Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 10:27   #4621
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ładny ten turquoise and caicos, wydaje sie byc podobny do mint apple

Chyba jakąś czerwień dokupię, pewnie kiedyś jeszcze będzie taka promocja to zrobię porządne zapasy
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:30   #4622
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Mam ten t&c, jest bardzo fajny Bardzo podobny do mint candy, ciutkę ciemniejszy... chyba nawet bardziej go lubię niż osławiony mca.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:44   #4623
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, trochę mnie zaskoczyło to życzenie, ja tu chcę Wilanów, Łazienki itp pokazywać a podobno w Lonely Planet jest Praga zareklamowana


zawsze mi się jeszcze podobała ta rzeźba , fajna ciekawostka do pokazania
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_...dw%C3%B3rkowej
no a jeśli chodzi o praskie klimaty, to koniecznie pan Guma )
http://warszawa.wikia.com/wiki/Pomnik_Pana_Gumy

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Klimat, to klimat
A Hebe jest na rogu Białostockiej i Targowej, obok CH Wileńska, adrugi na Kijowskiej, zaraz jak skrecasz z Targowej
a widzisz, teraz jak mi to pokazałaś to skojarzyłam, że jakoś przejeżdżając widziałam ten na Kijowskiej muszę się wybrać przy najbliższej okazji

ja essiaki mam chyba aż ze dwa
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:46   #4624
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
mnie też
jeśli nie masz to z wakacyjnych kolorów polecam też splash of grenadine
chciałabym coś nie do końca czerwonego
dumam nad too too hot, albo hip-anemą
szkoda, że oświetlenie w hebe jest takie fatalne
nad nim tez myslalam ale w sumie to ja myslalam o wiekszosci z nich
marzy mi sie barefoot and topless albo eternal optimist tez
ja zawsze modle sie przed polka z lakierami, a jednoczesnie w necie sprawdzam swatche i opinie na mua kolorow, ktore mnie zainteresowaly
a after sex?
Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Ładny ten turquoise and caicos, wydaje sie byc podobny do mint apple

Chyba jakąś czerwień dokupię, pewnie kiedyś jeszcze będzie taka promocja to zrobię porządne zapasy
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Mam ten t&c, jest bardzo fajny Bardzo podobny do mint candy, ciutkę ciemniejszy... chyba nawet bardziej go lubię niż osławiony mca.
podobny, ale inny... mint candy mam ale tego tez chce w dodatku widzialam jak wygladaja razem i mega mi sie podoba. tlumacze sobie, ze ten wpada bardziej w zielen, a mca w niebieski ale prawda jest taka, ze na tym etapie to juz sie tylko do leczenia nadaje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:49   #4625
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, trochę mnie zaskoczyło to życzenie, ja tu chcę Wilanów, Łazienki itp pokazywać a podobno w Lonely Planet jest Praga zareklamowana

...
i nie bez przyczyny

ja nie wiem co lubią zwiedzać Twoi goście, bo ludzie mają różnie - ja gdybym mogła podróżować, to raczej wolałabym mieszkać gdzieś min. 2 miesiące do roku nawet, bo mnie interesują właśnie klimaty, życie ludzi, zabytki/ciekawe miejsca też, ale jakby nieco mniej chyba


tak więc polecam (jeśli ich to interesje), budowle sakralne - katedra św. Floriana vis a vic Parku Praskiego, po przeciwnej stronie, nieco dalej jest piękna cerkiew, mocno uczęszczana nawet przez wiernych

a co do sąsiadów, to ja akurat lepszych nie miałam

pani Ela co jak słyszała że kaszlę, a nie widziała, że wychodzę, to mi obiad chciała gotować i przynieść (a dopiero c otam się wtedy wprowadziłam)

nasz gospodarz domu - pralkę mi instalował, starą wynosił sam z siebie (jeszcze się obraził jak mu chciałam zapłacić), jak chciałam wyrzucićreszę farby, to mi zaoferował, że lepiej mi piwnicę nią wymaluje, albo jak wymieniali rury, to mi przyniósł stare, ale porządnr zasłony, bo "pani tu drzwi do pokoju nie ma, a to kurz będzie", paczki mi przyjmowała i wogóle wiele by opowiadać
o! tacy ludzie

pewnie, panowie z czerwonymi nosami też byli, ale nader uprzejmi i nie raz rwali się do noszenia siat lub przynajmniej drzwi otwierali

tak że ten, Praga ma swoje zalety

a melduję, że też właśnie kuponik otrzymałam i myślę

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zawsze mi się jeszcze podobała ta rzeźba , fajna ciekawostka do pokazania
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_...dw%C3%B3rkowej
no a jeśli chodzi o praskie klimaty, to koniecznie pan Guma )
http://warszawa.wikia.com/wiki/Pomnik_Pana_Gumy

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------


a widzisz, teraz jak mi to pokazałaś to skojarzyłam, że jakoś przejeżdżając widziałam ten na Kijowskiej muszę się wybrać przy najbliższej okazji

ja essiaki mam chyba aż ze dwa
no bo ten przy Białostockiej, to teraz zasłonięty płotami od budowy metra, tylko jak się tam chodzi, to się wie

a co do rzeźb, to fajne aniołki , takie krzywe, z przymrużeniem oka, są przy wjeździe na Ząbkowską i jeden przy CH Wileńska, ponoć ma być ich więcej
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:52   #4626
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
kebab to chyba jedyny fastfood, bez którego życia sobie nie wyobrażam

a balerinki takie właśnie dziś widziałam, tylko nie pamietam gdzie
jak sobie przypomnę, po trasie, to doniosę Ci


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
http://badura.pl/buty-damskie,baleri...18,1035-69-112

Zerknij do Badury, uwielbiam ich buty
O, dziękuję bardzo, idę oglądać

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki. Jakoś właśnie Revlona w ogóle nie kojarzyłam z Douglasem... ale to Hebe przy Smyku też trzeba odwiedzić, bo koło mnie coś pustki tej szafie... a może ja się uparłam na niedostępny kolor


ja szukałam ostatnio, bez efektu. Musiałam wypastować zeszłoroczne, ciut już sfatygowane
Ja do tej pory kupowałam w sieciówkach no i niestety - jednorazówki toteż nawet zeszłoroczne się nie nadają

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
kod: C5WB24
Do 16 maja w Yves Rocher 40% rabatu na dwa najtańsze kosmetyki w koszyku przy zakupach pow. 79 zł. (nie dotyczy zestawów).

Kasiu, jako jedyna nie robisz off topu, wstyd!


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nad tymi 2 miedzy innymi sie zastanawiam

uf, przeliczylam na spokojnie i tylko 16 ich mam, czyli tez moge kupowac


Kusicie tymi Esiorami
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:54   #4627
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
...
Dużo dobrego słyszałam o tym Bobbi Browm, ale chwilowo wolałabym coś troszkę tańszego Któraś z was pisała też wcześniej o tym pędzelku, który jest dodawany do eyelinera Maybelline o ile się nie mylę..

ja polecałam, a guru Corii się zgadza
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 10:54   #4628
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40822326]


Kusicie tymi Esiorami [/QUOTE]

ja kocham essie
od kiedy je odkrylam to inne lakiery poszly w kąt, jakos ich konsystencja [w wiekszosci] i wszystko w nich mi pasuje najbardziej.
jestem nalogowym malowaczem paznokci
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:57   #4629
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kocham essie
od kiedy je odkrylam to inne lakiery poszly w kąt, jakos ich konsystencja [w wiekszosci] i wszystko w nich mi pasuje najbardziej.
jestem nalogowym malowaczem paznokci
Osobiście nie lubię ich pędzelków, mniejsze były by lepsze..

Hmm ja chwilami żałuję, że mam tu konto, bo na jaki wątek nie wejdę to zawsze ktoś mnie czymś zarazi, ostatnio 600zł na asosie poszło..

Edit Madison ave-hue jest piękny, jeśli ktoś tylko szuka cukierkowego różu, w hebe nie widziałam, że ma małe drobinki, ale jestem za-chy-co-na. Pięknie na palcach stóp będzie wyglądał do czarnych peep toe

Edytowane przez Lukardis
Czas edycji: 2013-05-15 o 10:58
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:58   #4630
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

a co do rzeźb, to fajne aniołki , takie krzywe, z przymrużeniem oka, są przy wjeździe na Ząbkowską i jeden przy CH Wileńska, ponoć ma być ich więcej
właśnie sobie wyguglałam naprawdę fajne, takie smerfusie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:01   #4631
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kocham essie
od kiedy je odkrylam to inne lakiery poszly w kąt, jakos ich konsystencja [w wiekszosci] i wszystko w nich mi pasuje najbardziej.
jestem nalogowym malowaczem paznokci
Ja dawniej malowałam paznokcie tylko odżywkami jeśli już, a dzięki Essie polubiłam malowanie kolorem

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Osobiście nie lubię ich pędzelków, mniejsze były by lepsze..
A ja w Esiorach wolę szersze pędzelki, nie robią mi smug w przeciwieństwie do tych wąskich Dwa przeciągnięcia i pazur pomalowany





A propos zwiedzania stolicy - byliśmy z narzeczonym (pasjonat m.in. historii ) ostatnio w Muzeum Powstania Warszawskiego i bardzo nam się podobało, dość klimatyczne miejsce, ciekawie zaaranżowane

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2013-05-15 o 11:03
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 11:01   #4632
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nad nim tez myslalam ale w sumie to ja myslalam o wiekszosci z nich
marzy mi sie barefoot and topless albo eternal optimist tez
ja zawsze modle sie przed polka z lakierami, a jednoczesnie w necie sprawdzam swatche i opinie na mua kolorow, ktore mnie zainteresowaly
a after sex?




podobny, ale inny... mint candy mam ale tego tez chce w dodatku widzialam jak wygladaja razem i mega mi sie podoba. tlumacze sobie, ze ten wpada bardziej w zielen, a mca w niebieski ale prawda jest taka, ze na tym etapie to juz sie tylko do leczenia nadaje
mam topless&barefoot
uwielbiam i wybaczam mu nawet nędzny pędzelek

after sex fuj
nie lubię perełek

splash of grenadine niby znałam, niby się swatch naoglądałam, ale jak już go mam to stwierdzam, że jest jeszcze ładniejszy


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kocham essie
od kiedy je odkrylam to inne lakiery poszly w kąt, jakos ich konsystencja [w wiekszosci] i wszystko w nich mi pasuje najbardziej.
jestem nalogowym malowaczem paznokci
nawet OPI?

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Osobiście nie lubię ich pędzelków, mniejsze były by lepsze..

Hmm ja chwilami żałuję, że mam tu konto, bo na jaki wątek nie wejdę to zawsze ktoś mnie czymś zarazi, ostatnio 600zł na asosie poszło..

Edit Madison ave-hue jest piękny, jeśli ktoś tylko szuka cukierkowego różu, w hebe nie widziałam, że ma małe drobinki, ale jestem za-chy-co-na. Pięknie na palcach stóp będzie wyglądał do czarnych peep toe
szukaj "salonowych" essie

Madison ave-hue jest w hebe
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:06   #4633
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

a ja się pochwalę
właśnie dostałam do łapków róż The Balm, Down Boy, cuuuudny

niestety muszę poczekać z życiem, bo to wymianka
ale se popacze chociaż

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
...
after sex fuj
nie lubię perełek

...
też mam to samo odczucie, wczoraj macałam, bo jak stał w szafie, to nie było widać perły, a sam kolor
ale niestety - perły nie toleruję
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:13   #4634
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
mam topless&barefoot
uwielbiam i wybaczam mu nawet nędzny pędzelek

after sex fuj
nie lubię perełek

splash of grenadine niby znałam, niby się swatch naoglądałam, ale jak już go mam to stwierdzam, że jest jeszcze ładniejszy



nawet OPI?


szukaj "salonowych" essie

Madison ave-hue jest w hebe
dla mnie nawet opi i orly tez.
choc bardzo mozliwe, ze do mnie po prostu przemawia to, ze essie u nas bardziej dostepne, jak wchodze do sephory czy dougiego i widze 3 lakiery na krzyz to a jak stoje przed szafa pelna essie to moglabym stamtad nie wychodzic
i wiem, ze mozna przez net - ale ja wole osobiscie

aaa to nie wiedzialam, ze perel nie lubisz

a ja akurat lubie szerokie pedzelki, to chyba zalezy tez od ksztaltu paznokcia i umiejetnosci... ja mam marne wiec lubie jak jest szeroki pedzelek, 3 razy machne i paznokiec gotowy


ja jakis czas temu mialam faze zachwytu nad colour alike. niestety - popsuly mi paznokcie... mam z natury paznokcie ladne, mocne i w ogole, po dlugotrwalym uzywaniu colour alike paznokcie zrobily mi sie zoltawe i lamliwe.... odstawilam CA i jak reka odjal, essiakami maluje non stop i krzywdy mi nie robia

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

[w ogole jak dobrze, ze jest wizaz, bo jak wchodze do domu z kolejnymi lakierami, to TZ patrzy " po co ci kolejne lakiery???" i nie rozumie, ze sa zupelnie inne niz te co juz mam a tu przynajmniej nikt sie nie dziwi, ze musze miec kolejny rozowy lakier do kolekcji, bo ma kompletnie inny odcien ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:23   #4635
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Iliosku, a powiedz Ty mi tak szczerze, czy te esiaki to trwałe są? i czy szybko schną na pazurze?

bo ja bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie, ale jeszcze bardziej chyba nie lubię malować
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:27   #4636
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zawsze mi się jeszcze podobała ta rzeźba , fajna ciekawostka do pokazania
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_...dw%C3%B3rkowej
no a jeśli chodzi o praskie klimaty, to koniecznie pan Guma )
http://warszawa.wikia.com/wiki/Pomnik_Pana_Gumy

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Ale ekstra, nie widziałam tego

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i nie bez przyczyny

ja nie wiem co lubią zwiedzać Twoi goście, bo ludzie mają różnie - ja gdybym mogła podróżować, to raczej wolałabym mieszkać gdzieś min. 2 miesiące do roku nawet, bo mnie interesują właśnie klimaty, życie ludzi, zabytki/ciekawe miejsca też, ale jakby nieco mniej chyba


tak więc polecam (jeśli ich to interesje), budowle sakralne - katedra św. Floriana vis a vic Parku Praskiego, po przeciwnej stronie, nieco dalej jest piękna cerkiew, mocno uczęszczana nawet przez wiernych

a co do sąsiadów, to ja akurat lepszych nie miałam

pani Ela co jak słyszała że kaszlę, a nie widziała, że wychodzę, to mi obiad chciała gotować i przynieść (a dopiero c otam się wtedy wprowadziłam)

nasz gospodarz domu - pralkę mi instalował, starą wynosił sam z siebie (jeszcze się obraził jak mu chciałam zapłacić), jak chciałam wyrzucićreszę farby, to mi zaoferował, że lepiej mi piwnicę nią wymaluje, albo jak wymieniali rury, to mi przyniósł stare, ale porządnr zasłony, bo "pani tu drzwi do pokoju nie ma, a to kurz będzie", paczki mi przyjmowała i wogóle wiele by opowiadać
o! tacy ludzie

pewnie, panowie z czerwonymi nosami też byli, ale nader uprzejmi i nie raz rwali się do noszenia siat lub przynajmniej drzwi otwierali

tak że ten, Praga ma swoje zalety

a melduję, że też właśnie kuponik otrzymałam i myślę

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



no bo ten przy Białostockiej, to teraz zasłonięty płotami od budowy metra, tylko jak się tam chodzi, to się wie

a co do rzeźb, to fajne aniołki , takie krzywe, z przymrużeniem oka, są przy wjeździe na Ząbkowską i jeden przy CH Wileńska, ponoć ma być ich więcej
Dzięki jeszcze raz

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40822537]Ja

A propos zwiedzania stolicy - byliśmy z narzeczonym (pasjonat m.in. historii ) ostatnio w Muzeum Powstania Warszawskiego i bardzo nam się podobało, dość klimatyczne miejsce, ciekawie zaaranżowane[/QUOTE]

A w poniedziałki wstęp bezpłatny, może komuś się przyda skoro piszemy na wątku o promocjach
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:28   #4637
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Iliosku, a powiedz Ty mi tak szczerze, czy te esiaki to trwałe są? i czy szybko schną na pazurze?

bo ja bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie, ale jeszcze bardziej chyba nie lubię malować
ogolnie to na mnie wiekszosc lakierow sie trzyma dobrze essiaki zwykle mam na sobie tydzien i zmywam z powodu odrostow

schna standardowo moim zdaniem, ja uzywam good to go, wtedy schna super szybko, ale to chyba kazdy przyspieszacz wysuszania zdziala
a bez niego to zwykle caly manicure - od zmycia starego do wyschniecia nowego - zajmuje mi ok pol h, mysle, ze raz w tygodniu mozna sie poswiecic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:29   #4638
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
...

A w poniedziałki wstęp bezpłatny, może komuś się przyda skoro piszemy na wątku o promocjach
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:30   #4639
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja polecałam, a guru Corii się zgadza
Bobbikowego pedzelka nie mam, ale z maybelline mam i jestem zadowolona
Aczkolwiek same linery wole bobbikowe.

Misianko juz dawno chciałam Ci sie poskarzyć ze nie umiem malować sie bronzerem W7 Plamy sobie robie I mi szkoda bo kolor jest bardzo, bardzo
A róz The Balm macałam ostatnio w Mario. Ale nie kupiłam, bo ja mam naturalne rumieńce takie ze hoho. I bardzo nad tym ubolewam, bo róże sa takie piekne same w sobie, i jak je pokazujecie to kupiłabym większość dla samego posiadania
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 11:33   #4640
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ogolnie to na mnie wiekszosc lakierow sie trzyma dobrze essiaki zwykle mam na sobie tydzien i zmywam z powodu odrostow

schna standardowo moim zdaniem, ja uzywam good to go, wtedy schna super szybko, ale to chyba kazdy przyspieszacz wysuszania zdziala
a bez niego to zwykle caly manicure - od zmycia starego do wyschniecia nowego - zajmuje mi ok pol h, mysle, ze raz w tygodniu mozna sie poswiecic
raz w tygodniu satysfakcjonuje mnie całkowicie
dzięki

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość


Bobbikowego pedzelka nie mam, ale z maybelline mam i jestem zadowolona
Aczkolwiek same linery wole bobbikowe.

Misianko juz dawno chciałam Ci sie poskarzyć ze nie umiem malować sie bronzerem W7 Plamy sobie robie I mi szkoda bo kolor jest bardzo, bardzo
A róz The Balm macałam ostatnio w Mario. Ale nie kupiłam, bo ja mam naturalne rumieńce takie ze hoho. I bardzo nad tym ubolewam, bo róże sa takie piekne same w sobie, i jak je pokazujecie to kupiłabym większość dla samego posiadania

uuuu ..., w sensie że bronzer, no miałam siępytać, ale jakoś nie śmiałam
a Ty masz suchą czy tłustą raczej skórę?
bo wiem, że na tłuściejszych bardziej się plamy robią
ja nawet jak przycisnę za mocno pędzelek, a używam tego od brązera, żadne tam profesjonalne ustrojstwa, to bez problemu rozprowadzam tę plamę


mnie w tym Down Boyu urzeka podobieństwo do Iced Lotus klinikowego, którego mam resztkę taką że więcej dna niż różu, a kolor idealny, dla takiego zimnego typka jak ja
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-15 o 11:35
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:34   #4641
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
bo ja bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie, ale jeszcze bardziej chyba nie lubię malować
Misianko, Natura bodajże 5zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wysuszacz.jpg (87,8 KB, 53 załadowań)
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:41   #4642
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Misianko, Natura bodajże 5zł
O!

bo mnie tak wnerwia czekanie na wyschnięcie, wiecie - można siedzieć i klepać na wizażu, ale ja lubię mieć wybór

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

no to idę macać esiaki
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:49   #4643
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

KIELCE GALERIA KORONA

Jutro, tj. 16 maja -20% w Sephorze z okazji pierwszych urodzin sklepu

Do tego torcik i szampan
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:51   #4644
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
KIELCE GALERIA KORONA

Jutro, tj. 16 maja -20% w Sephorze z okazji pierwszych urodzin sklepu

Do tego torcik i szampan
Uu, pal licho zniżkę, ale ten torcik Zjadłabym
W ogóle coś dawno VIPów nie było.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:55   #4645
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Misianko jam niestety suchotnica.
Pędzli róznych próbowałam, próbowałam tez nakładac na puder, bo normalnie tylko podklad nakladam i niestety nie potrafię się ładnie upiekszyć.

A pierwszego essiaka kupiłam własnie niedawno,. Po pierwszych zachwytach nad trwałością i przyjemnym malowaniem przyszło rozczarowanie, bo mi zabarwił paznokcie. Na czerwono maluje od lat namietnie i bez podkładu, bo nigdy mi nic nie barwiło, a teraz mam paskudna pomaranczową płytke Aczkolwiek bardziej podejrzewam Seche , bo na stopach mialam tylko essiaka i jest ok
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:58   #4646
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40823467]Uu, pal licho zniżkę, ale ten torcik Zjadłabym
W ogóle coś dawno VIPów nie było.[/QUOTE]

jutro tam będę może na torcik się załapę

może ktoś coś chce skorzystać ze zniżki???
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 12:13   #4647
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i nie bez przyczyny

ja nie wiem co lubią zwiedzać Twoi goście, bo ludzie mają różnie - ja gdybym mogła podróżować, to raczej wolałabym mieszkać gdzieś min. 2 miesiące do roku nawet, bo mnie interesują właśnie klimaty, życie ludzi, zabytki/ciekawe miejsca też, ale jakby nieco mniej chyba


tak więc polecam (jeśli ich to interesje), budowle sakralne - katedra św. Floriana vis a vic Parku Praskiego, po przeciwnej stronie, nieco dalej jest piękna cerkiew, mocno uczęszczana nawet przez wiernych

a co do sąsiadów, to ja akurat lepszych nie miałam

pani Ela co jak słyszała że kaszlę, a nie widziała, że wychodzę, to mi obiad chciała gotować i przynieść (a dopiero c otam się wtedy wprowadziłam)

nasz gospodarz domu - pralkę mi instalował, starą wynosił sam z siebie (jeszcze się obraził jak mu chciałam zapłacić), jak chciałam wyrzucićreszę farby, to mi zaoferował, że lepiej mi piwnicę nią wymaluje, albo jak wymieniali rury, to mi przyniósł stare, ale porządnr zasłony, bo "pani tu drzwi do pokoju nie ma, a to kurz będzie", paczki mi przyjmowała i wogóle wiele by opowiadać
o! tacy ludzie

pewnie, panowie z czerwonymi nosami też byli, ale nader uprzejmi i nie raz rwali się do noszenia siat lub przynajmniej drzwi otwierali

tak że ten, Praga ma swoje zalety

a melduję, że też właśnie kuponik otrzymałam i myślę

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



no bo ten przy Białostockiej, to teraz zasłonięty płotami od budowy metra, tylko jak się tam chodzi, to się wie

a co do rzeźb, to fajne aniołki , takie krzywe, z przymrużeniem oka, są przy wjeździe na Ząbkowską i jeden przy CH Wileńska, ponoć ma być ich więcej
No to fajnie, tak po domowemu

Ja na swoim piętrze w klatce mam jeszcze 5 innych mieszkań, a ja mieszkam tu niecałe 2 lata

nr1 - starsze malzenstwo, moze 5x ich widziałam
nr2 - gdzieś jest lecz nie wiadmo gdzie - nie widziałam ludzi nigdy
nr3 - parka od nocnych imprez, muzy na cały regulator o północy, krzyków i łaciny balkonowej, ze 2 razy ich widziałam jak przemykali korytarzem, niepozorne to takie, ledwo dzien dobry odpowiedzą, kiedys tż przyniosl im awizo, bo kurier przykleił na zewnątrz budynku - otworzyli zablokowane łańcuchem drzwi na 5 cm, wzieli awizo i zamkneli.
nr 5 i 6 - spoko ludzie, jedyni jakich poznałabym gdybym zobaczyła ich na miejście

Jak więc widac integracja leży i kwiczy
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 12:15   #4648
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A kolekcja Essie in the Cab-ana jest juz gdzies stacjonarnie?
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 12:23   #4649
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Ja miałam pocztą promocję mogę skłamać nie pamiętam ale chyba -25 przy zakupach 170(lub175) oraz -40 przy zakupach 200-coś.. nie urywały więc zostały w aucie..

Chciałam z essie mint apple candy ale już nie było
Ale mam za to niebieski Avenue maintain i ciemny fiolet sexy divide (takie zastępstwo Chanel Taboo, którego nie ma nigdzie )

Póki co mam 4, ale chcę wiecej
Za to ja mam ochotę na Turqousie & caicos i Avenue maintain
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 12:31   #4650
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A ja mam jednego Esiaka i w ogole mi nie podszedł Co mnie cieszy, bo z kolei Opi mi podchodzą az za bardzo

Więc choc raz jestem odporna na kuszenie :P
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.