Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 09:33   #4141
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

HEJ zaraz zmykam do fryzjera zabieram syoss 9-5 i bede robiła odrosty a na koniec chwilka na całośc no i troszke podetne zeby już pomalutku je zrównac jak wróce bedą fotki .....pa.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:37   #4142
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Enchanted
Wlasnie dzwonilam do mojego przewoznika i zapewnial ze w calej swojej karjerze nie bylo tak aby musieli odwolac wyjazd. Sa spoznienia ale dojezdzaja. To siup po kawke abys nie przybila gwozdzia dzisiaj w stolik.
A ja dzis nawet mam ciasto do kawki.


no to nam sie dziewczynki zbulwersowaly.Ale sie nie dziwie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:37   #4143
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ zaraz zmykam do fryzjera zabieram syoss 9-5 i bede robiła odrosty a na koniec chwilka na całośc no i troszke podetne zeby już pomalutku je zrównac jak wróce bedą fotki .....pa.
więc czekamy powodzenia!
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:40   #4144
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Astra85 nie wiem do jakiej szkoly chodzi Blond Bunny,ale ja chodzę do TEB EDUKACJA,szkoła jest darmowa. Dwuletnia, zjazdy są co drugi weekend w sobote i niedziele chociaż teraz mam,że zjazd co tydzień,ale tylko w soboty.
Dużo pracy samodzielnej, sądze,że żeby być fryzjerką taka szkoła nie wystarczy,dużo nauki w domu no i przede wszystkim ćwiczeń. Po 2 latach piszesz egzamin,aby uzyskać tytuł technika.

I tu pytanie BlondBunny do Ciebie czym sie rozni technik od czeladnika?? i Co jest lepsze?? Wcześniej mialam sie zapytac,ale jakos mi z glowy wylecialo

HopeMagda czekamy na fotki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:45   #4145
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
eNchaNted
U mnie nie ma wlasnie tej c12. Gdy by byla to juz bym nia zrobila bo odeost to masakryczny. Z reszta pokaze wam wszysko ja bede juz farbowac.
No wlasnie my tez sie mozemy zamieniac jak chcemy dla szefa jest nie wazne kto pracuje ale ktos musi byc. Od nowego roku chce wziasc jeszcze druga prace dodatkowa na 2 godz.dziennie tak ze bedzie sie dzialo. Ale tylko od poniedzialku do piatku.
Adzi, jak możesz to powiedz co to za praca, a nie będą one ze sobą kolidować?
No i jak masz taką możliwość to ja bym zmieniła termin wyjazdu na wcześniejszy, żeby ze spokojem na te święta dotrzeć, a nie później się niepotrzebnie denerwować

Normalnie ja te pytania zostawię bez komentarza

Byłam wczoraj na zakupach, chciałam dokupić jedna rzecz do prezentu tż i oczywiście nie znalazłam tego nigdzie więc dzisiaj powtórka z rozrywki a pod centrami jest tak ciężko zaparkować ,że szok. No ale czego się nie robi dla TŻ

Wiecie co a mnie tak kusi, żeby położyć farbkę wcześniej chociaż w niedziele 19 bo do 20 długo jeszcze
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:46   #4146
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Enchanted
Wlasnie dzwonilam do mojego przewoznika i zapewnial ze w calej swojej karjerze nie bylo tak aby musieli odwolac wyjazd. Sa spoznienia ale dojezdzaja. To siup po kawke abys nie przybila gwozdzia dzisiaj w stolik.
A ja dzis nawet mam ciasto do kawki.


no to nam sie dziewczynki zbulwersowaly.Ale sie nie dziwie.
Adzi bo ile mozna?? Każda z nas stara sie pomoc nowej osobie,ale jak widzisz,że ktoś to wykorzystuje i zadaje Ci durne pytania typu "Jakiej firmy jest kąpiel rozjaśniająca?" to nie sposób się nie zdenerwować, poważnie wystarczy tylko wpisać w google....
Ta ma zepsuty komputer,ta nie ma czasu,bo ma male dziecko, ta pyta,bo od tego jkest watek i tak w kolko... A pozniej jeszcze nas obrazaja,że blondynki to glupie,puste,że nawet nie moga pomoc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:47   #4147
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Enchanted
Wlasnie dzwonilam do mojego przewoznika i zapewnial ze w calej swojej karjerze nie bylo tak aby musieli odwolac wyjazd. Sa spoznienia ale dojezdzaja. To siup po kawke abys nie przybila gwozdzia dzisiaj w stolik.
A ja dzis nawet mam ciasto do kawki.


no to nam sie dziewczynki zbulwersowaly.Ale sie nie dziwie.
Już mam kawke i drugie śniadanko powinnam dotrwać jakoś do końca dnia
Smacznego, a jakie ciacho wcinasz?

To tyle dobrze. Ale jak masz możliwość wyboru, to jak przybędziesz do PL wcześniej to szybciej będziesz jasną blondyneczka zastanów się
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 09:47   #4148
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00049.jpg (64,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00038.jpg (91,1 KB, 42 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:01   #4149
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Czy nowe osoby cokolwiek czytaja?
Zacznijcie czytac, chyba nikt tu nie jest analfabeta.
Mozna skorzystac z wyszukiwarki

To było wałkowane na forum 1000raz, nikt już nie odpowie Ci na to pytanie.

Zadawajcie mądre pytania, po przeszukaniu forum, przepis na kapiej była podawana milion razy

Skoro wiekszosc rzeczy bylo juz omowione na forum to jaki jest sens ciagniecia tego forum dalej????bes sensu.Jakim problemem jest odpowiedziec na moje pytanie?Przeszukiwanie calego forum trwa mega dlugo a zwlaszcza z wolnym kompem :/ Czy to tak ciezko zrozumiec???
A poza tym nie ma glupich pytan,za to sa glupie odpowiedzi.
Ten watek jest nie tylko o rozjasnianiu ale i offtopowy, jak sama nazwa wskazuje.
Zaprzyjaźniłysmy się tu, są "stałe" Dziewczyny które bardzo się zżyły ze sobą.
A nowe osoby zawsze są traktowane miło, uprzejmie i z szacunkiem, jeśli oczywiście czytały chociaż kawałek watku.
Po to jest forum, szukam, czytam, wtedy pytam, dopisywane sa nowe rzeczy itd.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
witam kochane

co za dzien miałam poza domem od godziny 9:30 rano do godziny 1:15 w nocy hehe
ale ten cieżki dzien wynagrodzony został romantyczna kolacją w romantycznej restauracji, także nie narzekam
ahh...randki wspaniale potrafią poprawić humor

wiem, już jak będę miec robione refleksy
dziś była już na szczescie ta moja fryzjerka, obejrzała włoski i decyzja zapadła robimy farbą majirel , kolor 10 1/2 1
od góry z wodą 9% a dalsza długośc (tam gdzie kiedyś był balejaż i farba łapie chłodniej- są jakby perłowe niteczki) woda 6 % . Refleksów będzie około 20-stu-tylko na koronie.

Efekt wedle zapewnień fryzjerki ma byc naturalny, świetlisty, refleksy będą w tonacji chłodniejszej żeby się ładnie mieniły na moich złocistych włoskach wszystko pięknie tylko cena - 125 zł, wydaje mi się, że troche sporo jak na takie małe farbowanko no ale...raz się zyje
To Ty widzę randkujesz z jakimś nowym chłopem?

Ta farba to 10/21 czy 10/1?
Jakoś nie moge zrozumieć tego jak to napisałas

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Agata słodka Twoja psinka w ogóle jamniki to takie kochane pieski, u mnie w Krakowie nawet marsz jaminików organizują i wybierają najlepsze psie przebranie ;D
Słyszałam o tym, widziałam nawet zdjęcia, szkoda ze u mnie w mieście nie ma takiego marszu

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A za te refleksy rzeczywiscie troszke z portfela ucieknie, ale jak efekt Ci się spodoba, to wtedy możesz sobie zamawiać majirela i sama robić na takie refleksy to jedna tubka Ci starczy na kilka razy
Ale refleksów się samemu nie zrobi, niestety

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
miłego dzionka Wszystkim
dziś jeszcze wiekszy maraton, bo najpierw zajecia, potem kino a na wieczór taka mini-wigilia ze przyjaciółmi, która się na pewno skonczy imprezką
bye bye
Udanej zabawy Ja miałam rano ćw i już wolne

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatu
"jakiej firmy jest ta kapiel rozjasniajaca"
To pytanie mnie rozwalilo
Brak mi slow
No wlasnie Minimalny wysiłek nie był włozony w czytanie forum.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
forum jest po to zeby szukac a nie pytac 10000razy skoro to juz gdzies jest nie mozesz decydowac czy zamknac ten watek bo on nie jest tylko o farbowaniu" ...i o zyciu gadamy"
nie jestes jedyna co wchodzi robi krzyk i wychodzi jesli chcesz porady to spokojniej troche bo naprawde pisac cos po raz 10000 to juz nudne sie robi...
ja rowniez zanim weszlam na jakikolwiek watek to najpierw go przelecialam zeby wiedziec o czym pisza wogole dziewczyny..


a tak wogole czesc blondaski
agata swietny piesio
infatuated do pozniej
Psina dziękuje

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ zaraz zmykam do fryzjera zabieram syoss 9-5 i bede robiła odrosty a na koniec chwilka na całośc no i troszke podetne zeby już pomalutku je zrównac jak wróce bedą fotki .....pa.
To fryzjerka Ci maluje?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?
Ale fajne
Ale mega długie
Z pieczątką, no no Pani Szefowa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:03   #4150
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka bardzo ladne kolory i zdobienia dla mnie troszke krotsze by sie nadawaly tylko duzo pisze i korzystam z komputera i dlatego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:05   #4151
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Astra85 nie wiem do jakiej szkoly chodzi Blond Bunny,ale ja chodzę do TEB EDUKACJA,szkoła jest darmowa. Dwuletnia, zjazdy są co drugi weekend w sobote i niedziele chociaż teraz mam,że zjazd co tydzień,ale tylko w soboty.
Dużo pracy samodzielnej, sądze,że żeby być fryzjerką taka szkoła nie wystarczy,dużo nauki w domu no i przede wszystkim ćwiczeń. Po 2 latach piszesz egzamin,aby uzyskać tytuł technika.

I tu pytanie BlondBunny do Ciebie czym sie rozni technik od czeladnika?? i Co jest lepsze?? Wcześniej mialam sie zapytac,ale jakos mi z glowy wylecialo
dzieki
wydaje mi sie ,ze czeladnik to stopien kwalifikacji zawodowych stwierdzajacy umiejetnosci praktyczne i teoretyczne,tytul mozna uzyskac przez zdanie egzaminu przed komisja Izb rzemieslniczych
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 10:09   #4152
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Ale fajne
Ale mega długie
Z pieczątką, no no Pani Szefowa
a wzielam co bylo pod ręką bo telefonu nie moglam bo nim zdjecie robilam... a ja pracuje w cyfrowym polsacie i ciągle na kompie piesze i nie przeszkadza mi to, a nawet mi sie podoba

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka bardzo ladne kolory i zdobienia dla mnie troszke krotsze by sie nadawaly tylko duzo pisze i korzystam z komputera i dlatego
no zrobila mi dokladnie jak chcialam tylko brokat dala po skosie... a cyrkonie dala na paznokieć serdeczny i kciuk
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:10   #4153
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?

super paznokcie,takie rozowiutkie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:12   #4154
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?
ulala jakie szponki różowiutkie
dla mnie bomba!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale refleksów się samemu nie zrobi, niestety
Snow robi samodzielnie i jej wychodzą
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:15   #4155
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dzieki
wydaje mi sie ,ze czeladnik to stopien kwalifikacji zawodowych stwierdzajacy umiejetnosci praktyczne i teoretyczne,tytul mozna uzyskac przez zdanie egzaminu przed komisja Izb rzemieslniczych
bo u mnie są osoby,które mają stopień czeladnika,to po co im ten technik??

bo wychodzi na to,że czeladnik chyba lepszy?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:22   #4156
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Marejta
No nie ma co sie dziwic przed swietami to jest jakas masalra. Ludzie szaleja na calego. Mam nadzieje ze uda Ci sie znalesc to co szukasz.
A co do dodatkowej pracy to miala bym za zadanie pozadkowac bioro. Paiery na swoje miejsce segregatory biorko oporzadzic wyzucic smieci i odkurzyc. Tala dodatkowa praca na dwie godz.dziennie. Nie kolidowala by bo moge chodzic tam przed praca lub po to juz zalezy ode mnie bo i tak mam klucze. Daja mi na to 2 godz. A ja sie wyrabiam w godz.i ide do domu. I wystawiam rachunek na 400€. Tu jest fajnie pod tym wzgledem bo jak sie chce jest mnustwo mozliwosci sobie dorobic.


Blond Princessa
Wiem,wiem mnie tez to drazni ale coz mozna na to poradzic. Niedenerwuj sie jeszcze nie raz trafi nam sie jeszcze taka czarna owieczka. Bunny a Ty mi tak nie zartuj bo zawalu dostane. Ja Ci tu zaras opuszcze watek.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:22   #4157
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Znalazłam coś,że technik moze uczyc innych,bo jest rownoznaczny z Mistrzem ( ale chyba tylko w Polsce?) a czeladnik nie może,ale jak ma sie czeladnika to Pracodawcy lepiej patrza,bo wiadomo,że masz jakies doswiadczenie,a przy techniku nie koniecznie.
I tak malo z tego rozumiem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:28   #4158
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wydaje mi sie ze po szkole zawodowej ,zeby miec kwalifikacje do wykonywania zawdou wlasnie ten egzamin na czeladnika sie zdaje,ale nie jestem pewna
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:30   #4159
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Smile Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Już mam kawke i drugie śniadanko powinnam dotrwać jakoś do końca dnia
Smacznego, a jakie ciacho wcinasz?

To tyle dobrze. Ale jak masz możliwość wyboru, to jak przybędziesz do PL wcześniej to szybciej będziesz jasną blondyneczka zastanów się
Powiem ale nie krzyczec ze robie smaka. Takie z bita smietana i ajerkoniakiem Taki ala torcik.
No ale mi to burzy wszystkie plany dlatego ciezko mi pojac decyzje. Ale do wieczora mam czas jeszcze przemyslec sprawe.
Jak mozesz mnie tak kusicic tym farbowaniem. Przeciesz wiesz ze juz w lustro patrzec nie moge. Jak mozesz. Jestes okrutna.

Kotka
Ladne pazurki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 10:40   #4160
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Blond bunny mam pytanko- co to za szkola fryzjersk,do ktorej chodzisz,ile trwa itp,mogla bys mi cos o tym napisac,chcialabym sie przebranzowic i zostac fryzjerka
Chodzę do studium 2 letniego, policealnego zaocznego. Zjazd co 2 tydzień w weekend, zajecia od rana do wieczora. W tym roku kończę.
Płace 100zl miesiecznie. nazwy szkoły reklamować nie będę Zresztą i tak z innych miast jesteśmy.
Ode mnie tylko tyle że gdybym mogła cofnąć czas to bym inaczej się kształciła. Zrobiłam liceum humanistyczne a potem 3 lata studiów polonistycznych ktore rzuciłam i straciłam mnóstwo czasu...
Dziś poszłabym do technikum fryzjerskiego bo tam naprawdę można sie fryzjerstwa nauczyć.
Szkół typu mojego czy princeski nie polecam, bo kadra nauczycielska ma duże braki, nie zawsze potrafi wiedzę przekazać, trzeba sie samemu mnóstwo uczyć, na zajęciach ciągły chaos... U mnie na roku materiał ogarnia tylko 2 osoby- ja i chłopak który byl na stażu a teraz robi papier tylko.
Zastanowiłabym sie raczej nad kursami fryzjerskimi- są rózne stopnie trudności ,dużo dyplomów do zrobienia no i oczywiście staż lub szkolenie w jakim salonie na początek za darmo jako pomoc fryzjerska.

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ zaraz zmykam do fryzjera zabieram syoss 9-5 i bede robiła odrosty a na koniec chwilka na całośc no i troszke podetne zeby już pomalutku je zrównac jak wróce bedą fotki .....pa.
Czekam z niecierpliwościa na efekty.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Astra85 nie wiem do jakiej szkoly chodzi Blond Bunny,ale ja chodzę do TEB EDUKACJA,szkoła jest darmowa. Dwuletnia, zjazdy są co drugi weekend w sobote i niedziele chociaż teraz mam,że zjazd co tydzień,ale tylko w soboty.
Dużo pracy samodzielnej, sądze,że żeby być fryzjerką taka szkoła nie wystarczy,dużo nauki w domu no i przede wszystkim ćwiczeń. Po 2 latach piszesz egzamin,aby uzyskać tytuł technika.

I tu pytanie BlondBunny do Ciebie czym sie rozni technik od czeladnika?? i Co jest lepsze?? Wcześniej mialam sie zapytac,ale jakos mi z glowy wylecialo

HopeMagda czekamy na fotki
Technik to tytuł po zdaniu egzaminu pisemnego.
Czeladnik po zdaniu egzaminu zawodowego praktycznego.
W mojej szkole jednego dnia zdajemy pisemny a kolejnego praktyczny za dodatkową opłatą i w ten sposób mamy technika-czeladnika- jest to ten sam stopień.
Z tym że jesli masz tylko technika to moga cie nie chcieć zatrudnić w salonie, a jak masz samego czeladnika to juz cie wszędzie zatrudnią.
Licza sie też oceny na egzaminach.
To szkoła powinna wam praktyczny zalatwić, jeśli tego nie robi to trzeba zlożyć wniosek do cechu lub izby rzemieślniczej i oni nakierują.
Sam tytuł technika jest bez sensu.
Jak masz już czeladnika to możesz robić mistrza- tytuł najwyższy ale egz. bardzo trudny.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?
Kotka zdobienie ok ale to żel czy akryl? Dużo zapłaciłaś? Robiłaś w salonie czy u osoby prywatnej? Na tipsie czy formie? Bo mam wrazenie że troche płaskie są i z kciukiem coś jest nie tak... ale nie jest źle. Pisze szczerze.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dzieki
wydaje mi sie ,ze czeladnik to stopien kwalifikacji zawodowych stwierdzajacy umiejetnosci praktyczne i teoretyczne,tytul mozna uzyskac przez zdanie egzaminu przed komisja Izb rzemieslniczych
Wyżej napisalam jak to jest

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a wzielam co bylo pod ręką bo telefonu nie moglam bo nim zdjecie robilam... a ja pracuje w cyfrowym polsacie i ciągle na kompie piesze i nie przeszkadza mi to, a nawet mi sie podoba

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



no zrobila mi dokladnie jak chcialam tylko brokat dala po skosie... a cyrkonie dala na paznokieć serdeczny i kciuk
Widać że jesteś zadowolona!

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Marejta
No nie ma co sie dziwic przed swietami to jest jakas masalra. Ludzie szaleja na calego. Mam nadzieje ze uda Ci sie znalesc to co szukasz.
A co do dodatkowej pracy to miala bym za zadanie pozadkowac bioro. Paiery na swoje miejsce segregatory biorko oporzadzic wyzucic smieci i odkurzyc. Tala dodatkowa praca na dwie godz.dziennie. Nie kolidowala by bo moge chodzic tam przed praca lub po to juz zalezy ode mnie bo i tak mam klucze. Daja mi na to 2 godz. A ja sie wyrabiam w godz.i ide do domu. I wystawiam rachunek na 400€. Tu jest fajnie pod tym wzgledem bo jak sie chce jest mnustwo mozliwosci sobie dorobic.


Blond Princessa
Wiem,wiem mnie tez to drazni ale coz mozna na to poradzic. Niedenerwuj sie jeszcze nie raz trafi nam sie jeszcze taka czarna owieczka. Bunny a Ty mi tak nie zartuj bo zawalu dostane. Ja Ci tu zaras opuszcze watek.
Już mnie nie ma i co mi zrobisz jak mnie złapiesz?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Znalazłam coś,że technik moze uczyc innych,bo jest rownoznaczny z Mistrzem ( ale chyba tylko w Polsce?) a czeladnik nie może,ale jak ma sie czeladnika to Pracodawcy lepiej patrza,bo wiadomo,że masz jakies doswiadczenie,a przy techniku nie koniecznie.
I tak malo z tego rozumiem
Technik nie może innych uczyć. Uczyć można jeżeli masz papier ze szkoły fryzjerskiej- obojętnie ktory i przygotowanie pedagogiczno-psychologiczne. Moja szkoła takie daje. takze ja po szkole moge być instruktorem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:50   #4161
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:55   #4162
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Powiem ale nie krzyczec ze robie smaka. Takie z bita smietana i ajerkoniakiem Taki ala torcik.
No ale mi to burzy wszystkie plany dlatego ciezko mi pojac decyzje. Ale do wieczora mam czas jeszcze przemyslec sprawe.
Jak mozesz mnie tak kusicic tym farbowaniem. Przeciesz wiesz ze juz w lustro patrzec nie moge. Jak mozesz. Jestes okrutna.

Kotka
Ladne pazurki.
no i narobiłaś smaka

To zastanów się dogłębnie, bo c12 już czeka w sklepie na Ciebie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:00   #4163
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka zdobienie ok ale to żel czy akryl? Dużo zapłaciłaś? Robiłaś w salonie czy u osoby prywatnej? Na tipsie czy formie? Bo mam wrazenie że troche płaskie są i z kciukiem coś jest nie tak... ale nie jest źle. Pisze szczerze.
żel kochana bo ta dziewczyna robi tylko żelem, ona ma swoj salon zalozyla chyba z rok temu...??? ja u niej robilam pierwszy raz pazurki 2 lata temu na studniówkę! to jest zrobione na tipsie. ona pracowala kiedys w salonie w bolesławcu a teraz ma swój salon. robi najlepsze tipsy i wszyscy ja chwalą ja po znajomości zapłaciłam 60zł a tak u niej kosztują 80zł
zdjecia doklade kciuka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00050.jpg (66,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00051.jpg (69,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00052.jpg (66,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00053.jpg (64,0 KB, 16 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:00   #4164
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Chodzę do studium 2 letniego, policealnego zaocznego. Zjazd co 2 tydzień w weekend, zajecia od rana do wieczora. W tym roku kończę.
Płace 100zl miesiecznie. nazwy szkoły reklamować nie będę Zresztą i tak z innych miast jesteśmy.
Ode mnie tylko tyle że gdybym mogła cofnąć czas to bym inaczej się kształciła. Zrobiłam liceum humanistyczne a potem 3 lata studiów polonistycznych ktore rzuciłam i straciłam mnóstwo czasu...
Dziś poszłabym do technikum fryzjerskiego bo tam naprawdę można sie fryzjerstwa nauczyć.
Szkół typu mojego czy princeski nie polecam, bo kadra nauczycielska ma duże braki, nie zawsze potrafi wiedzę przekazać, trzeba sie samemu mnóstwo uczyć, na zajęciach ciągły chaos... U mnie na roku materiał ogarnia tylko 2 osoby- ja i chłopak który byl na stażu a teraz robi papier tylko.
Zastanowiłabym sie raczej nad kursami fryzjerskimi- są rózne stopnie trudności ,dużo dyplomów do zrobienia no i oczywiście staż lub szkolenie w jakim salonie na początek za darmo jako pomoc fryzjerska.





Technik to tytuł po zdaniu egzaminu pisemnego.
Czeladnik po zdaniu egzaminu zawodowego praktycznego.
W mojej szkole jednego dnia zdajemy pisemny a kolejnego praktyczny za dodatkową opłatą i w ten sposób mamy technika-czeladnika- jest to ten sam stopień.
Z tym że jesli masz tylko technika to moga cie nie chcieć zatrudnić w salonie, a jak masz samego czeladnika to juz cie wszędzie zatrudnią.
Licza sie też oceny na egzaminach.
To szkoła powinna wam praktyczny zalatwić, jeśli tego nie robi to trzeba zlożyć wniosek do cechu lub izby rzemieślniczej i oni nakierują.
Sam tytuł technika jest bez sensu.
Jak masz już czeladnika to możesz robić mistrza- tytuł najwyższy ale egz. bardzo trudny.

Technik nie może innych uczyć. Uczyć można jeżeli masz papier ze szkoły fryzjerskiej- obojętnie ktory i przygotowanie pedagogiczno-psychologiczne. Moja szkoła takie daje. takze ja po szkole moge być instruktorem
czyli ta szkoła jest bezsensu?
w sumie mi tam nie zależy na tytułach,chcialam ta szkole zrobic dla siebie
zobaczymy jak to bedzie, czy nam coś powiedzą, na razie mam zajecia z jedna normalna babka,ktora mowi w miare cos ciekawego, ostatnio bylo o przedluzaniu wlosow,że najlepsze dla blondynek są zgrzewy,bo mozna normalnie farbowac odrosty (na ringi nie mozna,bo ringi sa z metalu chociaz ja swoje na ringi farbowalam i nic sie nie stalo )
ale taka fajna ogarnieta babka i ma swoj salon u nas w miescie i dodatkowo uczy w szkole
zobacze jak z tymi egzaminami bedzie,jak bede sobie radzic,ale to wyjdzie dopiero na pracowni
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:03   #4165
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

blon bunny dzieki za odp
kurcze na stare lata mi sie zachcialo zostac fryzjerka,ale jak skonczylam liceum to nie wiedzialam co chce robic wiec poszlam na studia ,slonczylam je a teraz duzo wysiku musialabym wlozyc zeby sie przebranzowic i zostac fryjerka
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:05   #4166
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Snow robi samodzielnie i jej wychodzą
bo snowhitee jest jakoś fryzjersko uzdolniona
Ale czy Ona robiła na folię?
snowhitee na folię kladłaś refleksy, jak robilas z tyłu?
Odezwij się
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:12   #4167
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
bo snowhitee jest jakoś fryzjersko uzdolniona
Ale czy Ona robiła na folię?
snowhitee na folię kladłaś refleksy, jak robilas z tyłu?
Odezwij się
Proszę nie przeszkadzac Snowwhitee ona nam kupuje pewnie prezenty świąteczne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:22   #4168
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
bo snowhitee jest jakoś fryzjersko uzdolniona
Ale czy Ona robiła na folię?
snowhitee na folię kladłaś refleksy, jak robilas z tyłu?
Odezwij się
No tak ale Infatuated też widocznie jest fryzjersko uzdolniona, skoro tak pięknie sobie grzywe zciachała

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Proszę nie przeszkadzac Snowwhitee ona nam kupuje pewnie prezenty świąteczne
Prezenty później będą teraz jest w placi
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:42   #4169
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Zdjecia po farbowaniu Londa 12/9 perlowy blond

1zdj - przed
2,3 zdj po

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (55,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (73,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg londa.jpg (66,3 KB, 28 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."


Edytowane przez Tygrryska
Czas edycji: 2010-12-17 o 11:47
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:44   #4170
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

tygryska ladnie wyszlo,tylko u mnie na monitorze widac jakbys miala szare pasemko z boku
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.