odżywka do paznokci eveline - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 22:03   #211
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
szkoda, że nie zrobią takiej matowej bezbarwnej odżywki, bo mój Tżet ma problemy z paznokciami a jakbym mu z taką błyszczącą wyskoczyła do malowania to by mnie szybko pogonił
Jeśli się nie mylę to Nail Tek oferuje matową odżywkę. ( KLIK (link do KWC) )

Cytat:
Napisane przez Inflow Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wygląda na to, że myliłam się co do tej odżywki. Pisałam wcześniej, że nie byłam z niej zadowolona. Jednak nie przerwałam kuracji i to była dobra decyzja! Teraz paznokcie są twarde, długie(muszę je często piłować) i w ogóle się nie łamią! Poniżej zdjęcie pazurków zrobione 5 minut temuCo prawda skórki jeszcze nie wyglądają idealnie, ale to kwestia dokładniejszej pielęgnacji.
Więc Kochane, jeśli po kilkunastu dniach od rozpoczęcia kuracji nie widzicie rezultatów, to nie zrażajcie się warto być cierpliwym i po prostu postępować zgodnie z instrukcją
No, no. Ładne pazurki, choć dla mnie już są za długie to gratuluję, że przy takiej długości Ci się nie łamią. Jeszcze tylko zadbaj o skórki i będzie super!


______________________

Dziewczyny! Uważajcie, by nie "przedawkować" Eveline! Mi oczywiście ona również pomogła, ale i przez długie stosowanie (coś ponad 3 miesiące) wysuszyła mi paznokcie. Po prostu paznokcie u kciuków(u obu!) pękły mi w prawie środku płytki. Jeden już jest zapuszczony, drugi, eh, nie sięga jeszcze nawet początku opuszka.
Głupi formaldehyd w składzie.

Mimo to, nadal wszystkim znajomym dokoła polecam odżywkę Eveline 8w1. Dzięki niej mam twarde, nie rozdwajające się, nie łamiące się paznokcie (nie liczę tu tych dwóch pęknięć ).

I żeby nie było, tu macie zdjęcie pazurków maźniętych lakierem od Sensique. (zdjęcia z lipca)


Niestety, zdjęcia aktualnych golasków nie mam, to nie pokażę.

Chyba, że ktoś chce zobaczyć jak wyglądały przed kuracją. Ale nie polecam tego osobom o słabych nerwach.
Są chętni?
__________________
Blooooog.
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:06   #212
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość

I żeby nie było, tu macie zdjęcie pazurków maźniętych lakierem od Sensique. (zdjęcia z lipca)


Niestety, zdjęcia aktualnych golasków nie mam, to nie pokażę.
Piękne pazurki
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:11   #213
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Piękne pazurki
Dziękuję!

Szkoda, że golaski nie prezentują się tak samo efektownie. Postaram się niedługo zrobić i dodać zdjęcie pazurków przybranych jedynie odżywką.


Hmm.. Mogę dodać zdjęcie z kamerki.
__________________
Blooooog.

Edytowane przez Vithium
Czas edycji: 2012-08-12 o 22:16
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:45   #214
Inflow
Raczkowanie
 
Avatar Inflow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 40
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Uważajcie, by nie "przedawkować" Eveline! Mi oczywiście ona również pomogła, ale i przez długie stosowanie (coś ponad 3 miesiące) wysuszyła mi paznokcie. Po prostu paznokcie u kciuków(u obu!) pękły mi w prawie środku płytki. Jeden już jest zapuszczony, drugi, eh, nie sięga jeszcze nawet początku opuszka.
Głupi formaldehyd w składzie.

Mimo to, nadal wszystkim znajomym dokoła polecam odżywkę Eveline 8w1. Dzięki niej mam twarde, nie rozdwajające się, nie łamiące się paznokcie (nie liczę tu tych dwóch pęknięć ).

I żeby nie było, tu macie zdjęcie pazurków maźniętych lakierem od Sensique. (zdjęcia z lipca)


Niestety, zdjęcia aktualnych golasków nie mam, to nie pokażę.

Chyba, że ktoś chce zobaczyć jak wyglądały przed kuracją. Ale nie polecam tego osobom o słabych nerwach.
Są chętni?
Śliczne pazurki
Współczuję Ci tych pęknięćbo pewnie dużo czasu poświęciłaś na to, aby te paznokcie tak ładnie wyglądały.
Dobrze, że napisałaś o tych skutkach ubocznych... Ja stosuję Eveline ponad miesiąc, ale zrobię sobie teraz kilka tygodni przerwy
Życzę aby szponki szybko odrosły
Inflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:54   #215
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Witam, witam, dziś na tapecie moje aktualne "golaski" (no, nie do końca "golaski", przybrane są w oliwę z oliwek ).

A jutro mija 4 miesiąc odkąd używam Eveline 8w1 (choć tak naprawdę w sierpniu ani razu nie miałam jej na paznokciach, PRZERWĘ mam ).

__________________
Blooooog.
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:07   #216
blondyna_pl
Przyczajenie
 
Avatar blondyna_pl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mielec/warszawa
Wiadomości: 10
Send a message via Skype™ to blondyna_pl
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Hej wizażystki, ja osobiście polecam odżywkę Eveline Diamond Hard, sprawia, że paznokcie są twarde, nie rozdwajają się i nie łamią się. Dodatkowo wydłuża trwałość lakieru do paznokci. Ponadto polecam tabletki Merz Special (60 tabl., 37-50 zł w zależności od apteki), uzywam ich od roku (łykam 1 tabletkę dziennie) i mam paznokcie długie jak nigdy wcześniej.
blondyna_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 15:13   #217
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość
Witam, witam, dziś na tapecie moje aktualne "golaski" (no, nie do końca "golaski", przybrane są w oliwę z oliwek ).

A jutro mija 4 miesiąc odkąd używam Eveline 8w1 (choć tak naprawdę w sierpniu ani razu nie miałam jej na paznokciach, PRZERWĘ mam ).

są śliczne
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 19:53   #218
Inflow
Raczkowanie
 
Avatar Inflow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 40
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość
Witam, witam, dziś na tapecie moje aktualne "golaski" (no, nie do końca "golaski", przybrane są w oliwę z oliwek ).

A jutro mija 4 miesiąc odkąd używam Eveline 8w1 (choć tak naprawdę w sierpniu ani razu nie miałam jej na paznokciach, PRZERWĘ mam ).

Świetny kształt! Zazdroszczę uporania się ze skórkami, bo mi chyba nigdy się to nie uda.


Ostatnio buszując po blogach zauważyłam, że dziewczyny zaczęły narzekać na odżywkę Eveline. Czy któraś z Was też ma z nią problemy?
Inflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:47   #219
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Dziękuję za pozytywne oceny moich pazurków.

Cytat:
Napisane przez Inflow Pokaż wiadomość
Ostatnio buszując po blogach zauważyłam, że dziewczyny zaczęły narzekać na odżywkę Eveline. Czy któraś z Was też ma z nią problemy?
Ja miałam z nią problem.
Proszę:

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Uważajcie, by nie "przedawkować" Eveline! Mi oczywiście ona również pomogła, ale i przez długie stosowanie (coś ponad 3 miesiące) wysuszyła mi paznokcie. Po prostu paznokcie u kciuków(u obu!) pękły mi w prawie środku płytki. Jeden już jest zapuszczony, drugi, eh, nie sięga jeszcze nawet początku opuszka.
Głupi formaldehyd w składzie.
__________________
Blooooog.
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 23:37   #220
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Inflow Pokaż wiadomość
Świetny kształt! Zazdroszczę uporania się ze skórkami, bo mi chyba nigdy się to nie uda.


Ostatnio buszując po blogach zauważyłam, że dziewczyny zaczęły narzekać na odżywkę Eveline. Czy któraś z Was też ma z nią problemy?
Ja miałam przesuszone skórki i ciut zniszczona płytka.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Pisałam kilka stron wcześniej o tym.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:08   #221
Notlikeiwanted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Hej Dziewczynki
Ja dzisiaj dopiero kupiłam tą odżywkę i zaczynam kurację Moim problemem są łamliwe paznokcie i oczywiście moje zęby zawsze mają co robić Nawet się nie zdążę obejrzeć, a już mi leci krew z palca. Zobaczymy jak się ta odżywka będzie sprawować
Nie wiem tylko ile czasu mam ją stosować, żeby nie narobić sobie problemu zamiast pomóc.
Pozdrawiam

Edytowane przez Notlikeiwanted
Czas edycji: 2012-08-22 o 20:10
Notlikeiwanted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:18   #222
Inflow
Raczkowanie
 
Avatar Inflow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 40
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Vithium i Kornelciaczek dziękuję za odpowiedź byłam ciekawa czy dużo osób ucierpiało z powody odżywki, bo przyznam że doniesienia niektórych blogerek przeraziły mnie

Cytat:
Napisane przez Notlikeiwanted Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Ja dzisiaj dopiero kupiłam tą odżywkę i zaczynam kurację Moim problemem są łamliwe paznokcie i oczywiście moje zęby zawsze mają co robić Nawet się nie zdążę obejrzeć, a już mi leci krew z palca. Zobaczymy jak się ta odżywka będzie sprawować
Nie wiem tylko ile czasu mam ją stosować, żeby nie narobić sobie problemu zamiast pomóc.
Pozdrawiam
Hmmm myślę, że na początek kuracja 2 tygodniowa będzie ok. Widzę, że "podcinasz naturalnie" paznokietki, więc pewnie płytka jest osłabiona i miękka, a co z tym się wiąże- przy aplikacji odżywki mogą boleć palce... Dbaj o skórki i obserwuj czy nie pojawią się niepokojące zmiany.
Ps. I napisz od czasu do czasu jak przebiega kuracjaBo jestem ciekawa efektów
Inflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:51   #223
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: odżywka do paznokci eveline

hey!

ja mam pytanie; mogłybyście mi napisać jak stosować tę odżywkę Eveline? gdzieś wyrzuciłam opakowanie, a wydaje mi się że cos źle robię; bo moje paznokcie wyglądają gorzej niz przed jej stosowaniem! fakt są teraz twarde, ale płytka woła o pomstę do nieba???!!!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:16   #224
Inflow
Raczkowanie
 
Avatar Inflow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 40
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
hey!

ja mam pytanie; mogłybyście mi napisać jak stosować tę odżywkę Eveline? gdzieś wyrzuciłam opakowanie, a wydaje mi się że cos źle robię; bo moje paznokcie wyglądają gorzej niz przed jej stosowaniem! fakt są teraz twarde, ale płytka woła o pomstę do nieba???!!!
Opis producenta
Sposób użycia: Codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu Eveline 8 w 1 na paznokcie. Po czterech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa dogłębnie wnika w płytkę, zapewniając maksymalne wzmocnienie i utwardzenie płytki.
A mogę wiedzieć ile już ją stosujesz?
Inflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:49   #225
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: odżywka do paznokci eveline

około miesiąca. i stosuję tak jak napisałaś / czyli dobrze zapamietałam! a moze to zwiazane z tym czym zmywam?
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 20:36   #226
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
około miesiąca. i stosuję tak jak napisałaś / czyli dobrze zapamietałam! a moze to zwiazane z tym czym zmywam?
Mnie też ta odżywka zniszczyła płytkę :/
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:10   #227
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość
Witam, witam, dziś na tapecie moje aktualne "golaski" (no, nie do końca "golaski", przybrane są w oliwę z oliwek ).

A jutro mija 4 miesiąc odkąd używam Eveline 8w1 (choć tak naprawdę w sierpniu ani razu nie miałam jej na paznokciach, PRZERWĘ mam ).

jak dbasz o skórki??? sliczne są
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:40   #228
Roksia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: odżywka do paznokci eveline

Polecam odżywkę Eveline 8 w 1 efekty pożądane przyszły niemal od razu po nałożeniu pierwszej warstwy! Po pierwsze odżywka nadaję paznokciom mleczny kolorek który uwiebiam Po drugie ochrania je przed dalszymi uszkodzeniami, po trzecie są wyraźnie twarde i trudniej o złamanie ich
Po czwarte dużo szybciej rosną i po piąte są wyraźnie grubsze o co mi przede wszystkim chodziło w tej kuracji bo mam z natury bardzo cienkie i łamliwe pazurki Jest jeden minus - efekty po ukończeniu kuracji szybko odchodzą, paznokcie znów słabną i jest powtórka z rozrywki...
Roksia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:29   #229
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Również używałam 8 in 1 z Eveline, ale po zdjęciach jak paznokcie wyglądają "po" takiej kuracji trochę przystopowałam. Zapuściłam wtedy naprawdę piękne pazurki <3
1d94aa359fccc21ffd3754e01fc729e7b21e5777_5e9cd7f29012b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 14:22   #230
Notlikeiwanted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ehh... te moje pazury cała kuracja wzieła w łeb
Oglądałam film i moim ząbkom oczywiście się nudziło i skapnęłam sie dopiero jak poczułam krew i zaczął boleć mnie palec
Zaczynam od początku
Bądźmy dobrej myśli Może teraz się uda
Notlikeiwanted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:30   #231
koudra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Od jutra zaczynam kurację odżywką 8w1 i jestem pełna nadziei, bo co innego mi zostało? Oczywiście przeczytałam pozytywne i negatywne opinie, ale mimo tych drugich uważam, że muszę zaryzykować, bo moje kciuki chyba nie mogą wyglądać gorzej. Ogólnie nie spodziewam się, że nagle paznokcie na kciukach zaczną wyglądać nie wiadomo jak pięknie, ale chciałabym tylko nie musieć już dłużej chować ich przed wzrokiem innych... Trzymajcie kciuki Pozdrawiam!
koudra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:45   #232
koudra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Wstawiam zdjęcie moich pozostałych paznokci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28082012208.jpg (88,2 KB, 57 załadowań)
koudra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:49   #233
koudra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: odżywka do paznokci eveline

I kciuka (przepraszam za jakość, tak to jest jak się robi fotki kiepską komórką ale myślę, że ogólnie można zauważyć zażółcenia, nierówną powierzchnię... po prostu brzydotę paznokcia )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28082012209.jpg (83,7 KB, 67 załadowań)
koudra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:55   #234
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
jak dbasz o skórki??? sliczne są
Maść z witaminą A, olejek rycynowy, oliwa z oliwek (podgrzana), kremowanie rączek (wcieram dużo kremu w skórki) i odsuwam cały czas, w każdej możliwej chwili skórki, taki już mój nawyk. To tak w skrócie.
__________________
Blooooog.
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:44   #235
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Hej dziewczyny
Ja również zaczynam dziś kurację odżywką 8w1 i mam nadzieję, że wreszcie się doczekam wymarzonych paznokci

Wstawiam zdjęcie i czekam na efekty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0391.jpg (30,0 KB, 60 załadowań)
__________________
15-08-15
13-06-17



Edytowane przez starry_eyes
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:48
starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:55   #236
koudra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: odżywka do paznokci eveline

hmm... może się nie znam, ale moim zdaniem Twoje paznokcie nie wyglądają jakoś bardzo źle

jedno pytanie: po czterech dniach zmywam wszystko i od razu nakładam nową warstwę? Czy robić jakąś przerwę?

Edytowane przez koudra
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:56
koudra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:03   #237
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ich stan może nie jest zły, ale gdy tylko podrosną to od razu się łamią/rozdwajają a wtedy już nie wiele mi trzeba żeby je obryźć.. Mam nadzieję, że teraz moja silna wola i ta odżywka zwyciężą
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:16   #238
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: odżywka do paznokci eveline

ja zaczęłam używać odżywki diamond nails i na razie efektu dużego nie ma, ale po trzech warstwach ładnie wyglądają więc będę stosować dalej
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 11:02   #239
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: odżywka do paznokci eveline

aktualizuje poczekałam aż te krwiaczki "zejdą",czyli przesuną się wraz z narastającą płytką i znikną i zaczełam kurację od nowa. i jest świetnie! zero bólu,zero jakichkolwiek plamek po 3 tygodniach kuracji używam odżywki tylko jako bazę,jedna warstwa pod lakier kolorowy
wstawiam fotki i przepraszam od razu za jakość ale głównie chodziło mi o to żebyście zobaczyły jakie mam białe końcówki

Edytowane przez drzazga11
Czas edycji: 2012-08-29 o 18:03
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 19:18   #240
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja dzięki tej odżywce doprowadziłam swoje ogryzki do ładu, a teraz zakupiłam ją ponownie Mam nadzieję, że uda się także teraz.

A odżywka 8w1 i diamentowa mają identyczne składy. zwykły chwyt marketingowy, na który wiele osob się nabiera..
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.