Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 22:41   #2851
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Od lewej:
Dozen Carnations, Pickled Plum ( cremesheen + pearl )
D for Danger, Tropic Tonic (maty)

pickled plum będzie moja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11380251_501399260016879_1114642225_n.jpg (31,2 KB, 60 załadowań)
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 23:07   #2852
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Od lewej:
Dozen Carnations, Pickled Plum ( cremesheen + pearl )
D for Danger, Tropic Tonic (maty)

pickled plum będzie moja
Moja ci ona również!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 23:12   #2853
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

druga od lewej
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 23:50   #2854
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tej z MAC is Beauty nie mam, ale Hot Gossip miałam i polecałam Ci ją bardzo Ja się jej pozbyłam tylko ze względu na nieumyślne zdublowanie z Gemmą Rouge G Guerlain (są praktycznie identyczne), ale jak się Gemma skończy, kupię Hot Gossip na pewno. Jest bardzo fajna, tak więc zdecydowanie polecam do poważnego obczajenia dla Ciebie
A, tak, przepraszam Cię, ja sobie zrobiłam nawet zrzut ekranu z tych pomadek, co mi wypisałaś i teraz patrzę, że faktycznie pisałaś o tym, że Ci się dubluje z Rouge G. Ja po prostu się trochę gubię w tych pomadkach, bo już mam 32 na liście do wypróbowania i kurde jak polezę do tego MACa, to stamtąd z tydzień nie wyjdę. Może w ciemno sobie bym wzięła Hot Gossip...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Od lewej:
Dozen Carnations, Pickled Plum ( cremesheen + pearl )
D for Danger, Tropic Tonic (maty)

pickled plum będzie moja
Pickled Plum : love::s lina:
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 08:41   #2855
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Od lewej:
Dozen Carnations, Pickled Plum ( cremesheen + pearl )
D for Danger, Tropic Tonic (maty)

pickled plum będzie moja
Ładna ta Pickled Plum, ale coś czuję, że mam już podobną szminkę hmm... Czekam na listę "dupe'ów" u Krysi
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 09:04   #2856
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
A, tak, przepraszam Cię, ja sobie zrobiłam nawet zrzut ekranu z tych pomadek, co mi wypisałaś i teraz patrzę, że faktycznie pisałaś o tym, że Ci się dubluje z Rouge G. Ja po prostu się trochę gubię w tych pomadkach, bo już mam 32 na liście do wypróbowania i kurde jak polezę do tego MACa, to stamtąd z tydzień nie wyjdę. Może w ciemno sobie bym wzięła Hot Gossip...
Ala, żeby nie brać w ciemno Hot Gossip, idź sobie do jakiejś lokalnej perfumerii i przetestuj Gemmę Rouge G - one są naprawdę mega podobne (Hot Gossip może daje nieco bardziej lśniące wykończenie i jest deczko bardziej intensywna). Jeśli Gemma Ci się spodoba, możesz śmiało brać już nie tak znowu w ciemno Hot Gossip

Tak przy okazji - polecałam Ci też Nouvelle Vouge MAC, która była limitowanką. Jakby co to identyczny kolor ma Bobbi Brown w Art Sticku w odcieniu Dusty Pink - przetestuj sobie i zobacz, czy Ci pasuje. Te kolory są takie same, tylko wiadomo, że trochę inna formuła jest (choć też mat), no ale jako że Nouvelle Vouge już nie dostaniesz, warto spróbować przetestować tę szminkę
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 09:12   #2857
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ala, żeby nie brać w ciemno Hot Gossip, idź sobie do jakiejś lokalnej perfumerii i przetestuj Gemmę Rouge G - one są naprawdę mega podobne (Hot Gossip może daje nieco bardziej lśniące wykończenie i jest deczko bardziej intensywna). Jeśli Gemma Ci się spodoba, możesz śmiało brać już nie tak znowu w ciemno Hot Gossip

Tak przy okazji - polecałam Ci też Nouvelle Vouge MAC, która była limitowanką. Jakby co to identyczny kolor ma Bobbi Brown w Art Sticku w odcieniu Dusty Pink - przetestuj sobie i zobacz, czy Ci pasuje. Te kolory są takie same, tylko wiadomo, że trochę inna formuła jest (choć też mat), no ale jako że Nouvelle Vouge już nie dostaniesz, warto spróbować przetestować tę szminkę
Właśnie tak sobie wczoraj pomyślałam, jak to napisałaś, żeby pójść obadać Gemmę, bo stoisko Guerlain mam pod samym nosem od pracy, wystarczy przejść 15 kroków Dlatego tak też uczynię

Pamiętam, że ją polecałaś, znaczy tą Nouvelle Vogue, niestety nie mam stoiska Bobbi w tej dziurze, ale jak za to 1,5 tygodnia będę na urlopie to akurat będę w wielkiej galerii handlowej, gdzie jest Bobbi, MAC, Hourglass, Laura Mercier i milion innych marek, także sprawdzę wszystko Chociaż z tą szminką z Bobbi to nie wiem, czy ją chcę, wolałabym, żeby to był jednak MAC, bo jak już pisałam wcześniej - chcę już tylko MAC
W USA już jest kolekcja Cremesheen, chyba ostatecznie to faktycznie będą tylko dwie pomadki, które będę chciała. W sumie powinnam powiedzieć "uff", ale z drugiej strony przecież pomadeczek MAC nigdy nie za wiele
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 09:42   #2858
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
W USA już jest kolekcja Cremesheen, chyba ostatecznie to faktycznie będą tylko dwie pomadki, które będę chciała. W sumie powinnam powiedzieć "uff", ale z drugiej strony przecież pomadeczek MAC nigdy nie za wiele
Nippon też jest ładna, przynajmniej na ustach Karen - o TU Pickled Plum wydaje mi się podobna do mineralnej Bold Spring.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 10:03   #2859
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Właśnie tak sobie wczoraj pomyślałam, jak to napisałaś, żeby pójść obadać Gemmę, bo stoisko Guerlain mam pod samym nosem od pracy, wystarczy przejść 15 kroków Dlatego tak też uczynię
Ja obie bardzo lubię Gemma też jest super, bardzo komfortowo się ją nosi, jest wręcz nawilżająca, tyle że to kosmiczne opakowanie doprowadza mnie do szału Dlatego jak ją wykończę, wezmę już Hot Gossip (nie ukrywam, że różnica cenowa też odgrywa tu sporą rolę).

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Pamiętam, że ją polecałaś, znaczy tą Nouvelle Vogue, niestety nie mam stoiska Bobbi w tej dziurze, ale jak za to 1,5 tygodnia będę na urlopie to akurat będę w wielkiej galerii handlowej, gdzie jest Bobbi, MAC, Hourglass, Laura Mercier i milion innych marek, także sprawdzę wszystko Chociaż z tą szminką z Bobbi to nie wiem, czy ją chcę, wolałabym, żeby to był jednak MAC, bo jak już pisałam wcześniej - chcę już tylko MAC
W USA już jest kolekcja Cremesheen, chyba ostatecznie to faktycznie będą tylko dwie pomadki, które będę chciała. W sumie powinnam powiedzieć "uff", ale z drugiej strony przecież pomadeczek MAC nigdy nie za wiele
Wiem, wiem, tak bardziej to napisałam, gdybyś chciała z ciekawości obczaić ten kolor jako taki Może kiedyś będzie repromote. Ja ją tak lubię, że wzięłam zapas, bo to jest naprawdę super kolor Takie Please Me zmiksowane z Mehr, cudo
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 10:14   #2860
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nippon też jest ładna, przynajmniej na ustach Karen - o TU Pickled Plum wydaje mi się podobna do mineralnej Bold Spring.
Widziałam ją na Karen dzisiaj szkoda, że nie pokazała też Star Magnolii Ale Pickled Plum tak czy siak bedzie moja, bo jeszcze nie mam takiego koloru No i też nie mam tej mineralnej Bold Spring, więc mi się nie zdubluje.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja obie bardzo lubię Gemma też jest super, bardzo komfortowo się ją nosi, jest wręcz nawilżająca, tyle że to kosmiczne opakowanie doprowadza mnie do szału Dlatego jak ją wykończę, wezmę już Hot Gossip (nie ukrywam, że różnica cenowa też odgrywa tu sporą rolę).



Wiem, wiem, tak bardziej to napisałam, gdybyś chciała z ciekawości obczaić ten kolor jako taki Może kiedyś będzie repromote. Ja ją tak lubię, że wzięłam zapas, bo to jest naprawdę super kolor Takie Please Me zmiksowane z Mehr, cudo
Ja mam dwie pomadki z Guerlain z tej serii Rouge G i cena jest faktycznie kosmiczna, ale jednak jakość też jest na bardzo wysokim poziomie, zarówno samo wykonanie, jak i komfort noszenia, bardzo je lubię, ale wiadomo, jak mam wybrać ten sam kolor Rouge G, czy MAC, to już teraz wybiorę MAC

Kurde, nie brzmi mi to za dobrze - Please Me z Mehr, bo w tej pierwszej wyglądałam jak upiór (ale wydaje mi się, że to nie do końca przez to, jaki ma kolor, ale kolor + matowe wykończenie), a Mehr jest z tych bardziej wpadających w brąz, no ale zobaczymy, przetestować zawsze przecież można tą od Bobbi Brown
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 10:47   #2861
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak przy okazji - polecałam Ci też Nouvelle Vouge MAC, która była limitowanką. Jakby co to identyczny kolor ma Bobbi Brown w Art Sticku w odcieniu Dusty Pink - przetestuj sobie i zobacz, czy Ci pasuje. Te kolory są takie same, tylko wiadomo, że trochę inna formuła jest (choć też mat), no ale jako że Nouvelle Vouge już nie dostaniesz, warto spróbować przetestować tę szminkę
ależ żałuję, że nie wzięłam NV ... a najgorsze jest to, że szukając dupa do pomadki Kiss Kiss Marca J. stwierdziłam, że kolor jest właśnie najbardziej zbliżony (chociaż po zdjęciach to czasem ciężko)


Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość


Pickled Plum : love::s lina:
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
druga od lewej
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Moja ci ona również!

__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 11:14   #2862
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Kurde, nie brzmi mi to za dobrze - Please Me z Mehr, bo w tej pierwszej wyglądałam jak upiór (ale wydaje mi się, że to nie do końca przez to, jaki ma kolor, ale kolor + matowe wykończenie), a Mehr jest z tych bardziej wpadających w brąz, no ale zobaczymy, przetestować zawsze przecież można tą od Bobbi Brown
Eee, wydaje mi się, że będziesz dobrze w niej wyglądała Na moich ustach daje mniej więcej taki efekt jak tu: http://www.hannahmariebeauty.com/201...lle-vogue.html
Jest mniej ciepła niż Please Me (co lubię) i bardziej żywa niż Mehr (co też lubię)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ależ żałuję, że nie wzięłam NV ... a najgorsze jest to, że szukając dupa do pomadki Kiss Kiss Marca J. stwierdziłam, że kolor jest właśnie najbardziej zbliżony (chociaż po zdjęciach to czasem ciężko)
Oj, mi się wydaje, że KKBB MJ jest ciemniejsza jednak i bardziej wpadająca w śliwkę... Ale może się mylę, bo widziałam tylko internetowe swatche MJ
Ale żałować niestety jest na pewno czego - moim zdaniem jeden z najbardziej udanych odcieni ostatnich limitek, choć niby nie jakiś super oryginalny. Ale niesamowicie twarzowy, przynajmniej u mnie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 11:23   #2863
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość


Oj, mi się wydaje, że KKBB MJ jest ciemniejsza jednak i bardziej wpadająca w śliwkę... Ale może się mylę, bo widziałam tylko internetowe swatche MJ
Ale żałować niestety jest na pewno czego - moim zdaniem jeden z najbardziej udanych odcieni ostatnich limitek, choć niby nie jakiś super oryginalny. Ale niesamowicie twarzowy, przynajmniej u mnie
możesz miec rację bo KKBB faktycznie ma nutkę śliwki
tak czy siak NV od zawsze mi się podobała nawet jeśli nie będzie dupem tej pierwszej to chyba kliknę sobie na ebayu
bo innej opcji nie ma

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nippon też jest ładna, przynajmniej na ustach Karen - o TU Pickled Plum wydaje mi się podobna do mineralnej Bold Spring.
Nippon też fajna ale te pomarańcze to nie dla mnie


te wykończenia cremesheen + pearl to nie żadna nowość , kolekcja kilku kolorów pojawiła się w 2012 ale w sumie fajnie, że dodali nowe kolory bo wykończenie jest ciekawe
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 11:34   #2864
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Eee, wydaje mi się, że będziesz dobrze w niej wyglądała Na moich ustach daje mniej więcej taki efekt jak tu: http://www.hannahmariebeauty.com/201...lle-vogue.html
Jest mniej ciepła niż Please Me (co lubię) i bardziej żywa niż Mehr (co też lubię)
Fajny blog NV jest całkiem ładna, ale bardziej urzekła mnie Lavender Whip (w najnowszym wpisie)
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Nippon też fajna ale te pomarańcze to nie dla mnie


te wykończenia cremesheen + pearl to nie żadna nowość , kolekcja kilku kolorów pojawiła się w 2012 ale w sumie fajnie, że dodali nowe kolory bo wykończenie jest ciekawe
Dla mnie pomarańcze też odpadają, a Nippon wydaje się dobrą szminką na co dzień
W 2012 jeszcze nie miałam żadnego dostępu do Maca, poza rzadkimi wypadami do Krk, więc dla mnie to nowość Wyglądają naprawdę ładnie, z klasą. Ostatnio przeżywam ponowne zauroczenie Revlonovym Lip Butterem w odcieniu Cotton Candy - wydaje mi się, że nowe Cremesheeny mają podobne wykończenie i jeśli to prawda, to skaczę z radości
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 11:39   #2865
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Fajny blog NV jest całkiem ładna, ale bardziej urzekła mnie Lavender Whip (w najnowszym wpisie)

Dla mnie pomarańcze też odpadają, a Nippon wydaje się dobrą szminką na co dzień
W 2012 jeszcze nie miałam żadnego dostępu do Maca, poza rzadkimi wypadami do Krk, więc dla mnie to nowość Wyglądają naprawdę ładnie, z klasą. Ostatnio przeżywam ponowne zauroczenie Revlonovym Lip Butterem w odcieniu Cotton Candy - wydaje mi się, że nowe Cremesheeny mają podobne wykończenie i jeśli to prawda, to skaczę z radości

chodziło mi bardziej o to, że te same wykończenie ma Sunny seoul, Pink pearl pop, Saigon summer itp które są w stałej itp
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 11:50   #2866
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
chodziło mi bardziej o to, że te same wykończenie ma Sunny seoul, Pink pearl pop, Saigon summer itp które są w stałej itp
Wiem, ale żadnej z nich nie miałam w rękach. Zapomniałam zupełnie, że miałam sprawdzić Pink Pearl Pop
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 11:56   #2867
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiem, ale żadnej z nich nie miałam w rękach. Zapomniałam zupełnie, że miałam sprawdzić Pink Pearl Pop
sprawdź koniecznie fajny różyk taki właśnie ... pop
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:10   #2868
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
chodziło mi bardziej o to, że te same wykończenie ma Sunny seoul, Pink pearl pop, Saigon summer itp które są w stałej itp
Jak te nowe mają takie samo wykończenie, co Pink Pearl Pop, to mi się spodobają
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:49   #2869
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jak te nowe mają takie samo wykończenie, co Pink Pearl Pop, to mi się spodobają

no chyba że MAC postanowił pokombinować i nie wyjdzie im to samo ale PPP między innymi to też cremesheen + pearl mimo iż na nalepce jest tylko cremesheen, z tego wykończenia miałam jeszcze Saigon summer, ale poleciał na B2M bo kompletnie nie moja bajka no i sunny seoul którą wielbią od początku pojawienia się
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 20:06   #2870
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

times nine burgundy i roz melba juz u mnie. na szybki rzut oka super sie prezntuja ale nie moge obadac bardziej bo TŻ w domu
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 20:39   #2871
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

no chyba że MAC postanowił pokombinować i nie wyjdzie im to samo ale PPP między innymi to też cremesheen + pearl mimo iż na nalepce jest tylko cremesheen, z tego wykończenia miałam jeszcze Saigon summer, ale poleciał na B2M bo kompletnie nie moja bajka no i sunny seoul którą wielbią od początku pojawienia się
Miejmy nadzieję, że jednak wiedzą, co robią
Widzisz, ja nawet nie wiedziałam, że PPP to cremesheen + pearl, bo faktycznie na nalepce jest tylko cremesheen, ale jak dla mnie ona jest bardzo komfortowa w noszeniu, dlatego jeśli te nowe też takie będą to będzie super
Ten Sunny Seoul za mną chodzi, podobnie jak Flamingo, ale nie mam na razie jak sprawdzić na ustach, a nie chcę kupić w ciemno czegoś, czego potem nie będę używać i będę musiała się pozbyć...

Vine - sprawdziłam dzisiaj tą Gemmę z Rouge G, jeśli Hot Gossip to to samo, to ja ją chcę!!!
Tylko nie nałożyłam na usta, bo już miałam Lovelorn, to nie chciałam jej zmywać, ale na swatchu na dłoni ta Gemma wydawała się ok w sensie poziomu ciemności (ja nie mogę za jasnych nosić, bo zaraz efekt trupich ust u mnie jest).
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-07-17 o 20:46
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 21:12   #2872
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A mnie sie te szminki na ustach u Karen nie podobają właza w załamanie, jakaś ta formuła taka se, mówiąc oględnie i kolory tez jakieś nie moje

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
times nine burgundy i roz melba juz u mnie. na szybki rzut oka super sie prezntuja ale nie moge obadac bardziej bo TŻ w domu


Patrzyłam na stronę i widzę, ze Amber sie pierwsza chwilowo sprzedała. No w sumie nie dziwne, bo to najbardziej zachowawcze kolory
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 21:30   #2873
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
times nine burgundy i roz melba juz u mnie. na szybki rzut oka super sie prezntuja ale nie moge obadac bardziej bo TŻ w domu
Hahaha, podoba mi się uzasadnienie

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Vine - sprawdziłam dzisiaj tą Gemmę z Rouge G, jeśli Hot Gossip to to samo, to ja ją chcę!!!
Tylko nie nałożyłam na usta, bo już miałam Lovelorn, to nie chciałam jej zmywać, ale na swatchu na dłoni ta Gemma wydawała się ok w sensie poziomu ciemności (ja nie mogę za jasnych nosić, bo zaraz efekt trupich ust u mnie jest).
No to super, cieszę się, że Ci się podobała Za jasna na pewno nie będzie I bardzo ładnie ożywia twarz, na bank będzie to dobrze wyglądało
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 22:23   #2874
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Hahaha, podoba mi się uzasadnienie
no cóz zrobić, on sie nie orientuje w mazidlach ale krótki okres karencji jest wskazany. gdyby zobaczyl, ze sobie siedze przy toaletce i ogladam długo jakos kontretną rzecz to sie zorientuje ze nowka jakas a tak nawet nie bedzie kminil
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 22:40   #2875
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Hahaha, podoba mi się uzasadnienie



No to super, cieszę się, że Ci się podobała Za jasna na pewno nie będzie I bardzo ładnie ożywia twarz, na bank będzie to dobrze wyglądało
Bardzo mi się spodobała Dlatego teraz zastanawiam się, czy kupić ją samą, czy może poczekać na jakąś promocję i wziąć korektor do twarzy (bo zawsze mam dwa - jeden pod oczy, a jeden do twarzy, no i ostatnio pod oczy mi się skończył, to kupiłam Mineralize, a teraz mój Nars do twarzy już dogorywa, więc zastanawiam się, czy wziąć go znowu, czy może na ProLongweara się skusić ponownie), a może w ogóle poczekać na Cremesheeny, ale w sumie nie wiadomo, kiedy będą...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
no cóz zrobić, on sie nie orientuje w mazidlach ale krótki okres karencji jest wskazany. gdyby zobaczyl, ze sobie siedze przy toaletce i ogladam długo jakos kontretną rzecz to sie zorientuje ze nowka jakas a tak nawet nie bedzie kminil
Ale jesteś przebiegła
Mój ostatnio widział jakieś nowości, ale teraz już długo nic nie kupiłam, więc nie mam co ukrywać, chociaż pamiętam, że w czerwcu kupiłam pomadkę Lickable, to nie zauważył, tylko u mnie jest tak, że pomadki MAC stoją sobie w takim standzie na 24 pomadki i na razie mam ich 9, więc robię tak, że jak jakaś MACowa przybywa, to inną stamtąd wyjmuję i chowam, więc nie widać, że przybyło Ale myślę, że jak już cały pojemnik będzie wypełniony tylko MACem, to zauważy różnicę
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 14:01   #2876
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Zamówiłam copperplate, ud już mnie nie kusi.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 14:44   #2877
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Zamówiłam copperplate, ud już mnie nie kusi.
a co do niego?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 15:59   #2878
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a co do niego?
pustą paletkę x4 i temperówkę, zaszalałam.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 16:12   #2879
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
pustą paletkę x4 i temperówkę, zaszalałam.
To koniecznie musisz mu dokupić jasnego jakiego towarzysza, bo będzie mu smutno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 17:04   #2880
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To koniecznie musisz mu dokupić jasnego jakiego towarzysza, bo będzie mu smutno
jasne, w końcu trzeba będzie wypełnić 3 puste miejsca. Z jasnych zastanawiam się nad blanc type lub vanilla, kolejny satin taupe i zostaje jeszcze jeden, ale nie wiem jeszcze jaki wybrać.

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2015-07-18 o 17:21
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.