Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 13:44   #2191
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dzisiaj sie tylko witam na chwile

Jak nie bedzie tony spamu to nadeobie wieczorem

Mój box był zapakowany w torbę wielka nieco bez sensu, bo zamówiłam tylko dwa pędzle.. ale tłumacze sobie to tak, ze skoro zamówiłam pędzel, który był w pudelku i kosztował 185zł, to dodatkowe opakowanie mi sie nie należy
Na to wygląda 😊
Matko co za syforkowe matoły
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:48   #2192
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To już ostatni etap, co potem, co potem???
Potem to takie magazyny do składowania rupieci jak w Ameryce





Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj wpadłam na moment do Rossmanna.
Pomadki Astor Heidi są w cenie na dowidzenia.

Kupiłam tę intensywną fuksję. Bardzo mi się podoba, bo jest trwała i bez drobinek:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Astor...89642,1648,317

Wiem, że tu głównie piszemy o górnej półce, ale tę by Heidi Klum naprawdę polecam

Poza fuksją, czerwienią i nude inne kolory już niekoniecznie, bo tandetna perła.



A co jeszcze polecasz z ross? Ja tam czasami lubie cos z drogerii, czemu nie


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam
Może tylko podczytuje bez logowania
co za ludzie

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale narzekacie na tego tinta

Ja z benefitowych tintów miałam po 4ml ten koralowy - nie podszedł mi kolor, różowy - ok, ale rzadko używam, natomiast czerwony... miłość. Zużyłam 1 małe opakowanie z zestawu świątecznego sprzed 4-5 lat (chyba właśnie 2.5ml), potem pełnowymiarowe chyba 12, potem 4ml i teraz mam końcówkę kolejnych 4ml. Najczęściej używam na usta normalnie pędzelkiem, zwłaszcza w takich okolicznościach bezmejkapowych - plaża, basen, rowery, straszny upał/mróz. Na policzki rzadko - wtedy maziam pędzelkiem opuszki 2 palców i dopiero palcami robię kółeczko i rozcieram na polikach.
Polecam serdecznie
Do tego tinta trzeba sie przekonać, ale nie jest taki straszny jak sie wydaje no i trwały
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:49   #2193
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Skrzywdzilam się właśnie i to bardzo, robienie czegoś przed kawa jest u mnie bardzo nie wskazane

Zainspirowana włosami Miski stwierdziłam że sobie dzisiaj będę olejowac swoje. Od razu po przebudzeniu poleciałam olejowac włosy ledwo przytomna.
Chwyciłam gencjane zamiast olejku arganowego bo mam w takich samych butelkach, musiałam ja przy sprzątaniu przełożyć. Tyle razy człowiek ma nauczkę żeby patrzeć co używa a tu dalej swoje
Mam fioletowo siwo nie wiadomo jakie włosy.... Jak to go.wno zmyć?


Pewnie Cie to nie pocieszy, ale jak robiłam płukanke z gencjany to trzymała mi się ze 3-4 dni
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:50   #2194
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A co jeszcze polecasz z ross? Ja tam czasami lubie cos z drogerii, czemu nie
Rossmann ma bardzo wysokie marże i wolę zamówienia z innych sklepów internetowych. Dlatego rzadko coś tam kupuję, a jeśli już to na promo -49% głównie takie marki jak CATRICE, ESSENCE, WIBO.
Ostatni odkryłam świetny puder rozświetlający Eris za ok 20zł.
Tanie nie zawsze znaczy złe. Polecam też najnowsze podkłady Catrice Even Skin Tone, żele do brwi, paletę do brwi i kamuflaże.
Ale z tego co wiem szafy Catrice i Essence są tylko w 3 Rossmannach Łodzi i w Warszawie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-20 o 13:52
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:50   #2195
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dzisiaj sie tylko witam na chwile

Jak nie bedzie tony spamu to nadeobie wieczorem

Mój box był zapakowany w torbę wielka nieco bez sensu, bo zamówiłam tylko dwa pędzle.. ale tłumacze sobie to tak, ze skoro zamówiłam pędzel, który był w pudelku i kosztował 185zł, to dodatkowe opakowanie mi sie nie należy
Może oba pędzle i próbki się nie mieściły w małym pudełku? Do boxa nie dają dużego pudełka, bo się w kartonie nie zmieści.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:56   #2196
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dajcie linka
Też poproszę linka.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a teraz idę robić tatara chyba znowu mi powraca anemia bo mam od paru dni taką ochotę na surowe mięcho i na krwistego steka
Kiedyś jadałam namiętnie, dopóki się nie strułam. To był taki koszmar że do dziś nie mam odwagi zjeść (a minęło chyba 10 lat).

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
P.S.wrzucam fotkę
Ślicznotka.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Może oba pędzle i próbki się nie mieściły w małym pudełku? Do boxa nie dają dużego pudełka, bo się w kartonie nie zmieści.
Mój podkład i baza spokojnie by weszły do małego pudełka a wrzucili do torby.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:57   #2197
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Witam się z rana, u mnie już szarlotka stygnie w piekarniku.
Chlebek wczoraj upiekłam i woooolne .

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Oj, zdrówka



Niedługo trzeba będzie szukać nowej planety
Nowej galaktyki
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę
Śliczna Kruszynka
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 13:58   #2198
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Hej
Ja wreszcie muszę się wziąć do pracy, bo ostatnie dwa dni to hmm...
Ale mam dwa pytania:
- jak nakładacie ten róż z boxa na policzki?
- podacie mi namiar na tę/te handlarę/y na all? tak z ciekawości
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:04   #2199
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Kociary pomocy! Jakiej firmy macie karmy dla kotów? (Zwłaszcza kastratow)?

Ma któraś z was eukanuby?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Albo purine?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:04   #2200
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę
Śliczne maleństwo
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:08   #2201
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



ja to pudło (boxa) odłożyłam do szafy co by tż nie drażnić bo jak usłyszał że dwa wzięłam to nie był zachwycony jeszcze nie rozpakowałam nawet do końca sprawdziłam tylko czy wszystko jest co ma być, było i tyle polezie na siłownie to się do niego dobiorę z odpowiednim namaszczeniem (do brokuła a nie do tż of kors )
jak się dobierzesz do Tż, to moze nie będzie kręcił nosem na dobranie się do brokuła

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy

Co do handlar to nawet je podziwiam, bo nie wiem jak można zarobić sprzedając na allegro ja kiedyś jak coś wstawiłam to nijak się nie opłacało tego sprzedawać i jeszcze pół godziny stania w kolejce, żeby to wysłać (nie mówiąc że zapłaciłam za przesyłkę dużo więcej niż podałam na aukcji ) a potem się okazało, że jeszcze prowizję trzeba zapłacić porażka nigdy wiecej

P.S.wrzucam fotkę

śliczna nasza wątkowa królewna
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Pewnie Cie to nie pocieszy, ale jak robiłam płukanke z gencjany to trzymała mi się ze 3-4 dni
Generalnie mnie to pociesza, bo do wtorku wychodzić z domu nie muszę ale już pokombinowałam i staram się zrobić róż z tego fioletu

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rossmann ma bardzo wysokie marże i wolę zamówienia z innych sklepów internetowych. Dlatego rzadko coś tam kupuję, a jeśli już to na promo -49% głównie takie marki jak CATRICE, ESSENCE, WIBO.
Ostatni odkryłam świetny puder rozświetlający Eris za ok 20zł.
Tanie nie zawsze znaczy złe. Polecam też najnowsze podkłady Catrice Even Skin Tone, żele do brwi, paletę do brwi i kamuflaże.
Ale z tego co wiem szafy Catrice i Essence są tylko w 3 Rossmannach Łodzi i w Warszawie.
a jak z kolorystyką tych podkładów Catrice?

ucieło mi cytat właśnie patrzyłam te swatche i myślałam ze to o inny fiolet chodzi i jakos to 28 mi się w oczy nie rzuciło, powiedz mi jak on wypada bo znalazłam rózne naustne zdjecia i w jednych wersja mi się podoba w innych nie




patrząc po twoich swatchach to pewnie pierwsze jest dobrze odwzrorowane, stety lub niestety bo druga wersja ładniejsza
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 14:08   #2202
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Może oba pędzle i próbki się nie mieściły w małym pudełku? Do boxa nie dają dużego pudełka, bo się w kartonie nie zmieści.
Zmieściły by sie spokojnie do małego sprawdziłam albo do malej torebeczki





Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rossmann ma bardzo wysokie marże i wolę zamówienia z innych sklepów internetowych. Dlatego rzadko coś tam kupuję, a jeśli już to na promo -49% głównie takie marki jak CATRICE, ESSENCE, WIBO.
Ostatni odkryłam świetny puder rozświetlający Eris za ok 20zł.
Tanie nie zawsze znaczy złe. Polecam też najnowsze podkłady Catrice Even Skin Tone, żele do brwi, paletę do brwi i kamuflaże.
Ale z tego co wiem szafy Catrice i Essence są tylko w 3 Rossmannach Łodzi i w Warszawie.
Ja jestem z Warszawy j nie widziałam essence w r ale mam kilka natur
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:16   #2203
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie wypróbowałam ten róż w płynie benefitu i miłości to nie będzie

Na policzkach super, bardzo naturalnie i delikatnie Ale usta
Se nałożyłam pędzelkiem normalnie i nic nie widziałam, potem próbowałam wklepać paluchem i paluch cały czerwony a na ustach nadal nic Potem jeszcze raz pędzelkiem i po czasie wyszło Na ustach nic nie widać, przy zamknięciu ust od strony jamy ustnej wszystko się zgromadziło i powstały nierówne, rozmazane plamy
ciekawa jestem trwalosci na policzkach





Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej
Ja wreszcie muszę się wziąć do pracy, bo ostatnie dwa dni to hmm...
Ale mam dwa pytania:
- jak nakładacie ten róż z boxa na policzki?
- podacie mi namiar na tę/te handlarę/y na all? tak z ciekawości
Zrobilam trzy machniecia pedzlem i roztarlam na policzku ale paluch umazany

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Lidia, cudna coreczka
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:17   #2204
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kociary pomocy! Jakiej firmy macie karmy dla kotów? (Zwłaszcza kastratow)?

Ma któraś z was eukanuby?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Albo purine?
Moja Kita je Royala Fibre, bo ma tendencję do bezoarów i Puriny różne. A z mokrych Miamore i Bozitę.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:20   #2205
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem trwalosci na policzkach






Zrobilam trzy machniecia pedzlem i roztarlam na policzku ale paluch umazany

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Lidia, cudna coreczka

U mnie też palec czerwony jakbym w buraczkach dłubała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:23   #2206
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kociary pomocy! Jakiej firmy macie karmy dla kotów? (Zwłaszcza kastratow)?

Ma któraś z was eukanuby?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Albo purine?
Ja mam purinę one i Perfect fit Pro-Sterile. Kupowałam też Concept for Life dla sterilizowanych oraz royal canin sterilised37 i Hill's Feline Young Adult Sterilised
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:25   #2207
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczyny, to na dobre płatki do demakijażu i małe i duże zniknęły z Sephory.
Bardzo szkoda, bo to była dobra opcja do zamawiania próbek.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:26   #2208
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja mam purinę one i Perfect fit Pro-Sterile. Kupowałam też Concept for Life dla sterilizowanych oraz royal canin sterilised37 i Hill's Feline Young Adult Sterilised
I ktora najbardziej smakowała?

Mój ma problem z kamieniami
Ta Putina dobra?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:27   #2209
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale narzekacie na tego tinta
Ja nie narzekam, ino się go trochę boję.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co oni ładują do tych szminek, że tak śmierdzą - czemu nie mogą być bezzapachowe jak np z Clinique?
Mnie najbardziej obrzydza taki zapach niby pudrowy, niby słodki, ale gorzki jak cholera, ni to lukrecja ni anyż.
I winogronowo/ jeżynowa Celia mnie drażni- choć kolorki fajne.

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Amyz na anemie najlepsze są brokuły, tylko nie te syforkowe 😊, niestety
I sok z buraka.

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy
Cudny Śpioszek!
Jeszcze raz gratuluję.
Wszystkiego dobrego.

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie na stale, ale ze ich nie roztarla
Ja wiem, że to nie jest śmieszne, ale... jednak trochę jest.
cosmetix
Lubię Catrice. Po tym jak kupiłam dwa cienie i kredkę do brwi, chcę więcej. Szkoda, że do Natury daleko.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Kiedyś jadałam namiętnie, dopóki się nie strułam. To był taki koszmar że do dziś nie mam odwagi zjeść (a minęło chyba 10 lat).
Ja do dziś mam uraz do bitej śmietany i syropu o smaku truskawkowo-malinowym na gardło- po tym jak w dzieciństwie wyżłopałam całą butelczynę.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 14:28   #2210
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Czy wszystkie dostałyście do zamóień próbki, które zaznaczałyście?
Któraś pisała, że dostała same Repetto? A próbki Armani Si są w pojemności 1,5ml czy mniejsze?

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a jak z kolorystyką tych podkładów Catrice?
010 Even Vanilia jest jasny z żółtymi podtonami. Jest jaśniejszy od najjaśniejszego odcienia All Matt i niewiele się utlenia, a w porównaniu do All Matt prawie w ogóle

Na obu zdjęciach fiolet GB VM nr 28 jest przekłamany przez Photoshop. Na pierwszym za ciemny, na drugim za jasny i w dodatku wydaję się błyszczący, a nie jest.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:29   #2211
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale narzekacie na tego tinta

Ja z benefitowych tintów miałam po 4ml ten koralowy - nie podszedł mi kolor, różowy - ok, ale rzadko używam, natomiast czerwony... miłość. Zużyłam 1 małe opakowanie z zestawu świątecznego sprzed 4-5 lat (chyba właśnie 2.5ml), potem pełnowymiarowe chyba 12, potem 4ml i teraz mam końcówkę kolejnych 4ml. Najczęściej używam na usta normalnie pędzelkiem, zwłaszcza w takich okolicznościach bezmejkapowych - plaża, basen, rowery, straszny upał/mróz. Na policzki rzadko - wtedy maziam pędzelkiem opuszki 2 palców i dopiero palcami robię kółeczko i rozcieram na polikach.
Polecam serdecznie
dzięki, pojęcia nie miaąłm co z tym zrobić

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mała nie mała, olej też mam w małej - obie 20 ml. Tż mi przestawił zapewne jak coś sprzątał, bo tam nie stało tylko w innym miejscu (swoją drogą koło dentoseptu i tym sposobem już sobie kiedyś spuchniete dziąsło gencjaną pomalowałam zamiast dentoseptem )

argan daje tylko na te bardziej zniszczone końce a po całosci lniany - szkoda mi arganowego na całość bo ja dość obficie tym olejem leje. olejuje z głową w dół i od razu w czepek i na to taki czepek frote więc się nawet nie widziałam- zorientowałam się potem jak zobaczyłam ze brodzik cały fioletowy



za późno właśnie kombinuje jak nie wyjdzie to najwyzej zetnę włosy




życie , nudno by było jakby się takie przypadki nie zdarzały człowiek sie uczy na błedach



dzięki za pocieszenie
aaaaaaaa bo ja do włosów używam oleje spożywcze, stąd zdziwienie lniany uwielbiam, ale jego w lodówce trzymam, teraz mam w łzazience arachidowy i pestki winogron (orzech włoski potrafi przyciemnic włosy)

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wróciłam z wyprawy do tesco. Co się tam dzisiaj dzieje to jakieś nieporozumienie. Tłumy takie jakby za darmo coś rozdawali, zakupy zrobiłam w 15 minut, w kolejce do kasy spędziłam prawie 25 nigdy więcej zakupów w sobotę po południu

a teraz idę robić tatara chyba znowu mi powraca anemia bo mam od paru dni taką ochotę na surowe mięcho i na krwistego steka

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------




ja to pudło (boxa) odłożyłam do szafy co by tż nie drażnić bo jak usłyszał że dwa wzięłam to nie był zachwycony jeszcze nie rozpakowałam nawet do końca sprawdziłam tylko czy wszystko jest co ma być, było i tyle polezie na siłownie to się do niego dobiorę z odpowiednim namaszczeniem (do brokuła a nie do tż of kors )
własnie wyrzuciłam tatara psom, nosz taki był pyszny, a nikt oprócz mnie go nie zeziarł za duży wybór mają i marnuja moj talent
zakupy to domena pana od odkurzania, dopiero skończył

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że imię się podoba Mała cały czas je albo spi. Szczerze mówiąc to tu mam wiecej czasu na siedzenie w necie niż w domu ale czekam już na wypis i zaraz wychodzimy



P.S.wrzucam fotkę
prześliczna od razu widać, ze mała nie wymęczona porodem !!
a imię, no cóż, moja córka też takie nosi 25 sierpnia ma imieniny
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rossmann ma bardzo wysokie marże i wolę zamówienia z innych sklepów internetowych. Dlatego rzadko coś tam kupuję, a jeśli już to na promo -49% głównie takie marki jak CATRICE, ESSENCE, WIBO.
Ostatni odkryłam świetny puder rozświetlający Eris za ok 20zł.
Tanie nie zawsze znaczy złe. Polecam też najnowsze podkłady Catrice Even Skin Tone, żele do brwi, paletę do brwi i kamuflaże.
Ale z tego co wiem szafy Catrice i Essence są tylko w 3 Rossmannach Łodzi i w Warszawie.
a te marki nie są na stałe w drogeriach natura?
mam 3 pomadki catrice w lato chciałam koniecznie być pudernica, nie polubiliśmy się
może teraz wróce do nich?

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kociary pomocy! Jakiej firmy macie karmy dla kotów? (Zwłaszcza kastratow)?

Ma któraś z was eukanuby?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Albo purine?
royal canin


a fokle to pomadka 202 jest cudna !
dzięki za polecenie jej
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:30   #2212
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
I ktora najbardziej smakowała?

Mój ma problem z kamieniami
Ta Putina dobra?
Eeeee jeszcze nie próbowałam Purinę i Perfect fit mam zawsze i stosuję zamiennie. Pozostałe kupuję dodatkowo tak dla urozmaicenia. Mój kocur też miał problem z nerkami, ale on nawcinał się liści z lilii. 3 dni brał zastrzyki i dzięki Bogu minęło. Odstukać jest dobrze.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:34
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:31   #2213
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
I ktora najbardziej smakowała?

Mój ma problem z kamieniami
Ta Putina dobra?
gdzie ma kamienie??
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:31   #2214
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie też palec czerwony jakbym w buraczkach dłubała
Dobrze, że ten tint w kolorze czerwonym, a nie np. beżowo- brązowym.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:35   #2215
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dobrze, że ten tint w kolorze czerwonym, a nie np. beżowo- brązowym.
Wolę sobie tego nie wyobrażać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:37
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:36   #2216
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Potem to takie magazyny do składowania rupieci jak w Ameryce
Tak mi się przypomniało jak oglądałam jakoś niedawno odcinek Kiepskich i kupili sobie z Paździochami na spółkę ogromny kontener Niedługo to i u nas się tak skończy

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:38
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:41   #2217
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a te marki nie są na stałe w drogeriach natura?
mam 3 pomadki catrice w lato chciałam koniecznie być pudernica, nie polubiliśmy się
może teraz wróce do nich?
Catrice i Essence są oczywiście dostępne w drogeriach NATURA ale zwykle na promocjach -40% są wykluczone.
Tak czy inaczej są niedrogie. Lubię też transparentny puder matujący Catrice. Tanie cudeńko.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-20 o 14:42
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:43   #2218
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

może ktoś zainteresowany próbkami VICHY. Trzeba udzielić odpowiedzi na kilka pytań , podać dane do wysyłki i już....
http://zaufaj-ekspertowi.vichy.pl/Diagnoza/
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:47   #2219
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja jak kupowałam GR Velvet Matte online (mam 14 i 20), to wspierałam się m.in. filmikiem babki, która prezentuje 27odcieni tej pomadki- może to Ci jakoś pomoże
https://www.youtube.com/watch?v=TuRIPx6ijx8
O dzięki obejrzę
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:47   #2220
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
może ktoś zainteresowany próbkami VICHY. Trzeba udzielić odpowiedzi na kilka pytań , podać dane do wysyłki i już....
http://zaufaj-ekspertowi.vichy.pl/Diagnoza/
Kiedyś dawali miniatury
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.