Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 23:01   #1201
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Może akurat się uda?
Mam ten róż u mnie nie ciemnieje, ale innych firm zdarzało się że zmieniały barwę, to samo z bronzerami.
Po prostu trzeba trafić na właściwy - nie znam się dokładnie ale winą może być składnik który w kontakcie w sebum i powietrzem utlenia się.
Dziękuję Ci za zainteresowanie Narazie testowałam róże EDM i Annabelle Minerals i Lily Lolo (on się chyba najmniej ocieplał). Teraz jeszcze czas na testy z Silk Naturals i LaurEss i zobaczymy. Dam znać czy korektor coś pomógł jak już dojdzie.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:52   #1202
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Może akurat się uda?
Mam ten róż u mnie nie ciemnieje, ale innych firm zdarzało się że zmieniały barwę, to samo z bronzerami.
Po prostu trzeba trafić na właściwy - nie znam się dokładnie ale winą może być składnik który w kontakcie w sebum i powietrzem utlenia się.
Tez mi sie wydaje, ze to moze byc wina reakcji skory z jakims skladnikiem, ja akurat mialam taki problem zarowno z rozami jak i z podkladami EDM, a wszystkie inne ktore probowalam byly ok...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 13:49   #1203
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, może któraś z Was coś poleci. Niby mam suchą skórę, ale po jakimś czasie zaczyna się świecić, mimo użycia pudru matującego. Używałam Pixie, formuła NF była znośna, ale nowa CP, raczej nie dla mnie, bardzo podkreśla suche skórki, jest trochę ciężka. Zima się zbliża i zastanawiam się, czy wrócić do minerałów czy lepiej nie. Jeśli któraś z Was też ma wrażliwą, cienką skórę, suchą lub mieszaną (sama już nie wiem), widoczne pory, naczynka, to czekam na jakieś podpowiedzi, co się u Was sprawdza.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:13   #1204
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam mieszaną, kiedyś widać mi było skórki od 2 lat stosuje nawilżający krem i nie mam z nimi problemu. Stosuje go przynajmniej przed makijażem i jak mam czas to wciągu dnia lub wieczorkiem jak nie mam makijażu. I na to podkład mam i formułę mat i półmat i obydwie nie wysuszają mi skóry. Ja lubie swój podkład Olive fair mat ale wiadomo, że sama musisz spróbować co Tobie pasuje
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:09   #1205
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Minerals Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną, kiedyś widać mi było skórki od 2 lat stosuje nawilżający krem i nie mam z nimi problemu. Stosuje go przynajmniej przed makijażem i jak mam czas to wciągu dnia lub wieczorkiem jak nie mam makijażu. I na to podkład mam i formułę mat i półmat i obydwie nie wysuszają mi skóry. Ja lubie swój podkład Olive fair mat ale wiadomo, że sama musisz spróbować co Tobie pasuje
Olive fair, nie znam. Najlepiej gdyby ktoś miał porównanie z Pixie, bo ja tylko ich podkładów używałam. A co do kremów, to stosuję, na dzień, na noc itp. robię co mogę, ale mam cienką skórę i łatwo się przesusza.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:08   #1206
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja bym Ci poleciła Meow w formule Flawless Feline, albo Lumiere w formule Cashmere Jeśli Breena 3 była kolorystycznie ok, to z Meow wypróbuj Abyssinian 3 a z Lumiere Light Medium Golden, oczywiście najpierw próbki
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:53   #1207
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was coś poleci. Niby mam suchą skórę, ale po jakimś czasie zaczyna się świecić, mimo użycia pudru matującego. Używałam Pixie, formuła NF była znośna, ale nowa CP, raczej nie dla mnie, bardzo podkreśla suche skórki, jest trochę ciężka. Zima się zbliża i zastanawiam się, czy wrócić do minerałów czy lepiej nie. Jeśli któraś z Was też ma wrażliwą, cienką skórę, suchą lub mieszaną (sama już nie wiem), widoczne pory, naczynka, to czekam na jakieś podpowiedzi, co się u Was sprawdza.
mam podobne problemy z cerą- naczynkowa, niby sucha jak wiór i cienka, ale bardzo lubi się świecić po kilku godzinach. wypróbowałam hektolitry kremów i nie znalazłam takiego, który by mi odpowiadał, za to bardzo polecam oleje, np arganowy na teraz jest super. a z minerałów wypróbuj koniecznie lumiere ff. zawsze mi się wydawało, że nie lubię formuły mocno kryjącej, ale ta od lumiere jest bardzo fajna- ładnie kryje naczynka i w ogóle nie podkreśla suchych skór i nie wysusza tak jak vv. nie zniechęcaj się do minerałów
deluce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 09:26   #1208
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ale FF z Lumiere przy cerze mieszanej włazi w pory i warzy się w strefie T - wiem, że nie tylko ja mam z nią takie niemiłe doświadczenia ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mineralny.html ). Dlatego polecam Casmere i FF z Meow. Kryją przyzwoicie i nie robią ciasta na twarzy
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:38   #1209
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny chciałam się zapytać, czy zamawianie próbek z lilylolo.co.uk jest "bezpieczne"? Nigdy nie zamawiałam nic z zagranicznych stron i nie wiem czy mogę mieć pewność, że te próbki do mnie dojdą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:29   #1210
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki za podpowiedzi A stosowałyście te formuły w zimie, przy mrozach itp.? Moja skóra coraz lepiej wygląda, już nie jestem czerwona jak burak (biorę żelazo na anemię i wit. B) i nie chciałabym, żeby przez zimę się pogorszyło. I jak to wygląda cenowo, skąd najlepiej zamawiać i gdzie jest najtaniej? Może któraś z dziewczyn z Krakowa chciałaby się pozbyć próbek?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 13:53   #1211
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Ale FF z Lumiere przy cerze mieszanej włazi w pory i warzy się w strefie T - wiem, że nie tylko ja mam z nią takie niemiłe doświadczenia ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mineralny.html ). Dlatego polecam Casmere i FF z Meow. Kryją przyzwoicie i nie robią ciasta na twarzy
aha, i ja tak miałam ale tylko z lucyną i lolo lumiere nie włazi i pięknie jest ale tylko na olejach, bo z kremami warzyło się wszystko...
deluce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 17:27   #1212
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Ale FF z Lumiere przy cerze mieszanej włazi w pory i warzy się w strefie T - wiem, że nie tylko ja mam z nią takie niemiłe doświadczenia ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mineralny.html ). Dlatego polecam Casmere i FF z Meow. Kryją przyzwoicie i nie robią ciasta na twarzy
MysiaJadwisia, mogłabyś napisać czy krycie cashmere Lumiere i FF Meow jest podobne? od jakiegoś czasu używam FF z Lumiere ale zaczął mi się brzydko ważyć. niestety cashmere nie testowałam, rzuciłam się od razu na najbardziej kryjącą formułę
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:32   #1213
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Uważam, że Cashmere ma przyzwoite krycie i fajne wykończenie, ale nie umiem go pod względem krycia porównać do FF z Meow, bo od dawna mieszam Cashmere z innymi podkładami (mam biga ciut za ciemnego i go tuninguję ). Zależy też, co się ma do ukrycia - u mnie się sprawdza do wyrównania kolorytu (mam piegi i przebarwienia) i do ukrycia porów. Podobnie jak Meow daje taki hmm zdrowy, promienny efekt.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 12:56   #1214
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, uzywacie mineralow zimą czy lepiej znalezc na ten okres tradycyjny podklad?
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:10   #1215
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

ja uzywam mineralów bez wzgledu na pore roku. zdecydowanie wazniejsza jest wlasciwa pielegnacja cery w tym czasie
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 22:54   #1216
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

ja też cały rok i cały rok pod frakcję sojową
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:01   #1217
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A co polecacie na wykończenie, żeby zmatowić, ale nie wysuszyć skóry? Mi po 3/4h skóra się błyszczy, ale z bliska, np. na czole wygląda na suchą, podkład jakby się ścierał nierównomiernie.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:10   #1218
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja też cały rok i cały rok pod frakcję sojową
jak nakładasz podkład później na buzię? Stemplujesz twarz, czy rozcierasz? Zastanawiam się nad kupnem tej mazidlowej frakcji. Ona ma płynną konsystencję? Tj. nie trzeba jej podgrzewać przed nałożeniem? Jak się sprawuje na cerze mieszanej wiesz może? Na mazidlach piszą, że jak najbardziej się nadaje i jest niekomodenna, prawda to
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:33   #1219
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzywacie mineralow zimą czy lepiej znalezc na ten okres tradycyjny podklad?
Pewnie, że używam

Muszę jednak odczekać kilka minut po nałożeniu kremu - bo zimą używam tych bardziej treściwych
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 12:16   #1220
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Po roku używania minerałów (różnych) zagapiłam się i za późno zamówiłam.
Myślę sobie - przez kilka dni z jakimś płynnym podkładem dam radę. Minęły 2 dni a moja twarz wygląda strasznie...takiego wysypu dawno nie miałam... Ach minerałki przylatujcie szybciej do mnie!!

Macie też czasem pokusę, żeby użyć fluidu i nie machać tym pędzlem tyle?
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:27   #1221
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

mam pytanie i prośbę o radę.

Zapomniałam sobie zamówić kolejne opakowanie minerałów i przez około tydzien jestem skazana na fluid (niestety mamy długi weekend więc nie licze na cuda ze strony poczty polskiej)

Po drugim dniu używania już mam wysyp i jestem załamana - zwłaszcza, że miałam leczyć cere a nie "kopać leżącego".

Czy macie pomysł co z tym zrobić? Zmywam makijaż micelem z biodermy jak tylko wracam do domu, i zastanawiam się czy na taki wysyp lepiej jest ograniczyć pielęgnację czy właśnie atakować jakąs maseczką z glinki itp?
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:50   #1222
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

U mnie wysypy na brodzie są nielikwidowalne środkami żadnymi - próbowałam ograniczać i atakować, ale bezskutecznie (u mnie to podobno hormony powodują). Z własnego doświadczenia ( i z rozmowy z dermatologami i kosmetyczkami) wiem, że nie jest dobrze przesadzać z nadmierną pielęgnacją, a przy tym oczyszczać dokładnie..
Ogólnie zależy od powodu Twojego wysypu na twarzy..

I właśnie w związku z tym moim wysypem myślałam na przerzuceniem się na minerały - chciałabym wiedzieć ile z was RZECZYWIŚCIE zauważyło poprawienie się cery?
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:36   #1223
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja zauważyłam

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
mam pytanie i prośbę o radę.

Zapomniałam sobie zamówić kolejne opakowanie minerałów i przez około tydzien jestem skazana na fluid (niestety mamy długi weekend więc nie licze na cuda ze strony poczty polskiej)

Po drugim dniu używania już mam wysyp i jestem załamana - zwłaszcza, że miałam leczyć cere a nie "kopać leżącego".

Czy macie pomysł co z tym zrobić? Zmywam makijaż micelem z biodermy jak tylko wracam do domu, i zastanawiam się czy na taki wysyp lepiej jest ograniczyć pielęgnację czy właśnie atakować jakąs maseczką z glinki itp?
Czego używasz z minerałów? Na Balickiej możliwy odbiór osobisty EDM i LilyLolo. http://kosmetyki-mineralne.com/
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:27   #1224
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Niestety u mnie "niespodzianki" (chociaz wcale nie sa tak niespodziewane) tez zwiazane sa z hormonami, zawsze przed okresem moja twarz wygląda gorzej, później dwa tygodnie doprowadzam ją do stanu "w miare", a za pare dni wszystko zaczyna sie od początku. Do tego juz przywykłam i chyba tylko czas może mnie uratować - kiedys pryszcze i zaskórniki pojawiały mi się na czole i nosie, teraz przeniosły się na policzki, brode i szyję więc może za niedługo wyniosą się całkiem.

Mimo wszystko uzywajac minerałów też zauważyłam poprawę. Po prostu skóra jest w lepszej kondycji, nie jest już taka zmeczona i wiotka.

No a teraz odstawiłam z musu minerały na kilka dni i od razu moja twarz sie zbuntowała...

Chociaż nie uzywam LL ani EDM ale dobrze wiedzieć, że jest opcja odbioru osobistego.

PS. ten kto otworzy stacjonarny sklep z mineralami bedzie milionerem!
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:47   #1225
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
jak nakładasz podkład później na buzię? Stemplujesz twarz, czy rozcierasz? Zastanawiam się nad kupnem tej mazidlowej frakcji. Ona ma płynną konsystencję? Tj. nie trzeba jej podgrzewać przed nałożeniem? Jak się sprawuje na cerze mieszanej wiesz może? Na mazidlach piszą, że jak najbardziej się nadaje i jest niekomodenna, prawda to
stosuję frakcję z Naturalisa, niestety ta z Mazideł miała za dużo grudek. Podkład rozcieram bez problemu - wiadomo, jak nałożę za dużo frakcji to skóra jest trochę tłusta dlatego muszę dłużej odczekać aż się wchłonie. Konsystencja - dla mnie to taki stary, zaschnięty miód :P Co do skóry mieszanej to pewnie jak najbardziej się nada.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 17:01   #1226
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość

PS. ten kto otworzy stacjonarny sklep z mineralami bedzie milionerem!
wątpie chyba boom na te kosmetyki już minął...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:33   #1227
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
wątpie chyba boom na te kosmetyki już minął...
a ja przyznam ze bym tam kupowała :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:59   #1228
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Co byście poleciły dla osoby dopiero zaczynającej przygodę z minerałami (chodzi mi o podkład). ?
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:54   #1229
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Co byście poleciły dla osoby dopiero zaczynającej przygodę z minerałami (chodzi mi o podkład). ?
Jakieś ławo dostępne, nie drogie. Ja próbowałam Lumiere, Lucy, LilyLolo, EDM. Zdecydowałam się na bigi Lucy i Lumiere. Ale musisz próbować, bo każdemu co innego pasuje Powodzenia!
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 21:00   #1230
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, czemu minerały mi się ważą?
Najpierw nawilżam buźkę kwasem hialuronowym z olejem tamanu. Później jako primera używam Jadwigi. Póżniej EDMu intensive base, bo mam co ukryć. Najpierw stempluje, później kółkami wcieram. Później punktowo korektor EDM i na to znów Jadwigę. Czy za dużo tego?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.