Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 06:47   #4231
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dotarłam do was kochaniutkie, winko w górę Dzisiaj mam świetny chumor , a Buczacze bolą zęby (kopa powinnaś dostać i chodzić na przeglądy - to byś nie cierpiała)
Madziusia też jesteś bez fasolki? No tak młodziutka jesteś i masz czas powodzenia
DZIEWCZYNY byłam na zakupach całe 2 godziny - cud i nic sobie nie kupiłam oprócz nowej pościeli i skarpetek wełnianych (jestem zmarźluchem)
Dome winko to ja zapewniam wam wszystkim, wystarczy że będziesz nas zabawiać
Cassatto - a śpisz w skarpetkach ? Ja często śpię i to bywa, że w różnych , bo nie moge ich skompletować po praniu i potem padam na pysk wieczorem i biorę z szuflady , co leci

Plamki moje - muszę się Wam przyznać i coś wyznać - w życiu bym na to nie wpadła, że jakieś kobiety, które znam jedynie z netu, mogą stać się mi tak bliskie.
Ratujecie tez moje zdrowie psychiczne, bo dla równowagi trzeba się zająć sobą i czymś tak poważnym , jak plamy na policzku. Pisze to szczerze. Mam taka ogromną przyjemność ,że mogę z Wami o tych przyjemnościach właśnie pisać - jaki krem, gdzie, po co itd, że to po prostu niewiarygodne.Wczor aj miałam wyjątkowo ciężki zawodowo dzień i możliwość zaglądania na to forum to było jak łyk wody orzeźwiającej i przywracającej właśnie ową równowagę między jedną częścią mojego życia a drugą
Dziękuję , ze jesteście.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 08:37   #4232
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Właśnie otrzymałam maila od freedomusa123, że dziś wyśle cosmelan set. Dodatkowo dziś zamówiłam u niego jeszcze cos2 za 321,oo. Mam nadzieję, że nie będę w plecy o dodatkowe 3 stówy.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:56   #4233
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Zuzanna385 Pokaż wiadomość
Tyska, czy możesz napisać w jaki sposób zamówiłaś Cosmelan w Dermaestetica, na ich stronce nie widzę żadnych cen. Jak złożyłaś zamówienie i w jaki sposób dokonałaś płatności? Dzięki z góry
Cudownie, wreszcie mogę komuś pomóc. Ja też chcę pomagać!

Na stronce Dermaestetica wchodzisz w zakładkę Kontakt-Formular i wypełniasz swoje dane z mailem (nie używaj polskich liter bo wychodzą krzaki) a w polu Beschreibung piszesz np: po angielsku że chcesz zamówić cosmelan pack.
Później czekasz na maila od Evy Hahn (prawdopodobnie), w którym dostaniesz info o nr konta i płatnościach.
Ja wymieniłam z nią sporo maili i jeszcze dzwoniła do mnie dwa razy. Acha coś mówiła o urlopie chyba do końca sierpnia, ale przecież maila możesz już wysłać teraz.
Strasznie się bałam, że Eva mnie nabiera bo jako właściciela konta podała siebie, a nie firmę, ale wszystko się udało i już sobie siedzę z czerwoną, spuchniętą twarzą. Co za radość, a wszystko z własnej, nieprzymuszonej woli.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:12   #4234
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny zrobiłam test Nie ma trzeciej fasolki Dla mnie to wiadomość dnia ! Jak czasem mało trzeba człowiekowi do szczęścia .....no może tylko cosmelanu brak
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:14   #4235
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza, mam takie pytanko co Ciebie napisz mi proszę, jak to jest z tym schodzeniem skóry? Bo mi zeszła jakby taka cienka warstwa, ale pod spodem dalej jest czerwonawe, choć i tak ciemniejsze niż było na początku. Ile to czerwone będzie się utrzymywać? Będzie jeszcze skóra schodzić??
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:16   #4236
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Gonia w moim przypadku skóra schodziła chyba ze trzy razy cała, a fragmentami (np: na brodzie) to chyba jeszcze więcej razy.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:23   #4237
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Tyska a nie pytałaś ile tam kosztuje sam cos2 z wysyłką? I jeśli to nie problem to podaj jeszcze raz link do tej niemieckiej strony, którą buczuś podawała.


Megi trzeba to będzie opić
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 10:32   #4238
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Tyska a nie pytałaś ile tam kosztuje sam cos2 z wysyłką? I jeśli to nie problem to podaj jeszcze raz link do tej niemieckiej strony, którą buczuś podawała.
http://www.dermaestetica-berlin.de/

niestety nie zapytałam o sam cos2, jak będziesz do niej pisać to zapytaj i podziel się z nami na forum, pliiiz
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:47   #4239
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Zapytałam. Dam znać.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:56   #4240
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Zapytałam. Dam znać.
Super, dzięki.
Jest jeszcze sprawa z wysyłką, do wyboru jest DHL lub UPS, ja wybrałam DHL, ale to był błąd bo okazało się (dzwoniłam do DHL żeby monitorować moją przesyłkę), że kurier zawozi paczkę tylko do granicy, a dalej przejmuje ją Poczta Polska i już nie wiadomo co się z nią dzieje. Moja paczka szła tydzień, na szczęście doszła przed długim weekendem, ale następnym razem wybiorę UPS, choć oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że w tym przypadku nie będzie tak samo.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 11:04   #4241
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam test Nie ma trzeciej fasolki Dla mnie to wiadomość dnia ! Jak czasem mało trzeba człowiekowi do szczęścia .....no może tylko cosmelanu brak
Megi - ufff . Cieszę się, że Ci kamień spadł z serca. A nawet fasolka
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 11:05   #4242
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi trzeba to będzie opić

ivanako ja stawiam
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 11:41   #4243
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Piszcie, jeśli macie jeszcze jakieś pytania do mojej dermatolog. Zapiszę i będę o wszystko pytać. W końcu za wizytę bierze kupę kasy.
Małgosiu ja mam pytanie do Twojej pani dermatolog. Jestem w ciąży i chce się upewnić czy musze odstawić cos 2. M oj ginekolo stwierdził ze twarz jest małą powierzchnia i on nie widzi problemu w uzywaniu tego kremu ale wybór nalezy do mnie. Bardzo prosze spytaj swojego lekarza.
Dziewczyny dostałam dziś e-mail od Ann COSMELAN DO NIEJ DOTARŁ - NARESZCZCIE - I JUZ GO DO NAS WYSYŁA!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez AgNiESzKa00
Czas edycji: 2008-08-15 o 12:10
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:02   #4244
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Otworzyłam spór na paypal-u.Glo_revitalize napisała w statusie mojej wysyłki -wysłana a tymczasem ja nie dostałam żadnego powiadomienia
dome specjalistko co ty o tym myślisz ???
gratuluje wyniku testu ...
Nie dostałaś potwierdzenia, ponieważ musisz sobie najpierw ustawić parametry powiadomień Rybko Pisałam wcześniej o tym ivonakoci

PO ZALOGOWANIU SIĘ W NA TWOJĄ STRONĘ W SYSTEMIE PAYPAL, NA DOLE WIDZISZ ZAWSZE TABELĘ. OSTATNIA KOLUMNA tj. POZIOMA POZYCJA NAZYWA SIĘ DZIAŁANIE - w tej kolumnie widnieje pod spodem napis w IKONCE SPRAWDŹ WYSYŁKĘ, KLIKASZ NA TO i pojawia się strona USPS - Track& Confirm. Na samej górze jest napis Search Results oraz wytłuszczony Twój nr wysyłki.
Poniżej masz możliwośćustawienia Notificiation Options, wprowadzić swoje dane (z PayPal) i wybierz opcje informacji o kolejnych etapach przesyłki. Każda zmiana jej statusu wiązać się będzie z automatycznym wysłaniem do Ciebie wiadomości e-mail.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:12   #4245
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Małgosiu powiedz jej ze nie chodzi tu o smarowanie sie codziennie ale tylko raz czy dwa w tygodniu. Dziękuję.
Chyba cały czas mam nadzieje ze ktoś mi powie ze nic się nie stanie i moge cos2 uzywac. Narazie juz prawie 2 miesiące nie uzywam kremu
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:19   #4246
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Małgosiu powiedz jej ze nie chodzi tu o smarowanie sie codziennie ale tylko raz czy dwa w tygodniu. Dziękuję.
Chyba cały czas mam nadzieje ze ktoś mi powie ze nic się nie stanie i moge cos2 uzywac. Narazie juz prawie 2 miesiące nie uzywam kremu
Ciekawa jestem co powie Pani Dr Małgosi, jednak uważam, że chyba powinnaś poczekać z używaniem cosmelanu. Skóra w trakcie ciąży jest i tak pod silnym wpływem burzy hormonalnej, zazwyczaj pojawiają się też właśnie plamy ciążowe, które po porodzie samoistnie znikają - więc może odczekaj ten piękny czas i wystartuj z kuracją cosm 2 gdy Maleństwo już będzie na świecie?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:27   #4247
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

tyska30 dzięki za info a powiedz, jak Ci schodziła skóra to dalej byłaś czerwona?
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:42   #4248
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Małgosiu powiedz jej ze nie chodzi tu o smarowanie sie codziennie ale tylko raz czy dwa w tygodniu. Dziękuję.
Chyba cały czas mam nadzieje ze ktoś mi powie ze nic się nie stanie i moge cos2 uzywac. Narazie juz prawie 2 miesiące nie uzywam kremu
Agnieszko napisałam do MesoesteticUSA w tej sprawie. Zobaczymy, może coś odpowiedzą.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:36   #4249
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
tyska30 dzięki za info a powiedz, jak Ci schodziła skóra to dalej byłaś czerwona?
Właściwie czerwona byłam cały czas kiedy używałam cos2 3 lub 2 razy dziennie. Dopiero kiedy przeszłam na system: 1 raz dziennie (rano) czerwień znikła.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 13:42   #4250
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Agnieszko napisałam do MesoesteticUSA w tej sprawie. Zobaczymy, może coś odpowiedzą.
DZIĘKUJĘ
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 16:12   #4251
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza mam do ciebie prośbę, kiedyś gdzieś tam wspomniałaś o pine bark albo pycnogenol, naturalnych suplementach wzmacniajacych ochronę UV od wewnątrz, zażywasz któreś z tych rzeczy, mozesz mi coś więcej napisac o tym, co , jak, ile, skąd ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 17:07   #4252
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam dziś e-mail od Ann COSMELAN DO NIEJ DOTARŁ - NARESZCZCIE - I JUZ GO DO NAS WYSYŁA!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka00 dostałaś pewnie powiadomienie bo naprzykrzałaś się Ann jak dome ??? Ja jej nie dręczyłam i dlatego zapomniała chyba o mnie.Nic się w mojej sprawie nie dzieje.Cisza jak po śmierci organisty Nawet na zgłoszony spór jeszcze nie odpowiedziała
dome zrobiłam tak jak pisałaś i wyszło z tego,że firma nic poza wydrukowaniem dla mnie etykiety o mojej przesyłce nie wie
To chyba jakaś zmowa przeciwko mnie To prawda,że cosmelan pada na głowę Nie znosę jak się wszystkie wysmarujecie a ja nadal będę czekać
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:31   #4253
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ja wam jedno powiem!!!!!!! Nie bede sie z wami zadawala w czasie pracy!!!!
Macie negatywny wplyw na mnie,bledy w rachunkach mam i to przez was
No i teraz po nockach musze robicCholera jasna

no to fajnie,ja tu w ksiegowosci ,a wy na imprezach,co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:50   #4254
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
Buczacza, mam takie pytanko co Ciebie napisz mi proszę, jak to jest z tym schodzeniem skóry? Bo mi zeszła jakby taka cienka warstwa, ale pod spodem dalej jest czerwonawe, choć i tak ciemniejsze niż było na początku. Ile to czerwone będzie się utrzymywać? Będzie jeszcze skóra schodzić??
mnie sie ten burak to sie dlugo trzymal!!! Musisz jednak pamietac ,ze ja na 2 dzien zaraz cosm.2 smarowalam(po nim tez sie niemnozko geba czerwieni) Podejrzewam,ze u Ciebie potrwa to z 3-4 dni.Zacznij moze sie bepanthen smarowac? Goniu,wlasciwie to nie mam doswiadczenia tylko z maska,to i ciezko mi napisac jak dlugo skora bedzie schodzic! Mysle,ze to wlasnie Ty powinnas nam relacje zdawac i opisac nam swoje doswiadczenia bez cosm.2
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:00   #4255
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Buczacza mam do ciebie prośbę, kiedyś gdzieś tam wspomniałaś o pine bark albo pycnogenol, naturalnych suplementach wzmacniajacych ochronę UV od wewnątrz, zażywasz któreś z tych rzeczy, mozesz mi coś więcej napisac o tym, co , jak, ile, skąd ?
pine bark-to sosna jakas,a pycnogenol to nazwa tego suplementu.Kupowalam go zawsze w aptece-troche to bylo kosztowne.W mazidlach jest pine bark i kupilam go.Biore na szczypte noza i z woda mieszam.Nie smaczne ,ale co tam.I tak 3x dziennie
http://www.kolagenpolska.pl/pycnogenol.html
http://www.regional.pl/kobieta/pycnogenol.spt
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:15   #4256
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jak tak teraz patrzę na siebie buczacza, to widzę, że jakbym już mniej czerwona była, już nie taki burak. A burak był potężny ) i to już od samego początku, jak zmyłam maskę. Miałam nałożoną we wtorek wieczorem, to teraz jest piątek, czyli trzeci dzień, skóra raz zeszła, ale jeszcze się tak łuszczy po swojemu, no i nadal jest czerwona, choć już mniej, jak wspomniałam. Smaruję Cicalfate z Avene, ten krem jest mocno nawilżający i chyba ma jakieś antybakteryjne działanie, jest zalecany po różnego typu zabiegach, peelingach itd. -koi i regeneruje. Generalnie polecam) A bepanthen to chyba ma podobne działanie, prawda?
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:22   #4257
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
Jak tak teraz patrzę na siebie buczacza, to widzę, że jakbym już mniej czerwona była, już nie taki burak. A burak był potężny ) i to już od samego początku, jak zmyłam maskę. Miałam nałożoną we wtorek wieczorem, to teraz jest piątek, czyli trzeci dzień, skóra raz zeszła, ale jeszcze się tak łuszczy po swojemu, no i nadal jest czerwona, choć już mniej, jak wspomniałam. Smaruję Cicalfate z Avene, ten krem jest mocno nawilżający i chyba ma jakieś antybakteryjne działanie, jest zalecany po różnego typu zabiegach, peelingach itd. -koi i regeneruje. Generalnie polecam) A bepanthen to chyba ma podobne działanie, prawda?
prawda goniu prawda,tylko ze bepanthen jeszcze natluszcza,a to przynosi wielka ulge po cosmelanie.Pamietaj o filtrch co 2-3 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakos nie moge sobie tego zabiegu wyobrazic bez cosm.2.Dla mnie to zagadka!
Dlaczego Ci dermatolog tylko maske zrobila.Jakiego rodzaju masz te plamy ?No i rzeczywiscie musza byc malutkie ,ledwo widoczne,co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:28   #4258
Zuzanna385
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 42
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Tyska30 dziękuję
Zuzanna385 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:45   #4259
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ale jaja madziusia jest tui Hannah
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:10   #4260
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ale jaja madziusia jest tui Hannah
.....ty wszechwidząca............ .?! ja sie relaksuje czytając wasze zmagnia cosmelanowe i nie tylko.
Miałam koszmarnie ciężki dzień- cały na budowie, narobiłam sie jak wół, aż mnie plecy bolą. I byłam juz pewna że nie dam rady tu zajrzeć- ale siła wyższa i jestem

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-08-15 o 22:16 Powód: błąd
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.