Lakiery hybrydowe - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 07:10   #3241
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
a Wy myślicie,że Sprzedawcy nie śledzą takich wątków jak ten? napędzacie jedna drugą na zakupy u Niego... myślę,że to jest rezultat....niejednokrotn ie tak było z firmami sprzedającymi kolorówke....np z pudrami BenNye... więc...nie liczyłabym na to,że opuści cene.
a to dziad jeden
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 07:59   #3242
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A to dziadyga jeden. Widocznie za dobrze sie sprzedawala. Ja w nastepnej kolejnosci bede testowac baze soak off mollona ta w czarnej szacie graficznej. Intuicja mi mowi ze bedzie porownywalba do gelisha a kosztuje ok 50zl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Ja akurat bazy nie kupowalam u leoberta a u innego sprzedawcy i tez placilam calkiem calkiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Znaczy sie niedrogo placilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Miałam tą bazę Mollona jest ok,ale tak jakoś przyzwyczaiłam sie do gelisha,że nawet jej do końca nie zużyłam.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 08:37   #3243
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Asik mialas ta czarna soak off czy zwykla hybrydowa? Jaki ma pędzelek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 10:50   #3244
ca75b1a994c72511de9398dcc1bac32c3cda4974_637c113c5dc97
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wrzucam swoje hybrydy - cz 001 dwie warstwy. Potrzebowałam zrobić w miare szybkie paznokcie, ale to chyba nie był dobry wybór bo smugi są widoczne.
A i przy okazji poprzednie - etetiq.

I mam pytanko do specjalistek. Na czym polega róznica pomiędzy soak off a hybryda? Co to znaczy, że baza Gelish jest doak off?
ca75b1a994c72511de9398dcc1bac32c3cda4974_637c113c5dc97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 11:03   #3245
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Asik......też mam pytanie do Ciebie odnośnie bazy Gelish Czy Ty przecierasz ją suchym pędzelkiem albo wacikiem przed nałożeniem koloru ?Czy od razu nakładasz kolor po wyciągnięciu z lampy ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 11:09   #3246
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mollon w swoim katalogu soak off opisuje jako bodajze zelo-lakier, czyli baza ma wiecej wlasciwosci zelu. Hybrid base to lakiero-zel. O ile hybrid base jest okreslana jako dosc trwala, to soak off jest przeznaczony do problematycznej plytki. Czyli mojej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 11:26   #3247
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja nie przecierałam i robiły mi się takie jakby chmury kłębiaste po nałożeniu lakieru i gdzieniegdzie po brzegach takie wystające nierówności( zaczepki) , ostatnio przetarłam suchym pędzelkiem , ale wynik był ten sam

mam pytanie -czy zawsze używacie pędzelków tych oryginalnych, które są w buteleczkach, czy może ma któraś sprawdzony taki którym można kupić osobno , interesuje mnie taki średnio grubszy i średnio długi, wypróbowałam już 3 , ale jakoś tak słabo kolor nanoszą , może to musi być odpowiednie włosie hmmm, proszę o odpowiedź życzliwe hybrydomaniaczki
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 11:37   #3248
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja nakladam tym ktory jest w danej butli. Chmurki powiadasz? Na jakiej bazie? Ja mialam gory i doliny na bazie ata, na gelishu juz nie. Mimo wszystko rozne hybrydy roznie sie nakladaja. Spn jest bardzo rzadki i trzeba go klasc bardzo cieniusienko, ibd dosc rzadki ale naklada sie ok, z tym ze mam ciemny kolor ktory slabo kryje wiec 4 warstwy konieczne, zellak to masakra, pedzelki jakies wystrzepione, jak sie nagimnastykuje to jakos ten mani wyglada ale dupy nie urywa Czerwien poltransparentna nawet przy 4 warstwach.
Gelish ma wygodny pedzelek, warstwy tez trzeba klasc cieniusie. Mollon chyba jeszcze rzadszy ale o dziwo chyba jako jedyny absolutnie nigdzie nie zjezdza i trzyma sie na medal.
Ja bazy niczym nie przecieram.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 11:44   #3249
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Ja nie przecierałam i robiły mi się takie jakby chmury kłębiaste po nałożeniu lakieru i gdzieniegdzie po brzegach takie wystające nierówności( zaczepki) , ostatnio przetarłam suchym pędzelkiem , ale wynik był ten sam

mam pytanie -czy zawsze używacie pędzelków tych oryginalnych, które są w buteleczkach, czy może ma któraś sprawdzony taki którym można kupić osobno , interesuje mnie taki średnio grubszy i średnio długi, wypróbowałam już 3 , ale jakoś tak słabo kolor nanoszą , może to musi być odpowiednie włosie hmmm, proszę o odpowiedź życzliwe hybrydomaniaczki
u mnie wlasnie ostatnio lakier zjezdzal a robilam Mollonem, kolejne pazurki przetarłam poprostu suchym wacikiem bezpyłowym i juz było o wiele lepiej a mani trzyma sie poki co tydzien czasu i wszystko z nim ok
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 14:01   #3250
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

mi też czasami lakier jeździ chyba zacznę przecierać suchym wacikiem rzeczywiście
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:27   #3251
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny a o co chodzi z tymi kraterami przy nakladaniu topu eco? Na mollonie po kilku sekundach ladnie sie wypoziomowal ale na spn zostaly te dziurki i musialam poratowac sie gelishem. Robilo wam sie takie cos?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 15:34   #3252
Paulinam27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny czy jesli uzyje basy i top coat z CZ a koloru z estetiq bedzie dobrze? Ktore lakiery sa lepsze wedlug was CZ , tiffton czy estetiq?
Paulinam27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:46   #3253
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja łącze baze i top z cz z kolorówka z cz, estetiq i tiftonem i jestem zadowolona
Dziewczyny na forum zachwalały estetiq , skusilam się i jestem zadowolona, kryją 2 warstwy (krycie lepsze niż cz)
Dziękuję
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:51   #3254
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Proponuje przeczytac watek od poczatku, byc moze dowiesz sie ze wiekszosc z nas odradza te same firmy, a ulubione mamy rozne Milej lektury

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 16:15   #3255
Paulinam27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam juz od jakiegos czasu dwa kolorski z cz i chcialam kupic kolejne ale wyczytalam wlasnie ze estetiq sa za ta sama cene i lepsze dlatego teraz chce kupic jakies kolorki z tego. Base i top mam z cz i na razie nie chce jej zmieniac dlatego mam nadzieje ze dobrze wyjdzie w kolorkami z estetiq Moze warto sprobowac ale na lakiery z cz tez nie narzekam jak sie dobrze nalozy to dlugo sie trzymaja ja nawet nie musialam zmywac acetonem bo zdrapalam je same bo latwo odchodza ale jesli sie ich nie rusza to trzymaja ok 2 tyg
Paulinam27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:17   #3256
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny a o co chodzi z tymi kraterami przy nakladaniu topu eco? Na mollonie po kilku sekundach ladnie sie wypoziomowal ale na spn zostaly te dziurki i musialam poratowac sie gelishem. Robilo wam sie takie cos?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wydaje mi się, że za szybko malujesz paznokcie topem i dlatego robią się takie pęcherzyki one po utwardzeniu znikają, chociaż czasem lubią zostać i wtedy są takie mini kratery(pory) na powierzchni trzeba wolniej nakładać top i wszystko wtedy będzie git

a ja byłam dzisiaj na mieście i kupiłam sobie przepiękną mięte z Estetiq nr 107 na sztukę maźnęłam po wzorniku i kryło pięknie po pierwszej warstwie jednak druga jest konieczna dla głębszego koloru płaciłam za buteleczkę 24,90 czyli cena internetowa, no może w biokur jest taniej ale często mają braki no i przesyłka też kosztuje tu mam o tyle dobrze, że widzę kolorki na wzorniku i wiem czego mogę się spodziewać

kupiłam też dwa kolory z Indigo (5ml) za 29 zł każdy tzn. lakiery zapłacone, ale będę mieć je dopiero w przyszłym tyg. kupiłam summer joy i taki transparentny z opalizującymi drobinkami http://www.indigo-nails.com/gel-poli...el-polish.html jak tylko zobaczyłam wzorniki tych lakierów od razu zaświeciły mi oczy wzięłabym wszystkie gdybym tylko mogła piękne są ich kolory, takie nasycone i soczyste Pani, z którą rozmawiałam twierdziła, że po jednej warstwie super kryją i przeważnie nakłada tylko jedną prawda to? twierdzi też, że taka buteleczka 5 ml wystarczy na 15 osób (pewnie po 1 warstwie), odkręcała też lakier żeby pokazać jakie są gęste, faktycznie niby takie małe coś a lakier wręcz wylewa się ze środka już się doczekać nie mogę tych kolorów, czaję się jeszcze na ten Miss Universe, ale nie wiem czy nie jest zbyt podobny do Summer Joy....

Enia
wiem, że masz obydwa możesz mi powiedzieć jak z ich podobieństwem? myślałam, że Summer Joy jest typowo pomarańczowy, ale na wzorniku wpada lekko w róż

Oczywiście mężowi przyznałam się do zakupu jednej sztuki (Estetiq)
Boże, znowu w tym miesiącu wydałam za dużo na moje zachcianki pocieszam się tylko, że zaoszczędziłam na wysyłce i w przypadku Estetiq i Indigo
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:05   #3257
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Niby malowalam tak jak gelishem wiec nie wiem. Mani zrobilam mamie. Jej pierwsza hybryda. Poki co jest zachwycona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:26   #3258
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że za szybko malujesz paznokcie topem i dlatego robią się takie pęcherzyki one po utwardzeniu znikają, chociaż czasem lubią zostać i wtedy są takie mini kratery(pory) na powierzchni trzeba wolniej nakładać top i wszystko wtedy będzie git

a ja byłam dzisiaj na mieście i kupiłam sobie przepiękną mięte z Estetiq nr 107 na sztukę maźnęłam po wzorniku i kryło pięknie po pierwszej warstwie jednak druga jest konieczna dla głębszego koloru płaciłam za buteleczkę 24,90 czyli cena internetowa, no może w biokur jest taniej ale często mają braki no i przesyłka też kosztuje tu mam o tyle dobrze, że widzę kolorki na wzorniku i wiem czego mogę się spodziewać

kupiłam też dwa kolory z Indigo (5ml) za 29 zł każdy tzn. lakiery zapłacone, ale będę mieć je dopiero w przyszłym tyg. kupiłam summer joy i taki transparentny z opalizującymi drobinkami http://www.indigo-nails.com/gel-poli...el-polish.html jak tylko zobaczyłam wzorniki tych lakierów od razu zaświeciły mi oczy wzięłabym wszystkie gdybym tylko mogła piękne są ich kolory, takie nasycone i soczyste Pani, z którą rozmawiałam twierdziła, że po jednej warstwie super kryją i przeważnie nakłada tylko jedną prawda to? twierdzi też, że taka buteleczka 5 ml wystarczy na 15 osób (pewnie po 1 warstwie), odkręcała też lakier żeby pokazać jakie są gęste, faktycznie niby takie małe coś a lakier wręcz wylewa się ze środka już się doczekać nie mogę tych kolorów, czaję się jeszcze na ten Miss Universe, ale nie wiem czy nie jest zbyt podobny do Summer Joy....

Enia
wiem, że masz obydwa możesz mi powiedzieć jak z ich podobieństwem? myślałam, że Summer Joy jest typowo pomarańczowy, ale na wzorniku wpada lekko w róż

Oczywiście mężowi przyznałam się do zakupu jednej sztuki (Estetiq)
Boże, znowu w tym miesiącu wydałam za dużo na moje zachcianki pocieszam się tylko, że zaoszczędziłam na wysyłce i w przypadku Estetiq i Indigo
O boże,pokazuj ten 107!!
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:17   #3259
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
O boże,pokazuj ten 107!!
ja też poproszę!

Używała któraś z Was hybryd Eclipse? Podobno to to samo co Estetiq...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 20:23   #3260
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że za szybko malujesz paznokcie topem i dlatego robią się takie pęcherzyki one po utwardzeniu znikają, chociaż czasem lubią zostać i wtedy są takie mini kratery(pory) na powierzchni trzeba wolniej nakładać top i wszystko wtedy będzie git

a ja byłam dzisiaj na mieście i kupiłam sobie przepiękną mięte z Estetiq nr 107 na sztukę maźnęłam po wzorniku i kryło pięknie po pierwszej warstwie jednak druga jest konieczna dla głębszego koloru płaciłam za buteleczkę 24,90 czyli cena internetowa, no może w biokur jest taniej ale często mają braki no i przesyłka też kosztuje tu mam o tyle dobrze, że widzę kolorki na wzorniku i wiem czego mogę się spodziewać

kupiłam też dwa kolory z Indigo (5ml) za 29 zł każdy tzn. lakiery zapłacone, ale będę mieć je dopiero w przyszłym tyg. kupiłam summer joy i taki transparentny z opalizującymi drobinkami http://www.indigo-nails.com/gel-poli...el-polish.html jak tylko zobaczyłam wzorniki tych lakierów od razu zaświeciły mi oczy wzięłabym wszystkie gdybym tylko mogła piękne są ich kolory, takie nasycone i soczyste Pani, z którą rozmawiałam twierdziła, że po jednej warstwie super kryją i przeważnie nakłada tylko jedną prawda to? twierdzi też, że taka buteleczka 5 ml wystarczy na 15 osób (pewnie po 1 warstwie), odkręcała też lakier żeby pokazać jakie są gęste, faktycznie niby takie małe coś a lakier wręcz wylewa się ze środka już się doczekać nie mogę tych kolorów, czaję się jeszcze na ten Miss Universe, ale nie wiem czy nie jest zbyt podobny do Summer Joy....

Enia
wiem, że masz obydwa możesz mi powiedzieć jak z ich podobieństwem? myślałam, że Summer Joy jest typowo pomarańczowy, ale na wzorniku wpada lekko w róż

Oczywiście mężowi przyznałam się do zakupu jednej sztuki (Estetiq)
Boże, znowu w tym miesiącu wydałam za dużo na moje zachcianki pocieszam się tylko, że zaoszczędziłam na wysyłce i w przypadku Estetiq i Indigo
....
eee...bujda z tą jedną warstwą...i,że się da 15 osób zrobić z 5ml... kolory są moim zdaniem nierówne o ile biel,szarość,mięta...ładn ie się układaja na paznokciu<ale i tak 2 warstwy są konieczne> o tyle inne ,np groszkowy,rózowy,turkusow y są tak gęste,że nie poziomują się az tak fajnie i zachowują troche jak farba olejna..i czasem nawet musze cienko 3 warstwy dać..... tak,że ten,,, ...gdyby wszystkie układały sie jak London Bridge to byłabym w nich zakochana po tak zwane pomidorska
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-03-06 o 20:25
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:35   #3261
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mistero Milano ostatnio dodało nową bazę "Lakier hybrydowy VITABASE baza", z opisu wyglada dość ciekawie bo dla osób posiadających cienką i łamliwą płytkę paznokci. Może któraś próbowała? Nie mam cienkich paznokci ale lubię wiedzieć :p

Ostatnio robiłam zakupy w Indigo i mogę powiedzieć ze standard obsługi klienta mają chyba najlepszy ze wszystkich sklepów internetowych. Gdzieś przypadkiem przeoczyli moje zamowienie, ale jak napisałam do nich maila z pytaniem co sie dzieje z moją przesyłką, zaraz otrzymałam maila zwrotnego oraz telefon z przeprosinami ze długo musiałam czekać na przesyłkę i w ramach rekompensaty miałam dostać ich kalendarzyk Następnego dnia wysłali paczkę i kolejnego ją otrzymałam. I jakie było moje zdziwienie po jej otworzeniu! Oprócz dodatkowego kalendarzyka który miałam dostać, dorzucili jeszcze dodatkowo plakat i jeszcze kilka małych drobiazgów.... No jestem po prostu zachwycona! Lakierów jeszcze nie przetestowałam, ale konsystencje maja bardzo fajną, te buteleczki 5ml są wypełnione po brzegi. W weekend jak znajdę chwile to pewnie zrobię sobie pazurki, zobaczę czy bedą mi sie dobrze nakładać, bo są trochę gęstsze, podobne do MM, ale chyba jednak minimalnie gęstsze od nich.



Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:41   #3262
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=rysz4rd;45474498]Mistero Milano ostatnio dodało nową bazę "Lakier hybrydowy VITABASE baza", z opisu wyglada dość ciekawie bo dla osób posiadających cienką i łamliwą płytkę paznokci. Może któraś próbowała? Nie mam cienkich paznokci ale lubię wiedzieć :p

Ostatnio robiłam zakupy w Indigo i mogę powiedzieć ze standard obsługi klienta mają chyba najlepszy ze wszystkich sklepów internetowych. Gdzieś przypadkiem przeoczyli moje zamowienie, ale jak napisałam do nich maila z pytaniem co sie dzieje z moją przesyłką, zaraz otrzymałam maila zwrotnego oraz telefon z przeprosinami ze długo musiałam czekać na przesyłkę i w ramach rekompensaty miałam dostać ich kalendarzyk Następnego dnia wysłali paczkę i kolejnego ją otrzymałam. I jakie było moje zdziwienie po jej otworzeniu! Oprócz dodatkowego kalendarzyka który miałam dostać, dorzucili jeszcze dodatkowo plakat i jeszcze kilka małych drobiazgów.... No jestem po prostu zachwycona! Lakierów jeszcze nie przetestowałam, ale konsystencje maja bardzo fajną, te buteleczki 5ml są wypełnione po brzegi. W weekend jak znajdę chwile to pewnie zrobię sobie pazurki, zobaczę czy bedą mi sie dobrze nakładać, bo są trochę gęstsze, podobne do MM, ale chyba jednak minimalnie gęstsze od nich.

.....
potwierdzam...ojj tak,czuje się megazadbaną Klientką za każdym razem kiedy robię zamówienie w Indigo....zawsze jakieś gratiski dodają,albo akryl,albo miniaturki hybryd,długopisy...itd... ślicznie opakowane i opisane ale MMilano też coś zazwyczaj dorzuca,notesiki,małe akryle,cukieraski....tak, że bardzo miło.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:44   #3263
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Za ile zamawialas ze dostalas miniaturki hybryd?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:00   #3264
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Za ile zamawialas ze dostalas miniaturki hybryd?
Słuszne pytanie, też jestem ciekawa
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:11   #3265
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Słuszne pytanie, też jestem ciekawa
...
hmm ....dobre pytanie... kilkaset zł napewno bo kupowałam produkty do gabinetu...tylko nie było wtedy jeszcze serii Gel Polish w ofercie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:17   #3266
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
hmm ....dobre pytanie... kilkaset zł napewno bo kupowałam produkty do gabinetu...tylko nie było wtedy jeszcze serii Gel Polish w ofercie.
czyli nam amatorkom taki gratis niepisany
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:18   #3267
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
czyli nam amatorkom taki gratis niepisany
....
chyba,że zrobicie wypasione zamówienie albo jakąś zbiorówke
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:24   #3268
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Teraz zamowilam za 300zl wiec zobaczymy co mi przysla w gratisie (juz sie upomnialam o gratisiki bo czekam drugi tydzien na dostepnosc kremikow)
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:24   #3269
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

czuszka to na pewno coś ci dorzucą
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:25   #3270
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Teraz zamowilam za 300zl wiec zobaczymy co mi przysla w gratisie (juz sie upomnialam o gratisiki bo czekam drugi tydzien na dostepnosc kremikow)
....
o,ładna sumka
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.