Kosmetyki mineralne Blusche - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 16:19   #781
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Babydoll jest świetny Uwielbiam go To jeden z moich mineralnych must have, zawsze pod ręką.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:24   #782
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

adusiadu ale poszalałaś z tymi różykami i rozświetlaczami
kamilawu a powiedz do czego go stosujesz bo mnie na lico nieco jasny sie wydaje , mam próbaska io stosuje go na inny ciemniejszy róż
a wogóle jak już jestem na wątku blusche to nie mogę przeboleć że wycofali piękny różyk blusching pink to się wyżaliłam ....
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:32   #783
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
kamilawu a powiedz do czego go stosujesz bo mnie na lico nieco jasny sie wydaje , mam próbaska io stosuje go na inny ciemniejszy róż
Papeterio, stosuję jako róż. Fakt, jest jaśniutki, ale ja lubię ten efekt. Daje po prostu takie zdrowe ożywienie, w zwykłym, dziennym makijażu nie potrzebuję niczego więcej. Skóra jest lekko zaróżowiona i rozświetlona jednocześnie.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-06-09 o 16:39
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:32   #784
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Adusiadu dzięki za zdjęcia
Ja bardzo lubię amaretto,właśnie mi o nim przypomniałaś a wish lista rośnie ,do Blusche mam słabośc
No i czekam na nowe bronzerki,te stare też lubię
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:44   #785
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

No i nabralam apetytu na Baby doll, mam go na wish liscie, ale jakos ciagle zapominam o nim. I roze wygladaja apetycznie..jeszcze nie znalazlam swojego idealu rozanego...Moze czas wyprobowac Blusche?
Ktory z nich jest matowy?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:09   #786
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
No i nabralam apetytu na Baby doll, mam go na wish liscie, ale jakos ciagle zapominam o nim. I roze wygladaja apetycznie..jeszcze nie znalazlam swojego idealu rozanego...Moze czas wyprobowac Blusche?
Ktory z nich jest matowy?
Mam kilka sampli róży i one wszystkie są matowe lub satynowe i dosc intensywne wystarczy ociupinka i jest piękny rumieniec
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:15   #787
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mam kilka sampli róży i one wszystkie są matowe lub satynowe i dosc intensywne wystarczy ociupinka i jest piękny rumieniec
Ja mam z rozem zawsze problem. Kiedys mialam jeden, Chanel chyba, taki z serii neverending. Oddalam corce, bo chyba niedopasowany byl dla mnie.
A teraz usiluje znalezc cos, co daloby efekt delikatnego rumienca i otrzymuje 2 efekty-albo NIC, albo efekt rumianej baby z targowiska.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 19:44   #788
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Ja mam z rozem zawsze problem. Kiedys mialam jeden, Chanel chyba, taki z serii neverending. Oddalam corce, bo chyba niedopasowany byl dla mnie.
A teraz usiluje znalezc cos, co daloby efekt delikatnego rumienca i otrzymuje 2 efekty-albo NIC, albo efekt rumianej baby z targowiska.
Ja mam podobnie dlatego używam róży bronzujących lub bronzerów,zazdroszczę dziewczynom które malują piękny świezy rumieniec na twarzy a ja zawsze wyglądam jakbym goraczke dostała

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Zmolestuję kidyś Cathy lub Agabil to może one wyczarują piękny rumieniec na mojej twarzy ,moze brak mi umiejętności
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:40   #789
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ja chyba tez nie mam umiejetnosci-na mnie brazery wygladaja, jakbym byla brudna
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:06   #790
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
adusiadu ale poszalałaś z tymi różykami i rozświetlaczami
kamilawu a powiedz do czego go stosujesz bo mnie na lico nieco jasny sie wydaje , mam próbaska io stosuje go na inny ciemniejszy róż
a wogóle jak już jestem na wątku blusche to nie mogę przeboleć że wycofali piękny różyk blusching pink to się wyżaliłam ....
miałam chwilę czasu to zaszalałam
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
No i nabralam apetytu na Baby doll, mam go na wish liscie, ale jakos ciagle zapominam o nim. I roze wygladaja apetycznie..jeszcze nie znalazlam swojego idealu rozanego...Moze czas wyprobowac Blusche?
Ktory z nich jest matowy?
One mają matowe bazy, ale niektóre mają drobinki (głównie Pink Crystal i Sunset, ale pozostałe też mają jakieś nieznaczne), mam wrażenie że te drobinki bardzo szybko odpadają i zostaje sam róż.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:37   #791
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ja zdecydowałam się właśnie z Blusche na mojego pierwszego biga różu - Colorona Sama bym go nigdy w życiu nie zamówiła, ale dostałam gratisową próbkę. W woreczku taki róż barbie, a na buzi mi się ociepla i wychodzi z niego taki różano-brzoskwiniowy odcień. Zawsze wybierałam róże w stylu snuggle edm albo blush of youth egm, ale one z natury brzoskwiniowe po ociepleniu (nawet z lavenderem) robiły się zbyt pomarańczowe. A Colorona . Cudo I bardzo długo się utrzymuje
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 23:08   #792
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Używałam Blusche przez jakiś czas, pokłóciłam się z podkładem, bo troszkę mnie wysuszył, a spróbowałam Lucynę. W czwartek miałam imprezę, Luśkę za bardzo bałam się nałożyć, bo jest straaaasznie kapryśna, warzy się na filtrach (co prawda ich nie miałam) - zapewne większość z was wie jak jest
Wysmarowałam się Blusche. Pogoda była okropna - gorąco, duszno, po godzinie zabawy pot był chyba na każdym miejscu mojej twarzy. A podkład nadal pięknie leżał na mojej twarzy Zero warzenia, zbierania w kącikach. Nie jest to żadne przywidzenie, że on tam był, bo jak zmywałam makijaż micelem, to cały wacik był brudny
Co prawda myślę, że czas już odstawić podkłady, ale i tak na pewno wrócę do Blusche we wrześniu Mała przerwa naprawdę dobrze mi zrobiła
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 10:28   #793
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wkrotce dostepne bédá nowe bronzery(uwielbiam bronzery Blusche)

w takich kolorach:

Tahiti Matte Bronzer (its like a light-medium matte bronzer)
Summer Matte Bronzer (medium matte bronzer)
Sunset Bronze Bronzer (medium bronzer with some shimmers)

mam juz wszystkie trzy i postaram sie dzis wrzucic swatche. narazie jestem oczarowana tymi kolorami
Kurczaczki czekam na te brązery bo się napaliłam jak szczerbaty na suchary a tu cisza. Lato w pełni więc bym się pobrązowiła troszeczkę
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:21   #794
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

A ja głęboko oddycham i tłukę się po łapach bo mam olbrzymią ochotę napisać do Blusche soczystego maila na temat obsługi. Drugie EGM .
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:33   #795
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
A ja głęboko oddycham i tłukę się po łapach bo mam olbrzymią ochotę napisać do Blusche soczystego maila na temat obsługi. Drugie EGM .

a co sie stalo..? Może ja ją zapytam i wyjaśnie..?i tak mialam dzis pisać maila..

Ja już nie wyobrazam sobie wyjścia bez bronzera, must have latem..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:56   #796
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Fergusku, a jaki masz i czym nakładasz?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:46   #797
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a co sie stalo..? Może ja ją zapytam i wyjaśnie..?i tak mialam dzis pisać maila..

Ja już nie wyobrazam sobie wyjścia bez bronzera, must have latem..
Ech.. nie chcę się nakręcać. Dość powiedzieć, ze jak się ma zamówienie za kilkadziesiąt dolarów i wstrzymuje się jego wysyłkę o miesiąc z powodu braku jednego produktu (który nota bene powinien być skoro na stonie jest jak wół, że jest) to to jest mało profesjonalne nie uważasz? Tym sposobem czekam na 3 przesyłki - jedno z zamówień składane było 28 kwietnia a razem ze mną czeka kupa ludzi, bo nie przewidziałam, że kupując pędzel w normalnej cenie (! a nie pre bay'owej żeby było jasne - specjalnie zapłaciłam więcej, żeby było szybciej) zrobię kuku sobie i wszystkim wokół. Tak się zastanawiam czy koszty oddzielnej wysyłki pędzla są warte takiej antyreklamy .
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:59   #798
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

to ja tez wstrzymalam zamowienie i tak samo jak Ty myslalam ze skoro place normalna cene to dostane pedzel od reki, a tu widze ze te z pre-buy doszly szybciej do dziewczyn niz moj (ktory jeszcze nie doszedl...)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:13   #799
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a co sie stalo..? Może ja ją zapytam i wyjaśnie..?i tak mialam dzis pisać maila..

Ja już nie wyobrazam sobie wyjścia bez bronzera, must have latem..
Ojej, zapytaj proszę o te nowe brązery jesli możesz Dzisiaj dostałam od nich zamówienie i kupiłabym chętnie te brązerki. Wyglądają apetycznie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 20:26   #800
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to ja tez wstrzymalam zamowienie i tak samo jak Ty myslalam ze skoro place normalna cene to dostane pedzel od reki, a tu widze ze te z pre-buy doszly szybciej do dziewczyn niz moj (ktory jeszcze nie doszedl...)
Możemy sobie przybić piątkę. Mój Flat wstrzymał zamówienie, na które czekasz również Ty. Twój Flat wstrzymał z kolei zamówienie na które czekam z utęsknieniem ja. Mogę się założyć, że żadna z nas nie dostanie rabatu na pędzel nawet zgodnie z cennikiem pre-bay'owym. Zresztą mam w nosie te kilka dolarów - chcę mój podkład.

Edytowane przez Jaco
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:28
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:44   #801
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Fergusku, a jaki masz i czym nakładasz?
kamilko-wszystkie 6 kolorów, nowe i stare. Te ciemniejsze pędzlem kabuki z edm lub tym gigantem blusche, a jasniejsze(spice, thaity, light)-do rózu i modeluje bardziej. (a ciemniejszymi bardziej przybrazawiam całą twarz).

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Ech.. nie chcę się nakręcać. Dość powiedzieć, ze jak się ma zamówienie za kilkadziesiąt dolarów i wstrzymuje się jego wysyłkę o miesiąc z powodu braku jednego produktu (który nota bene powinien być skoro na stonie jest jak wół, że jest) to to jest mało profesjonalne nie uważasz? Tym sposobem czekam na 3 przesyłki - jedno z zamówień składane było 28 kwietnia a razem ze mną czeka kupa ludzi, bo nie przewidziałam, że kupując pędzel w normalnej cenie (! a nie pre bay'owej żeby było jasne - specjalnie zapłaciłam więcej, żeby było szybciej) zrobię kuku sobie i wszystkim wokół. Tak się zastanawiam czy koszty oddzielnej wysyłki pędzla są warte takiej antyreklamy .
jaco.. ja bynajmniej nie działam jako adwokat Moniki.. ale sama zamówiłam pare rzeczy jednego dnia. Monika dolozyla mi pare gratisów, z myśla o nadchodzących makijażach jedna paczka doszła po.. 4 dniach a nastepna(ważniejsza dla mnie) po 5 tyg.
na to monika juz nie ma wplywu ile to idzie.. a jak zaginie to chyba trzeba prosic o nastepną.. Ale zazwyczaj paczki dochodza wszystkie..


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to ja tez wstrzymalam zamowienie i tak samo jak Ty myslalam ze skoro place normalna cene to dostane pedzel od reki, a tu widze ze te z pre-buy doszly szybciej do dziewczyn niz moj (ktory jeszcze nie doszedl...)
a wiecie ze ja nawet nie wiem co to za pędzle w prebuyu były...

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Ojej, zapytaj proszę o te nowe brązery jesli możesz Dzisiaj dostałam od nich zamówienie i kupiłabym chętnie te brązerki. Wyglądają apetycznie
jesli chcesz je zamowić zaznacz jakis bronzer na stronie i napisz do niej maila że chcesz np spice albo summer/sunset/thaiti.
Glupio mi sie przyznać ale monika czeka na zdjecia stepów i chce zrobić całą aktualizację strony a ja opozniam
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:57   #802
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Fergussonnku,
Rozumiem, że Monica nie ma wpływu na pocztę dlatego o śrdkowa paczkę w sumie się nie pieklę (zamawiałam ją sama i też do dziś nie doszła ale w miarę szybko dostałam potwierdzenie wysyłki). Ale dwie pozostałe z tego co wiem nie zostały wysłane w sensownym terminie bo nie było w każdej z nich jednego drobiazgu. Nie można było wysłać wszystkich pozostałych produktów a o braku pędzli poinformować mailem i zaoferować, że się je dośle na własny koszt jak się pojawią albo jak nie będziemy chciały czekać to oddać kasę? To nie moja wina, że Monica nie ma fizycznie produktu, który oferuje do sprzedaży - dlaczego zatem koszty jego braku w postaci dłuższego czasu oczekiwania ponoszę ja a ze mną jeszcze inni?

Dobra, zamykam temat, nie chcę się denerwować. Mam tylko nadzieję, że jeden z dwóch zamówionych podkładów w końcu dojdzie, choć zaczynam mieć obawy, że tym, który zamawiałam samodzielnie ktoś się po drodze zaopiekował :-/. Nie denerwowałabym się tak pewnie gdyby nie fakt, że tak bardzo mi się podoba .

Edytowane przez Jaco
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:59
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 23:25   #803
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

dziewczyny, która pisała do Moniki?
Bo dostałam właśnie zwrot na paypala za .. pędzle Blusche I maila z przeprosinami..
A ja do niej nic nie pisałam w tej sprawie, więc to nie moja sprawka...
Jaco, przegrałabyś zakład :P

Jaco, a kiedy dokładnie samodzielnie zamawiałaś?
Bo ja zamawiałam puder i podkład w tamtym tygodniu i dzisiaj doleciał

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-06-14 o 23:28
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 06:06   #804
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

czy za mojego FT kasa wrocila a pedzlak nie przyleci?

edit: zadalam glupie pytanie, skad mozesz to wiedziec przeciez nie powinnam pisac o tej godz....
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 07:41   #805
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, która pisała do Moniki?
Bo dostałam właśnie zwrot na paypala za .. pędzle Blusche I maila z przeprosinami..
A ja do niej nic nie pisałam w tej sprawie, więc to nie moja sprawka...
Jaco, przegrałabyś zakład :P

Jaco, a kiedy dokładnie samodzielnie zamawiałaś?
Bo ja zamawiałam puder i podkład w tamtym tygodniu i dzisiaj doleciał
Myślę, że Fergussonn napisała na skutek mojego marudzenia. Nie taka była moja intencja, chciałam sobie gdzieś pogadać ale dziękuję Fergussonnku za zaangażowanie .

Zamawiałam Cathy jakiś tydzień/dwa przed naszym zbiorowym bo bardzo mi na podkłądzie zależało więc wzięłam samodzielnie refilla i jeszcze jakieś drobiazgi. Maila o wysyłce dostałam jakiś tydzień później więc po stronie Blusche opóźnienia tu nie ma. A że inne paczki dochodzą do mnie ostatnio w tydzień (Lure, Silk) to podejrzewam, ze ktoś się do mojego biga przytulił . Pozostaje mi tylko teraz mieć nadzieję, że Twoja zbiorówka z moim bigiem podkładu dojdzie jakoś na dniach i nie będę się musiała pastą do zębów malować .
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:25   #806
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

yes, yes! w koncu i do mnie dotarla koperta ze slicznymi woreczkami

pierwsza przesylka doszla pusta byl tylko rachunek w niej, a nie bylo woreczkow, koperta byla jakos zle zaklejona....
Monica wyslala mi jeszcze raz

fajnie jest dostac zamowione rzeczy po dluzszym czasie, czlowiek zapomina co zamowil

po testowaniu EDM i Lucy, z ktorymi nie moglam sie zaprzyjaznic, a i koloru nie moglam dobrac Blusche bedzie chyba w koncu strzalem w dziesiatke!
przynajmniej w koncu dobralam kolor English Toffee to jest to!! a w polaczeniu z zielonym korektorem to zbawienie dla mojej czerwonej buzi
jak na razie jestem tez zadowolona z krycia, nic sie nie wazy, nie zlazi, ale jeszcze sobie tak do konca nie zapeszam tylko testuje dalej

przyszly tez sliczne cienie do oczow w kolorze starego zlota, zielone, miedz, chameleon i inne, a takze pare fajnych blushy

posiadam takze yellow corrector i light concealer i troche nie wiem co do czego....pomozecie?
czym moge zatuszowac najlepiej cienie pod oczami?

jak na ten czas to Blusche w przodzie!
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:54   #807
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Żółty korektor pod oczy, light na wypryski.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:46   #808
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

dostalam dlugo wyczekiwane zamowienie z blusche
i chcialam napisac cos o mydelku z emo oil oraz samym emu oil.
wczesniej chyba ktoras z Was pisala ze jej mydelko wyladowalo w koszu... nie wiem dlaczego bo jak dla mnie jest przyjemne. co prawda 1raz dopero uzylam do demakijazu ale poradzilo sobie swietnie. skora po umyciu byla oczyszczona, napieta ale nawilzona niestety mydelko ma 2minusy:
1. nie da sie go kroic kruszy sie okropnie
2. smrod jakbym jezdzila sobie po twarzy schabowym przed usmazeniem...

a emu oil... nalozylam na noc... a rano skora pieknie nawilzona zadna niespodzianka sie nie pojawila. i co najlepsze jest calkowicie bezzapachowe
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:25   #809
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Jednak kocham Blusche leży dzis suuuper! Też tak macie że cera lepiej przyjmuje prochy jak sie je czesciej zmienia? W tym sensie ze dłuzej niz kilka dni czy tydzień jedna firma potrafi sie zważyć i zmiana podkładu to niemal jak zbawienie ?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:37   #810
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

ja tak mam. dlatego też średnio co tydzień zmieniam proszki. Z pixie na lucy jak na razie . Co do blusche- lubię ich podkłady ale są trochę zbyt mączyste. Bez termalki bądź hydrolatu się nie obejdzie przynajmniej u mnie, w formule full matte.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.