Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 19:34   #1021
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Słuchajcie a probwaliście sprać kolor nizoralem czy są jakieś efekty?
__________________
zapuszczam włoski Nie prostuję!
Nie suszę!
* skrzypowita
* seboradin
*drożdże
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:48   #1022
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
wstawiam zdjęcie moich odrostów, jak w ogóle mam określić swój kolor? ciemny blond, myszowaty ciemny blond (jest w ogóle taki kolor???)...
masz już spory odrost, od kiedy nie farbujesz?
wydaje mi się że to ciemny blond

ewe11, nizoralem co prawda nie próbowałam, tylko innym przeciwłupieżowym, robiłam też maseczkę z cytryny, nie dało mi to nic a nic
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:36   #1023
lokatyna
Przyczajenie
 
Avatar lokatyna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
witajcie
obecnie mam na głowie platynę i zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru, liczę na pomoc w doborze farby ponieważ nie mam doświadczenia z innymi farbami niż rozjaśniającymi. Jakie są dobre, które się nie zmywają (bo moje włosy niestety bardzo krótkoo trzymają farbę (kilka lat temu farbowałam na brązy)), no i najważniejsze aby farba nie wyszła ciemniejsza, wiem że palette mają tendendcję do tworzenia czerni na głowie...

wstawiam zdjęcie moich odrostów, jak w ogóle mam określić swój kolor? ciemny blond, myszowaty ciemny blond (jest w ogóle taki kolor???)...


Mam dokładnie ten sam problem, co Ty, jedynie mój odrost jest nieco jaśniejszy i zdecydowanie dłuższy; Jedyne, co przychodzi mi do głowy w tej sytuacji to przefarbowanie się na ciemniejszy kolor (a sama nie wiem, czy chciałabym tego, ponieważ bardzo dobrze czuje sie w jasnym kolorku) ... zastanawiam się tylko jak chwycą to włosy i czy nie będzie zbyt widocznej różnicy albo znów włosy rozjaśniane nie "przyjmą" farby ;|

Więc również bardzo proszę o waszą pomoc i sugestie, dziewczyny

Buziaki
__________________
Darling, love is too plebeian

Edytowane przez lokatyna
Czas edycji: 2011-06-18 o 20:40
lokatyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:14   #1024
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kenusia ładny odroscik a tempem rosniecia włosów się nie martw, też mi tak rosną ok 1-1,5 cm na miesiąc .... trzeba byc wytrwałym
co do tych produktów to nie pomogę ponieważ nie uzywałam ich

sikoreczka1 oj no szkoda farbować, ale wiadomo że ślub to ważna uroczystosc i każda panna młoda chce wyglądać w tym dniu idealnie więc rozumiem


a ja nie byłabym sobą, gdybym w piątek nie zahaczyła o fryzjera (oczywiscie poszłam do innego salonu niz poprzednio) i nie poprawiła nieco fryzury - teraz jestem zadowolona długość jest ok i mam przy koncach wycieniowane tak więc lepiej to teraz wygląda
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:27   #1025
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kenusia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Moja walka o naturalne włosy trwa już pół roku. Od tego czasu mój odrost osiągnął już/dopiero ok. 6 cm. Stosowałam ampulki radical, ale ni eprzyspieszyły mi wzrostu, obecnie stosuje wax oraz nafte i niestety włosy dalej uparcie rosną swoim tempem. Zastanawiam się na szamponem i odżywką nisim fast. Czy któraś z Was stosowala? jak efekty? cena za komplet niezbyt niska dlatego z chęcią posłucham opini innych a na kwc nie ma ich zbyt wiele. W załączniku mój wychodowany odrost.
Ładny odrościk Ja własnie pierwszy raz uzywalam dzisiaj Seboradine po którym niby szybciej włosy rosną Poczekam tak jak zaleca producent do konca opakowania (czyli jakies 2 miesiace) i zobaczymy :0 podobno jest duzo po tym nowych włosków tkw "baby hair" pozyjemy zobaczmy


Ostatnio mnie też coś wzięlo na farbe ale nie ma bata ZAPUSZCZAM!
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:30   #1026
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
Kenusia ładny odroscik a tempem rosniecia włosów się nie martw, też mi tak rosną ok 1-1,5 cm na miesiąc .... trzeba byc wytrwałym
co do tych produktów to nie pomogę ponieważ nie uzywałam ich

sikoreczka1 oj no szkoda farbować, ale wiadomo że ślub to ważna uroczystosc i każda panna młoda chce wyglądać w tym dniu idealnie więc rozumiem


a ja nie byłabym sobą, gdybym w piątek nie zahaczyła o fryzjera (oczywiscie poszłam do innego salonu niz poprzednio) i nie poprawiła nieco fryzury - teraz jestem zadowolona długość jest ok i mam przy koncach wycieniowane tak więc lepiej to teraz wygląda
własnie przeglądałam fotki z ostatniego mojego powrotu do naturalnych ... i po pół roku włosy nie były jeszcze tak sprane, ale po 11 miesiącach były już duużo jaśniejsze ( przypominam farbowałam się na ciemne brązy a jestem blondynką z natury )

teraz powinno być o tyle łatwiej, że farbowałam tylko 4-5 razy ... ( przy ostatnim wracaniu do naturalnych farbowałam kilka lat )

narazie będę czekać ... zobaczę co będzie za 4 miesiące ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:37   #1027
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dziewczyny cieszcie sie z tego 1-1,5cm miesiecznie ! niektórym włosy nigdy tyle w miesiac nie urosnął
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 07:00   #1028
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny cieszcie sie z tego 1-1,5cm miesiecznie ! niektórym włosy nigdy tyle w miesiac nie urosnął
Dokładnie Mi abrdzo powoli rosły przez pwien czas :P Ciekawe od czego to zależy?@[COLOR="Silver"]
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 07:57   #1029
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Mi tez powolutku rosna niestety W poniedzialek ide sie zapisac do fryzjera Mam nadzieje ze mnie nie obciacha do ramion bo tak zwykle to sie konczy....
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 08:23   #1030
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Mi tez powolutku rosna niestety W poniedzialek ide sie zapisac do fryzjera Mam nadzieje ze mnie nie obciacha do ramion bo tak zwykle to sie konczy....
A co chcesz z włosami zrobić? Daj wyraźnie fryzjerowi do zrozumienia co chcesz i będzie dobrze
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 08:51   #1031
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wpadam do Was rzadko ale dalej mam sliczne odrosty wiec jestem wierna idei watku
jeeej jakie macie sliczne odrosty, naturalne wlosy sa w duzo lepszych kondycjach widze. U moich tez tak jest.

Wlasnie czytalaj poprzednia strone zdalam sobie sprawe, ze przeciez sama planuje slub na przyszly rok wrzesien... ale nie bede chciala farbowac na ta okazje. O nieee... pomyslalam, ze moze do tego czasu zetne juz calosc farbowanych i ewentualnie fryzurke bede miala z doczepionych wlosow. Oczywiscie zrobilabym to u jakiegos profesjonalisty. Chodzi mi o pasma clip on a nie ringi czy keratyne
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 09:09   #1032
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wpadam do Was rzadko ale dalej mam sliczne odrosty wiec jestem wierna idei watku
jeeej jakie macie sliczne odrosty, naturalne wlosy sa w duzo lepszych kondycjach widze. U moich tez tak jest.

Wlasnie czytalaj poprzednia strone zdalam sobie sprawe, ze przeciez sama planuje slub na przyszly rok wrzesien... ale nie bede chciala farbowac na ta okazje. O nieee... pomyslalam, ze moze do tego czasu zetne juz calosc farbowanych i ewentualnie fryzurke bede miala z doczepionych wlosow. Oczywiscie zrobilabym to u jakiegos profesjonalisty. Chodzi mi o pasma clip on a nie ringi czy keratyne

A ile masz teraz odrostu? ;> A skorzystam z okazji że jesteś bo widziałam Twoją opinie na KWC o Seboradinie i jestem ciekawa czy nadal Ci szybko włosy rosną po nim?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:09   #1033
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Sandrika chce tylko koncowki podciac tak z 3 cm ale dla fryzjerow to i tak oznacza 10cm Najwyzej powiem ze nie zaplace jak mi wiecej zetnie
Ehh no ja tez mam slub w sierpniu...jeszcze nie byloby tak zle gdyby nie to, ze mam duza roznice miedzy naturalkami, a farbowancami Szukam jakis fryzur ktore to zamaskuja.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:26   #1034
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
A ile masz teraz odrostu? ;> A skorzystam z okazji że jesteś bo widziałam Twoją opinie na KWC o Seboradinie i jestem ciekawa czy nadal Ci szybko włosy rosną po nim?
Seboradinem zawsze bylam zachwycona tym lotionem do wcierania oczywiscie. Nie pamietam juz ile cm/mc roslo ale pamietam ze chyba 50% wiecej niz bez niego. Obecnie nie uzywam bo jakos w ciazy obawiam sie. Chociaz pewnie nie mam podstaw
Uzywalam tez Alpecin Tonic ale mi nic nie zrobil dobrego. Zero efektow.
Obecnie mam ok 7cm odrostu. Ostatnie farbowanie zaliczylam pod koniec stycznia 2011. Wiec mysle, ze do wrzesnia 2012 moge miec ok 22-25cm swoich wlosow
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:39   #1035
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Sandrika chce tylko koncowki podciac tak z 3 cm ale dla fryzjerow to i tak oznacza 10cm Najwyzej powiem ze nie zaplace jak mi wiecej zetnie
Ehh no ja tez mam slub w sierpniu...jeszcze nie byloby tak zle gdyby nie to, ze mam duza roznice miedzy naturalkami, a farbowancami Szukam jakis fryzur ktore to zamaskuja.
Tak.. wiem cos o tym Ja już chodze do 1 fryzjera i jak mówie że tylko końcówki bo zapuszczam włosy to on mi ścina tylko końcówki
A to może idź do fryzjera żeby Ci wyrównał jakimiś refleksami czy czymś takim?


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Seboradinem zawsze bylam zachwycona tym lotionem do wcierania oczywiscie. Nie pamietam juz ile cm/mc roslo ale pamietam ze chyba 50% wiecej niz bez niego. Obecnie nie uzywam bo jakos w ciazy obawiam sie. Chociaz pewnie nie mam podstaw
Uzywalam tez Alpecin Tonic ale mi nic nie zrobil dobrego. Zero efektow.
Obecnie mam ok 7cm odrostu. Ostatnie farbowanie zaliczylam pod koniec stycznia 2011. Wiec mysle, ze do wrzesnia 2012 moge miec ok 22-25cm swoich wlosow
No to dobrze bo kupiłam go sobie wczoraj i licze na cuda Tylko że podobno nie można go używać na calą długość włosów bo robi sie sianko.. ja mam rozjaśniane więc tym bardziej sie boje
No tak możesz mieć z 22-25 cm a Dzidzia Ci włosów nie "kradnie"? Mojej bratowej jak była w ciąży bardzo włosy poleciały.. :P

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2011-06-19 o 09:43
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:50   #1036
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wlasnie! Nie stosuj na cale wlosy tylko na skore glowy! ja wlasnie tak robilam, wcieralam w skore tylko. W skladzie ma chyba alkohol i dlatego wysusza wlosy.
Na razie Dzidzia nie kradnie, nawet przestaly mi wlosy wypadac. Ponoc kryzys wlosowy jest po porodzie i wtedy leca garsciami
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:58   #1037
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wlasnie! Nie stosuj na cale wlosy tylko na skore glowy! ja wlasnie tak robilam, wcieralam w skore tylko. W skladzie ma chyba alkohol i dlatego wysusza wlosy.
Na razie Dzidzia nie kradnie, nawet przestaly mi wlosy wypadac. Ponoc kryzys wlosowy jest po porodzie i wtedy leca garsciami
Moze nie będzie tak źle po porodzie będziesz spokojnie mogła używać Seboradin albo innych specyfików i nie będzie tak źle
Zresztą wcale nie muszą Ci włosy polecieć
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:04   #1038
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Moze nie będzie tak źle po porodzie będziesz spokojnie mogła używać Seboradin albo innych specyfików i nie będzie tak źle
Zresztą wcale nie muszą Ci włosy polecieć
Mam nadzieje, chociaz mi zawsze wlosy lecialy wiec nie nastawiam sie ze jednak nie poleca ale dla maluszka zniesie sie wszystko
a na pewno wroce do Seboradinu. Bo faktycznie i przyspieszal mi wzrost wlosow i ograniczal ich wypadanie. Moja mama tez bardzo go sobie chwali.
Mam nadzieje, ze Ty tez bedziesz z niego zadowolona
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:08   #1039
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, chociaz mi zawsze wlosy lecialy wiec nie nastawiam sie ze jednak nie poleca ale dla maluszka zniesie sie wszystko
a na pewno wroce do Seboradinu. Bo faktycznie i przyspieszal mi wzrost wlosow i ograniczal ich wypadanie. Moja mama tez bardzo go sobie chwali.
Mam nadzieje, ze Ty tez bedziesz z niego zadowolona
To moja ostatnia deska ratunku Także jestem pełna nadziei :P
Nawet zapach da się wytrzymać bo jak wysuszyłam włosy to nic nie było czuć
A po jakim czasie było u Cb widać 1 efekty?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 10:26   #1040
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
To moja ostatnia deska ratunku Także jestem pełna nadziei :P
Nawet zapach da się wytrzymać bo jak wysuszyłam włosy to nic nie było czuć
A po jakim czasie było u Cb widać 1 efekty?
ojej niepamietam... co do wypadania a raczej zahamowania wypadania to szybko sytuacja sie poprawila. 2-3tyg stosowania i zdecydowanie mniej wlosow lecialo. Ale co do przyspieszenia wzrostu to nie wiem ile musialam czekac ale tez chyba dosyc szybko, bo ja strasznie niecierpliwa jestem i jakbym nie widziala efektow to bym zrezygnowala szybko z niego. A kilka butelek zuzylam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:31   #1041
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ojej niepamietam... co do wypadania a raczej zahamowania wypadania to szybko sytuacja sie poprawila. 2-3tyg stosowania i zdecydowanie mniej wlosow lecialo. Ale co do przyspieszenia wzrostu to nie wiem ile musialam czekac ale tez chyba dosyc szybko, bo ja strasznie niecierpliwa jestem i jakbym nie widziala efektow to bym zrezygnowala szybko z niego. A kilka butelek zuzylam
hmm to moze ja też sobie sprawię na próbe , oglądalam go kiedyś na KWC, ale w końcu o nim zapomnialam kompletnie i nie kupilam
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-06-19 o 10:32
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:32   #1042
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ojej niepamietam... co do wypadania a raczej zahamowania wypadania to szybko sytuacja sie poprawila. 2-3tyg stosowania i zdecydowanie mniej wlosow lecialo. Ale co do przyspieszenia wzrostu to nie wiem ile musialam czekac ale tez chyba dosyc szybko, bo ja strasznie niecierpliwa jestem i jakbym nie widziala efektow to bym zrezygnowala szybko z niego. A kilka butelek zuzylam
Ja właśnie też jestem niesamowicie nie cierpliwa ale nie wiem dlaczego tylko w kwestii włosów:P Nie mogę sie doczekać jak już będą długie i naturalne a zapowiada się że potrwa to z 2-3 lata minimum
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:58   #1043
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Jeżeli naprawdę nie chcecie zostawić tego tak, jak jest (choć wg mnie blond odrost na blondzie, brąz na brązie itd nie wyglądają nieestetycznie, co innego perfidny borsuk), to w grę wchodzą chyba tylko 2 opcje - albo pójść do sprawdzonego fryzjera, który pofarbuje TYLKO farbowańce, z doświadczenia najlepiej farbą ton ciemniejszą - wówczas nawet, jeśli kolor się wypłucze (a to niemal pewne), to różnica będzie naprawdę mała, przynajmniej mi ten manewr się udał, albo też samodzielnie farbować szamponetkami, stopniowo coraz dalej od nasady, tylko po co niszczyć włosy?
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:23   #1044
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ja doszlam do wniosku, ze poczekam az moj 4 cm odrost zwiekszy sie do ok 8-10 i wtedy tylko farbowance lekko przyciemnie jakims popielatym ciemnym blondem, zblizonym do moich. Tylko teraz pytanie, czy myslicie ze to dobry pomysl klasc popiel na rozjasniacz? Slyszalam, ze czesto wychodzi zielony
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:28   #1045
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Sandrika szkoda mi mojego odrostu, ale rozwaze te kwestie A co do tego Seboradinu to mozecie podac mi linka? Nie slyszalam o takiej mgielce, myslalam za to o Radicalu ale odstrasza mnie ten alkohol
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:36   #1046
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja właśnie też jestem niesamowicie nie cierpliwa ale nie wiem dlaczego tylko w kwestii włosów:P Nie mogę sie doczekać jak już będą długie i naturalne a zapowiada się że potrwa to z 2-3 lata minimum

ja już zapuszczam naturalki 1.5 roku, a mam tylko 1/4 swoich włosów, zanim urosną całe takie to jeszcze ze 3,4 lata, a chcę mieć dłuższe niż mam teraz
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:39   #1047
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

o Radicalu tez myslalam, tak samo jak o tym Seboradinie.... i tyko na mysleniu sie skończyło też mnie ten alko w składzie troche przeraza, ale chyba jednak wezmę cos na próbę i przekonam sie jak mi to będzie działać
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-06-19 o 11:42
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:47   #1048
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Sandrika szkoda mi mojego odrostu, ale rozwaze te kwestie A co do tego Seboradinu to mozecie podac mi linka? Nie slyszalam o takiej mgielce, myslalam za to o Radicalu ale odstrasza mnie ten alkohol
tutaj link o KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rzodkwia.html ale obecnie ma nowa buteleczke, o niebo wygodniejsza, dodaje jako zalacznik
Kiedys mialam swira na punkcie wlosow, maseczki, wciereczki... ale powiem Wam ze efekt byl. Mimo ze rozjasnialam wlosy to byly w bdb stanie. Tyle, ze dziennie sporo czasu na nie musialam poswiecac.

Radical mialam, nie widzialam efektow.
Aaaa i mialam jeszcze ampulki Seboradin do wlosow wypadajacych. Tez sie swietnie u mnie sprawdzily

A co do niecierpliwosci to ja we wszystkim niestety tak mam... teraz odliczam kazdy dzien do porodu i juz sie doczekac nie moge a jeszcze lepsze jest to, ze nie moge sie doczekac 2go dziecka, ktore planujemy z narzeczonym dopiero na 2014rok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1053_LRG-500x500.jpg (51,8 KB, 16 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 12:01   #1049
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziekuje goldika moze i ja sie skusze Bayka a co ja mam powiedziec, ja to mam moze 1/20 moich naturalnych wlosow, wiec glowa do gory
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:22   #1050
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziekuje goldika moze i ja sie skusze Bayka a co ja mam powiedziec, ja to mam moze 1/20 moich naturalnych wlosow, wiec glowa do gory
Haha ja 1/48 ;p mam 1 cm odrostu, dzisiaj mierzyłam :P Ja to sie jeszcze naczekam ale wierze w Seboradin ze za 2 miesiace juz bede miala 4-5 cm
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.