żel i lampa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-11, 10:46   #31
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: żel i lampa

WYSZUKIWARKA
oto poważna odpowiedź!

A jeśli przejżałaś jak piszesz tysiące stron i skoro na każdej jest pokazana lub wspomniane jest, że łape wsadzamy pod lampę, to chyba logicznym do cholery jasne (Złoś-to konieczność) jest, że lampa jest potrzebna

Jest do cholery potrzebna, tak samo z resztą jak KURS !!! :|

PS : Ustawię się za Wami dziewczynki, w tej kolejce do wc
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:36   #32
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez PYSIA2 Pokaż wiadomość
Przejrzałam tysiące stron na temat żelowych paznokci i dalej nie wiem czy żel na paznokciach wyschnie bez lampy, lampa to dla mnie spoey wydatek, ale sam żel nie zaschnie nawet jeśli go będę dlugo trzymać na paznokciach??Proszę o poważną odpowiedz

Dziewczyno kochana czy nie dotarło do ciebie przesłanie ?
Wyjaśnię to na swój sposób : rób co chcesz kupuj co chcesz i nie męcz więcej - kup se te lapme najlepiej z allegro gwarancje będziesz miała, że nie podziała długo i rób SOBIE te pazurki ile dusza zapragnie ..............
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 13:47   #33
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: żel i lampa

dobrarada a do tego pieca to na 4 czy 5 zdrowasiek?
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 14:23   #34
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez MisiaBezMisia Pokaż wiadomość
dobrarada a do tego pieca to na 4 czy 5 zdrowasiek?

To dosć istotna kwestia jesli nie chcemy skończyć jak Rozalka
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 18:25   #35
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żel i lampa

Nie no poprostu popłakałam się ze śmiechu jak przeczytałam ten wątek
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:08   #36
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: żel i lampa

alez kochanie oczywiście że nie jest potrzebna, jest całkowicie zbędna. jest tylko ułatwieniem dla stylistki bo szybko utwardza ale mozna zupełnie dobrze utwardzic żel posypując go solą kuchenną którą każda z nas ma w kuchni. posypujemy żel solą dosyć grubo i wkładamy dłonie do lekko nagrzanego piekarnika (tak 150 stopni - nie więcej) - sól sie stopi i stworzy nam na wierzchu błyszczącą powłokę chroniącą paznokcie. przy okazji światło żaróweczki z piekarnika utwardzi nam żel, a jak nie utwardzi żaróweczka to resztę zrobi ciepło.
w sytuacji gdy posypiemy cukrem - cukier się zkarmelizuje i osiagnięmy piękny bursztynowy (Paula nie piję tu do Ciebie ) koloryt osiągając przy okazji efekt wodnych paznokci w kolorze starego złota.

i z przekonaniem proszę i ortograficznie i gramatycznie i uprzejmie.

np. zapytanko o uzupełnianko -

po co u kosmetyczki jak w domu:

kupujemy świczkę białą typu gromnica, zapalmy ją i nakapujemy z góry kropelki wosku w miejsce odrostu. następnie przy pomocy polerki wygładzamy miejsce uzupełnienia - jak chcemy połysk, można do roztopionego wosku dosypać nieco brokatu i mamy piękny efekt

skąd wziąć brokat: wkładamy bombkę choinkową do ściereczki kuchennej i przy pomocy tłuczka rozbijamy ją na drobinki i już !!! mamy rewelacyjny brokat !!!

można by również kleić tipsy i wykonywać paznokcie żelowe za pomocą klejownicy i kleju na gorąco (do nabycia we wszystkich marketach budowlanych) - są różne kolory kleju - nawet z brokatem! włączamy klejownicę i klejujemy (żelujemy) paznokietki przy jego pomocy, zastyga sam bez potrzeby lampy.

proszę! można grzecznie !!!!! tylko trochę wysiłku [/quote]

Moj Boze, 3majcie mnie,bo spadne z krzesla :rot fl:

Dosc ze celujaco zdalam wszystkie egzaminy na uczelni co utwierdzilo mnie w przekonaniu ze moj poziom inteligencji nie jest az tak niski i maksymalnie poprawilo mi humor mijajacego weekendu ( koniec sesji )
to jeszcze taka DobraRada doklada swoje kilka zdan co w efekcie wywoluje u mnie nagminne ataki smiechu rany Boskie,3majcie mnie kobitki bo pekne ze smiechu
Tak trzymac, jestes wspaniala, poprostu THE BEST!!!
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:51   #37
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
laski nie tak to trzeba załatwiać. następnym razem musimu wszystkie z pełną kulturą odpowiadać i to poważnie. nie jakieś tam: poszukaj w wyszukiwarce czy cóś tylko np. tak:

alez kochanie oczywiście że nie jest potrzebna, jest całkowicie zbędna. jest tylko ułatwieniem dla stylistki bo szybko utwardza ale mozna zupełnie dobrze utwardzic żel posypując go solą kuchenną którą każda z nas ma w kuchni. posypujemy żel solą dosyć grubo i wkładamy dłonie do lekko nagrzanego piekarnika (tak 150 stopni - nie więcej) - sól sie stopi i stworzy nam na wierzchu błyszczącą powłokę chroniącą paznokcie. przy okazji światło żaróweczki z piekarnika utwardzi nam żel, a jak nie utwardzi żaróweczka to resztę zrobi ciepło.
w sytuacji gdy posypiemy cukrem - cukier się zkarmelizuje i osiagnięmy piękny bursztynowy (Paula nie piję tu do Ciebie ) koloryt osiągając przy okazji efekt wodnych paznokci w kolorze starego złota.

i z przekonaniem proszę i ortograficznie i gramatycznie i uprzejmie.

np. zapytanko o uzupełnianko -

po co u kosmetyczki jak w domu:

kupujemy świczkę białą typu gromnica, zapalmy ją i nakapujemy z góry kropelki wosku w miejsce odrostu. następnie przy pomocy polerki wygładzamy miejsce uzupełnienia - jak chcemy połysk, można do roztopionego wosku dosypać nieco brokatu i mamy piękny efekt

skąd wziąć brokat: wkładamy bombkę choinkową do ściereczki kuchennej i przy pomocy tłuczka rozbijamy ją na drobinki i już !!! mamy rewelacyjny brokat !!!

można by również kleić tipsy i wykonywać paznokcie żelowe za pomocą klejownicy i kleju na gorąco (do nabycia we wszystkich marketach budowlanych) - są różne kolory kleju - nawet z brokatem! włączamy klejownicę i klejujemy (żelujemy) paznokietki przy jego pomocy, zastyga sam bez potrzeby lampy.

proszę! można grzecznie !!!!! tylko trochę wysiłku
Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
To dosć istotna kwestia jesli nie chcemy skończyć jak Rozalka

Nieee no nie mam pytań. Umieram ze śmiechu Aż się boję co by było, gdyby Mysiapysia słynna powróciła. Dobrarado-> jako studentka polonistyki doceniłam wielki talent literacki oraz umiejętne wprowadzenie ironii Brzuch mnie boli przez Ciebie
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 21:09   #38
Kasia2710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: żel i lampa

Wiesz co dziwię Ci się jakim cudem z takimi durnymi pytaniami udało Ci się uzbierać aż 46 wiadomości!!!!!!!!!!!!! Dziewczyno nie wiesz to kup sobie kurs na allegro skoro wydatek na lampe jest dla Ciebie sporyyyyyyyyyyyy. Allegro oferuje najlepsze kursy pod słońcem przebija wszystkie te co robią profesjonaliści. Zapłacisz 9,99 + przesyłka. I dużo nie stracisz. Zaoszczędzisz i będziesz dalej wkur..... dziewczyny na tym forum. Soryy ale ja choć bardzo żadko się tutaj wypowiadam bardziej czytam, uważam że to już jest przesada. No chyba, że specjalnie to robisz bo sprawia Ci to przyjemność jeżeli tak to odwiedź stronę: www.normaliinaczej.pl
Kasia2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 21:13   #39
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: żel i lampa

proponuje zakończenie konwersacji w tym i podobnych wątkach, by mogłu spokojnie spaść w odchłań wizażowego forum i już sie z tamtąd nie podnieść :|
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 21:23   #40
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: żel i lampa

najlepiej bedzie jezeli metoda empiryczna pojedziesz...
pozeluj pazurki i ...poczekaj,a potem nam napisz jak dlugo czekasz i jaki
efekt uzyskalas...
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 21:23   #41
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: żel i lampa

aha-i cieplo sie ubiez bo zima...
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 21:54   #42
perla40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: żel i lampa

Witam wszystkie dziewczyny... po co te nerwy ... szkoda energii
Najzupełniej zgadzam się z Kasią 2710... "uważam że to już jest przesada. No chyba, że specjalnie to robisz, bo sprawia Ci to przyjemność "
Można uciąć ten bezsens, a nie pastwić się nad bidulą
Pysiu , czy jak ci tam.. Lampa jest NIEZBĘDNA, bez niej NIE zrobisz żelowych paznokci ....
To tyle ... już po wszystkim... (.. tak sądze )
perla40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:01   #43
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: żel i lampa

widziałam promocję kursów na allegro, może zdążysz, były po 5,99 ( cena maleje wprost propocjonalnie do jakości ).
nie sądzę by to był koniec wątku, nie było jeszcze pytania, czy do przedłużania żelem potrzebny jest żel .... odpowiadam więc ubiegając, nie jest potrzebny tylko wtedy kiedy nie korzystasz z lampy, można np. położyć sobie żelatynę, poczekać z 2 godz. i looos, sztywna jak pal Azji, a połysk jak psu....oczy.
nie było też pytania czy potrzebny jest pędzelek.. odpowiadam, niekoniecznie jeśli się ma psa lub jakiegolwiek sierściucha, ogon takowego z powodzeniem zastąpi ten jakże zbyteczny przedmiot.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:17   #44
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: żel i lampa

hej hej

w piekarniku tak jak biszkopcik do 45 minut - nie więcej bo się skórki przyrumienią za bardzo

co do utwardzania bez ingerencji maszyn i urządzeń (np. w sytuacji miesięcznej przerwy w dostawie energii elektrycznej) - można na słońcu - empirycznie (fajne słowo) sprawdziłam jak szybko się utwardzi mój pędzelek (bynajmniej nie było to planowane - raczej wpadka )

stał borok zapomniany przez świat na parapecie - po 3 tygodniach się utwardził - więc dziewczyny - bez jaj - to zaledwie 30240 minut (słownie trzydzieści tysięcy dwieście czterdzieści minut ) (obliczyłam ) !!! można poczekać !!!!

teraz świat taki zagoniony a tu proszę - relaks - ręce na parapet, odwłok (tułów) na poduszeczkę i leżymy, twardniejemy i zbieramy informacje o wydarzeniach na ulicy.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:25   #45
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
odpowiadam, niekoniecznie jeśli się ma psa lub jakiegolwiek sierściucha, ogon takowego z powodzeniem zastąpi ten jakże zbyteczny przedmiot.

Ja na przyklad wykorzystuję do tego celu tchórzofretkę.
Sprawdza się znakomicie.
Polecam


Często robimy również tak jak DBR proponuje - wystawiamy łapki na parapet i twardniejemy. A owo zbieranie informacji uczyniło z nas łokrutne ulicznice
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:31   #46
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: żel i lampa

co za skrócik DBR ? ciekawe .....
w zasadzie to może DRA (bo DobraRadA) - ale Dra to mi się nieodparcie kojarzy z deklaracją rozliczeniową ZUS DRA -
to już niech będzie DBR

a taką fretkę to widziałam w tamtym roku w lecie - jak bylismy na wczasach to taka paniunia ją na smyczuni prowadzała - no Paula mi się wydaje że fretka za nerwowa do żelu - łatwo skórki zalać - ogonem majtnie i po ptokach - chyba że wypchaną fretką ??????????
(uwaga to był żarcik )
żebym od ciebie w łeb nie dostała w czw.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 23:03   #47
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: żel i lampa

Tchórzofretki się nadają, bo są tchórzami, jak żel ją zapiecze na ogonku to robią myk i wtedy jest wzorek z kategorii " zwierzęce " Paula ich nie pokazuje, bo musiałaby jako autorkę podać fretkę...

Ja ostatnio zaczęłam głodnym wzrokiem spozierać na gołębie na parapecie, coż za oszczędność prądu, gdyby zamiast wiertarki dziobem wycinały dziurki do kolczyków.

Koty dachowce mnie unikają, bo mają już kolowe sierści od robienia cieniowania...

chyba otworzę salon....na dachu.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 23:28   #48
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żel i lampa

Hehehe on paniuń z fretkami na smyczy proszę się odpimpać
Ja tak chodzę


Awa jest dużo gorzej :P
Gdy fretka się przestraszy..robi to samo co skunks

Jakoś nie komponuje mi się to z uroczym i jakże przyjemnym zabiegiem przedluzania pazurków

A salon na dachu to pomysł wprost genialny
Trzeba tylko region o dużym nasloneczneniu wybrać . Zaraz sprawdze w notatkach gdzie powinnas się przeprowadzic
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 23:59   #49
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: żel i lampa

Majorka by mi pasiła bardzo !!!
Jak śmierdzi bardzo, to zawsze można na akryl zgonić.( znaczy na liquid ).
Ja się nie nabijałam z paniuś z frytkami na smyczy, znaczy z fretkami, wręcz przeciwnie uważam taki widok za .... co by tu ściemnić... za .... no ten...tego no... interesujący widok uważam jest.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 00:02   #50
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: żel i lampa

Leze i kwicze. Na podlodze. Ze smiechu Genialne wypowiedzi, chyba je gdzies zapisze Uwielbiam Was za to.
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:14   #51
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: żel i lampa

nie ma sie co smiac,przyjaciolka mojej klientki ktora robi sobie sama paznokcie(!) stwierdzila ze jak jej sie cos na urlopie zlamie to zeluje pazurek na pol godzinki na balkonik,potem druga warstwa....
przeciezlampy nie bedzie wluczyc!
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 09:49   #52
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
nie ma sie co smiac,przyjaciolka mojej klientki ktora robi sobie sama paznokcie(!) stwierdzila ze jak jej sie cos na urlopie zlamie to zeluje pazurek na pol godzinki na balkonik,potem druga warstwa....
przeciezlampy nie bedzie wluczyc!
Jestem w szoku! Myslalam, ze to sa takie jaja, ale w zyciu nie pomyslalabym, ze ktos tak moze robic naprawde!!
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 10:20   #53
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: żel i lampa

to powinien być wątek redakcyjny
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:06   #54
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez PYSIA2 Pokaż wiadomość
Dziwię się że moderator jeszcze nie zareagował na tak niekulturalne odzywki, jestem stałą bywalczynią wizażu i z perspektywy czasu muszę stwierdzć że przybywa coraz więcej bezmuzgowych czytelniczek z małym zasobem słownictwa.
Cytat:
Napisane przez PYSIA2 Pokaż wiadomość
Przejrzałam tysiące stron na temat żelowych paznokci i dalej nie wiem czy żel na paznokciach wyschnie bez lampy, lampa to dla mnie spoey wydatek, ale sam żel nie zaschnie nawet jeśli go będę dlugo trzymać na paznokciach??Proszę o poważną odpowiedz
jeny...

nie wiem, jak Wy wytrzymujecie... przecież takie pytania są po prostu poniżej krytyki, jeszcze dla kogos kto chce się zająć paznokciami...a potem jeden czy drugi pisze, że jesteście niemiłe czy coś w tym stylu. Ale do jasnego kurczaka, ile razy można wałkować jeden temat, skoro na jego temat było już tysiąc dwieście sto pięćdziesiąt wątków na wizażu, a tysiąc razy więcej jest w całym internecie Przez takie wątki i później bezndziejne odpowiedzi założycielki wątku robią mi się wrzody i tyle

w ogóle ostatnio coś takie głupowate wątki wyrastają jak grzyby po deszczu...a w ciągu ostatnich 2 tygodni kilkanaście takich powstało...nie wiem co to za mania, ale dobijają mnie te wątki i mimo, że byłam spokojna i nic na nie nie odpisywałam to na ten już nie wytrzymałam...przecież cierpliwość ma swoje granice...

pomijam fakt, że ich założyciele twierdzą, że przekopali cały internet (!!!) w poszukiwaniu takiej a takiej odpowiedzi i nic znaleźli na nie żadnej odpowiedzi <--- z całym szacunkiem, ale PYSIU2 coś słabo szukałaś w tym internecie
Jak chcesz to sobie poeksperymentuj bez lampy, nie wiem może siedź np. 72 h na krześle nie robiąc nic, dmuchaj sobie od czasu do czasu na paznokcie i zobaczysz czy ten żel Ci się utwardzi czy nie. Jak się nie utwardzi to skorzystaj z cudnownych porad Dobrejrady, może one Ci pomogą

apeluję do moderatora, żeby przykleić ten wątek jako redkakcyjny albo założyc wątek z jednym pytaniem :czy do utwardzenia żelu podtrzebna jest lapma, i jednym słowem odpowiedzi na to trudne pytanie: TAK
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:24   #55
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
w ogóle ostatnio coś takie głupowate wątki wyrastają jak grzyby po deszczu...a w ciągu ostatnich 2 tygodni kilkanaście takich powstało...nie wiem co to za mania, ale dobijają mnie te wątki

Wszak to radosny czas studniówek -
Potańcówek w baloniastych sukmanach, zwalania sie pod stół na skutek nadmiernego spożycia, błyskania przed zawistnymi koleżankami nowym trzewikiem czy kolorem wlosów :P
Paznokcie więc tyż muszą być piękne
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:28   #56
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: żel i lampa

ano tak...studniówki, już o nich zapomniałam, bom już nie taka młoda, a maoja studniówka dawno za mną
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:50   #57
patrynia
Przyczajenie
 
Avatar patrynia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: żel i lampa

Żałosne.... Wątpię już w sens istnienia tego forum czytając takie wątki.
patrynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:39   #58
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żel i lampa

DZIEWCZYNY, pamiętacie ?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:27   #59
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: żel i lampa

Cytat:
Napisane przez patrynia Pokaż wiadomość
Żałosne.... Wątpię już w sens istnienia tego forum czytając takie wątki.

Elllo! Po jakiego grzyba odgrzebujesz wątek sprzed prawie 2 lat??

A już myślałam, że wątek wszak archiwalny... Taka zacięta dyskusja była
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:27   #60
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: żel i lampa

Może dziewczyna ma takie hobby...hm, archeologiczne.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.