Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 18:01   #3211
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A może stosowała któraś z was macerat z marchwi? Doczytałam się, że pełni on funkcję takiego naturalnego samoopalacza Chyba się skuszę
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 10:40   #3212
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Chciałabym zrobić tonik z kw. glikolowym 10% na hydrolacie lipowym do stosowania co drugi dzień, jakie będzie optymalne ph takiego toniku,aby był skuteczny, a jednocześnie można by było go często stosować?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 15:53   #3213
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nowości: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/new

ZSK zmieniło oprogramowanie sklepu. Wracają tańsze przesyłki polecone . Szkoda tylko, że zniknęła funkcja pytania o produkt i pdf-y z certyfikatami analizy (mam nadzieję że będą gdzieś udostępnione).

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
A po dodaniu kwasu, po jakim czasie mam zbadać pH?
Pewnie kilka minut wystarczy. Tylko glukonolakton będzie wymagał dłuższego czasu ze względu na powolną hydrolizę do kwasu (podwyższona temperatura może sprzyjać hydrolizie mocznika, więc chyba lepiej po prostu odstawić roztwór, aby kompleks kwasu z mocznikiem formował stopniowo).

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić tonik z kw. glikolowym 10% na hydrolacie lipowym do stosowania co drugi dzień, jakie będzie optymalne ph takiego toniku,aby był skuteczny, a jednocześnie można by było go często stosować?
PH 3.5 - 4.0. Prawdopodobnie nie będzie to jednak pH optymalne dla hydrolatu (większość jest stabilna powyżej pH 4.0, przynajmniej według danych Mazideł). Proponuję jednak użyć wody aptecznej i zakonserwować, zwłaszcza że hydrolat lipowy może zwiększyć lepkość toniku, która i tak będzie dość mocno odczuwalna przy 10% glukonolaktonu. Rób jak uważasz, pamietaj tylko, że roztwór będzie wymagał podgrzania i stabilizacji mleczanem sodu, aby można było szybciej uregulować pH. W innym razie przed regulacją musiałabyś odstawić roztwór glukonolaktonu na jakiś czas (przynajmniej dwa dni).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-27 o 16:01
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:55   #3214
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Wszystko fajnie tylko czemu nie ma jojoby? I gdzie ja teraz znajdę jakiś olej który nie zatyka porów, a silnie natłuszcza?

Niby ta tania przesyłka listowna fajna, ale przy większym zamówieniu to najbardziej kurierem się opłaca brać, bo kosztuje praktycznie tyle samo co polecona priorytetowa
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:22   #3215
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie tylko czemu nie ma jojoby? I gdzie ja teraz znajdę jakiś olej który nie zatyka porów, a silnie natłuszcza?

Niby ta tania przesyłka listowna fajna, ale przy większym zamówieniu to najbardziej kurierem się opłaca brać, bo kosztuje praktycznie tyle samo co polecona priorytetowa
Właśnie zauważyłam, że paczka priorytetowa podrożała z 11 zł do 13,50 zł. Nawet ekonomiczna kosztuje 12 zł .

Olej jojoba jest chociażby w Mazidłach. Może w ZSK zapomnieli dodać stronę produktu.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-27 o 19:25
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:56   #3216
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam, że paczka priorytetowa podrożała z 11 zł do 13,50 zł. Nawet ekonomiczna kosztuje 12 zł .

Olej jojoba jest chociażby w Mazidłach. Może w ZSK zapomnieli dodać stronę produktu.
No właśnie troszkę lipa, ale namawiam mamę na wspólne zamówienie to bardziej się opłaci

Wiem, ale kolejne kilkanaście złotych za przesyłkę. Chciałam już wszystko z jednego sklepu żeby kasy nie marnować. Nie wiem czy zapomnieli dodać, ale wątpię, bo od jakiś 2 tygodni nie było. Wysłałam im maila przed świętami, ale cisza
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:55   #3217
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość


PH 3.5 - 4.0. Prawdopodobnie nie będzie to jednak pH optymalne dla hydrolatu (większość jest stabilna powyżej pH 4.0, przynajmniej według danych Mazideł). Proponuję jednak użyć wody aptecznej i zakonserwować, zwłaszcza że hydrolat lipowy może zwiększyć lepkość toniku, która i tak będzie dość mocno odczuwalna przy 10% glukonolaktonu. Rób jak uważasz, pamietaj tylko, że roztwór będzie wymagał podgrzania i stabilizacji mleczanem sodu, aby można było szybciej uregulować pH. W innym razie przed regulacją musiałabyś odstawić roztwór glukonolaktonu na jakiś czas (przynajmniej dwa dni).
dzięki za odpowiedź, tylko ja chciałabym zrobić tonik z kw. glikolowym, a nie glukonolaktonem, ale dzięki za sugestie dot. użycia wody zamiast hydrolatu,kw. glikolowy nie jest tak kłopotliwy jak gukonolakton?czy przy ph4 toniku kw.glikolowy będzie działał efektywnie?chciałabym,żeb y jednak trochę złuszczył mi skórę;byłabym wdzięczna za odpowiedź
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 21:28   #3218
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, tylko ja chciałabym zrobić tonik z kw. glikolowym, a nie glukonolaktonem, ale dzięki za sugestie dot. użycia wody zamiast hydrolatu,kw. glikolowy nie jest tak kłopotliwy jak gukonolakton?czy przy ph4 toniku kw.glikolowy będzie działał efektywnie?chciałabym,żeb y jednak trochę złuszczył mi skórę;byłabym wdzięczna za odpowiedź
A przepraszam, już ślepnę powoli . Z glikolowym nie ma problemów, od razu można regulować pH. 3.5 - 4.0 to optymalny zakres. 10% kwasu to sporo, dobrze byłoby zacząć od 5%.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:48   #3219
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A przepraszam, już ślepnę powoli . Z glikolowym nie ma problemów, od razu można regulować pH. 3.5 - 4.0 to optymalny zakres. 10% kwasu to sporo, dobrze byłoby zacząć od 5%.
Za to ja bardzo dziękuję za taka pomyłke Dostałam glukonolankton jako gratis do zamówienia i zastanawiałam się jak ukręcić tonik.Teraz już wię. Dzięki
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:32   #3220
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej, czy Wam również skasowano konto? Trochę mnie to wkurzyło,lubiłam mieć wgląd do starych zamówień -.-
W ogóle na nowej stronie jest jeszcze masa błędów, i do tego nie mogę znaleźć wyszukiwarki >.< Argh

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2011-12-28 o 12:11
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:35   #3221
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A przepraszam, już ślepnę powoli . Z glikolowym nie ma problemów, od razu można regulować pH. 3.5 - 4.0 to optymalny zakres. 10% kwasu to sporo, dobrze byłoby zacząć od 5%.
dzięki bardzo za odpowiedź spróbuję najpierw te 5% kwasu,zobaczę jak będzie działać, najwyżej później zwiększę stężenie
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 18:01   #3222
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, czy Wam również skasowano konto? Trochę mnie to wkurzyło,lubiłam mieć wgląd do starych zamówień -.-
Moje konto też zostało skasowane I nie widzę nigdzie pliku z datami ważności... A bardzo ich za to lubiłam właśnie, że te daty były udostępnione.
I szkoda że paczki podrożały
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:06   #3223
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, czy Wam również skasowano konto? Trochę mnie to wkurzyło,lubiłam mieć wgląd do starych zamówień -.-
W ogóle na nowej stronie jest jeszcze masa błędów, i do tego nie mogę znaleźć wyszukiwarki >.< Argh
Oprogramowanie sklepu się zmieniło i zmienił się typ bazy danych, pewnie nie dało się przenieść danych klientów i zamówień.

Wyszukiwarka jest u góry, na brązowym pasku menu, po prawej stronie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 08:49   #3224
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, czy Wam również skasowano konto? Trochę mnie to wkurzyło,lubiłam mieć wgląd do starych zamówień -.-
Też mnie to wkurzyło
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:36   #3225
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny sklep wycofał olej jojoba ?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 15:50   #3226
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Sposób wyboru wielkości opakowania jest totalnie dezorientujący .
Dawniej na pasku wyboru były tylko dostępne pojemności/wagi, teraz jest cała masa gramatur, które nijak się mają do realnych wielkości opakowań. Np. nie widzę możliwości wyboru większego opakowania oleju kokosowego czy masła kakaowego, na stronie maseł jest informacja, że są one dostępne w opakowaniach 40, 80 i 200 g, ale nie da się włożyć do koszyka produktu powyżej 40 g, a wiadomo, że mniejsze opakowania wychodzą drożej. To samo dotyczy innych produktów, np. niacynamidu czy mocznika, można kupić tylko 10 g.

Mam wrażenie, że ta zmiana oprogramowania nie do końca została przemyślana, w każdym razie zbyt szybko wprowadzono ją w życie. Na razie widzę tylko utrudnienia, braki i większe koszty. Bardzo bym chciała powrotu do dawnych cen paczek (cennik poczty się nie zmienił), zamieszczenia na stronie obecnych wcześniej plików PDF (przynajmniej z terminami ważności), a przede wszystkim indywidualnego i zgodnego z rzeczywistością określenia pojemności/wag dla poszczególnych produktów.

Szykuję się do zamówienia i właśnie się zorientowałam, że 13,50 zł to minimalna cena paczki priorytetowej. Włożyłam do koszyka produkty o łącznej wadze prawdopodobnie poniżej 1 kg, wartości ok. 80 zł (3 op. hydrolatów 200 ml, 2 op. maseł 40 g, 3 małe buteleczki olejów) i wyświetla mi się aż 16 zł za priorytet! To jest jakiś żart . Nie mam ochoty brać przesyłki kurierskiej, z kurierami mam zawsze utrapienie. Zresztą nie rozumiem, dlaczego miałabym tyle dopłacać do tak lekkiej paczki.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-30 o 17:18
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:19   #3227
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja też mam problem, nijak nie wiem jak oleje zamówić, są dostępne niby wszelkie pojemności po tej samej cenie.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:24   #3228
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja też mam problem, nijak nie wiem jak oleje zamówić, są dostępne niby wszelkie pojemności po tej samej cenie.
To nie tak, te podane pojemności są po prostu fikcyjne. Trzeba kliknąć "Do koszyka" i dopiero tam się wyświetla rzeczywista pojemność, tylko minimalna. Nie da się kupić większych opakowań.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-02 o 08:42
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:42   #3229
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

no właśnie, dlatego nie rozumiem po co jest podana cała lista możliwości jak można zamówić tylko np. 30 ml...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 17:52   #3230
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mi się wszystko dodaje do koszyka w pojemnościach takich, jak chcę, np. 60ml HA, 115ml oleju z pachnotki i mogę złożyć zamówienie. Co prawda, nie ma żadnych oszczędności przy większych pojemnościach.
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 18:43   #3231
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie podoba mi się obecne ZSK i wszystko, co zostało zmienione
Zaczynam się gubić i cieszę się, że moja big paczka przyszła przed świętami. Zanim zamówię następną, może coś się zmieni..... tak, tak, marzycielka ze mnie.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:26   #3232
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez IvonaMM Pokaż wiadomość
Mi się wszystko dodaje do koszyka w pojemnościach takich, jak chcę, np. 60ml HA, 115ml oleju z pachnotki i mogę złożyć zamówienie. Co prawda, nie ma żadnych oszczędności przy większych pojemnościach.
Prawdopodobnie pasek wyboru nie współpracuje z Firefoxem. Tylko w IE wyświetlają mi się rzeczywiste pojemności/wagi.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-30 o 19:29
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:33   #3233
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie pasek wyboru nie współpracuje z Firefoxem. Tylko w IE wyświetlają mi się rzeczywiste pojemności/wagi.
Ja mam właśnie Firefoxa i działa
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:48   #3234
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam zamówiłam sobie ostatnio peeling ze skały wulkanicznej, niestety zapomniałam o spirulinie i kwasie h1%, czy mogę peeling zmieszać z samą wodą?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:57   #3235
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez IvonaMM Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie Firefoxa i działa
Może masz starszą wersję. Ja mam najnowszą 9.0.1 i nie działa . U mnie pasek wygląda TAK.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-30 o 20:08
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:19   #3236
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja mam wersję bardzo starą 3.6.25 i np. jeśli chodzi o ten olej to mam do wyboru masę 40,80 lub 200 g, widocznie oprogramowanie ZSK nie działa jeszcze pod najnowsze wersje przeglądarek
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:21   #3237
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

U mnie w google chrome nie działa, natomiast w Operze już tak.
Trudno najwyżej bd zamawiać przez Operę :S
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:31   #3238
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez IvonaMM Pokaż wiadomość
Ja mam wersję bardzo starą 3.6.25 i np. jeśli chodzi o ten olej to mam do wyboru masę 40,80 lub 200 g, widocznie oprogramowanie ZSK nie działa jeszcze pod najnowsze wersje przeglądarek
Będą musieli coś poprawić. Dobrze, że mam zainstalowany starszy IE.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Zanim zamówię następną, może coś się zmieni..... tak, tak, marzycielka ze mnie.
Mnie najbardziej rozczarowuje nowy system naliczania kosztów wysyłki. Może jak więcej osób ponarzeka, to jednak coś się zmieni...
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 15:48   #3239
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozczarowuje nowy system naliczania kosztów wysyłki. Może jak więcej osób ponarzeka, to jednak coś się zmieni...
Nie tylko ponarzeka, ale i do nich napisze.
Bo ja zamierzam tak zrobić.
Jeden mail nic nie da, ale napisać nie zawadzi
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 14:21   #3240
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

No te 13,50 za przesyłkę priorytetową to dużo... ale podoba mi się, że dali opcję kuriera i to w takiej cenie, a nie np. za 25 zł
Ja mam najnowszą wersję Google Chrome i wszystko mi ładnie działa.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.