Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 20:29   #4291
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

WhiteCherry a może warto wybrać się do kosmetyki. Może ona cos zaradzi.
Tancerka212 skoro ta maseczka jest w saszetkach następnym razem jak będe coś zamawiać z apteki internetowej zamówie też Dr. Hauschka tak na wypróbowanie.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:55   #4292
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmm Laity wiesz co wyczytałam że linomagu nie kłaść na NIErany??? bo wtedy to nie pozwala skórze oddychac.. chyba źle się wyraziłąm.. wnioskuję jednak że na czerwone jakies krosty itp linomag nic nie pomoże bo tylko ograniczy oddychanie skóry i jeszcze wolniej się będzie regenerowac.. dopiero na podgojone strupki i skórę można nakłądac bo na świeze to odwrotne efekty przyniesie.. jak się to czyta to coś w tym jest...
No to rzeczywiście ciekawe... A ja zawsze paćkam na dekolcie jak coś rozwalę. Ale skoro tak to dopóki się nie podgoi to nie będę nakładać. Pytanie tylko co w takim razie nakładać

Jeśli chodzi o obecną sytuację to mogę Linomagiem smarować bez obaw bo te moje blizny nie są rozwalne. Jak je wczoraj ruszyłam, to coś z nich wyszło, ale dzięki Bogu żadne rany się nie porobiły. Czerwone 'tylko' są i napuchnięte.

Co do reszty to się nie wypowiadam, żeby nie zapeszyć. Liczę na to, że do jutra większość przebarwień zjaśnieje... Teraz idę grzecznie się umyć i NIC NIE RUSZAM!!!
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:56   #4293
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja też obiecuje że do piatątku nic a nic nie ruszę mam strasznego strupa na nosie i od 3 dni zbiera mi się pod nim ropa i ją oczywiście wyciskam dziś juz chyba wycisnęłam na amen wygląda to beznadziejnie i wole nawet nie myśleć jaka będzie z tego blizna. Najgorsze jest to, ze nic mi nie pomagało zanim to rozwaliłam smarowałam tormentiolem, maścią cynkową, suszyłam spirytusem, smarowałam żelem punktowym under20 nawet i nic mi nie pomagło HELP czym mam smarować takie podskórne ropne gulki ???? wyskakują mi rzadko a jak juz są nie umiem sobie z nimi poradzić

Wróciłam już na stałe komputer naprawiony
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:44   #4294
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity ja na początek na rozwalonego pryszcza bym nakładała często wodę utlenioną.. juz wam kiedys pisalam ze mnie uraowala przed zagładą jak do krwi mi się podrapała twarz.. znaczy się nie "się" tylko ja ją podrapałam.. i to nawet nie ta w żelu tylko zwyklła woda utleniona za złotówkę z apteki...
jakies pryszcze to ja suszę afronisem tak że biorę mały kawałek watki i nasączam go afronisem i przykładam do pryszcza i tyle razy nasączam watkę i tak długo trzymam aż się zrobi płaski wtedy dopiero odpuszczam... juz taką manię mam że nie moze mi nic odstawac na twarzy, a potrzeba matka wynalazków i ja sobie taki oto sposób znalazłam
a dopiero jak się ranka podgoi to dopiero można ją smarować maścią gojącą- jest tłusta więc świeże rany nie będa pod nią oddychac i się nie będą chciały goić.. dopiero zastrupiona rana będzie się leczyc pod maścią... to by miało sens!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 22:12   #4295
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
ja też obiecuje że do piatątku nic a nic nie ruszę mam strasznego strupa na nosie i od 3 dni zbiera mi się pod nim ropa i ją oczywiście wyciskam dziś juz chyba wycisnęłam na amen wygląda to beznadziejnie i wole nawet nie myśleć jaka będzie z tego blizna. Najgorsze jest to, ze nic mi nie pomagało zanim to rozwaliłam smarowałam tormentiolem, maścią cynkową, suszyłam spirytusem, smarowałam żelem punktowym under20 nawet i nic mi nie pomagło HELP czym mam smarować takie podskórne ropne gulki ???? wyskakują mi rzadko a jak juz są nie umiem sobie z nimi poradzić

Wróciłam już na stałe komputer naprawiony
nie ruszać i smarować kremem soraya... nawet z moim wyciskaniem sobie poradził : P niczego innego do twarzy nie używam, a i blizny wykończył ; )
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 22:16   #4296
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

daj linka do tego kremu to zobaczymy czy jest on taki cudowny my tu nieufne jestesmy bardzo jesli chodzi o nowe kosmetyki o tłustych cer więc musimy poważnie porozmawiac o każdym głupstwie nawet jakie nałożymy na twarz a i tak chyba każda z nas z powrotem wróci potulnie do naszego przecudownego humektanu
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:23   #4297
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No to zaczynamy dzień 2. Generalnie jakiegoś cudu na buzi się nie spodziewałam, ale nie sądziłam, że będzie tak kiepsko.

Blizny są masakrycznie czerwone. Co gorsze jedna z nich podeszła ropą i widzę, że będzie się paprać. Ruszać dzisiaj tego nie będę i mam nadzieję, że samo też się nie rozwali, bo ślad z tego będzie przeokropny. A jutro dentysta i wypad wśród ludzi na uczelnię. Cudownie po prostu.
Na dodatek zrobił mi sie gotowiec na czole, ale póki co go nie ruszam bo czoło wystarczająco pokryte jest strupkami.

Ciekawa jestem, ile czasu zajmie mi doprowadzenie buzi do normalnego stanu po tych moich weekendowych wyczynach...

Shima dobrze, że do nas wracasz.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 09:25   #4298
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja nie mam tłustej cery, ale o link też prosze Byłam już dziś w sklepie i zakupiłam wode utlenioną polałam nią mojego strupa z ropą i jest o niebo lepiej widze, ze się goi Tancerko
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:32   #4299
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, ile czasu zajmie mi doprowadzenie buzi do normalnego stanu po tych moich weekendowych wyczynach...
A ja sie zastanawiam kiedy moja buzia wróci do normy,bo póki co same strupy,blizny,przebarwien ia
Mój Tż-et wczoraj ręką dotykał mojej buzi i kazałam mu przestać,bo postanowiłam,że nie dotykam twarzy do piątku,miał oczy jak ping-pongi
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:57   #4300
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity ta co sie babrza to ja bym tribioticiem posmarowala ale tylko ta

LoLcIa123 - no bez przesady - TZtowi chyba mozesz pozwolic czasem dotknac?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 13:07   #4301
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Laity ta co sie babrza to ja bym tribioticiem posmarowala ale tylko ta
Myślałam, że nie mam już Tribioticu w domu, ale okazało się, że jest i zapaćkałam sobie nim bliznę.

A jutro będę musiała wstać pół godziny wcześniej, żeby zrobić sobie make-up i pozakrywać to wszystko na ile się da...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 13:15   #4302
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
ja nie mam tłustej cery, ale o link też prosze Byłam już dziś w sklepie i zakupiłam wode utlenioną polałam nią mojego strupa z ropą i jest o niebo lepiej widze, ze się goi Tancerko
na świeże rany i świeże strupki woda utleniona to mój patent! sama oczom nie wierzyłam jak zobaczyłam wygojoną masakrę na twarzy Laity spróbuj zamiast maści dziś się polewac wodą utlenioną kiedy tylko ci się przypomni- ja to co 10 minut polewałam i potem szok bo się następnego dnia zagoiło

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawiam kiedy moja buzia wróci do normy,bo póki co same strupy,blizny,przebarwien ia
Mój Tż-et wczoraj ręką dotykał mojej buzi i kazałam mu przestać,bo postanowiłam,że nie dotykam twarzy do piątku,miał oczy jak ping-pongi
Lolcia ja postanowiłam w ogóle nie wciągać mojego tżta w moje twarzowe sprawy więc moze sobie dotykać buzi, głaskać, miziać, całować i co jeszcze chce- bo jemu i tak się podoba z resztą mi ostatnio też- tak sobie kątem oka zerkam w lusterko i patrze że już dawno nie miałam tak jednolitego policzka ma zdrowy koloryt, jest lekko zaróżowiony ale tak naturalnie- i widac zdrowe zaróżowienie a nie wyciskane zaróżowienie nie mam w domu żadnej maseczki, ale nie mam też czasu sobie nic na buzie nakładac bo się uczę tylko teraz przerwa na obiadek myślę że to że ostatnio wcinam dużo owoców też pośrednio przyczynia się do mojego zdrowego wyglądu oby tak dalej marzy mi się nie malować sie aż do pażdziernika wtedy jest wesele kuzynki no i będę musiała a do tego czasu marzy mi się zakopać kosmetyki do makijażu w szafie rzęsy też muszę zregenerowac więc i tusz ustawiony na minimum.. pełna naturalność
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 13:19   #4303
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a powiem wam jeszcze że wczoraj i dziś chodzę sobie w koszulce na ramiączkach i myślałam że zaraz mnie będą ręce ciągnęły do wyciskania a tu wręcz przeciwnie- odsłoniete ramiona plecy i dekolt chcę żeby ładnie wyglądały odsłonięte i w ogóle ich nie macam! do pozbycia się nałogu wyciskania jeszcze mi daleko- tak długo jak będa się pojawiać wągry będę je wyciskać ale myślę że nawyku robienia masakr się już chyba powoli pozbywam.. po moich wyciskaniach nie mam wreszcie już ran ani półokrągłych śladów wbitych paznokci wiec terapia z wami na tym wątku przynosi widoczne rezultaty mam nadzieje ze w wakacje jak was nie będę miała to nic mi się nie stanie... no ale na wakacje całe szczęście zdobyłam ten płyn z rezorcyną więc powinno być ok jej jak się cieszę
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 14:30   #4304
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja na szczęście ramiona, dekolt i plecy mam wporządeczku miałam kiedyś kilka krostek ale jak przestałam je smarować mazidłami i wyciskać same znikneły. Od czasu do czasu robie tylko podczas kąpieli lekki peeling i nic poza tym. Jestem zadowolona bo nie wstydze się teraz pokazywać w bluzkach z dekoldem lub sukienkach z odkrytymi plecami, bądź na ramiączkach. Prawde mówiać wolałabym mieć gładką buzie niż plecy ale nic na to nie poradze.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 16:21   #4305
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

"Prawde mówiać wolałabym mieć gładką buzie niż plecy ale nic na to nie poradze."

Wiesz, zawsze tak sie mowi...jak sie czegos nie ma Buzia ma ten plus, ze da sie zamaskowac, a calych plecow pokrytych ranami i bliznami juz nie...

Poza tym jak sie komus spodobasz to odpada problem, ze "nie widzialy galy co braly" Wyobraz sobie jak trudno rozebrac sie przed facetem majac caly przod i tyl w rankach, krostkach i przebarwieniach...zdecydo wanie gorszy od twarzy ...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 16:41   #4306
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ten "super krem sorayi"? caly czas czekam na jakies informacje
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:04   #4307
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
daj linka do tego kremu to zobaczymy czy jest on taki cudowny my tu nieufne jestesmy bardzo jesli chodzi o nowe kosmetyki o tłustych cer więc musimy poważnie porozmawiac o każdym głupstwie nawet jakie nałożymy na twarz a i tak chyba każda z nas z powrotem wróci potulnie do naszego przecudownego humektanu
jakie wy ostrożne ja cały czas uważam, że skoro nie schodzi nic i ma się ''cosie'' na twarzy to trzeba kombinować i cały czas zmieniałam kosmetyki : P ten krem to jest jedyny, który kupiłam drugi raz ; )
Cytat:
Napisane przez ~refleksyjna Pokaż wiadomość
a ten "super krem sorayi"? caly czas czekam na jakies informacje
edit: link nie działa, więc napiszę nazwę kremu:
Linia Care & Control

Antybakteryjny krem nawilżający redukujący
blizny i zmiany potrądzikowe
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:18   #4308
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
ja cały czas uważam, że skoro nie schodzi nic i ma się ''cosie'' na twarzy to trzeba kombinować i cały czas zmieniałam kosmetyki : P
Moim zdaniem w ten sposob nic sie nie osiagnie. Malo co ma szanse zadzialac tak naprawde po jednym opakowaniu ... a juz usunac tradzik czy przebarwienia to w ogole.

Nie mowiac, ze w ten sposob to zamiast ukoic skore to tylko mamy spora szanse by sie zupelnie rozregulowala...od coraz to nowych rzeczy

No to ja dam linki do tego kremu:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=6110
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=226576
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:24   #4309
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
"Prawde mówiać wolałabym mieć gładką buzie niż plecy ale nic na to nie poradze."

Wiesz, zawsze tak sie mowi...jak sie czegos nie ma Buzia ma ten plus, ze da sie zamaskowac, a calych plecow pokrytych ranami i bliznami juz nie...

Poza tym jak sie komus spodobasz to odpada problem, ze "nie widzialy galy co braly" Wyobraz sobie jak trudno rozebrac sie przed facetem majac caly przod i tyl w rankach, krostkach i przebarwieniach...zdecydo wanie gorszy od twarzy ...
no wiadomo, że każde ma swoje plusy i minusy...minusem przy twarzy jest to, że każdy widzi to, co na niej masz...ja akurat mam problem z twarzą, plecy i dekolt mam okej...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 18:28   #4310
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No wiadomo, ze na twarzy widac ale z drugiej strony mozesz uzyc podkladu i korektora....a na dekolcie juz nie bardzo niestety

A caly rok w bluzkach z rekawkami i pod szyje wyglada sie dziwnie :/

Poza tym niestety prawda taka, ze nie znam osoby, ktora majac problemy z dekoltem i placami nie ma z twarza w ogole....

Tak wiec chyba jednak lepiej tym, ktorzy maja tylko z twarza problemy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:59   #4311
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w ten sposob nic sie nie osiagnie. Malo co ma szanse zadzialac tak naprawde po jednym opakowaniu ... a juz usunac tradzik czy przebarwienia to w ogole.

Nie mowiac, ze w ten sposob to zamiast ukoic skore to tylko mamy spora szanse by sie zupelnie rozregulowala...od coraz to nowych rzeczy

No to ja dam linki do tego kremu:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=6110
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=226576
moja cera zależy raczej od pory roku, przy zmianach kremów różnicy nie było żadnej. Wiem, że może się rozregulować, ale ja jestem niecierpliwa raczej, jak nie pomagał to zmieniałam.
Mnie ten krem usunął i trądzik i przebarwienia po 4-5 pierwszych zastosowaniach ; )
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:04   #4312
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Przepraszam ale w takie cuda to ja po 10 latach walki z tradzikiem nie uwierze...

no chyba, ze to co mialas to tak na prawde nie byl tradzik tylko kilka krostek
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:09   #4313
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Przepraszam ale w takie cuda to ja po 10 latach walki z tradzikiem nie uwierze...

no chyba, ze to co mialas to tak na prawde nie byl tradzik tylko kilka krostek
ja mam trądzik młodzieńczy i 15 lat : P naprawdę mi pomógł ; )
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:15   #4314
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ok to widac tak na prawde nie mialas ani za duzego tradziku ani jakis specjalnych przebarwien

zostaje tylko sie cieszyc, ze ci pomogl nie wszyscy maja tak dobrze...ja mam problemy od 15 roku zycia :-P
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:17   #4315
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
ok to widac tak na prawde nie mialas ani za duzego tradziku ani jakis specjalnych przebarwien

zostaje tylko sie cieszyc, ze ci pomogl nie wszyscy maja tak dobrze...ja mam problemy od 15 roku zycia :-P
dla mnie był wielki, porównując z innymi mały ; ) ale zawsze uciążliwy.

oj ciesze się, cieszę ; ) mi zaczęło wszystko wyskakiwać w wieku 9 lat
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:10   #4316
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja się pochwalę, że ostatnio mam coraz mniej do wyciskania (tak, nadal nie mogę utrzymać rąk przy sobie ), ale za to mam blizny ;/
Zaopatrzona w maseczki ruszam do łazienki w celu pokuty
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:33   #4317
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja praktycznie wiekszysz przebarwien nie mam, usunelam calkowicie jakis czas temu kwasami (acne derm, lysanel actine i ieffaclar K) - polecam kwasy i wszytsko co zluszcza naskore - mam tlusta cere ktora szybko sie zanieczyszcza i mam problem wylacznie z zaskornikami zamknietymi, okropnosc :/ . uzywalam tez pol roku isitrexinu ale ten prawie w ogole przebarwien nie ruszyl. ale na zaskorniki jest świetny polecam narazie nie uzywam - ta pogoda a niestety filtrow nie uzywam.

a to prawda z tymi rozdrapanymi ranami. Zadnych kremow, w ogole omijac te okolice bo sie nie zagoi. Bylam kiedys u dermatologa, potwornie sobie rozkopalam policzek. Jakies 4 lata temu to bylo. Wtedy derma poradzila mi tribiotic ktory kazda z nas zna na rany mozna uzyc wlasnie tribiotic i zakleic plastrem. I cos w tym jest bo po 3 dniach nie byo sladu. To bylo 4 dni przed sylwestrem, uratowala mnie tym ale na szczescie juz nigdy takiej rany sobie nie zrobilam.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:36   #4318
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

quleczka, wielkie Ci się należą. Blizna, którą posmarowałam Tribioticiem jest prawie płaska i widzę, że zawartość się wysusza. Czerwone jeszcze to cholerstwo jest, ale zawsze to już jakiś postęp

A powiedz mi, czemu miałam posmarować nim tylkę tę bliznę, która się paprała? Z tamtą, w której się nic nie zbierało Tribiotic mógłby pogorszyć sprawę?

Co do reszty buzi się nie wypowiadam. Strasznie wolno się to wszystko goi i na dodatek wyszły mi dwa nowe...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:41   #4319
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a to prawda z tymi rozdrapanymi ranami. Zadnych kremow, w ogole omijac te okolice bo sie nie zagoi. Bylam kiedys u dermatologa, potwornie sobie rozkopalam policzek. Jakies 4 lata temu to bylo. Wtedy derma poradzila mi tribiotic ktory kazda z nas zna na rany mozna uzyc wlasnie tribiotic i zakleic plastrem. I cos w tym jest bo po 3 dniach nie byo sladu. To bylo 4 dni przed sylwestrem, uratowala mnie tym ale na szczescie juz nigdy takiej rany sobie nie zrobilam.
Oj, to chyba zacznę kombinować z tym Tribioticiem na większą skalę...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:57   #4320
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tinkussia a gdzie ten krem można kupić ? apteka czy jakaś drogeria bo muszę powiedzieć, ze go nigdy nie widziałam

kurcze na wizażu pod tym kremem jest tylko jedna opinia i to negatywna czyli póki co jest 1 do 1 nie na wszystkich musi super działać hmmm ale pomyśle nad jego akupem jak mi zejdzie strup z nosa i zosatne z mega blizną póki co woda utleniona wygrywa
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.