Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 07:10   #751
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Ja miałam oba te pudry w tych odcieniachteraz został mi tylko jedwabisty i uważam że jest lepszy, taki....bardziej jedwabisty A i kolor ma wydaje mi się jaśniejszy. Matujacy miłał taki brudny odcień, a jedwabisty to taki jasny beżyk, bez dodatku różu. Nie ciemniej na twarzy, nakładany sam. Na podklad rzadko nanosze ten puder, no chyba że na nos i też było ok, a nakładam na Mary Kay 100 Ivory lub Revlona Buff
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:37   #752
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja wlasnie ten puder jedwabiusty oglądałam wczoraj w katalogu Ori - kolezanka w pracy mi przyniosla I tak sie wlasnie nad nim zastanawialam

Jednak coś jest w tej kobiecej intuicji
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:11   #753
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja z Ori z pudrów miałam tylko puder pyłkowy i go nie polecam(ogólnie nie mam zaufania do tej firmy, mimo, że konsultantką jestem po tym jak mnie ich 2 podkłady skrzywdziły, z daleka się już od ich podkładów trzymam) ma bardzo dużo drobinek błyszczących i średnio jasny cytrynowy kolor.
Jasny kolorek ma podkład z ori visions kolor Porcelain Doll, ale konsystencje taką, że jak dla mnie nie da się nałożyć, bez smug, mimo to polecam spróbować próbkę, bo może przypasuje, a do tego taniutki jest
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:09   #754
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki...moze doradziłybyście mi jakie cienie najbardziej nadają się do ciemno zielonych oczu i bladej cery ?
Ja mam zielone oczy z brązową obwódką wokół źrenicy i najlepiej zieleń podreśla u mnie fioletowy cień Robią się wtedy taaakie zielone A śmieszne jest to, że jak mam fioletowy cień i ciemnozieloną kredkę(kredka przy dolnej linii rzęs) to wtedy z kolei wydobywa się ten brąz. Nie wiem do końca jak to działa

Dziękuję za recenzje pudru jedwabistego Chyba go zamówię razem z nowym podkładem Ori
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 13:05   #755
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jakby ktoras z was widziala (najlepiej w wawie) gdzies Bourjois 35 to piszcie gdzie
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 22:41   #756
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A nie pamiętasz może czy puder jedwabisty Ori w kolorze Light jest bardziej zbliżony do Rimmela? Mi nawet bardziej by pasował jedwabisty(cokolwiek to oznacza) niż matujący. Na stronie widać dużą różnicę, ale pewnie inaczej w rzeczywistości...
Jedwabisty Light http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...mWhere=catalog
Matujący Light/Medium http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...mWhere=catalog
Podoba mi się opakowanie
Na pewno Rimmel jest jaśniejszy od pudru Oriflame (mam matujący i jedwabisty).
Rimmel ma bardziej neutralny odcień, który pasuje i do typu chłodnego i do ciepłego, a Ori ma pudry zdecydowanie bardziej w tonacji ciepłej - w stronę ciepłego beżu, ale są jasne
Jeżeli chodzi o różnice w odcieniach pudru matującego i jedwabistego, to ja takiej nie zauważam. Oba pudry mają dla mnie identyczny kolor.
Wolę puder matujący, bo dosyć nieźle matuje, a po jedwabistym zbyt szybko się świeciłam

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja z Ori z pudrów miałam tylko puder pyłkowy i go nie polecam(ogólnie nie mam zaufania do tej firmy, mimo, że konsultantką jestem po tym jak mnie ich 2 podkłady skrzywdziły, z daleka się już od ich podkładów trzymam) ma bardzo dużo drobinek błyszczących i średnio jasny cytrynowy kolor.
Jasny kolorek ma podkład z ori visions kolor Porcelain Doll, ale konsystencje taką, że jak dla mnie nie da się nałożyć, bez smug, mimo to polecam spróbować próbkę, bo może przypasuje, a do tego taniutki jest
O widzisz, a ja właśnie Oriflame lubię najbardziej za podkłady i pudry
Adaptacyjny puder to jak narazie mój nr 1, a pudry prasowane też uwielbiam.
Mam też puder pyłkowy Air Soft w odcieniu Clear i nie widzę w nim drobinek. Ma jasny i jak dla mnie waniliowy odcień, jest w tonacji ciepłej.
Wkleję zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4134.jpg (33,8 KB, 53 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com

Edytowane przez Kicia_Wampirzyca
Czas edycji: 2009-04-10 o 22:43
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 23:13   #757
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Trochę się opuściłam w tym wątku.. to przez to menu forum co mam rozwiniete w ff ciągle nie mogę na nie patrzeć już.

ale mam troszkę fajnych cudeniek z allegro dla bladzioszek

1. rozświetlacz w sztyfcie
http://www.allegro.pl/item600174961_...y_i_ciala.html
2. krem do ciała; rozświetlacz
http://www.allegro.pl/item600176648_...owo_zloty.html
3. kuleczki ciekawy kolor
http://www.allegro.pl/item583401380_...em_20_g_6.html
4. różowiutki róż
http://www.allegro.pl/item598678252_...policzkow.html
5. kolejny rożswietlacz
http://www.allegro.pl/item602920345_...ana_seria.html
6. ciekawy róż
http://www.allegro.pl/item601466382_...y_essence.html
7. jaśniutki róż
http://www.allegro.pl/item599021693_...mply_pink.html
8. revlon paletka rozświetlająca
http://www.allegro.pl/item591743265_...ow_kolory.html
9. piękny róż (coś mnie na niego napadło) pomadki i jak tanio poszłaa..
http://www.allegro.pl/item595297283_...minka_roz.html
10. w sam raz dla bladolicej - pomadka czerwień
http://www.allegro.pl/item592923369_..._exclusiv.html
11. róż różowy
http://www.allegro.pl/item596204684_...raspberry.html

dalej poszukuje idealnego korektora, jest artykuł porównawczy akurat na głównej stronce.. mary kay flamaster rozświetlający bardzo mnie zainteresował... nie mogę go znaleźć na necie :/ był na allegro po 35 zł poczekam, pewnie jeszcze się pojawi

Jeśli ktoś czyta moje wypociny, to na wcześniejsze zapytania o róże bourjois odpowiem, że nr 16 jest do bani dla bladzioch. Fajnie wygląda ale w pudełeczku, na twarzy za mocny :/ Oczywiście da rade go jakoś umiejętnie nałożyć dużym pędzlem, aby aż tak się nie odznaczał, alee... kolor jednak nie jest ciekawy. Żałuje, że nie wzielam nr 35, na który miałam taką chrapkę...

Co do przyciemniania cery - jest masa kremów brązujących, które dają delikatne przyciemnienie. Ja stosuje l'oreal nutribronze (taaki sobie - dla niezapychających sie buziek polecam ziaja sopot geniusz) raz na tydzień, dzięki czemu mam ładniejszy koloryt
Jednak całkiem blada być nie mogę, bo jak wspomniałam przy jasnym świetle widać wszystkie mankamenty co mnie irytuje.. no i najgorsze jest to, że twarz mi co jakiś czas tak szarzeje :/ nie palę, używam serum z vit. C.. nie wiem dlaczego moja cera nie ma blasku

Pozdrawiam
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 23:49   #758
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cześć bladzioszki Udzielałam się na jednej z poprzednich części tego wątku, a teraz Was znalazłam przypadkiem i postanowiłam się znowu przyłączyć Szkoda tylko, że zacznę od biadolenia... Aktualnie moja cera jest w fatalnym stanie, coś mnie zapchało (nie mam pojęcia co, bo skończyłam używać kremu, który mnie zapychał wcześniej, zaczęłam kolejny, do tego nowy tonik i nie widać zmiany). A że nie umiem się powstrzymać od drapania, wyciskania itd, to jestem cała w kropki. Z konieczności zainwestowałam w podkład (wolę sam korektor i puder, ale już patrzec na siebie nie mogłam), Colorstay nr 180, po pewnym czasie za mocno ciemnieje, ale jak go cienko nałożę, to jeszcze jakoś wyglądam. Chyba dokupię Buff i będę mieszać. W każdym razie nie wiem, co mam z tą moją paszczą teraz zrobić, bo na kwasy już nie ta pora (acnederm mi bardzo pomagał zimą)... Chyba, że któraś z Was używa i żyje, to pewnie polecę do apteki po kolejną tubkę i jakiś filtr.
Żeby nie było offtopu - ostatnio do podkreślania cery służy mi róż paskowy Sephory, to chyba mój ulubiony. Mam ich kilka i tego używam najchętniej. Lubię jeszcze kwiatową paletkę z Marimekko dla Avonu i paletkę Sephory taką z pajączkiem z kolekcji jesiennej, kupiłam ją na wyprzedaży. W środku są cienie i róż, jasny i matowy, super się komponuje z jasnym odcieniem skóry. No i pasuje do chyba każdego makijażu. Wczoraj dostałam w promocji róż Glazel, ma taki cukierkowo różowy kolor z drobinkami. Wygląda trochę lolitkowato i boję się go testować (te drobinki są naprawdę bardzo błyszczące), ale spróbuję się wreszcie przełamać. Przeraża mnie też to, że jest bardzo miękki i pewnie łatwo z nim przesadzić. No nic, pożyjemy, zobaczymy. Następnym razem postaram się napisać coś bardziej konkretnego

Edit: Relyah, ten krem Naturalistics wygląda świetnie... Aż mi szkoda, że moje wszystkie kropki byłyby jeszcze bardziej widoczne po czymś takim, a coś ze skórą trzeba zrobić

Edytowane przez a-sea-of-honey
Czas edycji: 2009-04-10 o 23:51
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 08:52   #759
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A Revlon Ci krzywdy nie robi? Pytam, bo to ciężki kaliber, sporo osób narzeka na zapychanie i pogorszenie stanu cery po nim.
O którym różu mówisz? Masz może zdjęcie?

Ps. 35 Bourjois nie jest dostępny w PL, także nie ma co szukać w stacjonarnych. Jeżeli masz kogoś w Anglii to możesz poprosić żeby Ci kupił, albo przez net próbować.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 08:54   #760
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za odpowiedz w takim razie jeszcze się wstrzymam z zakupem
A jeśli chodzi o ten nowy podkład Urban Shield Oriflame, to czy jest on jaśniejszy od "Ivory" Revlon Colorstay? I jaka jest jego tonacja-ciepła czy chłodna? Na początku byłam zadowolona z Revlona, bo wypadał bardzo dobrze w porównaniu z najjaśniejszymi podkładami drogeryjnymi,które w rzeczywistości zbyt jasne nie były.Jednak jest dla mnie nieco za ciemny odznacza się od szyi i jakby troszkę ciemnieje mi na twarzy podczas dnia Już porzuciłam nadzieję, że uda mi sie kupic jakiś dostępny w Polsce odpowiednik "Pale" NYX'a i planuje wybrać sie do Douglasa w poszukiwaniu czegoś przynajmniej zblizonego. Jeśli jakis się znajdzie i będzie tylko odrobinę ciemniejszy to i tak będę zadowolona Mojego revlona używałam potem mieszając z NYXem i efekt kolorystyczny był o wiele lepszy. Jednak w tym miesiącu wolałabym uniknać za dużego uszczuplenia portfela,jakie zapewnią mi zakupy w Douglasie dlatego zainteresował mnie ten Oriflame Byłabym bardzo wdzięczna za informacje

Wiem, że bardzo jasne kolory mają podkłady firm produkujcych kosmetyki do makijażu scenicznego (np. Kryolan), ale poszukuje czegoś kryjącego ale nadającego się przy tym do codziennego użytku. Podkłady sceniczne z pewnością będą za cięzkie i dadzą efekt maski, o zapychaniu porów nie wspominając

A co do filtrów, to zadziwiająco wysoki jak na drogeryjny (SPF 25) ma Mattitude Astora ale kolorki niestety troche za ciemne.
Wszystkie podkłady Oriflame w kolorze Porcelain (w tym także Urban Shield) są w tonacji ciepłej.
Kolor Porcelain Urban Shield jest jaśniejszy od Ivory Revlon.
Przedtem też używałam Ivory, ale niestety ciemniał, był za różowy dla mnie i tworzył maskę. Teraz używam go tylko do sesji.

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Trochę się opuściłam w tym wątku.. to przez to menu forum co mam rozwiniete w ff ciągle nie mogę na nie patrzeć już.

ale mam troszkę fajnych cudeniek z allegro dla bladzioszek


3. kuleczki ciekawy kolor
http://www.allegro.pl/item583401380_...em_20_g_6.html
Mam te kuleczki Kolor rzeczywiście piękny
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 08:58   #761
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość



Mam te kuleczki Kolor rzeczywiście piękny
Jak one wygladaja na skorze?
Bo mi wygladaja na pomarancz
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 09:00   #762
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
O widzisz, a ja właśnie Oriflame lubię najbardziej za podkłady i pudry
Adaptacyjny puder to jak narazie mój nr 1, a pudry prasowane też uwielbiam.
Mam też puder pyłkowy Air Soft w odcieniu Clear i nie widzę w nim drobinek. Ma jasny i jak dla mnie waniliowy odcień, jest w tonacji ciepłej.
Wkleję zdjęcie
Szczerze mówiąc to dziwię się, że Cię nie przyciemnia, ja jestem chyba najciemniejsza w tym wątku, a i tak jest dla mnie za ciemny. Może to zależy od tonacji skóry, ale nawet moja mama, która z makijażem prawie nie ma nic wspólnego i woli ciemną cerę, jak miałam go na twarzy to się spytała co za żółty puder mam, bo dziwnie wyglądam .
Ja na słońcu drobinki widzę, ale to już subiektywna ocena i zależy kto, co lubi

Mam też próbkę tego nowego podkładu z ori i faktycznie jaśniutki, w ciepłej tonacji, lepiej kryje niż gg, ale też naczynka nawet nie zatuszuje.

Dodaję zdjęcie tego nowego podkładu z ori, naprawdę jasny jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00020.jpg (5,5 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2009-04-11 o 09:18 Powód: dopisek
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 09:11   #763
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Jak one wygladaja na skorze?
Bo mi wygladaja na pomarancz
Na skórze mają kolor brzoskwioniowo-łososiowy, bardzo świetlisty. Ożywiają jasną buzię

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to dziwię się, że Cię nie przyciemnia, ja jestem chyba najciemniejsza w tym wątku, a i tak jest dla mnie za ciemny. Może to zależy od tonacji skóry, ale nawet moja mama, która z makijażem prawie nie ma nic wspólnego i woli ciemną cerę, jak miałam go na twarzy to się spytała co za żółty puder mam, bo dziwnie wyglądam .
Ja na słońcu drobinki widzę, ale to już subiektywna ocena i zależy kto, co lubi

Mam też próbkę tego nowego podkładu z ori i faktycznie jaśniutki, w ciepłej tonacji, lepiej kryje niż gg, ale też naczynka nawet nie zatuszuje.
Może nie przyciemnia mnie ze względu na mój dziwny naturalny odcień skóry, bo mam cerę zażółconą i jednocześnie bladą. Preferuję żółć w pudrach i podkładach.
Myślę, że ciemnienie zależy dużo od odcienia skóry. W przypadku koloru Ivory Revlon też dużo dziewczyn uważa, że ciemnieje (w tym ja ), ale jest też wiele zwolenniczek tego koloru, uważających go za wybitnie jasny.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 11:50   #764
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
A Revlon Ci krzywdy nie robi? Pytam, bo to ciężki kaliber, sporo osób narzeka na zapychanie i pogorszenie stanu cery po nim.
O którym różu mówisz? Masz może zdjęcie?

Ps. 35 Bourjois nie jest dostępny w PL, także nie ma co szukać w stacjonarnych. Jeżeli masz kogoś w Anglii to możesz poprosić żeby Ci kupił, albo przez net próbować.
Właściwie to nie wiem, czy Revlon mógł mnie zapchać, bo użyłam go do tej pory jedynie 3 razy. Wcześniej zapchał mnie krem nawilżający AA Help (zdziwiłam się, bo wcześniej miałam z tej serii półtłusty i nic się złego nie działo). Teraz też mam AA, tylko z serii Therapy i się zastanawiam, czy po prostu nie przerzucić się na inną markę... Przymierzam się do zakupu tego chwalonego przez Wizażanki fluidu Oriflame z SPF 30.
Róż Sephory:
http://sephora.com/browse/product.jh...dPaginate=true - pierwszy odcień od góry
Zdjęcia wrzucę późnym wieczorem, na razie zasuwam ze szmatkami, odkurzaczem itp.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 12:52   #765
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Właściwie to nie wiem, czy Revlon mógł mnie zapchać, bo użyłam go do tej pory jedynie 3 razy. Wcześniej zapchał mnie krem nawilżający AA Help (zdziwiłam się, bo wcześniej miałam z tej serii półtłusty i nic się złego nie działo). Teraz też mam AA, tylko z serii Therapy i się zastanawiam, czy po prostu nie przerzucić się na inną markę... Przymierzam się do zakupu tego chwalonego przez Wizażanki fluidu Oriflame z SPF 30.
Róż Sephory:
http://sephora.com/browse/product.jh...dPaginate=true - pierwszy odcień od góry
Zdjęcia wrzucę późnym wieczorem, na razie zasuwam ze szmatkami, odkurzaczem itp.
Mnie Revlon zapchał i wysuszył niestety
Ten podkład Ori ma tylko Spf 15, a nie 30 (szkoda, że nie 30)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 13:21   #766
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mnie Revlon zapchał i wysuszył niestety
Ten podkład Ori ma tylko Spf 15, a nie 30 (szkoda, że nie 30)
Nie miałam na myśli podkładu, tylko ten krem z żółtą nakrętką z serii Optimals, on się w katalogu nazywa "fluid", więc tak napisałam A z tym Revlonem jeszcze obadam... Za jakieś większe okazje i tak bym go zostawiła, bo kryje dosłownie wszystko. Prawdę mówiąc mam serdecznie dosyć poszukiwania podkładu idealnego. Idą mi na to już setki złotych. Jeszcze 2 miesiące temu miałam 5 podkładów, z czego z żadnego nie byłam do końca zadowolona. Można stracić cierpliwość
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 14:23   #767
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Wszystkie podkłady Oriflame w kolorze Porcelain (w tym także Urban Shield) są w tonacji ciepłej.
Kolor Porcelain Urban Shield jest jaśniejszy od Ivory Revlon.
Przedtem też używałam Ivory, ale niestety ciemniał, był za różowy dla mnie i tworzył maskę. Teraz używam go tylko do sesji
Dziękuję Kiciu Jestem pod wrażeniem, myslałam, że ciężko znaleźć coś jaśniejszego od Revlona z podkładów łatwo dostępnych i w przystępnej cenie Trochę szkoda, że jest w tonacji ciepłej, ale ja mam dość problemowy odcień cery - nie ma ani żółtawego ani mocno różowego zabarwienia, jest po raczej taki neutralny. Dużo podkładów do cery chłodnej jest dla mnie zbyt różowych, inne za to zbyt żółte/pomarańczowe. Dlatego tak mi przypadł do gustu odcień "pale" NYXa Ale spróbuje zamówić ten Urban Shield, najwyżej postaram się go trochę zneutralizowac jasnym pudrem Mam nadzieję, że nie jest mocno żółty
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 14:54   #768
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kiciu Jestem pod wrażeniem, myslałam, że ciężko znaleźć coś jaśniejszego od Revlona z podkładów łatwo dostępnych i w przystępnej cenie Trochę szkoda, że jest w tonacji ciepłej, ale ja mam dość problemowy odcień cery - nie ma ani żółtawego ani mocno różowego zabarwienia, jest po raczej taki neutralny. Dużo podkładów do cery chłodnej jest dla mnie zbyt różowych, inne za to zbyt żółte/pomarańczowe. Dlatego tak mi przypadł do gustu odcień "pale" NYXa Ale spróbuje zamówić ten Urban Shield, najwyżej postaram się go trochę zneutralizowac jasnym pudrem Mam nadzieję, że nie jest mocno żółty
Mocno żółty to on nie jest To taki ciepły beżyk, myślę, że do takiej neutralnej cery jak Twoja będzie pasował
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:11   #769
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pewnie byla juz w tym watku ale nie znalazlam przez haslo sophie ellis bextor

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...ter_35708a.jpg

Kurcze zazdroszcze jej cery...taka idealnie biala,porcelanowa.
(domyslam sie za na zdjeciach to ja photoshopem przeleca ale widzialam wideo z koncertu i bylo tak samo ladnie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sophie_ellis_bextor.jpg (24,7 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sophiebaxter_450x607.jpg (40,7 KB, 190 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 17:38   #770
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Pewnie byla juz w tym watku ale nie znalazlam przez haslo sophie ellis bextor

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...ter_35708a.jpg

Kurcze zazdroszcze jej cery...taka idealnie biala,porcelanowa.
(domyslam sie za na zdjeciach to ja photoshopem przeleca ale widzialam wideo z koncertu i bylo tak samo ladnie)
Jestem fanką jej urody
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:06   #771
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jestem fanką jej urody
Ja juz chyba tez(jak sie wybielic tak jak ona?) Ace albo Vizira sobie chyba kupie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:22   #772
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja juz chyba tez(jak sie wybielic tak jak ona?) Ace albo Vizira sobie chyba kupie
Dobry pomysł
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:27   #773
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dobry pomysł
Nogi mam takie same blade jak ta Pani ale z twarzy szyji to ja jestem ciemniejsza
Maseczka z Ace wg przepisu Ilony(ponoc spiera plamy to bede porcelanowa)
Kurcze jak patrze na ta Pania mam ochote miec czarne wlosy (ale wizja ze ciezko bedzie wrocic do brazu-przeraza)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:34   #774
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nogi mam takie same blade jak ta Pani ale z twarzy szyji to ja jestem ciemniejsza
Maseczka z Ace wg przepisu Ilony(ponoc spiera plamy to bede porcelanowa)
Kurcze jak patrze na ta Pania mam ochote miec czarne wlosy (ale wizja ze ciezko bedzie wrocic do brazu-przeraza)
Ja aż tak porcelanowa nie jestem, ale w tych klimatach

Ja dawno temu pofarbowałam włosy na czerń i nie żałuję, ale rzeczywiście szansa powrotu do naturalnego koloru jest znikoma i przygnębiająca
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:36   #775
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Ja aż tak porcelanowa nie jestem, ale w tych klimatach

Ja dawno temu pofarbowałam włosy na czerń i nie żałuję, ale rzeczywiście szansa powrotu do naturalnego koloru jest znikoma i przygnębiająca
Kurde kobita mi sie podoba i jej makijaze
( i jej wlosy)

Jest ta cala dekoloryzacja i w ogole ale obawiam sie ze po niej by mi wlosy wypadly
( i tak narzekaja na prostownice)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:43   #776
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja może zadam pytanie z innej beczki;
Nacieram sobie twarz ogórkiem (jako tonik) bardzo często ale mało to daje,ostatnio wpadłam na pomysł żeby wybróbowac przemywanie twarzy sokiem z cytryny ,ale koleżanka chcąc pozbyc sie plam na twarzy użyła cytryny i do dziś na "wyżarte" białe plamy w niektorych miejscach od cytryny ... Więc nie wiem ,czy warto próbować? Oczywiście rozrobie sok z cytryny z wodą ,żeby nie była za mocne ,ale moze ktoras z was probowala tego sposoby i jak dokladnie z tym postępować?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:55   #777
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Kurde kobita mi sie podoba i jej makijaze
( i jej wlosy)

Jest ta cala dekoloryzacja i w ogole ale obawiam sie ze po niej by mi wlosy wypadly
( i tak narzekaja na prostownice)
Zawsze możesz spróbować farbę do 28 myć, ona prawie się spiera i da się wrócić do brązu wiem po sobie, choć ostatnio znów wróciłam jednak do czerni.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:57   #778
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Zawsze możesz spróbować farbę do 28 myć, ona prawie się spiera i da się wrócić do brązu wiem po sobie, choć ostatnio znów wróciłam jednak do czerni.
Tylko mam w klasie kolezanki brunetki(taki braz prawie jak moj) (robily szamponetka do 4 myc) i czarny sie nie spral.. i odrosty normalnie maja.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 22:18   #779
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Pewnie byla juz w tym watku ale nie znalazlam przez haslo sophie ellis bextor

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...ter_35708a.jpg

Kurcze zazdroszcze jej cery...taka idealnie biala,porcelanowa.
(domyslam sie za na zdjeciach to ja photoshopem przeleca ale widzialam wideo z koncertu i bylo tak samo ladnie)
Same rysy ma moim zdaniem przeciętne, ale skóra faktycznie jak u Królewny Śnieżki. No ale z pogodą w Wielkiej Brytanii utrzymanie takiego koloru nie jest szczególnie trudne. Chociaż będąc gwiazdą na pewno nie oszczędza się czasu ani pieniędzy na produktach do pielęgnacji i zabiegach poprawiających stan cery.
A propos, postanowiłam poszperać w KWC, dawno tam nie zaglądałam, i troszkę zmieniłam plan pielęgnacyjny. Jednak kupię Acnederm, bo nic innego chyba nie powstrzyma mnie od majstrowania przy twarzy Zamierzam stosować go z emulsją Lirene, nie wiedziałam, że jest aż tak dobrze oceniana. Taki fajny filtr w zasięgu ręki, miła niespodzianka. Poszperałam też na Allegro i obczaiłam taką aukcję:
http://allegro.pl/item607657549_najt...ep_effect.html
Kiedyś dostałam próbkę w Douglasie i kolor 71 nawet mi podchodził, a pamiętam, że był to lekki podkład, więc będzie się nadawał na lato. Z korektorem w pędzelku powinien współpracować dobrze. Mój ulubieniec to Touche Magique L'oreal, używam odcienia 2 (mam żółtawy odcień cery, 1 jest różowa), maskuje wszystko - cienie pod oczami, niespodzianki na skórze, przebarwienia, naczynka... Jak nie miałam podkładu, to nakładałam go na czoło cienką warstwą jako substytut, też wyglądał całkiem nieźle. A Wy jakie korektory w płynie stosujecie?
Ponieważ jesteśmy już w trakcie Wielkiej Nocy, to życzę Wam, bledzioszki, pięknych alabastrowych cer, podziwu otoczenia (ileż można wysłuchiwać o domniemanych chorobach ), słoneczka łaskawego dla Waszej skóry i zadowolenia z odbicia w lustrze.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 06:52   #780
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie Ja tez jestem bladziochem z zielonymi oczami i ostatnio wpadlam na pomysl zafarbowania wlosow na rudo...i nie wiem jak bym wygladala, załączam swoje zdjecie w naturalnym kolorze wlosow i prosze o rady A ja zabieram sie za czytanie watku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,2 KB, 202 załadowań)
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.