Efekty olejowania paznokci - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 17:20   #2851
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
też chcialam o to poprosić.... są geeenialne

Oj dziękuję

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Piękne! Cuuudownie długa płytka Na swoją nie mogę narzekać, ale marzy mi się przyrost w połowie tak efektowny, jak u Ciebie!

Dziękuję! Nie grzeb pod pazurkami i czekaj cierpliwie - na pewno się doczekasz przyrostu
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:47   #2852
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To się nazywa pach.
Zaczął mi się przyrost na jednym paznokciu. Bardzo nierówny, jakiś pofalowany, no ale jednak. I co? I złamał mi się ten paznokieć.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:32   #2853
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
To się nazywa pach.
Zaczął mi się przyrost na jednym paznokciu. Bardzo nierówny, jakiś pofalowany, no ale jednak. I co? I złamał mi się ten paznokieć.
Skąd ja to znam....
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:47   #2854
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mi się złamał paznokieć i poszły do spiłowania
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 22:02   #2855
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jakieś przesilenie chyba jest, ja też moje mocno skróciłam Niestety ten, który ucierpiał w listopadzie i się mocno wygiął, teraz już nie wytrzymał i pękł. Ale odrosną, akurat po olejowaniu odrastaniem w ogóle się nie martwię, bo szybko idzie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 05:11   #2856
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mi sie tez polamaly, a ye ktore nie zzaczely tak paskudnie rozdwajac, ze do samego mieska byly miekkie. Scielam calkiem do plytki, wypolerowalam z gory polerka i pomalowalam na czerwono. Musze malowac, bo sie rozdwajaja, a ja jak tylko widze odstajace to to ciagne i zrywam (tak, wiem)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 07:23   #2857
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Mi sie tez polamaly, a ye ktore nie zzaczely tak paskudnie rozdwajac, ze do samego mieska byly miekkie. Scielam calkiem do plytki, wypolerowalam z gory polerka i pomalowalam na czerwono. Musze malowac, bo sie rozdwajaja, a ja jak tylko widze odstajace to to ciagne i zrywam (tak, wiem)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też zrywam jak widzę że już mi się któryś paznokieć tak chamsko rozdwaja - do szału mnie to doprowadza
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 09:56   #2858
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Talking Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja zacznę dziś olejować..
musiałam je skrócić, bo jeden mi się zadarł
olejowanie to syzyfowa praca w moim przypadku, kiedy tego nie robię, bo nie mam czasu albo zapominam, to one są takie kruche jak kiedyś są na zero praktycznie skrócone, więc zobaczymy
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 10:21   #2859
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja zostawiłam resztę. Nie są jakieś super długie, ale z takimi "na zero" nie potrafię.
Ja też zrywam rozdwajające, heh.
Ale zaobserwowałam, że przez jakiś czas po olejowaniu końcówki mam super wybielone. Chociaż i tak ogólnie nie narzekam.
Miałam wstawić zdjęcie, ale poczekam aż ten dziad złamany odrośnie, wtedy wyrównam i się "pochwalę".
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 10:22   #2860
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ale sie ciesze ze znalazlam ten watek. piekne pazurki tu prezentujecie. az zacheca zeby spróbować olejowanie. zaczynam do dzis bo mam juz dosyc tych moich wysuszonych skorek i ciagle rozdwajajacych sie paznocki.

a mozesz napisac jaki zmywacz polecasz żeby nie przesuszac plytki?
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 10:30   #2861
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja polecam Delia dwufazowy wzmacniająco-wygładzający. Najlepszy.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 10:50   #2862
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja ostatnio trafiłam na zmywaku Eveline z olejkiem arganowym. Jest super, nie wysusza, ma fajną konsystencje i bardzo dobrze zmywa również włamywacz Cien z Lidla jest bardzo dobry :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:38   #2863
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Od siebie mogę polecić zmywacz bezacetonowy inglot, naprawdę warto zainwestować troszkę więcej bo warto. Nie wysusza, nie łuszczy mi się po nim płytka paznokcia a miałam z tym spory problem ale przed wszystkim robi to co ma robić- zmywa bardzo dobrze, jest wydajny.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 16:55   #2864
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Przeważnie używam Killys bezacetonowy zmywacz z ekstraktem z perły i Wit. F - nie wysusza, nie zostawia "nalotu" na paznokciach.

Już miesiąc olejowania za mną, ale do pożądanych efektów jeszcze daleka droga. Na pewno paznokcie są mocniejsze. Ostatnio uderzyłam paznokcie kciuka tak, że aż się wygiął na zewnątrz. Aż mi się mały krwiak pod paznokciem zrobił, ale płytka nie naruszona, nie pękła ani nic

A i na niektórych paznokciach pojawia się ten oczekiwany przyrost, na razie nieśmiało i nie równo, ale jest
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 17:09   #2865
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ja polecam Delia dwufazowy wzmacniająco-wygładzający. Najlepszy.
Miałam ten zmywacz i strasznie się z nim niepolubiłam, ale to kwestie mocno indywidualne

Dużo dobrego czytałam o tym zmywaczu Inglota, ale sama nie używałam.
Ja uwielbiam zielony zmywacz z Isany. Nie wysusza tragicznie, ale wiadomo - też nie nawilża. Wychodzę z założenia, że zmywanie lakieru to chwila, po zmywaniu zaraz pędzę umyć, wypeelingować i naolejować dłonie i pazurki nawet nie zauważają, że miały kontakt ze zmywaczem
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 20:32   #2866
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Anesthesia, co paznokcie to inny efekt. Mi bardzo pasuje.
Ten Killys też miałam i też był całkiem fajny, nie powiem. Z Eveline też miałam jakiś, ale na pewno nie ten z arganowym, ciekawe.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:05   #2867
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny
Dla moich paznokci zmywacze z acetonem były zabójcze- non stop walczyłam z rozdwajaniem i łuszczeniem się płytki, nawet bardzo krótkich paznokci Za to bezacetonowy Inglot zabarwił je na żółto , a zmywacze Sally Hansen też mnie nie powaliły...
Powiedziałam sobie- dość eksperymentów, chociaż jakiś czas potem, w akcie desperacji zaliczyłam żelowanie paznokci
Od kiedy przestawiłam się na kosmetyki ekologiczne i organiczne przyszedł czas i na zmywacz; testowałam kilka, ale od czasu, kiedy używam Sante, nie złamał mi się żaden paznokieć- po prostu on ich nie wysusza, a nawet w widoczny sposób je wzmocnił, skoro nic innego w pielęgnacji i diecie nie uległo jakiejś znaczącej zmianie
Dodam jeszcze, że posiada bardzo praktyczny dozownik- po otwarciu wieczka ma małą miseczkę, po naciśnięciu której i jednoczesnym przyłożeniu wacika wydobywa się odpowiednia porcja płynu- opakowanie można też później wykorzystać np. na micel, tonik (polecam ), lub na własne mieszanki olejków, z tym, że nie radziłabym mieszać w tym przypadku rozpuszczonego kokosa lub shea, bo w niższych temperaturach mogą się zrobić grudki i zatkać rurkę, którą wypływa olejek do miseczki; btw- w miseczce można sobie pogrzebać kolejno każdym paznokciem, co daje fajne zapływanie olejku pod płytkę i na przyrost
Cena trochę wysoka, ale jest wydajny, poza tym na zadbanych (olejowanych regularnie ) paznokciach lakier dłużej się trzyma, więc opakowanie starcza na dłuższy okres czasu ; ponadto już nie wydaję na coraz to nowe odżywki, bo od kiedy go mam, stan paznokci bardzo się poprawił

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-07 o 23:25
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 04:19   #2868
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

cześć Dziewczęta!

Odważyłam się i prezentuję Wam moje naturalki bez lakieru
Zauważyłam, że moje paznokcie są mocne, twarde i już się tak nie łamią, a miałam kilka naprawdę takich sytuacji, w których stare już dawno byłyby nieźle zdarte i w okropnym stanie

Zastanawiam się nad kształtem dla nich- jakieś propozycje?

Mała rada ode mnie bądźcie cierpliwe i nie używajcie kilku kosmetyków na raz później ciężko będzie stwierdzić, który pomógł, a który zaszkodził

Trzymam kciuki, abyście osiągnęły takie efekty o jakich marzycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0115.jpg (28,2 KB, 187 załadowań)
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 07:25   #2869
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Bardzo ładne, moim zdaniem kształt do tej długości jest super.
Mi się złamał kolejny. Tym razem ten z idealnym przyrostem od zawsze. Nie wiem co się z nimi dzieje.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 07:26   #2870
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczęta!

Odważyłam się i prezentuję Wam moje naturalki bez lakieru
Zauważyłam, że moje paznokcie są mocne, twarde i już się tak nie łamią, a miałam kilka naprawdę takich sytuacji, w których stare już dawno byłyby nieźle zdarte i w okropnym stanie

Zastanawiam się nad kształtem dla nich- jakieś propozycje?

Mała rada ode mnie bądźcie cierpliwe i nie używajcie kilku kosmetyków na raz później ciężko będzie stwierdzić, który pomógł, a który zaszkodził

Trzymam kciuki, abyście osiągnęły takie efekty o jakich marzycie


Piękne paznokcie!!! Wg mnie ładnie wyglądają w kwadracie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 07:45   #2871
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

w takim razie pozostaje ewentualne podpiłowywanie boków

jestem ciekawa czy uda mi się zapuścić jeszcze dłuższe

kokila
może brakuje Ci jakiś podstawowych witamin?
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 07:48   #2872
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Talking Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ja zostawiłam resztę. Nie są jakieś super długie, ale z takimi "na zero" nie potrafię.
Ja też zrywam rozdwajające, heh.
Ale zaobserwowałam, że przez jakiś czas po olejowaniu końcówki mam super wybielone. Chociaż i tak ogólnie nie narzekam.
Miałam wstawić zdjęcie, ale poczekam aż ten dziad złamany odrośnie, wtedy wyrównam i się "pochwalę".
ja musiałam.. nie umiałabym chodzić z jednym na zero a reszta ładniusia
Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczęta!

Odważyłam się i prezentuję Wam moje naturalki bez lakieru
Zauważyłam, że moje paznokcie są mocne, twarde i już się tak nie łamią, a miałam kilka naprawdę takich sytuacji, w których stare już dawno byłyby nieźle zdarte i w okropnym stanie

Zastanawiam się nad kształtem dla nich- jakieś propozycje?

Mała rada ode mnie bądźcie cierpliwe i nie używajcie kilku kosmetyków na raz później ciężko będzie stwierdzić, który pomógł, a który zaszkodził

Trzymam kciuki, abyście osiągnęły takie efekty o jakich marzycie
piękności!
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Bardzo ładne, moim zdaniem kształt do tej długości jest super.
Mi się złamał kolejny. Tym razem ten z idealnym przyrostem od zawsze. Nie wiem co się z nimi dzieje.
biedactwo
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:29   #2873
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Miałam ten zmywacz i strasznie się z nim niepolubiłam, ale to kwestie mocno indywidualne

Dużo dobrego czytałam o tym zmywaczu Inglota, ale sama nie używałam.
Ja uwielbiam zielony zmywacz z Isany. Nie wysusza tragicznie, ale wiadomo - też nie nawilża. Wychodzę z założenia, że zmywanie lakieru to chwila, po zmywaniu zaraz pędzę umyć, wypeelingować i naolejować dłonie i pazurki nawet nie zauważają, że miały kontakt ze zmywaczem
używałam Inglota i u mnie zostawiał paznokcie zrobione na biało czyli nie wart tych pieniędzy

moje ostatnie odkrycie:
mój przyrost ma "światłowstręt"!!! jak mam zamalowane paznokcie to jest super widzę, że się chłopak trzyma, rozrasta, powiększa no co tam chcecie ... ale jak zmyje lakier i pochodzę w "golaskach" albo tylko z odżywką odrywa się od płytki, schnie iiii nie ma go wstydliwy czy jak ??? a byłam juz taka zadowolona
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:45   #2874
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
używałam Inglota i u mnie zostawiał paznokcie zrobione na biało czyli nie wart tych pieniędzy

moje ostatnie odkrycie:
mój przyrost ma "światłowstręt"!!! jak mam zamalowane paznokcie to jest super widzę, że się chłopak trzyma, rozrasta, powiększa no co tam chcecie ... ale jak zmyje lakier i pochodzę w "golaskach" albo tylko z odżywką odrywa się od płytki, schnie iiii nie ma go wstydliwy czy jak ??? a byłam juz taka zadowolona
Heheheh Nie wiem czy to może mieć jakikolwiek wpływ Ale z drugiej strony ja największy przyrost odnotowałam w okresie, gdy namiętnie malowałam paznokcie na ciemne/kryjące kolory i nigdy nie chodziłam wtedy z niepomalowanymi
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:03   #2875
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczęta!

Odważyłam się i prezentuję Wam moje naturalki bez lakieru
Zauważyłam, że moje paznokcie są mocne, twarde i już się tak nie łamią, a miałam kilka naprawdę takich sytuacji, w których stare już dawno byłyby nieźle zdarte i w okropnym stanie

Zastanawiam się nad kształtem dla nich- jakieś propozycje?

Mała rada ode mnie bądźcie cierpliwe i nie używajcie kilku kosmetyków na raz później ciężko będzie stwierdzić, który pomógł, a który zaszkodził

Trzymam kciuki, abyście osiągnęły takie efekty o jakich marzycie
Śliczne paznokcie! Masz bardzo ładną płytkę i wg mnie pasuje Ci każdy kształt, i kwadraty i migdałki. Mnie się bardzo podobają migdałki, mam świra na ich punkcie więc i u Ciebie bym je chętnie zobaczyła Ale jak dobrze czujesz się w kwadratach, to noś kwadraty, też jest ślicznie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:20   #2876
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Mi sie tez polamaly, a ye ktore nie zzaczely tak paskudnie rozdwajac, ze do samego mieska byly miekkie. Scielam calkiem do plytki, wypolerowalam z gory polerka i pomalowalam na czerwono. Musze malowac, bo sie rozdwajaja, a ja jak tylko widze odstajace to to ciagne i zrywam (tak, wiem)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też tak robiłam :/
Ale powiem Ci, że olejowanie bardzo pomaga. Moje rozdwajają się już znacznie mniej. I rzeczywiście warto mieć cały czas pomalowane, żeby nie grzebać i żeby były wzmocnione.



Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
ja zacznę dziś olejować..
musiałam je skrócić, bo jeden mi się zadarł
olejowanie to syzyfowa praca w moim przypadku, kiedy tego nie robię, bo nie mam czasu albo zapominam, to one są takie kruche jak kiedyś są na zero praktycznie skrócone, więc zobaczymy
Warto olejować nawet jeśli zdarza Ci się zapomnieć. Mi się zdarzało mieć przerwy po kilka dni i stan paznokci faktycznie się pogarszał od razu. Ale z biegiem czasu i tak widzę ogromną poprawę, a paznokcie są dużo mocniejsze. Tak czy inaczej warto


Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki kolor lakieru będzie dobry na oficjalną imprezę?
Oprócz klasycznej czerwieni.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:59   #2877
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Anesthesia podejrzewam, że nawet bym nie potrafiła ich wypiłować w migdałki, bo znając życie z jednej bym wzięła mniej z drugiej więcej i pewnie bym musiała je ściąć na krótko
więc dopóki nie będę miała na kim potrenować to chyba jednak pozostanę przy kwadratach, bo w zasadzie za wiele roboty przy nich nie mam

rowan berry zależy od stroju, ale oprócz czerwieni to ładnie będą wyglądały również czerń czy śliwka
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:48   #2878
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jak ja się bardzo cieszę, że nie jestem sama Też musiałam skrócić wszystkie paznokcie, bo mi się z dwa połamały Jakaż to ja byłam zdziwiona! No i teraz przyzwyczajam się do swoich 'łopat'
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:03   #2879
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Efekty olejowania paznokci

rowan berry ja bym postawiła na klasyczny french, ewentualnie jakiś nudziak

anex_1989 ja bym została przy kwadraciakach, jakoś migdałki mi tu nie pasują. A tak w ogóle to ładne pazurki

Edytowane przez _cherry_
Czas edycji: 2014-01-08 o 12:06
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:04   #2880
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
rowan berry ja bym postawiła na klasyczny french, ewentualnie jakiś nudziak
Popieram
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.