Atrederm - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 15:07   #4141
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Najlepsze są preparaty z lanoliną, ale nie wiem, jaki teraz można dostać za rozsądną cenę.
Kiedyś w sprzedaży był krem... sutkowy z Rossmanna Wszyscy się tym smarowali i zachwycali, bo nic tak genialnie nie łagodziło podrażnień. Zawierał bodajże lanolinę z samą tylko witaminą E. Jeśli natraficie na podobny produkt w rozsądnej cenie, to piszcie, bo to może być kolejny hit
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 19:47   #4142
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Wiecie co, ja miałam dość i w dużej mierze skończyłam kurację po komenytarzach, że "kompletnie sobie zniszczyłam twarz tym atredermem". I ja sama już chyba zwątpiłam. I też przestraszyłam. No i przykro mi było, że tyle się namęczyłam, a tu g*wno osiągnęłam i jest gorzej niż było. Na szczescie teraz podrażnienia schodzą i wydaje mi się, że skóra jest lepsza. To nie jest efekt do którego dążyłam i który zakładałam, ale lato mi pokrzyżowało plany. Będę próbować na jesień.

Aha, pisałyście o słocu. Ja też stosowałam non stop filtry 50+. A jednak jak były te upały, to ja się źle czułam, po dniu na słocu wszytsko mnie swędziało, czułam jak mi twarz "promieniuje". Zakładałam unikać słoce jak się da, ale mam 1.5 roczne prawie dziecko, o i się nie da. Nie zamknę się z nim domu. Koniec końców zauważyłam, że mam całe ciało dość mocno już opalone po tych spacerach, twarz również, mimo że po tak mocnym złuszczaniu powinna być trupioblada a ma całkiem ładny kolor. Przeraziło mnie natomiast przebarwienie, takie brązowe na czole typowo po słoneczne, ale już nie ma. Zeszło mi razem z wylinką. Nie mam pojęcia co to było. Ale już skończyłam atre na ten sezon.

Życzę Wam wytrwałości w kuracjach no i jak najlepszych efetków. Ja zastanawiam się jeszcze nad stosowaniem atredermu punktowo, na kilka blizn/przebarwień. Co myślicie? Bo w sumie te miejsca na twarzy, które są już znośne zostawię. Tym bardziej, że też już jestem zmęczona. Ciągle siedziałam i miziałam się po tej twarzy, bo tak swędziało, miałam ochotę do krwi skórę rozdrapać. Teraz po tych prawie 10 dniach wolnego jakoś mi lepiej.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Maglis Pokaż wiadomość
No to mam nadzieję, że i u mnie wylinka będzie słabsza a co do przetłuszczania faktycznie jest ono większe niż przed stosowaniem ale u mnie to był zawsze problem więc tym akurat przejmuje się najmniej bo jestem w miare "przyzwyczajona"
Dziewczyny a macie może jakiś ulubiony kosmetyk (krem/tonik) który podczas kuracji atre możecie polecić? Ja wciąż szukam jakiegoś kremu który nie kosztował by majątek a łagodził skutecznie podrażanie po arte bo wszystkie jakie stosuje do tej pory w tym najgorszym momencie są jak ogień ...

O! skąd ja to znam, atre przynosił ulgę ale wystarczyło nałożyć krem, nawet taki dla dziecka a nagle ryj jak ogień, pieczenie takie, że aż słabo mi się robiło na całym ciele.
Jedynie alantan plus (maść) łagodził, koił i pomagał. Po nocy z grubą warstwą tego kremu było lepiej.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 20:24   #4143
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

To ja chyba mam jakąś pancerną cerę, bo jak stosuję Atre co drugi dzień, to w ogóle nie jest podrażniona. Do nawilżania używam Cethapilu na noc i Sylveco na dzień. Może to zasługa tych kremów Nic mnie nie piecze, nie swędzi, tylko właśnie ten naskórek się łuszczy.
Co do przebarwień to wydaje mi się, że ze stosowaniem Atre czy bez, znikają w takim samym czasie.
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 20:55   #4144
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;46739265]To ja chyba mam jakąś pancerną cerę, bo jak stosuję Atre co drugi dzień, to w ogóle nie jest podrażniona. Do nawilżania używam Cethapilu na noc i Sylveco na dzień. Może to zasługa tych kremów Nic mnie nie piecze, nie swędzi, tylko właśnie ten naskórek się łuszczy.
Co do przebarwień to wydaje mi się, że ze stosowaniem Atre czy bez, znikają w takim samym czasie.[/QUOTE]


To masz idealną skórę do atre w takim razie, i nic tylko pozazdrościć.
ja pod sam koniec miałam taki kryzys (a ewidentnie słońce dołożyło swoje) ze ja po całym dniu pod wieczór siedziałam przed filmem i tylko co chwilę delikatnie miziałam tą twarz, gdzie miałam największą ochotę rozdrapać to wszytsko tak mocno swędziało.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:03   #4145
Maglis
Raczkowanie
 
Avatar Maglis
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 108
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja miałam dość i w dużej mierze skończyłam kurację po komenytarzach, że "kompletnie sobie zniszczyłam twarz tym atredermem". I ja sama już chyba zwątpiłam. I też przestraszyłam. No i przykro mi było, że tyle się namęczyłam, a tu g*wno osiągnęłam i jest gorzej niż było. Na szczescie teraz podrażnienia schodzą i wydaje mi się, że skóra jest lepsza. To nie jest efekt do którego dążyłam i który zakładałam, ale lato mi pokrzyżowało plany. Będę próbować na jesień.

Aha, pisałyście o słocu. Ja też stosowałam non stop filtry 50+. A jednak jak były te upały, to ja się źle czułam, po dniu na słocu wszytsko mnie swędziało, czułam jak mi twarz "promieniuje". Zakładałam unikać słoce jak się da, ale mam 1.5 roczne prawie dziecko, o i się nie da. Nie zamknę się z nim domu. Koniec końców zauważyłam, że mam całe ciało dość mocno już opalone po tych spacerach, twarz również, mimo że po tak mocnym złuszczaniu powinna być trupioblada a ma całkiem ładny kolor. Przeraziło mnie natomiast przebarwienie, takie brązowe na czole typowo po słoneczne, ale już nie ma. Zeszło mi razem z wylinką. Nie mam pojęcia co to było. Ale już skończyłam atre na ten sezon.

Życzę Wam wytrwałości w kuracjach no i jak najlepszych efetków. Ja zastanawiam się jeszcze nad stosowaniem atredermu punktowo, na kilka blizn/przebarwień. Co myślicie? Bo w sumie te miejsca na twarzy, które są już znośne zostawię. Tym bardziej, że też już jestem zmęczona. Ciągle siedziałam i miziałam się po tej twarzy, bo tak swędziało, miałam ochotę do krwi skórę rozdrapać. Teraz po tych prawie 10 dniach wolnego jakoś mi lepiej.[COLOR="Silver"]
Blogerka myślę, że twoje zwątpienie wiąże się z negatywnymi opiniami otoczenia, ja też nie widze porażających efektów a jedynie wiecznie podrażnioną i schodzącą skórę ale nastawiłam się na to, że efekty nie przyjdą odrazu niestety trądzik i blizny z nim związane to bajka kilkuletnia wiec zwalczenie tego też nie przyjdzie od razu więc nie załamuj się! Potraktuj wakacje jak odpoczynek od majstrowania nad twarzą i na jesień wracaj do kuracji tylko może tym razem zrób albo chociaż zacznij od łagodniejszej, nie będzie już ci się tak śpieszyć ze względu na pogodę a może i twoja twarz będzie inaczej reagowała i będzie to łatwiejsze do zniesienia co do słońca miałam takie same odczucia dlatego jeżeli pogoda się znacznie poprawi też zastanawiam się nad odstawieniem na jakiś czas bo nawet przejście do pracy było dla mnie kłopotliwe, miałam wrażenie, że moja skóra dziwnie pali a niestety nie mogę co 10 minut wyciągać kremu i wplepywać nowej warstwy chyba dlatego tak nie wiele osób decyduje sie na arte w ten okres letni....
Wydaje mi się, że jak odstawiasz to może odstaw całkiem, żeby nie martwić się czy słońce źle nie wpłynie, czy powstaną nowe blizny i żebys poprostu odpoczeła psychicznie od tej wylinki
Powodzenia !!!!!

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Najlepsze są preparaty z lanoliną, ale nie wiem, jaki teraz można dostać za rozsądną cenę.
Kiedyś w sprzedaży był krem... sutkowy z Rossmanna Wszyscy się tym smarowali i zachwycali, bo nic tak genialnie nie łagodziło podrażnień. Zawierał bodajże lanolinę z samą tylko witaminą E. Jeśli natraficie na podobny produkt w rozsądnej cenie, to piszcie, bo to może być kolejny hit
Pobuszuje w Rossmannie, jak coś znajdę dam znać
Maglis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 20:37   #4146
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

maglis - jednak używam jeszcze miejscowo, bo mam na jednym policzku kilka wiekszych przebarwien po tradziku. I tak na cała twarz stosuje filtr bo jestemd dopiero co po zakonczonej kuracji, wiec roznicy mi to nie robi.
Ja tez nie nastawialam sie, ze efekty beda od razu. Tylko mialam wrazenie, ze byl czas ze juz bylo fajnie, a pozniej nagle zaczelo sie znowu pogarszac. Jak sie okazalo to byly tylko podraznienia. Ogolny efekt jest a plus. Jest lepiej niz bylo, a to sie liczy.
Tylko pytaie .. jak dlugo. Boje sie jakiegos wysypu, albo pojedynczych syfów, któe znow zostawia masakre :| ale postanowialm dbac lepiej o skore, i lepiej sie odzywiac, moze to cośda. A do atre wracam kolo listopada już na dluzej niz tym razem. Teraz niestety za pozno sie zdecydowalam i za malo czasu mialam.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 13:22   #4147
Maglis
Raczkowanie
 
Avatar Maglis
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 108
Dot.: Atrederm

No zaczynałyśmy podobnie wiec wiem o czym mówisz jeżeli będziesz czymś się wspomagać mysle ze nie bedzie tak zle. Jak gdy zaczynalam kuracje miałam okropny policzek, wręcz owrzodzony, pryszcz na pryszczu, bolesne gule które nie chciały sie zagoić, jedna na drugiej, teraz po 2 m-cach stosowania arte poznikało mi to świństwo ale niestety został istny plan powojenny, blizna na bliźnie..... w ciągu pół roku bo mniej więcej tyle trwało wyleczenie tego miejsca nabawiłam się przebarwień i blizn jakich nie miałam od ładnych paru lat walki z trądzikiem. Żałuje, ze nie zrobiłam zjdecia przed kuracja zeby moc porownywac efekty. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam bo urlop mam dopiero pod koniec sierpnia wiec zakładam, ze jeszcze z 1-1,5 miesiaca ale na jesień zaczynamy od nowa razem
Maglis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 21:43   #4148
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Maglis Pokaż wiadomość
No zaczynałyśmy podobnie wiec wiem o czym mówisz jeżeli będziesz czymś się wspomagać mysle ze nie bedzie tak zle. Jak gdy zaczynalam kuracje miałam okropny policzek, wręcz owrzodzony, pryszcz na pryszczu, bolesne gule które nie chciały sie zagoić, jedna na drugiej, teraz po 2 m-cach stosowania arte poznikało mi to świństwo ale niestety został istny plan powojenny, blizna na bliźnie..... w ciągu pół roku bo mniej więcej tyle trwało wyleczenie tego miejsca nabawiłam się przebarwień i blizn jakich nie miałam od ładnych paru lat walki z trądzikiem. Żałuje, ze nie zrobiłam zjdecia przed kuracja zeby moc porownywac efekty. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam bo urlop mam dopiero pod koniec sierpnia wiec zakładam, ze jeszcze z 1-1,5 miesiaca ale na jesień zaczynamy od nowa razem

myślę o effaclarze duo, już przed atre go używałam i fajnie wyciszyał wszelkie podrażnienia i syfy, no i skóra była matowana, gładka nie oblepiona. Jak będzie dobra cena w supr pharmie to biorę go od razu.
Kurde .. powiem Ci że jak mi ten parszywy liszaj zszedł to czuję się taka gładka, twarz już nie swędzi, mam ochotę co chwila jej dotykać i nie wierzę że to moja skóra
Ciekawe jak długo ten stan potrwa zanim zacznie się armagedon nowych syfów
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 22:18   #4149
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
myślę o effaclarze duo, już przed atre go używałam i fajnie wyciszyał wszelkie podrażnienia i syfy, no i skóra była matowana, gładka nie oblepiona. Jak będzie dobra cena w supr pharmie to biorę go od razu.
Kurde .. powiem Ci że jak mi ten parszywy liszaj zszedł to czuję się taka gładka, twarz już nie swędzi, mam ochotę co chwila jej dotykać i nie wierzę że to moja skóra
Ciekawe jak długo ten stan potrwa zanim zacznie się armagedon nowych syfów
Dla mnie Effaclar Duo to była jakaś porażka...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 22:26   #4150
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dla mnie Effaclar Duo to była jakaś porażka...
a z jakiego powodu?

u mnie po pierwsze nie zaszkodził mi co już było na plsu, bo mnie przed atre każdy krem albo zapychał, albo sprawiał że podkład na nim wyglądał beznadziejie a twarz w dzień wyglądała jak tłusta.
A dwa, on mi chyba nwet trochę pomagał na pewno wyciszał podrażnienia w ciągu jednej nocy i zmniejszał syfki.
Na przebarwienia oczywiście nic nie zdziałał ale w ogólnym rozrachunku był w w porządku.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 23:14   #4151
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
a z jakiego powodu?

u mnie po pierwsze nie zaszkodził mi co już było na plsu, bo mnie przed atre każdy krem albo zapychał, albo sprawiał że podkład na nim wyglądał beznadziejie a twarz w dzień wyglądała jak tłusta.
A dwa, on mi chyba nwet trochę pomagał na pewno wyciszał podrażnienia w ciągu jednej nocy i zmniejszał syfki.
Na przebarwienia oczywiście nic nie zdziałał ale w ogólnym rozrachunku był w w porządku.
No właśnie chyba mnie podrażniał, choć wrażliwcem nie jestem, wysypywało mnie po nim jeszcze bardziej, ogólnie z dnia na dzień wyglądałam gorzej. Teraz świetnie działa na mnie serum z witaminą C z ZSK, teraz przed okresem wyszło mi kilka pryszczy i zawsze je albo wyciskałam, albo zostawiałam i chodziłam tak przez ponad 2 tyg, nawet Atre tego nie niwelowało, a odkąd używam tego serum, to 4-5 dni i skóra wygląda tak, jak wyglądała po okresie
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 23:50   #4152
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
No właśnie chyba mnie podrażniał, choć wrażliwcem nie jestem, wysypywało mnie po nim jeszcze bardziej, ogólnie z dnia na dzień wyglądałam gorzej. Teraz świetnie działa na mnie serum z witaminą C z ZSK, teraz przed okresem wyszło mi kilka pryszczy i zawsze je albo wyciskałam, albo zostawiałam i chodziłam tak przez ponad 2 tyg, nawet Atre tego nie niwelowało, a odkąd używam tego serum, to 4-5 dni i skóra wygląda tak, jak wyglądała po okresie
a możesz wkleić jakiś link / zdjęcie tego serum? chętnie sprawdzę co to
u mnie po duo na penwo nie było wysypu, dlatego . haha, to jest zawsze duuży plus i już przemawia za kupnem.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 23:58   #4153
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
a możesz wkleić jakiś link / zdjęcie tego serum? chętnie sprawdzę co to
u mnie po duo na penwo nie było wysypu, dlatego . haha, to jest zawsze duuży plus i już przemawia za kupnem.
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Ser...amina-C-25-g/4
Cena, skład, działanie
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 23:04   #4154
Maglis
Raczkowanie
 
Avatar Maglis
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 108
Dot.: Atrederm

U mnie duo ani nie zaszkodził ani nie pomógł, lepsze efekty dawał mi kwas z pharmaceris a to serum musze wypróbować
Maglis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 23:14   #4155
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Maglis Pokaż wiadomość
U mnie duo ani nie zaszkodził ani nie pomógł, lepsze efekty dawał mi kwas z pharmaceris a to serum musze wypróbować
Ja nie uzywalam tego kwasu, ale teraz, jak skoncze uzywac atre, to mam zamiar zrobic sobie tonik z 10% kwasem glikolowym, zeby choc troche podtrzymac efekty atre do jesieni...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:49   #4156
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Wiecie co, odstawiłam atre 24 maja. I dzisiaj widzę, że na czole taka mikroskopijna kaszka.
Kurde, co to jest?!!!!!
Chyba do dermatologa się przejdę, żeby coś mi doradził na ten okres do jesieni.

Aha, może polecicie jakiś dobry peeling? Bo mam zamiar za jakiś czas zacząć stosować. Bo tak sobie tym atre złuszczałam skórę, a teraz sama nie wiem, mam jątak zostawić samej sobie?
Myślę też o effaclarze tylko teraz pytanie, lepszy duo czy k? Przed atre stosowałam duo, był ok.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:04   #4157
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Wiecie co, odstawiłam atre 24 maja. I dzisiaj widzę, że na czole taka mikroskopijna kaszka.
Kurde, co to jest?!!!!!
Chyba do dermatologa się przejdę, żeby coś mi doradził na ten okres do jesieni.

Aha, może polecicie jakiś dobry peeling? Bo mam zamiar za jakiś czas zacząć stosować. Bo tak sobie tym atre złuszczałam skórę, a teraz sama nie wiem, mam jątak zostawić samej sobie?
Myślę też o effaclarze tylko teraz pytanie, lepszy duo czy k? Przed atre stosowałam duo, był ok.
Mi po odstawieniu też zaczęła się pojawiać kaszka, ale nie wróciła już taka jak kiedyś, znacznie mniej tego jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:06   #4158
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Mi po odstawieniu też zaczęła się pojawiać kaszka, ale nie wróciła już taka jak kiedyś, znacznie mniej tego jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pocieszyłaś mnie trochę
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:40   #4159
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
pocieszyłaś mnie trochę
Nie ma co się denerwować. Zaraz po odstawieniu też tak zareagowałam i myślałam sobie, że po co tyle czasu się męczyłam, skoro to teraz wraca. Przed kuracją, na całym czole pod palcami czułam tę kaszkę, a teraz to mam może kilka takich miniaturowych grudek, prawie niewidocznych. Chociaż wiadomo, każda skóra jest inna, trzeba ją obserwować
Odstawiłam 7 tygodni temu



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2014-06-09 o 22:42
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 20:00   #4160
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

walczycie jeszcze z atre?

ja stosuję punktowo, na 3 przebarwienia / blizny na jednym poliku i czasem jak coś wyskoczy, ale tu odpuszczę, Bo syf się wchłania ale później podrażeninie zostaje.
NAtoamist nadal moja skóra jest uwrażliwiona po kuracji. Kremy już nie szczypią - jupi!! jak miło w końcu nie drapać sie po twarzy 24 h na dobe i nałożyć krem który koi a nie powoduje ogień.
Natomiast czasem pod wieczór dopada mnie właśnie swędzienie i jestem na 100% pewna że to po słonecznym dniu. Oczywiście używam kremu 50+. Jestem ciekawa kiedy to minie.
Generalnie nadal jestem na plusie w porównaniu z tym co było. Czasem nawet w okularach na spacer wyjdę bez makijażu i mimo, że nie ma perfekcji to nie czuję się jak trędowata w końcu. W zasadzie to został mi nierówny koloryt skóry. I myślę poważnie o laserze frakcyjnym późn jesienią. A jak nie to atre całą jesien, zimę, wiosnę.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 20:46   #4161
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Ja nie walczę. Boję się przebarwień więc dla spokoju sumienia na okres letni robię przerwę
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 20:51   #4162
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Ja nie walczę. Boję się przebarwień więc dla spokoju sumienia na okres letni robię przerwę
Zrobiłam z tego samego powodu, chociaz moja skóra ma tak beznadziejny koloryt, że nie wiem czy mogłoby być gorzej
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:01   #4163
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Ja dalej "walczę", ale obawiam się, że moja walka jest już skazana na porażkę Przebarwień od słońca się nie boję, bo raczej nie mam do tego tendencji.
Najgorsze jest to, że wydaje mi się, że im bardziej się łuszczę tym bardziej mam zapchaną cerę, a wolałabym odwrotnie... Skończę jeszcze jedną buteleczkę i pomyślę co dalej.
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:07   #4164
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;46895214]Ja dalej "walczę", ale obawiam się, że moja walka jest już skazana na porażkę Przebarwień od słońca się nie boję, bo raczej nie mam do tego tendencji.
Najgorsze jest to, że wydaje mi się, że im bardziej się łuszczę tym bardziej mam zapchaną cerę, a wolałabym odwrotnie... Skończę jeszcze jedną buteleczkę i pomyślę co dalej.[/QUOTE]

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja pod koniec kuracji miałam to samo wrażenie. I wiesz co się okazalo? U mnie to "zapchanie" to było już mega podrażnienie. Jak odstawiłam atre, po jakieś 10 - 14 dniach skóra była gładka jak tyłek niemowlaka!!
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:18   #4165
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Obawiam się, że u mnie to jednak zapchanie totalne Zaskórników sporo, a dzisiaj to tak ze mnie schodziła skóra, że masakra Więc trochę się jeszcze poznęcałam nad nią peelingiem. Podrażnień brak. Ja już naprawdę nawet nie używam podkładu, tylko sam krem z filtrem i zero efektów Tylko te zaskórniki ciągle mam, żadne pryszcze raczej mi nie wyskakują, ale te zaskórniki doprowadzają mnie do szału
Chociaż może jak tak się przyjrzę to może rzeczywiście jest ich trochę mniej... Hm. Już sama nie wiem.
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:31   #4166
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;46895511]Obawiam się, że u mnie to jednak zapchanie totalne Zaskórników sporo, a dzisiaj to tak ze mnie schodziła skóra, że masakra Więc trochę się jeszcze poznęcałam nad nią peelingiem. Podrażnień brak. Ja już naprawdę nawet nie używam podkładu, tylko sam krem z filtrem i zero efektów Tylko te zaskórniki ciągle mam, żadne pryszcze raczej mi nie wyskakują, ale te zaskórniki doprowadzają mnie do szału
Chociaż może jak tak się przyjrzę to może rzeczywiście jest ich trochę mniej... Hm. Już sama nie wiem.[/QUOTE]

Pod koniec kuracji miałam ogromy kryzys i myśli typu: "super, że męczyłam się tyle czasu, a mam tak wysfiony ryj, że ..."
Moja mama wrecz mi powiedziała, że soie cerę kompletnie zniszczyłąm.
Odstawiłam i wszytsko wróciło do normy, a na pewno jest lepiej niż było.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:39   #4167
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Hmm, to może i u mnie tak będzie? Cieszyłabym się bardzo
W ogóle widzę, że im więcej mam tych skórek na twarzy, tym gorzej to wygląda, ale rano już nie ma aż takiej tragedii, więc może rzeczywiście idzie ku dobremu?
Dzięki za słowa otuchy
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:45   #4168
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;46895888]Hmm, to może i u mnie tak będzie? Cieszyłabym się bardzo
W ogóle widzę, że im więcej mam tych skórek na twarzy, tym gorzej to wygląda, ale rano już nie ma aż takiej tragedii, więc może rzeczywiście idzie ku dobremu?
Dzięki za słowa otuchy [/QUOTE]

Mam nadzieję, że będziesz miała podobne odczucia.
Wiesz, u mnie daleka droga ku ideaołowi, którego nigdy nie osiągnę, ale mogę powiedzieć to w pełni świadomie i będzie to zgodne z prawdą, że po 2 miesiącach atre-torturowania się i łażenia z liszaem na ryju :O każdego dnia .. jest lepiej niż było! i było warto!
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 22:15   #4169
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

No wlasnie ten ideal... Chyba po prostu musimy zaakceptowac, ze nie wszyscy moga miec idealna cere, niestety.
No i fakt, zawsze warto probowac, nawet jesli poprawa nie jest az taka jak sie spodziewamy
Takze jeszcze troche sie z tym Atre pobawie, ale mysle, ze jak trzeba bedzie zrezygnowac to zrezygnuje, bo tez nie ma co na sile ciagnac czegos, co nie pomaga.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 09:32   #4170
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Atrederm

U mnie efekty były zadziwajace. Stosowałam na plecy i dekolt. Wszystko znikło (poza bliznami i przebarwieniami oczywiście). Odstawiłam i nadal było super. Do czasu. Wysyp znów . Od kilku tygodni walcze. I narazie efektów brak. I przede mną kolejne lato bez plaży, bez bluzek na ramiączkach i wstyd na basenie, bo patrza jak na trędowatą :-((
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.