pytanie do p.Beaty Krajnik- oczyszczanie cery w pani gabinecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-10, 15:25   #1
Aniutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 18

pytanie do p.Beaty Krajnik- oczyszczanie cery w pani gabinecie


Chcialabym sie dowiedziec, czy w pani gabinecie mozna umowic sie na zabieg oczyszczania cery i ile taki zabieg kosztuje oraz w jaki sposob mozna sie umowic. Moj adres mailowy: ania.xyz@wp.pl
Pozdrawiam
Aniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 22:39   #2
desperatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
inne pytanie do p.Beaty Krajnik

Bardzo proszę o radę: walczę z trądzikiem od 16 roku życia. W tej chwili mam już 24 więc problem trwa i trwa. Przez 5 lat zażywałam Diane-35 i nic. Chodząc do kolejnych dermatologów stosowałam coraz to różniejsze specyfiki.. niestety bez trwałych rezultatów. Zaliczyłam nawet głęboki peeling chemiczny i dwumiesięczną kurację antybiotykami (Unidox Solutab). Nie pomogło... Aktualnie stosuję Skinoren, zażywam wit.PP i cynk. Moje pytanie natomiast dotyczy kosmetyków do pielęgnacji codziennej. Podczas testu skóry okazało się że jest odwodniona i pewna kosmetyczka poradziła mi aby po Skinorenie używać kremu nawilżającego... taaaak, tylko jakiego?? jest tyle kremów, do tego skończył mi się żel do mycia twarzy (Neutrogena Visibly Refined). Czy powinnam używać jeszcze kosmetyków przeciwtrądzikowych (dodatkowo wysuszających skórę) czy raczej skupić się na nawilżeniu skóry?? Przeglądałam opinie wizażanek na temat różnych specyfików a i tak nie mam pojącia co wybrać. Bardzo proszę o pomoc. Mam już dość eksperymentów...
desperatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 23:07   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: inne pytanie do p.Beaty Krajnik

Leki przeciwko trądzikowi mają niestety mocno wysuszajace działanie.Bardzo trudno jest doradzić kosmetyki bez obejrzenia skóry i wywiadu.Jeżeli możesz sobie pozwolić na zabiegi w gabinecie to polecam skorzystanie z kilku zabiegów nawilżających ,przywracających równowagę skórze.Na pewno poczujesz różnicę w nawilżeniu skóry.Nie wiem w jakim stanie jest Twoja cera -czy trądzik już jest podleczony - jeśli tak to nie musisz już używać kosmetyków antytrądzikowych (wystarczy np. tylko żel punktowy na pojawiające się jeszcze wypryski), pozostałe kosmetyki mogą być z serii dla młodej tłustej lub mieszanej cery - np.seria Antystres 20 Norel.Z tej serii mogę też polecić żel do mycia twarzy.U kosmetyczki polecam zabieg peelingu kawitacyjnego (ultradźwiękami) oraz sonoforezę z ampułką przywracającą nawilżenie.Do suplementów dołącz jeszcze preparat ,który zawiera selen oraz kwasy GLA.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 23:12   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: pytanie do p.Beaty Krajnik

Można w moich gabinetach wykonać zabieg oczyszczania cery.Zabieg podstawowy 1,5godz. kosztuje 60zł, z masażem 80zł.Można też poddać się peelingowi kawitacyjnemu -cena 30zł.Umówić można się telefoniczne :
Studio Urody os.Bukowe 463 30 21 - jeśli chciałabyś umówić się do mnie to zaznacz to w czasie rozmowy telefonicznej - oprócz mnie pracują jeszcze dwie kosmetyczki
Ocean Urody i Zdrowia - ul.Odzieżowa 12c / 4 , tel.422 93 08 - także ja przyjmuję oraz druga kosmetyczka.
Można także umówić się przez internet : e-mail: Beata.Krajnik@wizaz.pl
Zapraszam
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 23:16   #5
desperatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Re: inne pytanie do p.Beaty Krajnik

Bardzo dziekuję za szybką (wręcz błyskawiczną odpowiedź) Wypróbuję więc to serię...
desperatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 23:31   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: inne pytanie do p.Beaty Krajnik

To tylko moja sugestia.Poproś w sklepie czy aptece o próbki z tej serii.Ja polecam Norel - gdyż pracuję z wykorzystaniem tych kosmetyków i znam je dobrze.Jeśli skóra jest przesuszona to nie używaj kremów matujących.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.