Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 16:45   #3691
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja go mamI go lubię.Kolejny udany produkt AMB.Fajnie nawilża,szybko się wchłania,buzia po nim jest taka delikatna i świeża.Opakowanie boskie-tak samo dwufazowego koncentratu
I wydajny bardzo.
Dziękuję Ci

AnnaMaria Borlind is THE BEST
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 16:48   #3692
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci

AnnaMaria Borlind is THE BEST


Dziewczyny a ja mam problem i wypowiedzcie się jak wiecie jak to jestJak szampon jest do włosów przetłuszczających się to chodzi o włosy czy skórę głowy?bo ja mam przetłuszczającą się skórę głowy,a włosy suche i w sumie ja nie wiem jaki powinnam kupować szamponczy do przetłuszczających się,bo taki mam skalp czy do suchych,bo takie mam włosy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:02   #3693
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

sa takie szampony do mieszanych
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:31   #3694
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Dziewczyny a ja mam problem i wypowiedzcie się jak wiecie jak to jestJak szampon jest do włosów przetłuszczających się to chodzi o włosy czy skórę głowy?bo ja mam przetłuszczającą się skórę głowy,a włosy suche i w sumie ja nie wiem jaki powinnam kupować szamponczy do przetłuszczających się,bo taki mam skalp czy do suchych,bo takie mam włosy
Ja wychodze z założenia że szampony sa przede wszystkim do oczyszczania skalpu, a odzywki do włosów. Tak więc próbuj szamponów do dobrych do tłustych włosów a odżywek do suchych. Mam tak samo jak ty btw.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 17:33   #3695
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
sa takie szampony do mieszanych
Tylko jak dla mnie to bez sensu,bo nie mam ani skóry głowy mieszanej ani włosów
Nie wiem jak to być powinno

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Ja wychodze z założenia że szampony sa przede wszystkim do oczyszczania skalpu, a odzywki do włosów. Tak więc próbuj szamponów do dobrych do tłustych włosów a odżywek do suchych. Mam tak samo jak ty btw.
Też mi się tak wydawało,ale jak widać miałam wątpliwości jak to jest.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 18:09   #3696
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar no tak wyszło ze chciałam zobaczyc Twoja opinie o kompakcie clinique a wyszło ze ja szpieg i juz od dłuższego czasu podczytuje Was ) ale szpiegowanie mi na dobre wyjdzie

żle sie wyraziłam, szukam czegoś łagodnego do mycia twarzy - kliknelam Twoje mydełka tuli

kupiłam glinke zielona na biolander argile verte i nie wiem czy moge nia myć twarz codziennie czy ona nie wysuszy za mocno? bo powiem że wrazenia po kilkukrotnym umyciu twarzy rewelacujne- wydzielanie sebum zmniejszone, pory mniej widoczne i to uczucie czystości

MF - skoro sa wycofywane to w kwestii myjka to pass bo póxniej było by szlaeństwo by gdzieś kupic to ja dziękuje, szuakm wsród kosmetyków ktore sa na rynku.

nick wymyślil mi mąż


Agula dziekuje za tak mile przyjecie

a kosmetyki Phenome testowałyście,jest tam cos wartego uwagi?

tak jak pisałam mam glinke zielona argile i tu pytanie czy ona mi kuku nie zrobi jak będe nia myła twarz? bo ja mam taki typ typ miesznaje cery która jak tylko za mocno zostanie zmatowiona/oczyszczona to sie buntuje i produkcja sebum murowana :/
czy to mydlo z tuli czarne i z glinka mm stosujecie codziennie? czyli micel na oczy i mydlem reszte twarz tak?

tez mam micel z argile ale czeka w kolejce
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 18:26   #3697
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Moje skromne, rossmannowskie, naturalne zakupy, zdjęcie jeszcze sprzed miesiąca.

Krem alterra - nie wiem co mnie podkusiło, przecież nie ma dobrych recenzji. Ma okropny zapach alkoholu, który wcale się nie ulatnia. Mój nos nie cierpi tego kremu. A poza tym niczym nie zachwyca. Tak jak radziłyście, nie kupię już więcej kremów z alterry.

Szampon alterra - (jak wszystkie alterrowskie szampony dotąd przeze mnie testowane) jest bardzo dobry.

Btw, skorzystam jutro z rossmannowskiej promocji i kupię alterrowską odżywkę z pszenicą i morelą, którą tak zachwalacie. Zastanawiam się jeszcze nad tą z granatem.

hipp żel - w porównaniu do babydreamowskiego ma zdecydowanie bardziej oleistą konsystencję, czasami się klei. Bardzo dobrze nawilża. Jednak niebieski babydream pozostaje nr 1, bo jest lżejszy dla mojej trądzikowej cery i łagodzi podrażnienia, hipp za to bardziej natłuszcza.

ankanazar Mam takie same włosy, skóra głowy tłusta i suche końcówki. Myję je codziennie. Z tego powodu używam szamponów do włosów suchych, bo uważam że z powodu częstego mycia nie powinnam przesuszać tak skóry głowy, to samo z żelami do twarzy.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110250.jpg (25,7 KB, 37 załadowań)
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-07-03 o 18:36
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 18:27   #3698
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a kosmetyki Phenome testowałyście,jest tam cos wartego uwagi?

Ja kilka testowałam - od nich zaczęła się moja zamiana na naturalną pielęgnację
Testowałam:
- piling enzymatyczny
- żel oczyszczajacy do cery z niespodziankami
- krem nawilżający - oil control
- emulsję zwęzającą pory
- krem chłodzący pod oczy
- krem happy pod oczy
- odżywkę do włosów rebulid
- szampon rebulid
- szampon do włosów farbowanych
- odżywkę - mgiełkę
- maskę do włosów
- oliwkę nawilzajacą
- zel chłodzący do stóp

Napisz co cię interesuję, chętnie opisze wrazenia
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 18:41   #3699
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Ja kilka testowałam - od nich zaczęła się moja zamiana na naturalną pielęgnację
Testowałam:
- piling enzymatyczny
- żel oczyszczajacy do cery z niespodziankami
- krem nawilżający - oil control
- emulsję zwęzającą pory
- krem chłodzący pod oczy
- krem happy pod oczy
- odżywkę do włosów rebulid
- szampon rebulid
- szampon do włosów farbowanych
- odżywkę - mgiełkę
- maskę do włosów
- oliwkę nawilzajacą
- zel chłodzący do stóp

Napisz co cię interesuję, chętnie opisze wrazenia

yyyy to poprosze po zdaniu o wszystkich w/w w maire ja bedziesz miała chwilke no i hity prosze napisać
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 18:48   #3700
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anakazar no tak wyszło ze chciałam zobaczyc Twoja opinie o kompakcie clinique a wyszło ze ja szpieg i juz od dłuższego czasu podczytuje Was ) ale szpiegowanie mi na dobre wyjdzie

żle sie wyraziłam, szukam czegoś łagodnego do mycia twarzy - kliknelam Twoje mydełka tuli

kupiłam glinke zielona na biolander argile verte i nie wiem czy moge nia myć twarz codziennie czy ona nie wysuszy za mocno? bo powiem że wrazenia po kilkukrotnym umyciu twarzy rewelacujne- wydzielanie sebum zmniejszone, pory mniej widoczne i to uczucie czystości

MF - skoro sa wycofywane to w kwestii myjka to pass bo póxniej było by szlaeństwo by gdzieś kupic to ja dziękuje, szuakm wsród kosmetyków ktore sa na rynku.

nick wymyślil mi mąż


tak jak pisałam mam glinke zielona argile i tu pytanie czy ona mi kuku nie zrobi jak będe nia myła twarz? bo ja mam taki typ typ miesznaje cery która jak tylko za mocno zostanie zmatowiona/oczyszczona to sie buntuje i produkcja sebum murowana :/
czy to mydlo z tuli czarne i z glinka mm stosujecie codziennie? czyli micel na oczy i mydlem reszte twarz tak?

tez mam micel z argile ale czeka w kolejce
Ten szpieg to taki z uśmiechem był
Mam nadzieję,że będziesz zadowolona z mydełek.Ja przecieram całą twarz micelem i myję codziennie całą twarz tylko mydełkami-raz węglowym,raz z glinką mm

Co do mycia twarzy glinką to wiem,że Korah tak robi i jest bardzo zadowolona

A nick fajny
a kupiłaś almosta?
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
ankanazar Mam takie same włosy, skóra głowy tłusta i suche końcówki. Myję je codziennie. Z tego powodu używam szamponów do włosów suchych, bo uważam że z powodu częstego mycia nie powinnam przesuszać tak skóry głowy, to samo z żelami do twarzy.
pozdrawiam
Za zakupy brawa
A z tymi szamponami to się teraz tak zastanawiam,bo jest promocja na szampony lavera i nie wiem,który kupić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 18:54   #3701
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ten szpieg to taki z uśmiechem był
Mam nadzieję,że będziesz zadowolona z mydełek.Ja przecieram całą twarz micelem i myję codziennie całą twarz tylko mydełkami-raz węglowym,raz z glinką mm

Co do mycia twarzy glinką to wiem,że Korah tak robi i jest bardzo zadowolona

A nick fajny
a kupiłaś almosta?

Za zakupy brawa
A z tymi szamponami to się teraz tak zastanawiam,bo jest promocja na szampony lavera i nie wiem,który kupić
An ja wiem

zamówilam mydelka jeszcze owsiankowe i masle shea - mam nadzieje ze szybko przyjda

w takim razie myje glinka i nakilzam flos lekiem bio tyle ze krem na dzien stosuje na noc bo na alto za ciezki na dzien jednak.

almosta nie kupilam, extreme guerlana po analizie korah ze nie jest tai zly i love
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 18:54   #3702
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

mieszane to wlasnie dla tlustej skory i suchych wlosow niby
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 19:51   #3703
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
An ja wiem

zamówilam mydelka jeszcze owsiankowe i masle shea - mam nadzieje ze szybko przyjda

w takim razie myje glinka i nakilzam flos lekiem bio tyle ze krem na dzien stosuje na noc bo na alto za ciezki na dzien jednak.

almosta nie kupilam, extreme guerlana po analizie korah ze nie jest tai zly i love
A z tych mydełek to ja już sporo przetestowałam i boskie jest kokosowe-do włosów i do ciała.Czekolada taka sobie,nic specjalnego.Owsiane też miałam.A teraz otworzyłam córci mleczne i pięknie pachną jej włoski po nimI jest podobne do kokosowego,szkoda że Ci nie podpowiedziałam,żebyś je wypróbowała

A flos lek sama mam i za ciężki na dzień-też go mam na noc.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mieszane to wlasnie dla tlustej skory i suchych wlosow niby
O to nie wiedziałam o tym
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 19:53   #3704
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witam nową koleżankę- hola ola! Widzę, że już uzupełniasz zbiory, fajnie
Anakazar- niestety z szamponem nie pomogę, ale życzę żebyś znalazła odpowiedni.
A jeśli chodzi o mnie, to... Złożyłam kolejne zamówienie, tym razem na biolanderze Ciekawe kiedy przyjdzie paczka i jak będą mi służyć kosmetyki.
Ale pogoda, co? Szkoda gadać.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 19:59   #3705
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar, kiedyś w hurtowni fryzjerskiej właścicielka tłumaczyła mi, że o ile nie ma się ekstremalnie tłustych włosów to lepiej jest używać szamponów odżywczych niż tych do włosów tłustych, bo przy tych drugich całą resztę głowy nadmiernie wysuszasz. I wywołujesz reakcję odwrotną od zamierzonej, bo włosy szybciej się przetłuszczają. U mnie się sprawdza i kiedyś myłam głowę codziennie, a teraz co drugi dzień. Do włosów przetłuszczających się u nasady dobre są toniki, które nie działają na resztę włosa, a tylko skórę. Tylko z naturalnych to nie mam pojęcia, czy znajdziesz.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 20:06   #3706
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Dziewczyny a ja mam problem i wypowiedzcie się jak wiecie jak to jestJak szampon jest do włosów przetłuszczających się to chodzi o włosy czy skórę głowy?bo ja mam przetłuszczającą się skórę głowy,a włosy suche i w sumie ja nie wiem jaki powinnam kupować szamponczy do przetłuszczających się,bo taki mam skalp czy do suchych,bo takie mam włosy
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Ja wychodze z założenia że szampony sa przede wszystkim do oczyszczania skalpu, a odzywki do włosów. Tak więc próbuj szamponów do dobrych do tłustych włosów a odżywek do suchych. Mam tak samo jak ty btw.
Ja uważam tak jak Hey
I tak jak pisała Ranka słyszałam o szamponach do włosów mieszanych - te wlosy mieszane to chyba takie uproszczenie, bo z tego co czytałam to one własnie są przeznaczone dla osób, które maja inna skóre głowy niz włosy.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anakazar no tak wyszło ze chciałam zobaczyc Twoja opinie o kompakcie clinique a wyszło ze ja szpieg i juz od dłuższego czasu podczytuje Was ) ale szpiegowanie mi na dobre wyjdzie

żle sie wyraziłam, szukam czegoś łagodnego do mycia twarzy - kliknelam Twoje mydełka tuli

kupiłam glinke zielona na biolander argile verte i nie wiem czy moge nia myć twarz codziennie czy ona nie wysuszy za mocno? bo powiem że wrazenia po kilkukrotnym umyciu twarzy rewelacujne- wydzielanie sebum zmniejszone, pory mniej widoczne i to uczucie czystości

MF - skoro sa wycofywane to w kwestii myjka to pass bo póxniej było by szlaeństwo by gdzieś kupic to ja dziękuje, szuakm wsród kosmetyków ktore sa na rynku.

nick wymyślil mi mąż


Agula dziekuje za tak mile przyjecie

a kosmetyki Phenome testowałyście,jest tam cos wartego uwagi?

tak jak pisałam mam glinke zielona argile i tu pytanie czy ona mi kuku nie zrobi jak będe nia myła twarz? bo ja mam taki typ typ miesznaje cery która jak tylko za mocno zostanie zmatowiona/oczyszczona to sie buntuje i produkcja sebum murowana :/
czy to mydlo z tuli czarne i z glinka mm stosujecie codziennie? czyli micel na oczy i mydlem reszte twarz tak?

tez mam micel z argile ale czeka w kolejce
Tak, Korah myje twarz glinka i chwali sobie. Jak bedziesz miała wrazenie, że Cie wysusza to po prostu uzywaj co drugi dzien. Ale myslę, że skoro myjesz nią buzię, a nie trzymasz przez kilka minut codziennie na twarzy, to nie powinna wysuszać.
Mydełka tuli sa bardzo fajne mam 7 miniaturek i testuję 4 z kolei teraz. Jogurtowe z lawendowej farmy super nawilża!
Ja często po namydleniu zostawiam mydełko na 1-2 minutki na twarzy. I tak, mydła do mycia twarzy stosuję codziennie, często 2 razy - wieczorem i rano. Robie tak od roku juz chyba i brak negatywnych efektów. Też mam cere mieszana
Co do mf - ja mam z kolei odwrotnie jak się dowiedziałam, ze wycofują to porobilam zapasy kupiłam nawet żel do mycia twarzy (chociaż nie lubie żeli), bo mam zamiar dodać do niego korund i uywać jako peelingu. Tylko musze obecny peeling wykończyć (który zresztą też tuninguje korundem).
Z tym micelem to różnie dziewczyny stosuja ja tylko oczy, bo nerwowa jestem i nie lubię tymi płatkami po ryju jeździć.... Dlatego proces zmywania twarzy płatkami ograniczyłam do minimum, czyli do usunięcia tuszu z rzęs, a reszta świetnie się zmywa pod prysznicem przy uzyciu mydelka.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 20:11   #3707
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Witam nową koleżankę- hola ola! Widzę, że już uzupełniasz zbiory, fajnie
Anakazar- niestety z szamponem nie pomogę, ale życzę żebyś znalazła odpowiedni.
A jeśli chodzi o mnie, to... Złożyłam kolejne zamówienie, tym razem na biolanderze Ciekawe kiedy przyjdzie paczka i jak będą mi służyć kosmetyki.
Ale pogoda, co? Szkoda gadać.

Mów szybko co zamówiłaś?
Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Anakazar, kiedyś w hurtowni fryzjerskiej właścicielka tłumaczyła mi, że o ile nie ma się ekstremalnie tłustych włosów to lepiej jest używać szamponów odżywczych niż tych do włosów tłustych, bo przy tych drugich całą resztę głowy nadmiernie wysuszasz. I wywołujesz reakcję odwrotną od zamierzonej, bo włosy szybciej się przetłuszczają. U mnie się sprawdza i kiedyś myłam głowę codziennie, a teraz co drugi dzień. Do włosów przetłuszczających się u nasady dobre są toniki, które nie działają na resztę włosa, a tylko skórę. Tylko z naturalnych to nie mam pojęcia, czy znajdziesz.
Ja w sumie nie mam żadnego do przetłuszczających się.Najbardziej o dziwo mi służa te do farbowanychA to co napisałaś do mnie przemawia.Teraz czekam na yesa i dostanę próbkę JMO z cynkiem to zobaczę
Dziękuje za odpowiedz Polta

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja uważam tak jak Hey
I tak jak pisała Ranka słyszałam o szamponach do włosów mieszanych - te wlosy mieszane to chyba takie uproszczenie, bo z tego co czytałam to one własnie są przeznaczone dla osób, które maja inna skóre głowy niz włosy.

Tak, Korah myje twarz glinka i chwali sobie. Jak bedziesz miała wrazenie, że Cie wysusza to po prostu uzywaj co drugi dzien. Ale myslę, że skoro myjesz nią buzię, a nie trzymasz przez kilka minut codziennie na twarzy, to nie powinna wysuszać.
Mydełka tuli sa bardzo fajne mam 7 miniaturek i testuję 4 z kolei teraz. Jogurtowe z lawendowej farmy super nawilża!
Ja często po namydleniu zostawiam mydełko na 1-2 minutki na twarzy. .
Z naturalnych szamponów nie widziałam "do mieszanych"tylko do normalnych albo do przetłuszczających się

Ja z mydełkiem też tak robię-trzymam trochę na twarzy,żeby podziałało
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-07-03 o 20:12
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 20:13   #3708
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
yyyy to poprosze po zdaniu o wszystkich w/w w maire ja bedziesz miała chwilke no i hity prosze napisać
1. piling enzymatyczny - bardzo lubie, dośc mocny - napewno nie dla skór wrażliwych, oczyszcza i rozjaśnia, wydajny, konsystencja żelowa
2. żel oczyszczajacy do cery z niespodziankami - lubie, fajny zapach, dobrze oczyszcza, lekko ściaga, wydajny
3. krem nawilżający - oil control - ma za zadanie regulować skórę skłonną do niespodzianek i to zadanie spełnia - odkąd uzywam mam mniej niespodzianek i ,,zapchań skóry", szybciej się wszystko goi, ale słabo nawilza - stad moje poszukiwania, jest wydajny
4. emulsję zwęzającą pory - nic specjalnego, nie zauważylam efektów, kiepski jako baza pod makijaż,
5. krem chłodzący pod oczy - lubie, dobrze nawiża, szybko się wchłania, nie mam sinców wiec nie jestem w stanie powiedzieć czy je też zmniejsza, wydajny, kiepskie opakowanie - pod koniec pompka nie działa,
6. krem happy pod oczy -średni, ale nie zauważyłam rozswietlenia,
7. odżywka do włosów rebulid - odżywka do codziennego stosowania, nawilza, wygładza, dobrze się spłukuje, polecam trzymać ja dłuzej niż zalecany czas, wydajność srednia - ale ja mam włosy do połowy pleców, wiec jestem kiepskim wyznacznikiem
8. szampon rebulid - kiepski, usztywnia i plącze wsłosy
9. szampon do włosów farbowanych - polecam, porównywalny do JMO pierwiosnek, ładnie nabłyszcza i czysci włosy,
10. odżywka - mgiełkę - kiepska, usztywnia mi włosy, wydajna, ma dobry rozpylacz
11. maska do włosów - konsystencja masła, nie zauważyłam efektów
12. oliwkę nawilzajacą - ok, jak ktoś lubie oliwki do ciała, ale nie porywa
13. zel chłodzący do stóp - bardzo lubię, sprawdził się podczas upałów, działa jako antyperspirant do stóp

Polecam co najmniej wypróbować- szampon do włosów farbowanych, peling enzymatyczny, żel oczyszczajacy i żel do stóp, a w dalszej kolejnosci odżywkę odbudowujaca do włosów, krem pod oczy i krem na niedoskonałości.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 20:19   #3709
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Moje skromne, rossmannowskie, naturalne zakupy, zdjęcie jeszcze sprzed miesiąca.

Krem alterra - nie wiem co mnie podkusiło, przecież nie ma dobrych recenzji. Ma okropny zapach alkoholu, który wcale się nie ulatnia. Mój nos nie cierpi tego kremu. A poza tym niczym nie zachwyca. Tak jak radziłyście, nie kupię już więcej kremów z alterry.

Szampon alterra - (jak wszystkie alterrowskie szampony dotąd przeze mnie testowane) jest bardzo dobry.

Btw, skorzystam jutro z rossmannowskiej promocji i kupię alterrowską odżywkę z pszenicą i morelą, którą tak zachwalacie. Zastanawiam się jeszcze nad tą z granatem.

hipp żel - w porównaniu do babydreamowskiego ma zdecydowanie bardziej oleistą konsystencję, czasami się klei. Bardzo dobrze nawilża. Jednak niebieski babydream pozostaje nr 1, bo jest lżejszy dla mojej trądzikowej cery i łagodzi podrażnienia, hipp za to bardziej natłuszcza.

ankanazar Mam takie same włosy, skóra głowy tłusta i suche końcówki. Myję je codziennie. Z tego powodu używam szamponów do włosów suchych, bo uważam że z powodu częstego mycia nie powinnam przesuszać tak skóry głowy, to samo z żelami do twarzy.
pozdrawiam
To Ty cały miesiąc ukrywałaś przed namo swoje nowe, sliczne zakupki??? no, no, no...
Ja mam odzywkę z granatem i bardzo ja lubię. Jak nabędziesz i pouzywasz ta pszeniczna to opisz wrażenia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 20:53   #3710
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

An jeszcze nie ma potwoerdzenia zakupu więc dodałam drugie bo na kokosowe tez patrzyłam i na mleczne tez i wziełam jeszcze balsam w kostce, uwielbiam z lush king of bear skin zawsze mam pokaxny zapas ale moze to z oferty będzie fajne to z tuli no i łatwśc dostępu i cena fajna

Mariposa dziękuje zaserdeczne powutanie, bardzo tu miło

Anula dziękuje za podpowiedzi

u mnie demakijaz oko łagodnym płynem to podstawa nosze soczewki i dbam przesadnie o oczy, obecnie kończe płyn micelarny sephorowski i powiem ze jest rewelacyjny
i nie znosze mleczek do demakijazu, preferuje szybko i skutecznie nie dla mnie te rytuały miziania i wklepywania godzinami - takie przyjemności to u kosmetyczki zamawiam


Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
1. piling enzymatyczny - bardzo lubie, dośc mocny - napewno nie dla skór wrażliwych, oczyszcza i rozjaśnia, wydajny, konsystencja żelowa
2. żel oczyszczajacy do cery z niespodziankami - lubie, fajny zapach, dobrze oczyszcza, lekko ściaga, wydajny
3. krem nawilżający - oil control - ma za zadanie regulować skórę skłonną do niespodzianek i to zadanie spełnia - odkąd uzywam mam mniej niespodzianek i ,,zapchań skóry", szybciej się wszystko goi, ale słabo nawilza - stad moje poszukiwania, jest wydajny
4. emulsję zwęzającą pory - nic specjalnego, nie zauważylam efektów, kiepski jako baza pod makijaż,
5. krem chłodzący pod oczy - lubie, dobrze nawiża, szybko się wchłania, nie mam sinców wiec nie jestem w stanie powiedzieć czy je też zmniejsza, wydajny, kiepskie opakowanie - pod koniec pompka nie działa,
6. krem happy pod oczy -średni, ale nie zauważyłam rozswietlenia,
7. odżywka do włosów rebulid - odżywka do codziennego stosowania, nawilza, wygładza, dobrze się spłukuje, polecam trzymać ja dłuzej niż zalecany czas, wydajność srednia - ale ja mam włosy do połowy pleców, wiec jestem kiepskim wyznacznikiem
8. szampon rebulid - kiepski, usztywnia i plącze wsłosy
9. szampon do włosów farbowanych - polecam, porównywalny do JMO pierwiosnek, ładnie nabłyszcza i czysci włosy,
10. odżywka - mgiełkę - kiepska, usztywnia mi włosy, wydajna, ma dobry rozpylacz
11. maska do włosów - konsystencja masła, nie zauważyłam efektów
12. oliwkę nawilzajacą - ok, jak ktoś lubie oliwki do ciała, ale nie porywa
13. zel chłodzący do stóp - bardzo lubię, sprawdził się podczas upałów, działa jako antyperspirant do stóp

Polecam co najmniej wypróbować- szampon do włosów farbowanych, peling enzymatyczny, żel oczyszczajacy i żel do stóp, a w dalszej kolejnosci odżywkę odbudowujaca do włosów, krem pod oczy i krem na niedoskonałości.
dziekuje za odpowiedź pewne na coś sie skusze, własnie szampon do włosów musze kupić i moze z phenome kupie, musze poczytać, i ten zel oczyszczający jest w małym opokowaniu coś za 30 pare zł...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:01   #3711
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[/COLOR]Pusia a rzuć linkiem do sklepu gdzie można kupić phenome[/QUOTE]

[/url] www.phenome.pl[/url] o promocji na stronie nie pisze bo oni takie informacje tylko na facebooku przekazują niestety

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z tych glinek? Ostatnio używałam zielonej z Dermaglinu i bardzo przypadło mi do gustu ale na ZSK dostanę więcej i taniej więc myślę aby tam zrobić zamówienie.
Ja niestety nie mam porównania bo to są moje pierwsze glinki ale jestem z nich zadodowlona, mój Mąż twierdzi, że rumień mi się po nich zmniejsza na twarzy

Dziewczyny doradzcie mi jakieś mleczko czy piankę do mycia buzi dla skóry wrażliwej z naczyńkami, mieszanej w kierunku suchej please
myślicie że ta z Cattier będzie właściwa?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-07-03 o 21:02 Powód: korekta
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:05   #3712
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ankazar- ze względu na to, że uzupełniam swój zbiór, to trochę tego zamówiłam starałam się wybrać po jednym kosmetyku z każdego rodzaju, typu odżywka, maseczka, itp. Na pewno na długo mi to starczy. Może napiszę co wybrałam dopiero, jak przyjdzie paczuszka. Ale jestem ciekawa.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-07-03 o 21:07
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:09   #3713
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Mariposa, co zamówiłaś?

Hola ola - to przybij piątkę ja też wspomagam proces widzenia soczewkami (mam miesięczne 24h, więc nawet zmywając tusz mam je w oku) i nie uznaje mleczek do demakijażu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:10   #3714
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:11   #3715
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Były dostępne, zniknęły jeszcze przed Natuderm. Były takie półnaturalne
Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:23   #3716
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mariposa, co zamówiłaś?

Hola ola - to przybij piątkę ja też wspomagam proces widzenia soczewkami (mam miesięczne 24h, więc nawet zmywając tusz mam je w oku) i nie uznaje mleczek do demakijażu.
Anula wiedzę tu same bratnie duszki

ja ma 2-tygodniowe johnson. jakiej firmy masz soczewki?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:30   #3717
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, jeszcze oblewasz sukces?
Popieram, powody do świętowania ogromne, ale wróć do nas jak ból głowy przejdzie.....

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anula wiedzę tu same bratnie duszki

ja ma 2-tygodniowe johnson. jakiej firmy masz soczewki?
oj, tak - całe mnóstwo
Mam bausch&lomb, znudziło mi sie codzienne dłubanie w oczach, więc od ponad pół roku noszę takie, których nie wyjmuję na noc, mam je w oczach naokrągło. Wymieniam jedynie co miesiąc i czasami wyjmuję, zeby przeczyscić. Polecam, bardzo to wygodne. Nic złego z oczami mi sie nie dzieje.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 22:38   #3718
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To Ty cały miesiąc ukrywałaś przed namo swoje nowe, sliczne zakupki??? no, no, no...
Ja mam odzywkę z granatem i bardzo ja lubię. Jak nabędziesz i pouzywasz ta pszeniczna to opisz wrażenia.
Taka jakaś zalatana byłam ponarzekam sobie trochę, osiem egzaminów to nie przelewki, a ja jeszcze w przyszłym roku idę na kolejny fakultet.

Znalazłam bardzo zachęcającą recenzję odżywek:

http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...-do-wosow.html
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 06:36   #3719
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
An jeszcze nie ma potwoerdzenia zakupu więc dodałam drugie bo na kokosowe tez patrzyłam i na mleczne tez i wziełam jeszcze balsam w kostce, uwielbiam z lush king of bear skin zawsze mam pokaxny zapas ale moze to z oferty będzie fajne to z tuli no i łatwśc dostępu i cena fajna

u mnie demakijaz oko łagodnym płynem to podstawa nosze soczewki i dbam przesadnie o oczy, obecnie kończe płyn micelarny sephorowski i powiem ze jest rewelacyjny
i nie znosze mleczek do demakijazu, preferuje szybko i skutecznie nie dla mnie te rytuały miziania i wklepywania godzinami - takie przyjemności to u kosmetyczki zamawiam
.
To super,że sobie dobrałaś te mydełka.Mam nadzieję,że będziesz zadowolona równie jak jaA twardy balsam też zamówię przy następnym zamówieniu.
Jest jeszcze jeden sklep z mydełkami www.lawendowafarma.pl
tyle tylko,że ja jeszcze u nich nie zamawiałam
Ja też niecierpię do demakijażu używać mleczka,tylko micel wchodzi w grę
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Ankazar- ze względu na to, że uzupełniam swój zbiór, to trochę tego zamówiłam starałam się wybrać po jednym kosmetyku z każdego rodzaju, typu odżywka, maseczka, itp. Na pewno na długo mi to starczy. Może napiszę co wybrałam dopiero, jak przyjdzie paczuszka. Ale jestem ciekawa.
No szkoda,że się nie pochwalisz
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mariposa, co zamówiłaś?

Hola ola - to przybij piątkę ja też wspomagam proces widzenia soczewkami (mam miesięczne 24h, więc nawet zmywając tusz mam je w oku) i nie uznaje mleczek do demakijażu.
Mariposa trzyma nas w napięciu

O widzicie a ja mam wzrok sokoli,a chęc noszenia okularów tak ogromną,że kupiłam sobie dwie pary tych z refleksem(czy jak to tam się zwie).Okulary dodają mi powagi i inteligencji
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 07:16   #3720
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Taka jakaś zalatana byłam ponarzekam sobie trochę, osiem egzaminów to nie przelewki, a ja jeszcze w przyszłym roku idę na kolejny fakultet.

Znalazłam bardzo zachęcającą recenzję odżywek:

http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...-do-wosow.html
No dobra, silny argument rzuciłaś
A jak egzaminy? Oczywiście wszystko super poszło
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.