Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 23:34   #211
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

hej, hej, a macie może jakiś kod do zalando?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 23:47   #212
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Napisz do mnie dziś po 20 mam 4 kody tylko musze je znaleźć
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 01:37   #213
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

w nowym wątku, lepiej późno niż wcale
poprzedni nadrabiałam od 150strony, czyli jedyne 18stron i tutaj jeszcze 8 dobrze, że czasem musicie spać

Byłam dziś w sklepie EL w GalMok w Wawie. Zestawów five stars i tych MM Le Rouge baaardzo dużo jeszcze jest, jak nic zostanie im to po 24.01. Jestem ciekawa, co z nimi zrobią- przecenią bardziej, a może wrócą do normalnej ceny na walentynki i dzień kobiet, a potem znów przecenią? Chyba nie schowają, żeby wystawić na kolejną gwiazdkę?

Zestaw five stars słodki, ale to straszne maleństwo jest. Szminka na swachach wyglądała na ładny, lekko brudny róż, na żywo wpada w lekką cegłę. Ostatecznie nie kupiłam.
Spr zapachy Pleasures – duuużo konwalii oraz Sensuous- ostrawy, jakby piernik i miód.

W sklepie EL pustki. Zaczepiła mnie a’la kierowniczka zmiany, słabo zorientowana, co i jak. Spytałam o miniaturki do zakupu. Usłyszałam, że obecna oferta -30% jest tak dobrą okazją, co się zdarza tylko raz do roku, że żadnych miniaturek do zakupu nie będzie – ani jednej, ani dwóch, a co dopiero kosmetyczka z miniaturami. Nie chciało mi się więcej dyskutować. Straszne są te rozbieżności między ofertą online a stacjo…

Sklepy ciuchowe bida z nyndzą. Kupiłam, co chciałam online i się cieszę. Dla mnie kupowanie nawet ubrań stacjonarnie zaczyna tracić sens, kiedy np. online w h&m można mieć -25% na każdą rzecz już i tak sporo przecenioną, a w orsay są kody -50zł od 150zł.

Wąchałam też Alieny w S. Ten Eau Extraordinaire jest dla mnie jakby cytrusowy, a te klasyczne fioletowe edt i edp są podobne, różnią się mocą zapachu. Ja wolę wersję edp, piękny i intensywny jaśmin Mam nowe chciejstwo, obok MM Le Rouge.

Lecę spac, dobranoc

na all znalazłam licytację nowego Aliena Oud Majestueux 90ml - koniec o 20:10, póki co licytuje 18osób
http://allegro.pl/thierry-mugler-ali...914562297.html
(powyższa aukcja nie jest moja )

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2016-01-15 o 01:51 Powód: dopisanie inf
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 05:18   #214
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Witam z rana, boże już 8 strona - never dzięki za nr nadania, wyślij mi fotkę perfum na priva - jestem taka ciekawa, a nie załapałam się

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

wszystkim za pochwały moich pazurków

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Martusia zamówienie z EL z poprzedniego wątku wymiata - mam nadzieje ze w końcu odpiszą Ci na maila.
Moje Estee wysłali wczoraj -więc koło środy będzie


Aleksa888 ale lipa z tym EL ja stacjonarnie kupując zestaw za ok. 100zł raz dostałam krem 7ml+mini tusz (jak było spotkanie z forum ) a drugi raz tż dostał serum 7ml i odlewkę 2 kropel serum niebieskiego.
Fakt w sklepach odzieżowych w tym roku nic nie ma, byłam wczoraj w orsayu - nic co się dzieję.

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Witam się i ja na fafnastej stronie i właściwie to już uciekam nawet nie nadrabiajac bo rano praca wzywa. Jutro odszukam tylko kronike wydarzeń by amyz i będę wiedziała co i jak ;-)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Amyz wczoraj poszalała z tą kroniką - mam nadzieje że tak będzie codziennie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 05:58   #215
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Same super babeczki


Dobra dziewczyny, to moje pudry sypkie i prasowane, ktore ma obecnie w użyciu i kilka nowiutkich czekających na swoją kolej, proszę się zachwycać


I opakowania się ślicznie błyszczą, widać że pilnujesz porządku w kosmetykach

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczności coraz bardziej mi uświadamiacie, że nie jest ze mną tak źle
u mnie tak samo, totalny luzik. można klikać

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54137983]Treść usunięta[/QUOTE]

Spoko, okrzyknęłyśmy na wątku praktycznie jednomyślnie, że Spicebomb jest świetny

Kolekcja Never wyglądała w sumie jak szafa w perfumerii
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:01   #216
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Witajcie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny ale piekne kolekcje

fajny ten puder z estee lauder w granatowym kompakcie?
Ja go nie polecam. Mam skórę tłustą i się nie sprawdza. Po chwili skóra znów się świeci.
Poza tym gdy mam doslownie sekundy na poprawki czesto mam problem z otwarciem. obie strony - zawias i ta gdzie się otwiera puder wyglądają identycznie. I muszę przez chwilę popatrzeć z góry i zastanowic się w która stronę są zwrocone litery. Niby nic, ale kiedy czasu brak można się zdenerwowac.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:06   #217
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wy tak na poważnie??? Nowy wątek ???
Na stałe tak już będzie, że wątek się robi w 8dni
Też mam nadzieję, że teraz będzie spokojniej. Bo teraz to tylko łaska Amyz nas ratuje

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hmm koło Demetera? Jeśli tak to Black Sugar Aquoliny
Aa czekaj te biale tak? I kółeczka takie różowe? To Diptyque 34 blvd zapach podobno wnętrza ich butiku, fajniusi .
A to nie okazało się plotką a zapach miał być po prostu kompozycją łączącą najbardziej typowe nuty dla Diptyque?
Mi się bardzo ten zapach podoba - ale tak na nadgarstek do wwąchiwania, jeszcze nigdy cała się nie psiknęłam
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 06:16   #218
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Zaczynam

Tuszy nie wrzucam, bo mam tylko 4 :p mam trzy miniaturki i jeden pelnowymiarowy, reszte zuzylam i poodawalam

Wrzycam ustowe, pudry i roze, ale jest ciemno, wiec innym razem wrzuce cienie, ale tych to mam tez malo, bo bardzo ograniczylam.

Do rozy dodalam tez rozswietlacz od Bobbi Kolory rozy troche przeklamane, wiex zrobie lepsze zdjecie jak bedzie troche jasniej.
Piękna kolekcja

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Same super babeczki


Dobra dziewczyny, to moje pudry sypkie i prasowane, ktore ma obecnie w użyciu i kilka nowiutkich czekających na swoją kolej, proszę się zachwycać
Ale cuda

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54137983]Treść usunięta[/QUOTE]

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:18   #219
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nadrobiłam stary wątek "pi razy drzwi". Nie dam rady dokładniej

Jako, że dopiero mogę zobaczyć zdjęcia, więc z pewnym opóźnieniem:

Aniyam super trampki. Bardzo mi się podobają. Będą fajnie wyglądały do czarnych dżinsów i białego tiszerka

Rotkohl super kolekcja pudrów. Robi wrażenie!
Kolekcja pomadek -Wow! klask i: A Mehr piękna!
Miskaa ale masz meteorków. Podoba mi się opakowanie bare!
A kocurek boooski!

Aniyam trzymam kciuki, żeby przesyłka jutro doszła!

Amyz świetna kronika dnia!

Maarthusia świetne zamówienie w EL!

Korinka za zakupy w Tk maxie

Never, nie widziałam Twoich zdjęć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:20   #220
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Dzień dobry :ziew:
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:22   #221
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana, boże już 8 strona - never dzięki za nr nadania, wyślij mi fotkę perfum na priva - jestem taka ciekawa, a nie załapałam się

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

wszystkim za pochwały moich pazurków

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Martusia zamówienie z EL z poprzedniego wątku wymiata - mam nadzieje ze w końcu odpiszą Ci na maila.
Moje Estee wysłali wczoraj -więc koło środy będzie


Aleksa888 ale lipa z tym EL ja stacjonarnie kupując zestaw za ok. 100zł raz dostałam krem 7ml+mini tusz (jak było spotkanie z forum ) a drugi raz tż dostał serum 7ml i odlewkę 2 kropel serum niebieskiego.
Fakt w sklepach odzieżowych w tym roku nic nie ma, byłam wczoraj w orsayu - nic co się dzieję.

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------


Amyz wczoraj poszalała z tą kroniką - mam nadzieje że tak będzie codziennie
obyś szybko dostała zamówienie z EL
Pazurki śliczne uwielbiam połączenie granatu ze złotem

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry :ziew:
Dzień dobry w piątunio
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 06:22   #222
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Suuuper! Same cuda

Nie, no nie zasnę dziś!

Super, a kotek śliczny. Jakie ma "uczesane" futerko



Teraz to już na pewno będą mi się śniły te wasze cudowności!

Piękne!
Muszę powiedzieć, że fajne na mnie działają te Wasze zdjęcia. Od razu mam ochotę kliknąć coś nowego i nawet nie czuje wyrzutów sumienia.

Gratuluję
u mnie niestety też to tak wygląda
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:23   #223
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Nadrobiłam z leksza nie wiem, czy będe dziś na bieżąco, bo muszę się w końcu wziąć do pracy więc liczę na wieczorną kronikę kryminalną
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:24   #224
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję, że teraz będzie spokojniej. Bo teraz to tylko łaska Amyz nas ratuje

Trzeba przyznać, że talent ma dziewczyna niesamowity. Jak jej się kolanka znudzą, może prowadzić serwis prasowy w dowolnej gazecie
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:25   #225
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Amyz wczoraj poszalała z tą kroniką - mam nadzieje że tak będzie codziennie
jak tylko będę mieć czas to pewnie


witam się w piąteczek, piątunio

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Trzeba przyznać, że talent ma dziewczyna niesamowity. Jak jej się kolanka znudzą, może prowadzić serwis prasowy w dowolnej gazecie

za kolanka zdecydowanie lepiej płacą więc chyba jednak nie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:28   #226
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Trzeba przyznać, że talent ma dziewczyna niesamowity. Jak jej się kolanka znudzą, może prowadzić serwis prasowy w dowolnej gazecie
zdecydowanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:28   #227
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nadrobiłam z leksza nie wiem, czy będe dziś na bieżąco, bo muszę się w końcu wziąć do pracy więc liczę na wieczorną kronikę kryminalną
ja dzisiaj też trochę roboty mam ale może będę w miarę na bieżąco
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:31   #228
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak tylko będę mieć czas to pewnie


witam się w piąteczek, piątunio

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------



za kolanka zdecydowanie lepiej płacą więc chyba jednak nie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:32   #229
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
zdecydowanie
zafstydzacie mnie AnulaQa jest zdecydowanie lepsza niż ja
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 06:33   #230
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja dzisiaj też trochę roboty mam ale może będę w miarę na bieżąco
musisz być, bo chyba nikt Cię nie zastąpi w kronikowaniu ja nie mam talentu pisarskiego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:33   #231
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja dzisiaj też trochę roboty mam ale może będę w miarę na bieżąco
Ja wczoraj nadrobiłam robotę, żeby dzisiaj wyjśc o 13
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:34   #232
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zafstydzacie mnie AnulaQa jest zdecydowanie lepsza niż ja
obie jesteście genialne

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj nadrobiłam robotę, żeby dzisiaj wyjśc o 13
Ale masz fajnie też bym chciała wyjść wcześniej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:38   #233
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj nadrobiłam robotę, żeby dzisiaj wyjśc o 13
ale Ci fajnie ja muszę "tyrać" do 15

czy u Was w pracy też tak jest, że przez cały tydzień nic się nie dzieje, nikt nie dzwoni i nikt nic nie chce a w piątek nagle wszyscy dostają przyspieszenia i telefony się urywają, wszystko "na już" i ogólnie masakra? czy to tylko u mnie w firmie tak

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-01-15 o 06:39
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:41   #234
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Po porannym maratonie sklepowym uprzejmie donoszę, że:
1. w S. nadal
2. w D. poprzeceniali większość zestawów świątecznych i trochę kusi Jest też kilka szt. mini zestawu Biotherm z balsamem do ust
3. w Estee bez zmian (szkoda, że nie dorzucają nowych miniatur gratisowych)
4. w C. nadal jest zestaw z chubby stickami w dobrej cenie i kusi

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:41   #235
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale Ci fajnie ja muszę "tyrać" do 15

czy u Was w pracy też tak jest, że przez cały tydzień nic się nie dzieje, nikt nie dzwoni i nikt nic nie chce a w piątek nagle wszyscy dostają przyspieszenia i telefony się urywają, wszystko "na już" i ogólnie masakra? czy to tylko u mnie w firmie tak
oj ale u nas biało się zrobiło w ciągu pół godziny
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 06:45   #236
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale Ci fajnie ja muszę "tyrać" do 15

czy u Was w pracy też tak jest, że przez cały tydzień nic się nie dzieje, nikt nie dzwoni i nikt nic nie chce a w piątek nagle wszyscy dostają przyspieszenia i telefony się urywają, wszystko "na już" i ogólnie masakra? czy to tylko u mnie w firmie tak
Bardzo często tak mam albo 3/4 dnia cisza i przed końcem pracy nagle nawał roboty

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Jak ktoś lubi biżu, to w Kruku jest całkiem przyjemna wyprzedać

Kusi mnie przeceniony zestaw z J'adore z D. dobrze, że nie wchodzą żadne kody poza tą beznadziejna kosmetyczką
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 07:06   #237
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Po porannym maratonie sklepowym uprzejmie donoszę, że:
1. w S. nadal
2. w D. poprzeceniali większość zestawów świątecznych i trochę kusi Jest też kilka szt. mini zestawu Biotherm z balsamem do ust
3. w Estee bez zmian (szkoda, że nie dorzucają nowych miniatur gratisowych)
4. w C. nadal jest zestaw z chubby stickami w dobrej cenie i kusi

zapisuję do wieczornej kroniki

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj ale u nas biało się zrobiło w ciągu pół godziny
u mnie w nocy sypało i musiałam auto odkopywać

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo często tak mam albo 3/4 dnia cisza i przed końcem pracy nagle nawał roboty

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Jak ktoś lubi biżu, to w Kruku jest całkiem przyjemna wyprzedać

Kusi mnie przeceniony zestaw z J'adore z D. dobrze, że nie wchodzą żadne kody poza tą beznadziejna kosmetyczką
uffff dobrze że to nie mój zapach

u mnie też tak często jest że 3/4 dnia spokój a na koniec wariactwo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 07:08   #238
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale Ci fajnie ja muszę "tyrać" do 15

czy u Was w pracy też tak jest, że przez cały tydzień nic się nie dzieje, nikt nie dzwoni i nikt nic nie chce a w piątek nagle wszyscy dostają przyspieszenia i telefony się urywają, wszystko "na już" i ogólnie masakra? czy to tylko u mnie w firmie tak
też tak mam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 07:11   #239
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Wczoraj umyłam włosy kawiorową Alterną i dziś tak mnie swędzi głowa, że szok no co za badziew nigdy nie miałam takiej sytuacji, nawet z tanimi szamponami chyba się przejdę po Nizoral po pracy

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zapisuję do wieczornej kroniki

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------


u mnie w nocy sypało i musiałam auto odkopywać

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------



uffff dobrze że to nie mój zapach

u mnie też tak często jest że 3/4 dnia spokój a na koniec wariactwo
mogę być Twoją asystentką w terenie

Jest jeszcze przeceniony zestaw z Miss Dior - też kusi

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 07:14   #240
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


I opakowania się ślicznie błyszczą, widać że pilnujesz porządku w kosmetykach





I jakie konkretne preferencje kolorystyczne

moja kolekcja nie jest przypadkowa, każdy zakup jest przemyślany

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Witajcie



Ja go nie polecam. Mam skórę tłustą i się nie sprawdza. Po chwili skóra znów się świeci.
Poza tym gdy mam doslownie sekundy na poprawki czesto mam problem z otwarciem. obie strony - zawias i ta gdzie się otwiera puder wyglądają identycznie. I muszę przez chwilę popatrzeć z góry i zastanowic się w która stronę są zwrocone litery. Niby nic, ale kiedy czasu brak można się zdenerwowac.
Dokładnie, też nie jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------



Ale cuda



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zapisuję do wieczornej kroniki

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------


u mnie w nocy sypało i musiałam auto odkopywać

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------



uffff dobrze że to nie mój zapach

u mnie też tak często jest że 3/4 dnia spokój a na koniec wariactwo
U mnie cały czas sypie, robi się coraz bielej
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-21 08:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.