Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 21:37   #1951
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Donoszę świeże wieści

Otóż

1) Kabuki w Zbroi wróci Pojawi się też (nie podano kiedy) jego brat Flat Top w Zbroi (co mi sie bardzo podoba)

2) Ktoś wychaczył możlwy wygląd nowej stronki Check tis out => Co Ciekawe ten kabuki mozna dodac do karty a podobno ich juz nie ma

https://www.everydayminerals.com/ind...mart&Itemid=32

Można opinie dodać pod produktem
No nareszcie jakaś dobra wiadomość! Flat Topa w Zbroi muszę mieć i chyba jednak LHK w Zbroi też bym brała mimo że ostatnio jak był to ja zainteresowana nim nie byłam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:40   #1952
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dziewczyny doszly Wam przesylki zamawiane dzien przed zablokowaniem wysylki do Polski i pozniej juz wtedy kiedy z paypalem byly problemy oplacone przez paypal?

Ja czekam na 2 i nie dochodza;/ zaczelam sie martwic czy tego paypala mi przyjeli..
moje zamawiane 16.06 doszły w zeszłą środę.. ale z zamawianych 16 cieni w paczuszce było 14 ;( i bez promocyjnego gratisu choć zamówiłam za ponad 19$
grr
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mój butterfly kisses jest dużo bledszy
mój mniej żółty a bardziej złoty
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:00   #1953
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No nareszcie jakaś dobra wiadomość! Flat Topa w Zbroi muszę mieć i chyba jednak LHK w Zbroi też bym brała mimo że ostatnio jak był to ja zainteresowana nim nie byłam.
powinien dość do mnie lada dzień to opowiem
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:08   #1954
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny, testuję sample z EDM i sama nie wiem, poradźcie, który najlepszy
twarz jest świeżo po umyciu, więc jak to u mnie zaczerwieniona, zamieściłam tez kawałek szyi
zdjęcie w łazience, bo w Warszawie straszna burza i grad

od lewej do prawej (czyli od ucha w dół):
Fair Medium
Linen
Olive Fair
Fawn
Sunkissed Fair

dziękuję


p.s. jutro lub w środę potestuję sample z EGM (jak będzie lepsza pogoda)
Wiesz słońce...mam podobny odcień skóry i używam Light Neutral - > idealnie wtapia się w skórę. Może w przyszłości wypróbujesz.

Nie wiem co Wy wszystkie z tymi olivkami?! Za oliwkowe są dla polskiej cery ^^
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:17   #1955
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Nie wiem co Wy wszystkie z tymi olivkami?! Za oliwkowe są dla polskiej cery ^^
tez sie nad tym zastanawiam wg mnie wiekszosc Polek ma cery bezowe, takie ani bardzo rozowe ani mocno zolte

oliwkowe odcienie (taka zimna zolc w porownaniu do takiej cieplej, zlotawej) kojarza mi sie z Azjatkami i naturalnymi brunetkami- (Zimy i Lata)

zbieram komplementy za makijaz przy uzyciu EDM intensive, podobno nie widac, ze w ogole mam podklad, jestem wiec w stanie wmowic ludziom, ze naturalnie mam taka piekna cere

mam nadzieje, ze beda mi sluzyc te mineralki, bo zamowilam 2 komplety bezplatnych probek przed ich wycofaniem, balam sie, ze bede zalowac

wzielam roz Summer Stroll i korektor Aussie perk me no i probki podkladow, mam nadzieje, ze dojda szybciutko
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:31   #1956
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tez sie nad tym zastanawiam wg mnie wiekszosc Polek ma cery bezowe, takie ani bardzo rozowe ani mocno zolte

oliwkowe odcienie (taka zimna zolc w porownaniu do takiej cieplej, zlotawej) kojarza mi sie z Azjatkami i naturalnymi brunetkami- (Zimy i Lata)

zbieram komplementy za makijaz przy uzyciu EDM intensive, podobno nie widac, ze w ogole mam podklad, jestem wiec w stanie wmowic ludziom, ze naturalnie mam taka piekna cere

mam nadzieje, ze beda mi sluzyc te mineralki, bo zamowilam 2 komplety bezplatnych probek przed ich wycofaniem, balam sie, ze bede zalowac

wzielam roz Summer Stroll i korektor Aussie perk me no i probki podkladow, mam nadzieje, ze dojda szybciutko

Kurcze ja też się zastanawiam nad jeszcze jednym kompletem bezpłatnych próbek (pierwszy dopiero w drodze) ale jak sobie pomyśle o cenach na allegro to za jedna próbkę mogę mieć 5! boje się tylko że nie zdążę 17.06 próbki były zamówione i dopiero jak przyjdą chcę zamówić następny zestaw ponieważ muszę przetestować kolory podkładów i jak żaden nie będzie pasować wtedy muszę wziąć inne.
Oby jutro doszło!
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:47   #1957
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ja też miałabym prośbę do Was o pomoc w doborze podkładu Załączam zdjęcie, mam nadzieję, że się nadaje Maznęłam się dodatkowo podkładem multitask (intensive) i korektorem intensive fair dla lepszego odniesienia Zastanawiam się nad cool fair, bo multitask jak widać jest jak dla mnie za ciemny Zresztą nie wiem czy dobrze celuję w odcienei cool
No i formuła intensive jest dla mnie zdecydowanie za ciężka. Nie wiem co lepiej wziąć? Semi-matte czy matte? Dodam, że nie mam problemów ze świeceniem, ale też nie wiem czy formuła semi-matte zakryje rumień czy drobne zaczerwienienia Najwyżej wezmę obie w kicie próbek, póki jeszcze jest
Hop hop Minerałomaniaczki , proszę jeszcze raz o pomoc, bo jutro muszę złożyć zamówienie na EDM
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 00:07   #1958
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Kocham, kocham EDM!!!! coraz bardziej a tak na nich psy wieszałam. w szale uniesien mam jeszcze jedną formułę prócz (intensive i oglo) semi matte. A efekt powalił mnie na kolana łacznie z łopatkami.... Buzia taka jakby brylantowa, kryształowa, rozświetlona a przy tym matowa, taka inna i mniej blyszcząca odmiana oglo. Nie umiem porównać do niczego.... Ale bardzo szlachetna, szkoda tylko,że po 2 godzinach efekt zanikł i się stłuścił. Nie używam primerów finishy a i dzisiejsza 30stopniowa temperatura i wilgotność 90% się przysłużyła... Zobaczymy w normalnych warunkach
a i mam champagne, czemu nie słyszałam szalonych ochów i achów?????? To jest to co szukałam kilka lat!!! (znów uwaga do trwałości dziś) walę na cała twarz!!! Normalnie przed wyjściem do sklepu po bułki czy po pranie do piwnicy!!! BOOOOOSKI. Według mnie na razie żaden znany mi nawet klasyczniak górnopółkowiec nie dorównał mu efektu wizualnego. No i nareszcie mnie rozświetlacz nie bieli, nie pojaśnia, nie zmienia odcienia, nie usztucznia

A i tu do Rozwielitki uwaga: wiem, że sie starasz mnie odwodzić od pokus i zalecasz mi ostrożność. I wiem,że jak powiesz,że coś jest ok dla mnie to znaczy się ja powiem wspaniałe!!! Będę się Ciebie słuchać i słuchać i słuchać
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 00:09   #1959
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cześć Do minerałowiczek EDM dołączam i ja
Pierwsze zamówienie składałam 14.06 i przesyłke otrzymałam kilka dni temu Odcień Golden Light (piekny i żółty ) wydaje sie być dla mnie bardzo dobry, Olive Medium i Sandy Olive sa totalnie za ciemne.

Dzisiaj kliknęłam jeszcze jedno zamówienie, bo chciałam to zrobić przed tymi zmianami. Tylko nie mogłam znaleźć pudru ryżowego . Zamówiłam kaolinowy.
Mam pytanie - czy ten puder powinnam stosować na krem i filtr przed nałożeniem podkładu EDM (nakładam na sucho) i 2-raz po wykonaniu całego makijażu jako "utrwalacz"??? Bo to nie jest dla mnie do końca jasne. I jakim pędzlem go aplikować?

Będę wdzięczna za pomoc

p.s. i chcę podziękować majade, bez pomocy, której nie przekonałabym się do minerałów
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 05:54   #1960
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Wiesz słońce...mam podobny odcień skóry i używam Light Neutral - > idealnie wtapia się w skórę. Może w przyszłości wypróbujesz.

Nie wiem co Wy wszystkie z tymi olivkami?! Za oliwkowe są dla polskiej cery ^^
hej, na drugim zdjęciu ( po jakiejś 1,5h) jest pokazany efekt Light Neutral na mojej skórze, moim zdaniem zbyt pomarańczowy i ciemny słońce
a może coś pośredniego skoro oliwkę mam odrzucić, a on zbyt pomarańczowy? chyba muszę dalej próbować i zamawiać
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 06:26   #1961
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
bo łapę dam sobie uciąć, że jednak jaśniejszy był
Ilona moszesz zrobić próbkę na dłoni?? Mój jest taki żółty...

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
no warto pokombinować daj znać jak już wypróbujesz on kosztuje 6$ ?
Hmmm mam opakowanie 2,5 g - chciałam to za 2,5$ (kiedy ten cień zużyć??) ale w sumie to nie wiem ile gram jest w opakowaniu za 6$
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 06:36   #1962
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ilona moszesz zrobić próbkę na dłoni?? Mój jest taki żółty...


Hmmm mam opakowanie 2,5 g - chciałam to za 2,5$ (kiedy ten cień zużyć??) ale w sumie to nie wiem ile gram jest w opakowaniu za 6$
juz nie mogę, bo poleciał w świat
ja i żółte cienie się nie lubimy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 06:42   #1963
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
juz nie mogę, bo poleciał w świat
ja i żółte cienie się nie lubimy
witajcie
z tego, co kojarzę, to cień poleciał do mnie, dziś mam obronę [
i nie zrobię fotki, ale jutro już tak
Cień poszedł do mojej siostry, ona uwielba żółty kolor, ale rzeczywiście, gdy na niego patrzyłam,to nie był taki mocno żółty, tylko delikatnie ) Na oku dawał delikatny efekt
__________________
fun in the sun

Edytowane przez viera
Czas edycji: 2009-06-30 o 06:43 Powód: stres przedobronny;p
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:02   #1964
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
witajcie
z tego, co kojarzę, to cień poleciał do mnie, dziś mam obronę [
i nie zrobię fotki, ale jutro już tak
Cień poszedł do mojej siostry, ona uwielba żółty kolor, ale rzeczywiście, gdy na niego patrzyłam,to nie był taki mocno żółty, tylko delikatnie ) Na oku dawał delikatny efekt

spoko, nie taki diabeł straszny
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:03   #1965
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Wink Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Nie wiem co Wy wszystkie z tymi olivkami?! Za oliwkowe są dla polskiej cery ^^
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tez sie nad tym zastanawiam wg mnie wiekszosc Polek ma cery bezowe, takie ani bardzo rozowe ani mocno zolte

oliwkowe odcienie (taka zimna zolc w porownaniu do takiej cieplej, zlotawej) kojarza mi sie z Azjatkami i naturalnymi brunetkami- (Zimy i Lata)
Ojojoj dziewczyny, tak odradzać innym oliwki...
Ja używam Light Almond, a nie jestem ani Azjatką ani brunetką (jestem średnią blondynką z niebieskimi oczami).
Ten kolor jest idealnie dobrany do odcienia mojej skóry (jasny, ale nie ekstremalnie; bez różu, brzoskwini i dużej ilości żółci; po prostu taki jasno - brudny ). IDEAŁ
Dla mnie odcienie beige i buff mają niestety za dużo różu w sobie, podobnie z odcieniami golden - są one za bardzo żółte, a warmy są zbyt brzoskwiniowe, a coole to wiadomo - zbyt różowe.
Natomiast oliwki (przynajmniej w przypadku olive fair, sweet almond i light almond) wcale nie są bardzo zielone; olive fair jest bardzo podobny do golden fair, a sweet almond to odrobinę jaśniejsza i mniej "brudna" wersja light almonda.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:13   #1966
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
juz nie mogę, bo poleciał w świat
ja i żółte cienie się nie lubimy
Oo szkoda. Widziałam kiedyś ten odcień na allegro
Ja mam wrażenie że w tym błękicie wyglądam jak Kleczkowska ze Złotopolskich muszę poddać to ocenie wizażanek.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ojojoj dziewczyny, tak odradzać innym oliwki...
Ja używam Light Almond, a nie jestem ani Azjatką ani brunetką (jestem średnią blondynką z niebieskimi oczami).
Ten kolor jest idealnie dobrany do odcienia mojej skóry (jasny, ale nie ekstremalnie; bez różu, brzoskwini i dużej ilości żółci; po prostu taki jasno - brudny ). IDEAŁ
Dla mnie odcienie beige i buff mają niestety za dużo różu w sobie, podobnie z odcieniami golden - są one za bardzo żółte, a warmy są zbyt brzoskwiniowe, a coole to wiadomo - zbyt różowe.
Natomiast oliwki (przynajmniej w przypadku olive fair, sweet almond i light almond) wcale nie są bardzo zielone; olive fair jest bardzo podobny do golden fair, a sweet almond to odrobinę jaśniejsza i mniej "brudna" wersja light almonda.
Hii ja mam podobnie. W beżach wyglądam OKROPNIE! Pierwszy zestaw próbek był w beżach. A teraz, po wypróbowaniu kilkunastu odcieni wiem że Sweet Almond Olive to jest MÓJ KOLOR Choć i ze 2 goldeny tez mi pasują. Jednak tak doskonałe jak olivki nie są. Ogólnie mam żółtawy odcień skóry z czerwonymi plamkami. Zielenie zawarte w olivkach muszą jakoś fajnie wyrównać koloryt skóry bo cera wyglada świetnie.
Tak wiec precz ze sterotypami
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:19   #1967
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć Do minerałowiczek EDM dołączam i ja
Pierwsze zamówienie składałam 14.06 i przesyłke otrzymałam kilka dni temu Odcień Golden Light (piekny i żółty ) wydaje sie być dla mnie bardzo dobry, Olive Medium i Sandy Olive sa totalnie za ciemne.

Dzisiaj kliknęłam jeszcze jedno zamówienie, bo chciałam to zrobić przed tymi zmianami. Tylko nie mogłam znaleźć pudru ryżowego . Zamówiłam kaolinowy.
Mam pytanie - czy ten puder powinnam stosować na krem i filtr przed nałożeniem podkładu EDM (nakładam na sucho) i 2-raz po wykonaniu całego makijażu jako "utrwalacz"??? Bo to nie jest dla mnie do końca jasne. I jakim pędzlem go aplikować?

Będę wdzięczna za pomoc

p.s. i chcę podziękować majade, bez pomocy, której nie przekonałabym się do minerałów
Milko z minerałami jest tak,że kombinujesz.. do czasu az znajdziesz swój sposób, tak jak piszesz jest całkiem ok na krem koalin, potem podkłądina koniec tez możesz koalin a pędzlem dowolnym, ja nakładam go skunklessem bo aplikuje bardzo delikatnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:19   #1968
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Oo szkoda. Widziałam kiedyś ten odcień na allegro
Ja mam wrażenie że w tym błękicie wyglądam jak Kleczkowska ze Złotopolskich muszę poddać to ocenie wizażanek.
popatrzyłam i masz ten za 6$ opakowanie jest pewnie większe niż sample, prawda?
moja paletka lawendowa jest wielkości sampli i cienia jest 1g
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:34   #1969
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Kocham, kocham EDM!!!! coraz bardziej a tak na nich psy wieszałam. w szale uniesien mam jeszcze jedną formułę prócz (intensive i oglo) semi matte. A efekt powalił mnie na kolana łacznie z łopatkami.... Buzia taka jakby brylantowa, kryształowa, rozświetlona a przy tym matowa, taka inna i mniej blyszcząca odmiana oglo. Nie umiem porównać do niczego.... Ale bardzo szlachetna, szkoda tylko,że po 2 godzinach efekt zanikł i się stłuścił. Nie używam primerów finishy a i dzisiejsza 30stopniowa temperatura i wilgotność 90% się przysłużyła... Zobaczymy w normalnych warunkach
a i mam champagne, czemu nie słyszałam szalonych ochów i achów?????? To jest to co szukałam kilka lat!!! (znów uwaga do trwałości dziś) walę na cała twarz!!! Normalnie przed wyjściem do sklepu po bułki czy po pranie do piwnicy!!! BOOOOOSKI. Według mnie na razie żaden znany mi nawet klasyczniak górnopółkowiec nie dorównał mu efektu wizualnego. No i nareszcie mnie rozświetlacz nie bieli, nie pojaśnia, nie zmienia odcienia, nie usztucznia

A i tu do Rozwielitki uwaga: wiem, że sie starasz mnie odwodzić od pokus i zalecasz mi ostrożność. I wiem,że jak powiesz,że coś jest ok dla mnie to znaczy się ja powiem wspaniałe!!! Będę się Ciebie słuchać i słuchać i słuchać
a bo szampan to mój ukochany cień i rozświetlacz!
na pewno biorę go na wakacje. Ale na całą twarz, nono, muszę to zobaczyć

ja odwodzić od pokus? nie-e-e-e-e-e, czym Cię pokusić?
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć Do minerałowiczek EDM dołączam i ja
Pierwsze zamówienie składałam 14.06 i przesyłke otrzymałam kilka dni temu Odcień Golden Light (piekny i żółty ) wydaje sie być dla mnie bardzo dobry, Olive Medium i Sandy Olive sa totalnie za ciemne.

Dzisiaj kliknęłam jeszcze jedno zamówienie, bo chciałam to zrobić przed tymi zmianami. Tylko nie mogłam znaleźć pudru ryżowego . Zamówiłam kaolinowy.
Mam pytanie - czy ten puder powinnam stosować na krem i filtr przed nałożeniem podkładu EDM (nakładam na sucho) i 2-raz po wykonaniu całego makijażu jako "utrwalacz"??? Bo to nie jest dla mnie do końca jasne. I jakim pędzlem go aplikować?

Będę wdzięczna za pomoc

p.s. i chcę podziękować majade, bez pomocy, której nie przekonałabym się do minerałów
ryżowy został wycofany
Kaolinowy może robić jako primer czyli oddzielać filtr od podkładu i jako wykończenie, musisz potestować. Najlepiej nakładać go Long Handled Kabuki, chociaż on zdziera filtr.

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
witajcie
z tego, co kojarzę, to cień poleciał do mnie, dziś mam obronę [
i nie zrobię fotki, ale jutro już tak
Cień poszedł do mojej siostry, ona uwielba żółty kolor, ale rzeczywiście, gdy na niego patrzyłam,to nie był taki mocno żółty, tylko delikatnie ) Na oku dawał delikatny efekt
niech moc minerałów będzie z Tobą!
ja mam butterflaya prasowanego i jest mocno żółty.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 07:35   #1970
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Kocham, kocham EDM!!!! coraz bardziej a tak na nich psy wieszałam. w szale uniesien mam jeszcze jedną formułę prócz (intensive i oglo) semi matte. A efekt powalił mnie na kolana łacznie z łopatkami.... Buzia taka jakby brylantowa, kryształowa, rozświetlona a przy tym matowa, taka inna i mniej blyszcząca odmiana oglo. Nie umiem porównać do niczego.... Ale bardzo szlachetna, szkoda tylko,że po 2 godzinach efekt zanikł i się stłuścił. Nie używam primerów finishy a i dzisiejsza 30stopniowa temperatura i wilgotność 90% się przysłużyła... Zobaczymy w normalnych warunkach
a i mam champagne, czemu nie słyszałam szalonych ochów i achów?????? To jest to co szukałam kilka lat!!! (znów uwaga do trwałości dziś) walę na cała twarz!!! Normalnie przed wyjściem do sklepu po bułki czy po pranie do piwnicy!!! BOOOOOSKI. Według mnie na razie żaden znany mi nawet klasyczniak górnopółkowiec nie dorównał mu efektu wizualnego. No i nareszcie mnie rozświetlacz nie bieli, nie pojaśnia, nie zmienia odcienia, nie usztucznia

A i tu do Rozwielitki uwaga: wiem, że sie starasz mnie odwodzić od pokus i zalecasz mi ostrożność. I wiem,że jak powiesz,że coś jest ok dla mnie to znaczy się ja powiem wspaniałe!!! Będę się Ciebie słuchać i słuchać i słuchać
słabo szukałaś ochów i achów osobiście pidsałam posta że kocham champagne polecam go też jako cień (szczególnie położony na ciemne cienie typu room addition - zmieni i doda nowych wymiarów poezjapo prostu), nie wspomne bo nieziemskiej wydajności szampanka
i ja tez najbardziej lubie semi-matte - to jakaś zupełnie niedoceniona formuła wśród wizażanek mam wrażenie - dla mnie kryje wystarczająco a przy tym nie trzeba mieć tak idealnie dobranego koloru

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ojojoj dziewczyny, tak odradzać innym oliwki...
Ja używam Light Almond, a nie jestem ani Azjatką ani brunetką (jestem średnią blondynką z niebieskimi oczami).
Ten kolor jest idealnie dobrany do odcienia mojej skóry (jasny, ale nie ekstremalnie; bez różu, brzoskwini i dużej ilości żółci; po prostu taki jasno - brudny ). IDEAŁ
Dla mnie odcienie beige i buff mają niestety za dużo różu w sobie, podobnie z odcieniami golden - są one za bardzo żółte, a warmy są zbyt brzoskwiniowe, a coole to wiadomo - zbyt różowe.
Natomiast oliwki (przynajmniej w przypadku olive fair, sweet almond i light almond) wcale nie są bardzo zielone; olive fair jest bardzo podobny do golden fair, a sweet almond to odrobinę jaśniejsza i mniej "brudna" wersja light almonda.
zgadzam się z szanowna przedmówczynią w całej rozciągłości ani olive fair ani almondów nie nazwałabym zimnymi odcieniami
a z warmów buttered tan też był brzoskwiniowy dla Ciebie? bo ja mam w semimatte i bardzo sobie chwalę na lato - mam w końcu kolor z EDM bez mieszania (no może trochę przyciemny jest ale sie samoopalaczem potraktuję jeszcze ze 2 razy i będzie)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:40   #1971
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
mój mniej żółty a bardziej złoty
dokładnie tak!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ilona moszesz zrobić próbkę na dłoni?? Mój jest taki żółty...
ja spróbuję zrobić dziś po południu
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 08:00   #1972
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
popatrzyłam i masz ten za 6$ opakowanie jest pewnie większe niż sample, prawda?
moja paletka lawendowa jest wielkości sampli i cienia jest 1g
Tak, jest sporo większe od sample dziękuję za upewnienie.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość


ja spróbuję zrobić dziś po południu
o super! To ja też zrobię i porównamy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 08:29   #1973
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Milko z minerałami jest tak,że kombinujesz.. do czasu az znajdziesz swój sposób, tak jak piszesz jest całkiem ok na krem koalin, potem podkłądina koniec tez możesz koalin a pędzlem dowolnym, ja nakładam go skunklessem bo aplikuje bardzo delikatnie
Dzięki Pauliniak wiem, tylko te metody wiecznych prób i błędów mnie nieco odstraszają dlatego chętnie sięgam po wskazówki bardziej doświadczonych koleżanek
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ryżowy został wycofany
Kaolinowy może robić jako primer czyli oddzielać filtr od podkładu i jako wykończenie, musisz potestować. Najlepiej nakładać go Long Handled Kabuki, chociaż on zdziera filtr.
ach, szkoda to dlatego nie mogłam go znaleźć
Dziękuję - teraz mam jasną wskazówkę widzę tylko, że z pędzlami będę musiała pokombinować, bo filtrów zdzierać nie chcę ale to już pikuś

Widzę też, że mieszacie sobie kolory . Rozumiem, że kolory, ale tych samych formuł? Ja coś czuję, że na lato też będę mieszać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:05   #1974
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Widzę też, że mieszacie sobie kolory . Rozumiem, że kolory, ale tych samych formuł? Ja coś czuję, że na lato też będę mieszać
Niekoniecznie. Mozna mieszac rowniez formuly - to proch i to proch, wiec co za problem, nawet marki miedzy soba mozna "zbeltac", kto ci zabroni
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:09   #1975
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki Pauliniak wiem, tylko te metody wiecznych prób i błędów mnie nieco odstraszają dlatego chętnie sięgam po wskazówki bardziej doświadczonych koleżanek
proszę, jakby co to pytaj
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:13   #1976
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny który róż jest podobny do Burżujka 33 lilas d'or?? Jest w ogóle coś zbliżonego Chodzi mi zarówno o kolor jaki i te boskie malusieńkie drobinki, są takie nienachalne. Zamówiłam Salon Fun, w sumie na stronie wydaje się bardzo podobny do DVR Saturday. W tym ostatnim bałam się właśnie wielkości tych drobinek..

Teraz kiedy używam ciepłego odcienia podkładu (FLN) na policzkach lepiej wyglądają różowe niż brzoskwiniowe odcienie A ja tu już weszłam w posiadanie tych ostatnich heh. W prawdzie zamówiłam jeszcze nick nack i ten salon fun ale boje się, że to jeszcze nie to.

Wczoraj pomalowałam się próbką soft touch, no pikny kolorek. Wcale go sobie nie żałowałam a w sztucznym oświetleniu w ogóle nie było go widać.. Przy dziennym też jakoś tak delikatnie..zbyt hm..płasko? Dopiero kiedy położyłam na niego trochę Burżujka efekt był super. Widocznie matowe nie są dla mnie..

Mogłybyście mi coś polecić? Ładnie proszę
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:49   #1977
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Załamki ciąg dalszy...
Nałożyłam puder, firmowym pędzelkiem zrobiłam to wprost idealnie, psikłam woda termalna, leciutko tak tylko zeby sie wtopił. Po wyschnięciu oprószyłam tylko następna warstwa dla utrwalenia. Po pół godzinki pociekły mi dosłownie 2 łzy (bo sie wzruszyłam) i zostały mi 2 zmyte strugi na środku policzków!!!
RATUNKU Ja juz wcześniej pisałam ze pranie jak robiłam to mi krople padły i wyglądałam jak biedronka! Ja cos muszę zle robic. Musze juz wyjsc z domu i modle sie o to zeby mnie deszcz nie złapał bo sobie tego nie wyobrażam...
Dziewczyny ratujcie Pliss
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:05   #1978
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny który róż jest podobny do Burżujka 33 lilas d'or?? Jest w ogóle coś zbliżonego Chodzi mi zarówno o kolor jaki i te boskie malusieńkie drobinki, są takie nienachalne. Zamówiłam Salon Fun, w sumie na stronie wydaje się bardzo podobny do DVR Saturday. W tym ostatnim bałam się właśnie wielkości tych drobinek..

Teraz kiedy używam ciepłego odcienia podkładu (FLN) na policzkach lepiej wyglądają różowe niż brzoskwiniowe odcienie A ja tu już weszłam w posiadanie tych ostatnich heh. W prawdzie zamówiłam jeszcze nick nack i ten salon fun ale boje się, że to jeszcze nie to.

Wczoraj pomalowałam się próbką soft touch, no pikny kolorek. Wcale go sobie nie żałowałam a w sztucznym oświetleniu w ogóle nie było go widać.. Przy dziennym też jakoś tak delikatnie..zbyt hm..płasko? Dopiero kiedy położyłam na niego trochę Burżujka efekt był super. Widocznie matowe nie są dla mnie..

Mogłybyście mi coś polecić? Ładnie proszę
Dam ci probke walkee talkee. Jest taki rozowy z drobinkami na zdjeciach wyglada na dosc ciemny ale w rzeczywistosci jest wlasnie taki jak rozowiutki niestety nie mam porownania do burzuja

moze pozniej uda mi sie wrzucic swatcha

Edit: swatcha nie bedzie... moj aparat robi dziwnie ciemne zdjecia i z efektu jaki daje WT nici
__________________

Edytowane przez Malinn
Czas edycji: 2009-06-30 o 13:10
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:06   #1979
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dorkabl - może nakładasz pod spód jakiś krem, który nie daje się wtopić minerałom? Albo za duża warstwa minerałów? Może nie wtarte porządnie?

Nie mówie, że u mnie są w pełni wodoodporne, ale potrzeba porządnego deszczu czy łez plus wycieranie chusteczką żeby było wyraźnie widać zmyte smugi.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-06-30 o 13:07
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:07   #1980
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Chciałam wszem i wobec przyznać osobistą nagrodę Miner-Nobla, za wynalazek pt. lavender pod róż (w skrócie LPR ale nie wiem czy to dobre skojarzenie )!!! Wreszcie mam kolor na policzku, a nie ślicznie roztartą cegłę. Wreszcie wiem czym się różnią pomarańcze od śliwek, śliwki od różowości, a różowości od czekoladek. Hip hip hura!
Dziękuję!
I przyznać się - która to wynalazła??

aaaa - i na lavenderze cienie też się inaczej zachowują
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.