnie mogą być dobre lubię naprawdę lekkie dla mnie maska Alterry jest idealna, więc odżywki też lubię lekkie, raz na jakiś czas mogę coś ciężkiego zafundować kłakom

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------


a próbowałaś suszyć na szczotę?

ja nie umiem, ale będę musiała się nauczyć jak włosy sobie wycieniuję, żeby się ładnie układały no cóż, kiedyś trzeba
dla mnie ta maska rowiez jest za słaba
Nie umiem na szczotke
Tzn, nigdy nie probowalam, poza tym musialbym kupic suszarke gdyz posiadam jakas kompaktowa tylko do podgrzewania masek na wlosach, no i szczotke a kompletnie sie na tym nie znam

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tzn u mnie w tym roku wyjątkowo punkty są,ale mamy jedną asystentkę, która ma umowę na stałe,a jej lekarz wziął miesiąc wolnego więc musi pracować z innymi,żeby wyrobić etat druga ma swoich lekarzy, z którymi nikt nie chce pracować, no i zostaje ja i taka jedna dziewczyna i prawdopodobnie nie będziemy pracować już do końca grudnia no,ale może chociaż na kilka dni to zawsze kaska wpadnie na sylwestra


Farba na głowie
ciekawe co wyjdzie
napewno bedziesz sliczna
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:35   #3473
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Przyznam sie Wam bez bicia, że znowu zaczełam włosy prostować
Tzn poki co dwa razy prostowalam ale czuje ,że zaczne czesciej.
Uwielbiam proste włosy i nic na to nie poradze
Prostuje je po myciu, jak wyschna i do ns mycia juz ich nie ruszam, tzn nie prostuje.
Bunny, Caskada prostuje wloski na to, tzn tym zabezpieczam włosy:
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=14713

Może byc?
No i klaki Schauma myje wiec mysle ze te sylikony sa na biezaco usuwane i nie odkladaja sie tym bardziej ze to lotny sylikon

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------


dla mnie tez
ale nie ma sie czego wstydzic i ukrywac ja tez co rusz je katuje a to wyprostuje a to pokrece na walki np
po to sa zeby niezle wygladaly aby nie przesadzic. jak prostujesz na w miare niskiej temperaturze i na ta bombe silikonowa co wkleilas to nei powinno im sie bardzo oberwac.
byle nie czesciej jak co mycie.
moja schaume masz? i jak? ja jestem zachwycona jak ona rpbi miekkie wloski juz przy splukiwaniu zupelnie jakbym miala odzywke na nich mega uczucie ale patrzylam w sklad i nie widze co to moze tak zmiekczac...


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to dla mnie mogą być dobre lubię naprawdę lekkie dla mnie maska Alterry jest idealna, więc odżywki też lubię lekkie, raz na jakiś czas mogę coś ciężkiego zafundować kłakom

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------


a próbowałaś suszyć na szczotę?

ja nie umiem, ale będę musiała się nauczyć jak włosy sobie wycieniuję, żeby się ładnie układały no cóż, kiedyś trzeba
no to jak alterra dla ciebie ok to te loreale tez
ja z ta szczota to bym nie przesadzala ze ona taka lepsza- nieumiejetne naciaganie bardzo wyrywa i oslabia wlosy bo sa porozciagane i pekaja z czasem trzeba umiec i miec wyczucie...i czas. a jak sie spieszy czlowiek to juz niech lepiej machnie prostownica.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:41   #3474
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to jak alterra dla ciebie ok to te loreale tez
ja z ta szczota to bym nie przesadzala ze ona taka lepsza- nieumiejetne naciaganie bardzo wyrywa i oslabia wlosy bo sa porozciagane i pekaja z czasem trzeba umiec i miec wyczucie...i czas. a jak sie spieszy czlowiek to juz niech lepiej machnie prostownica.
o kurdę no ale będę wywijać chociaż te pasma przy twarzy, jak będą wycieniowane, żeby tak smętnie nie wisiały tylko były ładnie podkręcone
a żeby unieść lekko włosy to co? Może takie duże wałki kupię?
czym najlepiej podobnie wymodelować włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krauses_haar_glaetten_420x270.jpg (19,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42872.jpg (44,0 KB, 20 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:42   #3475
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale nie ma sie czego wstydzic i ukrywac ja tez co rusz je katuje a to wyprostuje a to pokrece na walki np
po to sa zeby niezle wygladaly aby nie przesadzic. jak prostujesz na w miare niskiej temperaturze i na ta bombe silikonowa co wkleilas to nei powinno im sie bardzo oberwac.
byle nie czesciej jak co mycie.
moja schaume masz? i jak? ja jestem zachwycona jak ona rpbi miekkie wloski juz przy splukiwaniu zupelnie jakbym miala odzywke na nich mega uczucie ale patrzylam w sklad i nie widze co to moze tak zmiekczac...



no to jak alterra dla ciebie ok to te loreale tez
ja z ta szczota to bym nie przesadzala ze ona taka lepsza- nieumiejetne naciaganie bardzo wyrywa i oslabia wlosy bo sa porozciagane i pekaja z czasem trzeba umiec i miec wyczucie...i czas. a jak sie spieszy czlowiek to juz niech lepiej machnie prostownica.
ta Shauma jest cudowna
i dokladnie tak jak mowisz,podczas splukiwania mam wrazenie, ze splukuje odzywke
juz zaopatrzylam sie w duza butle
wiem, ze to bomba sylikonowa dlatego nie nia prostuje i potem Shauma domywa reszte sylikonow, taka mam nadzieje
wiec wychodzi na to ze prostuje 2 max 3 razy w tyg, wiec wydaje mi sie ,że nie przesadzam za bardzo
prostuje wlosy na 150 C, bo to jest najniższa jaka moge w mojej prostownicy ustawic
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:43   #3476
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja używam tej odżywki z Welli https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html i mi bardzo odpowiada
Niektórzy piszą, że niby obciąża ale dla mnie jest ok, włoski myję średnio co 3dni
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:46   #3477
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o kurdę no ale będę wywijać chociaż te pasma przy twarzy, jak będą wycieniowane, żeby tak smętnie nie wisiały tylko były ładnie podkręcone
a żeby unieść lekko włosy to co? Może takie duże wałki kupię?
czym najlepiej podobnie wymodelować włosy?
dla objetosci najlepsze walki nawinac chociaz tylko czesc korony
a na drugim foto to ta laska ma tylko koncowki wywiniete na szczotke to tak kazdy da rade je popodkrecac bez zniszczen gorzej jakbys chciala od skory na blache na szczotke wyprostowac

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ta Shauma jest cudowna
i dokladnie tak jak mowisz,podczas splukiwania mam wrazenie, ze splukuje odzywke
juz zaopatrzylam sie w duza butle
wiem, ze to bomba sylikonowa dlatego nie nia prostuje i potem Shauma domywa reszte sylikonow, taka mam nadzieje
wiec wychodzi na to ze prostuje 2 max 3 razy w tyg, wiec wydaje mi sie ,że nie przesadzam za bardzo
prostuje wlosy na 150 C, bo to jest najniższa jaka moge w mojej prostownicy ustawic
ja sie w tej schaumie zakochalam niby bez silikonow a wloski gladkie, dobrze sie czesza i jest push up od skory
schauma domywa jak wszystko z sls.
prostownica ok, balam sie ze na 170 albo i 200 jedziesz... i pamietaj tylko jeden raz przejezdzasz jedno pasmo bo lanie

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja używam tej odżywki z Welli https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html i mi bardzo odpowiada
Niektórzy piszą, że niby obciąża ale dla mnie jest ok, włoski myję średnio co 3dni
nie znam. mnie od welli odpycha ze tam w skladzie sama chemia i nie ma nawet zadnych ekstraktow, olejkow.. no nic...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:48   #3478
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dla objetosci najlepsze walki nawinac chociaz tylko czesc korony
a na drugim foto to ta laska ma tylko koncowki wywiniete na szczotke to tak kazdy da rade je popodkrecac bez zniszczen gorzej jakbys chciala od skory na blache na szczotke wyprostowac
o to super, dam radę
czekam właśnie na znak od mojej fryzjerki, otworzyła swój salonik, przeszła z L'Oreala i w końcu będzie na swoim poprosiła o 2-3 dni na ogarnięcie się, żeby jej też kosmetyki i sprzęt dowieźli i idę się zapisać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:48   #3479
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Byliśmy niedawno z tż na małych zakupach, kupiliśmy małemu na jutro kilka drobiazgów Sobie żadnych prezentów na mikołaja raczej nie robimy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nową czy starą wersję?
Mnie nawet ta stara już nie kręci co by tutaj teraz kupić, oto jest pytanie.
Ja polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html nie zamienię tej odżywki na żadną inną
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:50   #3480
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html nie zamienię tej odżywki na żadną inną
dziękuję, ale Garnier to nie dla mnie, nic mi od nich nie pasuje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.