Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 14:28   #4141
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

little leaf dzięki,czekam zatem z niecierpliwością Nie chce na darmo rezygnowac z ulubionej marchewki,(samam mam wizytę 19.11 dopiero).
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:04   #4142
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Tak, miałam badanie i nie mam gronkowca. Żałuję tego że wtedy poszłam do tej kosmetyczki bo problemy duże nie były(jak ja bym teraz chciała mieć taką cerę) a coś tak mi się wydaje że to możliwa przyczyna, nie mam pojęcia czemu ale może ona mi tą skórę tak wymęczyła, uaktywniła że zaczęły powstawać zmiany skórne..a może i tak kiedyś by to wszystko wyszło...tak czy siak czasu się nie cofnie.

Dziewczyny: nawilżacie twarz? Zdania są podzielone i nie wiem co robić bo do tej pory nawilżałam ale ponoć jak się nie nawilża-skóra się szybciej łuszczy, leczenie jest bardziej efektywne...
Czasem jest tak, że jak oczyszczanie jest nieprofesjonalnie zrobione, to część treści ze zmian, zamiast zostać usunięta zostają "wciśnięta" wgłąb skóry. To może spowodować dodatkowe stany zapalne w gorszych przypadkach nawet głębokie blizny, to kiedy treść zostanie wciśnięta niemalże do tkanki podskórnej. Niestety są tacy rzeźnicy jeszcze na świecie, którzy mogą tak nam zrobić. Oczyszczania musi robić osoba naprawdę doświadczona.

Ja osobiście jestem przeciwna tej metodzie, nawet profesjonalne oczyszczanie ma się nijak do zabiegów na przykład kwasami, które też oczyszczają a przy okazji pięknie wyrównują skórę.

Cytat:
Napisane przez milagros_ Pokaż wiadomość
Polecam krem CETAPHIL, moj derm zachwalal, ze to jedyny specyfik, ktory jest bezpieczny przy acne bo nie natluszcza, a delikatnie nawilza i nawadnia skore, polecam ;-)

A co do mnie ;-) zdaje wam profilaktyczną relacje ;-) jest 7 miesiecy po zakonczeniu 3 kuracji , na razie ( odpukac, i zadmuchac w niemalowane ) jest swietnie, nie wyskakuja zadne duze gule ani pryszcze ropne, jedynie to takie malutkie kropeczki co ponoc mam od mleka? ( sama nie wiem co o tym myslec) ale generalnie jest pozytywnie, przygotowuje sie do jakiegos zabiegu na pozostalosci i sama nie wiem co wybrac, mialam robiony jeden laser tuz przed 3 nawrotem i to bylo straszne, dwie rany na policzkach a czerwien mialam ok 3 miesiace po zabiegu jeszcze, za duzych rezulatatow tez jeden zabieg nie przyniosl, a tydzien totalnie z zycia wyjety, kolejne trzeba bylo mocno tapeta tuszowac, po za tym 500zl... Co polecacie innego?
Moim zdaniem dla ciebie byłoby złuszczanie kwasem glikolowym w małych stężeniach. Najlepiej pod okiem jakiegoś przytomnego lekarza, lub doświadczonej kosmetyczki.

Zaglądnij też w mazidla.com i zainteresuj się serum w wit. C, na blizny nie pomoże ale na przebarwienia owszem

Przebarwienia i blizny lepiej usuwać powoli, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 17:46   #4143
ssskakankaaa
Przyczajenie
 
Avatar ssskakankaaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Witam, możecie odpowiedziec na moje pytanie? Dostałam wczoraj recepte na Izotek 20mg ale nie był dostepny w aptece i pani mgr zaproponowała mi Axotret 20 mg, kupiłam ten zamiennik, czy moge go spokojnie przyjmować? Nie mogę sie dodzwonic do mojej Pani dr.......
ssskakankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:42   #4144
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez amedaheda Pokaż wiadomość
Mam pytanie,może głupie,ale od tego chyba jest forum:P Mam fazę na marchewkę,taką zwykłą, surową. Pochłaniam ją w ilościach ogromnych-codziennie przynajmniej 2,ale potrafie zjeść też 6 w ciągu dnia. I moje pytanie: czy przy kuracji izotekiem mogę jeść ją w takiej ilosci?Bo marchew ma wit.A i zastanawiam sie czy aby za duzo jej sobie nie dokładam? Chyba,że w jedzeniu to tak nie działa?
mnie derm kazal unikac nawet soczków marchewkowych typu kubus wiec marchewki tym bardziej straszyl mnie,ze nie duzo juz wtedy do awitaminozy.

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
A próbowałaś mikrodermabrazji? Albo kwasów? Byłaś na wątków o bliznach?

.
kiedys mialam kwasy robione, ale bylo to jeszcze przed kuracja izotekiem, a po jakims krotkotrwalym zaleczeniu czyms, wiec w sumie nie mialam jeszcze wtedy az tyle dziurek co teraz. bylam na watkach, czytalam, ale juz sama nie wiem... kazdy pisze, ze laser jest najlepszy , a u mnie taka lipa z tym byla...
Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość

Moim zdaniem dla ciebie byłoby złuszczanie kwasem glikolowym w małych stężeniach. Najlepiej pod okiem jakiegoś przytomnego lekarza, lub doświadczonej kosmetyczki.

Zaglądnij też w mazidla.com i zainteresuj się serum w wit. C, na blizny nie pomoże ale na przebarwienia owszem

Przebarwienia i blizny lepiej usuwać powoli, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
dzieki za rade zadzwonie do znajomej dermy, u ktorej sie kiedys leczylam, slyszalam, ze robi zabiegi w domu kwasami, taniej i lepiej niz w instytucie, moze mi cos doradzi

przegladalam strone mazidla i nie bardzo umialabym chyba sama przyrzadzic jakas miksture ;/

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ssskakankaaa Pokaż wiadomość
Witam, możecie odpowiedziec na moje pytanie? Dostałam wczoraj recepte na Izotek 20mg ale nie był dostepny w aptece i pani mgr zaproponowała mi Axotret 20 mg, kupiłam ten zamiennik, czy moge go spokojnie przyjmować? Nie mogę sie dodzwonic do mojej Pani dr.......
nie ma roznicy

Edytowane przez milagros_
Czas edycji: 2011-11-08 o 18:55
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:30   #4145
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez ssskakankaaa Pokaż wiadomość
Witam, możecie odpowiedziec na moje pytanie? Dostałam wczoraj recepte na Izotek 20mg ale nie był dostepny w aptece i pani mgr zaproponowała mi Axotret 20 mg, kupiłam ten zamiennik, czy moge go spokojnie przyjmować? Nie mogę sie dodzwonic do mojej Pani dr.......
Dołączam sie do pytania. Dostałam dzisiaj recepte na 10 mg aknenorminu <druga kuracja>, ale aknenormin z tego wzgledu, że byłam nim leczona wcześnie, a Pani doktor powiedziała, że tak naprawde lek mogę wybrać sama... jakie leki Wy przyjmujecie?
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:05   #4146
ssskakankaaa
Przyczajenie
 
Avatar ssskakankaaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Dziewczęta, czy któras z Was miała sytuacje żeby na lotnisku był problem z Izo podczas kontroli bagażu? Mam nadzieje, że nie...Prosze o odp. pozdrawiam
ssskakankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:23   #4147
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez ssskakankaaa Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy któras z Was miała sytuacje żeby na lotnisku był problem z Izo podczas kontroli bagażu? Mam nadzieje, że nie...Prosze o odp. pozdrawiam
Nie powinno być problemu, wiele razy podróżowałam z innymi co prawda lekami, ale zawsze to tabletki na receptę lub nie, nigdy nie sprawdzano co to za tabletki
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 05:48   #4148
martewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez milagros_ Pokaż wiadomość
mnie derm kazal unikac nawet soczków marchewkowych typu kubus wiec marchewki tym bardziej straszyl mnie,ze nie duzo juz wtedy do awitaminozy.
Do hiperwitaminozy jak już, hiperwitaminoza - nadmiar witamin, awitaminoza - ich brak

Przyznam ze ostatnio pije dużo kubusiow, więc też z niecierpliwoscia czekam na info.
martewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 06:45   #4149
ssskakankaaa
Przyczajenie
 
Avatar ssskakankaaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez martewka Pokaż wiadomość
Do hiperwitaminozy jak już, hiperwitaminoza - nadmiar witamin, awitaminoza - ich brak

Przyznam ze ostatnio pije dużo kubusiow, więc też z niecierpliwoscia czekam na info.
Ja dostałam zakaz spożywania karotki i napojów witaminezowanych, i przy tym pani dr pokiwała palcem, wiec ja bym tego nie piła ....
ssskakankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:15   #4150
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez martewka Pokaż wiadomość
Do hiperwitaminozy jak już, hiperwitaminoza - nadmiar witamin, awitaminoza - ich brak

Przyznam ze ostatnio pije dużo kubusiow, więc też z niecierpliwoscia czekam na info.
Kubusiów to nie W czasie retinoidów unika się marchwi w każdej postaci. Po zakończeniu lepiej też unikać soków ze sklepów. Najlepiej przerzucić się na sokowirówkę. Serio pięknie działają soki i na skórę i na figurę.

Ale mi się zrymowało
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:33   #4151
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Moja Pani dermatolog również mówiła, żeby unikać witaminy A przyjmowanej doustnie w lekach, jak i w pokarmach.

Dzisiaj 9 dzień. Jedyne objawy to jak na razie wysuszenie ust (chociaż były suche już od 2 dni przed przyjmowaniem Akne) oraz to, że 'wysadziło' mnie małymi podskórnymi syfkami, tzw. kaszka. Oby czas mijał szybko, bo chcę się już cieszyć ładną buzią...
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 20:41   #4152
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

jak się leczylam izotekiem dermatolog wypisala mi rzeczy ktorych kategorycznie mam nie jesc, i marchew byla na pierwszym miejscu. wlasnie ze wzgledu na wit A, dziwie sie że Twoja derma Ci tego nie powiedziala... nie można jeszcze sera żołtego i nic co ma wit A w jakis znaczych ilosciach.
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 21:28   #4153
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A sera zoltego dlaczego nie mozna jesc?Przeciez w nim jest duzo tłuszczu,a w tluszczach witamina A sie rozpuszcza. Ja ser zolty musialam odstawic i tak,bo mi cholesterol skoczyl:P
Dobra,mam nadzieje,ze nic mi sie nie stanie od kilograma marchewki zjedzonego w przeciagu 5 dni W kazdym razie jeszcze zyje
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 08:12   #4154
edzia1978
Rozeznanie
 
Avatar edzia1978
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

pisałam tu kiedys ze koncze tetralysal.dzisiaj ide dodermatologa i konczymy kuracje u mnie zakonczona sukcesem.na prawde buzia moja nigdy tak nie wyglądała.do tego mam epiduo.jednak na 80% wiem ze wróce pewnie do niej bo czytam i czytam i prawie nikomu tetralysal nie pomógł na zawsze.dlatego pewnie zawitam tu do was za jakis czas ale od ok m-ca was podczytuje codziennie i mam pytanie
piszecie ze po zakonczonej kuracji macie dziurki w twarzy po trądziku czy to jest jakis efekt uboczny retinoidów czy poprostu tradzik jest tak wielki ze zostawia slady.prosze napiszcie mi bo to mi spokoju nie daje.bo np po antybiotyku buzka jest gładziutka i ani jednego przebarwienia.ale to pewnie efekt epiduo.dlaczego po retinoidach tak nie jest? a moze jest u niektórych w zaleznosci od nasilenia?
i jeszcze raz pytam ile macie lat?ja 33 takze u mnie nie jest to młodzienczy tradzik ani tez hormonalny bo sa ok.
__________________
edzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 08:56   #4155
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez edzia1978 Pokaż wiadomość
piszecie ze po zakonczonej kuracji macie dziurki w twarzy po trądziku czy to jest jakis efekt uboczny retinoidów czy poprostu tradzik jest tak wielki ze zostawia slady.prosze napiszcie mi bo to mi spokoju nie daje.bo np po antybiotyku buzka jest gładziutka i ani jednego przebarwienia.ale to pewnie efekt epiduo.dlaczego po retinoidach tak nie jest? a moze jest u niektórych w zaleznosci od nasilenia?
i jeszcze raz pytam ile macie lat?ja 33 takze u mnie nie jest to młodzienczy tradzik ani tez hormonalny bo sa ok.
19lat

1. Może to być spowodowane wysypem, podczas brania retinoidów proces gojenia jest zaburzony, więc może być tak, że nam się ta skóra odpowiedznio nie zregeneruje. Jeżeli jeszcze dodadkowo wyciskamy pryszcze to to już katastrofa.

Ja mam już od paru lat dzień w dzień jakieś ropielce i mnóstwo zaskórników... nic nie działa, albo krótkotrwale. Pomimo tego, że już od bardzo długiego czasu nie wyciskam pryszczy to jestem chyba z osoba z tendencią do blizn bo juz widze dużą ilość dziur.

2. Gdy pozbywamy się tych wszystkich grud, ropielców itd to te dziury sa bardziej widoczne bo nie ma "gór" na skórze ;p Z reszta my z trądzikim jesteśmy strasznie wrażliwi na punkcie swojej cery także zapewne też wyolbrzymiamy sprawe i dążymy do perfekcji w wyglądzie ;p


Chciałam się zapytać czy jeżeli na noc nie kładę kremu to wystarczy jeżeli rano przetre twarz hydrolantem? czy musze ją wczesniej umyć? tylko, że przy każdym myciu pękaja mi ropielce i potem jest ochydny czarny strup więc wole jak mi to schnie i potem odpada bez "wybuchania". A może zaopatrzyć się w micelara BIODERMY albo AVENE?

I czy mogę hydrolat oczarowy trzymać w lodówce, nawet jeżeli jest napisane żeby trzymać w temp. pokojowiej na opakowaniu? ;p jestem tak rano spuchnięta, że to fajnie łagodzi opuchlizne.
__________________




Edytowane przez milon
Czas edycji: 2011-11-10 o 09:22
milon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 11:51   #4156
little leaf
Raczkowanie
 
Avatar little leaf
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zaczarowany Ogród
Wiadomości: 27
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Nie mogłam korzystać z komputera przez ostatnie dni
Co do marchewki :
podobno lepiej unikać. Oczywiście bez przesady, nic się złego nie stan jeśli zjemy nawet kilka w jeden dzień,ale raczej nie wolno

To mój 11 (12 ?) dzień. Jestem trochę zaskoczona, bo myślałam,że będzie gorzej. Nie wychodzi mi nic na twarzy. Tylko 3 pryszczyki mam na samym dole na lini żuchwy,ale to z własnej winy, bo kombinowałam trochę przy nich ... Skóra trochę wysuszona więc w planach mam ten cały Cetaphil ..
Nie wychodzi mi nic nowego, tylko mam wrażenie, że pory w skórze mi się "pootwierały" . Dekolt mam czyściutki więc chyba pierwszy raz od nie wiem kiedy, mogę zrezygnować z rzeczy po samą szyję !!! Plecy trochę wysypane,ale nie ma tragedii.
Generalnie jest WSPANIALE ! Mam nadzieję, że tak się utrzyma
little leaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:10   #4157
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

a tak na marginesie to czytałam o hiperwitaminozie(dot.wita miny A)i porównujac objawy z tym,co z nami-retinkami-sie dzieje,to wszyscy mamy hiperwitaminoze w czasie kuracji
little leaf przerzucam sie na czerwona kapuste,buraczki i grejfruty,a i na granaty,bo podobno maja najwiecej antyoksydantow.Chociaz watpie czy bede to wszystko jadla w takich ilosciach jak pochlanialam marech. Swoja droga to mam takie jazdy,a to na groszek i pochlaniam groszek puszkami,a to na pieczarki,ogorki swieze,kiszone/kosewrwowe,jajka itd:P Az do znudzenia,a potem znajduje soebie...nowa rzecz
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 06:52   #4158
martewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez amedaheda Pokaż wiadomość
a tak na marginesie to czytałam o hiperwitaminozie(dot.wita miny A)i porównujac objawy z tym,co z nami-retinkami-sie dzieje,to wszyscy mamy hiperwitaminoze w czasie kuracji
Właśnie hiperwitaminoza witamina A, Moze spowodować uszkodzenia wątroby, tak jak za duże dawki izotretynoiny. Zresztą pewnie każda dawka troszkę Ja niszczy.. Może tutaj właśnie o to chodzi aby była hiperwitaminoza? ;D

Ja niestety nie mam czasu na wyciskanie soku z marchwi, a lubie Ja w bokach, dlatego pisałam że pije kubusie. One chyba nie mają cukru nawet.. lubie też taki "świeży sok" z samej marchwi w butelce, pasteryzowany. Nie pije tego duzo, więc zdecydowalam ze nie będę z nich rezygnować, po prostu ograniczę.
martewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:14   #4159
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Mam pytanko czy któraś z Was zażywa Axotret? czy działa? ja pierwszą kurację miałam Aknenorminem, teraz po dwóch latach, powtarzam kuracje, ale 10 mg dziennie. Dostałam recepte na Akne, ale z braku go w aptece, a przy okazji przez niską cenę Axotretu kupiłam ten drugi... a teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam.
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 11:05   #4160
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Myślicie, że podczas kuracji Akne mogę używać podkładu Revlon CS ?
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:42   #4161
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Myślicie, że podczas kuracji Akne mogę używać podkładu Revlon CS ?
A dlaczego by nie? ja używam la roche-posay, unifiance cream satin i jestem zadowolona revlon wydaje mi się jakiś taki... tłusty?-kiedyś użyłam podkładu koleżanki.
PS. Tak się teraz zastanowiłam... i unifianca używam od czasów pierwszej kuracji akne.
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:01   #4162
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez lowers Pokaż wiadomość
A dlaczego by nie? ja używam la roche-posay, unifiance cream satin i jestem zadowolona revlon wydaje mi się jakiś taki... tłusty?-kiedyś użyłam podkładu koleżanki.
PS. Tak się teraz zastanowiłam... i unifianca używam od czasów pierwszej kuracji akne.
Bo w składzie ma alkohol denat (daleko, bo daleko, więc pewnie minimalne ilości, ale jednak...)
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:28   #4163
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

desporadka ja go uzywam,malo tego,mam wersje do cery tlustej/mieszanej. Powiem Ci,ze w okresie strasznego luszczenia sie skory zaden podklad,ktorego uzywalam nie wygladal za dobrze-skorki i tak bylo widac.. Moim zdaniem revlon cs nie powoduje gorszego zlazenia skory. Dla mnie jest to najlepszy z podkladow. Mysle,ze podstawa jest tu dobre nawilzanie na noc i na dzien i po klopocie
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:40   #4164
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez amedaheda Pokaż wiadomość
desporadka ja go uzywam,malo tego,mam wersje do cery tlustej/mieszanej. Powiem Ci,ze w okresie strasznego luszczenia sie skory zaden podklad,ktorego uzywalam nie wygladal za dobrze-skorki i tak bylo widac.. Moim zdaniem revlon cs nie powoduje gorszego zlazenia skory. Dla mnie jest to najlepszy z podkladow. Mysle,ze podstawa jest tu dobre nawilzanie na noc i na dzien i po klopocie
Dzięki bardzo za opinię Właśnie kliknęłam na allegro, też do tłustej i mieszanej Mam nadzieję, że dobrze dobrałam odcień.
A w kremy na dzień i na noc i jestem już zaopatrzona Chociaż mam ochotę jeszcze na ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...o-alergii.html
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:42   #4165
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Dziewczyny czy zdarzyło się wam, że piłyście alkohol ( jakąś małą ilość ) podczas brania izo i , że możliwie przez to spóźnił się wam okres ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:30   #4166
edzia1978
Rozeznanie
 
Avatar edzia1978
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

ja wczoraj byłam u dermatologa i zakonczyłam tetralysal dostałam na podtrzymanie dalej epiduo i jaks masc z antybiotykiem.powiedzcie mi czy kupujecie czasem tansze odpowiedniki.masc która mi zapisała kosztuje 70 zł a odpowiednik 20

jesli chodzi o retinoidy to pytałam ja ale na razie nic mi nie powiedziała.ze u mnie na razie nie trzeba ze epiduo to tez retinoid.wyciagajac ją o efekty retinoidów nie dała sie wpedzic w kozi róg twierdzi ze pomagaja oby.ale wygadała sie ma 25 letnia córke która tez ma tradzik i tez tak jak u mnie nie jest on hormonalny.brała retinoidy ale miała nawrót.wiecej ich brac nie bedzie bo pochodzi z rodziny o tendencji to niedoczynnosci tarczycy a retinoidy czesto do tego doprowadzają ale ciekawe czy pyta wczesniej o to swoje pacjentki takze trzeba uwazac
__________________
edzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:42   #4167
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zdarzyło się wam, że piłyście alkohol ( jakąś małą ilość ) podczas brania izo i , że możliwie przez to spóźnił się wam okres ?
Ja piłam piwo lub drina, czy nalewkę taty, ale to tak raz w tygodniu, niewiele. Nie mam problemów z okresem, ale może dlatego, ze biorę tablety anty. Musiałam podpisać oświadczenie, że będę je brała.
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:15   #4168
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

desporadka też na niego patrzylam,czytam recenzje i ma bardzo dobre,wiec moze sie skusze rowniez
a dziewczyny powiedzcie mi,uzywacie czegos na zmarszczki?Ja jak narazie mam mimicze wokol oczu i jedna pozioma na czole,bo mam tendencje do unoszenia ciagle brwi do gory:P (tak to sobie tlumacze) Nie mniej,chcialabym juz zaczac czegos uzywac,profilaktycznie,bo coraz wiecej badan wskazuje na to,ze lepiej zapobiegac zmarszczkom,niz walczyc z nimi juz jak sie pojawia. Moglybyscie cos polecic?
Mialam probki olsawionego Redermicu C z LRP,ale mnie zapychal,wiec odpada..
anielska diablica ja kilka razy piłam po jednym piwie,raz matini (wieksza ilosc) ale nigdy nic takiego mi sie nie zdarzylo. Jednak moj pierwszy okres przy Izoteku byl spozniony o pare dni. Jesli nie daje Ci to spokoju zrob jutro rano test.
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:22   #4169
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez amedaheda Pokaż wiadomość
a dziewczyny powiedzcie mi,uzywacie czegos na zmarszczki?Ja jak narazie mam mimicze wokol oczu i jedna pozioma na czole,bo mam tendencje do unoszenia ciagle brwi do gory:P (tak to sobie tlumacze) Nie mniej,chcialabym juz zaczac czegos uzywac,profilaktycznie,bo coraz wiecej badan wskazuje na to,ze lepiej zapobiegac zmarszczkom,niz walczyc z nimi juz jak sie pojawia. Moglybyscie cos polecic?
Mialam probki olsawionego Redermicu C z LRP,ale mnie zapychal,wiec odpada..
mam to samo !
i też bym się chętnie dowiedziała
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:48   #4170
ssskakankaaa
Przyczajenie
 
Avatar ssskakankaaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zdarzyło się wam, że piłyście alkohol ( jakąś małą ilość ) podczas brania izo i , że możliwie przez to spóźnił się wam okres ?
mi się zdarzyło ale okres sie nie spóźnił
PS
kupiłam ten krem Avene cicalfate, i zastanawiam się czy mogę go od razu stosować czy po jakimś czasie dopiero? jestem na etapie drugiego miesiąca z Izo....
ssskakankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.