Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 08:58   #3451
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Wiking powinien ci wszystko ładnie pokryć ale ponieważ teraz masz ciepły odcień włosów to istnieje duże niebezpieczeństwo, że wyjdzie zgniła zieleń! Także uważaj... zwłaszcza, że robiłaś Palette - po tej farbie cokolwiek się nałoży w odcieniu popielatym, wychodzą zielonki Przeszłam przez to sama... to była masakra dopiero fryzjer mnie uratował
Wyjściem z sytuacji byłoby chyba nałożenie jakiegoś ciemniejszego blondu ale uwaga, tylko odcień naturalny lub złocisty bo jak położysz ciemny popielaty to otrzymasz glonowatą zieleń! (tak mi tłumaczyła kiedyś fryzjerka)
Bardzo Ci dziękuję za rady Co mnie z tym Palette podkusiło Normalnie wyć mi się chce

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Dziękuje Kachula Ale takie loki to ja uzyskam tylko dzięki właśnie tej prostownicy Jak sobie nałożę piankę to mam takie niby loczki Ale dam sobie jakoś rade. Tylko ten kolor mnie teraz załamał Są jakieś siwo-żółte-masakra Szkoda, że mam aparat u faceta-tak to bym zdjęcia zrobiła

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
EwCiAooo, przebijają rudości, a właściwie nie rudości, tylko żółtości...
Nie mogę ich znowu farbować, bo za dużo już przeszły. Nie mam pojęcia, czym mogłabym się pozbyć tych żółtych refleksów

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------



Nie jest źle. Przynajmniej w sztucznym świetle. Wiem jednak po swoich włosach, że to właśnie przy dziennym wychodzi "cała prawda" o kolorze.
Nie martw się.
No właśnie wyszła cała prawda Jest gorzej niż nie wiem co Jak się włosy podkurują ide do fryzjera. Już nic sama nie kombinuję Mi teraz za to przebijaja siwości, żółtości i rudości-albo mam przewidzenia
Canario a może płukanką? Chociaż nie wiem-Kachula pokazywała zdjęcia po płukance z Delii i jej rude włoski według mnie uzyskały ładny chłodniejszy odcień. Ja też chyba ja zakupię.
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2010-03-04 o 09:02
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:00   #3452
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za rady Co mnie z tym Palette podkusiło Normalnie wyć mi się chce

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------



Dziękuje Kachula Ale takie loki to ja uzyskam tylko dzięki właśnie tej prostownicy Jak sobie nałożę piankę to mam takie niby loczki Ale dam sobie jakoś rade. Tylko ten kolor mnie teraz załamał Są jakieś siwo-żółte-masakra Szkoda, że mam aparat u faceta-tak to bym zdjęcia zrobiła
Nie przejmuj się przejdzie.Wszyst kie przezywamy wzloty i upadki z tymi farbami.Ja tez byłam mega zadowolona na początku a to jednak okazało się fiaskiem i muszę zaczynać od nowa.Głowa do góry będzie dobrze
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:10   #3453
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Wiem wiem!!! Farbować absolutnie nie zamierzam Nie jestem samobójcą hehe Tylko zastanawiam sie jaka farbę wypróbuję następnym razem-czyli za jakiś miesiąc-półtora nie wcześniej. Myślę, że najlepiej jakąś z Loreala Może tą Viking? Ty ją używałaś prawda? Jak dobrze pamiętam Tylko czychwyci później mój ciemny odrost i wogóle ruszy ta rudą poświatę?
ja miałam pół rude, pół żółte i ładnie mi pokrył ten viking, nie były zielone, ale po 2 tyg. zaczął się wymywać i rudy wyłaził. Do dziś używam vikinga, ale włosy są już trochę do tej farby przyzwyczajone i coraz bardziej ten rudy znika. Co do odrostu - za mocna to ona nie jest, na odroście daje poświatę lekko miedzianą, ale ja wolę to, niż całe rude. Teraz zamierzam odrosty zrobić inną (np wellaton 12/1) a na resztę dać viking. Farby nie zmienię,bo jak dla mnie ta spisuje się najlepiej, mimo, że kolor trzyma teraz ok. 3 tyg. to i tak dla mnie jest najlepsza. Nie próbowałam palette i wellatonu na całą długość jeszcze ale nie chcę ryzykować, bo moje włosy już trochę przeszły, a ten preference nie niszczy mi włosów.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

a co do prostownicy - hm... juz lepiej obciąć zniszczone końcówki i kupić specjalną szczotkę dwustronną do prostowania i zamiast prostownicy używać suszarki z chłodnym nawiewem. A najlepiej.....na jakiś czas nie prostować, to pomoże włosom odpocząć.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:11   #3454
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się przejdzie.Wszyst kie przezywamy wzloty i upadki z tymi farbami.Ja tez byłam mega zadowolona na początku a to jednak okazało się fiaskiem i muszę zaczynać od nowa.Głowa do góry będzie dobrze
Dziękuje
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:13   #3455
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się przejdzie.Wszyst kie przezywamy wzloty i upadki z tymi farbami.Ja tez byłam mega zadowolona na początku a to jednak okazało się fiaskiem i muszę zaczynać od nowa.Głowa do góry będzie dobrze

Żeby tak można było raz a dobrze się farbnąć i być zadowolonym... ale z blondem to chyba nie takie proste Jak już, już wydaje się nam że kolor jest super to potem się okazuje że nie rozjaśnia odrostów porządnie, albo nie pasuje do naszej karnacji albo coś innego i znów się zaczynają poszukiwania idealnej farby ... zwariować można
Kurczę, brązowowłose i czarnowłose dziewczyny mają o wiele łatwiej
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:13   #3456
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
ja miałam pół rude, pół żółte i ładnie mi pokrył ten viking, nie były zielone, ale po 2 tyg. zaczął się wymywać i rudy wyłaził. Do dziś używam vikinga, ale włosy są już trochę do tej farby przyzwyczajone i coraz bardziej ten rudy znika. Co do odrostu - za mocna to ona nie jest, na odroście daje poświatę lekko miedzianą, ale ja wolę to, niż całe rude. Teraz zamierzam odrosty zrobić inną (np wellaton 12/1) a na resztę dać viking. Farby nie zmienię,bo jak dla mnie ta spisuje się najlepiej, mimo, że kolor trzyma teraz ok. 3 tyg. to i tak dla mnie jest najlepsza. Nie próbowałam palette i wellatonu na całą długość jeszcze ale nie chcę ryzykować, bo moje włosy już trochę przeszły, a ten preference nie niszczy mi włosów.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

a co do prostownicy - hm... juz lepiej obciąć zniszczone końcówki i kupić specjalną szczotkę dwustronną do prostowania i zamiast prostownicy używać suszarki z chłodnym nawiewem. A najlepiej.....na jakiś czas nie prostować, to pomoże włosom odpocząć.
Jesteście kochane I wiem, że macie racje co do tej prostownicy Normalnie nie moge sobie darować tego Palette-przecież tyle było złych opinii No nic-dziekuje Wam dziewczyny za rady-trzeba się podnieść i przeżyć ten miesiąc z kaszaną na głowie
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:16   #3457
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no mają łatwiej, ale blond to jest blond, he he, ja kiedyś farbowałam na ciemno i jak już masz ciemne to za dużo nie poeksperymentujesz z kolorami, a my? my możemy sobie różne blondy kłaść w poszukiwaniu najlepszego kolorku. I zawsze jest inny efekt. To tak na pocieszenie było.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:22   #3458
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To fakt. Ja przez 5 lat farbowałam na czarno i patrzec już na siebie nie mogłam...Teraz zresztą tez nie mogę
Tylko gdyby się tak włosy nie niszczyły Ale coś za coś
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:24   #3459
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

femme13 A kiedy masz w planach robić te odrosty welatonem? Jestem ciekawa jak wyjdzie.U mnie dwukrotne farbowanie odrostów wygląda tak.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:29   #3460
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Sorry ze drugi raz ale tu lepiej widać o co mi chodzi.Mam dosyć tego skunksa na głowie :-(
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-04 o 09:32
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:30   #3461
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
femme13 A kiedy masz w planach robić te odrosty welatonem? Jestem ciekawa jak wyjdzie.U mnie dwukrotne farbowanie odrostów wygląda tak.
hej..no nie jest źle, ja mam gorzej, tzn. u mnie rudy widać, ale codziennie przemywam wacikiem nasączonym w rozcieńczonej płukance srebrnej. Chcę poczekać jeszcze z tydzień, bo mam przesuszone włosy. Na razie mam ok. 0,7 cm odrostu, coś mi wolniej zaczęły teraz rosnąć po tych farbach, bo zaprzestałam kuracji przyspieszających jak na razie. Poczekam tak do 1 cm. Tydzień myślę i farby w ruch.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:31   #3462
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
femme13 A kiedy masz w planach robić te odrosty welatonem? Jestem ciekawa jak wyjdzie.U mnie dwukrotne farbowanie odrostów wygląda tak.
tu masz ładniejszy kolor choć odrost jest inny ale to już chyba te foty tak nas kancą, że na tym kuligu mi się nie podobało.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:34   #3463
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate, dzięki, fajnie wyszedł Ci ten kolor

Adzio7, normalnie zazdroszczę I odrosty fajnie wyszły...
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:35   #3464
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to nie watek ....ale masz fajnie w chacie i to stanowisko pracy
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:40   #3465
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

DolceGabbana, dzięki za radę. Muszę kupić tę płukankę.
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:41   #3466
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=femme13;17619496]hej..no nie jest źle, ja mam gorzej, tzn. u mnie rudy widać, ale codziennie przemywam wacikiem nasączonym w rozcieńczonej płukance srebrnej. Chcę poczekać jeszcze z tydzień, bo mam przesuszone włosy. Na razie mam ok. 0,7 cm odrostu, coś mi wolniej zaczęły teraz rosnąć po tych farbach, bo zaprzestałam kuracji przyspieszających jak na razie. Poczekam tak do 1 cm. Tydzień myślę i farby w ruch.[/QUOT Zycze Ci aby eksperyment się powiódł.Jeśli tak się stanie czego oczywiście Ci życzę to na pewno zainspirujesz wiele dziewczyn.Trzymam kciuki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:41   #3467
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chcesz się zamienić? Masz śliczny kolor włosów! Naprawdę Te odrosty nie sa najgorsze
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2010-03-04 o 09:42
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:43   #3468
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do Adzi07- zobacz moją kaszanę na głowie teraz.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:45   #3469
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia Dziękuje ale jeszcze trochę i będę walić łbem w ten stół hehehe.No ale co do koloru to fotki są robione w dzień po farbowaniu wiedz może dlatego taki Świerzy kolorek.A mam rozjaśniane włosy oprócz skunksa(odrostu) naturalnie i dlatego kolor się wypłukiwał.jak widać na fotkach z kuligu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:46   #3470
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nie dość że farba się już wypłukała, to jeszcze te masakryczne odrosty, ale czekam jeszcze tydzień, no i jak widzisz, dalej są rudości. Nie ma ich tylko po farbowaniu, a 3 tyg. po wychodzą, ale już coraz mniej.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:53   #3471
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

femme13 Ja tak miałam po garnier 111 i muszę przyznać ze w pierwszych dniach no może do półtora tygodnia było nawet znośnie a potem robił się bardziej wyrazisty i pogłębiał swoja rudosc.A po loreal to przynajmniej cały miesiąc trzyma jeden odcień.Jest ciut jaśniejszy niż przed miesiącem ale nadal żółty a ja jestem chora jak widzę cieple odcienie.Zobaczę ja to się u Ciebie rozwinie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:53   #3472
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND



Nie taki zły ten "skunks"... chociaż ja też mam podobnego i ten mój na dokładkę jest większy hehe no i patrz, nawet ten superrozjaśniający Loreal na mojego skunksa nie zadziałał Następnym razem spróbuję tego beżowego blondu z Garniera, może chociaż jakoś to zneutralizuje...

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-03-04 o 09:55
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:55   #3473
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wszystkim dziewczyna dziękuje za mile słowa i komplementy Kochane dobrze ze jesteście
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:55   #3474
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no ja też szału dostaję, ale póki co siedzę w domu to ten tydzień jeszcze wytrzymam (chyba, że nie wytrzymam ha ha), nie cierpię rudości i żółtych, fuj!! loreal jest super na rozjaśniane po długości, ale odrost u mnie to masakra. Mam nadzieję że po wellatonie będzie ok. Nawet jak się żółty zrobi to już łatwiej coś zrobić niż z rudym.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:56   #3475
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Nie taki zły ten "skunks"... chociaż ja też mam podobnego no i patrz, nawet ten superrozjaśniający Loreal na mojego skunksa nie zadziałał Następnym razem spróbuję tego beżowego blondu z Garniera, może chociaż jakoś to zneutralizuje...
Zycze Ci tego z całego serca bo wiem co przezywasz.Beze są ładne.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:02   #3476
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiesz moje wlosy napewno by przyciemniel.Jak zrobilam symulacjie kolorami dlond to u mnie wyszedl ciemniejszy ,chłodniejszy i podchodzil cos do moich naturalnych.Ale ja mam b.jasne wlosy.A jak by on sie zachowywal na ciemniejszych cos takiego jak twoje to troszke trudno mi powiedziec.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104&page=28 Tu jest watek o tej farbce.Zwróć uwagę na wizazanke mi.a jej wyszedł coś w podobnie do twojego.Ale jak jest z odrostem.Moze ona pomoże w tym odcieniu.
Dzięki kochana, chodzi mi dokładnie o taki kolorek! Tylko, że ona kładła ten kolor na włosy też bardzo jasne. No nic, jak nie spróbuje, to się nie dowiem pewnie.
Teraz trzymam na pasemku garniera 8 color naturals, ale mam w domu jeszcze 9.1 z nutrisse. Wiec jutro przetestuje na drugim pasmie 9.1

--
pasemko po garnier color naturals 8 wyszło ślicznie. Identycznie jak loreal 9! Nawet lepiej, bo bez rudawej poświaty!
jutro zrobie tego garnierka, a dopiero na wakacje cos jaśniejszego
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-04 o 11:42
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:39   #3477
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Dzięki kochana, chodzi mi dokładnie o taki kolorek! Tylko, że ona kładła ten kolor na włosy też bardzo jasne. No nic, jak nie spróbuje, to się nie dowiem pewnie.
Teraz trzymam na pasemku garniera 8 color naturals, ale mam w domu jeszcze 9.1 z nutrisse. Wiec jutro przetestuje na drugim pasmie 9.1

--
pasemko po garnier color naturals 8 wyszło ślicznie. Identycznie jak loreal 9! Nawet lepiej, bo bez rudawej poświaty!
No to super.Widze,ze cie już ruszyło farbowanko.Zostajesz przy tym czym będziesz próbować 9.1?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:33   #3478
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Moim zdaniem nie powinnaś przyciemniać włosków Tobie jest ślicznie w jaśniutkim blondzie, nie szkoda Ci tak teraz go pociemnić? Może lepiej byś spróbowała płukanki hmm? Sposób femme bardzo mi się spodobał a mianowicie to nasączenie wacika Myślę, że i Tobie by pomogło, mi pomaga A następnym razem może po prostu z jakąś inną farbą spróbuj na ten odrost Może np ten stockholm chociażby, on jest jaśniejszy i mniej ciepły od 10.21. No daj im jeszcze jedną szansę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:44   #3479
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

adzio, no bo mi sie ten mój naturalny jednak nie podoba Jakis taki bure miodowe ciemne coś. Wolę siebie w kolorze jaśniejszym.. pomyślec, że tyle lat farbowałam na czarno.. niby nie razą te odrosty, ale to uczucie po farbowaniu.. no cóż- uzaleznia
9.1 chyba wypróbuje następnym razem Nie moge się doczekac az jutro wrzucę 8 na całosc.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:59   #3480
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nie żeby mi sie przed chwilą przypomniało, że mam w domu przecież cyfrówkę (tzn. mamusia) Cyknęłam fotki w świetle dziennym. Jestem właśnie po umyciu włosków szamponem z Joanny tym fioletowym i chyba troszkę ten żółty puścił Niestety tam gdzie były pasemka robione u fryzjera kolor jest siwo-fioletowy I to własnie te pasemka i to dziwnym trafem tylko z przodu ciągną się jak guma reszta jest ok
Pierwsze 6 w domu przy oknie a 7 na dworze.
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.