Oszuści - jedwab biosilk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 11:47   #1
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89

Oszuści - jedwab biosilk


Większość z nas natknęła się na podrabiany, rozcieńczany itd jedwab firmy farouk, aby przestrzec inne osoby piszmy kto sprzedaje podróby (nicki na allegro, strony internetowe, sklepy)


http://www.studio-urody.pl/

nick na allegro goldwell-prof

- jedwab rozcieńczony z alkoholem, konsystencja wody.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:14   #2
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

allegro: betii131
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 13:22   #3
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Allegro, Nick: najtaniej__2004

Facet ma 169 negatywów i 242 neutrali ( ) i prawie każdy negatywny komentarz mówi własnie o rozcieńczonym Biosilku i buteleczkach wypełnionych w połowie...
Zenada...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:12   #4
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

parzycie sie ludzie i dalej kupujecie na alegro . . . ? jak widzicie ze ktos prezentuje profil samymi negatywami czy neutralnymi komentarzami to nie kupujcie u takiego typa bo kasa w bloto Wystarczy konkretnie przeczytac z 5 negatywow i odrazu wiadomo o co dokładnie chodzi . . . brak słow. Praktcznie nic nie kupuje na alegro bo teraz coraz czesciej trafic na oszusta niz na rzeczywista osobe z realnym towarem kupionym przez nas . . .teraz nawet jedwab rozcienczaja z woda i alkoholem - takie czasy
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:24   #5
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

http://www.allegro.pl/show_user.php?...e=fb_recvd_pos
Ten sprzedawca ma dobre opinie i sprzedaje jedwab Biosilk- ma zero negatywow
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:33   #6
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Wiem ze to w sumie poza tematem ale strasznie mnie wkurza też jak sprzedawcy na allegro zarabiają na kosztach przesyłki...Czasem z zasady u niektórych nie kupuje, chociażby nie wiem jak tani mieli produkt, bo pobierają za przesylke 9,10 zł...

Do 2 kg można wysłac przesyłke poleconą priorytetową jako LIST a a nie paczke...co kosztuje mniej wiecej 5 zł...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:39   #7
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

A czy ktos dla odmiany może polecić dobrego sprzedawce? Jako że planuje zakupić jedwab w najbliższym czasie i teraz to juz od każdego sie boje.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 14:41   #8
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Patrz 2 posty wyżej...
Ja kiedys kupiłam od niejakiego Susek5 (czy coś takiego) i jedwab był bardzo gęsty pachnący a butelka była pełna, poza tym ma dobre komentarze.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:41   #9
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/show_user.php?...e=fb_recvd_pos
Ten sprzedawca ma dobre opinie i sprzedaje jedwab Biosilk- ma zero negatywow
ok , nie widziałam tego wcześniej
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:06   #10
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ja polecam sklep internetowy www.******.pl sama tam kupuje jedwab i jest jak najbardziej ok
sprzedaje on też na allegro

Edytowane przez BabciaWeatherwax
Czas edycji: 2007-06-09 o 21:30
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 10:55   #11
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Wiem ze to w sumie poza tematem ale strasznie mnie wkurza też jak sprzedawcy na allegro zarabiają na kosztach przesyłki...Czasem z zasady u niektórych nie kupuje, chociażby nie wiem jak tani mieli produkt, bo pobierają za przesylke 9,10 zł...

Do 2 kg można wysłac przesyłke poleconą priorytetową jako LIST a a nie paczke...co kosztuje mniej wiecej 5 zł...
Faktycznie, niektórzy strasznie zawyżają koszty przesyłki, natomiast co do stwierdzenia, że do 2 kg można wysłać przesyłkę listową to nie mogę się z tym zgodzić. Regulamin usług pocztowych mówi, że do 2 kg można wysyłać przesyłkę zapakowaną w kopertę, co wcale nie oznacza, że jest ona przesyłką listową. Wiem to z praktyki, bo często wysyłam przesyłki i niejednokrotnie stoczyłam o to boje na poczcie.
Również polecam hurtownię u Radka, to rzetelny sprzedawca i nie naciąga.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 10:59   #12
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez izanna Pokaż wiadomość
Faktycznie, niektórzy strasznie zawyżają koszty przesyłki, natomiast co do stwierdzenia, że do 2 kg można wysłać przesyłkę listową to nie mogę się z tym zgodzić. Regulamin usług pocztowych mówi, że do 2 kg można wysyłać przesyłkę zapakowaną w kopertę, co wcale nie oznacza, że jest ona przesyłką listową. Wiem to z praktyki, bo często wysyłam przesyłki i niejednokrotnie stoczyłam o to boje na poczcie.
Również polecam hurtownię u Radka, to rzetelny sprzedawca i nie naciąga.
Wszystko się zgadza - w kopercie, ale ta koperta moze miec rozmiar A4 a do takiej strasznie duzo sie miesci...Sama czesto tak wysyłałam...
Ale np takiego Biosilka (chocby nawet10 sztuk) nie trzeba wysylac jako paczki ale mozna wlasnie jako list... Czytając komentarze sprzedawców na Allegro czesto spotkałam sie z tym ze kupujący płacą za paczke (8-10 zł) a przesyłka jest im wysyłana jako list... i to jest bardzo nie w porządku...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:43   #13
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza - w kopercie, ale ta koperta moze miec rozmiar A4 a do takiej strasznie duzo sie miesci...Sama czesto tak wysyłałam...
Ale np takiego Biosilka (chocby nawet10 sztuk) nie trzeba wysylac jako paczki ale mozna wlasnie jako list... Czytając komentarze sprzedawców na Allegro czesto spotkałam sie z tym ze kupujący płacą za paczke (8-10 zł) a przesyłka jest im wysyłana jako list... i to jest bardzo nie w porządku...
Mi nieraz zdarzyło się, że Pani nie chciała przyjąc wiekszej przesyłki w kopercie jako listu. Stwierdziła, że jesli zawartość ma wartość większą niż 10 zł to trzeba nadać jako paczka Innym razem nie chciała wysłać malutkiej paczki w kopercie babelkowej jak dowiedziała się że w środku jest komestyk- napisała na potwierdzeniu, że nie będę się mogła ubiegać o odszkodowanie.
Pamiętać trzeba też przy wysyłce że Sprzedający dopłaca też za opakowanie-np. koperta babelkowa to koszt od 1,00 w górę.
BTW> Ostatnio zapłaciłam zamawiając za tusz(który okazal się podróbą ) 7,50 a dostałam zwykłym listem poleconym za 2 zł. To dopiero jest chamstwo!
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:51   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

No i właśnie dlatego zakupy na Allegro mnie jakoś nie przekonują. Wolę wybrać dobry sklep internetowy (ceny są najczęściej zbliżone a nawet lepsze!), zapłacić za kuriera i mieć pewność, że wszystko będzie OK. Wtedy przynajmniej wiem za co i ile płacę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:05   #15
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego zakupy na Allegro mnie jakoś nie przekonują. Wolę wybrać dobry sklep internetowy (ceny są najczęściej zbliżone a nawet lepsze!), zapłacić za kuriera i mieć pewność, że wszystko będzie OK. Wtedy przynajmniej wiem za co i ile płacę.
Ja jestem mimo wszystko przyzwyczajona do ALlegro ale tez bardzo ostrożna.Zanim kupię cokolwiek - czytam komentarze negatywne i neutralne.... Naprawde dziwi mnie ze tak dużo osób kupuje bez zastanowienia chociażby ten Biosilk, a wystarczyłoby zeby preczytali 2 pierwsze z brzegu negatywy , gdzie powtarza sie ze sprzedawca rozciencza produkt...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:10   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja jestem mimo wszystko przyzwyczajona do ALlegro ale tez bardzo ostrożna.Zanim kupię cokolwiek - czytam komentarze negatywne i neutralne.... Naprawde dziwi mnie ze tak dużo osób kupuje bez zastanowienia chociażby ten Biosilk, a wystarczyłoby zeby preczytali 2 pierwsze z brzegu negatywy , gdzie powtarza sie ze sprzedawca rozciencza produkt...
Racja. Też mnie dziwi, że ludzie olewają np. 100 negatywów (bo rozumiem, że 1-2 negatywy przy dużej sprzedaży mogą się trafić - kupujący też czasami mają swoje fochy czy dziwne oczekiwania) i nadal kupują u takich sprzedawców. Inna sprawa to taka, że system przyznawania komuś tytułu "super sprzedawcy" powinien być przemyślany. Powinni go dostawać naprawdę "super sprzedawcy" - sprzedający dużo a dobrze, a nie Ci, którzy dużo sprzedali ale mają setki, a nawet tysiące negatywów.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:19   #17
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Moim zdaniem najlepiej kupować jedwab u fryzjera A jeśli chodzi o podróbki na allegro- no comment
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:24   #18
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej kupować jedwab u fryzjera A jeśli chodzi o podróbki na allegro- no comment
Albo w sklepie zaopatrującym zakłądy fryzjerskie (w Lublinie na Zamojskiej np.).

A najlepsze, że ten co sprzedaje podróbki ma same pozytwy I ludzie sie na to nabierają bo tusze są w oryginalnych pudełkach :/
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:28   #19
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej kupować jedwab u fryzjera A jeśli chodzi o podróbki na allegro- no comment
W sumie jeżeli ktoś kupuję tylko jedwab i to w małych ilościach (ja stosuje go na przemian z serum do końcówek Avonu) to nawet taniej go wyjdzie zakup w sklepie fryzjerskim, bo po doliczeniu kosztów przesyłki na Allegro wychodzi przy 1 szt dwucyfrowa suma...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 16:39   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja właśnie złożyłam zamówienie w sklepie uradka.pl Zdam relację co i jak .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:46   #21
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja właśnie złożyłam zamówienie w sklepie uradka.pl Zdam relację co i jak .
Doris ale on chyba nie ma zbyt tanio, a może się myle...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:50   #22
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Allegro, Nick: najtaniej__2004

Facet ma 169 negatywów i 242 neutrali ( ) i prawie każdy negatywny komentarz mówi własnie o rozcieńczonym Biosilku i buteleczkach wypełnionych w połowie...
Zenada...
właśnie u niego kupiłam ostatnio jedwab! niedawno przyszedł a ja głupia byłam zaganiana,nie sprawdziłam a miałam jeszcze stary i dopiero teraz sie okazalo że faktycznie jest rozcieńczony! ależ jestem wściekła! nie wiem dlaczego nie zwróciłam uwagi na komentarze,zawsze to robię...i jeszcze mu wystawiłam pozytywa! ale pretensje moge mieć tylko do siebie,za swoją głupotę...

w każdym razie stanowczo odradzam! mam nadzieję że facet dostanie to na co zasłużył i zawiesza mu konto!
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:55   #23
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Witam
To mi prawdopodobnie się trafił taki wlasnie rozcieńczony....słuchajci e zatem czy jeśli rozcienczają jedwab to z pewnoscią robią to samo z szamponami? istenieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:57   #24
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
właśnie u niego kupiłam ostatnio jedwab! niedawno przyszedł a ja głupia byłam zaganiana,nie sprawdziłam a miałam jeszcze stary i dopiero teraz sie okazalo że faktycznie jest rozcieńczony! ależ jestem wściekła! nie wiem dlaczego nie zwróciłam uwagi na komentarze,zawsze to robię...i jeszcze mu wystawiłam pozytywa! ale pretensje moge mieć tylko do siebie,za swoją głupotę...

w każdym razie stanowczo odradzam! mam nadzieję że facet dostanie to na co zasłużył i zawiesza mu konto!
No już trudno ale szkoda ze juz mu pozytywa dałas...
W kazdym bądz razie ten gość ratuje sie jak może, do kazdego negatywa jaki mu ktos wystawił z inf ze produkt jest rozcienczony- on daje odpowiedz "ze przed uzyciem nalezy wstrzasnac"... Normalnie też mu życze zawieszenia konta...jak można w ten sposób ludzi oszukiwać...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:01   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Doris ale on chyba nie ma zbyt tanio, a może się myle...
Ceny z tego co widziałam normalne. Wiadomo jak to jest - zawsze znajdzie się sklep, w którym coś będzie 1 zł taniej, ale coś innego 1 zł drożej. Wzięłam szampony i odżywki Leo Activ (mam już jedną w domu, podobno najsłabszą z serii a i tak super, więc nie mogę się doczekać wypróbowania kolejnych) - tylko u niego widziałam taki wybór a cena OK, do tego jedwabie Farouk, krem wygładzający (do używania z prostownicą) z Joanna Professional, szampon jajeczny Kallosa - łacznie prawie 8 kg towaru. Mam zapas odżywek i szamponów na rok. Przesyłka będzie wprawdzie kosztować 20 zł (wzięłam kurierską) ale przy zakupach za 100 zł jakoś to przełknę. Zresztą i tak nie kupię tego nigdzie indziej i nie w takiej cenie. Jeżdżenie po okolicznych drogeriach i wydawanie na bilety autobusowe i tramwajowe - wyszłoby na to samo . A ile razy pytam w moim mieście o jakieś kosmetyki wyczytane na forum, to babki w drogeriach robią wielkie oczy. Wolę zamówić w necie, niż tłumaczyć im za każdym razem o jaki produkt mi chodzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:15   #26
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Jeeeeeju...po co mi powiedziałyście o tej hurtowni u Radka, to Wy nie wiedziałałyście ze jestem w cięzkim uzależnieniu od kupowania artykułów fryzjerskich??

Patrzcie co wylukałam:

1 Allwaves-Kuracja do wł. zniszczonych zabiegami chemicznymi 1000 ml 15,99zł
2 LEO Activ Aloesowy-balsam do włosów 1000ml 9,99zł
3 LEO Activ balsam pielęgnacyjny keratynowy 1000ml 9,99
4 LEO Activ sweet mandarin 1000ml 9,99
5 VITalitys Balsam nawilżający z olejkiem Jojoba 1000ml 16,23

Podaję linki (po kolei od 1-5)
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2612
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2541
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/3702
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2542
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2652

Najbardziej mi sie podoba nr 5 No chyba że znacie cos z tych pozycji i doradzicie?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:22   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Jeeeeeju...po co mi powiedziałyście o tej hurtowni u Radka, to Wy nie wiedziałałyście ze jestem w cięzkim uzależnieniu od kupowania artykułów fryzjerskich??

Patrzcie co wylukałam:

1 Allwaves-Kuracja do wł. zniszczonych zabiegami chemicznymi 1000 ml 15,99zł
2 LEO Activ Aloesowy-balsam do włosów 1000ml 9,99zł
3 LEO Activ balsam pielęgnacyjny keratynowy 1000ml 9,99
4 LEO Activ sweet mandarin 1000ml 9,99
5 VITalitys Balsam nawilżający z olejkiem Jojoba 1000ml 16,23

Podaję linki (po kolei od 1-5)
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2612
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2541
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/3702
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2542
http://uradka.pl/product_info.php/cP...oducts_id/2652

Najbardziej mi sie podoba nr 5 No chyba że znacie cos z tych pozycji i doradzicie?
Mnie też nie trzeba było pokazywać tego linka. Ale tak poważnie to jestem zadowolona, bo nawet w sklepie z wyposażeniem fryzjerskim mi ostatnio wmawiali, że Leo Activ Aloesowy (podobno genialna odżywka) jest nie do kupienia. A tutaj - proszę! Polecam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:25   #28
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mnie też nie trzeba było pokazywać tego linka. Ale tak poważnie to jestem zadowolona, bo nawet w sklepie z wyposażeniem fryzjerskim mi ostatnio wmawiali, że Leo Activ Aloesowy (podobno genialna odżywka) jest nie do kupienia. A tutaj - proszę! Polecam.
Doris ale co to w ogóle są za firmy? To leo Activ, Allwaves, Vitalitys...pierwsze słysze... Czy znasz którąs z tych odzywek ktore podałam wyżej?A może coś dobrego o ktorejs słyszałas...
Acha i ile kosztuja przesyłki Poczta Polska?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:31   #29
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej kupować jedwab u fryzjera A jeśli chodzi o podróbki na allegro- no comment
U mnie fryzjerka sprzedaje jedwab za 10 zł ;/ uważam, że to za dużo.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:50   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Doris ale co to w ogóle są za firmy? To leo Activ, Allwaves, Vitalitys...pierwsze słysze... Czy znasz którąs z tych odzywek ktore podałam wyżej?A może coś dobrego o ktorejs słyszałas...
Acha i ile kosztuja przesyłki Poczta Polska?
O Allwaves sama niewiele wiem - chciałam kupić uradka.pl ich farbę ale nie mają wzornika kolorów a w ciemno nie wezmę farby za 17 zł. Kiedyś czytałam jakąś dobrą opinię o tych farbach i stąd zainteresowanie nimi. Tutaj jest o jakiejś ich masce do włosów: http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=8619


Leo Activ - solidna, polska firma z półprofesjonalnymi balsamami, szamponami (określam je jako "półprofesjonalne" bo uważam, że do naprawdę PROFESJONALNYCH produktów za kilkadziesiąt złotych im daleko, ale swój urok, jakość i klasę mają). Ja kupiłam kiedyś za 10 zł/750 ml (czyli uradka wychodzi taniej - ma wersje litrowe!) odżywkę Leo Activ zbożową. Trzymam ją na głowie 1-2 razy w tygodniu po ok. 30 minut a czasem też mieszam ze zwykłą odżywką ze spłukiwaniem. Muszę przyznać, że włosy są mocniejsze i grubsze, a słyszałam że Activ Zbożowy jest w porówaniu z Aloesowym dosyć słaby. Więc naprawdę jestem ciekawa aloesowego. Butelka siermiężna, nie szaleją z jakimiś super aromatami i kolorami produktu - stawiają na działanie. Komuś to może nie odpowiadać, ale mi bardzo. Balsam zbożowy mam już od ponad roku.
Moja recenzja:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=128416

O Vitalitys nie mam żadnych informacji ale poszukam bo też jestem ciekawa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.