Samoocena rowna zero:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-21, 13:24   #1
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550

Samoocena rowna zero:(


Przez chwile zastanawialam sie gdzie zamiescic ten watek Chyba bardziej chodzi o moje samopoczucie niz o wyglad.A mianowicie mam tradzik,myslalam ze pozbylam sie go juz raz na zawsze,chodzilam od dermatologa do dermatologa,smarolalam sie tymi wszystkimi nazidlami,bralam antybiotyk i wszystko bylo dobrze.Ale coz buzia pozostala gladka ale to co pojawilo sie na moich plecach i dekoldzie To nawet nie pryszcze tylko masa czerwonych krostek,taka jakby kaszka;( dekold rowniez probowalam to zwalczyc,uzywalam masci <odpowiednik naszego benzacne> i jedyne co to chodzaca skora nic wiecej. Wiem ze pewnie zanudzam,ale prosze o jakom kolwiek porade.Moze zmienic diete?? Co robic zeby to wszystko znikloChcialabym moc zalozyc bluzke z dekoldem,niemowiac otym ze niedlugo mam urodziny kupilam ladne gorset ale chyba nic z tego;( przepraszam z gory za takie nieskladne pisanie.Ale mam dzis strasznego dola,tak bardzo tesknie za domem i nawet niemam z kim porozmawiac.A moja samoocena chyba rzeczywiscie rowna sie zeru
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:38   #2
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Samoocena rowna zero:(

przez internet nie da sie nikogo wyleczyc, dermatolog czeka, jesli szukasz tu alternatywnych srodkow to użyj wyszukiwarki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:43   #3
Martenkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Martenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 929
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
przez internet nie da sie nikogo wyleczyc, dermatolog czeka, jesli szukasz tu alternatywnych srodkow to użyj wyszukiwarki

To wszystko latwo powiedziec komus kto sie nie borykal z tym problemem,sama kiedys walczylam z ogromnymi prycholami i wiem co to znaczy.Olcia sprobuj moze na ten dekolt i plecki mydelka siarkowego ,ktore jest naprawde dobre i w miare tanie
__________________
The greatest glory in living lies not in never failing, but rising every time we fall!


Wiesz Prosiaczku czasem nawet przyjaźń znika jak miodek Kubusia...



Dzięki bezgranicznej mocy mojej podświadomości nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych

Wytrwać w dążeniu do celu
Martenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:52   #4
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Dziekuje za odzew Szukalam wiele preparatow na tradzik,ale tak jak pisalam one tylko wysuszyly mi skore.Do dermatologa napewno sie wybiore tylko odecnie jestesm w Irlandi i trochce ciezko mi to zorganizowac.Chcialabym tylko zeby ktos doradzil mi czy np.moge stosowac balsam na plecy skoro mam tradzik;/Czy moze lepiej np.co drugi dzien na zmiane z mascia wysuszajaca;/Chcialam sie kogos doradzic
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:04   #5
Shanyah
Raczkowanie
 
Avatar Shanyah
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Mother Earth
Wiadomości: 145
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Kosmetyki na trądzik to jedno, ale pomyśl też czy styl życia, a głównie stres, używki i zła dieta nie wpływa na stan Twojej skóry. Czasami wystarczy jeść mniej słodyczy i tłuszczów zwierzęcych, a więcej owoców i warzyw i pić mniej kawy i alkoholu, a więcej soków i wody mineranej, żeby zmniejszyć problem
__________________

Są jeszcze matki kochające dzieci,
prawdziwi kapłani, szczerzy poeci,
Mądre księgi, otwarte dłonie- ubodzy w duchu i ogień wciąż płonie...
http://www.maska.eu
Shanyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:13   #6
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Cytat:
Napisane przez Martenkaaa Pokaż wiadomość
To wszystko latwo powiedziec komus kto sie nie borykal z tym problemem,sama kiedys walczylam z ogromnymi prycholami i wiem co to znaczy.Olcia sprobuj moze na ten dekolt i plecki mydelka siarkowego ,ktore jest naprawde dobre i w miare tanie
A skąd wiesz? Walczyłam z trądzikiem 6 lat. Co do mydełka siarkowego jest dobre, ale napewno nie wystarczy.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:17   #7
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odzew Szukalam wiele preparatow na tradzik,ale tak jak pisalam one tylko wysuszyly mi skore.Do dermatologa napewno sie wybiore tylko odecnie jestesm w Irlandi i trochce ciezko mi to zorganizowac.Chcialabym tylko zeby ktos doradzil mi czy np.moge stosowac balsam na plecy skoro mam tradzik;/Czy moze lepiej np.co drugi dzien na zmiane z mascia wysuszajaca;/Chcialam sie kogos doradzic

olciu a o jakim balsamie mowa?
no i oczywiscie dieta i styl zycia mają baardzo duzy wpływ na nasza skóre
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 14:43   #8
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Do ciala uzywam balsamu Garniera -czerwonego-.Smaruje tez cialo balsamem Nivea ujedrniajacym.Co do diety to przyznam ze rzeczywiscie rozleniwilam sie;( Jestesm w Irlandi jedzenie jest troche inne Jem wiecej slodyczy,pijw wiecej kawy;/ Hmmm....zaraz poszukam sobie o diecie i tradziku.Hmm...a doradzcie mi czy moge uzywac tego balsamu na plecki jesli sa wysuszone na zmiane z masca?? Bardzo prosze o jakomkolwiek porade moze co Wy stosowalyscie na tradzik.I przedewszystkim dzikeuje ze piszecie naprawde coraz mi lepiej ze jest ktos to mi doradza Troche sie rozpisze ale chce powiedziec ze tak naprawde to jestesm tu sama i troche chyba sie zaniedbalam Niewychodze nigdzie tylko praca-dom-praca
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 13:25   #9
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Dziewczyny bede wdzieczna za kazda porade Jak to jest z nawilzaniem skory z krostani.I jesli ktos moglby polecic mi jakis srodek na krostki ktory dostane bez recepty Prosze...
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:05   #10
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Samoocena rowna zero:(

mnie pomaga:

krok 1 szorstka strona gąbki i szorujemy
krok 2 maseczka aspirynowa czyli parę kropel wody na aspirynę i tą papke nakładamy na krostkę
krok 3 maseczka owsiana czyli płatki owsiane zalane gorącą wodą,jak ostygną i bedę ciepłe,a nie gorące nakładamy na ciało i czekamy ze 20 min poł godzinki

pozdrawiam!
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2010-04-19 o 21:15
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:11   #11
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Dziekuje za odpowiedz a czy mozna nawilzac plecy jesli sa na nich krostki?? I czy mozna uzywac kosmetykow takich jak do twarzy mysle tu o toniku i zelu do mycia.Skora na plecach i dekoldzie jest bardzo napieta od kiedy stosuje masc na tradzik
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 20:20   #12
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Samoocena rowna zero:(

są specjalne balsamy do cery trądzikowej,ja zauważyłam,że moja skóra lepiej wygląda jak ją nawilżę,szczególnie jak podczas mycia używam szorstkiej gabki

u mnie wygląda to tak-szorowanie-nawilżanie-szorowanie-nawilżanie
i jest w porządku
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:34   #13
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Ale co to jest to na plecach i dekolcie? Bo jezeli jest to tzw "rogowacenie przymieszkowe" czyli taka wlasnie czerwona kaszka, to ja tez borykam sie z tym od lat... i dopiero jedna Pani drmatolog mi pomogla. Kazdy lekarz zalecal mi peelingowanie tego, smarowanie Isotrexem(ktory tak wysusza ze juz sie chyba bardziej nie da)...a ta pani przepisala mi KERANORM i Lipo Mleczko firmy Dardia. I pomoglo...Naprawde. Wszystko mi poznikalo a sa to silnie nawilzajace i natłuszczajace kremy.
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:39   #14
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Hmm...to wyglada na tradzik,skora pokryta krostami,niekiedy tworzy sie pryszcz;/ Juz nawet pomyslalam ze to od niszenia cieplych swetrow itd.Moze skora nieoddycha;/ Mam taka specjana szczotke do mycia plecow i chyba zaczne ja uzywac,masc benzacne(tyle ze ona strasznie wysluzyla mi skore) i chyba rzeczywiscie jakis lekki balsam.A moze znacie jakis dobry srodek np.tonik ogolno dostepny ktory dobrze oczyszczalby skore,ktory bede mogla stosowac na dekolnarazie wyglada to tragicznie skora zaczerwieniona,wysuszona a krostki nadal
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:43   #15
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Nie martw sie tyle tylko powtarzaj sobie ze z tym wygrasz.Pozytywne myslenie naprawde moze zdzialas cuda.A coo do krostek na plecach i dekolcie to tez kiedys takie mialam.Pani dermatolog przepisala mi mazidlo,ktore robili na zamowienie w aptece,nie bylo drogie a naprawde pomoglo,gdy wieczorem smarowala-mialo taki zoltawy kolor,chyba na bazie siarki.No i nie zapominaj o nawilzaniu ,bo to podstawa.Wytrwalosci i optymizmu zycze
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:03   #16
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Mozesz sprobowac tego:

http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=20

http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=19
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 16:51   #17
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
Przez chwile zastanawialam sie gdzie zamiescic ten watek Chyba bardziej chodzi o moje samopoczucie niz o wyglad.A mianowicie mam tradzik,myslalam ze pozbylam sie go juz raz na zawsze,chodzilam od dermatologa do dermatologa,smarolalam sie tymi wszystkimi nazidlami,bralam antybiotyk i wszystko bylo dobrze.Ale coz buzia pozostala gladka ale to co pojawilo sie na moich plecach i dekoldzie To nawet nie pryszcze tylko masa czerwonych krostek,taka jakby kaszka;( dekold rowniez probowalam to zwalczyc,uzywalam masci <odpowiednik naszego benzacne> i jedyne co to chodzaca skora nic wiecej. Wiem ze pewnie zanudzam,ale prosze o jakom kolwiek porade.Moze zmienic diete?? Co robic zeby to wszystko znikloChcialabym moc zalozyc bluzke z dekoldem,niemowiac otym ze niedlugo mam urodziny kupilam ladne gorset ale chyba nic z tego;( przepraszam z gory za takie nieskladne pisanie.Ale mam dzis strasznego dola,tak bardzo tesknie za domem i nawet niemam z kim porozmawiac.A moja samoocena chyba rzeczywiscie rowna sie zeru
Radze ci zrobic 3 tygodniowa dietke + zielona herbatka i zobacz czy będa efekty jesli nie szukaj innego rozwiazania

Dieta:
dużo duzo
-owoców
-warzyw
-zielonej herbatki
-wody mineralnej (niegazowanej)
zero
fast-fudów
nic co jest smazone, czy pieczone(poza chlebkiem)
-raz na tydzien smazone miesko mozna zjeść ale nie wiecej
Gdzies tu na wizazu byly takie dietki oczyszczajace które pozwola oczyscic organizm. Słyszałam cos o gotowanych otrebach ale nie jestem pewna.
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 17:49   #18
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Dziewczyny wybralam sie na zakupy i nabylam:balsam do nawilzania skory tlustej,ktory niezapyla porow,masc na tradzik z 5% benzacne,masc taka dla dzieci na podraznienie(moja skora jest jednoczescie wysuszona przez wczesniejsza masc na tradzik) oraz peeling z dove.Napiszcie mi jak dlugo nalezy stosowac taka masc na tradzik,codziennie.I co zrobic zeby miec ladny dekold;/Tradzik pojawil mi sie na dekoldzie,niemoge zalozyc bluzki z dekoldem,brzytko to wyglada;/czy rowniez moge stosowac masc benzacne,czy skora niejest zbyt delikatna??
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 19:04   #19
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Ja testowałam różne środki na problemy z cerą i pomógł mi w końcu tonik benzacne. Po nim naprawdę zobaczyłam poprawę stanu skóry. Dodam jednak, że moje problemy nie były bardzo duże i dotyczyły raczej twarzy. Na dekolcie i plecach sporadycznie mi coś wyskakiwało.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 10:15   #20
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Olcia sprobuj dodac do kapieli kilka kropel olejku z drzewa herbacianego. Jezeli mieszkasz w Irlandii to masz tez dostep do kosmetykow Body Shopu. Polecam ci zel pod prysznic z drzewkiem herbacianym wlasnie. Jest super
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:43   #21
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Samoocena rowna zero:(

ja osobiscie pozbylam sie pryszczy na plecach i dekolcie stosujac mydlo siarkowe, na to tonik ogorkowy lub aloesowy ziaji, potem krem antbakteryjny i na zasuszenie pryszczy punktowo pasta cynkowa bo benzacne jest dla mnie zbyt mocno wysuszajace.
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 11:52   #22
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Samoocena rowna zero:(

olciu jesli masz ropne te krostki to wydaje mi sie, ze nie powinnas mocno szorowac tych pleckow bo te bakterie moge ci sie jedynie rozsiac po calej powierzchni plecow, i raczej unikaj peelingow bo one tez sie do tego przyczuniaja, lepiej szoruj dopiero jak wyleczysz skore, szybciej pozbedziesz sie przebarwien, takie jest moje zdanie...3maj sie cieplutko i nie daj za wygrana!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 16:42   #23
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Olciu, kosmetyki czy leki przeciwtrądzikowe to jedno, ale widzę, że Ty potrzebujesz też jakiegoś lekarstwa dla duszy...
Myślę, że ten wątek mógłby Ci jakoś pomóc: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111202

A z takich środków, które można doradzić bez konsultacji z dermatologiem, to na ładną skórę warto zażywać witaminę A+E i tabletki drożdżowe oraz jakieś preparaty ze skrzypem.

I najważniejsze: nie łam się
Pozdrawiam cieplutko
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 17:11   #24
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Poniewasz niechcialam zakoladac nowego watku,napisze znow w tym samym i prosze o porade.Stan mojej cery poprawil sie nie sa to jakies niesamowite zmiany ale uzywak Efeklar K<inaczej to sie pisze> ,kremy z filtrem i narazie mam spokoj z krostkami na twarzy.Co prawda skora w strefie T jest zanieczyszczona ae juz niebede marudzic.Najbardziej martwia mnie plecy i dekolt i dlatego tez zwracam sie do Was z jakakolwiek porada.Bedac w Polsce wybralam sie do dermatologa dostalam masci i plyny z antybiotykiem.Tradzik zaczal ustepowac ale skora wysuszyla sie niesamowicie.Na poczatku spodziewalam sie takiej reakcji ale teraz leki sie juz skonczyly,tradzik niejest jeszcze wyleczony a moja skora luszczy sie niesamowicie.I tu moje pytanie co robic??Nawilzac,czy moze dalej uzwyac mascie na tradzik??Bardzo prosze o porade.
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 17:23   #25
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Nie wiem czy moja rada będzie dobra..., ale moja koleżanka bliska miała podobny problem. Z tym, ze dotyczyło to nóg jak i pleców. Poszła do dermatologa, a on polecił jej solarium, który wysuszy jej skórę.
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 17:54   #26
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Dziekuje ze odzew.Niesadze zeby solarium bylo dobre poza tym mam rozszerzone naczynka wiec u mnie odpada;/A czy solarium niewysuszylo by jeszcze bardziej mojej skory?? Pozdrawiem
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:47   #27
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Dziewczyny prosze o pomoc
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:44   #28
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Samoocena rowna zero:(

a może skoro nic ci nie pomogło to może urynoterapia ?
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 21:53   #29
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Przepraszam ale co to jest??Moj problem polega na tym ze mam delikatna i cienka skore ale jednoczesnie pojawiaja sie na niej krostki,tradzik.Leczylam to lekami od dermatologa ale nie wszystko zeszlo a dodatkowo bardzo wysuszylo moja skore.Najwiekszy problem na na dekoldzie i na plecach.Bardzo mnie to krepujeBo ja zaloszyc bluzke gdy cala skora jest pokryta krostkami.Niewiem jakich srodkow uzywac zeby oczyszczac skore i pozbyc sie tego ale jednoczesnie jej niepotraznic.Kupilam olejek z drzewa herbacianego moze to cos pomoze??Prosze o porady
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 22:11   #30
kaaSkaa
BAN stały
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 862
Dot.: Samoocena rowna zero:(

cóż...urynoterapia to jest smarowanie moczem.. ale sprawdź w wyszukiwarce bo podobno trochę osobom pomogło gdy wszystko inne zawiodło
kaaSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.