Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 17:07   #1051
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnaxx16 Pokaż wiadomość
Dziekuje za pomoc wlasnie kupilam i ide wyprobowac moze cos da.sprobuje pryskac codziennie.a po uzyciu trzeba myc wlosy? czy mozna myc? albo umyc i wtedy nalozyc?
ja pryskalam na suche zawsze przed spaniem i rano mylam, raczej od razu po pryskaniu nie myj bo to byloby bez sensu, ale mozesz tez w dzien spryskac
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:15   #1052
czarnaxx16
Przyczajenie
 
Avatar czarnaxx16
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Dziekuje za pomoc.Dzis bedzie 3 dzien jak go uzywam... jak narazie sa delikatnie rudawe bo mialam troche czarne troche braz.. zobacze co mi z tego wyjdzie.Mam nadzieje ze pomoze chociaz abym mogla pozniej nalozyc farbe kasztanowa albo cos z brazu i nie byly by czarne.Zalezy mi zeby je rozjasnic moze najpierw braz a potem rudy...
czarnaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 23:33   #1053
smileyxo
Przyczajenie
 
Avatar smileyxo
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

kupilam dziś to cudo ale mam takie pytanie ) jak Wy go używacie? czy te włosy trzeba pryskać do momentu aż będą całe mokre?
smileyxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:13   #1054
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

własnie tak, az beda mokre. widac ze nie czytałas watku, bylo o tym pisane

czarnaxx16 i jak włosy?

Edytowane przez 881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Czas edycji: 2011-09-05 o 19:14
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:36   #1055
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnaxx16 Pokaż wiadomość
Dziekuje za pomoc.Dzis bedzie 3 dzien jak go uzywam... jak narazie sa delikatnie rudawe bo mialam troche czarne troche braz.. zobacze co mi z tego wyjdzie.Mam nadzieje ze pomoze chociaz abym mogla pozniej nalozyc farbe kasztanowa albo cos z brazu i nie byly by czarne.Zalezy mi zeby je rozjasnic moze najpierw braz a potem rudy...
Ja używałam spray'u ale na jasne włosy. Poleciłam w pracy dziewczynom. Jedna koleżanka, która miała ciemne włosy spróbowała i... wyszedł jej okropnie żółty kolor.
Lepiej chyba nie ryzykować, tylko iść do fryzjera - on wie jak rozjaśnić, żeby nałożyć farbę i wyszedł fajny odcień. Nie wiadomo zresztą jak Ci później farba złapie. Uważaj bo skończysz jak Ania z Zielonego wzgórza
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:45   #1056
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smileyxo Pokaż wiadomość
kupilam dziś to cudo ale mam takie pytanie ) jak Wy go używacie? czy te włosy trzeba pryskać do momentu aż będą całe mokre?
To wszystko zależy od Ciebie, jeśli zależy Ci na mocniejszym efekcie to możesz je spryskać do tego momentu aż będą całe mokre ale ja osobiście nie polecam takiej metody. Swoje naturalne włosy pryskałam Reflex Blond delikatnie, aż były tylko lekko wilgotne a później podsuszałam je suszarką bo tak radził producent.

I od razu ostrzegam że to co będziesz otrzymywać to raczej ciepłe odcienie. Jeśli bardzo zależy Ci na takim klasycznym blondzie z chłodną poświatą to radzę się zaopatrzyć w specjalny fioletowy szampon który niweluje niepożądany odcień. Te dwa specyfiki razem powinny dać piękny, błyszczący i naturalnie wyglądający blond.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:22   #1057
agacik91
Raczkowanie
 
Avatar agacik91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 364
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnaxx16 Pokaż wiadomość
Slicznie ale Ty rozjasnialas z naturalnych wlosow tak?
Tak, pierwsze zdjęcie to mój naturalny kolor włosów
agacik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 20:06   #1058
agnieszkamo
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkamo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

witajcie
Moje naturlane wlosy to mysi ciemny blad. Mam zrobione pasemka jasniutkie,ale niestety pojawil sie odrost. Rozjasniacza w postaci farby uzywanego na wlasna reke boje sie jak ognia totez szukalam czegos lagodniejszego. Przeczytalam na Wizazu o rozjasniaczu Joanny Blond Reflex w sprayu. Naszukalam sie tego cuda po Toruniu jak glupia ale wkoncu znalazlam. No i teraz pytanie. Wczoraj nakadalm trzy razy, dzis kolejne dwa. Rozjasnilo sie na taki miodowy blond, roznice miedzy odrostem a pasmami nadal widac ale coraz mniejsza. Jak duzo razy to trzeba uzywac coby sie rozjasnilo bardzo? bo juz mnie kusi jakis rozjasniacz do pasemek Joanny ale boje sie efektu kurczaka....
agnieszkamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:35   #1059
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnieszkamo Pokaż wiadomość
witajcie
Moje naturlane wlosy to mysi ciemny blad. Mam zrobione pasemka jasniutkie,ale niestety pojawil sie odrost. Rozjasniacza w postaci farby uzywanego na wlasna reke boje sie jak ognia totez szukalam czegos lagodniejszego. Przeczytalam na Wizazu o rozjasniaczu Joanny Blond Reflex w sprayu. Naszukalam sie tego cuda po Toruniu jak glupia ale wkoncu znalazlam. No i teraz pytanie. Wczoraj nakadalm trzy razy, dzis kolejne dwa. Rozjasnilo sie na taki miodowy blond, roznice miedzy odrostem a pasmami nadal widac ale coraz mniejsza. Jak duzo razy to trzeba uzywac coby sie rozjasnilo bardzo? bo juz mnie kusi jakis rozjasniacz do pasemek Joanny ale boje sie efektu kurczaka....

Ten rozjaśniacz łagodniejszy niż w postaci farby???
Żartujesz chyba

To "cudeńko" spali Ci włosy dużo lepiej niż niejeden rozjaśniacz w farbie. Głównie dlatego, że czas trzymania rozjaśniacza w farbie kontrolujesz, a tym psikasz włosy i nie zmywasz go, prawda?

Wyobraź sobie, co on ma w swoim składzie, że jest taki tani... Już sama cena daje do myślenia co za paskudztwa tam napakowali.


Poza tym, trzy razy w ciągu jednego dnia!?!? Naprawdę nie boisz się o swoje włosy?!
O rany, ja używałam go raz na kilka dni i dzisiaj pluję sobie w brodę, że wogóle go kupiłam Cała rozjaśniona partia łamie mi się niesamowicie, mimo, że używałam go w lipcu. Wypadają strasznie i są tak niesamowicie zniszczone, że płakać mi się chce patrząc w lustro

Kurczę dziewczyny, jak chcecie rozjaśniać włosy to używajcie chociaż profesjonalnych produktów! Przynajmniej nie zostaniecie później łyse. Ten rozjaśniacz w sprayu nadaje się tylko do śmieci. Czytałaś wogóle opinie o nim na KWC? Jeżeli mimo przeczytania opinii go kupiłaś to jestem w szoku
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 08:50   #1060
agnieszkamo
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkamo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Droga Kiciu

Reakcja z Twojej strony bardzo gwałtowna. Tak, czytalam opinie, wiedzialam co robie, jestem calkowicie zdrowa psychicznie. Nie zrobila bym sobie KUKU o jakie mnie podejrzewasz Tak, nakladalam trzy razy ale fakt, nie sprecyzowalam: nie zostawiama tego cuda na wlosach na caly dzie tyklo po wysluszeniu suszarka - poprostu umylam i zafundowalam solidna porcje odzywek, dodatkowo wczoraj wieczorem maska z Henna Wax. I wlosy sa piekne Teraz jeden dzien przerwy i mysle ze co drugi dzien lekko popryskam po porannym myciu, lekko bo obawiam sie ze za nic sie nei uloza. No i fakt, szkoda wlosów chociaz jakis mocno ujemnych oddzialywan poki co nei zauwazylam.
Podobaja mi sie te lekkie rudosci, wloski niczym AxlRose w latach swojej swiernosci heheh i jak moje naturalne musniete sloneczkiem.

Wydaje mi sie ze zwykle rozjasniacze znacznie bardziej niszcza wlosy, ja zawsze rozjasnialam u fryzjera - i za kazdym razem mialam je gumowate.

pozdrawiam serdecznie
agnieszkamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 12:54   #1061
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Kiciu, ja również używałam tego rozjaśniacza w lipcu, do tego nadal używam go na odrosty i czasami do odświeżenia końcówek. włoski, oprócz tego że troszeczkę bardziej sie plączą, nie wyglądają na zniszczone.
z bardzo ciemnego brązu zeszłam do jasno-brązowo-rudego i jak na razie jestem z tego produktu bardzo zadowolona ;]
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 10:08   #1062
33paula13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Używam tego rozjaśniacza od 3 lat i nic mi sie nie dzieje, zadowolona jestem. Mialam ciemny bląd teraz mam bardzo jasny i juz w życiu bym nie wróciła do swojego.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Pokaż wiadomość
Kiciu, ja również używałam tego rozjaśniacza w lipcu, do tego nadal używam go na odrosty i czasami do odświeżenia końcówek. włoski, oprócz tego że troszeczkę bardziej sie plączą, nie wyglądają na zniszczone.
z bardzo ciemnego brązu zeszłam do jasno-brązowo-rudego i jak na razie jestem z tego produktu bardzo zadowolona ;]
A ty brąz rozjaśnialas tym rozjasniaczem do blądu? Przecież do brązu też jest , a ten jest tylko i wyłacznie do włosów jasnych.
33paula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:38   #1063
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 33paula13 Pokaż wiadomość
Używam tego rozjaśniacza od 3 lat i nic mi sie nie dzieje, zadowolona jestem. Mialam ciemny bląd teraz mam bardzo jasny i juz w życiu bym nie wróciła do swojego.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



A ty brąz rozjaśnialas tym rozjasniaczem do blądu? Przecież do brązu też jest , a ten jest tylko i wyłacznie do włosów jasnych.

Ja rozjaśniałam brąz i mam zmasakrowane włosy.. Teraz już się przestały łamać, ale po tym co przeszłam jestem na ten rozjaśniacz zdecydowanie uczulona to stąd taka reakcja, także wybaczcie moje wzburzenie. Może do jaśniejszych włosów (ciemny blond) jest ok, ale do brązowych zdecydowanie nie!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 15:03   #1064
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 704
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy





A ty brąz rozjaśnialas tym rozjasniaczem do blądu? Przecież do brązu też jest , a ten jest tylko i wyłacznie do włosów jasnych.[/QUOTE]

tak, z ciemnego brązu (prawie czarnego) rozjaśniałam Joanną Blond Reflex. wiem że jest stworzony specjalnie do lekkiego rozjaśnienia jasnych włosów, jednak postanowiłam spróbować i sprawdził się doskonale ;]
mówisz że do brązu też jest, ale chodzi ci o taki w spray'u, bo jeszcze takiego nie widziałam? ;>
ulotnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:23   #1065
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

a na kasztanowych wlosach wlosach jaki bedzie efekt? beda rude? bo juz mam takie ruod miedziano kasztanowe

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

jakos nie wyobrazam sobie zeby go psikac na caly dzien...wkoncu to jest rozjasniacz...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 01:51   #1066
sapcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
a na kasztanowych wlosach wlosach jaki bedzie efekt? beda rude?
Tak, przy włosach o odcieniach brązu wyjdzie rudy. Jaki kolor chcesz osiągnąć? Blond? Jak najbardziej się da, ale dużo silniejszym rozjaśniaczem. Ten Joanny nadaje się raczej do lekkiego efektu naturalnego balejażu, czy przechodzenia w ton jaśniejszy. Owszem, można nim osiągnąć jasny blond, ale zajmie to trochę czasu i trzeba by zużyć kilka butelek, więc taniej oraz efektywniej wyjdzie zastosować jeden rozjaśniacz, a silny (chociaż ostrzegam- to niemal bomba atomowa dla włosów).

Cytat:
Ja rozjaśniałam brąz i mam zmasakrowane włosy.. Teraz już się przestały łamać, ale po tym co przeszłam jestem na ten rozjaśniacz zdecydowanie uczulona to stąd taka reakcja, także wybaczcie moje wzburzenie. Może do jaśniejszych włosów (ciemny blond) jest ok, ale do brązowych zdecydowanie nie!
To tylko potwierdza, że każdy ma inne włosy. Ja mam ciemnobrązowe, rozjaśniacz Joanny w sprayu wręcz minimalnie je niszczył, mniej niż jakakolwiek farba.
sapcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 15:07   #1067
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a na kasztanowych wlosach wlosach jaki bedzie efekt? beda rude? bo juz mam takie ruod miedziano kasztanowe

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

jakos nie wyobrazam sobie zeby go psikac na caly dzien...wkoncu to jest rozjasniacz...
Ten rozjaśniacz jest przeznaczony tylko do włosów blond lub ciemny blond, nie nadaje się ani do kasztanowych ani do brązowych. Radzę sobie odpuścić, chyba że będziesz ryzykować na własną odpowiedzialność - skutki trudno przewidzieć, mogą wyjść rude ale równie dobrze mogą wyjść pomarańczowe.
Nie rozumiem osób które mając czarne lub brązowe włosy koniecznie chcą używać preparatu przeznaczonego tylko dla włosów blond. Uważam że to bardzo ryzykowne, może się udać ale czy nie szkoda włosów?
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.

Edytowane przez LaCandy
Czas edycji: 2011-12-11 o 15:09
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 15:47   #1068
kasiabasia007
Przyczajenie
 
Avatar kasiabasia007
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław/ okolice
Wiadomości: 29
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Ja mam ciemny brąz, który od roku farbuje na rudo Loreal Mango. Po kilku farbowaniach włosy z marchewkowej rudości ściemniały do miedzi wpadającej w czerwień.
Moje pytanie czy ten spray rozjaśni mi włoski do marchewki? Tęsknię za tym kolorkiem... a na to trzasnęłabym Garnier 743
__________________

kasiabasia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 19:25   #1069
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

przed chwilą użyłam rozjaśniacza do włosów Joanna Reflex Blond (w obfitej ilości), czy mogę spać w tym pokoju, w której go użyłam? głupie pytanie, wiem :P
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 00:44   #1070
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
przed chwilą użyłam rozjaśniacza do włosów Joanna Reflex Blond (w obfitej ilości), czy mogę spać w tym pokoju, w której go użyłam? głupie pytanie, wiem :P
poległam oO

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
Ten rozjaśniacz jest przeznaczony tylko do włosów blond lub ciemny blond, nie nadaje się ani do kasztanowych ani do brązowych. Radzę sobie odpuścić, chyba że będziesz ryzykować na własną odpowiedzialność - skutki trudno przewidzieć, mogą wyjść rude ale równie dobrze mogą wyjść pomarańczowe.
Nie rozumiem osób które mając czarne lub brązowe włosy koniecznie chcą używać preparatu przeznaczonego tylko dla włosów blond. Uważam że to bardzo ryzykowne, może się udać ale czy nie szkoda włosów?
KOMPLETNIE zalezy od włosów. Jak dziewzyna zrobi - to na własne ryzyko. Ja rozjaśniałam tym 'psikadlem' takie kasztanowate włosy, cięzko było nazwac ten odcień, ale mniejsza, chodzi o brąz. Efekt końcowy był niesamowity, kolor moze nie był jakiś blond idealny , tylko taki 'rudawy' ale bardzo wyjątkowy, tak przynajmniej twierdzili wszysyc dookola. Jak ktoś bedzie chciał zdjęcia to pisać , wstawie
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 09:06   #1071
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Jeśli możesz to wstaw zdjęcia przed i po
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 14:02   #1072
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
KOMPLETNIE zalezy od włosów. Jak dziewzyna zrobi - to na własne ryzyko. Ja rozjaśniałam tym 'psikadlem' takie kasztanowate włosy, cięzko było nazwac ten odcień, ale mniejsza, chodzi o brąz. Efekt końcowy był niesamowity, kolor moze nie był jakiś blond idealny , tylko taki 'rudawy' ale bardzo wyjątkowy, tak przynajmniej twierdzili wszysyc dookola. Jak ktoś bedzie chciał zdjęcia to pisać , wstawie
Oczywiście, że na własne ryzyko, ja tak napisałam bo sama bym się bała go stosować na ciemniejsze włosy. Masz rację, zależy od włosów i od tego jaki ktoś chce uzyskać efekt. Ja z chęcią bym zobaczyła te zdjęcia, to może być bardzo ładny kolor. Mogę też wstawić obecny kolor jaki mi wyszedł po już dłuższym stosowaniu tego spray'u, żeby można było zobaczyć co ewentualnie wychodzi z ciemnego, chłodnego blondu.

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
przed chwilą użyłam rozjaśniacza do włosów Joanna Reflex Blond (w obfitej ilości), czy mogę spać w tym pokoju, w której go użyłam? głupie pytanie, wiem :P
.... tak , możesz, nic Ci się nie stanie ale jak się bardzo boisz to można zawsze uchylić okno i trochę przewietrzyć pokój....
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:20   #1073
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
poległam oO

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------



KOMPLETNIE zalezy od włosów. Jak dziewzyna zrobi - to na własne ryzyko. Ja rozjaśniałam tym 'psikadlem' takie kasztanowate włosy, cięzko było nazwac ten odcień, ale mniejsza, chodzi o brąz. Efekt końcowy był niesamowity, kolor moze nie był jakiś blond idealny , tylko taki 'rudawy' ale bardzo wyjątkowy, tak przynajmniej twierdzili wszysyc dookola. Jak ktoś bedzie chciał zdjęcia to pisać , wstawie
no cóż nie dziwię się

dodam jeszcze, że po 4 aplikacjach na kolorze bardzo ciemny brąz (prawie czarny, z brązowym połyskiem) mam włosy koloru brązowego z rudą poświatą
jestem bardzo zadowolona, tak samo jak kar0ola ryzykowałam, ale nie stać mnie na dekoloryzację
będę próbować dalej w takim razie

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2011-12-28 o 16:24
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:57   #1074
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Szybkie pytanko -czy któraś z Was wie gdzie można kupić "Reflex Blond" w Zamościu ???
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:10   #1075
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
Szybkie pytanko -czy któraś z Was wie gdzie można kupić "Reflex Blond" w Zamościu ???
nie mam pojęcia... jeśli nie znajdziesz to zawsze można zamówić na allegro, razem z przesyłką wyjdą grosze...
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:49   #1076
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

hej, mam pytanie, czy taki spray rozjaśniający (ja akurat używałam Johna Friedy) bardziej niszczy włosy niż farba czy mniej?
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 09:23   #1077
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Dziewczyny, napiszcie czy któraś stosowała to na czarne włosy... ja mam czarne z odrostem tak na 2cm i chce moje ciemne blond ! Już mnie dobija to farbowanie ! Włosy mam jak druty, zero w nich życia, w dodatku są wysuszone a po kilku godzinach tłuste niemiłosiernie :/ Nawet nie wiem jak je pielęgnować jak je przesusze to i tak się przetłuszczą a jak nawilże to szybciej się przetłuszczają, efekt musze je myć codziennie :/
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 03:48   #1078
Diva7
Przyczajenie
 
Avatar Diva7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Rozjaśnianie włosów .

Witam
Mam pytanie do dziewczyn, które rozjaśniały sobie włosy
A więc kupiłam rozjaśniacz w spray'u firmy Joanna, ale nie jest tam dokładnie opisane jak rozjaśnić włosy krok po kroku
Ponieważ robię to pierwszy raz zwracam się o pomoc, także chcę rozjasnic wlosy z kasztanowego brązu do średniego brązu, ile powinnam trzymać rozjaśniacz na włosach, czy po jakimś czasie się go spłukuje, i czy uzywa sie na suche czy na wilgotne włosy ?

Z góry dzięki. Pozdrawiam !
Diva7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 07:37   #1079
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rozjaśnianie włosów .

Cytat:
Napisane przez Diva7 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie do dziewczyn, które rozjaśniały sobie włosy
A więc kupiłam rozjaśniacz w spray'u firmy Joanna, ale nie jest tam dokładnie opisane jak rozjaśnić włosy krok po kroku
Ponieważ robię to pierwszy raz zwracam się o pomoc, także chcę rozjasnic wlosy z kasztanowego brązu do średniego brązu, ile powinnam trzymać rozjaśniacz na włosach, czy po jakimś czasie się go spłukuje, i czy uzywa sie na suche czy na wilgotne włosy ?

Z góry dzięki. Pozdrawiam !
Rozjaśniacz w spraju? a nie w piance czasem?
W sprayu pierwsze słysze..
Tak czy siak jeśli na budełku/butelce nie pisze a w necie nic nie znalazłaś.
To ja bym zrobila tak:
spryskaj sobie włosy od dołu do góry i uwazaj na odrosty, bardzo szybko je chwyta dlatego je lepiej na koncu pokryć.
Trzymaj powiedzmy około 20 minut ale co 5-10 doglądaj włosy czy juz sie rozjaśniają i zmyj gdy juz bedzie tak wygladac jakbyś chciała
Mozna i na suche i na wilgotne
dodam także że rozjaśniacz dość mocno niszczy włosy.
Ja bym na Twoi miejscu zrobiła sobie zwykłą blond farbą drogeryjną one są delikatniejsze niz zwyly rozjaśniacz zwłaszcza że chcesz tylko troche rozjaśnić.. Albo poczytaj na forum o kąpieli rozjaśniającej.
tutaj piszą o tym rozjaśniaczu co kupiłaś https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...lex-blond.html
mam nadzieje ze troche pomoglam, napisalam tylko to co wiem zobaczymy co inni ci odpiszą a tymczasem zapraszam tu na wątek o tej kąpieli do poczytania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-01-20 o 07:40
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:36   #1080
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Rozjaśnianie włosów .

Owszem jest rozjaśniacz w sprayu ale do włosów blond aby tworzyć jasniejsze refleksy pasemka. Z brązu nie rozjaśnisz nim do blondu - wszystko to pisze na ulotce, wystarczy ją dobrze przeczytać.

Z kwc:
"Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach."

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2012-01-20 o 08:38
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.