Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 23:57   #4771
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Taaa, ten skunks mały podobno do korektora ma się nadać...
Dziewczynki, jakich macowych produktów użyłybyście do halloweenowego makijażu? Praktycznych inspiracji potrzebuję, bo muszę jutro pomóc w charakteryzacji grupki ok. 6 osób. Nie mogę sobie przypomniec niczego, co mam, do pobielenia na trupio czy wampirzo cery - cień by się do tego nadał? Mam trochę Lip Erasera, fajnie się sprawdza do "trupich" ust, ale to tyle mi przyszlo do głowy.
Szminki Cyber Jutro planuję ją wymieszać z czerwienią
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 00:01   #4772
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

O żesz, niezła (oblukałam szybko), ale nie mam jej Pokombinuję coś z pigmentami OCC, mam ostrą czerwień, dodam czarny pigment, hmmm. Może coś z tego będzie?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 00:14   #4773
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O żesz, niezła (oblukałam szybko), ale nie mam jej Pokombinuję coś z pigmentami OCC, mam ostrą czerwień, dodam czarny pigment, hmmm. Może coś z tego będzie?
Co nie? Iście halloweenowa
No pigmenty fajnie na ustach wyglądają, Pixiwoo mają tutoriale z wykorzystaniem ich właśnie na ustach.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 09:06   #4774
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Info dla Krakusek:

4 listopada (piątek) w godz. 9:00 - 22:00 w całej Galerii Krakowskiej jest tzw. "Przecenny Piątek" - w jakimś sponsorowanym artykule przeczytałam, że promocję nie ominą też i MACa

(pewnie tradycyjnie będzie losowanie, ale kto wie...)
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:39   #4775
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tu http://www.cosmeticsaficionado.com/2...t-perfect.html dziewczyna porównuje skunksa 187 LE z Glitter do pełnowymiarowego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:34   #4776
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cholera mnie bierze, że nie dałam rady na tą przedsprzedaż zdążyć Jak czytam Wasze wpisy okazuje się, że to co chciałam już jest SOLD OUT a w najbliższym czasie do MACa nie dam rady dotrzeć No szlag by trafił. W ciemno nie kupię bo muszę obmacać, a zanim dotrę to nie będzie co macać.

Na pocieszenie natomiast upolowałam sobie cień Suave Intentions z Love Lace i już nie MACowo (za sprawą bloga Kasi J. ) Chanel Illusion d'Ombre w kolorze Illusoire
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:36   #4777
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii - na swatchowy wrzuciłam trochę fotek Let's Skate w porównaniu z innymi PP i Paintsem Bare Canvas. Poza tym jest też solo na powiece, ale dziś mi wybitnie nie chciał się nałożyć jak trzeba, więc wygląda to nieco obleśnie .
Dla mnie on jest bardzo brokatowy, ale to może dlatego, że nigdy PP w tym typie nie miałam, więc oceniam go porównując z tym, co na zdjęciach.
W sumie jestem jednak zadowolona, może nie jest tak łatwy w obsłudze, jak Painterly czy Nubile, ale da się go oswoić .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Kasiu, też jestem nie skunksowa, ale chyba się przekonam. Pani w macu bardzo ten zestaw zachwalała, ale one wszystko zachwalają
Za to coraz bardziej przekonuję się do Let's skate, a Whirls & Twirls po filmiku Dustego wróciła na moją listę Bo trochę byłam niepocieszona, że Oli się ona nie spodobała.
Tiniaczku mam nadzieję, że Tobie Whirls & Twirls przypadnie do gustu . Sama szminka jest bardzo ładna, to po prostu moje usta są takie, że na nich prawie nic mi się nie podoba . U Dustiego to w ogóle wszystkie szminki z Glliter & Ice fajnie wyglądają (choć szminka na ustach w towarzystwie zarostu trochę dziwnie wygląda ). Podobnie jest z Krysią z Temptalii - już niejednokrotnie się przekonałam, że na jej ustach wszystko wygląda diametralnie inaczej niż u mnie i to, co po jej swatchach mnie zachwyca, na mnie w większości przypadków wygląda fatalnie i jakoś tandetnie .
Btw - ja też, chociaż mam manię pędzlową, to skunksowa akurat nie jestem i nie dałam się skusić . Jednego skunksiora mam z Lancome (to jeszcze stara epoka przedmacowa ) i mi całkowicie wystarcza. A jak mi się kiedyś odwidzi - to wolę jednak pędzle ze stałej kolekcji.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 14:07   #4778
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - na swatchowy wrzuciłam trochę fotek Let's Skate w porównaniu z innymi PP i Paintsem Bare Canvas. Poza tym jest też solo na powiece, ale dziś mi wybitnie nie chciał się nałożyć jak trzeba, więc wygląda to nieco obleśnie .
Dla mnie on jest bardzo brokatowy, ale to może dlatego, że nigdy PP w tym typie nie miałam, więc oceniam go porównując z tym, co na zdjęciach.
W sumie jestem jednak zadowolona, może nie jest tak łatwy w obsłudze, jak Painterly czy Nubile, ale da się go oswoić .



Tiniaczku mam nadzieję, że Tobie Whirls & Twirls przypadnie do gustu . Sama szminka jest bardzo ładna, to po prostu moje usta są takie, że na nich prawie nic mi się nie podoba . U Dustiego to w ogóle wszystkie szminki z Glliter & Ice fajnie wyglądają (choć szminka na ustach w towarzystwie zarostu trochę dziwnie wygląda ). Podobnie jest z Krysią z Temptalii - już niejednokrotnie się przekonałam, że na jej ustach wszystko wygląda diametralnie inaczej niż u mnie i to, co po jej swatchach mnie zachwyca, na mnie w większości przypadków wygląda fatalnie i jakoś tandetnie .
Btw - ja też, chociaż mam manię pędzlową, to skunksowa akurat nie jestem i nie dałam się skusić . Jednego skunksiora mam z Lancome (to jeszcze stara epoka przedmacowa ) i mi całkowicie wystarcza. A jak mi się kiedyś odwidzi - to wolę jednak pędzle ze stałej kolekcji.
Olu jakie oczyska Jaki makijaż
Ja bardzo polegam na Waszych opiniach Gdy wyczytam, że coś jest średnie to tracę zapał i trafia na listę zapasową Wiem jednak, że wszystko zależy od typu urody
A szminka i zarost to rzeczywiście troche dziwnie się prezentuje, szczególnie czerwona, jak mu się trochę na zaroście osadziła

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-10-29 o 14:08
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 14:21   #4779
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Cholera mnie bierze, że nie dałam rady na tą przedsprzedaż zdążyć Jak czytam Wasze wpisy okazuje się, że to co chciałam już jest SOLD OUT a w najbliższym czasie do MACa nie dam rady dotrzeć No szlag by trafił. W ciemno nie kupię bo muszę obmacać, a zanim dotrę to nie będzie co macać.

Na pocieszenie natomiast upolowałam sobie cień Suave Intentions z Love Lace i już nie MACowo (za sprawą bloga Kasi J. ) Chanel Illusion d'Ombre w kolorze Illusoire
:/ ja też nie dałam rady
służę blogowo, służę ) myślę, że będziesz zadowolona )

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - na swatchowy wrzuciłam trochę fotek Let's Skate w porównaniu z innymi PP i Paintsem Bare Canvas. Poza tym jest też solo na powiece, ale dziś mi wybitnie nie chciał się nałożyć jak trzeba, więc wygląda to nieco obleśnie .
Dla mnie on jest bardzo brokatowy, ale to może dlatego, że nigdy PP w tym typie nie miałam, więc oceniam go porównując z tym, co na zdjęciach.
W sumie jestem jednak zadowolona, może nie jest tak łatwy w obsłudze, jak Painterly czy Nubile, ale da się go oswoić .



Tiniaczku mam nadzieję, że Tobie Whirls & Twirls przypadnie do gustu . Sama szminka jest bardzo ładna, to po prostu moje usta są takie, że na nich prawie nic mi się nie podoba . U Dustiego to w ogóle wszystkie szminki z Glliter & Ice fajnie wyglądają (choć szminka na ustach w towarzystwie zarostu trochę dziwnie wygląda ). Podobnie jest z Krysią z Temptalii - już niejednokrotnie się przekonałam, że na jej ustach wszystko wygląda diametralnie inaczej niż u mnie i to, co po jej swatchach mnie zachwyca, na mnie w większości przypadków wygląda fatalnie i jakoś tandetnie .
Btw - ja też, chociaż mam manię pędzlową, to skunksowa akurat nie jestem i nie dałam się skusić . Jednego skunksiora mam z Lancome (to jeszcze stara epoka przedmacowa ) i mi całkowicie wystarcza. A jak mi się kiedyś odwidzi - to wolę jednak pędzle ze stałej kolekcji.
Ola jak ja lubię Twoje oczy! ) cudniaste )
ja z Krysią mam wlaśnie odwrotnie, wszystko co jej pasuje mi też pasuje ) także jest trochę moją wyrocznią )
hihi a szminka i wąsy, no cóż, tak to bywa... chodzi o kolor w końcu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 14:39   #4780
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Olu jakie oczyska Jaki makijaż
Ja bardzo polegam na Waszych opiniach Gdy wyczytam, że coś jest średnie to tracę zapał i trafia na listę zapasową Wiem jednak, że wszystko zależy od typu urody
A szminka i zarost to rzeczywiście troche dziwnie się prezentuje, szczególnie czerwona, jak mu się trochę na zaroście osadziła
Dziękuję .
Koniecznie daj znać, co w końcu upolowałaś, a przede wszystkim jak Ci się spodobała Whirls & Twirls .
Ja też bardzo sugeruję się opiniami z naszego wątku -bywa i tak, że najpierw coś odpuszczę, a potem - pod wpływem wizażowych ochów i achów - zmieniam zdanie . Tak było ostanio z paletką Angel Flame.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
:/ ja też nie dałam rady
służę blogowo, służę ) myślę, że będziesz zadowolona )


Ola jak ja lubię Twoje oczy! ) cudniaste )
ja z Krysią mam wlaśnie odwrotnie, wszystko co jej pasuje mi też pasuje ) także jest trochę moją wyrocznią )
hihi a szminka i wąsy, no cóż, tak to bywa... chodzi o kolor w końcu
Jak mi miło Kasiu, dziękuję . Twoje też piękne (nie wspomnę już o ustach ), tylko coś trochę mało je prezentujesz na swatchowym . Zazdroszczę bardzo zgodności z Temptalią, bo to bardzo życie ułatwia.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 17:29   #4781
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jestem po tygodniowym teście podkładu pro longwear w odcieniu NC25 i muszę powiedzieć, że jest genialny. Fajnie się rozprowadza, wcale tak szybko nie zasycha, nie ciemnieje w ciągu dnia, nie schodzi, ładnie współgra z korektorem z tej samej serii, który notabene jest dla mnie ciut za ciemny w tej chwili. Nakładany palcami czasem potrafi zrobić smugi, ale pędzel załatwia sprawę. Troszkę wchodzi w pory, ale u mnie to się zdarzało dopiero po paru godzinach od nałożenia. Generalnie jest moim faworytem. Od poniedziałku testy Matchmastera w odcieniu 1,5 Macie jeszcze jakieś must have z podkładów?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 18:34   #4782
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

O ja głupia, nie wchodziłam tu specjalnie, bo nie mam ostatnio pieniędzy, a teraz się naczytałam i tyle rzeczy z nowej kolekcji mnie kusi . I nie wiem co począć :P.

MAC Warm Fabulously Festive Face Kit po prostu musi być mój. Choćby dla samej szminki!

Kuszą mnie też szminki such flare i what joy, zestaw do ust sultry (swatche na temptalii mnie zgubią ) , zestaw do ust i paznokci rocking i po swatchach pure drama, bo podoba mi się ta szminka!
Nie pogardziłabym zestawem koralowych błyszczyków Dazzlesphere! Coral Ornament , szminkami viva glam gaga (choć wmawiam sobie, że mi niepotrzebny, bo na ciepłym bladziochu jak ja, gaga 2 będzie wyglądać brzydko) no i błyszczykiem viva glam .

Nie ma ktoś fortuny na zbyciu?
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-10-29 o 18:36
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 19:54   #4783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Byłam, widziałam i macałam i dzielę się wrażeniami.

Zestaw białych pędzli - wcale nie jest taki zły, jak o nim mówił hunter.
Przede wszystkim nie drapie - w ogóle. Jakościowo jest w porządku. Pedzel do różu moze faktycznie nieco mniejszy od pełnowymiarówki, ale nie jest to jakas wielka różnica. 217-a minimalnie się różni od zwykłej, ale jak ktoś lubi zmiany i nowinki to powinien byc zadowolony. 239 jest nieco szerszy u góry niż ze stałej.
Generalnie nie moge powiedzieć nic złego o tym zestawie na podstawie organoleptycznego obczajenia. Włosie z niego nie wypada, a nieco się nad nim pastwiłam.
Pan Wojtek również nie powiedział o tym zestawie nic złego.

Zestawy z cieniami dwójek - najbardziej podobała mi sie w nich kosmetyczka a poza tym cień granatowy ze złotymi drobinkami i ciemnozielony.

Szminki - dwie najfajniejsze wg mnie to Twirls & Whirls i Eloquent Air. Jednakże żadna z nich nie jest unikatowa. Jeśli ktoś nie ma żadnej z wykończeniem Glaze to polecam Twirls. Ja sama po początkowych zachwytach nad nią w testowaniu, na sam koniec skreśliłam ja z listy, bo nie wnosi nic unikatowego, a z tej serii lepsza jest Pervette, którą mam w szufladzie.
Soft Sable na moich ustach dawała brzydki szaro-brazowy zimny poblask.
Such Flare minimalnie ciemniejsza od Red Russian i mniej sucha. Jeśli ma się ją w domu, albo jakąś inną czerwona o niebieskawym odcieniu to sobie można Flare odpuścić.
What Joy! Fajny kolorek, ale ani na jote unikatowy.

Cienie mineralne - wszystkie prócz Winterized napakowane błyskiem i drobinkami. Najbardziej podobał mi się Shimmermint kolorystycznie, jednak ilość drobinek i błysk skutecznie go zdyskwalifikowały. Wintrized testowałam na mokro na powiece i owszem bardzo ładny kolorek, ale za cholerę unikatowy. Podobny kolor możemy osiągnąć innymi macowymi cieniami, jak chociażby paletka Tartan Tale - Beauties Play it Cool, czy pain potem Imaginary nakładajac na niego Crystal.

Zestawy - gwiazdy kolekcji - Face Kit z czterema cieniami, różem i innymi pierdołami zdecydowanie można sobie odpuścić, ze względu na powtarzalnosć kolorów ze stałej. Dla jednego czy dwóch nowych kolorów cieni czy szminki - nei warto brać.

Paint Poty - wszystkie błyszczące i napakowane po korek brokatem.
For Effect już w słoiczku obudził mój sprzeciw, a zeswatchowany na ręcę upewnił tylko, że pass.
Morning Frost - błysk i tyle. Kolor mierny.
Let's Skate - piękny kolor i opalizacja - fantastycznie rozjaśnia spojrzenie, co przetestowałam na swojej powiece.Jednak zdyskwalifikowany przez spore brokatowe drobinki brokatu doskonale widoczne na powiece. Gdyby nie one ten PP byłby mój.

Błyszczyki - jedyny który zasługuje na uwage to Principle Pleasure - jest wręcz bajeczny!
Warto go kupić nawet w dwóch egzemplarzach - jeden na zapas.

Beauty Powder - ciemniejszy to nie moja bajka, nie lubię takich rozświetlaczy, natomiast Snow Globe wygląda ciekawie, jednak hit to nie jest.
Ma delikatny beżowo-mleczno-różowawy połysk. Jednak aby był widoczny na buzi, trzeba go całkiem sporo nałożyć.

Cienie szóstki w tonacji Cool - spodobał mi się Ilegal Cargo i Warm & Smoky, ale dla dwóch kolorów nie warto brać całego cyrku. Poza tym Illegal pigmantację i nanoszenie miał średnie.
A ten najjasniejszy z paletki wcale nie ma niebieskiego połysku tylko to jest mroźna biel z zimnym wyraźnie żółtym połyskiem. Ciekawy w sumie rozświetlacz pod brwi, ale bez szału.

I to by było na tyle. Dodam tylko, ze nic nie kupiłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-29 o 21:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:04   #4784
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii, a skunksiki jak?
Ja już pożegnałam myśl o białym zestawie i zakupiłam sobie parę pędzli Maestro (wiem, że zdrada, ale je też muszę przetestować). Więc mnie nawet nie kuś :P
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:30   #4785
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Corii, a skunksiki jak?
Ja już pożegnałam myśl o białym zestawie i zakupiłam sobie parę pędzli Maestro (wiem, że zdrada, ale je też muszę przetestować). Więc mnie nawet nie kuś :P
Skunksiki są boskie, o nich nawet nie wspominałam, bo przecież już wcześniej mówiłam, ze je nabędę I nabyłam - tylko ze już w czwartek na przedsprzedaży przez Najadkę i czekam aż paczkonosz je dostarczy

A ten trzeci zesataw pędzli mnie nie zainteresował w ogóle, bo nie lubię płaskich pędzli do pokładu, wole skunksy, zresztą 275, 129,266 i 226 z tego zestawu już mam, wiec nawet nie macałam, tylko tak spojrzałam z biegu

A i była w macu jakas klientka, która domagała się pokazania wszystkich zestawów i pojedyńczych rzeczy z Glitter, a ponieważ one sa na razie w szufladach to Pan Wojtek musiał nieźle się nagimnastykować wszystko wyjmując i pokazując, a potem chować
Tak czy siak, ta Klientka podsumowała kolekcję słowami, że jest bardzo rozczarowana, bo wszystko jest masakrycznie wtórne po czym kupiła tylko jedna szminkę (nie patrzałam jaką).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-29 o 20:35
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:48   #4786
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hm, to jutro się przejdę i zobaczę - może mi się uda obejrzeć i coś kupić, chociaż to niedziela, pewnie tłumy będą i w ZT niezbyt chętni będą na pokazywanie czegoś...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:51   #4787
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Hm, to jutro się przejdę i zobaczę - może mi się uda obejrzeć i coś kupić, chociaż to niedziela, pewnie tłumy będą i w ZT niezbyt chętni będą na pokazywanie czegoś...
Eee ja w macu jeszcze nigdy tłumów nie widziałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 20:55   #4788
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mi się zdarzyło przyjść, jak 5 klientek było, w sensie kręciło się po sklepie, 3 coś same wybierały, a 2 były obsługiwane - dla mnie to już tłum
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:10   #4789
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

ja zamowilam "bialy" zestaw pedzli, juz sie nie moge doczekac choc skunksy tez mi sie marza...

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

chcialam jeszcze zapytac o plyn do czyszczenia maca, uzywacie? godny polecenia?
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 22:12   #4790
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość

chcialam jeszcze zapytac o plyn do czyszczenia maca, uzywacie? godny polecenia?
używam, i polecam. Choć nie zastępuje raczej prania, to bardziej taki płyn jak się malujesz np kontrastowymi cieniami i na szybko potrzebujesz oczyścić z ciemnego cienia pędzel. Bardzo szybko wyparowuje więc po minucie pędzel jest suchy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:29   #4791
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
używam, i polecam. Choć nie zastępuje raczej prania, to bardziej taki płyn jak się malujesz np kontrastowymi cieniami i na szybko potrzebujesz oczyścić z ciemnego cienia pędzel. Bardzo szybko wyparowuje więc po minucie pędzel jest suchy
Nie zgadzam się z tym Ja piorę wszystkie moje pędzelki macowe w tym płynie i nic nie sprawdza sie do tego lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:35   #4792
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym Ja piorę wszystkie moje pędzelki macowe w tym płynie i nic nie sprawdza sie do tego lepiej
ale jak pierzesz? tak ze spłukiwaniem? pod bieżącą wodą?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:38   #4793
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja polecam płyn od Beauty Blendera - jak sie go kupi w zestawie z dwoma "jajkami" to wychodzi tanio (ok. 40 zł), a dopiera równie dobrze, jak macowy. Dodatkowo dezynfekuje i ma taki fajny dozownik (naciskany od góry), że mało płynu idzie na raz.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:39   #4794
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale jak pierzesz? tak ze spłukiwaniem? pod bieżącą wodą?
Tak, jak rekomendował kiedyś Kamil
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:42   #4795
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, jak rekomendował kiedyś Kamil
a no to widzisz luz
ja tego płynu używam bardziej do dezynfekcji niż do prania.
do prania za radą Kamila używam olejku do mycia ciała z Isany, który się fajnie pieni i zmywa brud
nie wiedziałam, że ten płyn też... z drugiej strony, szkoda by mi go było do prania pewnie, więc może dlatego nigdy się nie wgłębiałam w temat prania tym płynem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:55   #4796
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a no to widzisz luz
ja tego płynu używam bardziej do dezynfekcji niż do prania.
do prania za radą Kamila używam olejku do mycia ciała z Isany, który się fajnie pieni i zmywa brud
nie wiedziałam, że ten płyn też... z drugiej strony, szkoda by mi go było do prania pewnie, więc może dlatego nigdy się nie wgłębiałam w temat prania tym płynem
Wiesz, ten płyn maca to jedyny, który doczyszcza mi białe pędzelki z kolorowych cieni, pigmentów, linerów, etc. Używam go od jakeś poł roku co dzień prawie i mam jeszcze połowe buteleczki, więc jest wydajny
Bez niego nie wyobrażam sobie prania pędzelkowni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 02:41   #4797
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
do prania za radą Kamila używam olejku do mycia ciała z Isany, który się fajnie pieni i zmywa brud
Olejek do mycia ciala? W sEnsie plyn do mycia ciala? Chyba musialam przeoczyc te rade a ta Isana, to gdzie? Rosman?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 06:30   #4798
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

kochane, czy któraś się wybiera do MAC'a i mogłaby mi kupić zestaw z nowej kolekcji
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 06:57   #4799
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane, czy któraś się wybiera do MAC'a i mogłaby mi kupić zestaw z nowej kolekcji
Jutro będę
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:23   #4800
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a no to widzisz luz
ja tego płynu używam bardziej do dezynfekcji niż do prania.
do prania za radą Kamila używam olejku do mycia ciała z Isany, który się fajnie pieni i zmywa brud
nie wiedziałam, że ten płyn też... z drugiej strony, szkoda by mi go było do prania pewnie, więc może dlatego nigdy się nie wgłębiałam w temat prania tym płynem
Hmm.. Ciekawe, muszę koniecznie wypróbować Ja myje swoje szamponikiem organicznym, a na to później odżywka- trochę się bawię z nimi
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.