Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 16:04   #121
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Wlasnie przyszly do mnie Lumiere. I maly zonk - te podobno tak zolte Goldeny, ze az azjatyckie, w odcieniu Fairly Light sa... rozowe A Light jest zolty w taki normalny sposob, ale jak dla mnie jest juz troszke za ciemny.
No to zonk. Potrzebuję bardzo jasny podkład ale wyraźnie żółty więc brałam prawie same goldeny. Zobaczę, może rodzina warm będzie dobra, bo w ostatniej chwili wrzuciłam do koszyka również jedną próbkę.
Mam nadzieję też, że nie pomylą zamówienia, bo już któryś raz czytam, że Lumiere wysłało jakąś próbkę w innej formule niż zamawiano.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 16:10   #122
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to zonk. Potrzebuję bardzo jasny podkład ale wyraźnie żółty więc brałam prawie same goldeny. Zobaczę, może rodzina warm będzie dobra, bo w ostatniej chwili wrzuciłam do koszyka również jedną próbkę.
Mam nadzieję też, że nie pomylą zamówienia, bo już któryś raz czytam, że Lumiere wysłało jakąś próbkę w innej formule niż zamawiano.
Tez bym pomylala, ze sie po prostu pomylili. Ale mam dwa Fairly Lighty w dwoch roznych formulach - i oba sa bezowe z nutka rozu
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:38   #123
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jestem w głębokim szoku! próbki z Lumiere wysłane w piątek doszły dzisiaj
mam Light Cool FF
Fairly Light Beige VV
Light Neutral Cashmere
róż Poppy
Sheer Veena Silk Veil

wiem, że to już za późno na prawdziwe testy, ale nie zważam na to i idę się pomazać trochę
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:42   #124
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny w miare mozliwosci wklejajcie fotki nabytkowFotki z testowania tez mile widziane
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:50   #125
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny w miare mozliwosci wklejajcie fotki nabytkowFotki z testowania tez mile widziane
no ja bardzo chętnie, ale na razie mój aparat jest w poważnej naprawie może za tydzień coś się uda.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:12   #126
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zrobiłam wczoraj fotki porównawcze Lumiere, Buff'd i jednego EDM, ale zrzucę pewnie dopiero bliżej weekendu.

Po wczorajszych i dzisiejszych testach zamówiłam kolejne próbki - celuję w dwa odcienie, formuły wzięłam wszystkie oprócz FF (jakaś tępa dla mnie, za mało doswiadczona jestem, żeby ładnie rozsmarować).

Dostałam dziś maila z Lumiere, że im się pędzle kończą na pre-buyu. Może to "chłyt marketingowy" , może prawda. Jak dotychczas nie zauważyłam, żeby coś było out of stock, ale na wszelki wypadek zamówiłam . Kurs dolara powoduje u mnie silną panikę - przelicznik za 5,01USD zmienił sie w ciągu niecałych dwóch tygodni z 17,34 zł na 18,33 zł.

Ponawiam pytanie - czy spotkałyście się na Lumiere z mega-ekstra-hiper-bajer promocjami? Jak na razie jest tylko 10% przy zamawianiu 2 podkładów. Inne firmy szaleją z promocjami 10-25%.
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 00:17   #127
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Do mnie doszły próbki Lumiere, które zamówiłam 29 stycznia
Po południu wysmarowałam się nimi i pierwsze wrażenie jest takie, że są lepsze niż Buffd: i kolorystycznie i wyglądowo.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 09:15   #128
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Do mnie tez już doszły próbki (zamawiałam jakoś w zeszłym tygodniu koło środy lub czwartku więc bardzo szybko doszły). Jeszcze nie miałam okazji testować ale jak to zrobię, to na pewno podzielę się wrażeniami. Jedno tylko ale do nich mam - jakoś tak jakby się z tych próbek coś powysypywało, bo całe woreczki były brudne! Czy Wy też tak macie??
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:32   #129
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Do mnie przyszły w stanie nienaruszonym: zapakowane w małe woreczki i jeszcze dodatkowo w jeden większy. Wszystko było czyściutkie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:42   #130
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Do mnie przyszły w stanie nienaruszonym: zapakowane w małe woreczki i jeszcze dodatkowo w jeden większy. Wszystko było czyściutkie.
Margaretko, a jakie wzięłaś odcienie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:13   #131
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Flawless Face - Light Med Golden
Veena Velvet - Light Med Neutral
Luminesse - Light Neutral
Flawless Face - Light Medium Beige
Cashmere - Light Beige


Jestem na razie po pierwszych testach. Na razie nie potrafię nakładać minerałów: ciągle nakładam za dużo i mam straszną tapetę. Jak nałożę taką tapetę, to one są strasznie jasne. Dlatego na razie wstrzymam się z oceną co mi pasuje, a co nie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 12:58   #132
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Do mnie przyszły w stanie nienaruszonym: zapakowane w małe woreczki i jeszcze dodatkowo w jeden większy. Wszystko było czyściutkie.
Witam.
Do mnie tez dziś doszły próbki. Tak samo zapakowane jak Margaretki.
Wziełam
Light medium beige -Luminesse,
Light medium neutral - VV,
Light medium warm - VV,
Medium cool - VV,
Light medium cool - Cashmere.

Już zamówiłam nowe próbki:
Light medium neutral w Luminesse,
Light warm w Luminesse i Cashmere,
Medium neutral w VV i Cashmere.


Sorry za podpisy ale wiedziałam,że logo wizażu mi sie pojawi i może zasłonić ostatni podpis. A ostatni uważam za najlepszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg limiere.jpg (28,4 KB, 622 załadowań)

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-02-04 o 14:41
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 12:32   #133
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja tez mam tapete, i to w formule VV, co bedzie przy FF? Czy Wam te mineraly tez wydaja sie mocno kremowe? ja niestety nie lubie tego efektu, przy Lumiesse tego nie odnotowalam, ale z kolei za duzy blysk, na razie chyba bede musiala wrocic do EDM
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:28   #134
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zamieściłam na naszym albumie porównanie "ciemniaków" EDM, Buff'd i Lumiere.
Przepraszam za jakość, późno już wczoraj było i szybko łapałam ostatni moment z naturalnym światłem.
http://s683.photobucket.com/albums/v...ralne/Lumiere/

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:46
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 16:44   #135
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja jestem po dwóch dniach z Lumiere.
W pierwszy dzień miałam Lt Medium Neutral VV i było ok. Dałam pod to STF kaolinowy i niestety zebrał mi sie w zmarszczkach na czole.
Dziś mam Lt Medium Cool Cashmere i na to STF i znowu po 3 godzinach musiałam przetrzeć palcem moje zmarszczki.
Jutro spróbuję Lt Medium Warm VV ale bez STF.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 19:04   #136
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przymierzam się coraz konkretniej do zamówienia. Wybrałam sobie:

Light Golden VV
Light Medium Warm FF
Light Beige Cashmere
Fair Neutral Lumineuse

i Untinted Base formuła Cashmere. - ale tego nie umiem znaleźć na liście tych 5 darmowcyh próbek?

Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie "T". Często wyskakują mi w niej niespodzianki, mam jakieś drobne przebarwienia. Policzki mam suche, czerwone, mam problem z naczynkami. Często mam uczucie ściągnięcia i napięcia.

Chcę przetestować wszystkie formły, z kolorami okaże się co i jak. Wiem już, że formuła FF to jaśniejsze odcienie więc zdecydowałam się na coś ciemniejszego
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-02-07 o 19:15
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:03   #137
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja jestem tak oczarowana formułą VV, że chyba wezmę duże opakowanie. Czekam jeszcze na próbki z Lumiere m. in. z formułą FF, której jeszcze nie testowałam, no i muszę dobrać jakiś jasny żółtawy kolor. Świetnie formuła VV wygląda u mnie zarówno na gołą skórę, jak i na filtry. No i jest wybór w jasnych kolorach, czego już Joppa nie ma.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:27   #138
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja jestem tak oczarowana formułą VV, że chyba wezmę duże opakowanie. Czekam jeszcze na próbki z Lumiere m. in. z formułą FF, której jeszcze nie testowałam, no i muszę dobrać jakiś jasny żółtawy kolor. Świetnie formuła VV wygląda u mnie zarówno na gołą skórę, jak i na filtry. No i jest wybór w jasnych kolorach, czego już Joppa nie ma.
Dlatego zdecydowałam się na Lumiere. Boję się trochę, że minerały mogą mi wysuszyć skórę, a tu w ofercie jest właśnie wersja dla cery suchej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:38   #139
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dotarły moje próbki Lumiere, ale nie wiem czy uda mi się coś przetestować. Zapakowane w woreczki i w dodatkowo jeden worek, ale nie w kopertę bąbelkową tylko w zwykłą - wynik? Jeden z woreczków (dokładnie ten z różem) rozszczelnił isę lub pękł i wszystko jest tym różem upaprane. Nawet nie wiem jak to wydostać, zresztą dziś i tak nie mam już siły z tym walczyć (przejechałam prawie 800km i tak się cieszyłam na te nowe przesyłki). A najgorsze, że róż, a dokładnie Fresh Roses, jest po prostu śliczny i strasznie mi zależy, żeby go odzyskać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 22:03   #140
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja jestem tak oczarowana formułą VV, że chyba wezmę duże opakowanie. Czekam jeszcze na próbki z Lumiere m. in. z formułą FF, której jeszcze nie testowałam, no i muszę dobrać jakiś jasny żółtawy kolor. Świetnie formuła VV wygląda u mnie zarówno na gołą skórę, jak i na filtry. No i jest wybór w jasnych kolorach, czego już Joppa nie ma.
Frantic po raz kolejny czuję się skuszona Wahałam się czy zamawiać ale teraz już wiem że muszę
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:08   #141
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic po raz kolejny czuję się skuszona Wahałam się czy zamawiać ale teraz już wiem że muszę
Myślę, że warto dać tej marce szanse i chociaż próbki kupić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:12   #142
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Frantic właśnie wybieram kolorki Podoba mi się ich strona Super fotki kolorów
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:18   #143
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic właśnie wybieram kolorki Podoba mi się ich strona Super fotki kolorów
Faktycznie fotki świetne. Podobno wcześniej mieli przez długi czas problem z dobrymi zdjęciami. Tak gdzieś czytałam, że ciężko wybierało się u nich kolory. Teraz to sama przyjemność, chociaż nie wiem czy kolory są oddane w 100%.
Golabku weź koniecznie coś z formuły VV.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:25   #144
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja wzięłam 2 x VV, raz Cashmere i raz Luminesse.. No i oczywiście róż ditto Chociaż nie wiem, jak to się na mojej mieszanej cerze sprawdzi.. Zobaczymy- zamówienie dopiero 5 dni temu, więc jeszcze pewnie trochę poczekam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:32   #145
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Faktycznie fotki świetne. Podobno wcześniej mieli przez długi czas problem z dobrymi zdjęciami. Tak gdzieś czytałam, że ciężko wybierało się u nich kolory. Teraz to sama przyjemność, chociaż nie wiem czy kolory są oddane w 100%.
Golabku weź koniecznie coś z formuły VV.
Frantic mam bardzo podobną cerę do ciebie Mieszana strefa świecąca a na polikach naczynka.Naczynka to chyba jedyna różnica VV wezmę obowiązkowo Waham się czy w ogóle brać FF.Próbowałaś ją może? Najgorsze jest to że ja sama nadal nie wiem czy jestem zimna czy beżowa.W joppie passuje mi medium1 a w edm nie znalazłam jeszcze ideału.Waham się z których wersji brać próbki.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:54   #146
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic mam bardzo podobną cerę do ciebie Mieszana strefa świecąca a na polikach naczynka.Naczynka to chyba jedyna różnica VV wezmę obowiązkowo Waham się czy w ogóle brać FF.Próbowałaś ją może? Najgorsze jest to że ja sama nadal nie wiem czy jestem zimna czy beżowa.W joppie passuje mi medium1 a w edm nie znalazłam jeszcze ideału.Waham się z których wersji brać próbki.
Nie mam formuły FF, czekam dopiero na próbki, te co mam dostałam od Rozwielitki. Wzięłam ją, żeby się przekonać na własnej skórze jak na mnie działa, ale podobno jest cięższa niż VV a krycie ma podobne, więc możliwe że z niej ostatecznie zrezygnuję.
Używam teraz odcienia Fairly Light Beige i całkiem fajnie w nim wyglądam mimo, że powinnam mieć odcienie ciepłe/żółte. Próbki, które do mnie lecą są w odcieniach golden i warm, ale powiem Ci, że gdyby tych rodzin kolorów nie było, to z powodzeniem zostałabym przy beige. Wydaje mi się, że ona dość uniwersalna jest. Dlatego też bym Ci radziła wziąć głównie z beige i ewentualnie jedną sztukę z neutral. W ogóle bym natomiast zrezygnowała z cool, bo jeżeli masz widoczne naczynka, to podkład w różowym tonie mógłby je uwidaczniać (chyba).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 23:28   #147
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie mam formuły FF, czekam dopiero na próbki, te co mam dostałam od Rozwielitki. Wzięłam ją, żeby się przekonać na własnej skórze jak na mnie działa, ale podobno jest cięższa niż VV a krycie ma podobne, więc możliwe że z niej ostatecznie zrezygnuję.
Używam teraz odcienia Fairly Light Beige i całkiem fajnie w nim wyglądam mimo, że powinnam mieć odcienie ciepłe/żółte. Próbki, które do mnie lecą są w odcieniach golden i warm, ale powiem Ci, że gdyby tych rodzin kolorów nie było, to z powodzeniem zostałabym przy beige. Wydaje mi się, że ona dość uniwersalna jest. Dlatego też bym Ci radziła wziąć głównie z beige i ewentualnie jedną sztukę z neutral. W ogóle bym natomiast zrezygnowała z cool, bo jeżeli masz widoczne naczynka, to podkład w różowym tonie mógłby je uwidaczniać (chyba).
Frantic dzięki Wezmę beże też wpadły mi w oko Może jakiś neutral i korci mnie golden Jeszcze nigdy nie próbowałam nic z goldenów.Z coll masz rację
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:49   #148
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

chyba jednak skuszę się na próbki, niedobra Frantic

edit-skusiłam się, dolar za 3,59
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:23
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:37   #149
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
edit-skusiłam się, dolar za 3,59
Oooo to spada. Może te 3,00 zł będą szybciej niż myślałam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:01   #150
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ach Lumiere nie dla mnie niestety
Lt Medium Warm idealny wręcz dla mnie ale formuła VV odpada.Warzy mi sie i zbiera w zmarszczkach.
Moze ktoś wie jaki odcień z EDM pasuje do tego koloru?

Najgorsze jest to że nie poczekałam i zamówiłam kolejną porcję próbek i wszystko pójdzie do wymiany. No jak przyjdzie.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.