Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 09:24   #31
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Exclamation Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

no wiec jestem Po, niestety fotek nie zrobiłam. Musze powiedziec, ze rozjasnily sie cudnie, na taki rudy blond sliczny. problem pojawil sie w momencie nalozenia farby, bowiem czerwona miedz chwycila tylko odrosty (2 cm), a reszta zmienila sie w braz blyskajacy na rudo. musze cos z tym zrobic, zaluje, ze nalozylam farbe nie wiem jaki kolor farby bylby w tzm przypadku odpowiedni. ktoras z Was miala taka traume i jak z tego wzszlyscie
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 10:13   #32
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
no wiec jestem Po, niestety fotek nie zrobiłam. Musze powiedziec, ze rozjasnily sie cudnie, na taki rudy blond sliczny. problem pojawil sie w momencie nalozenia farby, bowiem czerwona miedz chwycila tylko odrosty (2 cm), a reszta zmienila sie w braz blyskajacy na rudo. musze cos z tym zrobic, zaluje, ze nalozylam farbe nie wiem jaki kolor farby bylby w tzm przypadku odpowiedni. ktoras z Was miala taka traume i jak z tego wzszlyscie
Wiele razy zaznaczałam w różnych wątkach, że włosy bardzo mocno chłoną po tym kolor i mi z Blondu castinga (700) wyszedł brąz taki nawet jasno/ciemny. Nie chcę cie martwić ale z włosów po tym zabiegu nawet szampony do np 24 myć w ogóle nie schodzą.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 10:40   #33
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

no to zaryzykuje ostatni raz ściągnięcie koloru, tym razem dwukrotne żeby usunąć go równo i daruję sobie farbę, ewentualnie jaśniutki ciepły blond <może wtedy rudy mi wyjdzie>
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:52   #34
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mnie chyba w czwartek czeka chwila prawdy. Tylko mam kłopot z doborem farby (jakby wyszło coś,w czym lepiej nie pokazywać się ludziom). Chciałabym uzyskać ciemny blond/jasny brąz (czyli jakiś taki "mysi"),ale muszę wziąć farbę 2 tony jaśniejszą i tu pojawia się problem-kompletnie nie mogę sobie wyobrazić,jaki odcień mogę uzyskać daną farbą. Jeśli po tym ściągaczu uzyskam zadowalający efekt,nie będę bawić się w żadne farby,ale jak nie wyjdzie? Pomożecie może?
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 13:36   #35
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1268

to są włosy po blondzie castinga

http://www.loreal.biz.pl/images/LO21...957229daf4.jpg
tym

Dodam ze szłam drogą -> brązy odpadają bo będzie czarny->więc blond-> ale ponoć u nas ciemny blond z castinga to jasny brąz za granicą-> więc jakiś średni-> ale takiego nie było więc wzięłam zwykły

Rozważałam tylko castingi bo wolałam coś delikatniejszego, bez amoniaku a wiedziałam że i tak się nie spłucze.

Tyle że to było na taki marchewkowy blond "po elgonowy"( bo włosy były rozjaśnione farbą brillance). Kiedy schodziłam z czarnego nie nałożyłam nic bo nawet podobał mi się taki miedziany brązik.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 16:32   #36
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziękuję,Cruel,za odpowiedź. Na zdjęciach dosyć ciemno wyszedł ten blond,a ja potrzebuję czegoś jaśniejszego. Ale wybrzydzam
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 17:08   #37
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

To może jakiś świetlisty blond z castinga na obrazku wydaje się dużo jaśniejszy niż ten zwykły
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 17:17   #38
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Może,chociaż mam nadzieję,że nic nie będę musiała kłaść
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 07:45   #39
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Cool Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

CruelOrchid, piszesz tam, że po dwóch tygodniach juz nie trzeba męczyc się doborem jaśniejszej farby, czyli przebiedowanie w kolorku "poelgonowym", który może być nawet ładny, pozwala potem uzyskać dokładnie taki odcień farby jak
na opakowaniu?! Dobrze rozumuję?
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 09:45   #40
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Pisze, że tak powinno być teoretycznie bo tak mnie poinformowano. Ale sama tak nigdy nie robiłam. Za pierwszym razem nie położyłam nic, dopiero po ponad 2 miesiącach Brillance ultrafiolet a za drugim położyłam od razu bo po tym brillance miałam rozjaśnione włosy i już nie wyszedł miedziany brązik tylko blond marchewka.

najlepiej spróbować na pasemku jak wyjdzie.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 19:21   #41
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

http://www.allegro.pl/item425602042_...staw_mini.html

probowal ktos?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 22:00   #42
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No ja niestety nie mogę pochwalić Elgonu. Farbowałam włosy na czarno przez około 3 lata. Niedawno ściągnęłam kolor u fryzjera do ciemnego brązu. Niestety nie było to dla mnie wystarczające - chciałam coś jaśniejszego. Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam ten produkt. Prawie 100 zł. wyrzucone w błoto...Włosy odbarwiły się tylko na czubku na "piękny", marchewkowy blond reszta w ogóle nie załapała, może jedynie pojawiły się rude refleksy gdzieś na końcach. Żeby zakryć ten pomarańcz nałożyłam blond (niby 2 tony jaśniejszy niż chciałam uzyskać). Załapało tylko odrosty - "cudny" kurczak Reszta została ciemna. Jutro zrobię mahoniem, trudno najwyżej wyjdą znowu czarne, na pewno nie mam zamiaru chodzić z tym "blondem" do połowy głowy Podejrzewam, że gdybym wcześniej malowała na czarno same odrosty nie byłoby problemu z odbarwieniem, jednak głupia ja kładłam farbę na całe włosy, dlatego teraz trudno pozbyć się tego ciemnego koloru z końcówek. Ale zazdroszczę tym, którym się udało i życzę powodzenia innym

A smród tego świństwa czuję do tej pory
Pozdrawiam
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:18   #43
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Też dzisiaj zastosowałam ten środek.Z mieszanki ciemnego rudego połaczonego z brązem otrzymałam jasny rudy. Na razie stosowałam raz,ale mam jeszcze w zapasie jedną porcję,jakby mnie naszło na ponowne ściąganie(chociaż nie wiem,czy jeszcze raz stosować). Zapach rzeczywiście nieciekawy....Mam takie pytanie do osób,które też używały tego ściągacza koloru-piekła Was może skóra głowy po nałożeniu tego specyfiku? U siebie zaobserwowałam coś takiego i trochę się zaniepokoiłam,czy tak powinno być
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:58   #44
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja nic takiego nie miałam
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 23:14   #45
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mnie trochę piekła, ale przy drugiej aplikacji.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 18:11   #46
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

mnie nie piekła
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 23:24   #47
maryska130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

mnie nie pieklo
maryska130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 23:32   #48
maryska130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wstawiam zdjęcia, czarne na dwa dni przed dekoloryzacj, odbarwione po dwukrotnym zastosowaniu elgonu, czyli po pierwszej udanej dekoloryzacji, nieudanym farbowaniu i dekoloryzacji po raz drugi w odstępie już nie pamiętam, kilku dni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 129.jpg (16,5 KB, 636 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48.jpg (17,7 KB, 751 załadowań)
maryska130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:01   #49
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ten elgon to bardzo slaby jest jak widze, rozjasniacze rozjasniaja bardziej
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 17:06   #50
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Bo to nie jest rozjaśniacz i nie do tego służy. To ściąga sztuczny pigment. Jeśli masz blond włosy po zastosowaniu dostaniesz zbliżony blond z rudym refleksem. Jeśli ciemne zostaną ciemne włosy z refleksem
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:49   #51
maryska130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja farbowałam przeróżnymi farbami przez kilka lat i były to też farby czarne i kilka razy wpadła mi w ręce Palette także jestem szczęśliwa, że nie mam już czarnych włosów, że nie jestem łysa po dekoloryzacji i, ze kolor po dekoloryzacji wyszedł w miarę równo. W świetle dziennym nie jest aż taki rudo-bijący po oczach, to zdjęcie łazienkowe wybłyszczone lampą od aparatu. A swoje włosy naturalne z tego co pamiętam mam takie kasztanowo-brązowe. Od 16 lat nie widziałam ich w wersji au naturel...
maryska130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:54   #52
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez maryska130 Pokaż wiadomość
Ja farbowałam przeróżnymi farbami przez kilka lat i były to też farby czarne i kilka razy wpadła mi w ręce Palette także jestem szczęśliwa, że nie mam już czarnych włosów, że nie jestem łysa po dekoloryzacji i, ze kolor po dekoloryzacji wyszedł w miarę równo. W świetle dziennym nie jest aż taki rudo-bijący po oczach, to zdjęcie łazienkowe wybłyszczone lampą od aparatu. A swoje włosy naturalne z tego co pamiętam mam takie kasztanowo-brązowe. Od 16 lat nie widziałam ich w wersji au naturel...
Jednak jeśli ich ponownie nie zafarbujesz, z dnia na dzień będą wracać do dawnego koloru. Doświadczyłam tego na własnej skórze a i w recenzjach produktów tego typu widziałam takie same opinie, więc to nie przypadek.
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:13   #53
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Jednak jeśli ich ponownie nie zafarbujesz, z dnia na dzień będą wracać do dawnego koloru. Doświadczyłam tego na własnej skórze a i w recenzjach produktów tego typu widziałam takie same opinie, więc to nie przypadek.
przecież to niemożliwe- jak moga wrócić do czarnego?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:15   #54
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mi się nic nie działo
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:50   #55
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Mi się nic nie działo
Serio? To przepraszam, bo "złowiłam" w sieci kilka osób, którym stało się to samo co mi.

Miałam ciemny brąz, prawie czarny. Po preparacie wyszedł piękny jasny rudy, więc zostawiłam go sobie na jakiś czas.. po dwóch tygodniach znów miałam ciemny. Nie aż tak mocno jak kolor wyjściowy, ale podobny, z rudym połyskiem (zwłaszcza na końcówkach). Może to kwestia "wyciągnięcia" całego sztucznego pigmentu lub nie (nie wiem co dokładnie robi ten specyfik od strony technicznej). Mi widocznie nie usunął. Po każdym kolejnym umyciu włosów (tak mi się wydaje, że właśnie po myciu) ich kolor był coraz ciemniejszy.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2008-11-12 o 21:55
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:58   #56
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No pewnie na każdego może inaczej działać. Ja robiłam nim 2 razy i było za każdym razem ok. Nie wróciło do "za ciemnego" koloru. Tyle ze ja mam raczej dość ciemne naturalne włosy. Może np z czarnego na blondzie po jakimś czasie widać taką większą różnicę
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:02   #57
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
przecież to niemożliwe- jak moga wrócić do czarnego?
Nie mam zielonego pojęcia jak to się dzieje, ale jednak..
Farbowałam ciemnym brązem (efekt: bardzo bardzo ciemny brąz po kilku myciach głowy, a tuż po zafarbowaniu to wręcz czarny).
Po dekoloryzacji wyszedł bardzo jasny rudy, piękny A dwa tygodnie później (nie nagle, proces posuwał się stopniowo) miałam znów bardzo bardzo ciemny brąz. Na końcówach identyczny jak przed zabiegiem, bliżej głowy z rudawnym połyskiem. Długość włosów - za ucho.


Cytat:
Napisane przez CruelOrchid
No pewnie na każdego może inaczej działać. Ja robiłam nim 2 razy i było za każdym razem ok. Nie wróciło do "za ciemnego" koloru. Tyle ze ja mam raczej dość ciemne naturalne włosy. Może np z czarnego na blondzie po jakimś czasie widać taką większą różnicę
Mój naturalny to bardzo ciemny blond (potocznie: brąz).

Może to również kwestia zdejmowanej farby (jaki utleniacz w niej był itp.). Mi znajoma fryzjerka powiedziała, że KAŻDEMU z czasem ten kolor mocno sciemnieje (choć nie umiała wytłumaczyć dlaczego), tymczasem na dwoje babka wróżyła - dziwna sprawa.

Zazdroszczę, że kolor Ci się nie zmieniał. Chciałam sobie ponosić przez jakiś czas rudy, ale mi się nie udało. Za to za drugim "zdjęciem koloru" od razu użyłam farby i jestem zadowolona, bo mój brąz wygląda jak brąz a nie jak "jasny czarny i to tylko w ostrym świetle" A w sumie tylko o to mi chodziło (rudy spodobał mi się w trakcie zabawy, nie był celem).

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2008-11-13 o 07:53 Powód: dubel
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:09   #58
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

dubel

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2008-11-13 o 07:54
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 23:00   #59
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A długo myłyście i płukałyście włosy po dekoloryzacji? Nie znam się zbytnio na farbowaniu, ale gdzieś czytałam że jeśli się słabo wypłucze włosy i ponownie zafarbuje to te stare cząsteczki ciemnej farby mogą z powrotem zafarbować włosy, nie wiem czemu dzieje się tak jeśli nie nakładałyście farby. Mi w każdym razie nie ciemniały, dekoloryzowałam 2 miesiące temu, jutro idę do fryzjera po wymarzony blond
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 07:53   #60
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
A długo myłyście i płukałyście włosy po dekoloryzacji? Nie znam się zbytnio na farbowaniu, ale gdzieś czytałam że jeśli się słabo wypłucze włosy i ponownie zafarbuje to te stare cząsteczki ciemnej farby mogą z powrotem zafarbować włosy, nie wiem czemu dzieje się tak jeśli nie nakładałyście farby. Mi w każdym razie nie ciemniały, dekoloryzowałam 2 miesiące temu, jutro idę do fryzjera po wymarzony blond
Myłam kilka razy bardzo długo i dokładnie. Te "bezpieczne ściągacze" mają taki cudowny zapach, że człowiek chciałby je wymyć jak najprędzej... niestety nie jest to takie łatwe Poza tym mi ciemniały, dlatego, że nie zafarbowałam ponownie włosów..

Sęk w tym, że te ściągacze nie wymywają tak naprawdę pigmentu (gdyby ich praca polegała na wypłukiwaniu pigment to woda po umyciu włosów byłaby kolorowa, a nie jest). One, słyszałam dwie wersje: utleniają sztuczny pigment, obkurczają. Moim marzeniem jest zobaczyć film w stylu "Było sobie życie" opowiadający o działaniu tych preparatów

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2008-11-13 o 07:59
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.