NOUBA - profesjonalny makijaż - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 11:49   #121
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Tak dziękuję za informację. Ja też to czytałam, ale czy mogę jeszcze zapytać, czy nie podkreśla suchych miejsc?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 11:58   #122
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
Tak dziękuję za informację. Ja też to czytałam, ale czy mogę jeszcze zapytać, czy nie podkreśla suchych miejsc?

Absolutnie nie podkresla i sam nie wysusza. Ma kremową konsystencję, wiec jeśli ktoś lubi lekkie podkłady to może mu nie pasowac.

zoee5- jeśli masz Douglas w pobliżu to idź i poproś małą próbeczke do pojemniczka. POdkłady należy porządnie przetestować.

Ja zobaczyłam w Douglas konsultantkę o pięknej gładkiej cerze, okazało się, ze makijaz wykonała Noubą. Wziełam próbkę no i za 2 dni poleciałam po własną tubę. To mój absolutny faworyt.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 12:08   #123
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

a mają coś dobrego do cery mieszanej? I jak z kolorami, dla bladolicych posiadają?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 12:20   #124
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a mają coś dobrego do cery mieszanej? I jak z kolorami, dla bladolicych posiadają?
Nie pytałam o cere mieszaną. Bede w piatek to zerknę. Natomiast jeśli chodzi o kolory to kiepsko z jasnymi. Szukałam odcienia na lato i nie skupiałam się zbytnio na bladziochach, ale ogólnie wybór zawęzony......sama miałam problem z dobraniem dla siebie.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 08:44   #125
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Byłam wczoraj w Douglasie, sprawdzałam podkłady Nouby dla cery mieszanej, niestety (a może dla niektórych "stety" ) mają tylko w kompakcie, a ja nie jestem do takich przekonana... no i kupiłam Estee Lauder
Ale upatrzyłam sobie kilka ładniutkich cieni Nouby i chyba znowu czeka mnie wyprawa do Douglasa
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 10:06   #126
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie pytałam o cere mieszaną. Bede w piatek to zerknę. Natomiast jeśli chodzi o kolory to kiepsko z jasnymi. Szukałam odcienia na lato i nie skupiałam się zbytnio na bladziochach, ale ogólnie wybór zawęzony......sama miałam problem z dobraniem dla siebie.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez tadzik Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Douglasie, sprawdzałam podkłady Nouby dla cery mieszanej, niestety (a może dla niektórych "stety" ) mają tylko w kompakcie, a ja nie jestem do takich przekonana... no i kupiłam Estee Lauder
Ale upatrzyłam sobie kilka ładniutkich cieni Nouby i chyba znowu czeka mnie wyprawa do Douglasa
szkoda
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 18:20   #127
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez tadzik Pokaż wiadomość
Witam,

No w końcu ktoś wspomniał o rewelacyjnych błyszczykach Nouby Jakiś czas temu kupiłam Sweet Kiss nr 16, kolor jest rzeczywiście bardzo intensywny i mocno się mieni, a przy tym dość długo utrzymuje się na ustach.

Marsylia, a ile zapłaciłaś za podkład? To podkład płynny czy w kompakcie? Widziałam w Douglasie, że większość podkładów z Nouby jest w kompakcie. Być może skuszę się na to cudeńko

Pozdrawiam

Przepraszam, że tak długo nie odpisywałam...
podkład kosztował 129 zł, i ja też mam ten nawilżający antystresowy, jak patrze na siebie w lustro po nalozeniu naprawde wygladam jak odstresowana : )

Agabil

Ja mam właśnie cerę mieszaną i ten podkład sprawdził się rewelacyjnie, pierwszy po którym mam na twarzy rozświetlenie a nie świecenie! A co do kolorków ja mam 7 a cerę mam raczej jasną kolorek stapia sie idealnie
Podkład cudo.

Ja zastanawiam się nad elinerem.. teraz weszlo wiele pieknych intensywnych kolorków, miała któraś z was już jakiś z Nouby? Ja będę szukała fioletu, przydałby mi się do filetowo czarnej sukienki na wesele
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 19:36   #128
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

marsylia- dziękuję za informację. Wczoraj byłam w Douglasie i kupiłam Estee Lauder, zabrakło mi odwagi na Noubę mam obawy, czy ten podkład nie za bardzo mnie odstresuje i czy będzie wystarczający na moją cerę mieszaną...
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:47   #129
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie cerę mieszaną i ten podkład sprawdził się rewelacyjnie, pierwszy po którym mam na twarzy rozświetlenie a nie świecenie! A co do kolorków ja mam 7 a cerę mam raczej jasną kolorek stapia sie idealnie
Podkład cudo.
Też mam cere mieszaną z tendencją do przesuszania i podkład jest najlepszy z dotychczas używanych.
Jutro zerknę na te 7.

Cytat:
Napisane przez marsylia
Ja zastanawiam się nad elinerem.. teraz weszlo wiele pieknych intensywnych kolorków, miała któraś z was już jakiś z Nouby? Ja będę szukała fioletu, przydałby mi się do filetowo czarnej sukienki na wesele
Ja mam dwa linery i mimo iż kolorki przecudne to przy nakładaniu trzeba mieć wprawę ( ja jej nie mam) , pędzelek jest niezbyt poręczny. Gdyby te linery były w długopisie tak jak Chanel to byłyby bezkonkurencyjne

Cytat:
Napisane przez tadzik Pokaż wiadomość
marsylia- dziękuję za informację. Wczoraj byłam w Douglasie i kupiłam Estee Lauder, zabrakło mi odwagi na Noubę mam obawy, czy ten podkład nie za bardzo mnie odstresuje i czy będzie wystarczający na moją cerę mieszaną...
tadzik - poproś konsultantkę o próbeczke, to najlepsza metoda zeby się przekonać i nabrać odwagi i pozbyć się obaw
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:55   #130
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
tadzik - poproś konsultantkę o próbeczke, to najlepsza metoda zeby się przekonać i nabrać odwagi i pozbyć się obaw

I chyba tak zrobię Drugi podkład zawsze się przyda...

A swoją drogą, odkąd zarejestrowałam się na forum mój mąż grozi mi rozwodem po 1,5 roku małżeństwa Całe wieczory przesiaduję na forum i w ciągu ostatniego tygodnia raz odwiedziłam Douglasa i dwa razy Sephorę, oczywiście nie wyszłam z pustymi rękoma
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:01   #131
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

tadzik - ja też się bałam nouby.... pamiętam jak przyszłam do douglasa, chciałam podkład guerlain divinore, po nieudanej probie z kanebo i sisleyem i Pani powiedziała mi że jest zachwycona noubą i że jeśli chcem mieć gładką rozświetloną bużkę to tylko ON, bez przekonania wziełam próbkę, (kobieta spojrzała i od razu dała mi 7 -idealny odcień)
Poszłam do domu wypróbowałam i oniemiałam... a potem jak wróciłąm z biura po 9 godzinach oniemiałam ponowanie... potem działo się to jeszcze kilka dni z rzędu aż przyzwyczaiłam się do mojej odstresowanej cery - Uwierz mi nie jest to takie trudne. hahaha...
Spróbuj.. może pokochasz go tak jak ja


Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja mam dwa linery i mimo iż kolorki przecudne to przy nakładaniu trzeba mieć wprawę ( ja jej nie mam) , pędzelek jest niezbyt poręczny. Gdyby te linery były w długopisie tak jak Chanel to byłyby bezkonkurencyjne
Hmm... wiesz ja nigdy nie miałam linera, to byłby mój pierwszy raz więc nawet nie wiem jak się go używa, czy tylko na górną czy też na dolną. czy on się może rozmazywać (zakładając, że uda mi sie go nałożyć) i czy sie odbija na górnej części górnej powieki?
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 11:17   #132
Aniula1232
Raczkowanie
 
Avatar Aniula1232
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 35
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Ja mam cienie 626 z nowej kolekcji, sa przesliczne i cudnie sie mienia planuje jeszcze kupic ich duuuzo Jestem nimi zachwycona. Bardzo dlugo sie trzymaja Mam takze podklad 3 i jest swietny, maskuje wszystko idealnie A takze mam liner - czarny. Lainerow uzywam od paru lat i musze powiedziec, ze tym maluje mi sie najwygodniej, nie odciska sie na powiece i nie rozmazuje, bardzo szybko zastyga. Natomiast nie polecam lakierow do paznokci Nouby:/ Dostalam w prezencie, za zakup, ale nie jestem z niego zadowolona, juz na drugi dzien zaczal schodzic:/ Kolor ladny... Coz nie mozna miec wszystkiego
Aniula1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 13:09   #133
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez Aniula1232 Pokaż wiadomość
Ja mam cienie 626 z nowej kolekcji, sa przesliczne i cudnie sie mienia planuje jeszcze kupic ich duuuzo Jestem nimi zachwycona. Bardzo dlugo sie trzymaja Mam takze podklad 3 i jest swietny, maskuje wszystko idealnie A takze mam liner - czarny. Lainerow uzywam od paru lat i musze powiedziec, ze tym maluje mi sie najwygodniej, nie odciska sie na powiece i nie rozmazuje, bardzo szybko zastyga. Natomiast nie polecam lakierow do paznokci Nouby:/ Dostalam w prezencie, za zakup, ale nie jestem z niego zadowolona, juz na drugi dzien zaczal schodzic:/ Kolor ladny... Coz nie mozna miec wszystkiego

Aniula
a jakie kolory mają cienie? Możesz wkleić fotkę?
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 17:31   #134
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

wzięłam dziś w Dougalsie próbkę tego podkładu (nr 1). Przetestuję i dam znać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 18:41   #135
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

agabil1, koniecznie daj znać, jak podkład sprawdza się na cerze mieszanej Ja generalnie jestem bardziej klientką Sephory niż Douglasa, bo mam bliżej ale, jak okaże się, że i na cerze mieszanej się sprawdza, to się pofatyguję do wrocławskiej Galerii Domikańskiej (czyt. najbardziej zatłoczone centrum handlowe we Wrocławiu). Leniuszek ze mnie :P
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 20:29   #136
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Aniula a jakie kolory mają cienie? Możesz wkleić fotkę?

Ryjku ja mam prawie wszystkie cienie z nowego makijażu. Jutro na 100 % zrobię fotki
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2007-10-02 o 14:18
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 23:02   #137
Aniula1232
Raczkowanie
 
Avatar Aniula1232
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 35
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Aniula a jakie kolory mają cienie? Możesz wkleić fotkę?
Jasne jutro postaram sie zrobic zdjecia
Aniula1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 23:14   #138
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ryjku ja ma prawie wszystkie cienie z nowego makijażu. Jutro na 100 % zrobię fotki
Super ale jak nie wkleisz geonia to Cię dopadnę

Aniula fajne , czekam
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 10:43   #139
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Musze troche ostudzic swoj entuzjazm co do blyszczykow tej firmy. Pare stron temu je chwalilam. Otoz mam ten z gabeczka nr 16 - efekt na ustach cudny - mocny blysk dzieki tysiacom roznokolorowych drobinek ale po troche dluzszym uzywaniu widze dwie istotne wady:
- zapach blyszczyka z czasem zmienia sie i wietrzeje z cudwnego, slodko - waniliowego do nijakiego,
- STRASZNIE WYSUSZA USTA - koszmar !! Po kilkakrotnej aplikacji mam az zaczerwienione kaciki ust ! Zaden blyszczyk mi tak ust nie masakrowal.
Niestety. Kolejnych blyszczykow tej firmy nie przewiduje w swojej kosmetyczce
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 12:14   #140
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Musze troche ostudzic swoj entuzjazm co do blyszczykow tej firmy. Pare stron temu je chwalilam. Otoz mam ten z gabeczka nr 16 - efekt na ustach cudny - mocny blysk dzieki tysiacom roznokolorowych drobinek ale po troche dluzszym uzywaniu widze dwie istotne wady:
- zapach blyszczyka z czasem zmienia sie i wietrzeje z cudwnego, slodko - waniliowego do nijakiego,
- STRASZNIE WYSUSZA USTA - koszmar !! Po kilkakrotnej aplikacji mam az zaczerwienione kaciki ust ! Zaden blyszczyk mi tak ust nie masakrowal.
Niestety. Kolejnych blyszczykow tej firmy nie przewiduje w swojej kosmetyczce
To dziwne... ja już od dłuższego czasu używam ich błyszczyka i nie zauważyłam takich objawów, ale to pewnie kwestia indywidualna.
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 14:57   #141
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez tadzik Pokaż wiadomość
To dziwne... ja już od dłuższego czasu używam ich błyszczyka i nie zauważyłam takich objawów, ale to pewnie kwestia indywidualna.
Pewnie tak Na szczescie w takich sytuacjach sprawdza sie jedyny, najskuteczniejszy i najwspanialszy balsam do ust Tisane
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:12   #142
Aniula1232
Raczkowanie
 
Avatar Aniula1232
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 35
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Moje skarby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9115.JPG (98,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9117.JPG (115,4 KB, 114 załadowań)
Aniula1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:22   #143
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Aniula ślina mi pociekła, śliczne kolory Obydwie paletki są z nowej kolekcji? Możesz podac numery?

A geonia nie chce wkleić. Obiecanki cacanki.....


Wklejam swoje cienie pare fotek juz gdzies tu w watku jest. Przepraszam za cienie Diora na wspólnej fotce. Brązera już nie mam źle dobrałam kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S8000493.jpg (116,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8000541.jpg (101,4 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8000589.jpg (85,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8000590.jpg (81,2 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez 13ryjek
Czas edycji: 2007-10-01 o 22:53
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:37   #144
Aniula1232
Raczkowanie
 
Avatar Aniula1232
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 35
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Tylko ta z zieleniami jest z nowej kolekcji... Ta z rozami nabylam wczoraj Planuje jeszcze z niebieskimi kupic... Oj co ja mowie:P Pragne miec wszystkie Kurcze wpadlam w manie
Zielona paletka ma numerek 626,
rozowa 603

Pozdrawiam
Aniula1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 23:00   #145
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Dziękuje tą 603 tez mam A ta z zieleniami to chyba jest z wiosenno-letniej kolekcji?

Parę fotek cieni w celu wzbogacenia wątku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg double_boubl_big.jpg (41,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poczworny_big.jpg (25,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg quattro_large.jpg (14,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg quattro_new.jpg (7,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg QUATTRO-EYE-SHADOW_BIG.jpg (50,0 KB, 27 załadowań)
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 23:18   #146
Aniula1232
Raczkowanie
 
Avatar Aniula1232
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 35
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Prosze
Ten czarno-czerwony Marze... Ale narazie czworki kolekcjonuje:p
Nie wiem w jakiej kolekcji W sierpniu ich jeszcze nie bylo... Wiec wychodziloby na to, ze jesienna kolekcja... Ta zielona paletka jest cudna Naprawde ja polecam
13ryjke a jakie masz jeszcze paletki?? Cienie...??
Kusi mnie 12pak:p Ale nie jestem pewna....
Aniula1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 23:25   #147
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez Aniula1232 Pokaż wiadomość
Prosze
Ten czarno-czerwony Marze... Ale narazie czworki kolekcjonuje:p
Nie wiem w jakiej kolekcji W sierpniu ich jeszcze nie bylo... Wiec wychodziloby na to, ze jesienna kolekcja... Ta zielona paletka jest cudna Naprawde ja polecam
13ryjke a jakie masz jeszcze paletki?? Cienie...??
Kusi mnie 12pak:p Ale nie jestem pewna....
Aniu mam 5 paletek czwórek i jeden podwojny cień wszystko jest wklejone . Mam dwie paletki z kolekcji wiosenno - letniej , która jest u mnie tez wystawiona jeszcze a jesiennej nie ma. Z tego co pamiętam to Twoja paletka z zieleniami też należy do wiosennej kolekcji. Można sprawdzic na ich strone po numerku

http://www.noubacosmetics.com/products.asp?id=1&page=4
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 09:21   #148
Aniula1232
Raczkowanie
 
Avatar Aniula1232
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 35
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Sprawdzilam i faktycznie... Ekspedient w Daglasie powiedzial mi, ze to z nowej kolekcji... Nie powiedzial jakiej... Bylam we wrzesniu, wiec pomyslalam, ze jesiennej... Skoro jej jeszcze nie ma... To Nie moge sie jej doczekac A Twoje paletki sa super Fajne kolorki
Aniula1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 09:48   #149
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

A ile kosztuje taka czwóreczka?
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 10:52   #150
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość

A geonia nie chce wkleić. Obiecanki cacanki.....

Faktycznie wyglada na obiecanki......., ale już mam aparat w dłoni i za 15 min beda foty

Ryjku- piękny Twój zbiorek na jeden zestawik zaświeciły mi się oczka. W Polsce nie widzaiłam tych paletek, chyba macie inny ( lepszy) asortyment

Cytat:
Napisane przez tadzik Pokaż wiadomość
A ile kosztuje taka czwóreczka?
119 zł
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.