Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 14:08   #3871
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Maska ukoila mi dlonie. Ale nie jest to efekt trwaly bo po poludniu było znowu sucho.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 14:10   #3872
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Kurcze, nie mam pomysłu co Ci zaproponować żeby było lepiej :-/
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 14:12   #3873
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Całe życie nie musiałam używać kremów do rąk - dopóki pewnej zimy nie odmroziłam sobie dłoni że krew się lała. Od tamtej pory są nadwrażliwe. Nawet z mokrymi dłońmi po myciu na mróz się zdarzało kiedyś wyjść....

A w sumie za każdym razem kupuję inny krem Testuję różne, jedne były lepsze inne gorsze. Jak na razie najlepiej wspominam Isanę z mocznikiem i Neutrogenę.
Ostatnio zapachowe Dermacol podbiły moje serce
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:23   #3874
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Odkąd olejuję paznokcie, nie narzekam na dłonie, dawno nie miałam tak zadbanych. Częściej nawet wcieram kropelkę oleju w całe dłonie, niż kremuję. Byłam bardzo zadowolona z Isany z mocznikiem (w takim brzydkim opakowaniu i z brzydkim zapachem), a teraz mam jakąś taką inną wersję - ślicznie pachnie, ładne opakowanie, ale działanie beznadziejne. Nie nawilża w ogóle, tępo się wchłania, ciągle mam wrażenie, że mam brudne, oblepione ręce... Nie kupię jej więcej, jak znajdę starą wersję, to zrobię solidny zapas.

Nigdy nie miałam tak, żeby po kremie było jeszcze gorzej i też nie bardzo mogę doradzić. W domu smarowałabym masłem shea, dobrze regeneruje i jest bezpieczne. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć jakiś skuteczny, w miarę naturalny w składzie krem, który nie będzie potęgował dolegliwości.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:53   #3875
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

po Garnierze mam uczulenie.. jedynie co mnie w tej firmie nie uczula to farba do włosów. Co do kremów to też tak mam że jedne są lepsze drugie gorsze. Mnie bardzo pasują kremy z avonu lub wit A wcierana w dłonie a co do tych nie lubianych to akurat ten z mocznikiem dla mnie był okropny :P
co dłoń to różna opinia także najlepiej samemu próbowac
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 16:00   #3876
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

No ja staram sie w domu uzywac naturalnych masel czy olei Ale czasami się zapomne i w pracy uzyje zwyklego.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 16:47   #3877
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Odkąd olejuję paznokcie, nie narzekam na dłonie, dawno nie miałam tak zadbanych. Częściej nawet wcieram kropelkę oleju w całe dłonie, niż kremuję. Byłam bardzo zadowolona z Isany z mocznikiem (w takim brzydkim opakowaniu i z brzydkim zapachem), a teraz mam jakąś taką inną wersję - ślicznie pachnie, ładne opakowanie, ale działanie beznadziejne. Nie nawilża w ogóle, tępo się wchłania, ciągle mam wrażenie, że mam brudne, oblepione ręce... Nie kupię jej więcej, jak znajdę starą wersję, to zrobię solidny zapas.

Nigdy nie miałam tak, żeby po kremie było jeszcze gorzej i też nie bardzo mogę doradzić. W domu smarowałabym masłem shea, dobrze regeneruje i jest bezpieczne. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć jakiś skuteczny, w miarę naturalny w składzie krem, który nie będzie potęgował dolegliwości.
Wszystkiemu winne jest stężenie procentowe. Do 10% mocznik genialnie nawilża, zmiękcza i ta pierwsza wersja ma 5 % mocznika, ta druga z kolei zawiera więcej mocznika. Niby nie wiele bo tylko5,5 % ale, w tym przypadku diabeł tkwi w szczegółach.
Mały off top, skoro jesteśmy przy moczniku: Powyżej dyszki mocznik wykazuje działanie złuszczające (preparaty do pielęgnacji stóp). z tego względu kompletnie nie polecam mleczka do ciała od Isany z mocznikiem 10% bo to porażka


Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Parafina, tak faktycznie, ma za zadanie zatrzymać wodę w organizmie. Wiadomo jednak, że jedni ją wielbią inni się wystrzegają. Jak ze wszystkim.
Dokładnie. Parafina działa na zasadzie okluzji, czyli zatrzymuje parowanie wody z naskórka natomiast nie ma żadnych właściwości odżywczych czy nawilżających. Więc skóra nie zyskuje właściwie nic dzięki niej, jedynie naskórek ma trochę ochrony, bo parafina sztucznie wspomaga barierę hydrolipidową skóry czyli nasz naturalny płaszczyk ochronny skóry
Ja mam to samo z parafiną robi więcej szkody niż pożytku. Nie mam ulubionego kremu bo używam różnych ale unikam parafiny w składzie. Aktualnie używam różowy z Evree jest w porządku
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2015-05-27 o 16:54
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 17:44   #3878
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Wszystkiemu winne jest stężenie procentowe. Do 10% mocznik genialnie nawilża, zmiękcza i ta pierwsza wersja ma 5 % mocznika, ta druga z kolei zawiera więcej mocznika. Niby nie wiele bo tylko5,5 % ale, w tym przypadku diabeł tkwi w szczegółach.
Mały off top, skoro jesteśmy przy moczniku: Powyżej dyszki mocznik wykazuje działanie złuszczające (preparaty do pielęgnacji stóp). z tego względu kompletnie nie polecam mleczka do ciała od Isany z mocznikiem 10% bo to porażka



Dokładnie. Parafina działa na zasadzie okluzji, czyli zatrzymuje parowanie wody z naskórka natomiast nie ma żadnych właściwości odżywczych czy nawilżających. Więc skóra nie zyskuje właściwie nic dzięki niej, jedynie naskórek ma trochę ochrony, bo parafina sztucznie wspomaga barierę hydrolipidową skóry czyli nasz naturalny płaszczyk ochronny skóry
Ja mam to samo z parafiną robi więcej szkody niż pożytku. Nie mam ulubionego kremu bo używam różnych ale unikam parafiny w składzie. Aktualnie używam różowy z Evree jest w porządku
Ja mam Isanę jeszcze tą starsza wersja fajna jest czytałam nie raz, że nowa to niewypał.

Myślisz, że balsam isana 10% bardziej mi pomoże na krostki na udach?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:23   #3879
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja mam Isanę jeszcze tą starsza wersja fajna jest czytałam nie raz, że nowa to niewypał.

Myślisz, że balsam isana 10% bardziej mi pomoże na krostki na udach?


Też lubię ten krem

Hm, teoretycznie to niezły pomysł ale szczerze? Nie wyobrażam sobie tego mleczka na udach bo...ono się prawie w ogóle nie wchłania, po posmarowaniu bardzo długo miałam wrażenie, że skóra jest lepka i wilgotna. Na krostki mogę Ci polecić droższy o kilka złotych krem Pilarix, też zawiera mocznik (20%) i kwas salicylowy, który ułatwia złuszczanie warstwy rogowej
a do tego sympatycznie zachowuje się na skórze
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2015-05-27 o 18:29
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:29   #3880
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Bardzo zadbane pazurki
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Najlepszą sławę mają bezacetonowe...
ALE jakis czas temu dokopałam się do sprzecznycj informacji i jestem w trakcie testowania acetonowego zmywacza.
Majowa Rosa też takiego używa, co mnie ostatecznie przekonało do spróbowania

Dużo wizażanek poleca zieloną Isanę z Rossmanna.
mam go i polecam mam już chyba 4 buteleczkę i nie szkodzi moim paznokciom, w ogóle na nie nie wpływa

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
A ja znalazłam w necie zdjęcie i nazwę tego mojego ulubionego. To BARWA Miss Zmywacz do paznokci i tipsów z ekstraktem z bambusa. Może komuś się przyda
miałam go i dla mnie to była tragedia musiałam używać z 10 wacików (a z zieloną Isaną 1-2 i już ), źle domywał itd.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A ja troche zaofftopuje.
Odnosnie kremow do rak.
Czy tez tak macie ze mozecie nie uzywac kremow przez kilka tygodni i jest wszystko ok apotem po jednorazowym uzyciu skora dloni jest przesuszona, szorstka i taka niefajna?
Zauwazylam to ostatnio u siebie. Na codzien nie stosuje kremow do rak i dlonie sa ok. Ale Jesli raz uzyje kremu to juz upa blada. Skora sie buntuje i musze kremowac co 20 minut bo nie wytrzymuje
ja tak mam, dlatego odstawiłam kremy raz na zawsze, używałam regularnie przez miesiąc różnych, bez parafiny itd i zaczęły mi się przesuszać jak nigdy w życiu, pękać do krwi itd. odstawiłam raz a dobrze, na początku wiadomo wkurzała mnie ta biała na wiór skóra, ale wytrwałam, nie używam i zaczęłam pić od miesiąca olej z ogórecznika i już nie mam suchych dłoni

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Nie chodz o tracenie majatku. Tylko o sam fakt że bez kremow jest ok a jak juz raz sie zacznie to trzeba non stop. Jakby coś tam dodawali ze bez kremu już będzie zle.
dokładnie! chemia w kosmetykach UZALEŻNIA skórę
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:50   #3881
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Dobrze wiedzieć że nie jestem sama
Ogólnie to jak używam np oleju kokosowego to nie widze efektu przesuszenia Ale po kremach tak.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 23:30   #3882
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość


Też lubię ten krem

Hm, teoretycznie to niezły pomysł ale szczerze? Nie wyobrażam sobie tego mleczka na udach bo...ono się prawie w ogóle nie wchłania, po posmarowaniu bardzo długo miałam wrażenie, że skóra jest lepka i wilgotna. Na krostki mogę Ci polecić droższy o kilka złotych krem Pilarix, też zawiera mocznik (20%) i kwas salicylowy, który ułatwia złuszczanie warstwy rogowej
a do tego sympatycznie zachowuje się na skórze
Tak jest tłusty,klei się i lepi wiem :P ale jakoś musze go wykończyć.Skończę kupię ten Pilarix.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 07:30   #3883
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51449259]Ona mi bruzd nie usuwa, ale nałożona pod lakiery wyrównuje mi grunt pod malowanie[/QUOTE]
ja nie wiem czy da się zupełnie wyeliminować bruzdy
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:18   #3884
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Olejowanie eliminuje bruzdy, O ILE nie wynikają one z czynników chorobotwórczych.

Miałam bruzdowane paznokcie, w poprzek i wzdłuż, wynikało to z przesuszenia, zniszczenia, obgryzania itp itd.
Naolejowana płytka odrosła gładka.

Trzeba poczekać tylko około pół roku aż odrośnie cała i przez ten czas codziennie ją pielęgnować (oleje, nałożona chociaż odżywka, rękawiczki do sprzątania itp).
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:27   #3885
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tak jest tłusty,klei się i lepi wiem :P ale jakoś musze go wykończyć.Skończę kupię ten Pilarix.
Ja się poddałam, przyznaję, stoi sobie gdzieś w kącie

Dziewczyny, używałyście może ten olejek na pazurki?
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 16:43   #3886
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jak komuś sie przyda ta informacja to na kosmetykach z ameryki niektóre lakiery Essie, po 6, 7, 10zł.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 17:22   #3887
Sagitta134514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej jakiś miesiąc temu znalazłam wątek Majowej Rosy o olejowaniu i postanowiłam też uratować swoje maluchy Całe życie je obgryzałam aż do krwi, od środka i po bokach. Od miesiąca codziennie nakładam mieszankę Alterry migdał i papaja, BDfM, olej kokosowy, arganowy, rycynowy i lniany. Są na pewno mocniejsze bo żaden jeszcze się nie połamał ale oprócz tego ja nie widzę żadnej poprawy. Pierwsze zdjęcie mam jak zapuszczałam na komunię, dlatego każdy inny i połamany a drugie wczoraj podczas olejowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150505_193256.jpg (73,8 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150526_141221.jpg (71,1 KB, 69 załadowań)
Sagitta134514 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:04   #3888
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Czy reszta użytkowniczek tapatalka też nie widzi zamieszczanych tutaj zdjęć?
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:19   #3889
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
Czy reszta użytkowniczek tapatalka też nie widzi zamieszczanych tutaj zdjęć?
Bo są za duże do wyświetlenia na kom.
Trzeba by je zmniejszać
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 22:20   #3890
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Sagitta134514 Pokaż wiadomość
Hej jakiś miesiąc temu znalazłam wątek Majowej Rosy o olejowaniu i postanowiłam też uratować swoje maluchy Całe życie je obgryzałam aż do krwi, od środka i po bokach. Od miesiąca codziennie nakładam mieszankę Alterry migdał i papaja, BDfM, olej kokosowy, arganowy, rycynowy i lniany. Są na pewno mocniejsze bo żaden jeszcze się nie połamał ale oprócz tego ja nie widzę żadnej poprawy. Pierwsze zdjęcie mam jak zapuszczałam na komunię, dlatego każdy inny i połamany a drugie wczoraj podczas olejowania.
za krótko olejujesz paznokcie żeby były jakieś efekty tym bardziej że całe życie je obgryzałaś, osoby które obgryzały podwójnie muszą czekać na efekty zgryziona płytka tak szybko się nie odbuduje.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Olejowanie eliminuje bruzdy, O ILE nie wynikają one z czynników chorobotwórczych.

Miałam bruzdowane paznokcie, w poprzek i wzdłuż, wynikało to z przesuszenia, zniszczenia, obgryzania itp itd.
Naolejowana płytka odrosła gładka.

Trzeba poczekać tylko około pół roku aż odrośnie cała i przez ten czas codziennie ją pielęgnować (oleje, nałożona chociaż odżywka, rękawiczki do sprzątania itp).
Moje pionowe prążki nie znikły a paznokcie olejuje 1 rok i 3 miesiące, sprzątam ,myje gary ,piore ręcznie wszystko w rękawiczkach gumowych .
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 22:23   #3891
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
za krótko olejujesz paznokcie żeby były jakieś efekty tym bardziej że całe życie je obgryzałaś, osoby które obgryzały podwójnie muszą czekać na efekty zgryziona płytka tak szybko się nie odbuduje.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------



Moje pionowe prążki nie znikły a paznokcie olejuje 1 rok i 3 miesiące, sprzątam ,myje gary ,piore ręcznie wszystko w rękawiczkach gumowych .
A jakie badania robiłaś w tym zakresie u lekarza? Jeżeli oczywiście można spytać
Jak po 6 miesiącach bruzdy nie zniknęły i zabezpieczasz dobrze paznokcie to na wszelki wypadek może warto pokazać je dermatologowi? Może okazać sie ze uzupelnisz jakies witaminy i bedzie wszystko ok
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 22:34   #3892
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

ja ostatnio kupiłam w rossmanie maske do dłoni i stóp z minerałami leczniczej solanki jodowo bromowej olejów avocado i słodkich migdałów są to dwie saszetki razem złączone , zawiera jod , wapń,magnez ,krzem i selen . Przywraca naturalna gładkość i elastyczność regeneruje mikrouszkodzenia wzmacnia paznokcie , nie zawiera oleju parafinowego i barwników.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 08:48   #3893
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A jakie badania robiłaś w tym zakresie u lekarza? Jeżeli oczywiście można spytać
Jak po 6 miesiącach bruzdy nie zniknęły i zabezpieczasz dobrze paznokcie to na wszelki wypadek może warto pokazać je dermatologowi? Może okazać sie ze uzupelnisz jakies witaminy i bedzie wszystko ok
Jak się bardzo długo gryzło pazury i uszkodziło macierz, bruzd raczej nic nie usunie. Mam na jednym palcu taki szeroki nieregularnie pofałdowany pas od kilkunastu lat. Czy olejował czy nie olejował, brał witaminy, dobrze jadł, czy słońce czy deszcz czy różowe słonie bruzda i tak jest
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 11:25   #3894
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jak się bardzo długo gryzło pazury i uszkodziło macierz, bruzd raczej nic nie usunie. Mam na jednym palcu taki szeroki nieregularnie pofałdowany pas od kilkunastu lat. Czy olejował czy nie olejował, brał witaminy, dobrze jadł, czy słońce czy deszcz czy różowe słonie bruzda i tak jest
Niektórzy już taką mają płytkę... Ja nigdy nie obgryzałam, nie miałam tipsów (raz tylko hybrydę i to niedawno), nie piłowałam płytki, nie miałam żadnych poważnych urazów paznokci, wyniki mam w normie i mam bruzdy podłużne... Nawet olejowanie nie pomogło, a olejuje już od ponad roku. Taka uroda i już
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 11:31   #3895
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Wygrzebałam zdjęcie z początków mojego olejowania i chyba jednak zmieniły mi się trochę paznokcie (wrzucam to zdjęcie oraz najnowsze do porównania ). Ostatnio widzę bardziej efektywny przyrost, nie znika on zaraz po tym jak się pojawił - chyba piłowanie w kwadrat i stosowanie odżywki sprawdza się. Jestem znowu pełna nadziei, że pewnego pięknego dnia różowa część dotrze do końca opuszek.
Masz śliczne końcówki

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy, ale nie mogę na telefonie się dobrać do informacji... jakie macie sprawdzone zmywacze do paznokci? A jakie absolutnie omijać z daleka? Kupowałam zawsze taki fajny, ale zwykły, w zielonej, pękatej plastikowej buteleczce, dostępny w większości sklepów typu mydło i powidło, a teraz jakby się pod ziemię zapadł. Nigdzie go nie widzę. Wzięłam na szybko jakiś inny i błeee, porażka, aż mam białe palce
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Najlepszą sławę mają bezacetonowe...
ALE jakis czas temu dokopałam się do sprzecznycj informacji i jestem w trakcie testowania acetonowego zmywacza.
Majowa Rosa też takiego używa, co mnie ostatecznie przekonało do spróbowania

Dużo wizażanek poleca zieloną Isanę z Rossmanna.

Przez długi czas używałam toniku do zmywania z pomarańczowym olejkiem Barbra Pro z colorowo.pl (bez acetonu) i też mogę polecić.
Bezacetonowy z Ebelin jest też tani i skuteczny (ale jeśli ktoś ma w pobliżu DM )
W tej chwili używam nawilżającego z Sally Hansen z acetonem i jest również świetny.

Reszty grzechów nie pamiętam Z pewnością Wizażanki podrzucą kolejne produkty warte wypróbowania

Z drugiej strony NIE polecam zmywaczy Sensique z Natury - wysuszają na wiór i zostawiają biały nalot. Tak zadziałały przynajmniek u mnie
A ja właśnie wolę zmywacze Sensique-magnoliowy mi wprawdzie nie przypasował, ale mango, truskawka oaz aktualnie używany arbuz mi odpowiadają. Nie wspominam dobrze zielonej Isany, ja chyba jednak mam paznokcie wrażliwe na aceton...

Tak się niedawno chwaliłam, że moje paznokcie dobrze znoszą częste sprzątanie/zmywanie itd., ale chyba muszę to odszczekać, ponieważ teraz mam przezroczyste i słabe paznokcie, a wczoraj mi się odłupał kawałeczek płytki kciuka lewej ręki Powiedziałam mamie, że jak dzisiaj mi nie kupi gumowych rękawic do sprzątania to kończę z codziennym zmywaniem garów
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 17:53   #3896
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Spojrzałam dzisiaj na dwa kremy z mocznikiem Isana, który mam.
Ten świetny ma 5,5%, a ten do dupy, którego więcej nie kupię, ma 5%

W poniedziałek idę do Natury troszkę poszaleć, bo jest promo. Na pewno wezmę różową odżywkę Sensique
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:11   #3897
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Spojrzałam dzisiaj na dwa kremy z mocznikiem Isana, który mam.
Ten świetny ma 5,5%, a ten do dupy, którego więcej nie kupię, ma 5%

W poniedziałek idę do Natury troszkę poszaleć, bo jest promo. Na pewno wezmę różową odżywkę Sensique

Ooo i to jest właśnie dowód na to, że każdy indywidualnie reaguje na dane preparaty
Z odżywek Sensique bardzo dobrze wspominam tą żółtą (mimo paskudnego koloru jakim "uszczęśliwiała" paznokcie)
To bodajże Sensique "Pro Nails do rozdwajających się paznokci".
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2015-05-29 o 18:12
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:45   #3898
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam rękawiczki, w końcu Paznokcie w końcu zaczęły tracić na swej przezroczystości

A propo kremów do rąk-ja używam ich 1-2 razy dziennie i mi nie wysuszają rąk-ładnie nawilżają, chronią i wygładzają. Tylko raz miałam taką sytuację, że krem pogarszał stan moich dłoni-konkretniej to rumiankowy Natura Care(taki tanioszek z drogerii Natura), on mi zrobił Saharę, zwłaszcza jak często go stosowałam.
Teraz mam Ziaję z jedwabiem i czasem brat zostawi w domu swoją Isanę z 5% urea i oba spisują się bardzo dobrze, nie pogarszają stanu skóry.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 19:06   #3899
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Dobry wieczór! chyba do Was dołączę, bo moje paznokcie są w opłakanym stanie od jakiegoś czasu... nie znam nawet przyczyny. Rozwarstwiają się (nawet na 3, a później te warstwy po kawałku dezerterują z paznokcia...), łamią. Olejowanie zawsze kojarzyło mi się z tłustymi palcami, ale chyba muszę się przełamać... mam już olejki i odżywki, jeszcze tylko systematyczność
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:17   #3900
beauuuty
Przyczajenie
 
Avatar beauuuty
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ale jestem zła
Jutro mam wesele,więc wpadłam na genialny pomysł zrobienia sobie hybrydowego manicure. Jestem wściekła, bo kosmetyczka wykonała go fatalnie.Wystarczył ciepły prysznic i hybryda odpadła do polowy na kciuki
Gdybym tylko wiedziała,ze doprowadzi to moje paznokcie do takiego stanu...
__________________

Olejowanie paznokci to już uzależnienie
beauuuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.